Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40320
kati is azt nyilatkozta, hogy érezte , hogy valami nem megy (s feltehetõen) akkor döntötte el, hogy tartalékol akkor már inkábba párosra!Neki nem ért semmit egy ezüst vagy bronz!
#40319
szerintem meg feladták, Kammererék tegnap merevedtek el, ma a nõi páros kivételével hitehagyottan mentek már 250 m-nél is! Véletlen, hogy egyik sem vezetett? Kati sem vezetésközben (ha az lett volna, akkor is minimális) állt le, hanem a végén, ahogy a párosban a németek. No õk lemerevedtek!
Breki33
#40318
bocs ha kicsit off

Siófokon milyen most az idõ?
Illetve holnapra milyet mondanak?
kaloz174
#40317
Egyrészt - írtam, hogy nem értek hozzá.😊
Másrészt - ebbõl adódóan - csak általános véleményt írtam.

Viszont most végre grat. nekik! <#worship><#taps><#worship> Vannak nagy gyõzelmek. Ez is az volt! <#eljen><#worship><#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40316
megvan, szuper 😊
ha másért nem, ezért megérte az a sok sz.r, ez a páros fantasztikus!!
szép volt csajok!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Breki33
#40315
VÉGREEEEEEEEEEEEE

SZÉP VOLT !!!!!!!!!!!!
#40314
ne kezd te is, lécci, pl. Kucsera-Kamera párosnak nem volt köze FRKhoz, és lám-lám...
már elõre utálom, hogy majd most elõjönnek az FRKsok, jöhet az undorító sárdobálás, ismét...

inkább hajrá Nati-Kati!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40313
Lehet, hogy ennyit tudott - ma.
Ha egy ifjú titán veri meg, azt mondom, lehet, hogy neki ennyi volt a tehetsége. De így inkább gondolok felkészülési problémára. Persze, mindez laikus vélemény. Nem értek hozzá.

Másrészt azt sem hiszem, hogy az egész csapat nem viselné el az esélyességet, különösen úgy, hogy már megvoltak az elsõ érmek tõlük.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Táncos ETO
#40312
Szerintem nem jól látod. Nem adták fel, ennyit tudtak. Kati is elmerevedett, 250 után egyértelmûen látszott. Valami nagyon nincs rendben..

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

#40311
erre mutat az is, hogy feladják, amikor az arany már nem biztos. Kozmanékknél ez nem volt probléma, mig a 4-es lányok még reméltek az utolsó méterekig. De a töbiben jól látszott: Benkõ, Vereckei, Kammererék mindkét számban, Kati, s ma Vajda is 500-on.
#40310
szerintem a nyomást nem birták, hogy mindenki tõlük várja a sülyedõ hajó megmentését!
kaloz174
#40309
Sajnos, az eredmények jelenleg nem igazolják, hogy a váltás, közvetlenül olimpia elõtt, helyes lett volna a nõi kajakosok esetében. <#szomoru1>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40308
Gratulálok a csapatnak, õk mindent megtettek az éremért! <#taps><#taps><#taps>

Mindenki tisztán láthatta, hogy a 2 gerinctelen vörös féreg csont nélkül végrehajtotta az IHF utasítást...<#boxer><#violent> Mondjuk erre számíthattunk a koreaiak "rejtélyes" visszalépése után... Sajnos a mi igen tisztelt vezetõink meg jó képpel asszisztálnak majd ehhez is... A játékvezetõkre alkalmazott jelzõim rájuk is tökéletesen illik... A lányokat sajnálom leginkább, mert õk nagyot játszottak a "mumus" koreaiak ellen. Szép volt csajok!

DUNAFERR FOREVER!!!

Duby
#40307
Szememben bronzérmes a Csapat!

Remélem Kari Mette Johansenék feltörlik a padlót az oroszokkal a döntõben!

Méghogy andorka, és a hozzá hasonlók lemondanának? Nem is értené, hogy ugyan miért hozol Te fel ilyesmit. Az ilyenekbõl már kiürült mindenféle tartás, gerinc, becsület, büszkeség. (...ilyenkor mindig beugrik az újvárosi tulajdonosi kör is valamiért)
Õ zsebre teszi a fizetését, és k.vát csinál magából. Csak a lóvé számít.

