61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #43827
    Itt is lehet a neten nézni regisztráció nélkül ingyen (teljes képernyős módban is) a Digisportot:

    Digisport a neten
  • Isthy
    #43826
    Kína-Magyarország 24-30 (13-16)

    A részletekről a csapat edzője, Marczinka Zoltán:

    "A találkozó az akklimatizációs átállásunkat hivatott segíteni. Fő célunk az volt, hogy megszokjuk a környezetet, az új csarnokot. Arra is kíváncsiak voltunk, hogy versenyhelyzetben hogy jön ki a lányokon az eddig elvégzett munka. Fontosnak tartottuk, hogy a védelmünk feszes, kemény legyen, és lehetőleg ne kapjunk 24-25 gólnál többet. Azt gondoltuk, támadásban lehetnek pontatlanságaink, de ettől függetlenül egészen ügyesek voltak a lányok, remek egyéni teljesítményeket láthattunk, senki nem okozott csalódást. Mindenki lehetőséghez jutott, kapusaink is húsz-húsz percet védtek fejenként.
    A meccs a kínai szervezők számára is főpróba volt. Azt tapasztaltuk, hogy egyelőre rengeteg a szervezési hiba, ami miatt többször is megállt a játék."
  • Breki33
    #43825
    Vb-hangoló 1.: Kis kézi-történeti lecke

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/vb-hangolo-1-kis-kezi-vb-torteneti-lecke-2008595/
  • Breki33
    #43824
    Szia

    Köszi az info-t
  • Isthy
    #43823
    Ezt már szeretjük!
  • SZT
    #43822
    "Remélhetőleg ez azt is jelenti, hogy többször jelentkezel."

    Lehet egyedül szurkolni?
  • Isthy
    #43821
    Igen, ebben reménykedhetünk és reméljük így is lesz!
  • SZT
    #43820
    Én abban bízom, hogy a kézi meccseknél talán nem lesz akkora terhelés a szerveren, mint egy BL-meccsnél.
    Ez a sportágnak rossz, de nekünk talán segít!
  • Isthy
    #43819
    Én már felderítetem pár lehetőséget, remélem működni fognak. Van közöttük elvileg ingyenes is. Ha meggyőződtem a működésükről itt mindenképpen közkinccsé teszem.
  • kaloz174
    #43818
    Regisztráltam.
    Kérdés, ez mire lesz elég?
  • Isthy
    #43817
    Hahóóó!
    Jaj, de jó, hogy újra jelentkeztél! Köszönjük az infót!
    Én már kipróbáltam ezt anno a Loki Bl focimeccsénél és sajnos nem voltak igazán jó tapasztalataim vele. A nagy terheléstől behalt a szerver... Azért remélem tanultak a dologból és most a VB alatt nem így lesz.
  • kaloz174
    #43816
    Szia!
    Szerintem egyre inkább sokunkat foglalkoztat, hogyan is tudjuk követni a VB-t.
    Nem lesz egyszerű, úgy tűnik, sajnos. Egyrészt napközben lesznek a meccsek, hazai idő szerint, másrészt a Digi TV-n.

    Köszi, hogy felderítetted és megosztottad velünk a lehetőséget.
    Remélhetőleg ez azt is jelenti, hogy többször jelentkezel.

    a handball.hu hasznos összeállítása a programról
  • SZT
    #43815
    Üdv Mindenkinek!
    Vészesen közeledik a VB!! Sajnos nálam nincs Digi Sport!
    Viszont a net segítségével remélem láthatjuk a meccseket, mert egy regisztráció után ezen az oldalon DigiSport látható a csatorna!
    Az előbb Németh Andrással volt egy félórás beszélgetés!
    Ha ezt tudtátok, akkor bocs az okoskodásért, ha nem, akkor talán jól jön a segítség!

    Jó szurkolást mindenkinek!

    HAJRÁ MAGYAROK !!!
  • Isthy
    #43814
    Most lett vége a Sportklubon a kézimagazinnak, mely szinte végig a férfiakról szólt. Az üdítő kivétel a portré sorozatban a Helgáról és az Érdről készített kb.7-8 perces riport volt. Jövőre az NB I-be készülnek és ott akarnak a középmezőnyben helytállni. Helga jövőre már nem fog játszani a nagycsapatban, csak az utánpótlás csapatokkal foglalkozik majd.
    Az előzetes szerint a jövő hétfői műsorban a portré sorozatban Ginnel és Görbével fognak beszélgetni.
  • kaloz174
    #43813
    Daruvári edzőtábor - Siófok KC
  • Isthy
    #43812
    Köszi!
    Én is örülök, hogy végül mégsem kockáztat. Talán márciusban a BL-ben már játszhat majd.
  • Mse
    #43811
    Vujin nagyon szerette volna ha csodát tesz vele a szerb (horvát?) orvos, de szerencsére győzött a józan ész, és egy EB miatt nem kockáztatja a további karrierjét, jobb később mint soha belátni. (lásd Ivett, Lovi, stb. :((( )
  • Isthy
    #43810
    Mse!
    Vujin azt mondta a szünetben - ha jól értettem - hogy mégscsak műteni kell és 2-3 hónap kihagyás vár rá. Te mit tudsz erről?
  • Isthy
    #43809
    Ez amellett, hogy meglepő, szégyenletes is... Remélem az illetékesek levonják a megfelelő következtetést és tesznek is valamit.

