61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #44830
    Igen, olvastam én is, hogy szeretnék a visszavágón maszkban játszatni. De azért ahogy te is írod, ez elég veszélyes lenne. Meglátjuk, mi lesz belőle. Pedig jövő héten szombaton este nézni akartam a meccsüket az ehftv.com-on. Így már nem annyira érdekes.

    Én máshogy vagyok a fővárossal, egyáltalán nem vagyok oda érte. Ugyan már, ne mondj ilyet, mi sosem fogtunk rád semmit
  • Isthy
    #44829
    Igen, fel is tűnt nekem, hogy eléggé egyedül voltál ott a kapu mellet jobbra a háló mögött.

    Sajnos 2006 óta egyre jobban fogyatkozik a kapu mögötti és a lelátós szurkolótábor is Ma más "értékek" fontosak...
  • Mse
    #44828
    nagyon remélem, hogy a második meccsen tud játszani egy maszkban -kosárban szokták használni a maszkot, igaz ott egy kicsit mások a szabályok, nem lehet arcon csapni a másikat csakúgy :) Gyuszkónak a falban meg pláne veszélyes lenne. :(
    nagyon sajnálom, mert biztos nagyot alakított volna. :( de reményhal :)

    én szeretem Bp-et :D legalább nem lehet rám fogni az eredményt :DDD
  • Isthy
    #44827
    Budapesttel mindig csak a baj van

    Mit szólsz Gyuszkóhoz? Nagy meccsei lehettek volna a Barcelona ellen, erre ez történik vele... Pedig lehet Nagy Lacit is oszthatta volna párszor
  • Mse
    #44826
    a meccsre sehogy sem érnék oda :(
  • kaloz174
    #44825
    Nem azokra gondoltam, akik az ülőhelyen szoktak szurkolni.
    Inkább arra, hogy azok az "öregek", akik mellettem szoktak állni, egyáltalán nem jöttek. Ez elszomorított. Mert ez a csapatnak egy fontos meccs - lett volna. Na és az előző meccsen nyertünk ellenük, ami azért az sugallta (bár igazi realitása nem volt), hogy van esély egy újabb szép eredményre.
    Ez van, végül is tudom, hogy mindenki nagyon elfoglalt ebben a mai világban.
  • Gabess8
    #44824
    Igen az eredményből és hozzászólásokból ítélve valószínű most jött ki a fáradtság a csapaton, mely azért is lehetett ilyen látványos mert azért az ellenfél nagyon nem egy kategória velünk, még akkor sem ha az utóbbi időben szép eredmények születtek ellenünk.

    "Ami még fokozta rossz kedvemet, az a közönség hozzáállása. Nem nagyon értékelik, mekkorát küzd a fennmaradásért ez a csapat. Már eleve kevesen voltak (mindig csodálkozom, miért is nem jönnek ki ott helyben az emberek, azok sem, akiknek nem kerül semmibe), mivel egyidőben volt a hokimeccs is. Aztán a csalódás hatására sokan angolosan szinte azonnal távoztak is. Mit mondjak: nem egy sportszerű dolog."

    Ezzel alaposan megleptél, bár ezt lehet csak a nagy bánat íratta veled. Hány éve is jársz Újvárosba meccsre, szerintem jóval régebben mint én, ezt már tapasztalhattad, hogy az Újvárosiak nagy részét marhára nem érdekli a nő kézi csapat nem most, már ezelőtt pár éve sem érdekelte.
  • Isthy
    #44823
    Köszönöm, ezt a választ vártam!

    Pedig jó lett volna egy helyszíni tudósító. Állandóan csavarogsz, ez elképesztő. Tessék hazamenni csütörtök estére
  • Mse
    #44822
    egyértelmű! A Dunaújvárosnak!

    sajnos most nem tudok kimenni a meccsre, mert Bp-en leszek :(
  • kaloz174
    #44821
    Elég nehezen nyert a Vásárhely, ami eléggé meglepő volt.
    Közben belenéztem a mi meccsünkbe, amit a debreceni tv adott le, egy időpontban a másikkal.
    A bírók az elejét rendesen a Lokinak adták. Nem azt mondom, hogy ezért kaptunk ki, de az állandó küzdelem az egyenlítésért biztosan sok energiát kivett a csapatból.