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40306
na várd meg, lehet hogy koreai birók lesznek!-😊))
#40305
Igen, akinek mennie kell az Sinka és Andorka elsõsorban! Akik ennyire képtelenek a magyar cspat érdekeiet megvédni, nincs mit keressenek ezekben a poziciókban. Csakhát, ugynaúgy nem ismernek el semmit, s nem vonulnak vissza mint anno Aján Tamás.
Breki33
#40304
lehet moderálnom kéne de teljesen egyetértek, legszívesebben elmennék egy nemzetközi fórumra és ennél sokkal csúnyábbakat írnék ezekre a bírókra <#violent><#mf2><#gun><#action><#banplz>

hogy lehet így engedni, hogy tönkretegyék emberek munkáját.

Meggyõzõdésem, hogy ma a jobbik csapat mi voltunk, hihetetlen, hogy így belenyúlnak a mecsbe mi pedig ezt hagyjuk.

Ezek után a döntõben biztos a norvégoknak fogok szurkolni kapják vissza a ruszkik ezt a bíráskodást.......
kaloz174
#40303
Sokszor van, hogy úgy gondolom, a bírók csalása (sajnos) benne van a játékban, azt is kompenzálni kell. De ezen a meccsen a CSAPAT jól játszott, még a taktika is elfogadható volt. Nem lehetett nagyon mást tenni.
Apróságok voltak ugyan, pl. én Ritát már eleve a kezdõbe tettem volna.
Nem jöttek jól a sérülések sem.
De túl sok + lehetõség nem volt, úgy gondolom.

GRATULÁLOK A VÁLOGATOTTNAK! <#taps><#worship><#taps><#worship><#taps>
Úgy gondolom, a mérleg végül is pozitív. A negyedik hely, javuló játékkal, a románok elleni fantasztikus gyõzelemmel egyértelmûen nagyszerû teljesítmény.

Szép volt csajok!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40302
Ennyire nyilvánvalóan elcsalt meccset mostanában nem láttam.

Szemét oroszok! Valamint mindenki, aki ilyet megenged. Soha nem írtam le eddig AnDorka Sándor nevét, de most megteszem. Talán jobb lenne, ha lemondana, legalább nem magyarhoz kötõdnének ezek a sporthoz méltatlan csalások.

Ez a meccs megint a sportszerûsûg totális megcsúfolása volt. <#boxer><#levele>
Elégedetlenkedünk a magyar sportvezetõkkel, de az igazság az, hogy a nemzetközi helyzet sem jobb. Gittegyletek mindenfelé.
Lassan dinasztiák élnek meg a sportból - nagyon jól.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Táncos ETO
#40301
MOCSKOS SZEMÉT IHF, GÁTLÁSTALAN PARAZITA BÍRÓK!!!
De Hajdu is bassza meg, hát miért nem játszatta korábban Borbást?! Vagy Pigát?! Mert egy hülye fasz!!!
Én a helyében a csalás pillanatában, mikor már a meccs is elúszott lehívtam volna az egész csapatot. Áááá, hihetetlen mennyire balszerencsések vagyunk.. <#sir>
De miért mindig mi?! SINKÁÉK TAKARODJATOK, nullák vagytok!!!

(Bocsánat mindenkitõl, utólag nem írnám le, de most kegyetlenül dühös és keserû vagyok..)

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

#40300
általáben nem kedvelem Egrit, de azzal tökéletesen egyeetértek, hiogy a koreai fellebezés visszavonásának az volt az ára, hogy megfogják kapni a meccset! S meg is kapták! 8-2 es kiállitás (+1 amikor már nem számit) és az egész játékvezetés ezt mutatja. Csessze meg az IHF....
#40299
szernecsére Detti lõ és jól, de még kellene egy átlövõ. Borbás is jobban érvényesül mint Piri.
#40298
ez jobban megy mint elõsször, de a végével kapcsolatban nincsenek iluzióim! Átlövésbõl megint gyengék vagyunk, Tóth nincs a pályán, Tomori támadásait belemenésnek veszik az oroszok, Szûcs nem játszik, Szamoránszki és Hornyák átjáróházak. Eddig....
kaloz174
#40297
Igen, nekem is jobban tetszik ez a megoldás.
Természetesen az tetszett volna még jobban, ha marad - a Kohászban.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40296
😊)) pedig 99,99%ban megfelelnek a valóságnak az általa leírtak...persze, persze :SSS

