Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Isthy
#40570
Megvan a Vasas elsõ gyõzelme: Vasas-PEAC 32-31 (18-15)

Gondolom SZT örömmel veszi ezt az eredményt <#wink><#integet2>

A félidõben: FCK-Nis 20-8

Nem tûnik acélosnak a holnapi ellenfelünk...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40569
Azért arra kíváncsi leszek, ki és milyen arányban dobta a gólokat? (Most, hogy Detti sem játszott már.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40568
Vagy talán az ellenfél többet tudott cserélni.
Az eredmény arra mutat, hogy nem adtuk olcsón a bõrünket - legalább.
A döntetlen állás miatt kicsit reménykedtem, de tartottam tõle, hogy nem fogjuk ennyien bírni végig.

Ennek ellenére: Hajrá csajok, továbbra is!

(Na és különben is: mától semmi siránkozás.😊)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40567
Sajnos kikaptunk 36-31-re a Motortól. A védekezésünk sajnos úgy tûnik ismét gyenge volt.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40566
Errõl beszélek én is, hogy ebbe régióba mostanában semmit nem fognak hozni.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40565
Én biztosra veszem, hogy nem kapjuk meg a 2011.-es férfi VB-t.
3 szomszéd rendezi a következõ VB-t és EB-ket.
2009. Horvátország VB
2010. Ausztria EB
2012. Szerbia EB

Hajrá Magyar Kézilabda!

Isthy
#40564
Sok sikert Gyulának!

A félidõben: Dunaferr-Motor 17-17

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40563
Az év végi macedóniai EB-vel gondok vannak, az EHF elégedetlen. Ha netán elvennék tõlük, nem ártana már most jelezni nekik a rendezési szándékunkat. Persze ez az MKSZ sajnos ilyenre alkalmatlan...
Szerintük nekünk férfi VB kell, ahol már eleve esélytelenek vagyunk a spanyolok és a svédek ellenében. Arról nem is beszélve, hogy ugye most a VB ebben a régióban lesz Horvátországban, tehát tuti, hogy nem ide hoznák.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40562
Dániáról nekem is ez a véleményem. Valamint az, hogy "tanulmányút". Ez az év ilyen lesz. Így nem is érdekel igazából, mi lesz a túra eredménye.

Hogy mit játszunk annakidején a vásárhelyi "kihelyezett tagozat-"tal - majd, meglátjuk. Én mindenesetre szurkolok. Mást nem tehetek.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#40561
Szvsz Dániában max harmadik hely, és nagy eséllyel mi is így járunk Vásárhelyen...

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Isthy
#40560
Gratulálok én is a Vásárhelynek a gyõzelemhez!

Kicsit meglepõnek tûnik az eredmény, de a látottak alapján teljesen jogos. Ez nem a Fradi napja volt, sima hazai siker született, több volt Dunaferr játékossal a pályán.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40559
Vásárhely-FTC: 37-29 (18-2-13)!

"Totógyilkos" meccs volt. Biztos Vásárhelyi gyõzelemmel. Grat. nekik.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40558
Megelõztél. <#wink>
Micsoda kép Dettirõl<#circling>

Nézzünk meccset akkor: Hajrá csajok!😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40557
BL elõzetes

Detti a gyógytorna vezetõ <#wink>

Ha megcsípnénk a 2. helyet, én elégedett lennék.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40556
Hajdú, a nélkülözhetetlen ember. <#eplus2><#levele> Biztos szeretné elkísérni kedvencét. <#nevetes1>

A gyõzelemhez én is gratulálok a Fehérépnek, de szerintem egy gyenge meccs volt a mai. Remélem, a Fehérép nem csak ellenünk tud csúcsformában kézizni, hanem legalább a nk.meccseken is.
Külön figyeltem Sopi játékát, sajnos ma éppen nem ment neki. Annál inkább Anginak. <#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40555
Fehérép-Nyíradony 32-28 (19-15)

Gratulálok a Esztiéknek a gyõzelemhez! Remélem ma már teljesen felgyógyulva tudta érdemben segíteni a csapatát.

