61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #59944
    Jovanovicsnak még ez az egy idénye van hátra azután már nem lesz. Tehát ha jövőre igazolnak is még egy külföldit akkor is megmarad a jelenlegi keretrendszer.
  • Isthy
    #59943
    Egyelőre sztem még nem adtak fel semmit. Jeney tavaly év elején is arról beszélt, hogy max. 3 légiós (indokolt esetben 4) lehet a csapatban. A következő idénytől lesz nekik meg a 4 légiós, tehát még nem változik semmi 3 év alatt.
  • kaloz174
    #59942
    Nem úgy tűnik, hogy a Vardar, a 2. edzőváltás után, ráadásul a teljesesen tapasztalatlannak látszó Dibirova lett az új szakvezető, komoly ellenfèl lehet a BL-döntőben.
    A Vardar tipikus példája annak, hogy nem minden a pénz, szerintem.
  • primavis
    #59941
    Szerintem muszáj volt. Zácsik mellé kell Jovanovics, Pena meg irányitóba, Snelder beállóba s ott van(volt) a balkezes jobbátlövő poszt, amire nincs magyar merítési lehetőség! Amúgy, minden légiósnak van magyar párja/cseréje.
  • kaloz174
    #59940
    A Fradi is kezdi feladni az elveit...Kérdés, ezzel meddig jutnak majd? Megéri-e?
  • Isthy
    #59939
    Érkező illetve hosszabbítók a Fradinál

    Jövőre egészen komplett kerete lesz a Fradinak, még ha Zizi elmegy babázni, akkor is.
  • kaloz174
    #59938

    Mielőbbi teljes gyógyulást!! A helyzet nem egyszerű. Sem Ogu, sem a Kohász számára.
  • Isthy
    #59937
    Sajnos Ogu erre az idényre befejezte, ha minden igaz pénteken műtét...
  • Isthy
    #59936
    Remélem a mai MR vizsgálat azért nem mutat nagyon komoly problémát.
  • Isthy
    #59935
    Rasmussen márciusi kerete

    Most a széleken Puhalák és Faluvégi lesz "megnézve".
  • Isthy
    #59934
    Persze az is simán előfordulhat, hogy a Krim hazai pályán legyőzi az FCM-et és akkor a románok már semmit sem taktikázhatnak.
  • kaloz174
    #59933
    A Kohász pedig legyűrte a légiós válogatott Fehérvárt, hazai pályán. Két fogalmatlan bíró közreműködésével, akik önmaguk is hatalmas feszültséget generáltak, még a szakértő szerint is összevissza fújtak.
    Mivel Mendy, akik egész meccsen kiszámíthatatlanul játszott, egy labdaszerzési kísérletével a hatoson belül harcképtelenné tette Oguntoyét, a Kohász elveszítette első számú kapusát. Ez meg is látszott az eredményen, de végül egy huszáros hajrával sikerült megszerezni a győzelmet és az értékes pontokat. Gratulálok a csapatnak.

    Egyébként pedig nem tudom, hogy Fehérváron is mit tesznek a TAO-val, mert mindkét utánpótlás csapatukat kiütéssel vertük, nagyon gyengék. Mondjuk minek is törnék magukat a gyerekek, a felnőttben nincs hely számukra, ahogy a keretet nézi az ember.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2017.03.06. 09:34:16
  • Isthy
    #59932
    Járj is gyakrabban, megéri. Összehasonlíthatatlanul jobb élőben nézni a meccseket. Ezt lassan két évtizedes tapasztalatból tudom
  • Isthy
    #59931
    Max. az Esbjergnek, mert velük játszanak vasárnap a románok. Az FCM már csak nézheti, hogy mi lesz a meccsen, mert ők már szombaton befejezik.

    A Bud nagyon simán nyert, így az egyik negyeddöntő párharc már megvan, az ETO-Metz összecsapás képében.
  • primavis
    #59930
    Azért a két dán csapatnak is van beleszólnivalója a dologba!
  • Jim Morrison
    #59929
    Először voltam ETO meccsen, amióta Audi Aréna van (de rég voltam...). A meccs sima volt, de a hangulat, meg úgy az egész olyan szuper volt, hogy elhatároztam, hogy gyakrabban járok majd ki meccsre :)
    Persze, TV-ben láttam, hogy jó a hangulat, meg sokan is vannak (most is 5100+!, kb heti nb1 forduló nézőszámának a fele :)), azért nem ugyanaz. tv előtt jobban szoktam izgulni mondjuk..^^. Grat a csapatnak, nagyon jól nyomták.
  • Isthy
    #59928
    A Fradinak a helyezése lehet a kezükben, az ellenfelük majd csak vasárnap derül ki. A románok dönthetik el azt, hogy kit akarnak maguknak, hiszen egyedül ők játszanak vasárnap az érintett csapatok közül.
  • Isthy
    #59927
    A győriek egy pillanatnyi kétséget sem hagytak afelől, hogy ők a jobbak és nagyon sima győzelmet arattak. Ezzel nekik megvan a csoport első helye, a Larviknak pedig a második helyezés. A jövő hétvégén egymás ellen játszanak egy abszolút tét nélküli meccset Norvégiában.
  • primavis
    #59926
    Ergo a Fradi saját kezében a sorsa, illetve a helyezése! Nem ártana megtartani az első helyet s akkor kb. a MIDL. jönne.
  • Isthy
    #59925
    Végül 42-28-ra alázták a Vardart
    Azért az figyelemre méltó, hogy a franciák hazai pályán a Budot és a Vardart is megverték.
  • Isthy
    #59924
    A Metz az 51. percben 10 góllal (35-25) vezet a Vardar ellen
  • primavis
    #59923
    Hát 4 gólt kellett behozzanak 5 perc alatt! No de a lényeg, hogy ha a Metz nyer, akkor rámehetnek az első helyre, ha meg nem, akkor őrizni kell a 8 gólos előnyt a Bud ellen a másodikért.
  • Isthy
    #59922
    A Fradi a legvégén nagy hajrával 1 pontot megmentett. 13-8 után elkezdtek könnyelműsködni, fegyelmezetlenkedni, amire végül rá is fizettek 1 elvesztett pont képében. Pedig ez a meccs simán hozható lett volna kicsit nagyobb odafigyeléssel. Amiben benne van az is, hogy nem kellene kihagyni 5 db 7 m-est.

