61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Mse
    #44788
    na de hol a kép? :) na még egyszer:
  • Mse
    #44787
    hát nem sokan vannak formában az ETOban a mai meccsen látottak alapján...
    ki ezért, ki azért... :(((

    pedig reális esélyük van ismét BL döntőbe jutni... (tudom előre szaladtam...) de ilyen játékkal, amiket az utóbbi időben mutatnak :(( ááá és még ez a Tomoris story...

    egy kép tavalyról, hátha ;)))

  • kaloz174
    #44786
    Eredmény: 25-28 !
    A győriek pár hetest is kihagytak. Nem látom tőlük a gyors támadásvezetéseket. Pedig azért azt legalább gyakorolhatták volna. Olyan ráérős volt a gárda, a Fehérvár pedig rendesen tisztelte őket.
  • kaloz174
    #44785
    Végül győzött ma az ETO. Siófok után már nem lepődtem meg, hogy nem játszottak, csak annyit, amennyit feltétlenül kellett.
    A 2 fiatal kapus ma sem villogott túlzottan.
    Grat. a győzelemhez, de kár volt a sok kihagyott ziccerért, Szikorának megint sikerélménye volt.
  • Mse
    #44784
    én nem tudom milyen az mikor Zsuzsin látszik az extra motiváció, mert még sosem láttam rajta :))) és ettől még belülről lehetett az :)


  • primavis
    #44783
    az Origo sportrovatán annyit irnak, hogy Ljubljanaban trágár szavakkal illete a meccsen Konkolyt és pechére ezt a csapatvezetőség is jól hallotta!
  • Isthy
    #44782
    A Hunnia ellen megszerzi a 2 pontot a Siófok, ezért tényleg azt mondhatjuk, hogy gyakorlatilag benn vannak a 8-ban. Ahhoz nagyon sok eredménynek kellene egyszerre kedvezőtlenül alakulni, hogy ez ne legyen nekik elég.
  • Isthy
    #44781
    Nekem mindegy milyen variációban, de legyünk benn a 8 között
  • Isthy
    #44780
    Igazából nem ismerem a teljes történetet és ezért nem írnék véleményt meg találgatást sem. Egyet teszek, szurkolok Zsuzsinak, hogy végre rendbe jöjjenek a dolgok körülötte.

    A legutolsó mondatoddal egyetértek.
  • Andreeew
    #44779
    Szerintem megkapta ott Ő is a lehetőséget, de valahogy egy komoly meccs sem jut az eszembe ebből a szezonból amelyen jól játszott volna, illetve amelyen látszott volna rajta az az extra motiváció ami egy ilyen helyzetben elvárható lenne.
  • kaloz174
    #44778
    A Loki jön "teljes sereggel".
    Majd ma kiderül, Konkoly mennyivel jobb, mint Róth volt - a Fehérvár ellen. (Ha valaha, most igazán nagy blama lenne Fehérváron kikapni az ETO-nak...)
    A Siófok, szerintem, már gyakorlatilag bent van a 8 között.
  • Mse
    #44777
    bár inkább szerezzünk mi 2 pontot a DVSC ellen, és Fehérvár legyen 5-8. között, mint a Siófok. :) (bocs kalóz :D)
    durva utolsó 2 forduló lesz :)
  • Mse
    #44776
    basszus, remélem Tomori-féle story nem kavarta meg nagyon a győri fejeket, nem lenne jó, ha ma egy szétesett győri csapat kikapna Fehérváron... nagyon nem lenne jó nekünk :SS
  • Mse
    #44775
    " meg kell küzdenie a csapatba kerülésért "

    inkább úgy fogalmaznám, hogy azt hitte tavaly bizonyított annyit, hogy az első számú bizalom felé legyen idén is, és a másiknak kelljen jobban küzdenie. Ehelyett azt láttuk, hogy ő ült a padon, hogy a másik a pályán lendüljön formába. Egyrészről bevált, hiszen a másik egyre jobban játszik, másrészről meg ezzel leépült Zsuzsi. Ehhez jöttek a betegségek.

