61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #43908
    Az első félidőben 16 percig jók voltunk hátul is és elöl is. A nyitottabb védekezés nem ízlett a románoknak és Herr Orsi is jól védett (ziccereket is). Elöl - bár 2-szer is voltunk emberhátrányban - de gólokat tudtunk szerezni folyamatosan betörésből és átlövésből is. A 16. percben 7-6 után azonban elöl és hátul is megállt a csapat a 3. kiállításunkat követően. A románok megtalálták a nyitottabb védekezésünk ellenszerét, mi pedig nem tudtunk váltani hátul. Elöl pedig mintha elbátortalanodtunk volna, rossz megoldásokat is választottunk rendre, meg ugye a 2 kihagyott büntető is. Paulának nem kéne lefelé lőni, mert ott jó. Mondjuk a hátrányban eltöltött 10 perc egy félidőben nagy hátrány, amit az elején még igen, de a félidő közepétől már nem tudtunk megoldani. Bár 2 kiállítás sztem nem volt jogos, főleg Tomorié a végén.
  • Isthy
    #43907
    Még egy másik dolog: ha jól tudom, ma már hétfő este van és így véget ért az elmúlt hét. Nem látom sehol Nagy László döntését. Mondjuk ez az egész már egy szappanoperává fajult...
  • Isthy
    #43906
    A VB lázban ne feledkezzünk meg egy örömteli hírről. Úgy tűnik a Fradi kézi szurkolóknak már megvan a bíztató jövőkép:

    Új alapokon a Fradi

    Vajon nekünk is lesz ilyen?
  • kaloz174
    #43904
    A legforgalmasabb fórumon megint mennyi értelmetlenség jelenik meg. (Ugye, szépen fogalmaztam?:))
    (Az egyik, hogy mi lenne, ha az lenne, ami nincs. Vagyis azok lennének ott, akik nem utaztak valamiért.)
  • Breki33
    #43903
    Akkor az első félidő utolsó percét ne nézzétek vagy csak nyugtatóval.

    Kb hasonló érzés volt mikor Pálinger kapott majdnem félpályáról gólt időntúli szabadból

    Persze nem ezen múlt, meg nemis azon, hogy nem igazán nekünk fújtak.
  • Breki33
    #43902
    Igazad van.

    Csak azért az első félidő második feléért kár

    Mikor hazaértem még kettővel vezettünk
  • Isthy
    #43901
    Én sem láttam a meccset - lévén egyszerű dolgozó - az esti ismétlésre pályázom én is. Majd utána tudok érdemben írni a meccsről.
  • kaloz174
    #43900
    A románok most jobbak. Sokáig jártak hozzánk tanulni, most mi vagyunk soron, sajnos, ebben.
    Ez van. A jobbtól nem szégyen kikapni. Igaz, nyerni mindig jobb.

    Sajnos, csak az ismétlést tudom majd nézni, de így is kiváncsi vagyok rá, mert érdekesen alakult az eredmény.
    Tisztelem Esztit, de mintha valahol igazolnák a történések azt a véleményemet, hogy mindegyik kapusnak kell lehetőséget adni a felkészülés során, hogy aztán majd a legjobb formában lévő védhessen.
    Meglátjuk.
  • Breki33
    #43899
    ha a kézilabdában mindig papirforma eredmény születne
  • sb1
    #43898
    Románia-Magyarország 31-25

    Szerdán még leszopunk teljesen egyértelmű a norvégoktól, utána viszont japánt bedaráljuk, és továbbjutunk a csoportból..ennyi ...
  • Breki33
    #43897
    köszönöm a megerősítést

    ezek szerint ha tv-ben akarom nézni 14-kor el kell hagynom a m.helyet
  • Isthy
    #43896
    A meccs 14.15-kor kezdődik, lehet a rádió csak a 2. félidőt közvetíti.
  • Breki33
    #43895
    Kérnék egy gyors infót a mai Magyar-Román mecsről, hogy mikor lesz.

    Eddig úgy tudtam 2.15-kor kezdődik a közvetítés, de anyu azt mondja a rádióban 3 órát mondtak.

    Előbbinél előbb eljönnék a munkahelyről kiírva az időt persze.
  • kaloz174
    #43894
    Ma még lesz:
    21:15 Kézilabda, női világbajnokság, Dánia - Franciaország
  • Isthy
    #43893
    Néztem én is a Sportklubon.

    Az első félidőben elég könnyen vette a védekezést a Veszprém és a Fradi 17 gólig jutott (24-17). A szünetben gondolom Mocsai szólt pár keresetlen szót és a másodikban már csak 9-re futotta a Fradinak. Mondjuk Nándi is nagyot védett a 2. félidőben. Jobb volt mint Perics az elsőben.
  • Isthy
    #43892
    Siklós Erik volt a kommentátor. Ő sem a szivem csücske Ági miatt, így neki is kijárt a minimum hangerő Bár ahogy olvastam igencsak unottan és letargikusan adta elő.

