61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #44428
    A KEK-ben:

    Buducnost-DVSC 28-20 (14-9)

    Azt gondolom itt nem kis csodára lenne szükség a továbbjutáshoz...
  • Breki33
    #44427
    jól hallottam, hogy még a külföldi szurkolók is faq denmark-ot kiabáltak?
  • Breki33
    #44426
    Megnéztem 20 percet a második félidőből.

    Hát Kati nagyon kellett ehhez.

    Amúgy ez a forgatókönyv emlékeztetett egy Dunaújváros Slagelse mecsre amin idegenben nyerésre álltunk és a végén fordítottak csak, ha jól emléxem.
  • Isthy
    #44425
    Nem ismétlik, nem szokták.
  • Breki33
    #44424
    szuper a tv músorban nem volt benne

    Viasat3 nem ismétli vmikor?

    www.ehftv.com-ot azért megnézem
  • Isthy
    #44423
    Igen, a Viasat3 adta élőben.

    De a www.ehftv.com-on már most vissza tudod nézni az egész meccset. Kattints felül a Videos gombra, majd válaszd ki a meccset.
  • Breki33
    #44422
    Ez a mecs volt a TV-ben is?
  • Isthy
    #44421
    Gratulálok a győri csapatnak a győzelemhez!

    Szinte a sírból hozták vissza a meccset, ahová 35 percen át majdnem elásták magukat. Az első félidőben gyenge védekezés és igazi átütőerő nélküli támadójáték jellemezte a csapatot. Azután 11-17 után elkezdtek úgy játszani, ahogy kell és egy 20 perces jó teljesítménnyel megfordították és megnyerték a meccset. Az utolsó 5 perc kicsit döcögősebb lett, de belefért és meglett a 2 pont. Jár a gratuláció a csapatnak, megmutatták, hogy -6-ról magyar csapat is tud fordítani. Persze volt már ilyen máskor is, de a "magyar betegségről" károgóknak nem árt a fejükbe verni többször is ezt. Nem emelnék ki külön senkit, mindenki hozzátette a magáét, igazi csapatmunka volt. Bár azért egy dolgot megjegyzek: kabalánk ma jól teljesített, el kell ismerni, elégedett voltam vele
  • primavis
    #44420
    na a győré is megvolt! Igaz, ha a birókat nézte az ember azt gondolhatta, hogy azt hitték, hogy vagy Ljubljánában van a mérkőzés, vagy azt, hogy a Krim a házigazda!nem tévedtek sokat, de a stilusuk a hazaiakat súlytotta. Az ETO nem igen volt ma formában, sajnos Vérten formája még mindig nem a régi, de végére minden OK lett! Pálinger,Mravikova, Bradeanu remekelt a végén, de a többiek is hozzátettek, az élen Görbicz-el.Kár, hogy Amorim a jó kezdés után viszaesett. De remélem bepótolja Norvégiában.
  • Isthy
    #44419
    A mai első BL meccsen:

    Dinamo Volgograd-Viborg HK 29-30 (16-20)

    Az első félidőt végig uralták a dánok, az oroszoknál brutálisan gyenge volt a kapusteljesítmény és a védekezés. A szünet után feljavult mindkettő, valamint emberfogással kivették Popovicsot, így a félidő közepére kiegyenlítettek. A félidő második felében végig 1-1 gól volt az előny, hol itt, hol ott. Végül a dánoknak sikerült jobban az utolsó 2 perc és 1 góllal győztek. Azt gondolom a Dinamo a döntetlenre rászolgált volna, így azonban a Viborg nagy lépést tett a továbbjutás felé.
  • Isthy
    #44418
    Köszi a beszámolót!

