Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaloz174
#40720
Érdekes dolgot találtam. Lehet szavazni pl. a veszprémi kézicsapatra is. <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40719
Én megteszem helyetted! Elmennek a Bü.. ku.. anyukba, mikor pi. takarodnak már el a francba!!
kaloz174
#40718
Nem tudom, mi lehet az oka ennek a meccsidõpontnak. De az ember már nem csodálkozik. <#conf>
(Mondjuk nekem úgysem lett volna esélyem a válogatott meccs megnézésére, mivel messzi van Újváros. <#smile>)
Remélem, hasonló oka van a mai mérsékelt teljesítménynek, mint az elõzõ meccsen tapasztalható tompaságnak. Viszont nem lesz egyszerû 1 héten 2x is csúcsformába kerülni, jól játszani, a jelenlegi helyzetben.

Én sem láttam a ffi rangadót, de grat. a Veszprémnek.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40717
Sajnos nem láttam a mai meccset, így nem tudok véleményt mondani, csak gratulálok az MKB-nak a gyõzelemhez! <#taps>

Pécs-Dunaferr 26-33 (18-18)

Vajon mit mûvelhettünk az 1. félidõben védekezés címén? A 2. félidõ már elmegy a 8 kapott góllal. Nem valami biztató ez szerdára meg vasárnapra nézve. Remélem ennél csak jobbak leszünk.
Apropó vasárnap... Kedvenc csapatvezetésünk megint eszméletlent húzott... Elõre hozta a meccset este 6-ról délután 2-re... Így szépen szinte pont ütközik a férfi válogatott horvátok elleni meccsével... Inkább nem is kommentálom...

DUNAFERR FOREVER!!!

#40716
Igen teljesen megérdemelt volt a gyõzelmetek, amihez gratulálok és bizakodva várom a folytatást fõleg a Bl-ben!
#40715
hála istennek vki volt olyan kedves és a meccs idejére benyomta az infó csatornára a SPORT1-et, igaz 3:6tól, de legalább láttam 😄
megérdemelten nyertünk, Nikolic-Cozma páros megoldotta a meccset 😊))
szép volt fiúk!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40714
Ekkora pofátlanságot mint a kedves UPC, de bunkók!
Szerintem jó mérkõzés volt, nekem egy bajom volt vele, hogy a 10. perctõl (onnét láttam) nem volt kérdés számomra legalábbis, hogy ezen a napon csak a Veszprém nyerhet!
Ezzel persze nincs semmi baj mert semmi bajom a Veszprémmel, de megint óriás lépést tett a bajnokság megnyerésére, mert ahhoz, hogy ne így legyen bár hosszú még a bajnokság, de Veszprémben kelleme nyerni a Szegednek méghozzá a rájátszásban!
Kár, hogy jelenleg mind a két bajnokság egy csapatos!
#40713
na, lehet én nem látom a Szeged elleni meccsünket, a kedves UPC gondolt egyet és kivette a SPORT1-et a kábeltv szolgáltatási csomagból, éppen ma. juhéjjj


Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40712
még mielõtt vki félreértené, nem az a baj, hogy Herr Anita ott van, hanem hogy Sopronyi nincs ott!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40711
jaja, nem is értem mit keres Herr Anita az A, Sopronyi a B válogatottban, mikor utóbbi folyamatosan játszik, rendre csapat húzóembere -és most se a Vasasnak lõtt 10gólt...
persze egy picit azért értem, el is szomorít 😞(

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40710
szerintem messze ez a leggyengébb , legrutintalanabb keret ami mostanában Fehérvárott volt, idõ míg csapattá gyúrja õket Só, remélem sikerül neki, és tûzön vízen át ragaszkodik az elképzeléseihez.
Egyébként meg ezt a 3 gólt még odahaza "le is dolgozhatják" az FTC ellen, szerintem fog még elõrébb jönni a Fehérvár.
Fõleg így, hogy a Csaba ma hibázott.

holnap aki teheti, nézze Szeged-Veszprém szuperrangadót 12.30tól 😊 (asszem)
és persze szurkoljon a Veszprémnek 😉)))

utána pedig Dunaferr jutalomjáték 😊

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40709
Egyébként, az NSO szerint, jól játszott, 10 gólt lõtt megint.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40708
Sopi hagyta ki a végén a hetest.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40707
Ez elég meglepõ így. Grat. a Lokinak!
Vajon Loki-szakártõnk merre jár? Már régen olvashattuk véleményét.<#conf>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40706
Meg is nyerték 29-21-re, bár sokáig jól tartotta magát a Halas (21-18-ig).

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40705
Izgalmas meccsen 31-30-ra nyert a Loki. Nem sokon múlott a meglepetés, a hazaiak 7-est és ziccert hibáztak a végjátékban.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40704
Megmondom õszintén, tudom, hogy nekünk ez jól jött most, de annyi, nem éppen szimpatikus, lekicsinylõ váci megnyilvánulást tapasztaltam, még a nagy gólarányú gyõzelmünk után is, amiért nekem szimpibb lett volna egy csabai gyõzelem. Bohu és Eszti miatt egyébként is szurkolok a Csabának. <#wink> Igaz, elsõsorban és mindenek felett: CSAK A KOHÁSZ! <#eljen>

A Hódmezõ viszont érvényesíti a papírformát, úgy tûnik. (27-20 éppen, már nem sok lehet vissza.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40703
Nyíradonyban végig szoros meccset játszik a Loki, most az 52. percben 28-27 a Lokinak. Vajon bírják-e végig a hazaiak?

