61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #44950
    Bocs, hogy csak most... a TVCG weboldalán lehetett nézni. Simán nyertek 39-24-re, a szlovákok nem tudtak igazi komoly ellenfél lenni. Gabi kiválóan védekezett, sokat blokkolt és szerzett labdákat hátul, dícsérte is rendesen a riporter és a szakkomentátor. Az utóbbi Katarina Bulatovics volt, aki nyártól már játszhat a montenegrói válogatottban. Vele kiegészülve nem lesz rossz ez a montenegrói válogatott. Ja és Gabi támadásban is játszott kb. 10 percet és szerzett 2 gólt. Azért még látszott, hogy kíméli lábát, néha visszafogottabb volt.
  • kaloz174
    #44949
    hol, hol, hol?:)
  • Isthy
    #44948
    Ez bizony így van és remélem ők lesznek az erősebbek és kitartóbbak!
  • Isthy
    #44947
    Én is azt teszem, hangolásként nézem élőben Gabiékat a szlovákok ellen Végre ő is felgyógyult a sérüléséből és ha nem is végig, de már játszik.
  • kaloz174
    #44946
    Akkor hangoljunk! :)

    Folytatódtak...

    A románok döntetlenje igazán figyelemre méltó, szerintem.
  • kaloz174
    #44945
    Az biztos, hogy példátlanul gyönyörű történetnek lehetünk tanúi a jóvoltukból. (Talán emlékszel még arra a szép találkozásra, ott a Sport szálló előtt. Akkor nem sok esélyt adtunk volna arra, hogy valaha Bokit még újvárosi szinekben látjuk, de mégis... BB-ről nem is beszélve. Detti pedig olyan gyorsan tért vissza a csapatért, ami szintén nagyon tiszteletre méltó.)
    Csak ne hagyják elveszni mindezt azok, akiken ez még múlik!

    Most azonban az a legfontosabb, hogy a rájátszás meccsei jutalomjáték legyen; Csapatnak és szurkolónak egyaránt.
  • Duby
    #44944
    Azért van kiben bízni nem igaz? Ezek az Istennők nem akármilyen csatákat vívtak már meg, káprázatos eredményeket értek el.
    Vérbeli harcosok, azok közül is a világ legjobbjai, ehhez kétség sem férhet. Ha valaki, hát ők biztos nem fogják feladni míg a leghalványabb remény is él.
    Egyszerűen nem ismernek ilyesmit.
  • kaloz174
    #44943
    Indokolatlan optimizmusom?
    Optimista nem vagyok, sajnos. Az meg, hogy bent vagyunk az 5-8-ban, már tény. Számomra örömteli dolog, amire, hogy nem túlozzak, nem voltunk egyértelmű esélyesek.
    A jeleket nem sorolnám. Inkább. Mint írtam, nem tudnék belőlük hiteles trendet felállítani. Ahhoz kevés az infó. Sajnos.
    De azért: Hajrá csajok!
  • Gabess8
    #44942
    Bízunk benne, vagy legalább a jeleit lássuk, hogy elindul egy folyamat.
  • Gabess8
    #44941
    Ez természetes, hogy le fogják írni ,nem is tudom, hogy jut eszedben ilyet kérdezni??? A kérdés csak az hogy mennyre lesz hiteles és hihető, bár veled együtt ezt már most megmondom...
  • Gabess8
    #44940
    Te nem is tudod mennyire örülnék annak, ha a te néha indokolatlan optimizmusod legalább időnként beválna!
    Azt kicsit pontosítanád milyen változásokra céloztál az ősz folyamán?
  • kaloz174
    #44939
    Az igazság az, hogy szeretnék még egy kicsit örülni...ennek a szezonnak.

    A többit majd meglátjuk. Látok pozitív és negatív jeleket egyaránt. De az igazság az, hogy trendet nem nagyon mernék felállítani belőlük.
  • Duby
    #44938
    Ha a helyzet így marad, akkor az esély nagyon halvány.
    Azonban reméljük rengeteg dolog meg fog itt változni az év folyamán!
  • Isthy
    #44937
    Erre csak azt tudom mondani, hogy a valóság reméljük a te derülátóbb verziód felé fog hajlani

    Ma olvashattunk az újabb MKSZ "PR villantásról" (rájátszás szponzorálás). A szöveg ismét a szokásos fenomenális vakítás. Remélem majd azt is le fogják írni mondjuk az év végén szépen részletesen, hogy a kapott pénzből, mennyit és hogyan segítették a klubokat és a sportágat. Vagy kinek is éri meg ez a dolog igazán...

