61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #45070
    Na igen, a bulizások... Mondjuk sem Érd, sem Vác nincs messze BP-től, ha meg a Fradi akkor helyben ott a veszély.

    Elképzelhetőnek tartod, hogy Edina a francia válogatott mellett újra bevállalna egy NB I-es csapatot? Mondjuk, ha Tápai hozzá kerülne, lehet tényleg esélye lenne megragadni az utolsó esélyét.
  • Isthy
    #45069
    Mindkét meccsen bejött a papírforma. Én is majd csak a döntőt látom, remélem jó meccs lesz.
  • Isthy
    #45068
    Biztos voltam benne, hogy te nem hagyod szó nélkül a "bulit"
  • Breki33
    #45067
    Mocsai Tamás is kerettag

    Nagy László nem tagja a jövő heti Pannon Kupára készülő magyar kézilabda-válogatott keretének, ugyanakkor Mocsai Tamás ismét meghívót kapott. A 18 fős csapatot csütörtökön jelölte ki Mocsai Lajos szakmai igazgató és Csoknyai István szövetségi kapitány. Újra a keretben van Mocsai Tamás, aki tavaly lemondta a válogatottságot. Nagy László, a Barcelona ásza ugyanakkor továbbra sem tagja a keretnek, így továbbra is nyitott a kérdés, hogy a jövőben a magyar vagy a spanyol válogatottban folytatja.

    Az Ózdon, Tiszaújvárosban és Miskolcon rendezendő Pannon Kupán sorrendben a görög, a szlovák és a lengyel csapat lesz az ellenfél.

    A magyar keret és a program

    Kapusok: Fazekas Nándor (MKB Veszprém), Liszkai Szilveszter (Pick Szeged), Mikler Roland (Dunaferr)

    Jobbszélsők: Gulyás Péter (MKB Veszprém), Iváncsik Tamás (MKB Veszprém)

    Jobbátlövők: Krivokapic Milorad (Pick Szeged), Laluska Balázs (Cimos Koper), Mocsai Tamás(TBV Lemgo)

    Irányítók: Császár Gábor (Chambéry), Lékai Máté (PLER), Nagy Kornél (Dunaferr)

    Beállósok: Gál Gyula (Croatia Zagreb), Schuch Timuzsin (Constanta)

    Balátlövők: Ilyés Ferenc (TBV Lemgo), Katzirz Dávid (Pick Szeged), Putics Barna (GWD Minden);

    Balszélsők: Halász Máté (Tatabánya Carbonex), Iváncsik Gergő (MKB Veszprém)

    A program

    1. forduló, április 16. (Ózd):

    Lengyelország-Szlovákia 15:45

    Magyarország-Görögország 18:00

    2. forduló, április 17. (Tiszaújváros):

    Magyarország-Szlovákia 12:00

    Lengyelország-Görögország 14:15

    3. forduló, április 18. (Miskolc):

    Szlovákia-Görögország 9:30

    Magyarország-Lengyelország 11:55

  • Breki33
    #45066
    http://handball.hu/2010/04/09/ana_gros_alairt_az_audi_eto-hoz/
  • Duby
    #45065
    Valaki írja már le légyszi a teljes történetet, hogy ki igazolt Győrbe! Köszike!
  • Mse
    #45064
    hát megragadhatja sportpályafutásának utolsó esélyét... kicsit nehezíti a dolgot, hogy Bp-hez közel van,ahol sok csillogó fényű hely csalogathatja, meg a legjobb barátnő- akivel csudajó partyzni- is ott játszik ugye...

