Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Isthy
#40520
Azt hiszem Lajossal egy kicsit elõreszaladtatok ezzel a megbeszéléssel <#wink> Persze kérdés mikori BL döntõrõl volt szó? <#ravasz1><#vigyor>

Legalább neked jó hétvégéd volt.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40519
így van, amit Veszprémben megteremtettek a vezetõk az csak is maximális tiszteletet érdemel! (persze itt sincs kolbászból a kerítés!)

remélem még sokáig tudunk az élvonalba maradni, mindemellett remélem ebben sok magyar játékos vesz majd részt!

Lajossal megbeszéltük, hogy a BL döntõben jobban forgatja majd a csapatot, és ott sikerül nyerni! 😉))

jóhétvége volt, bántam volna ha nem jutok ki!
köszi Ippi!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40518
Annyit még, hogy Siti Eszti személyében jelenleg olyan vezéregyénisége van a Fehérvárnak, ami eddig talán ott nem volt jellemzõ.
Nem véletlenül egybõl õ lett a csk.

Örülök, hogy itthon játszik, még akkor is, ha ez egyik összetevõje volt tegnap a vereségünknek.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40517
Gratulálok a Veszprémnek. <#taps> Azt hittem, sokakkal együtt, hogy sikerül csodát tenni.
Nem így történt, de akkor is szép eredményt értek el.

A Veszprém története egyébként példaértékû. Azt hiszem, több helyen irigyelhetik azt a hosszú távon jól mûködõ csapatvezetést, ami ott van.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40516
A helyzetet lényegében teljesen hasonlóan látjuk.
A csapatvezetõk és egyes szurkolók közül többen azt gondolták, elég felvenni a Dunaferr mezt és attól már klasszisaink lesznek.
A szituáció erõsen emlékeztet a 2006-ban elõállt állapotra, amikor szintén több játékos volt kénytelen távozni az alapcsapatból.
Akkor annyival voltunk jobb helyzetben, hogy legalább a köv. bajnokság elõtt végig tudott dolgozni a csapat egy teljes felkészülési idõszakot az új edzõvel, valamint visszatért Piga, jött Paula, akik nagyon nagy erõsítést jelentettek.
Piga példaértékû küzdenitudása, egy másik kapus tegnap nagyon hiányzott. (Az átlövõn kívül.) Félek, ez nem egyedi eset, sajnos.

Mindenesetre naív dolog volt azt hinni, hogy csak úgy, a semmibõl, lesz egy új csapat, ami gond nélkül a tavalyi helyébe lép.

A szörnyû, hogy a csapat kénytelen viselni a nyilvánosság felé az összes negatívumot, a közönség meg Újvárosban egyrészt elkényesztetett, másrészt már többször tapasztalhatta, hogy a csapatvezetés nincs a helyzet magaslatán, így elég nagy a kiábrándultság, pedig most nagy szükség lenne kiállni a csajok mellett. Sajnos azonban a legtöbb embernek a csapat együtt jelenti a csv-t és a csapattagokat. Nem értik, nem tudják (nem is kapnak tájékoztatást), mi zajlik a háttérben.

Van még valami, ami egyszerûen elképeszt, bármelyik edzõ mondja: lehet, hogy nem megy egy játékosnak, de bizonyos szint felett, sõt még alatta sem, nem tudom elképzelni, hogy valaki ne akarna jól teljesíteni.
Lehet görcsölni, lehet formán kívül lenni, de az nekem elképzelhetetlen - ezért az ezzel való vádaskodás elfogadhatatlan - hogy valaki ne akarna jól játszani.
(Különösen most, hogy a szövetségi kapitány elõtt teszi, teheti mindezt.)

A helyzet nem könnyû. Ennek ellenére a Dunaferr NK akkor is a mi csapatunk. Mellettük, a csajok mellett, a helyünk.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40515
Kb. 45-50 percig bírta a Veszprém ezt a szintet tartani és utána jött a szokásos Ciudad forgatókönyv. Tavaly a BL-ben több meccsüket is láttam és rendszeresen a 2. félidõ közepétõl fordítva nyerik meg a meccseiket hátrányból fordítva. Így történt ez Kielben is a BL döntõben. Ha egyáltalán hátrányban vannak, mert ha nem akkor meg simán behúzzák a meccset. Errõl beszélt Sterbik is a meccs utáni interjújában. Ez náluk a folyamatos kõkemény meccsek hatására kialakult és meg is van hozzá a keretük, hogy a végére szinte mindig sikerül felõrölniük az ellenfelet.