    Ma délben a rangadón:

    Pick Szeged-MKB Veszprém 30-36 (16-16)

    A Pick az első félidőben Nenadics és Marjanac vezetésével szinte végig vezetett és komoly tempót diktált. Veszprémi oldalon a védekezés és Perics teljesítménye sem volt a megszokott. Főleg a gyors középkezdésekből kapott gólok miatt lehetett Mocsai ideges. Mondjuk Nenadicsot hagyták élni.
    A 2. félidőben azután komolyabb lett az MKB védekezése, Perics is hozta magát, a Pick pedig egyre több hibát vétett támadásban is. Elfáradtak a nagy tempóban, a cseresoruk pedig nem tudta azt nyújtani ami Veszprém ellen kellett volna. Valahol ez a mecs pont ugyanazt mutatta, mint amit a Dferr-Pick meccs szerdán. Akkor mi nem tudtunk megfelelő szintű cserejátékosokat a pályára küldeni és simán nyert a Pick. Most ők jártak ugyanígy a Veszprém ellen és a vendégek simán behúzták a meccset.
  • kaloz174
    #43808
    Számomra, a többi mai meccs mellett, egy eléggé meglepő eredmény született a ffi bajnokságban:

    TATABÁNYA-CARBONEX-DUNAFERR 34-21 (17-14)

  • kaloz174
    #43807
    A vége: 23-30.
  • kaloz174
    #43806
    Fehérvár-Argentína: 15-17 a félidő. (Cunder)
    A Fehérvár erősen tartalékos.
  • Gabess8
    #43805
    Szegény Sinka, szegény MKSZ mindjárt elsírom magam, úgy sajnálom őket!...
  • Isthy
    #43804
    Köszi az infokat!
  • kaloz174
    #43803
    Volt, aki látta, igen.
    Felejthető edzőmeccs volt, mivel az ellenfél még nagyon az elején tart a kézilabda tudományának elsajátításában, bár nincsenek haragban a labdával, na és szívósan és kitartóan küzdöttek. Az tetszett, amikor egy jogtalannak gondolt ítélet után az egyik chilei rendesen odamondogatott a helyi bírónak.:)
    Mindenesetre megpróbálták azt az erényüket hasznosítani, amiben tényleg jók voltak, vagyis a gyorsaságukat. Igyekeztek rohanós kézit játszani.
    Az Újvárosból, különböző okok miatt, hiányzott Boki, BB és Gabó. A csapat többi tagja becsülettel tette a dolgát, bár néha a védekezés nem volt a legtökéletesebb. Ezt mutatja a viszonylag sok kapott gól is.
    Arra mindenképpen jó volt a meccs, hogy azok a fiatal játékosok is bizonyítsanak, akik egyébként kevesebb játéklehetőséghez jutnak, éles meccseken.
    A chilei csapatot Kicsi kísérte, akitől érdeklődtem Eszti után. Azt mondta, jól van, erősen tanul.
  • Isthy
    #43802
    A sportfórum.hu-n olvasható az alábbi Sinka nyilatkozat az MKSZ-ről:

    "Éves költségvetésünk 750 millió forint, amelynek fele különböző formában állami támogatásként érkezik. A másik felét viszont nekünk kell „összekalapálni”, bizony kőkemény szponzorszerző munkával. Nagyon meg kell őket becsüljük, elsősorban főszponzorunkat, a Pannont, ahonnan évente 100 milliós támogatást kapunk, amiért nagyon meg kell dolgozzunk. Utánuk említeném az Adidast, a Szerencsejáték Rt-t és a többieket, akik nélkül egyszerűen nem tudnánk sokoldalú feladatainkat ellátni."

    Hmmm...
  • Isthy
    #43801
    Az egész csak egy nevetséges, a média által generált dolog volt, semmi több...
  • Isthy
    #43800
    Az a helyzet, hogy a fiúknak csak kb. a kezdősora megfelelő a Pick ellen, a cserék nem tudnak ezen a szinten játszani és hozzátenni. Ez látszott a 2. félidőben, amikor a kezdők elfáradtak.
  • Isthy
    #43799
    Dunaújvárosi NKKSE-Chile 49-27

    Az utolsó 3 percre értem haza, így sajnos nem tudok érdemben nyilatkozni a meccsről. De remélem volt aki látta és majd ír róla
  • Breki33
    #43798
    Női kézilabda: Szűcs Gabriella cáfolta, hogy román válogatott lenne

    A román Prosport magazin felvetése – amely szerint a román szövetség esetleg tervezné Szűcs Gabriella honosítását – szerencsére nem élt sokáig: szerdán a magyar játékos kategorikusan cáfolt minden ilyen irányú feltételezést.

