61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #43948
    Ezek bíztató hírek. Hihetetlen, hogy Orsival sorozatban történnek mostanában az ilyenek. Legyen már elég!
  • Isthy
    #43947
    Sztem meg szülessen egy okos döntés, ne erőltessék. Végszükségre meg sztem nem kerül sor a holnapi meccsen.
  • Isthy
    #43946
    Mivel én sem láttam a meccset, így szintén az esti ismétlésre várok. Azt pedig, hogy csak összefoglalóra futja a Digisportnak inkább nem kommentálnám...
  • Isthy
    #43945
    Legalább ilyen jó hírek vannak. Örülök, hogy a fiatalok is egyre jobban teljesítenek (pl. Takács Fruzsi)
  • Isthy
    #43944
    Mondjuk úgy, hogy a biztosabb anyagi alapokkal kapcsolatos részre gondoltam.

    Ráadásul azóta még csak jobb hírek jönnek felőlük. Ami ha megvalósul, akkor ismét komoly női csapata lesz a Fradinak. Mondjuk igazán okosak talán majd tavasszal leszünk.
  • Isthy
    #43943
    Úgy látom elég közel áll a véleményünk egymáshoz
  • Isthy
    #43942
    Nekem is ilyesmi jutott eszembe, hogy jó politikus lenne belőle. Gondolom érzitek, hogy ezzel el is mondtam a véleményem arról amit itt előad...
  • Isthy
    #43941
    Az eddigi VB ellenfeleiket elnézve ezt komolyan kétlem.
  • kaloz174
    #43940
    Vérten Orsiról a handball.hu
  • kaloz174
    #43939
    Sajnos, én sem, ráadásul most nézem, csak összefoglalót láthatunk 18,45-kor, nem teljes ismétlést.
    A handball.hu beszámolója, ami a meccs után közvetlenül készült, könnyebb sérülést említ, remélhetőleg nincs nagyobb baj.
    Ha Luca esetleg ezt megerősítené, nagyon jó lenne.
    Mindenesetre mielőbbi gyógyulást Orsinak!
  • Breki33
    #43938
    Megsérült egyik góljánál és aztán sántikálva jött le, bevallom ezt nem figyeltem csak Fari-ék mondták a szünetben.
  • SZT
    #43937
    Sajnos nem láttam a meccset, mi történt Orsival?
  • szabizsozso
    #43936
    Sajnos beállós és pláne irányító nélkül nem megy.
  • Breki33
    #43935
    Orsinak jobbulást remélem holnap tud játszani
  • Breki33
    #43934
    Az első negyvenöt perc alapján simán lett volna esélyünk a gyözelemre

  • primavis
    #43933
    az utolsó "negyed" megint elment! Szélsők és beálló nélkül nem lehet nyerni. A jobb szél mintha nem is lett volna, beálló dettó. Ha nincs Herr nagy ruha lett volna megint. Ez a csapat sajnos csak ennyire képes.....Ezt a mai norvég csapatot egy jól játszó magyar csapata simán verte volna. Ilyen lehetőség is ritkán adódik...
    Igaz, a heteseket ki kell tudni harcolni, ha nem mással szinészkedéssel....lehet tanulni a norvégoktól.
  • Breki33
    #43932
    huhh még egy ilyen félidőt istenem csak kevesebb eladott labdával
  • kaloz174
    #43931
    A Kiskunhalas ellen vívott előkészületi mérkőzést a dunaújvárosi női együttes

    Dunaújváros - Kiskunhalas
    37-23 (17-13)

  • kaloz174
    #43930
    Meglátjuk. Nem biztos, hogy ilyen kell, sőt, biztos nem ilyen kellene, bár úgy tűnik - rövid távon - működik.
    Ha jól emlékszem, 11-én Kunszentmártonban játszik felk.(bem.) meccset az Újváros. (Tegnap a Cunder ismételte a fehérvári meccset. Milyen jól kezdtünk...)
    De hogy miért nem működik már végre egy - legalább ideilenes - csapatoldal, fel nem foghatom.

