Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#40920
Az a baj a jobbszélsõinkkel, h. egyáltalán nem tudnak védekezni 😞

Jobbátlövõben meg Sopronyi nagyon remélem, h. megmutatja, nem véletlenek a nyíradonyi góljai, neki és nekünk is nagy szükség lenne rá!!

Bulinak én is nagyon szurkolok, mikor elment Dunaújvárosból akkor nagy jó formában volt,ha azt látnám tõle a válogatottban, nagy boldog lennék!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40919
Én láttam hétvégén Gabicát és Bulit is játszani. Gabica sokkal meggyõzõbb és eredményesebb volt. Védekezésben meg kifogástalan. Kicsit fura nekem, hogy a válogatottban ezt miért nem látjuk tõle...na majd talán most!
kaloz174
#40918
Érdekes keret ez. <#csodalk>
Számomra nem feltétlen pozitív a névsor, de inkább azt tudom, hogy kit nem vinnék most, azt már kevésbé, kit vinnék helyettük. <#vigyor2>

Nem vinném pl. Herr Orsit, mert nincs meccsrutinja jelenleg. Hornyák neve mintha egyszerûen kitörölhetetlen lenne.
Jelenleg Gabica formája sem tûnik nagyon acélosnak, de lehet, hogy csak nem láttam eleget játszani, mint ahogy Csáki esetében is ezt gondolom. Bulinak pedig szorítok, hogy ne okozzon csalódást.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40917
én kérdeztem, nem utaltam 😉 mert nem voltam benne egészen biztos, csak fél füllel hallgattam a végét már 😊

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40916
Csak itt merem megírni, de Bulit én mostanában nem láttam kiemelkedõnek. Remélem, csak azért, mert keveset láttam játszani.
Mintha kicsit túlzottan objektív lenne a Kapitány, de tisztelem a véleményét. <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40915
Aki, ha jól tudom, Lala oldalát is szerkeszti.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40914
Ma nyilvánosságra hozták a 18-as keretet az EB-re:

Kapusok:
Pálinger Katalin (Gyõri Audi ETO KC)
Herr Orsolya (Gyõri Audi ETO KC)
Pastrovics Melinda (DVSC-Aquaticum)

Mezõnyjátékosok:
Vérten Orsolya (Gyõri Audi ETO KC)
Vincze Melinda (Dunaferr NK)
Szûcs Gabriella(CS Oltchim Rm. Vâlcea)
Bulath Anita (RK Podravka Vegeta)
Görbicz Anita (Gyõri Audi ETO KC)
Szucsánszki Zita (Budapest Bank-FTC)
Tomori Zsuzsanna (Gyõri Audi ETO KC)
Hornyák Ágnes (Gyõri Audi ETO KC)
Sopronyi Anett (Tajtavill-Nyíradony)
Kovacsicz Mónika (Viborg HK)
Bódi Bernadett (Randers HK)
Csáki Viktória (DVSC-Aquaticum)
Szamoránsky Piroska (Budapest Bank-FTC)
Szabó Valéria (DVSC-Aquaticum)
Balogh Barbara (Dunaferr NK)

Ha emlékeim nem csalnak, akkor 16 játékos mehet az EB-re, így ketten fognak kimaradni. Ha bevállalja Vili a 3 kapus kivitelét, akkor sztem 1-1 ember marad ki jobbszélrõl és beállóból. Ha csak 2 kapust visz - ahogyan mostanában szokás nálunk - akkor sztem jobbszélrõl marad ki valaki.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40913
Nem csoda, hiszen egy szurkoló közvetített, ahogy már korábban Mse is utalt rá. Ha jól tudom a becsületes magyar neve Furák Dániel <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40912
Nézem a Fradi-Lokit. Engem kicsit idegesít ez a túlfûtött közvetítés. Persze, lehet, hogy bennem van a hiba. <#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40911
hát kb így:

tisztességgel helytállt a csapat, de sajnos kiütközött Sesum játékhiánya, illetve hogy Perciet nem merte Lajos cserélni -se most, se máskor. (illetve ha Markovic játékban lenne, talán õt is behoztam volna az elsõ félidõ bizonyos periódusaiban Vujin helyett!)
Gulyi játékának nagyon örültem, remélem a következõ meccsen itthon õ kezd!!
Egy baj volt, de az elég nagy: igazából nem nagyon volt aki a a csapatot mozgassa, nem is volt csapatjátékunk, mindent az átlövõkre bíztunk szinte, sajnos pl. Nikolán kívül a többiek nem nagyon tudják vagy merik megjátszani Cozmát, hiába áll és kéri a labdát.
Szélre se ment labda. 😞
Talán Lapac volt az akitõl én többet vártam volna, sokszor megverték lábbal, ott változtattam volna! Elleben Zsenya nagyon jól védekezett, neki külön dícséret!!!