    Detti a Hírszemnek nagyon csalódottan nyilatkozott. Azt hiszem, a köv. meccsig a legfontosabb a pihenés lenne most. Dettinek és Bokinak mindenképpen.
  • Isthy
    #44820
    Hódmezővásárhely-Veszprém 31-29 (15-15)

    Így minden a veszprémi meccsen múlik. Ha netán döntetlen lesz, akkor nem jutunk a 8 közé.
  • Isthy
    #44819
    Hosszú volt a bajnoki sorozat, ilyen kevés cserével előbb-utóbb várható volt, hogy el fognak fáradni a nagyasszonyok. Ezért a sajnos szokásosan rossz védekezést már nem tudták ellensúlyozni elöl. Finoman fogalmazva edzőfronton sem állunk valami fényesen...
    Ez van, ma szurkolni kell a Vásárhelynek, hogy nyerjenek. Ha ez meglesz, akkor azután jövő héten meg azért, hogy ne legyen döntetlen a Veszprém-Fehérép meccs. Vajon ez utóbbi mérkőzésen Mse kinek fog szurkolni?
  • Isthy
    #44818
    Női BL eredmények:

    Hypo-Dinamo Volgograd 28-26 (14-13)
    Viborg-Oltchim Valcea 33-26 (17-15)
    Larvik-Krim Ljubljana 30-23 (14-8)

    Ezzel a holnapi meccstől függetlenül eldőlt, hogy az elődöntőben:

    Győri Audi ETO-Oltcim Valcea
    Viborg-Larvik

    Mondjuk a mai viborgi eredménnyel a győri első meccsen kiegyeznék
  • kaloz174
    #44817
    Szomorú volt ez a meccs, több szempontból is. Mondanám, hogy mindegy, mennyivel kaptunk ki, ha már kikaptunk, de természetesen ez nem igaz.
    Mert ez a csapat ennél sokkal több.
    Azt gondolom, hogy elfáradtak az egész sorozatban. A Loki pedig rápihent, rákészült erre a meccsre, na és Köstner kedvére cserélgethetett, próbálgathatott. (A lokis csajok egyébként azt mesélték, kemény edző.) Ráadásul tart még a türelem a csapat és az új edző irányában, így nem nyomasztotta őket különösebb tét. A forrás autentikus.:))
    Az Újvárosban igazából most a "kiegészítő" emberek nem hozták magukat, én úgy láttam. Nagyon kevesen vagyunk, ez ma fokozottan kijött.
    Ráadásul a bírók abban az időszakban, amikor a Loki előnyre tett szert az első félidőben, pl. több, Boki ellen elkövetett szabálytalanságot elnéztek, később az nálunk nem volt hetes, ami a Lokinak igen.
    (Amikor megláttam Kékeséket, már rossz érzéseim voltak.)
    Azt azonban nem értem, hogy Rapatyi miért nem kért időt a második félidő elején, amikor egyszerűen semmi sem jött össze.
    Kapusteljesítmény megint nem volt a második félidőben, sajnos.
    Lehetne mondani, hogy igen, a rossz védekezés ezt hozza magával. Azonban ebben az időszakban támadásban nem találta az ellenfél kapuját a csapat, ami szokatlan volt.
    Azt mondanám, hogy senki nem játszott olyan formában, mint eddigi meccseken. (Detti mellett azonban én Bokit is megdicsérném. Még sántikálva is megpróbált a csapatnak segíteni, akkor ült le, amikor már tényleg reménytelen volt a helyzet. A műtött térdébe mászott bele Orbán Anna.) Még Detti is haloványabb volt valamivel. Nem az igyekezettel volt gond, én úgy érzékeltem, valahogy azonban tompa volt a társaság a második félidőben. Erre mondom, hogy nem feltétlenül csak ennek a meccsnek a hatása ez, hanem annak, hogy úgy összességében most jött ki az, hogy pár ember játszik végig, szinte.
    (Ez mindenképpen arra figyelmeztet, el kell erősen gondolkodni, hogyan tovább.)
    Ami még fokozta rossz kedvemet, az a közönség hozzáállása. Nem nagyon értékelik, mekkorát küzd a fennmaradásért ez a csapat. Már eleve kevesen voltak (mindig csodálkozom, miért is nem jönnek ki ott helyben az emberek, azok sem, akiknek nem kerül semmibe), mivel egyidőben volt a hokimeccs is. Aztán a csalódás hatására sokan angolosan szinte azonnal távoztak is. Mit mondjak: nem egy sportszerű dolog.