    Ma megint csak drukkolni fogunk a válogatottnak? A Digisek javára írom, hogy normális időpontban adják le az ismétlést.
    Olvastam Eszter nyilatkozatát. Tetszik, hogy milyen ambíciózus, bár mindig is ilyen volt, mint tudjuk.
  • kaloz174
    #43929
    Ezt olvastam, ha valakit érdekel:
    "Az olimpiai magyar-román meccs letölthető a www.sport-video.hu oldalról (megaupload)"

    Nem ellenőriztem.
  • Breki33
    #43928
    szerintem meg pofátlan és gyáva, ha eldöntötte akkor merje felvállalni ne mismásoljon
  • Duby
    #43927
    ... kétségkívül jó politikus a mi Lacink, na! Ill. marketing-menedzsernek se utolsó. Hiába no, itt a pénz az úr.
  • kaloz174
    #43926
    Egy másik helyről, ua.

    "...Nagy László utoljára június 21-én, a Szlovákia elleni Eb-selejtezőn játszott a magyar válogatottban. Nagy a nemzetközi szabályok szerint a hivatalos spanyol papírok megszerzése után sem léphetne pályára a 2012-es londoni olimpián spanyolként, ha szerepel a magyar válogatottban a játékok előtti három esztendőben. Azaz, ha magyarként vállalja a 2010 januári Eb-szereplést, eldől: a 2012-es játékokon is kizárólag magyarként vehet részt."
    (Bár lehet, hogy elkövettem azt a hibát, hogy kiragadtam ezt a részt a szövegkörnyezetből?:))
  • kaloz174
    #43925
    Nagy László behátrált: nem játszik az Eb-n!

    Mit mondjak? Nem nagyon szimpatikus, na és végképp nem szerencsés, amit csinál. Nem növeli a tekintélyét.
  • kaloz174
    #43924
    Az számomra meglepetés lenne.
  • Breki33
    #43923
    Ausztria lehet jobban áll most női kéziben mint ahogy gondoltuk előtte?
  • Andreeew
    #43922
    ETO-ban is nagyon hullámzó a támadójátéka :(
  • Andreeew
    #43921
    Ha a lövő felugrik lőni és tud lefelé lőni akkor szerintem a felső sarkokra is tudna. Ziccerekről nem is beszélve. Mikor Orsi az 1000%-os ziccerben is kötényt akart lőni, talán 18-20-nál, azt hittem lefejelem a monitort.
  • kaloz174
    #43920
    Egyébként jelenleg a legnagyobb talány eddig számomra Tomori teljesítménye.
    Ugye nem lehet, hogy csak az ETO-ban képes elfogadható teljesítményre??
  • kaloz174
    #43919
    A meccset, sajnos, du. sem láttam teljes egészében.
    Ennek ellenére azért pár dolgot megemlítenék.
    Azt írod, na és Gulyás is azt hangsúlyozta, hogy Paulának nem kellene lefele lőni, mert ott jó. Én inkább Kicsihez csatlakoznék, aki elmondta, hogy ismerhettük Paulát (mint ahogy ő is bennünket), mivel több évet nálunk játszott, valamint, hogy a román védekezés volt az, ami azt a lehetőséget adta, hogy csak így tudjanak lőni a mi lövőink. Ennek kellett volna megtalálni az ellenszerét. Na és még akkor is ott lett volna Paula, aki elfogult véleményem szerint:) nem csak a lefelé tartó lövéseket hárítja kitűnően, ha jó formában van. (Amikor ezt tapasztalhattuk, nagyon boldogok voltunk tőle, most kevésbé, term.)

    A mi válogatottunk jelenleg még egy nagyon éretlen csapat benyomását kelti. Azt mondanám, ha nem egy VB-ről lenne szó, hogy kellenek az ilyen meccsek az előrelépéshez. De talán még akkor is, ha egy VB-ről van szó.
    Hadd értsek egyet Németh Andrással is, Induljunk ki abból, ami ma pozitív volt, a továbbiakra nézve. Nagy szükség lesz egy ilyen alapállásra a köv. napokra.

