61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • trexxhunter
    #44990
    nyertünk - nagynehezen a svédek ellen

    kinttvoltam a meccsen

    szépvolt csajok
  • Gabess8
    #44989
    Debrecen

    Bár a hír nem mai, és gondolom mindannyian hallottátok, én kíváncsi lennék a véleményekre, amennyiben van.
  • primavis
    #44988
    na, nagy lebőgés a román női válogatottnál! miután szerdán 27-27-et játszottak Ukrajnban, ma otthon kikaptak 35-36-ra! Kiváncsi vagyok, hogy ez mennyiben befolyásolja a csoport sorsolást (mivel a másik két ellenfelük Svájc és Portuália, a kalifikálás nem probléma)az EB-ra!
    No meg a lelkiállapotukat a valceaiaknak (köztük 3 ukránnal! végül is a Valcea tartalékai verték meg az első csapatukat!)az ETO meccsek előtt!
  • Isthy
    #44987
    Eljátszani lehet a gondolattal, de sokba kerülne, Gabi szerződése a Podgoricával 2011 nyaráig szól.
  • Breki33
    #44986
    Mi lenne ha a Győr Tomori helyett Kindl Gabit venné meg jövőre?

    Eljátszottam ezzel a gondolattal
  • Breki33
    #44985
    köszi :-)
  • Isthy
    #44984
    Teljesen jogos, valóban nem ártana, ha ő is kapna lehetőséget. Jó lenne újra látni itteni illetőségű játékost a válogatottban.
  • Isthy
    #44983
    Mielőtt Breki reklamálna

    MKB Veszprém-HCM Constanta
    férfi BL nyolcaddöntő
    2010.04.03. Viasat3 17:00

    Magyarország-Svédország
    női EB selejtező csoportmérkőzés
    2010.04.04. RTL Klub 12:20
    ismétlés: Sportklub 20:45
  • Gabess8
    #44982
    Én meg azt, hogy a Melinda sem a kispad koptatására lett behíva!! Ugyan már mit vár egy retek klub nevű cégtől, kb ennyit...
  • Gabess8
    #44981
    Ejnye ejnye, nem is tudom, hogy jutott eszedbe ekkora marhaság...
  • kaloz174
    #44980
    Ma du-ra is jutott egy jó kis meccs.
    Kár, hogy kicsit későn jutott eszembe, így nagypénteken.
    (A Cunder ma adta le a Fradi elleni hazai meccsünket. Holnap a Siófok elleni meccsünk lesz programon.)
  • Isthy
    #44979
    Visszatérve a válogatotthoz: remélem vasárnap Temes Berni lehetőséget fog kapni a pályán is, hogy a játékával bizonyítsa, nem véletlenül került be a keretbe.
    Sajnos nem fogom látni élőben a meccset, mert húsvét vasárnap délre kellett tenni... Majd csak este, miután hazaértem tudom megnézni az ismétlést a Sportklubon. Remélem egy jó eredmény tudatában, kellemes érzésekkel kell majd végignéznem az ismétlést
  • primavis
    #44978
    na ja, de akkor ki szerepelgethetne a gálán minél többször? ki nyilatkozgathatna a tv-nek/rádiónak ha kell, ha nem? no meg a költségvetésükben is + protokolláris kiadások elköltését teszi lehetővé! s nem ez a legfontosabb számukra?
  • Isthy
    #44977
    Ahogy látom itt mindenki egyetért a felvetésemmel, hogy a rájátszás nem biztos, hogy olyan jó dolog...

    Nagyon kíváncsi leszek, hogy vajon az illetékesek mikor jutnak hasonló következtetésre? Nem ártana, ha minél gyorsabban tennék... Persze az is lehet, hogy mi nem látjuk jól a helyzetet, ellentétben az MKSZ fantasztikusan dolgozó szakembereivel
  • Isthy
    #44976
    Igen, jó kis cikk
  • primavis
    #44975
    ráadásul igencsak igazságtalan egy rendszer! Ugyanis, egy hullámvölgy/sérülés/betegség sorozat az egész év munkáját tönkreteheti egy-két hét alatt!
    elméletileg a halasi csapat vagy a Hunnia benn maradhat az 5-8-ból éppen csak hogy kimaradt vásárhelyiek vagy veszprémiek kárára! Ahogy a Győrnek s elúszhat a bajnoksága pár napi rossz forma miatt! stb, stb....
  • kaloz174
    #44974
    Talán lehet, hogy nagyobb nézőszámot is hoznának, mivel 1-1 meccs érdekesebb lenne.
  • kaloz174
    #44973
    Detti !:)

