61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Zenszkij
    #44348
    Gyöngék voltunk, de a csehek elleni meccs még mindent visszahozhat! Hajrá fiúk!!!
  • Isthy
    #44347
    Spanyolország-Magyarország 34-25

    Sajnos ma a fiúk bemutatták a másik végletet...

    Borzasztó gyenge védekezés és mindent középen erőltető, dinamikátlan támadójáték. A spanyolok megerőltetés nélkül simán nyertek.
    Péntekre nagyon össze kell kapnia magát a csapatnak a továbbjutáshoz, kőkemény meccs lesz a csehek ellen.
  • J u c u s
    #44346
    A honlap még nem, de a fórum már működik :)

    www.ujvarosikezi.hu
  • Mse
    #44345
    Breki "Hajrá Fiúk!!!"-ja megtette a hatását! :)))

    k.rva jó meccs volt, nem is emléxem mikor voltunk ilyen jók támadásban, Feci és Krivokapics gyönyörű gólokat lőtt, és az Iváncsikok akciója,hát az valami fantasztikus volt. Nándi a kapuban hihetetlen volt, ő is UFÓ nem csak Peric :))) és Gyuszkó megtalálta a góllövő kezét, azaz összehuppanás meg Oscart ért :)))

    ja és természetesen, nekünk magyar drukkereknek természetes :), a helyszínen szurkolók előtt minden létező és nem létező kalapom emelem, már-már zágrábi hangulat volt, bárcsak eljutnának odáig a fiúk is, ameddig a csajok akkor, játszhatnának visszavágót a franciákkal :) (merjünk nagyot álmodni :DDD)
  • Isthy
    #44344
    Kiegészítve a meccs értékelésem: a fiúk megmutatták, hogy van élet Nagy László nélkül is. Nem is akármilyen!
  • Isthy
    #44343
    Gratulálok a csapatnak! Le a kalappal a fiúk előtt!

    Sajnos az utolsó 5 percet már nem bírtuk, de a csapat nagyon nagyot alkotott. Sokakat ki lehetne emelni, de inkább a csapatot dícsérném összességében. Nagy bravúr ez a pontszerzés, de nagyon kevés hiányzott a világraszóló eredményhez. A franciáknak kellett nagyon kapaszkodniuk a végén, amihez nem nagyon vannak hozzászokva.
    Azt gondolom talán nem Eklemovicsnak kellett volna pályán lenni a végén irányítóban, mert az egész meccsen gyengén teljesített. Nem is ment a támadójáték és az utolsó 5 percben nem tudtunk gólt lőni 29-25 után.
    Összességében azonban: SZÉP VOLT FIÚK!!!
  • Breki33
    #44342
    Remélem nem gond ha ezt berakom még most újranézve is megráző, könnyes lett a szemem újra.




  • primavis
    #44341
    remélem Konkoly és a csapat tanul a hibákból! Mert most óriási májzlijuk volt (a románok azzal vigasztalják magukat, hogy három nagy csapattal játszhatnak!)és mégegyszer nem szabad ilyen butaságokat csinálni. Sajnos Tomori, Mayer és Kovacsics erőltetése okozta a viszaesést, dehát aki nem mer az nem nyer, s ha mer, akkor sem biztos! Tomorit valahogy jobb formába kell hozni, mert jelenleg nulla a teljesitménye. A többi poszton nincs baj, s mivel a csoportmérkőzések nem kiesésre mennek, lehet épitkezni is.
    Ebből a csoportból tovább kell menni!
  • Isthy
    #44340
    Boki

    Az edzéseket elkezdi és elvileg február 7-én, a Vác ellen látjuk újra a pályán. Nagyon várunk vissza Boki!
  • Isthy
    #44339
    Tudtam, hogy el fogom érni a célom és aktivizálódni fogsz
  • Isthy
    #44338
    Hihetetlen, hogy már 5 év eltelt...