    Egyébként meg: az egész meccsben a legelviselhetetlenebb megint az örök amatőr szpíker volt. A végén már levettem a hangot.
    Viszont újra láthattuk, időnként hallhattuk is újvárosi drukkertársainkat a nézőtéren.
  • kaloz174
    #43918
    Napközben az az egy lehetőségem volt viszonylagos "élő" közvetítésre, sajnos nekem is.
    Valamint természetesen érdekel, mások hogyan látják.:) Mondhatod: a női kíváncsiság.
  • Isthy
    #43917
    Pedig volt már a mostani vb-n pár hasonló:

    Ausztria-Thaiföld 52-11
    Oroszország-Thaiföld 45-8

    Lehet most páran csodálkozni fognak azon, amit írok, de leírom: én még abban sem vagyok biztos, hogy a románok döntőt fognak játszani. Sőt, az elődöntőbe kerülés sem érzem leányálomnak számukra. Mert ugye a koreai és spanyol csapat stílusa sem nagyon fekszik nekik és mindig szenvednek ellenük. Meg ugye a nem kicsi elvárásokat sem viselik igazán jól az eddigiekben tapasztaltak alapján.
  • SZT
    #43916
    Azért az Orosz-Ausztrál 48-8, bizony nagyon durva!
    Vb-n szinte hihetetlen egy ilyen eredmény!!
  • Isthy
    #43915
    A mai japán-tunéziai meccs döntetlenje sem éppen rossz nekünk a továbbjutás szempontjából. A csütörtöki meccset pedig be kell húzni és akkor megvan a továbbjutás. Sztem is meglesz!

    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • SZT
    #43914
    "az egész mecsen nagyon feltűnő volt, hogy mennyire nem használjuk a szélsőinket felállt fal ellen"

    Az egész meccsen ezt a tényt nem is értettem! Mindent csak középen!
  • Isthy
    #43913
    Ha kinzod a hozzászólásokkal magad, akkor ezt el kell viselned Iszonyú "színvonalra" esett vissza az utóbbi 1-1,5 évben az ottani megnyilvánulók tábora...
  • Isthy
    #43912
    A meccs végére kellett volna hazaérned és milyen szépen mutatott volna az a 2 gól előny
  • Isthy
    #43911
    A 2. félidőben is az első 16 perc jó volt, szép felzárkózást produkáltak a lányok. Hátul is jobb volt a védekezés és elöl is többet mozogva, eredményesebben játszottunk. Ebben nem kis része volt Valinak beállóban. Egyrészt megtalálható volt labdával és gólokat szerzett, másrészt normálisan zárt és ebből Tóth Timi eredményesen tudott lőni. A románok megint váltottak, Sopit kivették követővel és erre nem tudtunk jól reagálni. Pedig ezáltal a gyorsabb lábú embereinknek több tere lehetett volna. A románok megint elléptek, mert elöl meg a 2 beállós játékukkal leszorították a falunkat és átlövésből Neagu és Lecusanu eredményes volt 8 m-ről. Meg ugye ismét kihagytunk 2 büntetőt. Ami sajnos az egész mecsen nagyon feltűnő volt, hogy mennyire nem használjuk a szélsőinket felállt fal ellen. Reméljük a továbbiakban ezen is változtatni fogunk, mert enélkül komolyabb falú csapatok ellen nem lesz esélyünk.

    Összességében győzött a realitás, a románok jelenleg jobb csapat, bár szorosabb is lehetett volna. A csapat jelenlegi helyzetében ez nem rossz eredmény. Dolgozni kell tovább, egyre jobban összegyúrni a csapatot. A küzdőszellemhez és a felzárkózáshoz jár a gratuláció a csapatnak!
  • SZT
    #43910
    Csak nyugtával a napot! Remélem a tervek meg is valósulnak!
    Bizony az ember, már csak azt hiszi el ami megtörtént!
    Sok a rossz tapasztalat! De talán most!!
  • SZT
    #43909
    Bizony igazad van! A jobbtól nem szégyen a vereség, és most a román válogatott bizony jobb!
    A lányok, a második félidőben kicsit összekapták magukat, de a -9-ről,
    -2-re való felzárkózás, nagyon sokat kivett a csapatból!!
    Véleményem szerint, ez a VB nagyon alkalmas a fiatal játékosoknak, hogy rutint, és tapasztalatot szerezzenek, minden teher nélkül!!!
    Nekünk, nem a norvégokat, hanem a jappánokat kel legyőznünk, és szerintem ezt meg is fogják tenni!!