61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #44228
    Most az egyszer nézném a gálát, már a 20 percet, de nincs sport1-ünk.
    Akkor annyi, majd holnap, a sport2-őn.
    Jó szórakozást!:)
  • kaloz174
    #44227
    Közepes játék?:)
    Ok, van még mit javítani. De amit küzdöttek a csajok, én megbocsátom nekik.
    Nem zuhantak össze, pedig tényleg az első félidőben elég sok hiba volt, na és tényleg: a Loki elment 6-tal. Egyszerűen elképesztő volt, hogy Boki kiválása után a többiek milyen elszántan vették át a feladatokat (Gabó 5 gól!) és harcolták ki a győzelmet, pedig a Lokinak sokkal hosszabb a kispadja.
    Nagyon fontos győzelem volt ez, mert bizonyította, hogy az elvégzett munka meghozza az eredményt, hogy egy tényleg jelentős játékerejű csapat ellen is lehetséges jó eredmény, hogy nem akármilyen tartása van a csapatnak. (Utóbbin persze nem lepődtünk meg.:))

    Meccs után: mindenkinek fülig ért a szája, különösen kedves Csapatkapitányunknak. (Bokit leszámítva, aki akkor kezdett magához térni.) Jó volt látni a csapatot, akik nem akármilyen névnapi ajándékot adtak Rapatyi Tamásnak, valamint azoknak, akik kilátogattak a csarnokba, vagy a neten láthatták a meccset, Újváros szurkolóként.

    Szép volt csajok!
  • Isthy
    #44226
    A Szabella Kupa döntőjében:

    Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO 38-25 (18-8)

    Sajnos mára nem tudtam ott maradni Vácott, pedig jó lett volna látni ezt a meccset. Kíváncsi vagyok az ETO mennyire kísérletezgetett, mert ez az eredmény elég durva...

    Gabiéknak gratulálok a kupagyőzelemhez!
  • Isthy
    #44225
    Többen vannak a régi szurkolók között, akik hívnák vissza Újvárosba Laci haveromnak ő volt a kedvence a nagy csapatból, be is lelkesedett a hír hallatán
  • Isthy
    #44224
    Akkor mostantól fogva hivatalos:

    Pasi visszatért a Fradiba

    Ha jók az infóim Gridnyeva sem tud majd védeni, így kellett Erdélyi mellé egy komoly kapus. Remélem Gábor ír majd valamit erről. Vagy megerősít vagy megcáfol.
  • Mse
    #44223
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW :DDDD

    na, ezt feltétlen meg kell nézzem holnap délelőtt! szép volt csajok!
  • Mse
    #44222
    hűű, nem bánnám ha Gabi visszatérne!

    GABI!!! ÉN HÍVLAK, GYERE ÚJVÁROSBA JÁTSZANI!!!! ;))))
  • Isthy
    #44221
    A másik MK meccsen érvényesült a papírforma:

    Siófok-Békéscsaba 28-30 (10-17)

    Az MK legjobb 8 csapata:

    Győri Audi ETO
    Békéscsaba
    Fehérép Alcoa
    FTC-RightPhone
    Dunaújvárosi NKKSE
    Hódmezővásárhely NKC
    Érdi VSE
    Bugyi SE-Újbuda
  • Isthy
    #44220
    Dunaújváros NKKSE-DVSC Korvex 33-30 (16-19)

    Hullámzó játék, közepes szinvonal, de izgalmas meccs volt.
    Az első félidőben végig a Loki vezetett, de mindig fel tudtnuk zárkózni illetve egyenlíteni. A 26. percben 14-15-nél 7-est rontottunk, majd egy ziccert beállóból és mindkettőt büntette a Loki (14-17). A félidő végéig maradt a 3 gólos hátrány.
    A 2. félidő elején 4 perc alatt meglépett a Loki 16-22-re, de ez talán kicsit megnyugtatta őket. Az Újváros jól védekezve egyre feljebb kapaszkodott és 44. percben kiegyenlített 23-23-ra. A Loki nem tudott újra lábra kapni, a csajok meg pörögtek tovább és az 54. percben már 28-23 volt nekünk. Próbált kapaszkodni a DVSC de tartottuk az előnyt, 1 perccel a vége előtt 33-28 volt nekünk. A végén még előnyben illetve kettős előnyben lőtt 2 gólt a Loki, de ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elég. Igazi csapatmunkával sikerült a bravúr és a meglepetés győzelem.