    Fortuna nem fordult az ETO ellen a sorsolásnál, lehetett volna nehezebb csoport is. Az elődöntő elérhető cél.
  • J u c u s
    #44337
    "...ott leszek, ahol a szél zúg, s a nap nevet..." sosem feledünk Drága Kulcsi!

    amúgy meg

    ETO, Larvik, Ljubljana, Lipcse
    Valcea, Viborg, Volgograd, Hypo
  • Mse
    #44336
    ma 5 éve, hogy drága Kulcsi elment :(((

    "Volt emberek.
    Ha nincsenek is, vannak még. Csodák.
    Nem téve semmit, nem akarva semmit,
    hatnak tovább. "

    (Kosztolányi Dezső, Halottak)

    R.I.P
  • Mse
    #44335
    ez tökéletes amit kitettél, köszi!

    hajrá fiúk!
  • Breki33
    #44334
    Ilyesmit?

    klikk
  • Breki33
    #44333
    Hajrá Fiúkat mindig be lehet rakni :-)

    Csapatképre gondolsz?
  • Mse
    #44332
    :)))) legalább túlléptem a lustaságomon és beléptem, hozzászóltam :)
    húú, most annyi sportesemény lesz, hogy nem is tudom hova kapjam a fejem :)

    Breki, egy hajrá fiúkat! nem lehetne futtatni holnaptól? ;) plusz egy kép a fiúkról? ;)))
  • Isthy
    #44331
    Jogerős döntés Gunnar ügyében

    Annyira biztos voltam benne, hogy valami ilyesmi lesz. Szánalmas és gyomorforgató...
  • Isthy
    #44330
    Szinte biztos voltam benne, hogy neked más fog beugrani, direkt ezért fogalmaztam így. Tudom, hogy gonosz vagyok, de ez van

    Gabi részéről ez nem hinném, hogy olyan nagy gond, őt akkor igazolták, amikor még nem Zsiga volt az edző (szándékosan nem Gyulát írtam:-))))))) Pirosnál viszont tényleg érdekes lehet...

    No igen, Tomi esete érdekes... Főleg hátul...

    Ui: ugyan már, az csak KABALÁBÓL ment be! Mondjuk mi is dörgöltük a szemünket, hogy jól látunk-e El kéne tenni az archívumba
  • Mse
    #44329
    mármint a másik Gyulát, a Zsigát :D
  • Mse
    #44328
    a link címét látva azt hittem Gyuszkó még megsem érkezett Zágrábba, és már mennie kellett :DDDD

    pech, de őszintén, én sosem tartottam őt nagy edzőnek, emberileg pedig igen sok rosszat hallottam róla. Gabca és Piros sorsára leszek ezután kíváncsi. érdekes szitu.
    Gabcának jobbulást!

    ETO meccs, hááát Konkoly elszúrta a 2. félidőt, Kovacsics erőltetését, meg a 3 irányítós játékot nem értettem, mikor már nagy szükség volt gólra, nehéztüzérséggel kellett volna felállni. védekezésben kapták a gólokat, a legjobb magyar védőt mégsem lehetett a pályán látni...

    (ui: felugrós, ficakos gól, hmmm ?! :DDDD)
  • Isthy
    #44327
    Gyulának mennie kellett

    Ez várható volt az ottani viszonyok ismeretében. A vezetés megfogalmazott egy célt, amit nem sikerült teljesíteniük és ilyenkor az edző a hunyó. Az más kérdés, hogy amit és ahogy megfogalmaztak, az eléggé merész volt, főleg a csoport ismeretében. A válogatotthoz viszont még kell. Noha az szinte egy az egyben a Buducnost, Popoviccsal és Szaviccsal kiegészítve. Persze ott biztos jobban tud dolgozni ugyanazokkal

    Sajnos Gabi a tegnapi meccs 5. percében ujjtörést és szalagszakadást szenvedett, 1 hónap kihagyás vár rá. Mihamarabbi teljes gyógyulást neki!
  • Gabess8
    #44326
    "megmutattuk, hogy jó csapat vagyunk!"
    Szerintem ez a tegnapi mérkőzésen csak az első félidőre igaz, a másodikra inkább az ellenkezője igaz.
    Első félidőre nincs mit mondani az úgy volt tökéletes ahogy volt. A második félidő, főleg a közepétől az hagyott kívánnivalót... Nem értem hogy Tomori, és Mayer mit keresett annyi időt a pályán mikor világos volt, hogy velük ezen a meccsen csak hátrébb vagyunk,nem képesek ellátni a feladatukat. Konkolynak változtatni kellet volna, nem pedig vári a csodára mert látszott, hogy nem képesek a fent lévő játékosok rá. Az pedig, hogy nem kért időt no comment...

