61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #44268
    Én is erre fogadtam volna, sajnos. Valami ezt súgta, de reménykedtem...
    Kár volt. Nekem is az a véleményem, hogy ez jó próba lenne a fiataloknak.
  • Isthy
    #44267
    Igen, foglalkozzunk elsősorban a csapat összecsiszolásával a bajnokságban. Az MK meccsen kapjanak a fiatalabbak is sok lehetőséget.
  • Isthy
    #44266
    Bejött amire gondoltam, nyertem egy üveg whiskyt. Fogadtam, hogy a Győrt kapjuk ismét és sajnos nem csalódtam az elgondolásaimban...
  • Isthy
    #44265
    Ahogy látom megint pénteken vannak a meccsek, tehát újra nem sűrűn fogok eljutni a meccsekre. Járőrszolgálatunkat és feladatkörét bővítették (már a szinesfém kereskedelem ellenőrzése is a miénk), így továbbra is maradnak a délutáni elfoglaltságaim a hétköznapokon...
  • kaloz174
    #44264
    Na igen. Már csak ezek a lehetőségeink.
    Ha nem sikerül újabb meglepetést okozni.:)
  • Mse
    #44263
    pech, bár Dunaújváros nincs olyan messze Győrtől, és itthon sem lett volna több esélyünk!

    marad a bajnokság! építkezni kell, és dolgozni tovább, hogy jövőre, vagy azután mégjobb csapatunk legyen, és ne számítson hogy kit kapunk.

    hajrá Dunaújváros! :)
  • kaloz174
    #44262
  • kaloz174
    #44261
    Ráadásul kiderült, hogy nekünk kell utazni.
  • kaloz174
    #44260
    http://handball.hu/2010/01/05/mk_ujvarosba_latogat_az_eto/
    Akkor ennyi. Igazságtalan a sors - ha a sors volt. Legalább utazni nem kell.
  • kaloz174
    #44259
    A mai műsort lehagytam:

    2010-01-05, Kedd

    17:30 Alcoa FKC - Veszprém Barabás KC
    A 2010. január 3-án lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 11.forduló

    19:30 Dunaújvárosi NKKSE - Mondi Békéscsabai ENKSE
    A 2009. január 3-án lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 11.forduló

    A teljes program a Cunder oldalán.
  • kaloz174
    #44258
    Cunder hírlevél:

    "2010. január 6. szerda
    Próbaadás Vácról! Sikertelen sugárzás esetén a mérkőzés csütörtökön este 18 órától kerül levetítésre felvételről.
    18 órától Váci NKSE - Győri Audi ETO KC - Nemzeti Bajnokság I.osztály 12.forduló
    2010. január 8. péntek
    18 órától ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC - Mondi Békéscsabai ENKSE - Nemzeti Bajnokság I.osztály 12.forduló
    18 órától Dunaújvárosi NKKSE - FTC-Rightphone - Nemzeti Bajnokság I.osztály 12.forduló
    2010. január 9. szombat
    17 órától Alcoa FKC - Hunnia KSK - Nemzeti Bajnokság I.osztály 12.forduló "
  • kaloz174
    #44257
    Sajnos, nem. Kár érte, reális esélyünk volt, szerintem. (Önmagában ez egyébként jó érzés. Minden relatív...)
    Annak örülök viszont, hogy végre meccsen láttalak.
  • Isthy
    #44256
    Regional Liga meccsen, ma este:

    Buducnost-Krim Ljubljana 37-26 (19-10)

    Úgy fest nagyon belelendült a Buducnost, kérdés tudják-e ezt vasárnap Larvikban is tartani. Az lesz az igazi erőpróba a számukra, amin a BL továbbjutásuk múlik. A Krim a teljes csapatával állt fel, a hazaiaknál Bulatovics még mindig hiányzott. A montenegróiak megint jól védekeztek (Lekics és Bodnyeva sem tudott kibontakozni) és ebből sok leindítás gólt lőttek a szélsőik révén. A Krim legjobbja Szandra volt 8 góllal, úgy tűnik tartja jó formáját.