    Azért kíváncsi leszek a "szerencsés" nyertesre, hogy mit csinál majd a 100 db kézilabdával
  • kaloz174
    #44936
    Ez most kicsit, na és nem mondom, hogy indokolatlanul, de borúlátóan hangzik talán.
    Most inkább, talán szemellenzős, rövidlátó módon, jobban szeretnék kicsit örülni még annak, hogy ott vagyunk a középházban.
    Na és arra gondolni, hogy annak is vannak előnyei, hogy ilyen helyzet alakult ki, mert ez a - nagyon is tiszteletre és szeretetre méltó - Csapat nem állt volna össze, ha nincs ez az, egyébként, áldatlan helyzet.
    Tehát igyekszem meccsre, addig, amíg a pályán van esélyem látni őket.
    Aztán majd csak eljön a változás. Ősszel mindenképpen számítok rá. Remélem, addig kitartanak a csajok. Na és remélem, a változás + hatású lesz, amikor is pl. egy csabai példa áll majd azok előtt, akik döntési helyzetbe kerülnek.
    Igen, szurkolunk és szorítunk. Már életformánk.
  • kaloz174
    #44935
    A válogatottról volt 2 mondat, valamint az új szponzorációról. Felejthető az egész, azt hittem, hosszabb és tartalmasabb lesz.
  • Gabess8
    #44934
    Na az ilyenfajta véleményektől szoktam falra mászni, nem török én senki felett pálcát, csak nem hiszem hogy ennyire védeni kellene a klub vezetést, még akkor sem ha szeretett csapatról van szó!
    Az pedig hogy a vidéki meccsek mennyre elérhetőek mondjuk számomra vagy sem azt inkább nem firtassuk, Isthy már írt róla pár szót én csak fokozni tudnám.
    Az, hogy mekkora ellenszélben van a csapat azt mindenki tudja ez nem új keletű dolog és nem is holnap fog elmúlni, de ezzel akkor is tisztában voltak amikor elkezdték az egészet.
  • Isthy
    #44933
    No igen, vannak problémák ott is amiről szólsz. Talán lehetne ott is változtatni a dolgokon. Majd meglátjuk mi lesz és közben szurkolunk. Mást úgysem nagyon tehetünk...
  • Isthy
    #44932
    Ez mi volt? Vagy lesz.
  • Isthy
    #44931
    Számunkra is világosan látszik, hogy ez a csapat nem "kedvence" a város és egyéb vezetéseknek. A sportkoncepció alakulása és az egyéb körülmények is kiválóan mutatják ezt. Az uralkodó érdekek a városban nem őket támogatják, ez a napnál is világosabb azoknak akik figyelik az eseményeket. Minden bizonnyal a "jóakarók" keze vastagon benne van ebben. Azért lehet a csapat vezetése sem biztos, hogy annyira harcolt és küzdött a végsőkig. Persze az is kérdés, hogy meddig fogják bírni az ellenszélben... Lehet már most kezdik lassan feladni a szélmalomharcot és ez annak az első jele. Nem mernék nagy tétben fogadni arra, hogy 2010 szeptemberében ez a csapat biztosan ott lesz az NB I rajtjánál...
  • kaloz174
    #44930
    Amit írsz, az figyelemre méltó, és más világításba helyezi az egészet.
    Ezzel együtt ha a csapatvezetés nagyobb hangsúlyt helyezne a kommunikációra, akkor talán nem érnék őket - esetleg igazságtalan - vádak.
    Sajnos, ez sem az erősségük. Még mindig nem.
    Elismerve, hogy tényleg nincsenek könnyű helyzetben.
  • kaloz174
    #44929
    Bár lehet, hogy csak ajánló?:) Úgy tűnik, de a téma a női kéziválogatott - lesz, eszekszerint.
  • kaloz174
    #44928
    Duna sport most!
  • Isthy
    #44927
    Szandra:
    "A norvégok elleni BL-meccsen többször is visszarántották a vállamat, azóta nem edzettem, és a Szlovén Kupa döntőjét is kihagytam. Erről Mátéfi Esztert is tájékoztattam, aki azonban arra kért, jöjjek el a válogatotthoz, hogy a csapatorvosokkal együtt megnézhesse, milyen állapotban vagyok. Mint kiderült, sajnos nem vállalhatom a játékot. Az orvosok tanácsára MR-vizsgálatra kell mennem, ugyanis begyulladt és bevizesedett a vállízület, alig bírom felemelni a karomat. Hogy mennyi pihenőre van még szükségem, azt csak a vizsgálatok után lehet megállapítani."

    Vigyázni kell ezekkel a vállsérülésekkel, a lényeg, hogy jöjjön rendbe teljesen.

    Ráadásul Zizinek még a Halas elleni meccsen aláfordult a bokája, az ő csütörtöki játéka is igencsak kérdéses.
  • Duby
    #44926
    Magamból tudok kiindulni, ez alapján máshogy látom ezt a megállapítást. Eddig a pénteki napokon esélyem sem volt. Tán most, tán hétvégén lesznek. Aha persze: csütörtökön. Remek! Tessék vak, itt egy púp is!