    Jól kiírtam magamból a bánatot. Már amennyire lehet, term. ezt.
    Azt mondanám: gyorsan el kell felejteni a mai napot, túl kell rajta lépni. Sokat úgysem lehet vele kezdeni.
    A végeredmény ugyanaz, mintha 1 góllal kaptunk volna ki. Mások kezében vagyunk.
  • Isthy
    #44816
    Váci NKSE-FTC 40-27 (16-15)

    Szinte ugyanaz a forgatókönyv, mint Újvárosban. Az 1. félidőben jól tartotta magát a Fradi, majd a szünet után fokozatosan ellépett a Vác és nagyon simán győztek a hazaiak.
    Ismét gratulálok Temes Berninek a kiváló teljesítményéhez! Az első félidőben ő vitte a váciakat (7 gól), a szünet után már kevesebb gólt lőtt, viszont több gólpasszt adott. A 7-esekkel végül Sopi utolérte, így mindketten 10 góllal zártak. Azt gondolom talán meg kéne fontolni Berninek a válogatott keretbe történő behívását, mert nagyon jó formában van.
  • Isthy
    #44815
    Dunaújvárosi NKKSE-DVSC 25-41 (17-19)

    Azt kell mondjam kb. 22 percig bírta a csapat. Akkor még 13-12-re vezettünk, de itt emberelőnyben sikerült egy 1-3-at csinálnunk és itt fordult a meccs. Elment a Loki 5 góllal, de a félidő végére még sikerült feljönni 2 gólra. A védekezésünk sajnos a szokásos gyenge volt, 6x voltunk emberelőnyben és ezidő alatt 8 gólt kaptunk...
    A szünet után teljesen szétesett és elfáradt a csapat, a Loki tetszés szerint lőtte a góljait. A csapat fel is adta ahogy egyre nagyobb lett a hátrány. Dettit mindenképpen dícséret illeti, ismét vezére volt a csapatnak ameddig lehetett.

    Most már a többi csapat kezében a sorsunk. A veszprémi meccsen dől el, hogy a 8-ba kerülünk avagy sem. Lesz miért izgulnunk a jövő hétvégén...
  • Gabess8
    #44814
    Köszi! Midig is sejtettem, hogy te egy ÚR vagy!!!
  • Gabess8
    #44813
    Na az még oszt szép lett volna!!
    Így jártam, de legyen neked igazad!
  • Gabess8
    #44812
    Ejnye ejnye ezt szomorúan olvasom...
  • Isthy
    #44811
    A hétvégi program:

    Dunaújvárosi NKKSE – DVSC-KORVEX
    Női NB I., 21. forduló - Dunaújváros
    2010.03.19. 17:50 cunder.hu

    Váci NKSE – FTC RightPhone
    Női NB I., 21. forduló - Vác
    2010.03.19. 18:15 Sportklub

    ASA-Consolis-HNKC – Veszprém Barabás KC
    Női NB I., 21. forduló - Hódmezővásárhely
    2010.03.20. 17:50 cunder.hu

    Győri Audi ETO KC – HC Leipzig (német)
    Női Bajnokok Ligája, Középdöntő, 1. csoport, 6. forduló - Győr
    2010.03.21. 17:00 Viasat3

    Tatabánya Carbonex KC – PLER KC
    Budapest Bank Férfi Liga, 25. forduló - Tatabánya
    2010.03.21. 17:45 Sportklub

    Sajnos ma este ismét a "szokásos" munkahelyi program van terítéken, így maradok Kiskőrösön... Remélem legalább a neten tudom majd nézni...
  • Isthy
    #44810
    Ejjjj-ejjjj...
  • Isthy
    #44809
    Nem így történt, neki van saját képe, amint az alant látható

