Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Pauláról és Buliról nem szólnak a hírek?😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Viszont, ha jól értelmezem, sajnos nem õ az elsõ számú kapus Zovkónál. Ennek ellenére gólja már ott is van. <#taps>#taps>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Talán jövõ tavasztól változnak a dolgok. Bár én reméltem, hogy már az idei év végén is, de sajnos ez hiú reménynek tûnik.
Az elsõ BL csoportmeccsen Kaproncán: a félidõben Podravka-Lada 13-12
Szurkolok Paulának, hogy jól teljesítsen. Sajnos már nem velünk a BL-ben... Pedig nyáron még úgy gondoltuk, de a "pazar" vezetésünk elintézte, hogy ne így legyen.
DUNAFERR FOREVER!!!
Magyarul: megvan-e rá a fedezet? Mert én inkább azt tartom érdekesnek, hogy 3 hónap után (aug-ban távoztak kényszerbõl a játékosok) megint attól hangos a zuhanyhíradó, hogy Mörci jön vissza, talán Sopi is + "sztárjátékos" igazolása várható.
Még az elsõ 2-t elképzelhetõnek tartom, de az újabb igazolást elég nehezen, vagy azóta a klubra szakadt a MNB?
(Én az ellenkezõjét gondolom egyébként, több infó alapján, ezért fura ez az egész történet - már megint. <#csodalk>#csodalk>)
Gabcának viszont sok sikert, bárhogy is dönt. <#wink>#wink>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Ez is érdekes
DUNAFERR FOREVER!!!
HAJRÁ MAGYAROK! :]
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
"Pálffy Zsuzsa
Klub: Dunaferr NK
Születési dátum: 1970. 12. 26.
Magasság/súly: 169 cm/59 kg
Válogatottság/gól: 10/21
Posztja: jobbszélsõ
Dunaferr játékos: 1994 óta
Elõzõ klubjai: Vác, FTC, DVSC
Eredményei: Európa-bajnok (2000), világbajnoki hatodik helyezett (2001), négyszeres magyar bajnok, négyszeres Magyar Kupa-gyõztes, KEK-gyõztes, BEK-gyõztes (1999), Szuperkupa-gyõztes (1999)."
Késõre jár.😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Pálfi Zsuzsira gondolsz?😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
jé egy ismerõs a háttérben, jól látom? 😉
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Egyébként az oldal, ahol a beszámolóttaláltam, tartalmaz egy nagyon hasznosnak tûnõ, de még nem teljesen kész, táblázatot is.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Szerintem pl, Tilinger azért lehetett viszonylag gyengébb most támadásban, mert kiemelt védekezõ szerepe (emberfogás) volt.
Úgy tûnik, Imre Vili jó taktikát dolgozott ki.
Nagyon szorítok Ivettnek is, hogy végre visszataláljon önmagához. Szüksége van rá is, mint ahogy mindenkire, a csapatnak.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Olyan meccs volt, amilyet várhattunk. Hullámzó játék és az nyert, aki a végjátékot jobban bírta. Jól kezdtük a meccset és szépen fokozatosan sikerült elhúznunk, elsõsorban Sanela parádés teljesítményének köszönhetõen (szinte végig jól védett). Azután jött a hullámvölgy és a Fradi felzárkózott a félidõ végére 2-re a 6 gólos hátrányából.
A 2. félidõt viszont rémálomszerûen kezdtük, fegyelmezetlenségek és kapkodások miatt a Fradi átvette a vezetést. Szerencsére utána sikerült újra belelendülni a csajoknak és 4 gólos elõnyre szert tenni (29-25). Sajnos megint hullámvölgy, majdnem ezt is eladtuk (29-28). A végén szerencsére mi koncentráltunk jobban és hoztuk a meccset, jár a gratuláció a csajoknak.
Sanelán kívül szándékosan nem emeltem ki senkit, mert most CSAPATKÉNT játszva és mûködve hoztuk a meccset. Valaki mindig volt aki hozzátette azt a pluszt a mérkõzés kül. szakaszaiban, ami a gyõzelmet eredményezte.
DUNAFERR FOREVER!!!
