Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Isthy
#40620
Az ETO és a Loki mögött úgy tûnik nyílt lesz a verseny a 3-6. helyért.

Nyíradony-Dunaferr 14-15 a félidõben <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

#40619
hát igen nagy meglepetés, pedig még Siti is játszott....érdekes ez a Fehérép, nem gondoltam volna, hogy Sóval az élen is ennyire hullámzó lesz a játékuk...

remélem mi nyerünk, nagyon szeretném, több okból is! 😉)

ha valaki tud részeredményt, írja be, lécci!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40618
Meglepetéssel indult a mai nap: Vác-Fehérép 32-31!!! <#wow1>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40617
Nem a legjobb elõjelekkel vágtak neki a csajok a hosszú útnak Nyíradonyba, sajnos. A betegek játéka változatlanul kérdéses, sajnos. Még velük együtt sem mi lennénk, ebben a helyzetben, az egyértelmû esélyesek, de nélkülük különösen. Pedig nagyon kellene a 2 pont.

a Hírlap írása

Hajrá Csajok! Hajrá Imre Vili!


ps: Könnyen lehet, hogy van egy "ms" szócsõ is. <#boxer>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40616
Ezt én is észrevettem, de azt hittem valami komolyabbra gondolsz. Sztem az újságíró fogalmazta meg rosszul, mert nem hiszem, hogy Vili ezt így mondta volna.

Látom az egyik "mr. szócsõ" nálad is népszerû <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40615
Nagy az Isten állatkertje, tele fogalmatlan majommal akik játsszák a jól értesültet és megmondják a "frankót". Vannak köztük bérelt "szócsövek" is. Ne mérgesítsd magad rajtuk, nem érdemes.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40614
hogy Tilingert "kinevelte" a klub, mikor itt játszik kb 1,5 éve se...

erre handball.hu-n a kedvenc vezetõségünk kedvenc szócsöve, aki tisztában van fillérre pontosan pl. Piga exfizetésével, benyögi, hogy már 3-4 éve itt játszik... 😄D

azt azért csak nem gondolhatom, hogy Vili sincs tisztában Tilinger ideérkezésével -holott még "szövetségi" ügy is volt belõle 😄

(csak azért írom, mert annó mikor a gyõriek emlegették, hogy mennyi gyõri nevelés van a Dunaferrben elõszeretettel dobálóztak, Borbás, Lovi meg Piga, stb. nevével, akik már eléggé "éretten" kerültek hozzájuk, a lényeg a lényeg, ne csináljunk mi is úgy, hogy kikiálltunk valakit saját nevelésnek, miközben egy másik klub nevelése...)

legyen elég nekünk az hogy itt válik nagy játékossá, válogatottá 😉))

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40613
"Igen, rendkívül hiányos a keretünk. Igazolnunk kell játékosokat, ehhez nem fér kétség. Legalább három emberre van szükségünk: egy kapusra és két átlövõre! A vezetõség azt ígérte, hogy egy-két héten belül intézkedni fog. Úgy látom azonban, hogy a téli szünetben lesz erre reális esélyünk."

Vili nagyon finoman fogalmazott... Nem csodálom, hogy ilyet érzel ki belõle... Én még ennyire "rózsásan" sem látom a közeljövõt... Nagyon kíváncsi leszek arra, hogy a téli szünetre fog-e történni valami. Mert a jelen helyzetben nem ártana, ha történne... Szeretnék nosztalgiázni és visszautazni az idõben, ha máshogy nem is, de nomen est omen szintjén legalább... Akkor látnék én is valami normálisabb jövõt a csapat számára.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40612
Konkrétan mire gondolsz Tilingerrel kapcsolatban?

Nálam, ahogyan korábban már írtam a 4-6. hely elérése az elvárás. Nagyon örülnék neki, ha ebbõl a 4. hely bejönne, sztem az a maximum ami ebbõl a csapatból kihozható.