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40295
átcsúsztam rajta<#idiota>
azért jobb h itthon marad

kaloz174
#40294
Látva, mi történt a románoknál, Paula valószínûleg annyira nem sajnálja, hogy nem részese ennek a történetnek, bármilyen nagy dolog is egy olimpia egy sportoló életében.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40293
#40287 😊
De azért köszi!<#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40291
A vezetõség stréber szócsöve eszméletlen "tényeket" irogat egy másik fórumon ezzel kapcsolatban.
Ez lesz a vége, ha a tcsv. nem tartja szükségesnek, hogy tájékoztasson. Persze, minek is az...<#boxer>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40290
Persze ott leszek Kaproncán.
Majd beszámolok a meccsekrõl. Fotók is lesznek.

Zsiga Gyula értékeli új csapata felkészülését

Hajrá Magyar Kézilabda!

#40289
most komolynak tünik....
Isthy
#40288
Azért Dinu ezt már párszor elcsipogta és még mindig játszik...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40287
Lovi meg Vásárhelyen kötött ki. Lassan mindenki megtalálja a csapatát...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40286
Köszönet Paulának! <#worship> Minden jót neki a továbbiakra.
Nagyszerû kapust, kiváló sportember, nagyon szimpatikus, közvetlen embert veszített a Dunaferr. <#szomoru1>
Pici vígasz, hogy nem ment messzire, valamint nem kell ellenünk védenie a magyar bajnokságban.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40285
megvan az elsõ áldozat: Tadici-ot leváltották az Olimpia utántól. Dinu nem lesz többet válogatott.
Isthy
#40284
Várható volt, már egy ideje csak az aláírások hiányoztak. Ezek szerint most már ez is megtörtént.
Jövõ hétvégén gondolom mész Kaproncára a tornára. Ha tehetném én is mennék, gondolom tudod miért <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

#40283
A Podravka leigazolta a Dunaferr román kapusát Ungureanu-t.

Hajrá Magyar Kézilabda!

Isthy
#40282
Vajon mi történhetett a színfalak mögött... Az IHF tényleg egy szégyen...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40281
Gratulálok én is Orsinak! <#taps>

Talán a sérülése mégsem annyira komoly, mihamarabbi gyógyulást neki.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40280
Mindez csak újabb bizonyíték arra, amit még februárban mondtunk jónéhányan amikor kinevezték...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40279
Gratulálok a mai nap minden magyar érmesének! <#taps><#taps><#taps> Természetesen gratuláció jár a vízilabdás fiúknak is. De nekik igazából remélem majd vasárnap délelõtt kell <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

tesó07
#40278
<#worship><#taps>

RMCF

Breki33
#40277
#40276
a sezrbek meg jól kiszámolták magukat, verekedhetnek ismét a tesókkal a bronzért!
remélem a mieinknek a helyén lesz az esze és nem hagyják kiénekelni a sajtot a szájukból!
#40275
fantasztikus amit az izlanidiak védekezésben nyújtotak - birói nyomás ellenére is - 9-4 es kiállitási arány! - annak ellenére, hogy legalább 5 ziccert (egyedül a spanyol kapussal szemben - elrontottak! nem tudom, hogy magyar férfi válogatott tagjai látták ezt a játékot. Igaz, a spanyolok meg kb. úgy játszottak mint ellenünk a Vb-n.
#40274
katasztrófa amit a szlovén birók elkövetnek a spanyol-izland meccsen. persze a spanyolok elõnyére....
#40273
no, hogy állsz a görcscsel?-😊))
Brávó fiuk!
Duby
#40272
11:9 jeeeeessssszz!!!!! <#eljen><#taps><#taps><#worship>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

kaloz174
#40271

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!