    DE

    kézilabdázni tud, az nem kétséges, pl. Temes is csak egy idénnyel tart előrébb nála, csak kérdés mennyire akar.

    nála sem a tehetséggel van gond, hanem a hozzáállással.
    Egyelőre Edina tudott rá kb. jó hatással lenni, reménykedtem hogy hozzá tér vissza vagy mondhatni együtt térnek vissza....

    meglátjuk. én nagyon szurkolok neki!
  • Mse
    #45063
    ja, én is meglepődtem mikor Pick meccsre számítva odakapcsolatam :)
    mondjuk hála a diginek -totál szakadozott az adás- a továbbiakban sem nagyon láttam/hallottam a meccset. :) de megbocsátom nekik, mert a szerdai BL meccs kárpótol :D

    mindkét meccs elég nyögvenyelősre sikerült, majd a holnapiak izgalmasabbak lesznek, kár hogy azokat meg nem látom :DDD

    szegény Lékai :(
  • Mse
    #45062
    áll a bál :))))

  • SomogyiG
    #45061
    Azt hiszem, neked kéne tükörbe nézned, ha csőembert akarsz látni! Kalóz más néven még nem szerepelt, mindenütt ezen a nicken ír, és nem ma kezdte sem a fórumozást, sem a kézilabdát. Ez utóbbi miatt van némi rálátása is az összefüggésekre, mivel meglehetősen sok tapasztalatra sikerült szert tennie.
    Nem állítom, hogy mindenben egyetértenék vele, de azt ki merem jelenteni, hogy bármely csapat büszke lehetne Rá, mint szurkolójára.
    Az utolsó mondattal nem tudok mit kezdeni, teljesen értelmezhetetlen, de nem csak Kalózra nézve!
  • kaloz174
    #45060
    Ehhez tartsd magad!!!
  • handbold
    #45059
    Ne játszd a szentet.
    Befejeztem, ennyire "cső" emberrel, aki csak a saját érdekét nézi, és mindent annak rendelne alá még nem találkoztam, de remélem nem is fogok.
    -------------------------------------------------------------------------
  • kaloz174
    #45058
    Mit mondjak? Talán keress meg egy szakembert a komplexusaiddal. Mást nem tudok javasolni, mert neked egészen biztosan üldözési mániád van.
    Hagyjál már békén!
  • handbold
    #45057
    Ne hogy azt hidd, hogy én nem tudom milyen néven írsz más fórumokra, kedves kohászdrukker - érdekes, azzal a névvel nem a "szent szurkolót" játszod. Nem azért vagyok itt más néven mert annyira titkolnám máshol milyen néven írok, ellenben veled.
    Ugyan milyen kárát látja a válogatott? Azt, hogy ha a tehetséges fiatalok nem kapnak Győrben lehetőséget akkor elmennek játszani máshova ahol sokat játszhatnak? Ez a rossz? Érdekes vagy.
    Amikor a Győrről van szó hirtelen nagyon a válogatottért aggódsz, egyéb esetben ez kb sokadrangú nálad.
    Megígértem nem írok neked, de egyszerűen annyira felidegesít az ahogy foglalkozol a Győrrel, ami mögött term. az áll, hogy még mindig nem bírod felfogni, hogy a Dunaferrnek vége (elég sajnálatos) és más szelek járnak. Jobb lenne ha a hatalmas irigységedet félretéve kicsit máshogy látnád a dolgokat, és mondjuk a saját csapatod háza táján söprögetnél. Nem tom mondjuk a Győr belügyei neked miért szívfájdalmaid, hisz úgysem érdekel más csapat egyen kívül.
    ja és örülj a "0/6"-nak, hisz magyarok vagyunk, szurkoljunk egymásnak
  • Gabess8
    #45056
    Igen valamilyen szempontból egyet értünk, de Isthynek is igaza van. Szerintem sincs nagyon más választása az Eto-nak, nyilván továbra is eredményt szertnének elérni a bl-ben, akkor nem sok választás van, sajna...
    Mi sokszor nem értünk egyet illetve nekem más véleményem van, ettől természetesen kíváncsi vagyok a véleményedre.
  • Isthy
    #45055
    A mai MK elődöntőket megcserélték, most az MKB meccse megy, utána lesz a Pick-Balatonfüred összecsapás.
  • Isthy
    #45054
    Sztem Ramona Maiert kivéve nem veszteség ez nekik. Talán még Gabica védekezésben, mert Bese és Luca nem biztos, hogy bírni fogja.
  • Isthy
    #45053
    Bocs, igazad van. Másik hozzászólásomra írtál, nem a Pirossal kapcsolatosra.