    Több "jól értesült" azt irogatta, hogy a Krim visszalépett a ligától. Ahhoz képest a mai után még holnap is játszanak meccset. Nem is baj, kell, hogy Szandra játékban maradjon és csiszolódjon.
  • Isthy
    #44255
    Én még hiányoltam Gabót támadásban, a Loki ellen jól ment neki. Sztem nem ez volt Rapatyi élete meccselése.
  • kaloz174
    #44254
    A Siófok tényleg meglepő vereséget szenvedett. Valamennyi mentség számukra, hogy 3 játékosuk beteg (Teo), ill. sérült.
    A Veszprém viszont nyert Fehérváron. Ezt sem gondoltam volna, még akkor sem, ha a Fehérvárból 2 meghatározó játékos hiányzott.
  • kaloz174
    #44253
    Hazaértem és teljes mértékben egyetértek. A védekezésünk elfogadhatatlan volt. Na és ami ebben a legbosszantóbb, hogy meccs közben nem tudtunk váltani egy jobbra, pedig elég egyértelműnek tűnt, mit kellene tenni.
    Valamiért egyébként nem éreztem azt a pörgést, amit a Loki ellen, több játékoson. Mondhatni: a formaidőzítés nem jött össze. (Kivéve Bokit, aki viszont gyakorlatilag rápihent erre a meccsre...Így aztán nem értem az egészet.)
    A Csaba fegyelmezettebb, összeszedettebb játékot mutatott ezen az estén, sajnos.
    Tanulságos vereség volt, nagyon is az a fajta, amit elemezni, amiből tanulni kell!
  • Isthy
    #44252
    Végülis papírforma győzelmek születtek a mai meccseken, kivéve Fehérvárott. A Veszprém győzelme komoly meglepetés. Bár elnézve a Fehérép összeállítását és a mostanában onnan jövő híreket talán nem is az...
  • Isthy
    #44251
    54 gól az nem semmi, a Siófok védekezése igencsak halovány lehetett. A váciak meg gálameccset rendeztek maguknak. NA meccs utáni nyilatkozata nagyon tetszett
  • Isthy
    #44250
    Dunaújvárosi NKKSE-Békéscsaba 28-32 (13-15)

    A támadójátékhoz gratulálok a csapatnak! A védekezéshez sajnos egyáltalán nem tudok...
    A mai meccs a védekezésen ment el, a kapusokkal együtt. Sajnos ma a hálóőreink nem nagyon találkoztak a labdával. Mondjuk a védőink is elég ritkán az ellenfél játékosaival. Hihetetlen, hogy milyen gyengén védekeztek ma a csajok... Hiába voltunk sokat emberelőnyben, rendszeresen kaptuk hátul ekkor is a gólokat. Minimum 6-7 gólt kaptunk előnyben, sőt kettős előnyben is sikerült kapni egyet. Így a Békéscsaba végig tudta tartani az előnyét, nem tudtuk igazán megszorongatni őket a 2. félidőben, hiába volt rá sok lehetőségünk. Tény, hogy kihagytunk 3 db 7-est, de elöl sokkal jobban ment a játék, mint hátul. Össze kell kapnia a csapatnak a védekezést, mert így nagyon nehéz lesz pénteken a Fradi ellen.

    HAJRÁ ÚJVÁROS!!!
  • Taibi
    #44249
    Nemrég értem haza a Vác-Siófok meccsről. 54-27. :)
    Parádéztak a váci lányok, amihez a vendégek csak asszisztáltak. Az egész csapat dicséretet érdemel!
  • Isthy
    #44248
    Nicsak, ki beszél

    El sem hiszem, hogy téged még lehet látni errefelé. Remélem nem ez lesz az összes hozzászólásod az évben Mi van veled? Esetleg pöttyinthetnél valami elérhetőséget nekem, évezredek óta nem dumáltunk...
  • Stanley Connor
    #44247
    Boldog Új Évet :)
  • Isthy
    #44246
    A tegnapi első idei bajnoki meccsen:

    Kiskunhalas-FTC 23-27 (11-12)

    Meglepően szoros eredmény, kár hogy nincs már Halas TV nálunk, mert kíváncsi lennék a meccsre. Bár az is igaz, hogy úgysem tudnám csak az első félidőt megnézni, mert ma egy másik meccsen kell szurkolnom
  • kaloz174
    #44245
    Szia!
    Holnap jönnek Esztiék. A Loki-meccs után nyilván nagyon készülnek, na és ugye neki túl sok meglepetéssel nem tudunk szolgálni.
    (Abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy Boki vállalni tudja a játékot.)

