61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #44588
    Értéktelen kupaküzdelmek - érdekes meccsekkel. Ennek oka a Csaba mérsékelt teljesítménye. Úgy tűnik, nyomasztja őket az új helyzet, hogy már elvárások vannak velük szemben. Végül a bronzot megnyerték, hetesekkel. Grat.
    A bronzmeccs azonban egyértelműen megmutatta, hogy a Vásárhelynek is jót tett az edzőcsere, komolyan kell őket venni.
  • Mse
    #44587
    hát igen, a védekezésünk gyenge, de ezen nincs mit csodálkozni, sajnos Detti, Gabó, BB már nem lesz gyorsabb, a fiatalok meg (még?) nem tudják ezt kompenzálni. (Ivettet azért nem írtam ide, mert határozottan gyorsult mióta visszatért hozzánk -bár lehet csak a "szívem láttatja" velem ezt ;))

    hála istennek a Veszprém sem az a gyors csapat, bár vannak gyors emberei, alapvetően a belső emberek nem azok, muszáj lesz őket idegenben legyőznie a csapatnak.
  • kaloz174
    #44586
    Ennyire nem vagyok tájékozott. Azonban találtam az érdi csapatoldalon egy kis tájékoztatót.
    Én is hallottam gondokról. Azonban végül mégis van hol játszani.
  • kaloz174
    #44585
    Én már lassan beletörődöm ebbe. Addig nincs gond, amíg támadásban kompenzálunk.
    Bár az is eszembe jutott, hogy vissza kell hívni Jucót, esetleg Oblisz Anitát, vagy Bohut...
  • Isthy
    #44584
    Köszi!

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!
    Sajnos megint nem brillíroztunk hátul, maradt minden a régiben. Persze ez egy felkészülési meccs, majd 1 hét múlva kiderül lesz-e valami változás.
  • kaloz174
    #44583
    "ÉLET KÖLTÖZÖTT A CSARNOKBA
    2010.02.26
    ÉTV-Érdi VSE - Dunaújvárosi NKKSE 36-44 (20-22)"


  • Isthy
    #44582
    Főleg ahhoz képest, hogy 2 év alatt BL győztes csapatot ígért és lám még csak a 8-ba sem jutottak. Pedig tényleg nem rossz keret volt a keze alatt.
    Gyula minden bizonnyal kijuttaja őket az EB-re így nem hinném, hogy ennek bármi valós esélye lenne. A Hypo dolog sztem is esélytelen, csak érdekes volt elképzelni a "párost"
    A Linka dolog: az ETO-nak ott van szélsőnek a hosszabbítot Mravikova, sztem nekik inkább lövő kellene és arra áldoznának pénzt.
  • Mse
    #44581
    eddig arra voksoltam, hogy Anja jó edző, de azért most nem alakított nagyot, pedig nem kis játékosok voltak a keze alatt.
    azért az nagy pofára esés lenne, ha Zsigát a válogatottból is kiraknák, és jönne Anja.
    Hypo? Nem hiszem, hogy ennyire megalkudna.

    Linka? Lövőnek kevés, szélsőnek meg drága.
  • kaloz174
    #44580
    Ffi bajnoki eredmények:
    Budapest Bank Liga, 22. forduló:
    PLER-DUNAFERR 20-17 (11-12)
    Budapest, játékvezetők: Medve, Nagy

    KECSKEMÉT-TATABÁNYA 28-32 (13-12)
    Kecskemét, játékvezetők: Hargitai, Markó
  • Gabess8
    #44579
    Igen ehhez nagyon ért, hiába meghatározó személyiség...
    Na az még nagy só lenne, és ki lenne a főnök??
  • Gabess8
    #44578
    Mi a lof...sz van?????????????????
    Ezt érti még valaki vagy csak nálam van fonálszakadás??????
  • Isthy
    #44577
    Mit szólsz, Anja bejelentése megint, hogy beindította az európai kézis társadalmat?