    Ezért írtam máshol is, vajon mi volt előbb, Zsuzsi alapból nem tudta elviselni hogy van Duda, vagy azért nem tudta elviselni mert nem kapott bizalmat (szerinte/m) "jogtalanul" és csak később jött a le.sz.rom hozzáállás.
    /ami ne titkoljuk Tomira igencsak jellemző hozzáállás, volt, vagy úgy látszik van is./

    de azért ez nem csak egy emberen múlt, ez vastagon kétszereplős történet.
  • Táncos ETO
    #44774
    "xxx7 válasz | megnéz 2010.03.16 21:36:56 © (82574)
    Sajna Tomi nem tudja feldolgozni a műtéteit és, hogy megkell küzdenie a csapatba kerülésért és ezt nem túl szépen az öltözöbe ki is nyilvánitotta"
  • Breki33
    #44773
    Nemcsak te

    "Vanyus Attila:"A hír igaz, de a játékossal történő megállapodásunk szerint nem nyilatkozunk az ügyről. Azt az információt azonban meg tudom erősíteni, hogy Tomori Zsuzsanna a mai naptól kezdve a második csapat edzéseit látogatja " Tomori Zuzsa:"Szeretném tartani magam a vezetőséggel történő megállapodáshoz, és nem szeretnék nyilatkozni az üggyel kapcsolatban. Még én is a sötétben tapogatózom, nem tudom hogyan alakul a jövőm. Ha távoznom kell a csapattól, akkor szerencsére vannak lehetőségeim" A ...... információi szerint Konkoly Csaba vezetőedző és a játékos között régóta feszült volt a viszony és ez vezetett Tomori száműzéséhez. azt hiszem ez eleg egyertelmu es sajnos a rossz eloerzetem beigazolodik. "
  • Mse
    #44772
    az ő alap hozzáállásával és az edzőnek "Zsuzsihoz állásával", várható volt... hogy mi volt előbb, a tyúk (Tomori) vagy a tojás (Konkoly)... nem tudjuk.

    mert hogy én ebben látom a hibát, nem csak Tomoriban, kivételesen :)

  • Isthy
    #44771
    Kísért a múlt? Sajnos Zsuzsi pályafutását úgy fest végigkísérik a problémák klubról klubra... Azt gondoltam sikerül neki jó irányba változnia, főleg a tavalyi BL teljesítménye alapján. De úgy látszik mindig szembesülnünk kell valamivel...
  • banok
    #44770
    szerintem Tomori valami fontos emberrel vagy nála fontosabb játékossal összezördült és ő lett a vesztes. Formahanyatlás miatt nem szoktak valakit leküldeni a B-be mert akkor egy rakás klubnál nem kevés játékos "liftezne".
  • Gabess8
    #44769
    Teljesen egyetértek a véleményeddel, szerintem is inkább ott lehet a probléma, mint az egészségi állapotával ebben a kérdésben.
    Bízunk benne, hogy mihamarabb talpra áll ami nem fog menni egy hónap alatt, mert ennek idő kell.
  • Gabess8
    #44768
    Ezt aztán baromira de nem értem, mi van????????????????????????
    Legalább egy hihetőnek tűnő nyilatkozatot kiadtak volna!!!!!
  • Táncos ETO
    #44767
    Én is félek tőle, hogy itt komolyabb problémák vannak.. :(
  • Mse
    #44766
    kizártnak tartom, hogy a betegsége miatt lenne, annál is inkább mert Görbe sem az NB I/B-ben nyeri vissza a formáját, ha érted mire gondolok... Nem túl kedves gesztus lerakni az ifik közé, betegség ide vagy oda...ráadásul ott is edz, nem csak játszik... szerinted Marko Vujin is az ifikkel regenerálódott, ahol az edzője (Lajos bá) nem tudja szem előtt tartani, tanácsokat adni neki, stb.?

    itt más van a háttérben,a korábbi nyilatkozta, hogy mennyire egyben vannak Konkollyal inkább tűnt PR-nak a pletykák ellen, mint őszinte nyilatkozatnak.