    Azonban nem hiszem, hogy ezért a klub vezetősége a felelős, nemtörődömségből, figyelmetlenségből, vagy egyéb ok miatt. Nem ismerem a részleteket, de amiket hallok Újvárosból ezek a szerencsétlenek olyan "ellenszélben" küzdenek, hogy ahhoz egy rangadó a pályán szelíd délutáni heverészés egy pokrócon a kertben. Már a megalakulás/átalakulás is egy bravúros akció volt, és azóta a női csapat nem segítséget és biztatást kap a különböző felektől. Sokkal inkább az ellenkezőjét. Ez alapján azt hiszem ezek a nagyszerű időpontok inkább a városvezetésnek, az intézményvezetésnek ill. a férfi csapatnak köszönhetők, meg a többi "jóakarónak".
  • kaloz174
    #44925
    Megérdemelték, azt hiszem, ezt a bemutatkozást. Tárgyilagosan el kell ismerni, mégha nekem vannak is ellenérzéseim.
  • kaloz174
    #44924
    Cunder hírek
  • kaloz174
    #44923
    Csak hogy kicsit még "fokozzam" jó kedvünket:

    Zácsik nem utazik :(
  • Isthy
    #44922
    Na éppen ez mutatja, hogy máshol fontosnak tartják, hogy legyen szurkoló a hazai meccseken a csarnokukban és ezért hétvégén van a meccs. Mert ott úgy gondolják, hogy akkor többen buzdítják majd a csapatot a környékről is. Erről beszélek és nem elsősorban arról, hogy mi innen 3-4-en nem tudunk menni. Mert valahogy túléljük, bár kissé szomorúan, de ez van.
    Amúgy nekünk az út mindhárom idegenbeli meccsre min. 2x annyi utazás, de van amelyik 3x. Nem mindenki van helyben vagy 30 km-re. Meg nálunk 3-4 embert összeszervezni nem olyan egyszerű. Mert egyedül 200-250 km-ert autózni a mai benzinárak mellett...
    De mint fentebb írtam, nem mi számítunk elsősorban, hanem az amit a csapattól elvesznek ezzel... Inkább nem is ragozom tovább, más elfoglaltság után nézek.
  • kaloz174
    #44921
    Igen, ez talán igaz. Sajnos azonban az is, amit én írtam.
    Egyébként term. arra céloztam, hogy az idegenbeli meccsek is elérhető távolságban vannak, na és időben, mert azok általában hétvégén vannak.

    Mindjárt az első, a Fradi ellen.
  • Isthy
    #44920
    Tehát akkor Újvárosban milyen napon lesz az összes meccs? Erről beszéltem...

    Majd meg lehet nézni a kb. 200 nézőt a csarnokban... Azért sztem szombaton vagy vasárnap többen lennének.
  • kaloz174
    #44919
    Ha jól másoltam:

    I. FORDULÓ 2010. 04. 11. 16:00 FTC-Dunaújvárosi NKKSE (vasárnap)
    II. FORDULÓ 2010. 04. 17. 19:00 Siófok KC-Dunaújvárosi NKKSE (szombat)
    III. FORDULÓ 2010. 04. 22. 18:00 Dunaújvárosi NKKSE-Alcoa Fehérvár KC (csütörtök)
    IV. FORDULÓ 2010. 04. 29. 18:00 Dunaújvárosi NKKSE-Siófok KC (csütörtök)
    V. FORDULÓ 2010. 05. 06. 18:00 Dunaújvárosi NKKSE-FTC (csütörtök)
    VI. FORDULÓ 2010. 05. 15. 18:00 Alcoa Fehérvár KC- Dunaújvárosi NKKSE (szombat)
  • kaloz174
    #44918
    Miután nem tudjuk, mi az ok, nem kellene pálcát törni. Olyan időpont pedig úgy sincs, ami mindenkinek jó.
    Elnézve a nézőteret sokszor, szerintem lehetne bármikor a meccs, sajnos.
    Na és ez elég szomorú.
  • Isthy
    #44917
    Gondolom nem voltál elégedetlen a ma esti Sportklub kézimagazinnal
  • Isthy
    #44916
    Egyébként mindegyik csütörtökre esik
  • Gabess8
    #44915
    Csatlakozok Isthy véleményéhez!!! Azt nem hiszem el hogy vannak klubok amelyeknek ide értve Újvárost is ennyire tahó, barom állatok legyenek a vezetői!!!!!! hamár az Újvárosiakat nem érdekli saját csapatuk, akkor az a barom állat vidéki akit esetleg érdekelne és még el is utazna ilyen árakon mikor ideje engedné, az sem tudjon menni!
    Hát gratulálok!!!
  • kaloz174
    #44914
    Íme, a középház menetrendje

    A Fradival kezdünk, ráadásul idegenben. (Foglalt a csarnok.)
  • kaloz174
    #44913
    Amit néztél, az még csak az un. hivatalos játéknap volt.
    A csapatok egyezkedtek, az időpontok meg lettek. Olyanok, amilyenek.

    Egyébként nem mindegyik csütörtökre esik.
  • Gabess8
    #44912
    Az ötlet jó akkor tényleg senkit nem érdekel!! De te ezt honnan vetted mert én a handball.hu-n néztem ott vasárnapi illetve szombati dátumok szerepelnek???
  • Isthy
    #44911
    Gratulálok azoknak akik kitalálták, hogy csütörtökön legyenek a rájátszás meccseink... Szeptembertől meg majd hétfőn délben fogunk játszani?