Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
(Mondjuk nekem úgysem lett volna esélyem a válogatott meccs megnézésére, mivel messzi van Újváros. <#smile>#smile>)
Remélem, hasonló oka van a mai mérsékelt teljesítménynek, mint az elõzõ meccsen tapasztalható tompaságnak. Viszont nem lesz egyszerû 1 héten 2x is csúcsformába kerülni, jól játszani, a jelenlegi helyzetben.
Én sem láttam a ffi rangadót, de grat. a Veszprémnek.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Pécs-Dunaferr 26-33 (18-18)
Vajon mit mûvelhettünk az 1. félidõben védekezés címén? A 2. félidõ már elmegy a 8 kapott góllal. Nem valami biztató ez szerdára meg vasárnapra nézve. Remélem ennél csak jobbak leszünk.
Apropó vasárnap... Kedvenc csapatvezetésünk megint eszméletlent húzott... Elõre hozta a meccset este 6-ról délután 2-re... Így szépen szinte pont ütközik a férfi válogatott horvátok elleni meccsével... Inkább nem is kommentálom...
DUNAFERR FOREVER!!!
megérdemelten nyertünk, Nikolic-Cozma páros megoldotta a meccset 😊))
szép volt fiúk!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Szerintem jó mérkõzés volt, nekem egy bajom volt vele, hogy a 10. perctõl (onnét láttam) nem volt kérdés számomra legalábbis, hogy ezen a napon csak a Veszprém nyerhet!
Ezzel persze nincs semmi baj mert semmi bajom a Veszprémmel, de megint óriás lépést tett a bajnokság megnyerésére, mert ahhoz, hogy ne így legyen bár hosszú még a bajnokság, de Veszprémben kelleme nyerni a Szegednek méghozzá a rájátszásban!
Kár, hogy jelenleg mind a két bajnokság egy csapatos!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
persze egy picit azért értem, el is szomorít 😞(
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Egyébként meg ezt a 3 gólt még odahaza "le is dolgozhatják" az FTC ellen, szerintem fog még elõrébb jönni a Fehérvár.
Fõleg így, hogy a Csaba ma hibázott.
holnap aki teheti, nézze Szeged-Veszprém szuperrangadót 12.30tól 😊 (asszem)
és persze szurkoljon a Veszprémnek 😉)))
utána pedig Dunaferr jutalomjáték 😊
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Vajon Loki-szakártõnk merre jár? Már régen olvashattuk véleményét.<#conf>#conf>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A Hódmezõ viszont érvényesíti a papírformát, úgy tûnik. (27-20 éppen, már nem sok lehet vissza.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Végül is, lehet mondan, hogy visszakaptuk már azt a 2 pontot. Rajtunk múlik, tudunk-e élni a lehetõséggel. Ami azért, mostani helyzetünkben, nem elhagyagolható feladat.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Viborg-Randers 39-30 (22-13)
Ikast-KIF Vejen 24-25 (11-13)
Az Ikast továbbra is gödörben...
DUNAFERR FOREVER!!!
Figyelemreméltó volt 2 kapus: Gridnyeva és Szikora teljesítménye.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A vicc az, hogy hiába várunk egy - hiteles és hivatalos - kommunikációra, pedig tényleg nagy szükség lenne rá. Azt hiszem ehhez - is - gyökeres változásra lenne szükség.
De ezt leszámítva, nekem is jól esett. <#nyes>#nyes>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Volt a tegnapi estének egy nagyon érdekes és megható momentuma számunkra. Miután vége lett a meccsnek, jöttek a csajok pacsizni, ahogy szoktak. Boldogok voltak, örültek a gyõzelemnek, ahogy kell. Baba különösen, hiszen szülinapi meccse volt, mint már írtam.
Miután ez lezajlott, legnagyobb meglepetésünkre Imre Vili termett ott köztünk és mindenkivel kezet fogott, mondván: nagyon köszöni, hogy ott vagyunk és szurkolásunkkal segítjük a csapatot. Eddig is kedveltem õt, de mit mondjak, ezt követõen méginkább az a véleményem, hogy nagyon szerencsések vagyunk, hogy õ a Dunaferr NK szakvezetõje.