    Nos, igen. De ha így lenne, valszeg nem dőlnék a kardomba
  • kaloz174
    #45052
    Érveiteket elfogadom. Még azt is mondom, hogy helytállóak, adott esetben. (Balkezes lövő.)
    Azonban érzéseim változatlanok. Ahogy írod, Isthy: "nem rokonszenves", ami történik.
    Sosem volt szimpatikus a "Hypo"-jelenség. Sehol, semmilyen esetben és sportágban.
    Ráadásul félek, hogy a válogatott látja kárát ennek a folyamatnak.
  • primavis
    #45051
    no, eddig azt lehetett tudni, hogy a Valceaban nem fog játszani Győrött Majer, Shymkute, Vlasciuk (?). most meg csatlakozott hozzájuk Szűcs is! De Pydpalova sincs teljesen rendben! No eldől majd a pályán...
  • kaloz174
    #45050
    off. és bocs' mindenkitől!
    "kedves" mr.kézi!
    Én is tisztelettel üdvözöllek. Amit pedig ideírtál, inkább figyelmen kívül hagyom. Ahogy ígértem.
    Ennyi!
  • Breki33
    #45049
    nem idézőjelben kedvencetekre aki lemondta a válogatottságot mert tanulnia kellett...
  • Isthy
    #45048
    Itt most Babára gondolsz? Mondjuk ő nekem nem a kedvencem, de mint szinte minden volt újvárosi természetesen rokonszenves. De miért is kerülne ki a csapatból? Sztem többet mutatott eddig a Fradiban, mint a "tesó". Persze a helyzet pikáns lenne
  • Isthy
    #45047
    Abban, hogy Tápai a Vácban fog játszani. Nekem még kétségeim vannak ezügyben, mert hivatalosan sehol sincs még szó erről. NA pedig nem nagyon "hozsannázta" Tápait anno. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mégis a játékosa lesz-e.
  • Breki33
    #45046
    Köszi szépen
  • Breki33
    #45045
    Ez viszont lehet, hogy a kedvencetek csapatból való kikerülését eredményezheti
  • Breki33
    #45044
    Mármint abban nem, hogy András ki tudja belőle hozni a maximumot vagy abban hogy megfelelő csapat-e neki?

    Pirost ha ehet szeretném vissza a Fradiba
  • Isthy
    #45043
    Vérten Orsi interjú

    Örülök, hogy gyorsan rendbejött Orsi. Remélem kb. 1 hónap múlva ismét lesz majd izgulnivalója
  • Isthy
    #45042
    Hétvégi tv-s közvetítések:

    2010. 04. 09.
    Sportklub
    17:45-től Pick Szeged-Balatonfüred férfi MK elődöntő
    19:45-től MKB Veszprém-PLER férfi MK elődöntő

    2010.04.10.
    Sportklub
    13.30-tól férfi MK bronzmeccs
    15:45-től férfi MK döntő

    2010.04.11.
    Viasat3
    17:00-tól Győri Audi ETO-Oltchim Valcea női BL elődöntő
  • Isthy
    #45041
    Azért én Tápai váci igazolásában nem vagyok egyáltalán biztos.

    Viszont Szamoránszky Piroska elhagyja a Buducsnosztot és ez akár a Vác, akár a Fradi számára is egy jó lehetőség. A montenegróiak Dokicsot és érthetően a 2 fiatal hazai beállósukat preferálják (válogatott) , így abszolút érthető a döntés. Szerencsére a Podgorica vezetői is partnerek voltak a dologban és közös megegyezéssel bontottak szerződést így Piros szabadon igazolhatóvá vált.
  • Isthy
    #45040
    Ehhez nem is fűznék semmit hozzá
  • Isthy
    #45039
    Köszi!