Azért én gratulálok a Veszprémnek és szép reményekre jogosító a csapat. A BL-ben a 8-ba várom õket és a 4-be kerülés sem lehetetlen.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40514
nem tudom mi történt a veszprémmel 24-20-as vezetésüknél. Egyszerüen leblokkoltak, Peric-el az élen.Kár érte.... Kár, hogy Mocsai nem kapcsolt rögtön....A két szélsõ a második félidõben mintha nem is lettek volna, fõleg az utolsó negyedórában...ahogy Cozma-t sem sikerült megjátszani egyszer sem.
Isthy
#40513
Sajnos ezzel a csapatvezetõséggel és tulajdonosgárdával vagyunk megáldva...

Nagyon nehéz menet lesz Árpiék ellen. Óriási bravúrnak tartanám a gyõzelmet, de hátha. Tetszik az új csarnokotok, már ideje volt, hogy elkészüljön. Emlékezetessé kellene tenni a nk-i felavatását <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40512
Akkor legalább neked jól telt az este, mert a miénk elég szarul, ahogy olvashattad.

DUNAFERR FOREVER!!!

Duby
#40511
Nem voltam. Esküvõ. Csak az eredményt kaptam meg. <#nemtudom><#shakehead>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40510
😞(( hát igen, "köszi" a csapatvezetésnek....

szerdán már talán én is ott leszek, hátha ezegyszer segít 😉)

ma pedig hajrá Veszprém! 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40509
Mi is eléggé meglepõdtünk a meccsen...

A Fehérép szinte végig vezetve biztosan nyert. A borzasztó kezdésünk után egyszer értük utol õket, 24-24-nél. Utána egy 6-1-es szériával simán elléptek és behúzták a meccset.
A védekezésünk egy nagy nulla volt az egész meccsen. Az 5+1-et és a nyitottat simán átjátszották, mert lassúak voltunk, de nagyon. Ilyenkor nagyon éltek beállóból és szélrõl is. A zártabb hatosfalat meg úgy lõtte át Triscsuk és Eszti középen, ahogy akarták. Semmi kilépés, ütközés és gyenge sáncmunka. A visszarendezõdéseink hasonlóan "mûködtek". Nem fogtuk le a labdát felhozót, hogy ne tudjon passzolni és össze-vissza, nagyon lassan zártuk vissza. Több gólt kaptunk gyors középkezdés után is. Sajnos a védekezésünk mellé ma "felnõtt" Sanela is. Az egész meccsen talán 4-5 labdát fogott. Ahogy láttam rajta nagyon fásult volt. Érdemes elolvasni a vele készült interjút, amit nemrég linkeltem be ide, valahol választ ad bizonyos dolgokra.
Információim szerint kb. ez volt Halason is, de ugye ott egy jóval gyengébb csapat volt az ellenfél és Sanela fogott is, így ez ott egy sovány gyõzelemre jó volt.
A támadójátékunk közepesnek mondható, mondjuk inkább halvány közepesnek. Látszik itt is, hogy nincs összerakva a társaság. Nem nagyon tudják, hogy ki merre és hogyan mozogjon, figurák megvalósítása csak ritkábban sikerült. Szerencsére azért a Cori védekezése sem volt nagyon jó (persze sokkal jobb, mint a miénk), így sikerült összehoznunk 31 gólt. A beállójátékunk szintén egyenlõ volt a nullával és látszik, hogy hiányzik az igazi átlövõjáték. Meli és Detti dícsérhetõ és talán Azari Fruzsina, senki több.
Van még mit dolgozni és nem is keveset. Ha ez így folytatódik, akkor ezzel a megcsonkított csapattal a 4-6. helyért fogunk majd harcolni és az sem lesz egyszerû. Látszik az edzõ nélküli felkészülés és ugye Vili továbbra sem lesz majd ott a válogatott miatt sokszor a csapattal. A másodedzõnk pedig nagyon úgy tûnik, igencsak halovány helyettes. Szép kilátások...
Összefoglalva: Nagyon sokat kell még dolgozni ezzel a társasággal, hogy a felsõházi rájátszásba bekerülhessünk. Arról nem is beszélve, hogy nagyon nem vagyok meggyõzõdve arról, hogy Detti tavasszal lesz... Láthattuk, hogy a tisztelt klubtulajdonos és vezetõ urak "áldásos tevékenysége" mit eredményezett... Persze ma sem sikerült egyiküknek sem jelen lenni a meccsen, ahogy általában lenni is szokott... Bezzeg amikor jöttek az újságírók Vili válogatott kinevezése okán, akkor megjelentek "pózolgatni"... No comment...