Egyébként az NSO-ban ez jelent meg:
"Imre Vilmos: – Köszönjük azoknak, akik szeretnek bennünket, és szurkolnak csapatunknak, nekik ajánljuk mai gyõzelmünket."
Célzott rá a Mester, hogy nekünk nyilatkozott az újságban. <#wink>#wink>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
https://www.facebook.com/ferfiklubb/
Gratulálok a Dferrnek a magabiztos gyõzelemhez!
Horsens-Ikast 30-24 (17-11)
Elég komoly mélyrepülést mutat be az Ikast a bajnokságban. Jelenleg 8 forduló után a 12 csapatból a 8. helyen állnak 7 ponttal. Mondjuk kapusok nélkül tényleg nehéz folyamatosan jól teljesíteni, ráadásul komoly veszteséget volt kénytelen elkönyvelni a klub (21-23 millió DKK) a gazdasági helyzet miatt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alakítani a BL-ben. Ha minden jól megy november 9-én este Gyõrben élõben láthatom a produkciójukat <#wink>#wink>
DUNAFERR FOREVER!!!
Gratulálok a Dferrnek is a biztos gyõzelemhez! <#taps>#taps> A meccset sajnos nem láttam, így véleményt nem tudok mondani, a lényeg a 2 pont. Lehet az ismétlést majd megnézem.
A Fradi halasi veresége pedig elég nagy meglepetés. Ahogy látom fordulatosan alakult a meccs, 7 gólos Fradi elõnybõl lett 4 gólos halasi, majd egy szorosabb végjáték. Most sajnálom, hogy már nincs nálunk Halas TV, nagyon szívesen megnézném a meccset. Még akkor is meglepetésnek tartom ezt, ha tudjuk, hogy a sok fiatal miatt nagyon hullámzó a Fradi és a 3-4 húzóemberen múlik szinte minden.
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Mocsai már csak ilyen, nem csak a zágrábi, de azóta sem és még elõtte a 2000-es olimpiai döntõ után sem hallottunk tõle hasonlót, pedig abban az õ sara is vastagon benne volt. Ugye mindnyájan ismerjük ez ügyben a dánok véleményét, meg pl. a norvégok akkori sztárjaiét is. Sztem erre ítéletnapig várhatunk...
DUNAFERR FOREVER!!!
Vincze Meli is feljavult a végére.
Babának egyébként pontosan szülinapja volt. <#eljen>#eljen> Sok boldogságot neki. <#pias>#pias>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Hornyák nem átlövõ, véleményem szerint.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A Dunaferrnek is gratulálok a magabiztos gyõzelemhez, Temes és Tilinger formája bíztató!
csak így tovább!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Megvan a Fradi elleni bajnoki új idõpontja:
Dunaferr NK - Budapest Bank FTC
Ideje: 2008-10-29 18:00
Holnap viszont jön a Vác.😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Az szimpi pl. rajta, hogy a kapusoknak is van statjuk, valamint az nagyon tetszik, hogy Paula neve mellett magyar zászlócska van. <#wink>#wink>
Természetesen akkor örülnék jobban, ha még nálunk védene. <#rolleyes>#rolleyes>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Jó, hogy Hornyák-csodacsatár-belemenés Ági kerettag, de ugye az egy vicc, hogy "átlövõ". <#falbav>#falbav> Ha ezen a poszton jön számításba, akkor x-en vannak elõtte. A helyi csapatban tudok jobbat!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Addig is hajrá magyarok!
szégyen volt ez a tegnapi meccs, aztán még Mocsai nyilatkozata =kifogás keresés... elég lett volna azt mondania: "elrontottuk"... mondjuk én ilyet tõle még nem hallottam -zágrábi döntõ után sem :S
na sebaj, lehet javítani (elvileg nem számít az izlandiak elleni meccs, hiszen nekünk kell továbbjutni, akkor pedig azt az eredményt nem visszük tovább!)
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!