61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #43867
    Ez nálam nem működik

    http://lsport.we.bs/tv/digisporthu.html

    A regisztrációs oldalon tudom nézni
  • Breki33
    #43866
    hogy sikerült elintézni?
  • Isthy
    #43865
    Nálam az utóbbi működik, a korábbit nem néztem. Már tv-n nézem a VB-t, mert lett a kábelen Digisport
  • Breki33
    #43864
    Nálatok ezek most működnek?

    Nálam jelenleg nem jön be egyik sem
  • primavis
    #43863
    háát elégé szomorú, hogy ilyen edzési lehetőségek, ilyen üres lelátók és ilyen szinvonalú követési lehetőség van egy Vb-hez!
  • banok
    #43862
    az első félidő izzadós volt de lényeg a győzelem. A Digisport stream meg jól bírta
  • Isthy
    #43861
    Magyarország-Tunézia 33-25 (15-11)
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!
    Tipikus első meccs, sok hibával. Herr Orsinak gratulálok, nagyon sokat köszönhet a csapat neki. Még szerencse, hogy a legjobb tunéziai játékos - Tuomi, aki a Byasen játékosa - nem tudott pályára lépni. Megvolt a debütálás, tovább kell lépni és folytatni a munkát. Mert van mit gyakorolni elöl és hátul is.

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • SZT
    #43860


    Ez a lényeg!
  • primavis
    #43859
    az első félidőben mivel fél percel utána jött akép mint ahang, csak hallgattam,de amásokdikban- regsiztrációval - már eléggé szinkronban volta hang és akép. Igaz az utóbbi kissé akadozva. Fó a végeredmény 33-25!
    Az első félidő első felében kissé megilyesztett a szors eredmény, de utána már csa a lányok hibái miatt nem lett nagyobb arányú a vezetés.
    A japánok sem jobbak ezeknél a tunéziaiaknál, amennyit láttam a norvégok elleni meccsükből. Ott is amig el nem fáradtak ragadtak, ...
    Örülök, hogy ÍBulath és főleg Tóth Timea kezd formába lendülni, no meg Herr is jól védett mikor fontos volt.
  • kaloz174
    #43858
    Gratulálok. Szép volt csajok. Még akkor is, ha kezdő meccsnek megfelelően nehéz volt, bár szerintem nem volt kérdés, ki nyer ma.
  • Duby
    #43857
    Errefele se kép se hang sajnos
  • Isthy
    #43856
    Nálam is
    Mondjuk a hang le van véve minimumra.
  • kaloz174
    #43855
    Na igen...
  • kaloz174
    #43854
    "Kicsit" izgi a meccs, de legalább nézni tudom.

    Hajrá csajok!
  • J u c u s
    #43853
    Nálam tökéletes a Digi kép és hang is :)
  • Isthy
    #43852
    Csisztu elég furcsán veszi a levegőt Kicsi és NA a 2 szakértő a studióban.

    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Isthy
    #43851
    Szörnyű, amit előadott a román és a norvég meccsen... Hozta azt a "szinvonalat" amit régebben is hallhattunk tőle... Le is volt véve nálam a hangerő minimumra.
  • Breki33
    #43850
  • Breki33
    #43849
    Azért kérdeztem, mert HD tv-re rakva nagyon nyújtott volt 16_9-ben
  • SZT
    #43848
    Jaj ez a szegény Gulyás....

    HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!
  • Isthy
    #43847
    Még egy netes Digisport
  • Isthy
    #43846
    Nekem annyira nem meglepetés. Bár ha azt vesszük, hogy Nascimento és Piedade nélkül vannak a VB-n, akkor a sima győzelmük talán tényleg kicsit az.
  • kaloz174
    #43845
    Az első kisebb meglepetés a VB-n: a brazilok nyertek a franciák ellen.
  • Isthy
    #43844
    Románia-Chile 51-17 (20-7)

    Még edzőmeccsnek is könnyű volt a románoknak.

    Brazília-Franciaország 22-20 (13-9)

    Örülök a brazilok sikerének. A végét sajnos kicsit ellazázták, mert 6 perccel a vége előtt még 21-14-re vezettek.