    Sajnos úgy tűnik védekezésben még mindig sok a problémánk, nem akar összeállni a dolog. Pedig most már lett volna lehetőség és idő rá. Sürgősen rá kell jönni, hogy mi nem működik, mert 4 nagyon fontos meccs következik. Megyünk Halasra, majd jön a Fehérép és a Vásárhely, végül utazunk Veszprémbe. Ezeken múlik a 8-ba jutásunk és a rájátszásban elfoglalt helyünk. Oda kell tennie magát mindenkinek és akkor simán meglesz a 8-ba kerülés. Ha pedig jól sikerül a 4 meccs, akkor még a 6. hely sem elképzelhetetlen. Azért ez a 4 csapat nem a Vác, sokkal több esélyünk van ellenük. Ezeket kell hozni és akkor nem lesz gond. Ma a Vásárhely otthon biztosan veri majd a Hunniát és akkor a 6-10. hely között mindössze 2 pont lesz a különbség, nagyon sűrű a mezőny. Kár, hogy Nórára már idén nem számíthatunk, nagyon hiányzik a csapatból...

    HAJRÁ ÚJVÁROS!!!
  • kaloz174
    #44417
    Holnap a Cunder ismétli a meccset:
    16:00 Dunaújvárosi NKKSE - Váci NKSE
    A 2010. február 5-én lejátszott mérkőzés ismétlése. NB1.16.forduló
  • kaloz174
    #44416
    Egy nyerhető meccsen szenvedtünk vereséget, sajnos.
    Azt azonban egyből el kell mondanom, hogy a kevesebbet hibázó csapat nyert, tehát a Vác megérdemelte a 2 pontot.
    Mint hallottam, az újvárosi csapat felkészülése, sajnos, nem volt zavartalan, mivel Boki kényszerű kihagyásán túl szinte az egész csapat egy kellemetlen betegséggel küzdött az elmúlt napokban.
    Bosszant ez a vereség, mivel ha kevesebb technikai hibát vétünk, ha bedobjuk a ziccereket, ha végre kicsit jobban védekezünk!, akkor megszerezhettük volna a 2 pontot, még akkor is, ha a Vác jó teljesítményt nyújtott. (Ennek jele volt, hogy NA, aki mindig ideges szinte, most ülve nézte végig a meccset, pedig volt olyan is, hogy mi vezettünk, de az a meccs jellemzője volt, hogy mindig ott loholtunk a Vác nyomában.)
    Ez a mondat egy ellentmondás, ami azt illeti. Egyrészt rosszul viselem, hogy nem sikerült nyerni, másrészt van abban mégis valami jó, hogy egy jól felkészített, jól küzdő Vácnak teljesen egyenrangú ellenfelei voltunk.
    Azt gondolom, ha nincsenek a sérülések, betegségek, ma mi nyerünk. Ez, persze, sovány vigasz. Mert innen nincs mese, bár nem számolgattam még, de minden nyerhető meccset hozni kell, ha a 8 közé szeretnénk kerülni.
    Ebben nagyon reménykedem, mert egyrészt nagyon megérdemelnék a csajok, másrészt a rájátszás részben új történet.

    Ennyi most. Pesten vagyok. Éppen próbálok kicsit lazítani. :) Mást most nem tudok kitalálni, mert nagyon pörög az agyam.
  • Isthy
    #44415
    Dunaújvárosi NKKSE-Váci NKSE 37-39 (18-20)

    A meccs helyett sajnos meló volt, így semmit nem láttam belőle. Még a Cunderen se, nemhogy a helyszínen... Ahogy látom nem sok védekezés lehetett egyik csapat részéről sem. Azért durva, hogy dobunk hazai pályán 37 gólt és kikapunk...

    Remélem olvashatok majd részletes beszámolót a helyszínen szurkolóktól
  • Gabess8
    #44414
    Szerintem nincs ebben semmi meglepő, ez most reális. Egyébként én is úgy tudom, hogy a kupaszerepléseket veszik figyelemben, ebből a szempontból (is) a válogatott másodlagos.
  • Isthy
    #44413
    Ha jól tudom ezt mindig az ország klubcsapatainak elmúlt 4 évi nk-i kupaszereplése alapján állapítják meg. Az idei "szereplésünk" majd jövőre számít bele először, kivéve ha megnyerjük valamelyik trófeát.
  • kaloz174
    #44412
    Még mindig az élvonalban.