    Gratulálok a csapatnak! Gyönyörű volt csajok!!!
  • Isthy
    #44219
    Volt szerencsém jelen lenni a meccsen, jó kis mérkőzés volt. Meg a másik is, ahol örömmel konstatáltam, hogy ismét egy szép Hypo verést láthattam (Buducnost-Hypo 32-25). Külön öröm volt látnom Gunnar idegeskedését, majd mély apátiába esését. Tudom, hogy ez nem szép dolog, de ez van
  • Isthy
    #44218
    Nocsak! Az Audi ETO-nak új oldalt hozott a Jézuska?

    Nekem "kissé nagyon" hasonlít a Pick Szeged oldalához...
  • kaloz174
    #44217
    Ma:
    Magyar Kupa, nők, 4. forduló
    VÁC-GYŐRI AUDI ETO 30-31 (14-15)

    Holnap:
    Dunaújváros-Debrcecen,
    Siófok-Békéscsaba

    Mindkettő találkozó 17,00-kor kezdődik.


    Takács Gabi mondta... Ha esetleg valaki hallotta: mi hangzott el az említett műsorban?
  • kaloz174
    #44216
    " Évfordulós ajánlatunk

    Cunder Hírlevél


    Kedves Kézilabda Rajongó!

    Az év egyik utolsó találkozójának közvetítésével búcsúzunk a 2009-es esztendőtől. December 29-én, kedden Dunaújvárosból jelentkezünk a Magyar Kupa 4.fordulójából, a DVSC-Corvex csapatának vendégszereplésével. A találkozót másnap délelőtt ismételjük.
    A hét második felében már az új esztendő első találkozóit nézheted nálunk, a női csapatok 11. fordulójából két mérkőzést élőben, egy találkozót pedig felvételről. Részletek az élő közvetítésekről lentebb vagy a Műsorban.

    Jó szórakozást, szurkolást és Boldog Új Esztendőt Kívánunk minden kézilabda rajongónak 2010-ben is!

    Részletek az élő közvetítésekről:

    2009. december 29. kedd

    * 18 órától Dunaújvárosi NKKSE - DVSC-Korvex - Magyar Kupa 4.forduló

    2010. január 3. vasárnap

    * 18 órától ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC SE - DVSC-Korvex - Nemzeti bajnokság I.osztály 11.forduló
    * 18 órától Dunaújvárosi NKKSE - Mondi-Békéscsabai Előre NKSE - Nemzeti bajnokság I.osztály 11.forduló"
  • kaloz174
    #44215
    A mérkőzés végeredménye 24-39.
  • Isthy
    #44214
    Elvileg úgy volt, hogy talán lehet majd nézni is, de maradt ez a mód. A Buducsnostnál sok a sérült és a beteg, elég felforgatott a csapat, Gabinak elmondása szerint pl. jobbátlövőben kell játszania.
  • kaloz174
    #44213
    Már megint csak gondoltam, hogy látni is lehet a meccset.:)
    Így jártam..:)

    Itt lehet követni.
  • kaloz174
    #44212
    Mai program, 18,00!
  • Isthy
    #44211
    A magam részéről köszönöm! Tegnap megtörtént a megfelelő megünneplése

    Olvastam én is, szinte egy az egyben az illető könyvének a kimásolása. Persze mindig jó emlékezni rá, főleg annak, aki azt a helyszíneken meg is élhette. Életre szóló, örök emlék marad
  • kaloz174
    #44210
    Boldog névnapot minden Istvánnak!