Szerdán, ha nem kapjuk nagyon össze magunkat, akkor történelmi verést kapunk a Gyõrtõl. Ráadásul jönnek a többi komoly vetélytársak is sorban Újvárosba még az õsszel (DVSC, Fradi).
A rengeteg rájuk váró munkához sok erõt és kitartást kívánok a csapat tagjainak!

HAJRÁ DUNAFERR!!!

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40508
Ott voltam a meccsen. Tanulságos este volt.
Sajnos, a csapat kapott egy nagy pofont, pedig nem õk érdemelték volna leginkább...
Szomorú voltam, mert sajnáltam a csajokat. Van egy helyzet, aminek õk most áldozataivá váltak. (A felk. meccsek után talán váratlanul.)
A csapat átgondolatlan "kivéreztetése", az edzõ nélkül végigdolgozott felkészülési idõszak ezt eredményezte. <#levele>
Ehhez még jött egy jól összerakott ellenfél, akik sokkal frissebbnek tûntek, mint a Dunaferr, sajnos. (Õk zavartalanul dolgozták végig a nyarat.) Grat. nekik a gyõzelemhez!

Hogy klasszikust idézzek: nincs más hátra, fel kell venni a munkásruhát. El kell kezdeni az igazi felkészülést a szezonra. Azzal a csapattal, amelyik rendelkezésre áll, valamint végre abban a felállásban, ahogy a szezont játszani fogja a csapat. (Edzõ: Imre Vili.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40507
Nemrég volt "szerencsém" látni a Dunaferr NK "mohácsát"... 38 gól... ráadásul hazai pályán... ha emlékeim nem csalnak akkor az elmúlt 10 évben amióta Dferr szurkoló vagyok ilyenre nemhogy itthon, hanem még idegenben sem volt példa... De könnynen lehet a klub fennállása óta sem...

Egyelõre ennyi... Majd talán holnap bõvebben...

Duby! Te nem voltál a meccsen? Kerestelek, de nem láttalak... Lehet te már sejtettél valamit...

DUNAFERR FOREVER!!!

#40506
Valaki aki látta vagy volt dunaferr meccsen, írjon pár szót róla, lécci. mikor smsben megkaptam a meccs eredményét, igencsak meglepõdtem 😞((

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40505
Ma este Podgoricán is lesz egy érdekes "magyar" meccs a Regional Liga keretében. A Buducnost a Hypot fogadja. A januárban még együtt dolgozó válogatott edzõi páros (Németh-Zsiga) most a kispad ellentétes oldalán ül. Ráadásul ugye mindkét csapatban van magyar játékos is.

Az ugyanitt (WRHL) szereplõ Podravkában játszó Buli és Paula sajnos sérültek. Mihamarabbi jobbulást nekik!

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40504
A Ciudad-Kiel meccset a Sport2 is adja élõben.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40503
A mai veszprémi meccsek közvetítései:

Veszprém-Nordhorn m1 és Eurosport2 15:50-tõl
Ciudad Real-Kiel Eurosport 17:55-tõl

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40502
Sztem is. Este találkozunk a meccsen?

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40501
Akit érdekel, a HunNet közvetíti ezt is.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40500
11. perc: Dunaferr SE-Gyõr: 7-2

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40499
világéletemben irtóztam az akarnok edzõktõl! Eredményességük esetében is...nem nézik embernek a versenyzõiket, hanem robotnak...
ha van valami - nem sok - amit az amerikai életformában becsülök, az pont az edzõk hozzáállása. Európában sohasem lehetett volna magasugró Fossbury, olimpiai bajnok futó Michael Jackson vagy úszó Mark Spitz, stb....! Õk ugyanis a kánonokkal ellentétesen ugrottak/futottak/úsztak/stb., de ez az edzõket addig mig õk voltak a világ legjobbjai (illetve uton voltak afelé), a legcsekélyebb mértékben sem zavarta ("ha nekik így a legjobb, akkor legyen" alapon).
Duby
#40498
<#lookaround> Így van. <#eljen>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40497
Magyaros.
Mondhatnám,hogy európai országban ilyen nem szokás,dehát ugye mi a legsötétebb afrikai és közép-amerikai diktatúrákat idézzük,tehát semmi meglepõ nincs a dologban.
Rendet kellene már tenni ebben a qrvaországban <#violent>
Isthy
#40496
Tudom, hogy ez itt off, de errõl hallottatok már?