    Hétvégén megtárgyaljuk a dolgot és jelezni fogom az eredményt feléd
  • Isthy
    #45038
    Én azt gondolom, hogy az ETO a jelenlegi helyzetben egy jó igazolást csinált. Fiatal, tehetséges balkezes lövő, akiben komoly lehetőségek vannak. Még lehet formálni, alakítani a játékát. Védekezését is minden bizonnyal fejleszteni fogják, hogy ne kelljen cserélni. Ráadásul fiatal kora ellenére már nemzetközi szinten is bizonyított, idén a BL-ben is eredményesen játszott.
    Egy BL élcsapatnak szüksége van balkezes lövőre és sajnos itthon nincs érdemi választék. Talán Sopronyi lehetett volna esélyes, de ő valahogy nem nagyon tudta kihozni magából ami benne rejlik. Sajnos az utóbbi években ott tartunk, hogy egyetlen ország sem tud hazai játékosokkal BL-t nyerni. Mindenütt sok a légiós, akik vezető szerepet is játszanak. Végig kell nézni az elmúlt 7-8 év BL győztes csapatait. A Zvezda volt az egyetlen kivétel, a többi néma csend.
    Azzal együtt, ha Ana bejátssza magát gyorsan a csapatba, még így is 3 magyar lesz a kezdősorban, akik ráadásul mind világsztárok a posztjukon. A teljes győri keretben pedig még mindig a magyarok vannak komoly többségben. Ráadásul 3 év múlva meg talán ott lesz helyette Planéta, akiben sok lehetőség van.
    Sajnos jelenleg ilyen világot élünk, hogy a szponzor és az eredménykényszer komoly úr. Még ha ez nagyon nem is rokonszenves nekünk.
  • Breki33
    #45037
    Remélem igazad lesz és a Fradi és Zsuzsi is egyre jobb lesz.


    És aztis remélem, hogy Szabinából András kihozza a fejlődést játékban is.
  • Breki33
    #45036
    Engem speciel érdekel a véleménye akkor is ha esetleg vmit máhogy látok.

    És nem kéne elkezdi itt ezt az én csapatom te csapatod személyeskedést.

    Ez a fórum pont attól jó, hogy külömböző csapatok szurkoló tudnak viták nélkül eszmét cserélni és a magyar csapatoknak együtt drukkolni.

    Szval nem kell ide ez az ellenségeskedés szerintem.
  • handbold
    #45035
    Nem kellene úgy csinálni, mintha egyébként annyira magadénak éreznéd a sikert, hisz tudjuk "nem a te csapatod"-ról van szó. Egyébként senkit nem érdekel, hogy magadénak érzed vagy se.
    Inkább írhatnál arról, hogy a te csapatod kikkel fog kiállni a következő szezonban.
  • Andreeew
    #45034
    Szerinted hol kellene játszania?
    Tudsz olyan magyar játékost aki BL szinten megoldás lenne jobblövő poszton?
  • Mse
    #45033
    május 1. 16.20!!
  • kaloz174
    #45032
    "Egyre kevésbé fogom az ő sikereiket is magyarnak érezni..."
    Inkább: "Egyre kevésbé fogom az ő sikereiket is magaménak érezni..."
    Bár az első változat is helytálló, szerintem.
  • kaloz174
    #45031
    Új győri igazolás

    Miért van egy olyan érzésem, hogy az etonak nem a magyar bajnokságban kellene indulnia?
    Egyre kevésbé fogom az ő sikereiket is magyarnak érezni...
    Innen már biztos nyernek BL-t. Kérdés: mennyire lesz az magyar?