    „Mindenekelőtt szeretném elmondani, hogy számomra nincs felemelőbb érzés, mint a magyar himnuszt hallgatni egy mérkőzés előtt – mondta a Nemzeti Sportnak Szűcs Gabriella. – Sok szeretetet, megbecsülést kapok Romániában a Valcea játékosaként, és amikor felkértek, hogy segítsem a román válogatott felkészülését, igent mondtam, de ettől még egy pillanatra sem vetődött fel bennem, hogy valaha is más válogatottban szerepeljek, mint a magyar nemzeti csapat: szurkolok neki a vébén, és remélem, sikerül minél hamarabb visszakerülnöm Mátéfi Eszter együttesébe."

    Mint ismeretes, a nagyváradi születésű Szűcs Gabriella honosításáról szóló hírek azután kaptak szárnyra, hogy az átlövő pályára lépett a román B-válogatottban a világbajnokságra készülő (ott a magyarokkal egy csoportban szereplő) nagycsapat ellen. Ám ennek mindössze az volt az oka, hogy a románok is sérülésekkel küszködnek, így minden hadra fogható kézilabdásra szükségük volt az edzőmérkőzéseken.
  • kaloz174
    #43797
    Nagy esély volt. Ez a Szeged verhetőnek tűnt.
    Nem egészen értem, mi történt a második félidőben a srácokkal. Annyira azért se nem fiatalok, se nem rutintalanok, úgy gondolom.

    Juhász Gabinak eltört az orra az edzőtáborban.
    Mielőbbi gyógyulást neki!
  • Isthy
    #43796
    Dunaferr-Pick 28-34

    A 2. félidőben 19-15 után jött egy borzasztó 10 perc és ennek következtében 22-24 lett. Itt el is dőlt a meccs, a Pick már végig vezetett és végül simán nyert. A szünet után gyenge támadójáték (11 gól), töménytelen kihagyott ziccer és halovány védekezés (20 kapott gól).
  • Gabess8
    #43795
    Úgy csinálok mint te szoktál inkább nem kommentálom...
  • Isthy
    #43794
    Félidőben: Dunaferr-Pick 17-14

    Mikler, Nagy K. és Szalafai vezetésével eddig nagyon jók a fiúk, csak így tovább!
  • Isthy
    #43793
    Bővített egészségügyi stáb

    Ezt a parasztvakító dumát... Sinka nem is volt az IHF-nek november 5-ig leadott hivatalos stáblistában. Meg lehet nézni az IHF oldalán az eredeti listát (november 18-i hír a főoldalon). Komolyan gyomorforgató...
    Az örömteli, hogy így talán lesz megfelelő orvosi háttér. Bár miért kell ehhez 2 orvos, mikor máshol ezt eggyel megoldják? Bár sztem tudjuk a választ...
  • Mse
    #43792
    a sportklubbos kézimagazint nem láttam egészében, de volt benne egy Tápais riport :D nem kicsit lepődtem meg: rövid, fehér (olyan szőke fehér) haja van Szabinak :DD valami fodrászbalesetnek köszönheti állítólag ezt a haját, hát igen furcsa, ő nem is szereti :) egyébként beszélt a francia tapasztalatairól (nagyon jól érzi magát, anyukája is nyilatkozott), válogatottról -elmondta h. jólismeri és szereti Esztit, hiszen korábban junior vál.-nál már dolgozott vele, és reméli tud bizonyítani Fr-ban és ő is számításba jöhet majd, hiszen még nem öreg a címeres mezhez, ráadásul neki a női edzők bejönnek hiszen eddigi legjobb teljesítményét is egy női edző kezei alatt érte el-; kifejtette még hogy ha egyszer abbahagyja a kézit valószínűleg nem marad a pálya közelében.
  • Duby
    #43791
    MÉG el lehet...
  • Isthy
    #43790
    Ebben a degenerált országban sajnos kellemesen el lehet lavírozni az "elvtársakkal" együtt ezzel a tevékenységgel is...
  • Gabess8
    #43789
    Gratulálok minden díjazottnak. Tényleg jó személyekhez kerültek a díjak.
  • Gabess8
    #43788
    Na marha jó ez az egész, nem mintha meglepődtem volna, én eddig sem vártam semmit a két válogatottól. Nincs pénz normális orvosra, kapitányra, akkor minek a válogatott, jajj hát tudom így sok pénzt lehet lenyúlni, ugye, Kedves Sinka és társai lenyúló Kft
    De ezt az egészet marha egyszerűen meg lehetne oldani, gondolom nem mondok újat, picsánrugni az egész vezérkart, és olyanokat odatenni akik értik a dolgukat, van tekintélyük és nincsenek lefizetve mint ezek a senkiháziak.