Más: a 16-os Világ Kupa kerettel csapatvezetõként ki utazik ki Aarhusba? Hajdú János... Hihetetlen... Komolyan mondom besz*rok... Mit keres õ a nõkkel Dániában, mikor a fiúkkal kéne foglalkoznia, leginkább a közelgõ selejtezõ okán? Újabb jellemzõ MKSZ-es megoldás...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40554
Nem is kicsivel!

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40553
Lehet 3 irányítóst próbálgatni nálunk is. <#wink>
Azért szerintem, különösen itt az elsõ idõszakban, jól jön majd az, hogy legalább a kispadon ott lesz még Detti.

Ez egy tanulóév mindenképpen a csapatnak, egy kitûnõ tanárral. Holnap indulnak tanulmányútra, Dániába. Nem is lenne ez olyan rossz dolog, ha nem úgy hívnák, hogy BL-selejtezõ. <#csodalk> Remélem azonban, hogy a csajok úgy fogják fel, hogy nincs mit veszíteni.

Amikor Temes Berni eljött a Lokitól, még attól tartott, hogy kevés játéklehetõsége adódik esetleg. Ez lett belõle.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#40552
Ennél csak jobb lehetne.

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Isthy
#40551
Remélem az a gondolatom is bejön, amire utaltam és lehetnénk újra Dunaferr SE...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40550
Még lehet Temes Berni is beugrik irányítónak melléjük. Persze Detti hiánya nagyon meg fog látszani.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40549
Nem volt gond, mert a mobilomon neten keresztül tudtam figyelni a fan club fórumában az eredményt.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40548
Gratulálok Dettiéknek és jó egészséget kívánok nekik! Isthy, hogy neked minden ilyen gondolatod bejön, te valamit nagyon tudsz!
#40547
természetesen Ferling
sorry
#40546
Én is csatlakozom a gratulálók sorához!
Jó egészséget Dettiéknek és várjuk nagyon vissza!!!

Na most aztán lehet átvenni a karmesteri pálcát...talán Tilinger és Meli megoldják...de nagyon hiányzik majd a 2-es számmal játszó ferling Bernadett!!!
#40545
bocsi Isthy, de nem voltam gépközelben, remélem volt aki eredményt írta Szávayról!

on

DETTI 😄 , gratulálok és jó egészséget és boldogságos áldott állapotot kívánok!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40544
Gratulálok én is Dettiéknek! Jó egészséget kívánok nekik! Milyen gyorsan "bejött" amit 9 nappal ezelõtt írtam.

Sajnos a sakkozásból vett hasonlatod talán nem is tudod milyen helytálló... Vannak akik folyamatosan gondoskodnak róla, hogy egyre mélyebbre kerüljön a klub...
Jó lenne ha az általam remélt és nem is olyan régen ide is leírt dolog mihamarabb meg fog történni és lesz fény az alagút végén.

DUNAFERR FOREVER!!!

Duby
#40543
Ami a fõ: maximális jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok, és örülök Dettinek. <#taps>

Másrészt: sakk, ...matt. <#szomoru1>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

kaloz174
#40542
Szívbõl gratulálok! <#eljen><#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Grave Digger
#40541

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Isthy
#40540
Úgy tûnik a Fradi meccsei mindig ilyen gólzáporosak és nem sok idõ jut a védekezésre a meccseiken egyik csapatnak sem.

Igen, lesz min javítani a Gyõrnek a BL-re, de még van idejük.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40539
Gratulálok én is a csapatnak a gyõzelemhez! <#taps>

Kicsit guruló ünneplõ-utazó voltam a hétvégén mindenfelé, így most nem maradt idõm követni az eseményeket... De szerencsére a csajok jól tették a dolgukat és ez a lényeg.

HAJRÁ KOHÁSZ!!!