    NA-nak volt egy nagyon nagy beszólása. Azt mondta, hogy a chileieknek mesés csapata van, övék a 7 törpe
  • Isthy
    #43891
    Én 16:9-en nézem tv-n

    Bár sajnos most hét közben majd csak felvételről. A melóhelyen proxyn keresztül le van tiltva a stream...
  • Isthy
    #43890
    Nem figyeltem, hogy adták-e valahol, én a román-japán meccset néztem.
  • kaloz174
    #43889
    Veszprém-Fradi: 44-26
    (ffi bajnoki)
  • kaloz174
    #43888
    Ma én a reges digit tudtam nézni.
    Megállapítom, hogy NA sokkal elviselhetőbb szakértőnek...
    Kicsi (Siti Bea) minden szaván érezni, hogy milyen nagyszerű játékos volt.
    Holnap gondom lesz a meccsel: túl korán kezdődik.
    Na és még annyit, hogy nem lehetne-e esetleg, hogy inkább a mai szpíker legyen? (Nem tudom a nevét, mert nem láttam kiírva. Bezzeg Gulyásét többször is).

    A meccsről annyit, hogy le kellett játszani. Jobban örültem volna, ha Triffa is szerepet kap, mert mikor, ha most nem. Bár annak is van igaza, aki azt mondta erre, hogy Herr Orsinak is szüksége van minél több meccsre.
  • Breki33
    #43887
    amúgy rajtam kívül senkise szeretné 16:9-es TV-re kitolva nézni?

    vhogy az kéne hogy lejátszóban induljon el pl vlc és akkor lehetne állítgatni
  • primavis
    #43886
    az A csoporton kivül, mindenütt a papirforma jött be eddig. Az A-ban a svédek győzelme a brazilok ellen megkeverte a dolgokat. 4 csapat nagyon egyformának tünik, de a franciák is bekavarhatnak még a hátralevő 2+1 meccsükön (kettő az esélyesebbek ellenében).
  • Breki33
    #43885
    Ez utóbbi mecs ment vhol élőben?
  • Breki33
    #43884
    ??

    én a mecs alatt néztem
  • Isthy
    #43883
    A japánok elfáradtak és végül a románok simán behúzták 37-28-ra.

    A dánok simán verték a franciákat (24-16), akiknek ezzel szinte el is úszott a továbbjutásuk.
  • banok
    #43882
    a két stream ugyanaz és csak élő közvetítés esetén működik.
  • Isthy
    #43881
    Félidőben: Japán-Románia 17-17

    Szinte végig a japánok vezettek, az elején 2-3 góllal is. Persze a végére biztosan elfáradnak és a románok behúzzák majd, de legalább egy kemény meccsel lefárasztják őket.
  • Isthy
    #43880
    Végül 11-el (36-25-re) nyertek a norvégok. A 42. percben még csak 21-19 volt, de elfáradtak az afrikaiak. Nem volt túl meggyőző ez a norvég csapat, a 10 fölötti kül. is a végén a sípmestereknek volt köszönhető. 3x vették el az utolsó 5 percben belemenésért a labdát az afrikaiaktól, miközben a norvég védő jól fél méterrel a 6-oson belülről ugrott a betörő játékos elé. Persze mindháromból a norvégok lőttek leindításgólt a tunéziai büntető helyett...
    A nagy Lunde-Haraldsen sokkal gyengébben védett az afrikaiak ellen, mint Herr Orsi (kb. 30 %). Pedig ugye előtte egy nem gyenge norvég védőfal van...
    Egyelőre nekem nem tűnik valami félelmetesnek ez a norvég csapat.
  • Breki33
    #43879
    A

    Dánia - Franciaország
    azt írják este felvételről, de nem lehet nézni vhol élőben?
  • Breki33
    #43878
    nem mert mindkettőt néztem egyik oldal besem jött és a másikkal is volt vmi, de fő hogy most jó
  • Isthy
    #43877
    Nálam végig ment a meccs alatt is, direkt néztem többször is a laptopon. Nem kevered a 2 linket? Mert a másik tényleg nem ment...
  • Isthy
    #43876
    A norvégok ugyanúgy csak 4 góllal mennek Tunézia ellen a félidőben, mint mi (18-14). Sőt, ha 17-14-nél nem rontanak el tunéziaiak 2 lerohanást egymás után, akkor még szorosabb lenne.
  • Breki33
    #43875
    Ezeket mivel veszed fel?

    Nekem az a gondom ha 4:3-ban kirakom tv-re akkor nem nagy a kép hameg 16:9-re rakom ott akkor elnyújtott
  • Breki33
    #43874
    Hm most megy

    A mecs alatt az oldal sem jött be
  • SZT
    #43873
  • Isthy
    #43872
    Nem tudom, én nem intéztem semmit. Tegnap szólt az egyik ismerősöm, hogy lehet nézni.
  • Isthy
    #43871
    A #43847-es beírásomban adott ingyenes link ma is végig működött.
  • Isthy
    #43870
    Magyarország-Chile 48-14 (24-6)

    Ez még edzőmeccsnek is elgé gyenge volt. Arra jó volt, hogy mindenki játszhatott és önbizalmat szerezhetett. Valamint lehetett pihenni és rákészülni a holnapi románok elleni meccsre.

    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Breki33
    #43869
    igen ez a regisztrációs itt néztem eddig is
  • SZT
    #43868
    Nálam a reg. oldal, jól működik!
    Ez DigiSport