Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gondolom SZT örömmel veszi ezt az eredményt <#wink>#wink><#integet2>#integet2>
A félidõben: FCK-Nis 20-8
Nem tûnik acélosnak a holnapi ellenfelünk...
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Az eredmény arra mutat, hogy nem adtuk olcsón a bõrünket - legalább.
A döntetlen állás miatt kicsit reménykedtem, de tartottam tõle, hogy nem fogjuk ennyien bírni végig.
Ennek ellenére: Hajrá csajok, továbbra is!
(Na és különben is: mától semmi siránkozás.😊)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
3 szomszéd rendezi a következõ VB-t és EB-ket.
2009. Horvátország VB
2010. Ausztria EB
2012. Szerbia EB
Hajrá Magyar Kézilabda!
DUNAFERR FOREVER!!!
Szerintük nekünk férfi VB kell, ahol már eleve esélytelenek vagyunk a spanyolok és a svédek ellenében. Arról nem is beszélve, hogy ugye most a VB ebben a régióban lesz Horvátországban, tehát tuti, hogy nem ide hoznák.
DUNAFERR FOREVER!!!
Hogy mit játszunk annakidején a vásárhelyi "kihelyezett tagozat-"tal - majd, meglátjuk. Én mindenesetre szurkolok. Mást nem tehetek.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Kicsit meglepõnek tûnik az eredmény, de a látottak alapján teljesen jogos. Ez nem a Fradi napja volt, sima hazai siker született, több volt Dunaferr játékossal a pályán.
DUNAFERR FOREVER!!!
"Totógyilkos" meccs volt. Biztos Vásárhelyi gyõzelemmel. Grat. nekik.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Micsoda kép Dettirõl<#circling>#circling>
Nézzünk meccset akkor: Hajrá csajok!😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Detti a gyógytorna vezetõ <#wink>#wink>
Ha megcsípnénk a 2. helyet, én elégedett lennék.
DUNAFERR FOREVER!!!
A gyõzelemhez én is gratulálok a Fehérépnek, de szerintem egy gyenge meccs volt a mai. Remélem, a Fehérép nem csak ellenünk tud csúcsformában kézizni, hanem legalább a nk.meccseken is.
Külön figyeltem Sopi játékát, sajnos ma éppen nem ment neki. Annál inkább Anginak. <#taps>#taps>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Gratulálok a Esztiéknek a gyõzelemhez! Remélem ma már teljesen felgyógyulva tudta érdemben segíteni a csapatát.
Más: a 16-os Világ Kupa kerettel csapatvezetõként ki utazik ki Aarhusba? Hajdú János... Hihetetlen... Komolyan mondom besz*rok... Mit keres õ a nõkkel Dániában, mikor a fiúkkal kéne foglalkoznia, leginkább a közelgõ selejtezõ okán? Újabb jellemzõ MKSZ-es megoldás...
DUNAFERR FOREVER!!!
Azért szerintem, különösen itt az elsõ idõszakban, jól jön majd az, hogy legalább a kispadon ott lesz még Detti.
Ez egy tanulóév mindenképpen a csapatnak, egy kitûnõ tanárral. Holnap indulnak tanulmányútra, Dániába. Nem is lenne ez olyan rossz dolog, ha nem úgy hívnák, hogy BL-selejtezõ. <#csodalk>#csodalk> Remélem azonban, hogy a csajok úgy fogják fel, hogy nincs mit veszíteni.
Amikor Temes Berni eljött a Lokitól, még attól tartott, hogy kevés játéklehetõsége adódik esetleg. Ez lett belõle.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
sorry
Jó egészséget Dettiéknek és várjuk nagyon vissza!!!
Na most aztán lehet átvenni a karmesteri pálcát...talán Tilinger és Meli megoldják...de nagyon hiányzik majd a 2-es számmal játszó ferling Bernadett!!!
on
DETTI 😄 , gratulálok és jó egészséget és boldogságos áldott állapotot kívánok!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Sajnos a sakkozásból vett hasonlatod talán nem is tudod milyen helytálló... Vannak akik folyamatosan gondoskodnak róla, hogy egyre mélyebbre kerüljön a klub...
Jó lenne ha az általam remélt és nem is olyan régen ide is leírt dolog mihamarabb meg fog történni és lesz fény az alagút végén.
DUNAFERR FOREVER!!!
Másrészt: sakk, ...matt. <#szomoru1>#szomoru1>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...
Igen, lesz min javítani a Gyõrnek a BL-re, de még van idejük.
DUNAFERR FOREVER!!!
Kicsit guruló ünneplõ-utazó voltam a hétvégén mindenfelé, így most nem maradt idõm követni az eseményeket... De szerencsére a csajok jól tették a dolgukat és ez a lényeg.
HAJRÁ KOHÁSZ!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Grat. az ETO-nak, de a védekezésük nekik sem a legacélosabb. A BL-re feltétlenül javítani kellene ezen, úgy gondolom.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Békéscsaba-Dunaferr: 23-24. <#eljen>#eljen><#mf1>#mf1>
Sanela jól védett, hetest is fogott. Volt már 18-26 is, de a Csaba jól hajrázott.
Ez egy fontos gyõzelem volt, azt gondolom. <#wink>#wink> Grat. a csajoknak!<#worship>#worship>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
+ Imre Vili nyilatkozata (válogatott).
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Kell még pár ilyen "igazi" találkozó, hogy újra Csapat legyen a csapat.