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40538

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40537
"A címvédõ Gyõri Audi ETO gólzáropos mérkõzésen 45-37-es gyõzelmet aratott a vendég Budapest Bank-FTC ellen a nõi kézilabda NB I vasárnapi mérkõzésén."

Grat. az ETO-nak, de a védekezésük nekik sem a legacélosabb. A BL-re feltétlenül javítani kellene ezen, úgy gondolom.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40536
A részeredmény nem pontos, csak szerettem volna, hogy úgy legyen, de majd csak lesz beszámoló - egyszer.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40535
Nagy küzdemelben a Kohász gyõzni tudott Békéscsabán, ami jelenleg egy nagyon szép eredmény, úgy gondolom.

Békéscsaba-Dunaferr: 23-24. <#eljen><#mf1>

Sanela jól védett, hetest is fogott. Volt már 18-26 is, de a Csaba jól hajrázott.

Ez egy fontos gyõzelem volt, azt gondolom. <#wink> Grat. a csajoknak!<#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40534
Meccs utáni videók kerültek fel a Kohász-oldalra, ha valakit érdekel.
+ Imre Vili nyilatkozata (válogatott).

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Táncos ETO
#40533
Ismerõs Arcok most az Echo TV-n!

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

kaloz174
#40532
Megnéztem a meccset újra, felvételrõl a TV-ben.
Kell még pár ilyen "igazi" találkozó, hogy újra Csapat legyen a csapat.
Nem volt azért rossz, kimondottan voltak biztató dolgok. Még az tûnt fel, a védekezésen kívül is, hogy mennyire nem használtuk a széleket.

Rácz Mariann dícsérte Gin klasszisát rendesen. Ebben nem is vitázom vele, de az sem volt hátrány számára, hogy igencsak jól ismerte az ellenfelet. <#awink>
Annak ellenére, hogy Ágai megjósolta, Konkoly nem mert sort cserélni. Látva, hogy a Kohász nem adta fel, a második félidõben kimondottan jobbak voltunk, indokolt is volt. Ez azért kicsit jobb érzést ad, mert nem a Gyõr fakótól kaptunk ki, bár gyõzelmükhöz nem fért kétség.

Örülök, hogy a közönség tiszességesen megtapsolta a csajokat, értékelve az igyekezetüket. Úgy tapasztaltam, ez (ez is)fontos nekik.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40531
+i😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40530
Strandkéziben jó lesz az érdekérvényesítõ képességünk. <#nyes>
Bár nem biztos, mert Andorka esetében is azt gondoltam, naív módon, hogy legalább nem leszünk hátrányban, ami a bíráskodást illet. <#boxer>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40529
EHF: ismét nevetséges, fõleg a két Magyar! Még, hogy "nagyszerû sportdiplomáciai siker" röhögnöm kell!!
#40528
Világkupa utazó kerete:

Kapusok: Herr Orsolya, Pastrovics Melinda
Mezõnyjátékosok: Kovacsicz Mónika, Bódi Bernadett, Hornyák Ágnes, Herr Anita, Görbicz Anita, Szucsánszki Zita, Tomori Zsuzsa, Szûcs Gabriella, Mörtel Renáta, Vérten Orsolya, Vincze Melinda, Szabó Valéria, Mayer Szabina, Balogh Barbara.
Isthy
#40527
Bizony benne van, de bármi megtörténhet és most nekünk is kijöhet jól a lépés. Dolgozni kell ezerrel és idõvel meglesz az eredménye is és össze fog érni a csapat. Most lejjebb kell venni az igényeket és ennek megfelelõen szemlélni az eseményeket. Remélem az õszi idény végére már látható lesz valami fejlõdés, amire lehet majd alapozni a tavaszra.
A BL távoli álom, de becsületesen küzdve le kell tudni a meccseket. Az EHF-ben pedig jó lenne legalább 1-2 kört menni, hogy legyen nemzetközi sikerélmény is.

HAJRÁ DUNAFERR!

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40526
Benne van a pakliban a csabai vereség, simán. Tavaly is csak 1 góllal nyertünk ott szezon elején, egy sokkal jobb játékosállományú csapattal.
Egy dologban bízom csak...