Sztem játszhat, mint ahogy Ivett is játszott a Lokiban ellenünk.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40611
Ezt a nyilatkozatot, bár messzemenõkig megértem, de kicsit elkeseredett megnyilvánulásnak érzem.
Merthogy mitõl lenne most pénz játékosra, igazi húzóemberre, ha eddig nem volt? <#nemtudom>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40610
Ismét egy korrekt nyilatkozat Imre Vilmostól mint ahogyan lenni szokott, csak egy apró észrevétel belõle, vezetõségi ígéretekkel már tele a padlás, jó lenne már látni hogy a pénzlenyúláson és az ígérgetéseken kívül a klub vezetéséhez is értenének! (ja tudom olyat ne kivánjak amihez nem értenek)
Hajrá Dunaferr!
#40609
de elõtte lesz még egy ffi válogatott meccs is, remélem nõi is lesz majd a hamarosan. 😊

Olvastam Imre Vilmos nyilatkozatát, remélem csak újságírói "ferdítés" a Tilingerrel kapcsolatos gondolatok egyrésze...

Én az edzõnkkel ellentében nem 5-6. helyre várom a csajoka,t márcsak azért sem, mert pl. a Fradinak semmivel nem jobb a kerete, a Csabával szemben meg annyi "elõnyünk" még van, hogy nyertünk náluk, igaz még Dettivel, de szerintem otthon gyõzhetünk ellenük!

Ami viszont meglepett, hogy egy fogadási oldal a holnapi nyíradony elleni meccsünkre, 2,65-ös oddsot ad Dunaferr gyõzelem esetén, azért ennyire nem jó a Nyíradony...
Sopronyi játszhat ellenünk?

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Duby
#40608
Farok handballos fórumozók. <#duhos2>
Mindig ki tudnak hozni a sodromból.<#falbav>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Breki33
#40607
Nem haragszom csak nemrég jöttem vissza Görögországból, két hétig voltam kint és nem vagyok nagyon képben így nem akarok beleokoskodni.

Pl egyik napi riportból tudtam meg hogy a nöi kapitány már férfi kapitány Mocsai helyett stb.

De majd utolérem magam információkban.
Addig is olvaslak benneteket

Ha valakit érdekel itt megnézheti merre jártam, itt irom képekkel a beszámolómat

klikk

Akit csak a képek érdekelnek megtalálja az itteni utazás topicban.
kaloz174
#40606
Nem egészen értem, miért is kellett ezt a meccset ebben az idõpontban játszani? Vajon azt hitték a tcsv tagjai, hogy van esélyünk a BL-ben, miután szélnek eresztették a csapat jelentõs részét?<#boxer>
Nagyon érzõdött a csajokon a fáradtság. Bernin már a meccs elõtt látszott, hogy valami nem kerek. Mint Tamás írta, sajnos, betegen vállalta a meccset. Köszönet neki ezért, de teljesítményén ez meglátszott. (Jobbulást neki!)
Örömteli viszont Tilinger jó játéka, valamint az is, hogy Lalának leesett a tantusz, és átlövõként viselkedett. <#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40605
33-29-re nyert a Loki. Sajnos a mostani csapatunk a dániai fáradtsággal a lábában és Berni nélkül nem tudta megszorongatni a Debrecent. Tilingernek gratulálok, átvette Detti szerepét a csapat hátán cipelésében. Dániában is és most is.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40604
Hehe, na arra várhatsz... Egyébként rájuk is történik utalás a cikkben, csak figyelmesen kell olvasni.

Félidõben: Dferr-Loki 15-18

A félidõ második felétõl láttam csak, de ahogy látom megint nincs szinte semmi védekezésünk. Mintha kicsit lassúak lennénk és nem ismerjük fel a lehetõségeket sem támadásban. Attól félek a dániai BL kiruccanás fáradtsága kijön a második félidõ végére és simán nyer a Loki.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40603
Ma "Amália" napja van. Sok boldogságot "Amál"-nak. <#integet2><#wink><#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40602
off: Többeket is hiányolok errefelé, akik régebben megírták itt, mit is gondolnak a napi kézis történésekrõl. Jó lenne, ha hírt adnának magukról.
Azt meg végképp nem értem, vajon miért haragszik ránk a házigazdánk? <#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40601
Grat. az ETO-nak, bár bevallom, a Csabának drukkoltam, már csak azért is, hogy legyen valami változatosság. <#nyes>

Egy ilyen riportot szívesen olvasnék az NK vezetõivel is. <#csodalk>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40600
A sima 2-es jött be ;-)

Békéscsaba-ETO 23-33 (12-19)

Kb. 20 percig tartotta a lépést a Békéscsaba (9-10), a félidõre azután meglépett az ETO. A másodikban végig tartották a sima 7-8 gólos elõnyt és a végére még rá is tettek egy kicsit.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40599
Mraradnak a macedónok

Mse!
Az év végi kézigála nálatok lesz az új arénátokban. Gyorsan belakja a bohóckodás...