    3 a magyar igazság, így teljes a dolog

  • Mse
    #44808
    ez legyen a legnagyobb öröme :)))
  • kaloz174
    #44807
    A helyzet az, hogy olyan dolgokkal vádolt meg elég sok ember előtt "kedves" szurkolótársunk, ami szinte becsületbe gázolt. Ezért, bár már megpróbáltam befejezni, nem lehetett olyan egyszerűen.
    Természetesen alapvetően igazad van. Tovább nem fogom annak a fórumnak a belterjességét megzavarni én sem. (Különös tekintettel annak a topicnak utolsó beírásaira.) Még akkor is igyekszem így tenni, ha rosszul esik a sértő, lekezelő stílus, amivel azokat bántják, akik számomra kedvesek.
    (Bár volt, aki, némi élettapasztalat birtokában, meglepően jól értelmezte, amit írtam, na és ami az egésznek alapja volt.)
    Azt meg, hogy ki lehetett az a valaki, aki a még zokon vette a stílust, nem tudom. Talán egy fradista, a szavaiból ítélve.
    A javaslatod, hogy ketten beszéljük meg ezt a dolgot, már lejárt. "Kedves" ismerősünk előttem már régen eljátszotta a bizalmat.

    Bocs az offért mindenkitől!
    Erről ennyit!
  • Mse
    #44806
    bocs kalóz, a handball.hu-s hsz miatt, de HAGYJÁTOK MÁR ABBA, legalább neked legyen eszed!!! meg önuralmad :DD
    tudod, torz tükörben nem baj (sőt), ha csúnyának látszol. ;)))
  • Mse
    #44805
    azt hittem Téged vágott le Isthy a fotón a kupa túloldaláról :DDDD

    gyorsabb kellett volna legyél, ez a hajó már elment, majd májusban csinálunk jobb fotót remélem, aztán akkor jöhet a sorozat ;)))
  • Mse
    #44804
    khmmm :)))))))))
  • Breki33
    #44803
    itt csak kivenni tzdok betenni nem ;)
  • Gabess8
    #44802
    Most akkor én is feltegyem, megkérem brekit, hogy törölje a 44794-et, annyira nem fontos, és helyére megkérem brekit, hogy tegye be és ott lesz mind a három szépen egymás után
  • Gabess8
    #44801
    Na azzal még várjuk azért, egyébként szerintem az ETO úgy mostanában nincs formában, kivéve egy két fontos bl meccset. Szerintem valami nagyon nincs rendben náluk...
  • Gabess8
    #44800
    Szerintem ő nem olyan típus akin ezt lehet látni.
  • Isthy
    #44799
    A régi BL serleget őriztük 1 évig, így annyira nem kell irigykednünk Persze azért jó lett volna ezt is őrizni legalább 1 évig. De talán idén májustól ez a serleg is kénytelen lesz legalább 1 évet itt tartózkodni Még ha nem is nálunk, de legalább Győrben.
  • Isthy
    #44798
    Köszi az infokat!
  • kaloz174
    #44797
    Gin nem játszott egyáltalán, Orsi sokat volt pályán, sajnos, ő is hagyott ki ziccert, de volt egy nagyon szép átlövés gólja is, na meg a klasszikus szélső és indulásos találatok.
    (Én sem láttam a teljes meccset.)
  • kaloz174
    #44796
    Szerintem Szikora eléggé "fanatikus" alkatú kapus. Ha egyszer elkapja a fonalat, sok bosszúságot tud okozni annak, aki nem figyel oda eléggé, hova dobja a ziccert. (Ezt a hozzáállást, sajnos, nem nagyon lehetett látni Vivin és Ogun, most sem.)
    Sajnos, mi is tapasztaltuk ezt.
  • Mse
    #44795
    ilyenek ezek az irigykedő újvárosiak
  • Isthy
    #44794
    Köszönöm a pár szavas összefoglalást

    Sajnos el kellett mennem itthonról így nem láttam a meccset. Gondolom Kati akkor megint pihent. Vérten Orsi mennyit játszott?
  • Isthy
    #44793
    Nicsak! Milyen ismerős élethelyzet

    Ilyen nekem is van:


  • Mse
    #44792


    a többit töröld lécci Breki :) thx
  • Andreeew
    #44790
    Szikora mindig ilyen jól véd, vagy csak nekünk sikerült naggyá tenni? Csak Spiridon vagy 5-6 100%-os ziccert lőtt bele a második félidőben.