Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
nehogy már egy MKSZ kelljen egy ilyen kérelemhez, legközelebb már a jogsihosszabbításhoz is õk kellenek?
(persze az õ érdekük is, õk is rághatnák az érintettek fülét, de többet nem tehetnek...)
hihetetlen...
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Utolsó bajnoki ebben az évben.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nõk:
VASAS SC–FEHÉRÉP ALCOA FKC 24–31 (15–17)
GYÕRI AUDI ETO KC–VÁCI NKSE 34–25 (15–17)(sokáig vezetett a Vác)
Férfiak:
MKB VESZPRÉM KC–BUDAPEST BANK KECSKEMÉTI KC 37–26 (16–9)
TATABÁNYA CARBONEX KC–PICK SZEGED 23–25 (10–14)
DKSE-AIRPORT DEBRECEN–DUNAFERR SE 31–26 (14–11)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Miért kell ehhez Maglódi? de ha már kell hozzá Maglódi, neki miért érdeke, h. Zácsik ne legyen magyar áll.polg?
Azért ez k. nagy luxus, h. van egy tehetséges játékos, aki a hanyagság, és a butaság miatt nem játszik a magyar válogatottban...
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mondjuk pl Tadici-nál ezerszer jobban.
A Pick Szeged hiába került közel hozzá, hogy megoldja legnagyobb szerkezeti problémáját, és leigazolja a BL-szereplõ izlandi Haukar beállóját, Krisjan Kristjanssont, a játékos a határidõig nem adott választ a szegedi ajánlatra. Kristjansson menedzserének halogató taktikáját a szegediek sértõnek érzik, a beálló valószínûleg nem lesz a Pick játékosa.
http://sportgeza.hu/kezilabda/2008/11/11/csak_jatszott_a_szegeddel_az_izlandi_beallo/
Zácsik ügye
Most mondjam azt, hogy jellemzõ...
DUNAFERR FOREVER!!!
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Elképesztõ arc és emberi. A korábban hallottakból is gondoltam, hogy nem egy vadállat és ez a beszélgetés tovább erõsítette ezt a dolgot.
DUNAFERR FOREVER!!!
Legalább pihenhet a csapat. Ennyit azért nem kellene talán, akármilyen kevesen is vannak. <#rolleyes>#rolleyes>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
de majd ha visszanézted várom a megfejtést 😄
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
U.I szegény figura elfárad ennyi lövéstõl itt folyamatosan tartani a fegyvert!!<#vigyor3>#vigyor3>
Remélem, másodosztályú csapat játszik a döntõben. Ez aztán kellett a kézilabda tekintélyének növeléséhez. Ettõl biztosan csak úgy özönlenek a támogatók. <#violent>#violent>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
a 8 gólos biztos elõnyt pár perc alatt 4-re csökkenteték saját hibából (eldobált labdákkal) s utána nem tudtak visszajönni!
A fiatalok legfeljebb reménykeltõek, de egyikük sem képes döntõen befolyásolni egy-egy fontos mérkõzést, átvéve valamelyik hiányzó vagy gyengélkedõ sztár helyét és szerepét.
Ezekután még nehezebb lesz a helyzet és valszeg csak a Gyõrnek van némi esélye a továbbjutásra a németek ellen a KEK-ben. De nem a második félidei játékkal! Sajnos, mikor meglátam az idényeleji keretet már balsejtelmeim támadtak a távlati célok tekintetében. Az igazság az, hogy mig 2-3 éve még 4-5 nemzetközi szinten is kompetitiv csapatunk volt, lassan már egy sem maradt!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Ugyanakkor az is bebizonyosodott, komoly csapatok ellen a fiatalok nem tudnak segíteni. Ment egész nyáron az ámítás, így klasszisok, úgy Rotis, most meg ott tartunk, hogy lehet Rotist mûteni kell (szerintem hatalmas baklövés a leigazolása, pénzt elteszi, de játszani nem játszik), s az ígért erõsítések elmaradtak. Persze magyarázat most is van, azért nem igazolunk, mert nincs olyan játékos, aki segíteni tudna nekünk. Hát persze.. Vanyusnak sem ártana némi önvizsgálat és a konzekvenciák levonása..
Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
A meccset követõ bankett után Gabcával egy pizzériában sikerült egy kb. 2 órás beszélgetést összehozni. Nagyon jó volt a hangulat és sok érdekes dolgot megtudtunk. Szuper este volt, gyorsan elment az idõ, meglepõen gyorsan éjfél lett. A lényeg, hogy Gabca jól érzi magát a csapatban, a montenegrói válogatottság pedig még csak egy felkérés erejéig jutott el.