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40702
A Vác a Fehérép után a Békéscsabát is legyõzte 1 góllal otthonában. Nem vagyok morcos érte <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40701
Igen, akkor számomra meglepõen jók voltak. Azért is volt meglepõ, mert nem sokkal elõtte voltak itt a kupán, amikor még nagyon harmatos teljesítményt nyújtottak.
Végül is, lehet mondan, hogy visszakaptuk már azt a 2 pontot. Rajtunk múlik, tudunk-e élni a lehetõséggel. Ami azért, mostani helyzetünkben, nem elhagyagolható feladat.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40700
A Fehérép sajnos ellenünk nagyon jó napot fogott ki úgy tûnik. Azóta azonban hozza a szokásos teljesítményét, amit az elmúlt 2-3 évben megszokhattunk tõle. Meglátjuk tavaszra javulnak-e ezen téren vagy marad minden a régiben.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40699
Egy kis kitekintésként a Dán kupa elõdöntõiben:

Viborg-Randers 39-30 (22-13)
Ikast-KIF Vejen 24-25 (11-13)

Az Ikast továbbra is gödörben...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40698
Szerintem a Fehérép nagy lehetõséget szalasztott el, ahogy írod, a Fradi kevesebbet hibázott, így mindenképpen megérdemelten gyõzött.

Figyelemreméltó volt 2 kapus: Gridnyeva és Szikora teljesítménye.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40697
Gratulálok a Fradinak a gyõzelemhez! Nagyon fontos 2 pontot szereztek, mert kevesebb hibával játszottak egy közepes színvonalú meccsen.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40696
Ezektõl ilyet ne is várj. Remélhetõleg az a bizonyos változás meglesz a közeljövõben. Bár lehet csak 2009-ben, de legyen meg és ez a lényeg.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40695
Nem ártott már neki <#wink> Bár sztem nem lesz foganatja.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40694
<#taps>
A vicc az, hogy hiába várunk egy - hiteles és hivatalos - kommunikációra, pedig tényleg nagy szükség lenne rá. Azt hiszem ehhez - is - gyökeres változásra lenne szükség.
De ezt leszámítva, nekem is jól esett. <#nyes>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40693
a "szócsövünk" megkapta 😄DD lassan nevetváltoztathatna Hantaboyra 😊) uhhhhhh 😄 (nemszép dolog a káröröm, de hogy nem én írtam meg neki, ahhoz is erõ kellett 😛 )

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40692
Elég meglepõ fordulat.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40691
Ha szeretnéd látni a meccset, holnap du. a HunNet ismétli. Én sajnos, valószínûleg nem tudom újranézni, pedig szívesen megtenném. Bár nem biztos, hogy ebben a formában olyan jól lehet látni azokat a finom megoldásokat, amiket ott, a csarnokban. Gondolok itt pl. Temes Berni csodálatosan pontos hosszú passzaira, amik rendre megtalálták Babát, aki ezekbõl a labdákból zizzereket lõtt. <#worship>)

Volt a tegnapi estének egy nagyon érdekes és megható momentuma számunkra. Miután vége lett a meccsnek, jöttek a csajok pacsizni, ahogy szoktak. Boldogok voltak, örültek a gyõzelemnek, ahogy kell. Baba különösen, hiszen szülinapi meccse volt, mint már írtam.
Miután ez lezajlott, legnagyobb meglepetésünkre Imre Vili termett ott köztünk és mindenkivel kezet fogott, mondván: nagyon köszöni, hogy ott vagyunk és szurkolásunkkal segítjük a csapatot. Eddig is kedveltem õt, de mit mondjak, ezt követõen méginkább az a véleményem, hogy nagyon szerencsések vagyunk, hogy õ a Dunaferr NK szakvezetõje.

Egyébként az NSO-ban ez jelent meg:
"Imre Vilmos: – Köszönjük azoknak, akik szeretnek bennünket, és szurkolnak csapatunknak, nekik ajánljuk mai gyõzelmünket."