    Kell a szurkolás!
  • Duby
    #44244
    Adjon az Isten sok szépben gazdag új évet, jó egészségben, mindnyájótoknak!

    Az ünnepekben nagy örömömre nem voltam túl sokat se netközelben, se munkaközelben, se médiaközelben. Most értem haza. Újvárosban fantasztikus karácsonyi ajándékot nyújtott át akkor a Csapat, kár hogy nem voltam ott.
    Bár - szerintem minden érintett nevében mondom - nekünk az a legnagyobb ajándék, hogy egyáltalán vannak, s főleg, hogy úgy, ahogy vannak!
  • Isthy
    #44243
    Zácsik interjú

    Ezek szerint a nyári visszaigazolás korántsem olyan egyszerű. Lesz dolga az új vezetésnek.
  • kaloz174
    #44242


    Szeretettel kívánok nektek és mindenkinek, aki erre jár, békés, örömökben gazdag új esztendőt!
  • Breki33
    #44241
  • Isthy
    #44240
    Kézisikerekben is bővelkedő, Békés, Boldog Új Évet kívánok minden fórumozónak!!!
  • kaloz174
    #44239
    Ok!:) "Vettem az adást." Igazatok van. mea culpa!


    Megnéztem a gála legfontosabb programját. Igen, nagyon jó volt látni a csajokat, mégha "idegen" környezetben is, na meg olyan feltételek és körülmények mellett is...
    Jó lenne egy "igazi" gála is, változatlanul azt gondolom.
  • Breki33
    #44238
    igen pontosan
  • Isthy
    #44237
    Breki sztem a Sport1-en 23-án leadott műsorban elhangzottakról beszélt. Mivel arra a hozzászólásodra válaszolt, amiben azt kérdezted, hogy ha látta valaki, írja be, hogy mi hangzott el abban a műsorban

    Erdősi Ildikó valóban jó lesz azon a poszton, nagy tehetség.
  • Isthy
    #44236
    Nézd meg holnap, érdemes!
  • kaloz174
    #44235
    Az a helyzet, hogy pontosan az ő posztja megoldott, szerintem. Bár biztosan sokan látnák szívesen.
    Egyébként nem kellett üzenni, mivel a teljes jelenlegi csv., elnököstől a helyszínen tarzózkodott.
  • Breki33
    #44234
    Én láttam legalábbis egy részét

    A műsorvezető kérdezte tőle nincs e kedve újra játszani és mikor tulajdonképpen igent mondott tulajdonképpen üzentek a Dunaferr-nek képernyőn keresztül, hogy újra játszana ott

  • Breki33
    #44233
    Énis csatlakoznék így utólag
  • Breki33
    #44232
    Orsi milyen csinos :)
  • kaloz174
    #44231
    Köszi a beszámolót! Én majd holnap tudom csak megnézni. Nincs ez a csatornánk.
    Éppen a Siófok-Csaba meccs felvételét nézem, ha valakit érdekel: siotv.hu
  • Isthy
    #44230
    Az elején felidézték a kivetítőn kb. 1 percben azt a csodálatos 1999-es évet. Szinte mindenki ott volt, a teljes keretből csak Pálfy Zsuzsi, Kerner Kriszta és Hamerlikova hiányzott. Az edzői és segítői stáb is teljes volt Gyulával, Bakossal, Bába Misivel. Ahogy elnéztem mindegyikük még most is igencsak jó sportformában van.
    Mindenki pályára lépett Boki és Böbe kivételével. Böbe volt a csapatkapitány aki a kispadról "irányított", Boki pedig a tegnapi sérülése miatt nem játszott. A meccs közben volt vele egy 1 perces mini interjú.
    2x12 percet játszottak, a csajok simán hozták a meccset 14-11-re 7-4-es félidő után. Bizony Takács Gabi tényleg simán játszhatna még NB I-ben. Szemi kiválóan védett, ziccereket és 7-est is. A végén megvolt a szokásos körtánc, majd a szintén szokásos középen Detti forgással szinkronban a hátradőléses domino körlánc.
    Nagyon jó volt újra együtt látni játszani ezt a csodálatos csapatot!
  • Gabess8
    #44229
    SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG, ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!