Kovács büntetése

Finom kis húzás volt 1 héttel az olimpia elõtt... Persze gyanítható, hogy nem volt véletlen. Sztem Katiék simán megnyerik az ügyet, de vajon a "kitalálók" elérték a céljukat? Lehet ennyin múlott az egyes? Nem lennék meglepõdve, ha ez eredetileg nem az MTK elnökének a húzása volna...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40495

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40494
Bizony ez a két helyen megfelelés nálam is a legnagyobb gond ezzel...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40493
Mindössze annyit fûznék hozzá, hogy az MKSZ ismét egy rájuk jellemzõt alkotott...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40492
Köszönöm! <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

SomogyiG
#40491
2004.02.26

A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.

kaloz174
#40490
A segítségeteket szeretném kérni. Van fenn a neten egy videó. De valahogy sehogy sem tudom megállapítani, mikor volt a meccs.
(Még Kulcsi is játszott. <#szomoru1>)

Ez lenne az. Fradi- Kohász egyébként.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40489
Szerintem nem sokat kell visszaolvasni, hogy láthasd a véleményünket. <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Grave Digger
#40488
Ezt meg tudom erõsíteni, én talán még régebb óta ismerem, rendkívül felkészült szakember, én egyedül attól féltem csak, hogy két helyen kell egyszerre megfelelnie, s ez egy idõ után sok lehet neki, de ezt majd az idõ eldönti.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

#40487
Én örülök neki, kb 5-6 éve dolgozom vele/mellette, nagyon jó szakember 😊 Vannak hibái persze neki is, de ezeket le tudja vetkõzni, s gondolom tisztában van velük õ is 😊
banok
#40486
örülünk Imre Vilmosnak?
(kérdezem mert ti vagytok a szakavatottak)
mert én így laikusként nem tartom rossz döntésnek.

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

PiszkosFred
#40485
A dolog lassan ott tart, hogy haza meccsekre nem fognak beengedni vendegszurkolot, akar kotelezi oket erre a szabaly, akar nem. Jopofa, hogy par idiota miatt nekunk is fizetni kell...

Hja, egyebkent biztos a mi hibank, a dobos is a mi emberunk, beepult a fradibekozepbe, es direkt dobta a palyara a dobot, megmutatva ezzel a masik beepult emberunknek, hogy hova dobja majd a faklyat. A fradistak probaltak lefogni oket, hogy ilyet nem szabad, de hat nem sikerult. Hat nocomment ez az egesz, kivancsi vagyok a fellebbezes vegeredmenyere...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

VMan
#40484
a junior válogatottban 1990. január 1. után születettek játszhatnak most.

HAJRÁ MAGYAROK! :]

#40483
felelõsek a debreceni rendezõk, de valahogy az FTC szurkolóinak felelõsségét is "meg kellett állapítani" , s ez így- a legrosszabbul -sikerült.

kettõs érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, egyrészt valahogy gátat kell szabni végre annak ami kezd elfajulni néhány lelátón,és végre cselekvésre kell bírni a klubokat, másrészt nyilván nem helyénvaló olyanért büntetni egy klubot amire nincs behatása -legalábbis jelen helyzetben...
Az már más kérdés kinek a felelõssége, hogy nincs behatása, lehetne e és milyen formában...

arra kíváncsi lennék legalább folyik e eljárás azon személy ellen aki bedobta a fáklyát...

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40482
Megbüntették a Fradit és a Lokit

Rosszul gondolom, hogy mindig a rendezõk az elsõdleges felelõsök?

Ebben az esetben a Loki által megbízottak. Tehát nem értem, miért kellene a Fradit, mint csapatot, megbûntetni.
Pl. a bajnoki döntõn viszont a tesók helyében simán lefújtam volna a meccset, Maglódiék annyira nem tudtak rendet csinálni.

Nem értem ezt a vitát. Meg az MKSZ-t sem. Biztosan megvannak a vonatkozó szabályok erre. Akkor meg azokat kellene alkalmazni, hivatkozva rájuk. (Nem értem, miért ez a felesleges félrebeszélés.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40481
Tudom, nagyon rosszul érint téged is, ami a Dunaferrnél és ami kedvenc sportágunkban, valamint a sprortban is történik.
Nem vígasz, Te is tudod, hogy mindez nem független a mai Magyarországtól. Itt be is fejezem, mert mindegyikünk tisztában van ezzel, még akkor is, ha a hétköznapok eseményei ennek ellenére rosszul esnek.