Lala nagyságrendekkel jobb volt, mint a Fehérép ellen, de nyilván ez is nagyon kevés.
Tilinger pontosan azért dícsérhetõ, mert bátor volt. Ha a 2 játékos tulajdonságait összegyúrhatnánk, talán könnyebb helyzetben lennénk.
Bernivel kapcsolatban az az érzésem, hogy mióta hazajött Detti, igazából még nem alakult ki az ebben a helyzetben ideális csapatszerkezet, valahogy még nem találja a helyét. Remélem, mindezt Imre Vili megoldja, hosszabb távon legalább.
Nem értem Ivett kevés játéklehetõségét. Szerintem ha nincs pályán, nem is jöhet formába. Márpedig jelenleg nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy a kispadon üljön egy ilyen rutinos játékos.
A csapat minden tartalékára szükség lesz, hogy ezt a bajnokságot + egyéb meccseket végigcsináljuk. (kösz csv.!)

A tegnapi nap pozitívumai:
Úgy kezdõdött, hogy Lala lõtte az elsõ gólt, igazi átlövésbõl.
A csapat nem adta fel. A második félidõben már idõnként játszottak is, nem csak görcsöltek.
A végén a közönség értékelte a csapat igyekezetét, nem fordítottak hátat a csajoknak.
Sok munka van még...De talán már végre elkezdõdött az igazi felkészülés.
(Remélem, hogy Eszitõl pl.egybõl ellessük, hogyan kell azt a védekezést megszervezni végre.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40525
nem voltam meccsen, amúgy odamentem volna 😉

már elõre félek a csaba elleni meccsünktõl :S

sajnos nincs átlövõnk, Detti egyedül nem tudja a Mátéfi féle védekezést megbontani, Temes meg visszaesett, Laluska továbbra is gyenge támadásban, már a második félidõben voltak jó megmozdulásai.
Tilinger is egészen elfogadható volt...de ez kevés lesz 😞((

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40524
Siti Eszti nem játszott.
A Kohász elleni gyõzelem egyik fontos tényezõje volt, hogy az õ személyében volt vezére a Fehérépnek. Most látszik, mennyit is jelentett.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40523
Fehérép-Békéscsaba 20-27!!!

Úgy tûnik Mátéfi Eszti igencsak jó munkát végez Békésccsabán, fõleg a védekezésük tûnik nagyon jónak. Volt kitõl tanulnia nálunk <#wink>
Remélem ez majd a válogatottnál is kamatozni fog valamennyire.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40522
Dferr-Gyõr 31-36 (13-21)

Az eredmény önmagában nézve nem rossz, lehetett volna sokkal rosszabb is. Szerencsére az ETO nem nagyon erõltette és a csajok is küzdöttek. A védekezésünkrõl most is ugyanazt lehet elmondani, mint szombaton, annyi eltéréssel, hogy most Sanela jobb volt. Támadásban is hasonló volt a felállás, de ma talán még több labdát is adtunk el elöl, amibõl leindítottak minket, könnyû gólokat szerezve, fõleg az elsõ félidõben. Rengeteg munka vár még a csapatra és nagyon nehéz meccseknek nézünk elébe szinte minden alkalommal, ahol kicsit is komolyabb ellenfél jön szembe. Dettinek külön is gratulálok a teljesítményéhez, borzasztó lesz nélküle tavasszal. Azt hiszem nem leszünk a felsõházi rájátszásban, az 5-8. helyért fogunk harcolni a bajnokság végén. Ez tûnik most a realitásnak, ide vezetett a klubvezetés "áldásos" tevékenysége.

Sok erõt és kitartást kívánok a csapat tagjainak!

HAJRÁ KOHÁSZ!!!

DUNAFERR FOREVER!!!

#40521
😄 nem konkretizáltuk, szóval bármelyikre vonatkozik, amikor õ lesz az edzõ, többet fog cserélni 😄DDD

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!