    Ezt a meccset szerintem Konkoly rontotta el persze minden meccs neki sem sikerülhet, ma egyik ügyféllel arra jutottuk bár csak a falábúak állnának így, nincs veszve semmi bízzunk a sorsolásban és persze a Győri csapatban.
    Természetesen jár a gratuláció a Győri csapatnak!
  • Isthy
    #44325
    Gratulálok az ETO-nak a győzelemhez!

    Sajnos a csoportelsőséget nem tudták megszerezni, pedig végig a kezükben volt. De csak maguknak tehetnek szemrehányást, hogy nem sikerült, a románok semmi különöset nem mutattak. Simán le lehetett volna hozni a meccset 7-8 gólos győzelemmel. Az első félidőben kiválóan játszott a csapat elöl és hátul is, Kati is hozta a formáját. A szünet után nagyon visszaesett a támadójáték, Mayer nem tudott úgy dolgozni a falban, mint Spiridon, így a többieknek már kevesebb terük maradt. Ráadásul Tomori ismét nem tudott semmit hozzátenni... Hátul is visszaestek kicsit, de az még belefért volna, persze nem 10 lőtt góllal egy félidő alatt... Főleg úgy, hogy az utolsó 6-7 percben gólt sem lőttek... Konkoly is kérhetett volna időt az utolsó előtti támadásnál vagy legalább a végén 13 mp-el a vége előtt a kapott gól után közvetlenül. Azután lehozva a kapust emberelőnyben kidolgozott figurából lőhettek volna még egy gólt. Ebből a 2. félidőből - főleg az utolsó negyedórából - bőven van levonandó tanulság a csapatnak, remélem meg is teszik.
    Azért remélem a későbbiekben ez nem fogja megbosszulni magát, hogy a csoport 2. helyén végeztek.
  • Isthy
    #44324
    Köszi a beszámolót!

    Megint 1 gólon múlott a Siófok ellen, csakúgy mint itthon. De lesz ez még így se! Vissza fogjuk még ezt kapni máshol. Sajnálom Dettit, hogy a végén nem sikerült a 7-es, de van ez így néha, menni kell tovább. Jókai Nórinak gyors gyógyulást!

    HAJRÁ ÚJVÁROS!!!
  • Isthy
    #44323
    A többi BL eredmény:

    Dinamo Volgograd-Larvik 26-23 (10-10)
    Buducnost-FCK Handold 26-22 (14-11)

    A Larvik nyerte a csoportot és a Volgográd lépett tovább a 2. helyen. A Buducnost játszik a KEK-ben és az ellenfele a DVSC lesz. Azt hiszem el kell látogatnom február közepén Debrecenbe

    Viborg-Podravka 36-26 (18-13)

    A Viborg nyerte a csoportot, a 2. hely sorsa a mai Leipzig-Byasen meccsen dől el. A németeknek a döntetlen is elég hazai pályán a továbbjutáshoz.

    Végül egy kis érdekesség: a KEK-be kiesett Zvezda ellenfele az FCM (régebben Ikast) lesz. Nem lesz könnyű dolguk Trefilovéknak ott sem.

  • Isthy
    #44322
    Jár a köszönet a spanyoloknak, hogy 3 pontot vettek el a Zvezdától. Az ETO így simán továbbjutott és ma este a csoportgyőzelemért játszhat a Valcea ellen. Nehéz meccs lesz és az 5 gólos győzelem bravúr lenne. De remélem összejön

