61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #44308
    Ott is nagy lehet a különbség a csapatok között.
  • Isthy
    #44307
    A norvég bajnokságban:

    Larvik-Selbu 41-30

    Ezen a meccsen Heidi Loke 24!!! gólt szerzett. Nem semmi...
  • Isthy
    #44306
    Én már szót sem vesztegetek rá...
  • Gabess8
    #44305
    Sinka megszólalt

    Persze, hogy jobbak is lehetünk, első lépésben húzz el francba a haverjaiddal, te senkiházi!
  • kaloz174
    #44304
    Nekem az ismétlés is nagyon tetszett. Igaz, messziről sok dolog másképp, kevésbé látszik. (Pl. a játékosok arckifejezése, ahogy látszik, mennyire akarják a győzelmet, mennyire küzdenek.)
    Így a győzelem is sokkal biztosabbnak tűnt.
  • Isthy
    #44303
    Még annyit a meccshez, hogy jár a gratuláció az ETO sportdiplomáciájának is
  • Isthy
    #44302
    A másik két mai BL meccsen:

    Oltchim Valcea-Itxako 27-26 (15-14)

    Elég szoros meccs volt, a románok csak nagyon nehezen tudtak nyerni. Így viszont már biztos továbbjutók a csoportból. A jövő héten a csoportelsőség lesz a tét Győrben.

    Larvik-Buducnost 29-22 (15-8)

    Ezzel a Larvik csoportelsőként továbbjutott. Gabiéknak esélyük sem volt, végig magabiztosan vezetve nyert a Larvik. A Buducnost elbúcsúzott a BL-től, számukra az utolsó meccsen hazai pályán a KEK szereplés lesz a tét az FCK ellen.
  • Isthy
    #44301
    Gratulálok az ETO-nak a győzelemhez!

    Görbe nagyot játszott, le a kalappal előtte Kiválóan tért vissza a BL-ben. A meccset elsősorban a védekezéssel nyerték meg. Katinak csak 1-2 felvillanása volt, látszott rajta a sérülés miatti kihagyás, nem sokat tudott hozzátenni, szerencsére a védekezés jó volt. Mindkét csapat sokat rontott a nagy rohanásban és ebből szerencsére az ETO jött ki jobban. 1 hét múlva jöhetnek a románok, remélem ők is pont nélkül távoznak majd
  • kaloz174
    #44300
    Amikor bekapcsoltam a TV-t, +1 volt éppen. Aztán rövid időn belül +4 lett.
  • Isthy
    #44299
    Azért annyira nem rogytak meg, végig versenyben voltak a meccsen
  • kaloz174
    #44298
    Gratulálok az ETO-nak, de elsősorban is Görbicz Anitának, mert nélküle ez a győzelem nem jött volna össze, na és tényleg klasszis teljesítményt nyújtott. Dícséret illeti még Kovacsics Anikót is, bátor játékáért.
    Az orosz játékosok nem fognak dicséretet kapni, azt gondolom, Trefilovtól, mert ahogy közeledett a meccs vége, egyre többet hibáztak, a Győr szerencséjére. A nagy tét kicsit rányomta a bélyegét a színvonalra is, de izgalmas meccs volt, ahol jól jöttünk ki a végjátékból.
  • kaloz174
    #44297
    Nem keseredtem el, csak elcsodálkoztam.
    Viszont jót tett az ETO-nak, hogy megérkeztem. :)
    Az oroszok egyből megrogytak.
  • Isthy
    #44296
    Nem akarlak elkeseríteni, de a meccs 17.15-kor kezdődik, a közvetítés 17.00-től.

    A hétfői ismétlést megnézem
  • kaloz174
    #44295
    Köazi!

    "Nem elfelejteni, hogy holnap 17.15-től a Viasat3-on élőben"

    Na igen, de a meccs csak 17,30-kor kezdődik, szerencsére, mert addigra talán hazaérek, vagy nem sokat kések.