Összességében nem csak egy picit vagyok csalódott, mert gondoltam, hogy ha Nikola nem játszik nagyon nehéz dolgunk lesz, és ahhoz több extra teljesítmény szükséges hogy nyerjünk. Nem jött össze.

Majd itthon a Haukar ellen! 😊 nincs tragédia, megyünk tovább!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40910
Bár vereséget szenvedtek, de én is gratulálok a Veszprémnek!

Sajnos a 2. félidõben a németek kapusa parádézott, Perics pedig már nem tudott annyit hozzátenni. A sok emberhátrány is közrejátszott abban, hogy nem sikerült. De az is, hogy 19-17-es vezetésünknél elkezdtünk meggondolatlanul átlövögetni nem tiszta helyzetekbõl sorozatban 3-4-szer is. Ezekbõl leindultak a németek és 4 gólt lõve fordítottak 21-19-re. Sztem itt ment el a meccs, ezzel a könnyû fordítással, ez volt a fordulópont. Innen már mindig csak üldöztük a hazaiakat és nagyon középen erõlködtünk, mintha szélsõink nem is lennének.
Arról azért ne feledkezzünk meg, hogy Eklemovics még mindig nem játszhatott és így igazi irányító nélkül kellett játszania az MKB-nak.

Marad az izlandiak legyõzése és a 2 ponttal történõ továbbjutás.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40909
Gratulálok a Veszprémnek a mai eredményhez, mérkõzéshez. A második félidõben picit elfáradt szerintem a Veszprém, de még így is jól tartották magukat és azt sem szabad elfelejteni, hogy sokat játszottak emberhátrányban, mintha kicsit bõkezûek lettek volna a sporik! Mse, te mint fõ Veszprémi szurkoló milyennek láttad a mérkõzést?
#40908
Most kéne lefújni a Veszprém meccsét! Azért Pereztõl sem szeretnék pofont kapni sõt még a kapuban sem állni mikor felugrik és gólt lõ!
Hajrá Veszprém!!!!!!
Isthy
#40907
FCK-Podgorica 22-22 (11-8)

Anja csapata Legangernek köszönheti elsõsorban a pontot, aki kb. 50 %-al védett. Meg a jv-k is megadták a hazai pályát. Bár végig vezetett az FCK, a végén a Podgorica támadott a gyõzelemért, de elkapkodták. A montenegróiak kiválóan védekeztek, Gabi is kiválót nyújtott a falban. Mind lábmunkában, mind blokkolásban. A dánok támadójátékát kiválóan blokkolták, alig tudtak valamit kezdeni felállt fal ellen. Támadásban még mindig sok az egyénieskedés, kevesebb a csapatjáték a Buducsnosztnál. Van még sok tanulnivalója a sok fiatalnak, kell a tapasztalat. A megmaradt beállójuk sajnos nagyon halovány, Mocsalina távoztával ez még nagyobb gond. Az utolsó 8 percre Gyula bevitte Gabit beállóba és ez nyerõ húzásnak bizonyult. 17-21-rõl kiegyenlítettek 21-21-re, többek között Gabi góljának és zárásainak köszönhetõen. A montenegrói riporter meg is jegyezte, hogy Gabi sokkal jobb, mint az eredeti beállós. Mi ugye ezt játékát már ismerjük a Dunaferrbõl <#wink> Lövõként kb. 6-8 percet kapott az elsõ félidõ végén, volt egy kapufája, egyszer blokkolták.
Anja csapata egyáltalán nem meggyõzõ, azt kell mondjam ezzel a játékkal, nem biztos, hogy továbbjutnak a csoport 2. helyén.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40906
Gratulálok a Gyõrnek! <#taps>

Igen, ez most belefért egy nagyon halovány, tulajdonképpen 3 emberes (Szuszlina, Poltorackaja, Poljenova) Zvezda ellen.

Ez nem az oroszok napja, a Lada nagy verést (24-35) kapott Larvikban.

DUNAFERR FOREVER!!!

#40905
Igen, jól játszót, milyen meccset vársz?
#40904
😊 meg is volt az amit "kértem" a meccs elõtt, Tomori jól játszott!

Gratulálok, szép gyõzelem!

akkor jöhet a Veszprém! 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40903
Igen ez nem olyan meccs volt, de ehhez azért szerintem kellett egy ilyen ellenfél is mert egy komolyabb játékerõt képviselõ ellenféllel nem biztos hogy így megússzák!
Gratulálok a Gyõrnek a gyõzelemhez!
kaloz174
#40902
Term. a Gyõr meccsére gondolok.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40901
Ez az a meccs, amikor a kihagyott hetesek és ziccerek nem bosszulják meg magukat. Azt hiszem, már nem kiabálom el.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40900
Válogatott? Azt már én is nehezen tudom elképzelni, szerintem Lovitól az is nagyszerû teljesítmény volt, hogy az olimpia elõtt visszakerült a keretbe.
Viszont a Vásárhelyben legalább megbecsülik, a csapatnak is jót tesz egy ilyen rutinos, azon a szinten még mindig kiemelkedõ, csapattag.
Kicsit általánosítva a témát: sokszor egy-egy játékosegyéniség nem csak a góljai számával mérhetõ. (Erre Piga olimpiai részvétele az egyik legjobb példa. Hiányzik is a mai Kohászból nagyon. Õ is.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40899
jah és még valami, Pasi remek teljesítménye mindenképpen kiemelendõ, remélem a PannonKupán ott lesz, aztán az EB-n is 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40898
jól hallottam tegnap hogy a fradi-loki meccs hunnetes kommentátora Furi volt? vagy csak félrehallottam?