  • kaloz174
    #43843
    Na igen, sok a homályos pont. Azonban azt gondolom, mielőtt ez nyilvánosságot kapott volna, a csapatoknak, igy a csajoknak is, állást kellett foglalni. Feltételezem, hogy most ez a megoldás látszott előnyösebbnek, mindent szempontot mérlegre téve.
    Az biztos, hogy a volt csv. "áldásos" tevékenysége elég mély nyomokat hagyott maga után, sajnos. Ez érezhetően megnehezitette a csapat újraépitését. Lehet, hogy pl. ilyen szempontok is szerepet játszottak ebben a lépésben.
    Figyelemre méltó egyébként, hogy a hokisok is belementek ebbe a verzióba. Ők pedig már elég jól álltak, mint önálló egyesület.
    Az, hogy ők is ezt a megoldást látták mégis előnyösebbnek, arra mutat, hogy lehetnek olyan előnyök, amik a csajoknak is jól jönnek.
    Kérdés pl. mennyi önállóságot jelent ez a megoldás, hosszú távon.
  • Isthy
    #43842
    Meglátjuk mi lesz belőle. Így együtt az összes Dunaferr szakosztály és beléjük olvasztva a női kézi és a jégkorong elég vegyes dolog. Attól félek nem sok minden fog jutni a csajoknak. De ne legyen igazam...
  • kaloz174
    #43841
    Zajlanak a változások mindenfelé.
    Újvárosi fejlemények,
    Nem tudom, mit hozhat ez, de egyben mindenképpen szimpatikus. Összefogásról szól.
  • Isthy
    #43840
    Fradi ügyvezetés váltás

    Úgy fest Maglódi minden téren megválik a kézi szakosztálytól. Remélem hétfőn jó híreket fognak bejelenteni.
  • Isthy
    #43839
    Olvastam én is, meg az eredetit is az IHF oldalán. Valóban tanulságos amit mondott a mostani ottani élettel kapcsolatban és hogy ez milyen hatással van többek között a fiatalságra is. Meg persze ezen keresztül a kézilabda hátországára is.
  • Isthy
    #43838
    A mai felkészülési meccsen:

    Magyarország-Németország 24-19 (11-6)

    Az, hogy nyert a csapat, jó dolog, de bármilyen következtetést levonni ebből a meccsből teljesen felesleges. Ami számít az szombaton kezdődik.
  • Duby
    #43837
    Mivel eddig nem láttam itt a kínálatot, utánajártam.

    A hétvégi vb közvetítések (DigiTV):
    SZOMBAT
    10:10 Női világbajnokság, Románia-Chile - élő
    12:10 Női világbajnokság, Norvégia-Japán
    14:00 Női világbajnokság, Magyarország-Tunézia - élő
    23:15 Női világbajnokság, Magyarország-Tunézia (ism)
    VASÁRNAP
    05:00 Női világbajnokság, Magyarország-Tunézia (még ism)
    08:30 Női világbajnokság, Németország-Dánia
    10:15 Női világbajnokság, Chile-Magyarország - élő
    11:55 Női világbajnokság, Brazília-Svédország - élő
    13:30 Női világbajnokság, Oroszország-Ukrajna
    19:45 Női világbajnokság, Németország-Dánia - ism
    21:15 Női világbajnokság, Chile-Magyarország - ism
    (Nekem is van egy jó DigiTV-nézős ingyenes helyem, majd megosztom azzal, akit érdekel. )

    A handballon van egy rendkívül érdekes cikk Trefilovval. Nem szűk értelemben a kézilabdával kapcsolatban tanulságos, hanem a szép új világgal kapcsolatban. Oroszországba is beköszöntött a globalizmus, liberalizmus, a marhanagy demokrácia és szabadság. Nyilván "értékek" (magán) teremtődnek, de mekkora értékek mennek közben rohamosan tönkre...
    A tőke már csak ilyen, de hát az kell az embernek...
  • kaloz174
    #43836
    VB-helyszínről

    Nem lehet csúnya környezet. Remélhetőleg feldobja a csapatot.
  • kaloz174
    #43835
    Mielőbbi gyógyulást neki! (Ez nem kevés idő, sajnos.)
  • Isthy
    #43834
    Nem tudom, én laptopon nézem. De lehet most a focit 16:9-ben adják, mert alul és felül fekete csík van.
  • Isthy
    #43833
    Nálam most is tökéletesen jön folyamatosan kb. 1 Mbps-el.
  • Isthy
    #43832
    Naná, hogy vadászok Van még pár link a tarsolyomban, ha netán ez nem működne. De a tenisz VB alatt jól ment, remélem marad is így.
  • kaloz174
    #43831
    Ügyes!
    Most viszont valami foci van, ami kicsit szaggat nálam.
  • SZT
    #43830
    Látom TE is vadászol!!
    Csak a VB ideje alatt is működjön!
  • Breki33
    #43829
    Ez 4:3-as?
  • Isthy
    #43828
    Vujint csütörtökön műtik