Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaloz174
#40770
Grat. nekik.
Pauláról és Buliról nem szólnak a hírek?😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40769
Elég sajnálatosnak tartom, hogy olyan régen szerepelt a válogatottban, megértem ha így dönt.
#40768
Én ezzel úgy vagyok, hogy akkor hiszem el ha a pályán van Dferr mezben és játszik! Ígéretbõl ugyanis nálam tele van a padlás, tehát hiszem ha látom!
Isthy
#40767
30-27-re nyert a Podravka, Dokics vezérletével.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40766
Paulának én is nagyon szorítok, bárhol is van. Valahol Kaproncán is azt gondolják, hozzánk tartozik, mert magyar lobogó van a neve mellett.<#wink> Pedig most ugye éppen meghívót kapott a román válogatottba.
Viszont, ha jól értelmezem, sajnos nem õ az elsõ számú kapus Zovkónál. Ennek ellenére gólja már ott is van. <#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40765
Isthy
#40764
Azért írtam, hogy érdekes, mert a jelenlegi helyzetünkben nem hiszem, hogy egyetlen fillér is lenne rá. Másra sincs...
Talán jövõ tavasztól változnak a dolgok. Bár én reméltem, hogy már az idei év végén is, de sajnos ez hiú reménynek tûnik.

Az elsõ BL csoportmeccsen Kaproncán: a félidõben Podravka-Lada 13-12
Szurkolok Paulának, hogy jól teljesítsen. Sajnos már nem velünk a BL-ben... Pedig nyáron még úgy gondoltuk, de a "pazar" vezetésünk elintézte, hogy ne így legyen.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40763
Érdekesnek érdekes, de van-e rá valós esély?
Magyarul: megvan-e rá a fedezet? Mert én inkább azt tartom érdekesnek, hogy 3 hónap után (aug-ban távoztak kényszerbõl a játékosok) megint attól hangos a zuhanyhíradó, hogy Mörci jön vissza, talán Sopi is + "sztárjátékos" igazolása várható.
Még az elsõ 2-t elképzelhetõnek tartom, de az újabb igazolást elég nehezen, vagy azóta a klubra szakadt a MNB?
(Én az ellenkezõjét gondolom egyébként, több infó alapján, ezért fura ez az egész történet - már megint. <#csodalk>)

Gabcának viszont sok sikert, bárhogy is dönt. <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40762
Valóban törekszik erre a montenegrói kézi szövetség. Szeretnének a jövõ évi VB-re kijutni Kínába, de a nagy céljuk a 2012-es londoni olimpiai szereplés. A megkeresés megtörtént, döntés még nincs. Elvileg itthonról akadálya nincs, a 3 év most decemberben le fog járni.

Ez is érdekes

DUNAFERR FOREVER!!!

VMan
#40761
Isthy, ennek van bármennyi valóságalapja? 😊

Kindl a válogatottban?

HAJRÁ MAGYAROK! :]

#40760
igen, rágondoltam 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40759
Vagyis teljesen helyesen:

"Pálffy Zsuzsa

Klub: Dunaferr NK
Születési dátum: 1970. 12. 26.
Magasság/súly: 169 cm/59 kg
Válogatottság/gól: 10/21
Posztja: jobbszélsõ
Dunaferr játékos: 1994 óta
Elõzõ klubjai: Vác, FTC, DVSC

Eredményei: Európa-bajnok (2000), világbajnoki hatodik helyezett (2001), négyszeres magyar bajnok, négyszeres Magyar Kupa-gyõztes, KEK-gyõztes, BEK-gyõztes (1999), Szuperkupa-gyõztes (1999)."

Késõre jár.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40758
Aki egyébként - bocs tõle - de Pálfy Zsuzsi. Ráadásul örömmel mesélem, hogy gyakran van jelen a csapat meccsein. <#eljen>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40757
Igazad van. Máskor megteszem. Egyébként meg nagyon tetszik ez az oldal, szerintem nagyon sok hasznos, jól szerkesztett tartalommal rendelkezik.

Pálfi Zsuzsira gondolsz?😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40756
ha képetcsensz tûntesd fel a fotóst, meg az oldalt, nehogy baj legyen belõle 😉

jé egy ismerõs a háttérben, jól látom? 😉

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40755
Kísérleti képcsenés:



Egyébként az oldal, ahol a beszámolóttaláltam, tartalmaz egy nagyon hasznosnak tûnõ, de még nem teljesen kész, táblázatot is.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40754
Akkor hasonlóan láttuk. (#40746) <#wink>
Szerintem pl, Tilinger azért lehetett viszonylag gyengébb most támadásban, mert kiemelt védekezõ szerepe (emberfogás) volt.
Úgy tûnik, Imre Vili jó taktikát dolgozott ki.
Nagyon szorítok Ivettnek is, hogy végre visszataláljon önmagához. Szüksége van rá is, mint ahogy mindenkire, a csapatnak.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40753
Röviden tényleg kb. ennyi a lényeg <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40752
Gratulálok a CSAPATNAK a gyõzelemhez! <#taps><#taps><#taps>