    Engem ez meglepett. De biztosan a "minden relatív" igazsága tükröződik ebben.
  • kaloz174
    #44411
    Holnap meccs:
    A Vác ellen.
    Szerintem nagy bravúr lenne nyerni. A sérülések, betegségek nem jöttek jól.
  • Isthy
    #44410
    A tegnapi bajnoki meccseken:

    Kiskunhalas-Fehérép 21-29 (15-17)
    Veszprém-Győri Audi ETO 21-36 (10-17)
    DVSC-Siófok 31-28 (15-14)
    Békéscsaba-FTC 25-25 (11-14)

    3 papírforma és egy meglepetésnek mondható eredmény. Bár a Loki szűk győzelme is nevezhető kisebb meglepetésnek. A Békéscsaba pedig tulajdonképpen csak a legvégén tudta megmenteni az egyik pontot, jár a gratuláció a ferencvárosi csapatnak.
    Mi pedig holnap fogadjuk a Vácot. Nem semmi meccsnek ígérkezik, remélem jó mérkőzés lesz és a "nagy csapatok" elleni jó formánkat hozzuk majd. Szerencsére már Bokival a csapatban. Kár, hogy Jókai Nóri nem lehet pályán, vele nagyobbak lennének a variácós lehetőségeink és az esélyeink is.
  • Gabess8
    #44409
    Lennének ötleteim...
  • Gabess8
    #44408
    Nem állítom, de szerintem abszolút nem hiányzik a válogatottból.
  • Gabess8
    #44407
    Valóban, bár szerintem nem oldaná meg a problémát, persze jó játékos ettől kellene. A férfi bajnokság szerintem már régen egy csapatos, csak most már ez nagyon ordít!
  • Isthy
    #44406
    Pár nap híján 1 éve történt...

    Marian Cozma gyilkosság

    Nem kommentálnám, de az utolsó előtti bekezdés elég beszédes a "társasággal " kapcsolatban...
  • Isthy
    #44405
    Annak az interjúnak az elején olvasható az is, hogy 2009 nyarán mintha kicsit mást mondott volna...

    Ezzel kezdte az újságíró:
    2009 nyarán olvastam először arról, hogy esetleg másik válogatottat választasz. Akkor azt nyilatkoztad: "a kinti szövetség vezetői már az athéni olimpia előtt pedzegették, hogy szeretnék, ha náluk játszanék. Nem tagadom, a korábbiaknál most valóban sokkal komolyabbak a tárgyalások."