A magyar férfi kézilabda-válogatott Görögország vendégeként sima gyõzelemmel kezdte a 2010-es ausztriai Európa-bajnokság selejtezõit. Hajdu János csapata vezetett 11 góllal is, végül hattal gyõzött, és készülhet a vasárnapi, Horvátország elleni mérkõzésére.
http://sportgeza.hu/kezilabda/2008/10/29/ivancsikek_lesoportek_a_gorogoket/
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
gratulálok a csajoknak! bár elég sokat hibázgattunk, de így is szép volt, Laluska utolsó percekben lõtt góljai nagyon kellettek -örülök hogy hátára vette a csapatot- na és Baba is biztosan és szépen játszott!
na és a kis Tamás 😄DD
hajrá Újváros!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Sanela meg nagyon jó volt. <#worship>#worship>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Hajrû Kohász!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Örülök neki.<#taps>#taps> Remélem, azt a megszállott, profi szemléletet, amit hosszú éveken keresztül megtanult, játékosainak is megpróbálja megtanítani.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Hajrá Dunaferr!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Jópofa, de valahogy meg kéne oldani, hogy jó legyen. Átnéztünk minden beállítást, és semmire se jutottunk.
Ha valakinek van valami ötlete, lécc segítsen!
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Ha átjössz, mutatok egy progit, amelyik nálam folyamatosan mutatja az aktuális le- és feltöltési sebességet.
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Néha nézegesd meg a sebességet ezzel
A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.
"Szevasztok Szurkolótársak!
Megalakulóban van a Magyarországi Kézilabda Szurkolók Országos Szövetsége, amelynek egyik legfõbb célja, hogy nemzetközi eseményeken egy helyrõl, egy egységes magyar tábor buzdíthassa mind nõi, mind férfi kézilabda válogatottjainkat, így majd minden esemény elõtt próbáljuk felmérni az országos jegyigényeket, hogy az MKSZ segítségével egy közös szektorba foglaltathassuk le a kb jegyigényt.
Elsõ kérdés, hogy ki tervezi, hogy a MACEDÓNIAI NÕI EB-re lejön (Dec. 2-14.)?
Jegyárak:
macedóniai EB - jegyárak
A héten gyûjtjük be a jegyigényeket, kérem az érdeklõdõket, hogy CSÜTÖRTÖK DÉLIG az alábbi mailcímeken egy kb létszámot és egy jegycsomagot írjanak meg nekünk E-MAILEN, hogy az igényeket továbbíthassuk az MKSZ felé:
- Szanyi Tamás, Gyöngyösi KSZK, 30/6768768, [email protected],
- Remport Csaba, Veszprémi KFC, 30/4026883, [email protected]
- Török Tibor, Szegedi KFC, 30/9553217, [email protected]
- Tóth Tihamér, Csurgói KFK, 30/9583801, [email protected]
- Getvai József, Dunaferr KSZK, 20/2282835, [email protected]
- Vizi Tamás, Gyõri ETO KSZE, 30/6364589, vizi.tamas@t-online .hu
Késõbb (a horvát VB elõtt) igyekszünk tökéletesíteni a folyamatot, most egyelõre a közelgõ határidõ miatt ez az e-mailes megoldás van, reméljük késõbb már a honlapunk is beindul.
És reméljük h a vasárnapi magyar-horvát férfi meccsen is minél többen találkozunk Veszprémben, jegyek még vannak:
Jegymester: magyar-horvát meccsre jegyrendelés
A 300-400 fõs "B közép " az N1-N2-P1-O1 szektorokban lesz, ide vegyetek jegyet.
Várjuk jelentkezéseteket a macedón EB-vel kapcsolatban,
Sportbaráti Üdv,
Vizi Tamás"
akit érdekel részletesebben a szurkolói szövetség:
MKSZOSZ
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Viszont nagyobb ellenállásra számítottam a Nyíradony részérõl.
Gyakorlatilag a Gyõr-ifi verte õket. Nem túl acélos a kondijuk, úgy tûnik.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Gyõr - Hamisítják a Gyõri Audi-ETO Kézilabda Club mérkõzéseire szóló bérleteket, amelyekhez fél áron lehetett hozzájutni, amíg a rendõrség be nem avatkozott. Eddig három embert kihallgattak ki, egyikük tagad, s bepanaszolta az eljárást az ügyészségen.
http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/drukkerek_hamis_berlettel/2074969/
elõbb utóbb átveszem a hatalmat Újvárosban - de szép is lenne 😉
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!