    Cunder ismétlések:

    "Hétfő
    2010-01-11

    17:30Dunaújvárosi NKKSE - FTC-Rightphone
    A 2010. január 8-án lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 12.forduló

    19:30ASA-Consolis-Hódmezővásárhelyi NKC - Mondi Békéscsabai ENKSE
    A 2010. január 8-án lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 12.forduló
    Kedd
    2010-01-12

    18:00Alcoa FKC - Hunnia KSK
    A 2010. január 9-én lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1. 12.forduló "

  • Isthy
    #44294
    További mai női BL eredmények:

    Viborg-Byasen 29-22 (13-10)
    Hypo-Aalborg 27-22 (14-10)
    Krim-Metz 35-31 (20-14)
    Podravka-Leipzig 28-29 (12-15)

    Ez utóbbi komoly meglepetés, a többi papírforma.

    Mai bajnoki eredmények:

    Fehérép-Hunnia 37-23 (17-8)
    Veszprém-DVSC 26-35 (10-16)
    Kiskunhalas-Siófok 22-30 (11-17)

    Minden meccsen érvényesült a papírforma.

    Nem elfelejteni, hogy holnap 17.15-től a Viasat3-on élőben:

    Győri Audi ETO-Zvezda Zvenyigorod női BL csoportmeccs

    HAJRÁ GYŐR!

  • Isthy
    #44293
    Na szépen vagyunk... Odamennek szinte házhoz a csajok, te meg nem is leszel otthon. Ejnye!
  • kaloz174
    #44292
    Egyébként akkor tud az Újváros nyerni, ha sikerül semlegesíteni a Siófok gyors játékosait, valamint a hazai környezetben biztosan lelkes átlövőit.
    Ehhez viszont megint csak egy jobb védekezés szükséges, ahol egymást segítve időben összezárnak a védők.
  • kaloz174
    #44291
    Győzzön a jobbik csapat!:)
    Úgy tűnik viszont, hogy pontosan ezen a meccsen nem leszek Siófokon. Amikor végre egyszer nem kellene utaznom.
  • Isthy
    #44290
    Remélem a sérültjeinknek sikerül meggyógyulniuk 1 hét alatt, mert jövő szombaton revansot kell venni a Balaton partján a szeptemberi hazai vereségért. Azért gondolom nem leszel szomorú ha így lesz

    A mai első BL meccsen:

    Dinamo Volgograd-FCK Handbold 26-23 (15-13)

    A dánok kezdték jobban a meccset és 13-9-re is vezettek, azután az oroszok fordítottak a félidő végére egy 6-0-ás rohanással. A 2. játékrészben végig tartották a 2-3 gólos előnyüket és megérdemelten nyerték a meccset.
  • kaloz174
    #44289
    Az időjárás gondolkodóba ejtett, hogy erre a meccsre elinduljak-e. Nagyon boldog vagyok, hogy végül is a szívemre hallgattam.
    Láthattam meccs után egy felszabadultan, a közönséggel együtt örülő csapatot, amelyik ma megérdemelten és biztosan verte a Fradit.
    A magam részéről ezt a meccset 3 esélyesnek gondoltam, talán kicsit pesszimistán. Fokozódtak kételyeim, amikor meghallottam, hogy - bár mindhárman vállalták a játékot - Boki, Jókai Nóri és Gáspár Gabó sem teljesen egészséges. (Boki egyik lábujjára ráléptek, állítólag nagyon csúnya volt, Jókai Nóri achillesze begyulladt, valamint Gabót is injekciózni kellett állítólag.)
    Annak viszont hallottam hírét, hogy az újvárosi csajok nagyon elszántak voltak meccs előtt. Ennek meg is lett az eredménye, mert végig kézben tartották a találkozót. Támadásban egy igazán szép, technikás kézit láthattunk tőlük. Élmény volt látni, ahogy megy a labda. A védekezésben még mindig van mit javítani. Kicsit sokszor hozták a csajok kiszolgáltatott helyzetbe Győri Ágit, aki közepes teljesítményt nyújtott, de voltak fontos védései.
    Jó volt érezni az erőt a csapatban. Jó volt látni, hogy a közönség is, nem csak a B-közép, egyre jobban élvezi a játékot, többször azt vettem észre, hogy az egész nézőtér vastapssal ünnepli a csapatot, ami csodálatos érzés volt.
    Bokira visszatérve, na és nem véletlenül: az előző meccsen régi napjaira emlékeztetően klasszis teljesítményt nyújtott. Azt hiszem azonban, hogy amit ma láttunk tőle, az méginkább bizonyította, mekkora sportember. Mint írtam, sérülten lépett pályára, ez érezhető volt, mert visszafogottabb volt, mint szokott lenni. Egyszer, miután talán kapott egy újabb ütést oda, ahova a Loki elleni meccsen is, cserét is kért, leült a padra. Biztosan nagyon fájt neki, mert ismerjük: nem nagyon szokta magát kivonni a játékból, ha egy mód van rá. Most sem tette túl sokáig, de egész meccsen látszott rajta, hogy fájdalmai vannak, nincs igazán jól. Ennek ellenére végigküzdötte a találkozót, biztosan lótte a heteseket, csodálatos gólpasszokat adott, még átlövésre is futotta erejéből. Azt gondolom, ez a teljesítmény felülmúlja az előzőt is, ragyogó példa újra a fiataloknak.
    Detti egyre inkább a régi. Ma is 7 akciógólt lőtt, na és a szokásos módon kiválóan szervezték a játékot Bokival. Ivett meg ma egyszerűen a nyerő ember volt, szerintem.
    A Fradiból tényleg nagyon hiányoztak a sérültek. Küzdöttek becsülettel, de nem éreztem egész végig, hogy megfordíthatják az eredményt. Pasi nyilván nagy nyereség számukra (több ziccert fogott ma is), Zizi nagyon tehetséges, de ma este mindez kevés volt a céltudatos, kiválóan küzdő Újváros ellen.
    Szép este volt. Gratulálok az Újvárosnak!
  • Isthy
    #44288
    Dunaújvárosi NKKSE-FTC 37-33 (21-16)