Az ETO pazar elsõ 25 perc után látványos összeomlást produkált. A meccs elején szinte minden összejött nekik. Õk lõttek látványos leindítás gólokat és Gin pazarul védett az elsõ félidõben. A félidõ utolsó 5 percében azután már kicsit visszaestek és visszajött az Ikast a meccsbe. A 2. félidõben azután totális összeomlás következett, az Ikast felpörgött védekezésben és támadásban is és megfordították a meccset. A kapusteljesítményük is nagyon feljavult, Gin pedig visszaesett. Sajnos azt kell mondjam, ebben a fordulatban KCS is szerepet játszott, ma valahogy nem jött össze a meccselése. Persze voltak kényszerítõ körülmények is. Görbe állapota, Bradeanu visszafogottabbá váló játéka stb. Nehéz helyzetbe került az ETO és Bradeanu kiválásával még tovább nehezedett a csapat dolga. Nagyon oda kell tenni magukat a hátralévõ meccseken és Rotis jó játékára is szükség lesz januártól, hogy meglegyen a továbbjutás.
Nálunk sajnos azt kell mondjam, hogy bejött a realitás. Borzasztó kezdés után küzdött a csapat, de várható volt, hogy a németek hazai pályán behúzzák. A csapat körülményei meghatározták az eredményt. Mostantól csak hazai pontvadászatra és a kupára kell koncentrálni és ez sem lesz könnyû feladat ennek a keretnek. Remélem azért sikerül egy megfelelõ eredménnyel zárni az idényt.
HAJRÁ DUNAFERR!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Pedig az elsõ félidõ után akartam írni, hogy végre egy kis felüdülés, hogy az ETO úgy nyomja, mint pl. a Barca, hogy végre jó kézimeccset nézni.
Aztán jött a pokol.
Hát biztos velem van a baj, mert ami kézimeccset láttam a Dferr-Loki óta, az mind bukó volt. <#falbav>#falbav>
Szeretném azt hinni, azt írni, hogy jókor jött a pofon a Gyõrnek, ez egy kijózanító és rendet tévõ vereség volt, ami hosszú távon többet fog használni, mint egy gyõzelem. De, Bradeanu miatt is, inkább erõsödött a pesszimizmusom.
Sóos Csaba - vagy hogy írják - meg fogja be a mocskos pofáját!!! <#boxer>#boxer><#violent>#violent><#gun>#gun><#violent>#violent>
Az egyik legfõbb felelõse pont õ annak, hogy a klub ott tart, ahol tart. Meggyilkolták, tönkretették, felszámolták nemcsak Újváros, de sztem az egész ország egyik büszkeségét! Mind elhordták saját zsebre!
Aztán van képe ilyet ugatni? Még egy kicsit tovább feszítik a húrt a városban õ és a hozzá hasonlók, a villanyoszlopokon találják magukat mind! Rohadt tolvajbanda. <#violent>#violent>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
ez a kupakiesésünk kevésbé fájó mint a tavalyi :S
de mostmár csak a bajnokságra kell koncentrálni, amúgy elég is ennyi egy ilyen szûk keretnek 😞
gyõri vereség engem nagyon meglepett, de ami mégjobban 1. Konkoly meccselése 2. Görbe rosszul léte -utóbbi remélem nem komoly, jobbulást neki!!
egyébként nem tanulunk a hibáinkból, egy dán-norvég csapat ellen hiába vezetünk sokkal, akkor sem lehet könnyelmûsködni, márpedig az elsõ félidõ uccsó perceiben azért tudott felzárkózni az ikast, mert már elhitték h. simán verik õket...
(minden bántás nélkül, nagyon nem tetszett amit Gintõl láttam, mégha hibázhat õ is.)
nagyon nehéz helyzetbe került a gyõr, nem csak a vereség, de bradeanu kiesése miatt is.
nem tudom mennyire igaz, h. Byasenbõl vannk kiszemeltek -bár nehezen tudom elképzelni, h. ideigazolna egy skandináv országbéli játékos...
aztán újra felmerülhet Triscsuk neve...
kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Bár, ahogy olvasni lehet, jelenleg ott is vannak gondok. Mindenesetre grat. Bradeanunak.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Sajnálom a kiesést, de mint tudjuk, az itthoni döntetlen nehéz helyzetbe hozta a csapatot, az ellenfél pedig közel sem volt olyan piskóta, amit a csapat a mostani helyzetében könnyedén verhet. Errõl pedig nem a csajok és nem Imre Vili tehetnek.
Mindentõl függetlenítve ez a kinti -2 gól egyáltalán nem rossz eredmény. Egyre jó volt ez az egész: a fiatal csapat tapasztalatokat szerzett. Csak legyen is alkalmuk hasznosítani a tanultakat.
Most legalább örülhet a csv. <#levele>#levele> Nincs gondjuk a további nk. kupameccsek finanszírozására.
Ha a csapat szempontjait nézem: a továbbiakban nem kell 100 felé szakadnia annak a kevés játékosnak, akik a csapatot jelenleg alkotják.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Azt pedig, hogy ki mit engedhet meg magának arról esõsorban Sóos Csaba "úrnak" kéne elgondolkodni! (lehet ha így tesz akkor nem a németek ellen játszik a csapat és nem ebben a kupában!