    de ne legyen igazam :S

  • Táncos ETO
    #44765
    Én nem tudom mi állhat a háttérben (valóban a betegség-e), de azért az, hogy semmit nem mondanak, nonszensz. Legalábbis egy magát profinak valló klub esetében. Ez az én meglátásom. Nagyon sajnálom Tomit, reméltem a védelemben számíthatunk rá, így viszont nem tudom mi lesz..
  • Breki33
    #44764
    Lehet tudni vmit az okokról?
  • kaloz174
    #44763
    Megmondom őszintén, messziről sajnálom Tomori Zsuzsát. Siófokon nagyon igyekezett, egyértelműen a jobbak közé tartozott, viszont feltűnően vékony volt. Gondolom, a betegség, műtétek hatására.
    Nem ismerem az okokat, de nagyon szorítok neki, hogy ki tudjon jönni a gödörből.
  • kaloz174
    #44762
    Mai ismétlés:

    Vásárhely-Fehérvár
  • Isthy
    #44761
    Tomori az NB I/B-ben



    Egy másik döntés is született: az elődöntőt a csapat a saját csarnokában fogja játszani.
  • Isthy
    #44760
    Olyan hírek keltek szárnyra, hogy már az elődöntőt is a Veszprém Arénába viszi az ETO. Esetleg valaki győri illetőségű megerősítené ezt?
    Tény, hogy nem volt rossz a hangulat a tavalyi BL döntőn, reméljük ez idén is meglesz ha sor kerül rá. Az biztos, hogy a románoknak furcsa lesz a nagy tér és ez előnyünkre válhat.

    Örömmel olvastam, hogy a cunder.hu adja élőben a mi pénteki és a szombati Vásárhely-Veszprém meccset is.
  • Isthy
    #44759
    Ő volt az egyik akikről beszéltem, hogy nagyon akarták a BL 4-be jutást. Mondhatnánk, hogy szokás szerint hozta a formáját. A meccsen 44 %-al védett és 45 másodperccel a vége előtt 23-24-nél 7-est fogott.
    Szerencsére a kézsérülése után viszonylag gyorsan újra felépítette a formáját és a 2. csoportkörben végig jól véd.
  • kaloz174
    #44758
    Katinak hogy ment?
    (Siófokon nem védett, azzal, hogy majd Ljubljanában...)
  • Isthy
    #44757
    Amikor a Hypo többször is feljött 1-2 gólra, utána rögtön elmentek újra 3-4-re. Ebből az valószínűsíthető, hogy csak a győzelemre törekedtek és annyit játszottak ki magukból, ami ahhoz kellett. Sztem ennél többet tudnak, de meglátjuk, hogy az elődöntőben mit tudnak ebből kivinni a pályára, minden bizonnyal az ETO ellen.
    Paula nem volt rossz, de annyira jó sem. A másik oldalon Szanko pedig nagyon halovány volt. Pedersent kellett volna többet védetni, de csak 3,5 percet kapott. A Viborg ellen ő nyerte meg a meccset a 2. félidőben a Hyponak. Nem csodálkoznék ha a nyáron lelépne a Hypotól.
  • kaloz174
    #44756
    Ezek a kérdéseim:
    A románok annyit játszottak, amennyi éppen kellett? Vagy ennyit tudnak jelenleg?
    Paula viszont megint jó volt, már annak alapján, amennyit láttam a meccsből.
  • Isthy
    #44755
    Valcea-Hypo 32-27 (17-14)

    A tudásal nem lett volna baj, az akarat volt kérdéses Vojna nyilatkozata alapján. Végül simán behúzták a meccset, a Hyponak csak a felzárkózásokra futotta.
    Most már valóban ez a kérdés maradt, de sztem a Larvik is nyerni fog otthon a Krim ellen.
  • primavis
    #44754
    úgy látszik tudta és karta s! A két kapus közti külnbség hozta ki a végeredmént. mostmár csak az dől el,hogy a Larvik akrja e a Viborgot vayg sem?
  • kaloz174
    #44753
    A veszprémiek így látták

    Érdekes, elég eltérőek az értékelések.
  • Breki33
    #44752
    vagy hogy tudja-e akarni
  • Isthy
    #44751
    Ezen kiderül, hogy akarja-e a Valcea az ETO-t az elődöntőben
  • Isthy
    #44750
    Én is azt írtam, hogy csak kisebb részben múlik rajtunk. De az a kisebb rész (a Loki elleni pontszerzés) tőlünk is függ. Én azért kb. 20 % esélyt adok a csajoknak. Pénteken meglátjuk ki állt közelebb az igazsághoz
  • kaloz174
    #44749
    Mai meccs, elvonási tünetek ellen:
    Valcea - Hypo