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    A meccs elejét nem láttam, kb. a 10 perctől tudtam nézni, miután hazaértem. Ez a mérkőzés nem a védekezésről szólt, egyik csapat részéről sem... Hihetetlen milyen átjáróház volt ismét a védelmünk, akárcsak a Békéscsaba ellen. Szerencsére elöl folyamatosan eredményesek tudtunk lenni, bár töménytelen eladott labdát sikerült összehoznunk támadásban is. Meg Győri Ági a kapuban is jobban teljesített, mint szerdán. Ezt a meccset sokkal biztosabban is hozhattuk volna, de sajnos a Boki-Detti-Ivett hármas játékához a többiek nem sokat tudtak hozzátenni. Ivettnek külön gratulálok, rég láttam ilyen eredményesen játszani Boki és Detti ismét igazolták klasszisukat BB sajnos ma is visszafogottabb volt, sajnos a lába már nem nagyon bírja a komolyabb terhelést. Jókaitól is sokkal többet várok. Bár ma lázasan játszott, de alig van jó meccse. A fiataloknak még sokat kell fejlődniük, remélem fokozatosan ők is egyre jobbak lesznek. Erre leginkább beállóban lenne nagy szükség.
    A Fradi játékán nagyon meglátszott Baba, Fanni és Berta hiánya, rengeteget hibáztak ők is hátul és elöl is. Zizi és Szádvári vitte a hátán a csapatot valamint Dajka beállása is erősítést jelentett nekik.

    A fiatalok felhozása mellett jó lenne a védekezést rendbe tenni, mert nem biztos, hogy elöl így bírjuk majd a tempót. A Loki ellen már bemutatta a csapat, hogy tudnak ők hátul is teljesíteni, vissza kellene találni arra az útra.

    HAJRÁ ÚJVÁROS!
  • kaloz174
    #44287
    Névnapod alkalmából én is szeretettel köszöntelek.
    Örülök, hogy végre jelentkeztél. Sajnálom, hogy régen tudtuk együtt elképeszteni a szekrényhátúakat; miszerint mi meg tudunk békében együtt inni egy kis "üdítőt".
    Most viszont legabb itt: Kedves egészségségedre!
  • Isthy
    #44286
    A legfontosabb dolog kihagytam a hozzászólásból: BOLDOG NÉVNAPOT!!!