    Most meg azt mondja, hogy nem voltak ilyenek. Akkor, hogy is van ez? Nem kommentálom a dolgot, mindenki alakítsa ki maga a véleményét.
  • Isthy
    #44404
    Én is úgy gondolom, hogy nem járnak vele rosszul.
  • primavis
    #44403
    olvastam vele egy interjut a napokban, talán az origón!
    Azt állitja, hogy nem kereste meg a spanyol szövetség, szóba sem került a dolog! és tárgyalni akar a maygar szövetséggel arról, hogy hogyan tovább....
    Azt meg ne állitsa senki, hogy egy jó formában levő Nagy Lacival nem kompetitivebb a csapat...a szlovének ellen pont jól fogna...
  • primavis
    #44402
    igazad van, csak én az egész bandára értettem....mert elvégre kihuzhattak volna minket is a kalapból Ukrajna helyett...
  • kaloz174
    #44401
    Szegedi hír
    Úgy emlékszem, ő egy ügyes srác. Ráférnek a Szegedre az ilyen hírek, mostanában nem a régi az a csapat. A ffi bajnokság is csak 1 csapatos lett, gyakorlatilag.
  • Gabess8
    #44400
    Bár picit lemaradtam de sejtem miről van szó. Igen a Viasat3 és a TV6 nak valamit tenni kell, ha talpon akar maradni ugyanis a Digi kidobta ezzel hatalmas anyagi veszteséget könyvel el, akár csődbe is mehet, állítólag...
    Mielőtt valakit megtévesztenék nekem egyik sem hiányozna.
  • Gabess8
    #44399
    Szerintem meg előbb picsán kéne rúgni az egész MKSZ-t, utána pedig hagyni kellene a normális kapitányokat dolgozni...
  • Isthy
    #44398
    Újra előkerült a már lejátszott lemez a BL közvetítések körül a Viasat3 és a TV6 kapcsán. 6 nappal az első meccs előtt... Miért van az, hogy abszolút nem lep meg...
  • Isthy
    #44397
    Ugye a gyengébb szereplés első számú következménye mindig az edző menesztése. Ez már csak így van erre mifelénk... Én már vártam, hogy mikor lépik meg.
  • Isthy
    #44396
    Kicsit több figyelemmel legközelebb.
    Mi a 2-es kalapban voltunk, tehát csak az 1-es kalapból kaphattunk ellenfelet. Az 1-es kalapban a következő csapatok voltak: Dánia, Spanyolország, Németország, Norvégia, Csehország, Ausztria, Oroszország, Szlovénia, Ukrajna.
  • banok
    #44395
    szerintem egy tapasztaltabb, keményebb kezű kapitány kell a fiúknál és a lányoknál is.
  • kaloz174
    #44394
    Ezzel egyetértek. Sajnálom is kicsit Sót. (Bár voltak érdekes megnyilvánulásai.)
    Azonban az is biztos, hogy mi innen nem láthatunk a kulisszák mögé. Ez akkor jutott eszembe, amikor a helyi fórumbeírásokat olvastam.
  • Gabess8
    #44393
    Mást kellene ott is rendben tenni, utána kellene számon kérni az edzőt, mert addig bizonyos értelemben tök mindegy ki az edző, szerintem...
  • Gabess8
    #44392
    "Tán a szövetség közölte a várható "díjazást"?"
    Ez jó ez tetszik!! Játszunk el a gondolattal és tegyük fel, hogy van alapja.(amit én nem hiszek) Ez estben meg van a játékosokról a véleményem, mert azt sejthették, hogy mennyit kaphatnak...
    Egyébként szerintem úgy jártak mint a Győr a bl döntőben, a Csehek ellen, jött egy csapat amely felturbózta magát az eső perctől kezdve, ezzel megleptek és azt sem tudták innentől, hogy hol vannak, mert esélyük sem volt...
  • Gabess8
    #44391
    Hagyjuk már ezt a hülyeséget!!!!! Semmivel sem vagyunk előrébb Nagy Lacival sem, én nem vagyok benne biztos, hogy ő akar még magyar válogatott mezt felhúzni, csak azt nem értem mit töketlenkednek, a szövetségnek is keményebbnek kellene lennie ez ügyben. Ő pedig ha úgy látja, egyébként nem alaptalanul, hogy számára nem motiváció a válogatott akkor mondja le és kész.
  • kaloz174
    #44390
    Új edző Fehérváron
    Bár tul.képpen benne volt a pakliban, de mégis meglepett.
  • Duby
    #44389
    Azért az elég gyanús, hogy az első meccsen mindenki húz, mint a barom, a többin meg már nem nagyon erőlteti meg magát senki.
    Tán jött egy hír? Tán a szövetség közölte a várható "díjazást"?
    Elgondolkodtató.
    Mindenesetre én nem szóltam és nem is szólok se játékosra, se szakvezetőre egyetlen rossz szót sem.
    ...csak a szokásos vesszőparipámon lovagolok...