    Egyesek már a Buducnost és a montenegrói válogatott új edzőjeként látják, mások meg a Hyponál. Azért az Anja-Prokop páros nem semmi lenne Meg természetesen egyből ismét beindult a Linka-ETO vonal. Mondjuk most nagyobb esélye lehet, mint anno.
  • Mse
    #44576
    ja, én ezt az oldalt egyáltalán nem olvasom. de most kivételesen odakattintottam, köszi
  • Isthy
    #44575
    Egyetértek a véleményeddel

    Nem nagyon szeretem olvasni, de néha kivételt teszek az oldallal:

    Mocsai interjú

    PS: ahogy most nézem a hozzászólásokat, látom, hogy másnak is elnyerte tetszését a kifejezés
  • Mse
    #44574


    a lényeg, hogy NL is benne legyen ebben a játékban, csak ne a magas nyeremény miatt.

    hol olvastad az interjút? link plz
  • Breki33
    #44573
    keresőbe beírva nincs találat
  • Isthy
    #44572
    Igen, sztem ez az automatizált ulti játék lehet
  • Mse
    #44571
    ez egy kártyajátékhoz kapcsolódó szakkifejezés?

  • Isthy
    #44570
    Nagyon nem ártana már valami eredményt is felmutatni a sok védekezés gyakorlásból. Nyerni kell!

    Nem messze Kiskunlacházán lesz egy másik felkészülési meccs is: Vác-Alcoa FKC, amit a cunder közvetít élőben 5-től.
  • Isthy
    #44569
    Ma olvasva a prof nyilatkozatát egy új "gyöngyszemmel" gazdagodott a szótáram: "ultimatizálás"

    Nem tudok betelni vele
  • Breki33
    #44568
    Köszönöm
  • Mse
    #44567
    handball.hu- naptár, női meccsek

    ffi meccsek:

    VIASAT
    Kézilabda Bajnokok Ligája (sportműsor)

    17.00 MKB Veszprém - RK Gorenje Velenje (SLO)

    18.55 BM Valladolid (ESP) - PICK Szeged
  • Andreeew
    #44566
    Ezt a csarnokot adják át?

    Érdi sportcsarnok
  • Breki33
    #44565
    Kérhetnék egy hétvégi műsort?
  • kaloz174
    #44564
    Úgy tűnik, végre elkészült az érdi csarnok.
    Végre egy jó hír!
    [URL=http://dh-online.hu/sport-elvonal/20100226__ma_delutan__avatas_erden]Ma Helihez megyünk "vendégségbe" :)[/URL]
  • Isthy
    #44563
    A szurkolóknak kommunikáltak valamit és az alapján ők talán jogosan reménykedtek. De nem úgy alakult.

    Annyi biztos, hogy ott BL meccseket játszik, de a bajnokság az nulla kihívás. Elég jól ismerem a helyzetet, mint ahogy te is tudod, van némi ljubljanai múltam A Regional Ligában lehetnek még megfelelő szinvonalú meccsei, de ott is csak a Podravka, a Hypo és a Buducnost ellen. Ezeket összegezve kb. 18 meccs jön ki, ami nem is annyira kevés. Ennél több komoly meccse talán itthon sem lenne a bajnokságban az év folyamán az esetleges KEK vagy EHF meccsekkel együtt. Itthon biztos vezéregyéniség lenne, mondjuk a Krimben is ő az első számú ballövő. Nem egyszerű ez, így mérlegre téve a dolgokat. A Krim talán tényleg erősebbnek tűnik...
  • Gabess8
    #44562
    Ez az ügy már olyan mint az egész MKSZ...
  • Gabess8
    #44561
    Mérget ne vegyél rá!
    Hát persze, hogy az, ez teljesen egyértelmű, ugyanazt leírom más szavakkal: mivel csapatnak lennie kell, ezért a két válogatott nem más mint szükséges rossz, ráadásul a kirakatban, mely mögött sok minden elfér. Ezzel a kézilabdát valamennyire figyelő ember tisztában van, akkor a játékosok, belső emberek, naná hogy tisztában vannak vele.
  • kaloz174
    #44560
    Valahogy én sem lepődtem meg. Túl optimistának gondoltam ebben az ügyben az elvárásokat, reményeket, bár mindez érthető volt, a szurkolók szemszögéből.
    Az egy érdekes kérdés, hogy Zácsiknak hol jobbak az esélyei szakmai szempontból. Ott BL-meccseket játszik, itthon viszont talán még mindig jobb a bajnokság. Zizivel pedig jól műküdő párost alkottak támadásban különösen.
    +1 év viszont sok idő mostanában ebben a kézis világban.