Célzott rá a Mester, hogy nekünk nyilatkozott az újságban. <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

banok
#40690
A Fradi meg kikapott a Kiskunhalastól. <#szomoru1>

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

#40689
Végre kikapott a Gyõr! Természetesen nemzetközi szinten hajrá ETO, egyébként szerintem is bajnok lesz a Gyõr!
Gratulálok a Dferrnek a magabiztos gyõzelemhez!
Isthy
#40688
Egy érdekesség Dániából:

Horsens-Ikast 30-24 (17-11)

Elég komoly mélyrepülést mutat be az Ikast a bajnokságban. Jelenleg 8 forduló után a 12 csapatból a 8. helyen állnak 7 ponttal. Mondjuk kapusok nélkül tényleg nehéz folyamatosan jól teljesíteni, ráadásul komoly veszteséget volt kénytelen elkönyvelni a klub (21-23 millió DKK) a gazdasági helyzet miatt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alakítani a BL-ben. Ha minden jól megy november 9-én este Gyõrben élõben láthatom a produkciójukat <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40687
Csatlakozom a gratulációdhoz és sztem is ez csak jót tesz a bajnokságnak <#taps> Mindezek mellett az ETO simán bajnok lesz és sztem a Loki sem fogja még 1x legyõzni õket ebben az idényben. Még Debrecenben a rájátszásban sem.
Gratulálok a Dferrnek is a biztos gyõzelemhez! <#taps> A meccset sajnos nem láttam, így véleményt nem tudok mondani, a lényeg a 2 pont. Lehet az ismétlést majd megnézem.
A Fradi halasi veresége pedig elég nagy meglepetés. Ahogy látom fordulatosan alakult a meccs, 7 gólos Fradi elõnybõl lett 4 gólos halasi, majd egy szorosabb végjáték. Most sajnálom, hogy már nincs nálunk Halas TV, nagyon szívesen megnézném a meccset. Még akkor is meglepetésnek tartom ezt, ha tudjuk, hogy a sok fiatal miatt nagyon hullámzó a Fradi és a 3-4 húzóemberen múlik szinte minden.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40686
Így van <#wink> Sajnos ez van, ezt kell szeretni, még ha nagyon nem is értünk vele egyet.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40685
Nekem is. Én már a liga beindulása óta folyamatosan nézem és követem itt a meccseket, már csak a Podgorica miatt is <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40684
Reméljük tényleg nem fog számítani. Azért kíváncsi vagyok a Flensburg mit fog játszani Izlandon, mert az otthoni meccsüket sem uralták egyértelmûen.

Mocsai már csak ilyen, nem csak a zágrábi, de azóta sem és még elõtte a 2000-es olimpiai döntõ után sem hallottunk tõle hasonlót, pedig abban az õ sara is vastagon benne volt. Ugye mindnyájan ismerjük ez ügyben a dánok véleményét, meg pl. a norvégok akkori sztárjaiét is. Sztem erre ítéletnapig várhatunk...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40683
Szerintem Baba is nagyon akart, valamint Sanela is elfogadhatóan védett.
Vincze Meli is feljavult a végére.
Babának egyébként pontosan szülinapja volt. <#eljen> Sok boldogságot neki. <#pias>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40682
Szerencsésebb lett volna, ha nem nevez meg posztokat - az újságíró.😊
Hornyák nem átlövõ, véleményem szerint.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40681
gratula a Lokinak, talán így egy picit izgalmasabb lesz a bajnokság 😊 bár otthon szerintem behúzzák!

A Dunaferrnek is gratulálok a magabiztos gyõzelemhez, Temes és Tilinger formája bíztató!
csak így tovább!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

banok
#40680
A Loki megverte a Gyõrt!

https://www.facebook.com/ferfiklubb/

#40679
Az újságíró helyében Te melyik posztra írtad volna be?
kaloz174
#40678
ok😊

Megvan a Fradi elleni bajnoki új idõpontja:

Dunaferr NK - Budapest Bank FTC

Ideje: 2008-10-29 18:00

Holnap viszont jön a Vác.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40677
relax 😉)

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40676
Tetszik ez az oldal. 😊
Az szimpi pl. rajta, hogy a kapusoknak is van statjuk, valamint az nagyon tetszik, hogy Paula neve mellett magyar zászlócska van. <#wink>

Természetesen akkor örülnék jobban, ha még nálunk védene. <#rolleyes>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40675
A válogatott keretek

Jó, hogy Hornyák-csodacsatár-belemenés Ági kerettag, de ugye az egy vicc, hogy "átlövõ". <#falbav> Ha ezen a poszton jön számításba, akkor x-en vannak elõtte. A helyi csapatban tudok jobbat!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40674
tõle ilyet szerintem nem is fogsz hallani! Egyébként szerintem ezt a mecset ha nem is simán de illett volna hozni, mert a Veszprém ennél a csapatnál jobb együttes! De majd legközelebb!
Addig is hajrá magyarok!
#40673
na a küzdeni szót inkább ne használjuk a tegnapi veszprémi csapatra, mert ott egyedül 2 ember volt az aki "küzdött" = nem a mezét küldte fel a pályára, Nikola és Peric...

szégyen volt ez a tegnapi meccs, aztán még Mocsai nyilatkozata =kifogás keresés... elég lett volna azt mondania: "elrontottuk"... mondjuk én ilyet tõle még nem hallottam -zágrábi döntõ után sem :S

na sebaj, lehet javítani (elvileg nem számít az izlandiak elleni meccs, hiszen nekünk kell továbbjutni, akkor pedig azt az eredményt nem visszük tovább!)

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40672
Sajnos, nem sikerült nyerni. <#schmoll2> De nagyot küzdöttek a végén.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Breki33
#40671
Mi van a Veszprémmel?

Hihetetlen