Olyan meccs volt, amilyet várhattunk. Hullámzó játék és az nyert, aki a végjátékot jobban bírta. Jól kezdtük a meccset és szépen fokozatosan sikerült elhúznunk, elsõsorban Sanela parádés teljesítményének köszönhetõen (szinte végig jól védett). Azután jött a hullámvölgy és a Fradi felzárkózott a félidõ végére 2-re a 6 gólos hátrányából.
A 2. félidõt viszont rémálomszerûen kezdtük, fegyelmezetlenségek és kapkodások miatt a Fradi átvette a vezetést. Szerencsére utána sikerült újra belelendülni a csajoknak és 4 gólos elõnyre szert tenni (29-25). Sajnos megint hullámvölgy, majdnem ezt is eladtuk (29-28). A végén szerencsére mi koncentráltunk jobban és hoztuk a meccset, jár a gratuláció a csajoknak.
Sanelán kívül szándékosan nem emeltem ki senkit, mert most CSAPATKÉNT játszva és mûködve hoztuk a meccset. Valaki mindig volt aki hozzátette azt a pluszt a mérkõzés kül. szakaszaiban, ami a gyõzelmet eredményezte.

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#40751
Görögország-Magyarország 21-27

A magyar férfi kézilabda-válogatott Görögország vendégeként sima gyõzelemmel kezdte a 2010-es ausztriai Európa-bajnokság selejtezõit. Hajdu János csapata vezetett 11 góllal is, végül hattal gyõzött, és készülhet a vasárnapi, Horvátország elleni mérkõzésére.

http://sportgeza.hu/kezilabda/2008/10/29/ivancsikek_lesoportek_a_gorogoket/
kaloz174
#40750
Annyit tennék hozzá, hogy az elsõ félidõben Berni is jó volt, Ivettnek is volt végre több jó megmozdulása, elsõ gólja már önmagát idézte. <#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40749
jah igen Sanelát kifelejtettem, remek napot fogott ki! köszi neki!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40748
😄DD

gratulálok a csajoknak! bár elég sokat hibázgattunk, de így is szép volt, Laluska utolsó percekben lõtt góljai nagyon kellettek -örülök hogy hátára vette a csapatot- na és Baba is biztosan és szépen játszott!
na és a kis Tamás 😄DD

hajrá Újváros!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40747
Gratulálok a csajoknak az eredményhez, azt nem mondom, hogy a játékhoz is mert láttam is a meccset meg nem is! De eredmény tekintetében vasárnap is ilyen kellene csak még megtoldva!
kaloz174
#40746
Szerintem azzal nyertünk, hogy mindig volt, aki átvette a terhet a csapatban.
Sanela meg nagyon jó volt. <#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40745
Reklamálni fogok a HunNetnél😊 Nem láttam a pacsizást.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40744
34-31!😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40743
34-31-re nyertünk

DUNAFERR FOREVER!!!

#40742
Légyszives valaki írja le a végeredményt mert megszakadt a hunetem!! köszönöm!
kaloz174
#40741
Szép volt, csajok!!!!!<#taps><#worship><#taps><#worship><#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40740
Hová lett a 6 gólós elõnyünk mi változott????
kaloz174
#40739
Folyamatosan emberhátrányban vagyunk,😞

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40738
De jó lenne, ha mások is felzárkóznának góllövésben...Valamint felfigyelnénk Kenyeresre.

Hajrû Kohász!!!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40737
ÉLes József a Gyögyös új edzõje!

Örülök neki.<#taps> Remélem, azt a megszállott, profi szemléletet, amit hosszú éveken keresztül megtanult, játékosainak is megpróbálja megtanítani.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40736
Remélem, most kamatoznak Imre Vilinek a válogatott mellett szerzett tapasztalatai. <#wink> Ott ugye hasonló a meccsritmus, egy-egy torna alkalmával. Igaz, a játákoskeret kicsit bõvebb.

Hajrá Dunaferr!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#40735
Havernál meg - ha nem látom/hallom, nem hiszem el - úgy megy a hunnet-stream, mintha pörgetné a szalagot. Tök vékony hangon hadarva reppel a kommentátor, a játékosok meg 200-zal rohangálnak, mint a mérgezett egér. <#vigyor>
Jópofa, de valahogy meg kéne oldani, hogy jó legyen. Átnéztünk minden beállítást, és semmire se jutottunk.
Ha valakinek van valami ötlete, lécc segítsen!

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Isthy
#40734
Szólj a "másik felednek", hogy a meccs alatt ne netezzen, akkor lehet jobb lesz. Ha sokan nézik az adott meccsen, akkor is szakadozhat néha. Nekem csak nagyon ritkán fordul elõ ilyesmi szerencsére.