    Pedig a franciák egyelőre jól állnak, a szünetben 3 góllal vezetnek a Vardar ellen.
  • Isthy
    #59921
    Sajnos... De ez nem meglepetés, mert az érdiek eléggé visszaestek az elmúlt 2-3 hétben. Elvesztették a legeredményesebb játékosukat (Krpez) és azóta nem találják a játékukat.
  • primavis
    #59920
    A Vác meg megverte az Érdet! (29-24).
  • Isthy
    #59919
    A Larvik simán nyert Ikastban, ezzel a norvégoknak megvan a csoport második hely. A Fradinak vagy a románok vagy a dánok jutnak a negyeddöntőben.
  • Isthy
    #59918
    A Pick végül simán verte a zágrábiakat. Amire nagy szükség volt, mert a Breszt legyőzte a Vardart. Így megmaradt az esély a csoport 4. helyének megszerzésére.
  • Isthy
    #59917
    A románok rendesen megszenvedtek hazai pályán a Krimmel, de nagy nehezen csak sikerült megszerezniük a győzelmet 28-26-ra (22-20-ra még a szlovénok vezettek).
  • Isthy
    #59916
    Ez a video dolog a Digisporttal úgy fest nem működik, akkor marad az egyszerű link: Célok Újvárosban
  • Isthy
    #59915
    Célok Újvárosban:

  • primavis
    #59914
    Ja, szombaton lesznek?
  • primavis
    #59913
    A mai bajnokíkról semmi közvetítés???
  • primavis
    #59912
    Persze, csal k azért írtam, mert ez az egyetlen komolyabb meccsük s Siófokon ütötték már meg a bokájukat. Ezzel szemben az Érd megy Vácra, Fehérvárra, a Fradihoz és fogadja az ETO-t.
  • kaloz174
    #59911
    Jó meccs volt, mindenkinek megfelelő eredménnyel a végén...Valahogy mégis rányomta a bélyegét az egészre, hogy ez csak egy presztizs "csata", bár a Fradi végül értékes pontot szerzett.
    Elek Gábor jól használta ki a lehetőséget a különböző variációk próbálgatására. Ő több jó teljesítménynek örülhetett.
    Görbicz Anita teljes számüzetése a szélre engem zavart.
  • kaloz174
    #59910
    Szerintem meglepő lenne, ha ez a Siófok gondot jelentene a Fradinak. Ahhoz, az érdiekéhez hasonló, formahanyatlás kellene. Az pedig, a várható feladatok tükrében, nagyon nem lenne szerencsés a zöldeknek.
  • Isthy
    #59909
    Jó kis meccs volt így semleges szemmel nézve.

    A Fradinak bármilyen arányú győzelem elég lehet hazai pályán a 2. helyhez az érdiek ellen. Mert utóbbiak már vesztettek 1 pontot Debrecenben is. Papírforma szerint 2 pontos előnnyel lehetnek másodikok az érdiek előtt. A 2 pont hátrányból az egyik Debrecenben ment el az érdieknek, a másik meg az ETO ellen, aki ellen elvileg ők nem fognak pontot szerezni.
  • primavis
    #59908
    ja meg a Fehérvár - Érd is.
  • primavis
    #59907
    No a Fradi ki izzadta a döntetlent az ETO ellen s így a saját kezében van a második hely megszerzése (két gólos győzelem otthon az Érd ellen), mig az Érdnek ott van még az ETO elleni meccs is. A pestieknek az idegenbeli Siófok lehet veszélyes, mig az érdieknek a váci mérkőzésük.
  • Isthy
    #59906
    No ezzel a két tegnapi női BL eredménnyel kicsit változtak a dolgok, képbe került egy Fradi-Bukarest negyeddöntő is. Bár igazából még minden megtörténhet, ami egyre biztosabbnak látszik az egy ETO-Metz párosítás.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2017.02.27. 15:48:24
  • primavis
    #59905
    bocsi, Esbjerg