Inkább arra szeretném helyezni a hangsúlyt, hogy ez "csak" sport. Még akkor is, ha nagyon szeretjük, és így érzelmileg megérint bennünket, ami ezen a téren is történik.
Sokkal fontosabb, lényegesebb, intimebb területei vannak az ember életének, amik igazi értelmet és tartalmat adnak.
Ha például rád mosolyog a gyereked, vagy éppen magas láza van, az öröm, vagy másik esetben a tehetetlen aggódás simán kiüti a külsõ világ jelenlétét.

Magamnak is mondom: gondoljunk bele, mik azok, amik igazán számítanak az ember életében. Valamint mik azok, amik ugyan fontosak, de nem meghatározóak. Ráadásul utóbbiakra nincs túl sok ráhatásunk, max. drukkolni tudunk.

(Bocs' az okoskodásért!)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

qtab986
#40480
A junior hány éveseket jelent?

Duby
#40479
Egy edzõnek ilyen helyzetben ki kell használni egy ilyen lehetõséget. Na és ha belebukik? És mi van ha nem?
Egyébként meg ott lesz az "önéletrajzában" a szövetségi kapitányság, ami mindenhol jó ajánlólevél a jövõre nézve. Újváros nem úgy tûnik, hogy nyugdíjáig foglalkoztatni fogja. Sajnos.

Én nem fogok már sok mindent mondani se jövõ júliusba, se semmikor. Õszintén szólva már csak fásultan, kihunyó tûzzel, -érdeklõdéssel, -bizakodással viszonyulok az egész kézilabdához.

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

kaloz174
#40478
A HunNet oldalán riportot találtok Imre Vilivel.

Érdekes, ahogy õ látja.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40477
Ha csak az õ szempontjait nézzük talán... Persze másoknak kellett volna máshogy fellépni...

Azért kíváncsi leszek rá, hogy jövõ júniusban is ezt fogod-e mondani?

Megmondom õszintén, sajnos nem tudok nyugodt szívvel gratulálni neki...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40476
Sajnos amitõl a #40458-ban írtam bekövetkezett... Ismét igazam lett... Most már csak reménykedni tudok abban, hogy amit ennek következményeirõl tartok abban nem lesz. Mondjuk erre sem látok sok esélyt...

DUNAFERR FOREVER!!!

#40475
remélem nem bukik bele...(a szakmai tudása megvan, amiatt nem fog, csak elég sok hátráltató tényezõ van ...)

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40474
Na és bírni fogja? Mindkét feladatot? Mivel lelkiismeretes embernek gondolom, azt feltételezem, hogy mindkét helyen szeretne maximálisan teljesíteni.
Sikerülni fog? Ha nem, mi lesz a megoldás?

Másrészt: rendelkezik-e már annyi tapasztalattal, ami ehhez a speciális szakvezetõi feladathoz szükséges?
Láttuk a példát: a sokkal több rutinnak bíró, szintén kiváló szakembernek (NA) sem sikerült a két feladatot összeegyeztetni, hosszú távon eredményesen ellátni.

Az elvárások:
- az elmúlt évek nyomán egyértelmû eredményesség - legalábbis a szurkolók részérõl, biztosan.
- a szakma részérõl: folyamatosan az élmezõny elérése a világversenyeken.

A feltételek:
- csökkenõ anyagi háttér,
- gyengülõ játékoskeret, részleges generációváltás,
- nem saját csapat játékosai adják a válogatott gerincét
- ...

Mindeközben mire támaszkodhat?
- Igen, kétsételenül jó szakember,
- Ott vol a válogatott mellett pár hónapig,
- A Szövetség 4 évre adott neki felhatalmazást.

Eközben pedig nem tagadhatom: önzõ módon arra is gondolok, hogy mi lesz a Kohásszal...Mert annak ellenére sem tudom ezt elfogultság nélkül megítélni, ha ismerem, mi történt az elmúlt 2-3 évben, sajnos.

Én így látom. Nem tagadom, nem tudom érzelmek nélkül nézni.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#40473
Szerintem jól tette. Elég "tökös" õ ehhez.
Hülye lett volna elutasítani jelen helyzetében.

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#40472
:S nem kellett volna...

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40471
Sajnos, elvállalta.
Megértem egyébként. Az, ami a Dunaferrnél zajlik, csak erre ösztönözhette, az egyéni ambíciókon túl is.
Nem lesz egyszerû dolga, az biztos. Remélem, jól meggondolta.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!