Nem volt azért rossz, kimondottan voltak biztató dolgok. Még az tûnt fel, a védekezésen kívül is, hogy mennyire nem használtuk a széleket.
Rácz Mariann dícsérte Gin klasszisát rendesen. Ebben nem is vitázom vele, de az sem volt hátrány számára, hogy igencsak jól ismerte az ellenfelet. <#awink>#awink>
Annak ellenére, hogy Ágai megjósolta, Konkoly nem mert sort cserélni. Látva, hogy a Kohász nem adta fel, a második félidõben kimondottan jobbak voltunk, indokolt is volt. Ez azért kicsit jobb érzést ad, mert nem a Gyõr fakótól kaptunk ki, bár gyõzelmükhöz nem fért kétség.
Örülök, hogy a közönség tiszességesen megtapsolta a csajokat, értékelve az igyekezetüket. Úgy tapasztaltam, ez (ez is)fontos nekik.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Bár nem biztos, mert Andorka esetében is azt gondoltam, naív módon, hogy legalább nem leszünk hátrányban, ami a bíráskodást illet. <#boxer>#boxer>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Kapusok: Herr Orsolya, Pastrovics Melinda
Mezõnyjátékosok: Kovacsicz Mónika, Bódi Bernadett, Hornyák Ágnes, Herr Anita, Görbicz Anita, Szucsánszki Zita, Tomori Zsuzsa, Szûcs Gabriella, Mörtel Renáta, Vérten Orsolya, Vincze Melinda, Szabó Valéria, Mayer Szabina, Balogh Barbara.
A BL távoli álom, de becsületesen küzdve le kell tudni a meccseket. Az EHF-ben pedig jó lenne legalább 1-2 kört menni, hogy legyen nemzetközi sikerélmény is.
HAJRÁ DUNAFERR!
DUNAFERR FOREVER!!!
Egy dologban bízom csak...
Lala nagyságrendekkel jobb volt, mint a Fehérép ellen, de nyilván ez is nagyon kevés.
Tilinger pontosan azért dícsérhetõ, mert bátor volt. Ha a 2 játékos tulajdonságait összegyúrhatnánk, talán könnyebb helyzetben lennénk.
Bernivel kapcsolatban az az érzésem, hogy mióta hazajött Detti, igazából még nem alakult ki az ebben a helyzetben ideális csapatszerkezet, valahogy még nem találja a helyét. Remélem, mindezt Imre Vili megoldja, hosszabb távon legalább.
Nem értem Ivett kevés játéklehetõségét. Szerintem ha nincs pályán, nem is jöhet formába. Márpedig jelenleg nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy a kispadon üljön egy ilyen rutinos játékos.
A csapat minden tartalékára szükség lesz, hogy ezt a bajnokságot + egyéb meccseket végigcsináljuk. (kösz csv.!)
A tegnapi nap pozitívumai:
Úgy kezdõdött, hogy Lala lõtte az elsõ gólt, igazi átlövésbõl.
A csapat nem adta fel. A második félidõben már idõnként játszottak is, nem csak görcsöltek.
A végén a közönség értékelte a csapat igyekezetét, nem fordítottak hátat a csajoknak.
Sok munka van még...De talán már végre elkezdõdött az igazi felkészülés.
(Remélem, hogy Eszitõl pl.egybõl ellessük, hogyan kell azt a védekezést megszervezni végre.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
már elõre félek a csaba elleni meccsünktõl :S
sajnos nincs átlövõnk, Detti egyedül nem tudja a Mátéfi féle védekezést megbontani, Temes meg visszaesett, Laluska továbbra is gyenge támadásban, már a második félidõben voltak jó megmozdulásai.
Tilinger is egészen elfogadható volt...de ez kevés lesz 😞((
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
A Kohász elleni gyõzelem egyik fontos tényezõje volt, hogy az õ személyében volt vezére a Fehérépnek. Most látszik, mennyit is jelentett.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Úgy tûnik Mátéfi Eszti igencsak jó munkát végez Békésccsabán, fõleg a védekezésük tûnik nagyon jónak. Volt kitõl tanulnia nálunk <#wink>#wink>
Remélem ez majd a válogatottnál is kamatozni fog valamennyire.
DUNAFERR FOREVER!!!
Az eredmény önmagában nézve nem rossz, lehetett volna sokkal rosszabb is. Szerencsére az ETO nem nagyon erõltette és a csajok is küzdöttek. A védekezésünkrõl most is ugyanazt lehet elmondani, mint szombaton, annyi eltéréssel, hogy most Sanela jobb volt. Támadásban is hasonló volt a felállás, de ma talán még több labdát is adtunk el elöl, amibõl leindítottak minket, könnyû gólokat szerezve, fõleg az elsõ félidõben. Rengeteg munka vár még a csapatra és nagyon nehéz meccseknek nézünk elébe szinte minden alkalommal, ahol kicsit is komolyabb ellenfél jön szembe. Dettinek külön is gratulálok a teljesítményéhez, borzasztó lesz nélküle tavasszal. Azt hiszem nem leszünk a felsõházi rájátszásban, az 5-8. helyért fogunk harcolni a bajnokság végén. Ez tûnik most a realitásnak, ide vezetett a klubvezetés "áldásos" tevékenysége.
Sok erõt és kitartást kívánok a csapat tagjainak!
HAJRÁ KOHÁSZ!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!