    (Ez most, szerintem, egy nagyon jó riport. Igazi húsvéti ajándék. Na és ha Detti így nyilatkozik, akkor nekünk is ki kell állni a Csapat és a jövő mellett.)
  • kaloz174
    #44972
    Nyertünk a svédek ellen, idegenben, 1 góllal.
    Folyt.köv. vasárnap, 12,35-kor: (RTL klub, live)
    Egyébként: EB-selejtező.
  • Duby
    #44971
    Milyen válogatott meccsek mennek? Kivel játszottunk, hol, mikor, milyen tornán?
  • Andreeew
    #44970
    Kevesebb meccs lenne, de azok jóval élesebbek lennének, mert ugye nem lenne ott a rájátszás, mint javítási lehetőség.
  • kaloz174
    #44969
    Nagyon szörnyű lenne!
    Még talán egy kis pihenésre is jutna idő! Elképesztő ötlet.
  • Isthy
    #44968
    Na igen, gondoljunk csak bele, hogy mi lenne a rájátszás nélkül.

    A 22 bajnoki meccset nem kellene lejátszani március 24-ig, hanem csak május 31-ig. Ez kb. 10 héttel hosszabb idő. Ráadásul a csapatoknak 6 meccsel kevesebbet kellene játszaniuk ezen hosszabb idő alatt. A nk-i kupákban szereplőknek (persze elsősorban BL) nem lenne olyan szoros a menetrendje, hogy 2-3 hónapon keresztül folyamatosan heti 2 meccset kell játszaniuk. Meg közben jutna idő kicsit a válogatottat is összecsiszolni, mondjuk az ilyen selejtezős duplameccsek előtt plusz 1-1 hétben. Meg talán így az év végi világversenyre is jutna 1 héttel több felkészülési idő. Milyen rossz is lenne ez a játékosoknak, a kluboknak meg a válogatottnak is... Talán még eredményesebben is szerepelhetnénk a nk-i kupákban meg a válogatott világversenyeken.

    Még belegondolni is rossz, igaz?
  • primavis
    #44967
    ki tudná megmagyarázni, hogy miért kell rájátszásokat kitalálni, s közben nem marad idő a válogatott felkészülésére?
    ma jó hogy kitartott a 6 gólos előny! Ulath nem volt képes felefele is lő, viszont jól játszotta meg Szabó valit, aki kellemes csalódást okozott! Amilyen rossz formában van Kovacsics, talán Temest kellett volna megpróbálni helyette.....ugyanis Szucsánszki sem ragyogott...szerencsére Pálinger, Tóth és Vérten igen!
  • Isthy
    #44966
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Akiket kiemelnék: Gin, Vérten Orsi, Sopi (leginkább a biztos 7-es értékesítéseivel), Szabó Vali.

    Az első 20 percben gyalázatosan védekezett a csapat. Kettős előnyből is kaptunk 2 gólt... A félidő végére a nyitottabb sokkal jobban ment. A szünet után meg voltak jobb és rosszabb periódusok a védelemben, bár nagyon sokszor Gin oldotta meg a feladatot.
    Támadásban nagyon hiányzottak az átlövések, alig lőttünk 9-ről gólt (talán 3-at). Viszont 35 percig a beállós megjátszása nagyon jól ment. Sikerült több leindításgólt is szereznünk, bár ezek leginkább Kati és Orsi érdemei voltak. A 40. perc után azonban elképesztő impotens támadójátékot sikerült a pályára tenni. 20 perc alatt 5 gólt szereztünk... Egy ideig Kati még tartotta hátul a csapatot, de lassan feljöttek a svédek. Szerencsére a végén sikerült 2 fontos gólt szerezni és így meglett a győzelem.
    Rengeteg még a munka, van mit csiszolni elöl és hátul is. Reméljük vasárnapra már kicsit jobb lesz a csapat és biztosabban hozzák a meccset.
  • kaloz174
    #44965
    Nem mondom, hogy nagyon izgultam volna a válogatott miatt, mert úgy éreztem, ezt a meccset csak elveszíteni tudjuk, ezek a svédek, ezen a napon még ennél a magyar csapatnál is vérszegényebbek voltak.
    Egy álmos kezdés után, Gin védéseinek, Vérten Orsi jó játékának, valamint az eredményes beálló játéknak köszönhetően sikerült elhúzni.
    A második félidőben azonban olyan gyenge volt a támadójátékunk, hogy azon gondolkodtam, kitart-e az előny a meccs végéig.
    Szerencsére kitartott, ha +1 maradt is csak belőle. Nagyon látszott a csapaton, hogy gyakorlatilag felkészülés nélkül mentünk ki erre a meccsre.
    Ehhez képest győztünk, ami ennek a meccsnek legfőbb értéke, úgy gondolom.
  • Breki33
    #44964
    Na szépen kezdünk...
  • Breki33
    #44963
  • Isthy
    #44962
    Tudtam, hogy valaki ki fogja szúrni

