Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
(Természetesen teljes szívembõl szorítok a lehetõ legjobb helyezésért, de egyrészt a döntõ nem tûnik reálisnak, másfelõl vicc lenne, ha ez - egy csoda - erõsítené meg a kapitány szakmai munkájának helyességét és sportvezetést.)
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A svédek megtették maguknak és nekünk azt a szivességet, hogy megverték a brazilokat (25-22) és így õk a 4-ikek (függetlenül az orosz-német mecs eredményétõl), mig mi a koreaiakkal akár mérkõzés nélkül is eldönthetnénk a fehér asztalnál, hogy ki szeretne a románokkal és ki a norvégokkel játszani! S ha nem egyezünk meg ott, jöhet a pálya! -😊)))
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mélységesen lenézik a magyar edzõk a naturális vivást, a vivóink így aztán nem is tudnak ellene tenni semmit. Mivel lelkiekben az olaszok/franciák/románok stb. meg erõsebbek, velük egynelõ tehnikával sem boldogulunk. Ha nem lesz személet változtatás ez után a kudarc után (holnap marad egy kevés esély a kardozóknak, csak az a baj, hogy õk is amerikaiak ellen vívnak), akkor lemaradunk mint a boravaló a vivóvilágtól, szégyenszemre!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Meg az volna még nagyon de nagyon jó, ha Barta Nóra is bekerülne a holnapi döntõbe...
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Hajrá Robi!!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig
nincs koncepció amit játszunk, illetve volt egy figuránk -összehúzzuk a falat, és a balátlövõ jobbszélre passzol, míg fel nem ismerték és számolatlanul el nem adtuk belõle a labdát...
sajnos most pesszimista lettem , nagyon fáradtak a csajok 8-9, a többiek meg nincsenek játékban, plusz egy ekkora kudarc, nem tudom mi lesz a koreaiak ellen, de sajnos eléggé rosszat sejtek 😞(
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
A cseréi tényleg az enigmatikus esetek közé tartoznak...
Ha nyernének a kinaiak és a kazahkok, akkor 3-an állnának 4 ponttal!
Ma is szuper volt az a 2 húzása, hogy Pigát elõször -7-nél, Ritát meg -9-nél küldte pályára egy lerobbant, összekavart csapatban... nesze nektek játszatok... inkább nem is írok semmit...
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
és ez jó? mondjuk lehet a norvégokkal vagy a románokkal akarunk játszani...
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Forrás
( sajnos szerintem pontosan a brazilokkal fogunk döntetlenre állni, hacsak nincs valami csodaszer fáradtság, és Hajdu ellen 😊
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
engem viszont a helyzet kisértetiesen emlékeztet a VB-re, ahol egymásután jött 3 csunya vereség...s vége volt a dalnak
Különben is már csak a brazilokkal kerülhetnénk azonos pontszámra, illetve õk a koreaiakkal.
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
A 2. félidõ elején 17-17-ig minden rendben volt, ezután azonban sorozatban adtuk nekik oda a labdát támadásban és õk köszönték szépen be is lövöldözték õket és elhúztak. Sajnos ez a labdaeladási tendencia a meccs végéig folytatódott és így az oroszok könnyedén arattak sima gyõzelmet. Ha Gin nem véd jól a 2. félidõben akkor 15 lett volna közte. Persze így is komoly verést kaptunk. A 35. perctõl terített betli volt a csapat játéka, elsõsorban támadásban. Mintha lelassultunk volna fizikailag és fejben is. Lehet addig bírtuk a fizikai fölényt ellensúlyozni?
Volt egy viszonylag jó elsõ, egy kritikán aluli második félidõnk és ez egy 9 gólos vereséghez volt elég. Össze kell kapnunk magunkat Korea ellen, nehogy ott is egy hasonló verésbe szaladjunk, mert akkor még a csoport 3. helye is veszélybe kerülhet, ha a brazilok megverik a svédeket.
DUNAFERR FOREVER!!!
13-12-után ahelyett hogy növeltük volna 2-re az elõnyt elkezdtek a lányok fölényeskedni s meg is volt az eredménye: sorozatban elrontott átadások/kapuralövések.Ez folytatódott szünet után is. Az eredmény ismert. Marad a másik lehetõség.....