    Loki-hosszabbítások
  • Isthy
    #44559
    Zácsik marad a Krim játékosa

    Sajnos az történt, amit várni lehetett. ML újabb öröksége... Most már kíváncsi vagyok vajon a nevelési díj dolog, hogy alakul. Vagy ki tudja azzal is mi a valós helyzet...
  • Duby
    #44558
    Szerintem egyértelműen kijelenthető, hogy amíg ez az MKSZ a tapasztalt vonalat képviseli, addig se női- se férfi válogatottunk nem hogy nem a legfontosabb, a szakma csúcsa, hanem egy lezüllesztett szükséges koloncként kezelt minden presztízsét elvesztett látszatcsapat, amire felelősei a legutolsó mostohagyerekként tekintenek.
    Mérget vennék rá, hogy ez amúgy világosan és tisztán ismert tény a szakma belső berkeiben sportági vezetőtől a játékosig.
  • Isthy
    #44557
    Ez egyértelmű és nyilvánvaló, hogy időleges tűzoltás volt a selejtezők idejére. Ettől az MKSZ-től én nem is vártam mást, mint egy ilyen "megoldást". Tökéletesen jellemző...
    Amúgy: nyártól meg majd a gyúróknak is lesz szakmai igazgatója mindkét válogatottnál? Inkább nem kommentálom...
  • Isthy
    #44556
    Csoknyai szavai:

    "Bízom benne, hogy Mocsai Lajossal, ahogyan a Veszprém csapatánál is, eredményesen fogunk tudni együtt dolgozni. A pontos feladatkörökről, kettőnk alá-fölérendeltségi viszonyáról az MKSZ nem döntött, de jó szakmai és emberi kapcsolatunk révén ezt természetesen ki fogjuk tudni alakítani."
  • Isthy
    #44555
    Na igen, a család
    ML azt nyilatkozta, hogy határidőt kell szabni Nagy Lacinak. Figyelni fogom
  • handbold
    #44554
    Ez nálam sosem volt kérdés. Nem csak a nemzetközi de a hazai bajnokságban is drukkolok minden magyar csapatnak, és érdekel kivel mi történik, hogy alakulnak a dolgaik.
  • Gabess8
    #44553
    "A válogatottakat adó hazai klubok vezetői a napokban már üléseztek, s megegyeztek: a nemzeti csapat érdeke mindennél fontosabb, ezt maximálisan figyelembe kell venniük az egyesületeknek."

    Ugyan már, ezt a parasztvakító szöveget, ezt minden évben elhatározzák (van még olyan aki ezt beveszi?)és mennyit ér, amennyit betartanak belőle, semmit, ezért kár ülésezni, ki kellene mondani már végre valamelyik vezetőnek,(persze akkor ő lenne a mocsok) hogy a jelenlegi szerkezetben a válogatott csak a második lehet, első ha klubok érdek.

    De jó Mocsai-Csoknyai kettős irányít! Egy frászt, ezzel megint nem oldott meg semmit a Sinka brigád, tűzoltásnak tökéletes, ha szerencsénk van, és a játékosok is odateszik magukat, akkor a selejtezőket sikerrel vívjuk, utána megint lehet ülésezni, mert azt remélem, hogy az MKB Veszprém ismét megvétózza ősztől a döntést. Míg a jelenlegi mksz vezetés van addig teljesen tök mindegy ki a szövetségi kapitány, ki a szakmai igazgató, az egészet az alapoktól kezdve kellene felépíteni, megfizetni egy főállású szakmai igazgatót, és szintén fő állású szövetségi kapitányt, ja hogy arra nincs zseton, ja kérem addig ne várjunk eredményeket, nézzük tátott szájjal ahogy a világ elmegy mellettünk!
  • Breki33
    #44552
    Ez érdekes akkor most Lajos a padra is leül?

    És ki lesz a főnök?
  • Gabess8
    #44551
    Férfi válogatott
  • Breki33
    #44550
    Én örülnék Mocsai-nak szóljatok ha tudtok valamit a döntésről.
  • Breki33
    #44549
    Természetesen szívesen látunk, feltéve ha drukkolsz minden magyar csapatnak a nemzetközi kupákban :P