    Egy mai nyilatkozat:

    „Még az Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtező mérkőzés után megbeszéltem a kapitánnyal, hogy január elsejétől számíthat a játékomra, ha szüksége lesz rám – nyilatkozta Pálinger Katalin. – Nem arról van szó, hogy önkényesen szemezgetek a lehetőségek közül, erre az eseményre megyek, arra nem, egyszerűen sok volt már nekem a múlt év, visszatérő vállsérülésem is nehezítette az életemet. Az idén viszont újra készen állok a válogatottbeli szereplésre, és ha kellek, az Európa-bajnokságon is részt veszek. Egyáltalán nem érzem most megterhelőnek az ezzel járó munkát, nagyon élveztem az edzéseket, jó volt visszatérni a csapatba."
  • Breki33
    #44961
    Fardi? :P
  • Isthy
    #44960
    Még nem hivatalos a dolog, de nagyon úgy fest, hogy ez nem április 1-i tréfa

    Közben a "kabalánk" is hosszabbított 2 évet.

    A Fardi mai sajtótájékoztatóján pedig sok örömteli hír hangzott el, ami azt jelenti, hogy a konszolidáció után, most már a fejlődés útjára léptek. Azért kíváncsi leszek a még várható 2 átlövőre és a további plusz 1 játékosra. Mindenestre a háttér úgy tűnik biztosított és az érkező játékosok függvényében jövőre a dobogós cél elérhető lehet számukra.

    Vajon nálunk mikor lesznek ilyen hírek? Gyanítom nem mostanában...

    Remélem a csajok nem űznek ma este április 1-i tréfát velünk.
  • Isthy
    #44959
    Ejnyeeee!!!
  • kaloz174
    #44958
    Csaszi - Veszprémben

    Újvárosban szomorúak lesznek.
  • Mse
    #44957
    LOL "akkor töményet"? :DDDDDDD
  • Mse
    #44956
    Görbe - sérülésről, válogatottról, sörreklámról
  • Breki33
    #44955
    Tomori: Nem volt szép dolog káromkodni

    http://www.origo.hu/sport/kezilabda/20100330-tomori-nem-volt-szep-dolog-karomkodni.html
  • kaloz174
    #44954
    Köszi!
    Akkor megpróbálom úgy szervezni a programjaimat, hogy ez is beleférjen.
  • Isthy
    #44953
    Ha esetleg vasárnap délelőtt 11-től lesz időd a mi meccsünk előtt, akkor megnézheted ugyanitt a szlovák-montenegrói meccset, tkp. ennek a visszavágóját.

    Az elérhetőség: http://www.rtcg.me
    Felül középen találsz egy kék színű TV UZIVO feliratot, arra kell kattintani és bejön a Windows Média Playeren keresztül az élő adás.
  • Isthy
    #44952
    Nekem a románok eredménye mellett azért feltűnt, hogy a spanyolok is csak éppen a legvégén lőtt egyetlen góllal nyertek a szerbek ellen idegenben.
  • kaloz174
    #44951
    Sajnálom, hogy nem láttam, de feltétlenül GRATULÁLOK neki.
    Örülök, hogy sikeres volt a visszatérés.