Kíváncsi leszek ma, hogy szerepel a Csaba az ETO ellen. Elvileg sima 2-es, de lehet, hogy szorosabb lesz.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40598
A próféta szóljon belõled <#wink>

Mondjuk sztem az ETO csoportjának harmadikja is komoly döntõesélyes.

DUNAFERR FOREVER!!!

VMan
#40597
hát igen, nem lenne meglepõ ha az idei KEK-döntõs is a C-csoportból kerülne ki (és remélhetõlerg maradna alul a Lokival szemben 😉)

HAJRÁ MAGYAROK! :]

Isthy
#40596
A hétvégén kialakultak a BL csoportok:

Group A

1. Zvezda Zvenigorod (Rus)
2. Györi AUDI ETO KC (Hun)
3. Kometal Gjorèe Petrov (Mkd)
4. Ikast-Brande EH (Den)

Group B

1. Hypo Niederösterreich (Aus)
2. Orsan Elda Prestigio (Sp)
3. Buducnost T-Mobile (Mtg)
4. FC Kopenhagen (Den)

Groupe C

1. HC Lada Togliatti (Rus)
2. Larvik HK (Nor)
3. C.S. Oltchim Rm. Valcea (Rom)
4. Podravka Vegeta (Cro)

Groupe D

1. Viborg HK (Den)
2. RK Krim Mercator (Slo)
3. 1. FC Nürnberg Handball (Ger)
4. Metz HB (Fr)

A C csoport elég brutálisnak tûnik, bárki továbbjuthat. A Viborg besétál a D-bõl, mákos csoportja van. Az ETO csoportja is nagyon kemény, bár igazából sztem az ETO-Zvezda-Ikast hármasból kerül ki a 2 továbbjutó. A B-ben sztem a Hypo bejut és mögöttük a Buducnost és az FCK fog küzdeni a továbbjutásért.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40595
Gratulálok én is a Kohásznak. Sikerült a dán sztárcsapat ellen elérni, hogy elismeréssel beszéljenek a csapatról.
Azt gondolom, az valahol még jó is, hogy Temes Berni inkább pihenni kényszerült, tekintettel az elõzõ meccsen történtekre. Nem hiszem, hogy akár vele lett volna esélyünk nyerni. Mindenesetre, ha játékra jelentkezett, akkor az talán reményt ad arra, hogy nagyonbb volt az ijedtség, mint a baj, ez pedig nem mindegy, nagyon nem, amikor ilyen kevés a minõségi játékosaink száma, így bajnoki rangadó elõtt.

Több meccset ma nem láttam, de mindenkinek gratulálok a gyõzelmekhez. <#taps>
Pontosabban láttam egy helyi rangadót, ahol a Siófok 1 gólall nyert a nagyon szívósan küzdõ, jól játszó Marcali ellen az NB I/B-ben.
Nekik is grat., bár pontosan ez volt az a meccs, amikor egy csapatnak(Siófok) önmagát kell legyõzni a gyõzelemhez.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40594
Gratulálok a Veszprémnek a gyõzelemhez! <#taps>

A végén majdnem sikerült elrontaniuk. 28-24 után volt pár rossz megoldásuk és 1-2 fegyelmezetlenség, szerencsére nem került sokba.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40593
Üdv Mindenkinek! <#wave>
Bizony a kis siker, is siker!!
Bár a Vasasnál a lét a tét!!!<#szomoru1>

#40592
Szerintem is jól helytált a csapat én is gratulálok a csapatnak, és milyen kevés gól született, bár csak az eredményt tudom szerintem egész jó az arány.
Isthy
#40591
FCK-Dunaferr 22-15 (12-7)

Ha minden igaz csoport másodikak lettünk, mert a Nis 3-mal megverte a Motort. Összességében jól helytállt a csapat, gratulálok a csajoknak! <#taps>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40590
A mai meccs, részletesebben:

A mai mecccsrõl

Na ez az, ami nagyon nem hiányzott: Temes Berninek kifordult a bokája. <#szomoru1> Mielõbbi gyógyulást neki. Talán tényleg nem kellene holnap erõltetni.
Ebben a szezonban nagyon meg kell tanulni gazdálkodni a játékosállománnyal. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy a elkövethetjük a tavalyi hibát.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40589
Azt gondoltam, több izgalomban lesz részünk, a meccs eleje alapján, ahol mindkét csapat eléggé ész nélkül játszott, de szerencsére tévedtem.