Ha átjössz, mutatok egy progit, amelyik nálam folyamatosan mutatja az aktuális le- és feltöltési sebességet.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40733
Igen, a 2 Mbit/s az a max. letöltési sebessége. Ráadásul, ha jól tudom osztott netje van, így lehet közben a társa is szívja a sávszélességet.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40732
Meg az ETO is a Szkopje ellen, sokat játszottak a fiatalok.

DUNAFERR FOREVER!!!

SomogyiG
#40731
Attól tartok, hogy az a 2 Mbit az a max. érték, s nem állandóan annyi. Ha kevésbé frekventált meccsrõl van szó, akkor a közvetítés teljes mértékben akadásmentes szokott lenni nálam, még úgy is, hogy egyszerre futtattam két meccset két külön ablakban. Ha mindenki azt a meccset nézi éppen, akkor elõfordul szaggatás, apróbb kihagyás.
Néha nézegesd meg a sebességet ezzel

A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.

#40730
hátha valakit érdekel:

"Szevasztok Szurkolótársak!

Megalakulóban van a Magyarországi Kézilabda Szurkolók Országos Szövetsége, amelynek egyik legfõbb célja, hogy nemzetközi eseményeken egy helyrõl, egy egységes magyar tábor buzdíthassa mind nõi, mind férfi kézilabda válogatottjainkat, így majd minden esemény elõtt próbáljuk felmérni az országos jegyigényeket, hogy az MKSZ segítségével egy közös szektorba foglaltathassuk le a kb jegyigényt.

Elsõ kérdés, hogy ki tervezi, hogy a MACEDÓNIAI NÕI EB-re lejön (Dec. 2-14.)?
Jegyárak:
macedóniai EB - jegyárak


A héten gyûjtjük be a jegyigényeket, kérem az érdeklõdõket, hogy CSÜTÖRTÖK DÉLIG az alábbi mailcímeken egy kb létszámot és egy jegycsomagot írjanak meg nekünk E-MAILEN, hogy az igényeket továbbíthassuk az MKSZ felé:

- Szanyi Tamás, Gyöngyösi KSZK, 30/6768768, [email protected],
- Remport Csaba, Veszprémi KFC, 30/4026883, [email protected]
- Török Tibor, Szegedi KFC, 30/9553217, [email protected]
- Tóth Tihamér, Csurgói KFK, 30/9583801, [email protected]
- Getvai József, Dunaferr KSZK, 20/2282835, [email protected]
- Vizi Tamás, Gyõri ETO KSZE, 30/6364589, vizi.tamas@t-online .hu

Késõbb (a horvát VB elõtt) igyekszünk tökéletesíteni a folyamatot, most egyelõre a közelgõ határidõ miatt ez az e-mailes megoldás van, reméljük késõbb már a honlapunk is beindul.

És reméljük h a vasárnapi magyar-horvát férfi meccsen is minél többen találkozunk Veszprémben, jegyek még vannak:
Jegymester: magyar-horvát meccsre jegyrendelés
A 300-400 fõs "B közép " az N1-N2-P1-O1 szektorokban lesz, ide vegyetek jegyet.

Várjuk jelentkezéseteket a macedón EB-vel kapcsolatban,
Sportbaráti Üdv,
Vizi Tamás"

akit érdekel részletesebben a szurkolói szövetség:
MKSZOSZ

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40729
Lehet, hogy tartalékoltak a Békéscsaba ellen...

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40728
Az ETO begyûjtötte a kötelezõ újabb +2 pontot. Grat. nekik.
Viszont nagyobb ellenállásra számítottam a Nyíradony részérõl.
Gyakorlatilag a Gyõr-ifi verte õket. Nem túl acélos a kondijuk, úgy tûnik.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40727
Valaki tud e nekem abban segíteni, hogy miként tudnám nézni a hunnet-en a meccseket nekem ugyanis nagyon szaggat ami azt jelenit, hogy követhetetlen! Másnál milyen minõségben jön le? Ja egyébként 2 Mbit-es netem van. Elõre is köszönöm a segítséget!
#40726
Én benne lenék!
#40725
Legalább lesz egy normális tulajdonosunk!
Isthy
#40724
A csapat neve pedig majd Dunaferr MSE lesz? <#ravasz1><#wink><#vigyor>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40723
Ez az 1 héten 2x jól játszani dolgot ráadásul majd 3 héten át (október 29-november 14) kéne hozni folyamatosan. Fradi, Oldenburg, Vásárhely, Oldenburg, Vasas a sorrend. Nagyon kemény lesz...

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#40722
Drukkerek hamis bérlettel

Gyõr - Hamisítják a Gyõri Audi-ETO Kézilabda Club mérkõzéseire szóló bérleteket, amelyekhez fél áron lehetett hozzájutni, amíg a rendõrség be nem avatkozott. Eddig három embert kihallgattak ki, egyikük tagad, s bepanaszolta az eljárást az ügyészségen.



http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/drukkerek_hamis_berlettel/2074969/
#40721
neked is azt tudom javasolni mint Kalóznak: relax 😊
elõbb utóbb átveszem a hatalmat Újvárosban - de szép is lenne 😉

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!