    Na és egy írás, ami biztosan tetszik, még akkor is, ha nem tartjuk nagyra z oldalt, ahol megjelent.

    A BEK-jubileumról.
  • kaloz174
    #44209
    Sok szeretettel kívánok békés, boldog karácsonyt!

  • Csucsu33
    #44208
    Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Sikerekben Gazdag Új Esztendőt Kívánok!
  • Isthy
    #44207
    BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN FÓRUMOZÓNAK!
  • SZT
    #44206
    [szin=green]BOLDOG KARÁCSONYT, MINDEN KEDVES FÓRUMLAKÓNAK[szin=green]

  • Gabess8
    #44205
    Békés, Boldog, Szeretetteljes Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
  • Isthy
    #44204
    Ha helyesek az információim, akkor a délelőtti meccset 31-25-re, a délutánit 38-31-re nyerték a csajok a Fehérép ellen. Állítólag nagyon pörgősen játszottak a csajok és látható a fejlődés a csapat játékán.
  • J u c u s
    #44203
    Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!
  • kaloz174
    #44202
    Igen, így volt. Engem kicsit meglepett, hogy a VB után ezt a témát választották. De ők legalább foglalkoznak a sportággal.

    Úgy hallottam, közvetett infókból, hogy 23-án felk. meccseket játszik a Fehérvár és az Újváros - Dunaújvárosban.
    (Borzasztó gyenge, számomra megmagyarázhatatlan, a csapat kommunikációs ténykedése. )
  • Isthy
    #44201
    Szinte végig a férfi kéziről szólt a műsor, egy kb. 5 perces anyag volt a nőiről. Görbe kiskunlacházi visszatéréséről és a gyógyulásáról szólt ez a pár perc.
  • Isthy
    #44200
    Mátéfi Eszter a VB-ről
  • Isthy
    #44199
    Akkor jár a gratuláció nekik

    7-től a Sportklubon a szokásos 1 órás kézilabda magazin!
  • kaloz174
    #44198
    Sőt, nyertek is!
    végeredmény: 30-31
  • kaloz174
    #44197
    Most is vezetnek.:)
  • Isthy
    #44196
    Gratulálok a Siófoknak a döntőbe jutáshoz! Azért ez a győzelem is egyfajta kényeztetés a szurkolóknak
  • kaloz174
    #44195
    Ok:) Ami nincs, az nem is működhet.
    (Én elkényesztetett drukker.:))
  • kaloz174
    #44194
    Valamiért nem indul el az élő közv. :( Csak a felvételek.
  • kaloz174
    #44193
    Köszi az infót! Pontosan azt keresgéltem, lehet-e nézni a meccset!:)
  • Isthy
    #44192
    Ha már az előbb a médiát emlegettem, nem mehetek el szó nélkül egy másik dolog mellett. A mostani VB után azt hiszem elmondhatjuk, hogy van egy médiasztárunk Végérvényesen befutott, nincs mese, többet szerepel a képernyőn, mint némelyik játékosunk Ma a döntő alatt az orosz szurkolók között, orosz mezben alakított a képernyőn. Végre testközelből élvezhette az általa igencsak előnyben részesített csinos szőke orosz hölgyek társaságát
    Annak idején én indítottam el a közismertség útjára és úgy látom nem tévedtem, szépen alakul a pályája
  • SomogyiG
    #44191
    Global Life Broker Holding Kupa - Siófok a döntőben!
  • Isthy
    #44190
    A Digisport pedig sainos hozta a "szinvonalat" amit vártunk. Két borzalmas riporter és a stúdióban is hasonlóan gyenge "előadás" Csisztutól. Remélem a jövőben nem találkozunk velük...
  • Isthy
    #44189
    Egyetértek az általad Trefilovról leírtakkal.

    A norvégok még előbb a jövő évi, félig hazai rendezésű EB-re készülnek, ott akarnak nyerni.