Találtam viszont egy "hangos" hírt:

talán sakkozni fog😊))

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40588
Ugye még a bírók is hölgyek <#wink><#vigyor2>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40587
Nem baj, hogy úgy sikerült, nagyon találó lett <#vigyor><#nyes>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40586
Nyertél <#wink>
Igen, azon a csodás 1999-es májusi napon készült a fénykép a táborról Ljubljanában.
Sajnos abban, hogy jelenleg itt tartunk, része van mindkét oldalnak.

Közben a Fehérép 16-8-ra vezet a félidõben. Nem kétséges, hogy kettõs gyõzelemmel õk fognak továbbjutni.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40585
Bocsi! Természetesen HunNet! <#worship><#nyes>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40584
Egész jó ez a NunNetes közvetítés, kommentátor nélkül. <#wink>
Jól lehet így is követni, a kiírások alapján. <#eljen>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40583
Lekopogom eddig érdemes volt ide regisztrálni, mert itt legalább értelmes emberek vannak legalábbis eddig ez a tapasztalatom!
kaloz174
#40582
Vállalva tudatlanságomat, erre a meccsre 😊 gondoltam. Lehet, hogy tévedek ugyan, de akkor majd elárulod a megfejtést.
Az egész Red Alert jelenséggel, minden tiszteletem mellett, az a gondom, hogy ahogy a sikerek elmúltak, õk is elfogytak. Pedig szerintem nem csak a sikerek idején, sõt, elsõsorban nem a sikerek idején kell a csapat mellett állni.
Lehet, természetesen, hogy általánosítok és igazságtalan vagyok, mert mindenkinek megvan a maga sorsa, valamint minden dolognak megvan a külsõ háttere, oka is.
Fura volt pl. látni, hogy önmagukhoz képest milyen kevesen voltak a gyõri drukkerek is Újvárosban. Még akkor is, ha bennünket messzi túlszárnyaltak létszámban. Ott pl. most éli sikeres korszakát a csapat, mégis ez a helyzet.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40581
Én is gratulálok, megvan a kötelezõ gyõzelem. <#taps>
Jó lenne többet tudni a meccsrõl, de most sehol sem látom a részleteket.

Ha jól látom: UKR HC Motor 17 : 38 FCK Handbold A/S

Ez nem sok jót sejtet holnapra.

Remélem, a mai eredményben az is benne van, hogy a lehetõségekhez képest Imre Vili pihentette a játékosokat. Bár a lehetõségek ebben az esetben elég szerények, mint tudjuk.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40580
Dunaferr-Nis 28-20 (18-7)

Gratulálok a csapatnak a gyõzelemhez! <#taps>

Ahogy vártam simán nyertünk. Az elsõ félidõben szinte ugyanúgy álltunk, mint tegnap az FCK ellenük. Azután gondolom a másodikra már jobban elfáradtunk.

Az Ikast egyelõre szenved a szlovákokkal: a 20. percben 8-10 az állás.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40579

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40578
Már az elõzõnél is gondoltam, hogy biztosan erre gondolsz <#wink> Ha emlékeim nem csalnak akkor a szülés utáni visszatérése alkalmából. De azért erre nem merném letenni a nagyesküt.

Nekem pedig ez az egyik kedvenc és ez a másik. Kíváncsi vagyok tudod-e, hogy az elsõ hol készült?

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40577

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40576
Találtam egy számomra eddig nem ismert oldalt, szeretném megkérdezni, tudod-e, hogy ez a kép milyen alkalomból készült?

Íme

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40575
Ez bizony nagyon is így van, tapasztalhattuk már sokszor. Csak remélni tudom, hogy még egy kínai út belefér neki, de utána már a többieknek kell domborítani London jegyében.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40574
Az FCK egyelõre nem villant a dán bajnokságban, úgy tûnik lesz még dolga bõven Anjanak, hogy nk-i élcsapatot faragjon belõlük. A Nist sztem verni fogjuk, és a 3. hely lesz a miénk.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40573

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40572
Ez igaz, de nem tudjuk azt sem, mire képes a mostani AA-csapat.
Valaki azt írta, PEAC szintû. Reméljük.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40571
NSO!

Milyen gyors volt! <#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!