    HAJRÁ ETO!!!
  • kaloz174
    #44321
    Szomorúan jelentem, hogy fránya 1 góllal alulmaradt az Újváros!
    Utálok így kikapni.
    Arról nem beszélve, hogy az 1 pont a kezünkben volt.
    Ráadásul újabb játékos látszik kiesni a csapatból, mert Jókai Nóri megsérült a 2. félidő közepén.
    Jobbulást neki, innen is!
    A vereség okát egyébként az első félidő nem elég friss játékában látom, bár volt, aki a következetlen játékvezetést okolta.
    Most valakit nagyon meg kell verni, hogy a Csapat lelkivilága helyreálljon. Igaz, azt azért nem gondolom, hogy erre az ETO a legalkalmasabb ellenfél.
    A másokik félidőnek egyébként volt egy lélektanilag fontos időszaka, amikor a kezünkben volt az egyenlítés lehetősége, sajnos, kimaradtak a lehetőségek. Ha akkor az összejön, szerintem nyertük volna a meccset.
    Nem így történt, most ezt valahol pótolni kell.
    Szegény Detti, nagyon maga alá került a végén, pedig nagyot játszott egyébként.
    Mindenkinek, így magamnak is mondom: fel a fejjel!
    Hajrá Újváros!
  • primavis
    #44320
    Itxaco-Zvenogorod 31-23! Holnap csak az első hely a tét! a 16-7-es félidő után megijedtem amikor az oroszok feljöttek 4 gólra is a második félidő elején, de utána helyreállt a rend...
  • Isthy
    #44319
    Mi is szomorúak vagyunk, hogy nem játszhat Boki, de első az egészség. Így azért jelentősen megnőttek a Siófok győzelmi esélyei, de remélem sikerül a csapatnak a bravúr.

    HAJRÁ ÚJVÁROS!!!

    Tegnapi bajnoki eredmények:

    DVSC-Fehérép 35-26 (16-12)
    Békéscsaba-Veszprém 36-20 (18-10)

    Papírforma eredmények, bár én azt gondoltam, hogy a Veszprém nagyobb ellenállást fog tanusítani. Vajon a veszprémi fórumtársunknak mi erről a véleménye? Mondjuk mostanában nem nagyon van itt véleménye semmiről...
  • kaloz174
    #44318
    Voltam a városban. Mindenki nagyon várja az - Újvárost. :) ("Megnézem, hogy játszanak a "nagy játékosok".:))
    Szomorúak és csalódottak, hogy Boki nem tud játszani. A többesszám teljesen alátámasztott.
  • Isthy
    #44317
    28-26-ra nyert a Hypo egy borzasztóan dekoncetráltan játszó, töménytelen helyzetet kihagyó Krim ellen.

    Továbbjutottak, ahogy várható volt, de a középdöntőben esélytelenek. Nagyon gyengék, fényévekre vannak a 2 évvel ezelőtti csapattól.
  • Isthy
    #44316
    A Metz nyert 23-18-ra, megtette a dolgát.

    A Hypo-Krim meccs érdekesen alakult. A Krim nem tartalékosan állt ki és 22 percen át vezetett, azután az utolsó 8 percben mindent elrontottak, így a Hypo 13-9-re vezet a félidőben.
  • Isthy
    #44315
    A BL-ben a Metz úgy tűnik veri az Aalborgot (50. perc: 21-13).
    De sztem hiába nyernek, mert a Hypo is nyerni fog a Krim ellen. Meg vagyok róla győződve, hogy nem bízzák a véletlenre. Kíváncsi leszek a Krim milyen összeállításban és hogyan fog játszani.
  • Isthy
    #44314
    A lényeg az utolsó mondatod. A média meg olyan amilyen...
  • kaloz174
    #44313
    indexen ugyanez
    Kicsit másképp hangzik.
    Bár így sem öröm.
    Gyógyulj meg Boki!

  • kaloz174
    #44312
    Boki ismét
  • Isthy
    #44311
    Igen, reménykedhetünk, hogy pozitív irányba fordulnak majd a dolgok.

    Bokinak mihamarabbi teljes gyógyulást!
  • kaloz174
    #44310
    Boki :(

    Már Siófokon is nagyon fog hiányozni.
    Mielőbbi gyógyulást kívánok!
  • kaloz174
    #44309
    Dunaferr SE
    A helyzet nem könnyű, de reménykedjünk.
    Mindenestre jó látni legalább a felújított épületet, amit szívesen látok pozitív jelnek is.