    23-án szolidan ezt is megünnepelhetjük
  • Isthy
    #44285
    Dícséretes aktivitás
    Azon a számon anno nem sokszor sikerült beszélnünk, mert szinte mindig gond volt vele
    A jelentkezésem már megtörtént, ott leszek. Remélem tudunk majd végre dumálni és stb.
  • Stanley Connor
    #44284
    Máris van +1 hozzászólásom:)
    Nem változott semmi elérhetősem, egyedül a kocsim:)))
    Handball.hu közönségtalálkozó?
  • Taibi
    #44283
    Helyszínen néztem a meccset, a Győr jobb csapat, ez tény. Sőt, a Győr cserepadja is végigverné a komplett magyar mezőnyt.
    De igazából a Vácnak nem is a Győrt kell megvernie idén...
  • kaloz174
    #44282
    Így szinte előre eldöntötték, hogy melyik csapatot kívánják győztesként látni, mármint a Szövetségben. Egy vicc az egész. Gittegylet.
  • kaloz174
    #44281
    Szerintem ez egy nagyon közepes meccs volt.
    A Vác, sajnos, nem tudta megismételni azt a teljesítményt, amiről a híradások szóltak, na és amit ezek alapján vártam tőlük,
    Így elég langyosra sikerült ez a produkció. De legalább az ETO nem lesz fáradt a kupameccs előtt.
  • Isthy
    #44280
    A fordulás után sem történt változás, végig uralta a meccset az ETO, annak ellenére, hogy rengeteg ziccert rontottak el és a védekezésük is nagyon visszaesett. Emiatt a végére kicsit közelebb jött a Vác.

    Vérten Orsi csak az első 20 percben játszott, azután nem láttam a pályán. Remélem ennek oka a pihentetése volt a hétvégi BL meccsre.
  • Isthy
    #44279
    Ha arra gondolsz amit én szereztem neked, akkor az önmagáért beszél, nem kell dícsérni
  • Isthy
    #44278
    Sztem eddig jó a közvetítés és simán vezet az ETO (12-18). Azt gondoltam szorosabb lesz, de talán a 2. félidőben.
  • Isthy
    #44277
    Pálinkában nem fogadunk, azt isszuk Nem is akármilyeneket
  • Gabess8
    #44276
    Na az ritkaságszámba megy, hogy te tájékozatlan legyél
    Pont azért mert tavaly megnyert egy sorozatot, hogy szorul e támogatásra az szerintem nem is lenne szabad figyelembe venni.
    Nekem inkább az az érdekes, hogy meddig kellene kiemeltként kezelni, mert az egyértelmű, hogy az elején kiemelt, de hogy a nyolc között minek, na ez már tényleg jó kérdés!
  • Gabess8
    #44275
    Akkor én már nem is írom milyen pálinkákat ihattam...
  • kaloz174
    #44274
    Akkor ma nézzünk egy kis bajnokit.:)(Remélem, sikerül.)
    Nem azért, de biztosan én vagyok tájékozatlan. Mégis: szerintetek miért kell kiemelni, előnyösebb helyzetbe hozni egy csapatot, mert tavaly megnyert egy sorozatot? Különösen, ha adott esetben egyébként sem szorul támogatásra?
  • Duby
    #44273
    Whiskyt?
    ehh...
    Legközelebb inkább jóféle házi gyümölcspálinkában fogadjatok!
    Egy nagyon kedves ismerősömtől szilveszterre 4 éves ágyas barackpálinkát kaptam. 4 évig érlelődött barack ágyon.
    Osztatlan sikert aratott szilveszter éjszakáján.
  • Isthy
    #44272
    Nem mindig, csak többnyire
  • Gabess8
    #44271
    Te én ezt szerintem megfejtettem, pénteken még sokan nem érnek, biztos ezért van, szombaton vagy vasárnap már jobban ráérnek az emberek, az meg mint tudjuk ezeknek a senkiházi sinkáéknak nem érdekük, hogy néző is legyen!
  • Gabess8
    #44270
    Áruld már el, hogy miért van az, hogy neked ilyen esetekben mindig igazad lesz??????
  • Gabess8
    #44269
    Jaj de komoly meccsek lesznek ezek, körülbelül annyira mint ez az egész Magyar kupa...