Engem meglepett a Fradi gyõzelme, elég gyengén játszott a Loki, Fanni ellen meg elfelejtettek védekezni, amit õ köszönt szépen, és megnyerte a meccset 😄
mondjuk én Bakó helyében többet játszattam volna Ziát, akinek láthatóan ment a lövés, valamint Lulut a második félidõben beállóban -és nem irányítóban.

A Fehérépre már nem tudok mit mondani, sajnos úgytûnik Só sem tudja megfegyelmezni a játékosokat, a klubvezetés meg még mindig nem veszi észre, hogy nem edzõcsere a megoldás, hanem a játékosokat kellene megregulázni. Sajnos Krista nincs fejben itt -gondolom megkeresték Gyõrbõl...

A Vásárhely-Csaba meccsrõl csak annyit, hogy sajnos a Csaba nem tudja idegenben hozni magát, Szekeres a stat alapján elég gyenge lehetett, meg hát a védekezésükben benne van, hogy bírói felfogástól függõen vagy emberhátrányban szenvednek -és sorra lövi az ellenfél a heteseket-, vagy ha engedik neki a keményvédekezést akkor fut a szekér.
Bár amit láttam a Fradi-Csaba meccsen, hogy talán túlságosan is elkönyvelik õket durva csapatnak, és néha olyanokért is kiállítanak tõlük, amit másoknak simán elengednek. Plusz Esztinek néha kicsit higgadtabbnak lenni.

ma pedig hajrá ETO, és HAJRÁ VESZPRÉM!
mindkét csapatnak nehéz dolga lesz, meglátjuk a gyõriek mennyire kapták össze magukat, ha most is csak Görbének megy a játék, meg Ginnek a kapuban, akkor felejtõs. Ha végre legalább 1 átlövõ hozza magát, akkor már van esélyük. (persze ha a védekezésük a szokott színvonalon mûködik, mennek a leindítások)
Veszprémnek meg meglátjuk hogy jön ki a lépés, remélem Peric jobban van már, meg Nikolára is számíthatunk!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#40897
A mai TV-s menü:

Viasat3 15:15-tõl: ETO-Zvezda nõi BL és 17:25-tõl: Flensburg-Veszprém férfi BL

Mindkét csapatunknak nagyon nehéz dolga lesz, talán a Veszprémnek nehezebb. A Gyõrnek nyerni kell mindenképpen a BL remények életben tartásához. Nagyon össze kell kapniuk magukat, mert az elmúlt 1 hétben gyengén muzsikáltak. Reméljük mára idõzítették a formájukat. Még szerencse, hogy a Zvezda komolyan gyengült tavaly óta, mert Karejeva és Romenszkaja abbahagyta, Andrjusina és Sipilova meg sérülés miatt nem játszhat. Az esélyt megkapták, élni kell vele.
A Veszprémnek brutálisan nehéz dolga lesz, mert legalább 1 pontot kellene szerezni a csoportelsõséghez. Szinte mindenkinek a maximumot kell hoznia, hogy ez meglegyen. Ha kikapnak marad a 2. továbbjutó hely amihez majd meg kell verni az izlandiakat itthon. A 2 továbbjutó viszi magával az egymás elleni eredményt, tehát nagyon fontos a mai meccs ebbõl a szempontból is.
Remélem a mai nem lesz olyan szörnyû vasárnap, mint a múlt heti...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40896
Sajnos az a baj, hogy ez egyre ritkábban derül ki... Nem ártana egy jó Lovi a válogatott jobbszélre. De ez már sajnos csak utópia...

Igen, Fanni vitte a hátán a Fradit oroszlánrészt vállalva a gyõzelembõl. Azt gondolom, hogy sajnos neki is már csak ilyen fellángolásai vannak...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40895
"LOVÁSZ 8(5)" 😊

Loviról megint kiderült, hogy nem felejtett el kézizni, nem is tudtuk eddig róla ráadásul, hogy heteslövésben is ilyen jó. <#taps>

A meccseket nem láttam, mert Szentendrén szurkoltam a Siófoknak. (sikerült nyerni😊) Viszont a Fradi-Loki statját nézve elég gyenge teljesítményekrõl árulkodik, Loki részrõl. Pl. Crap: 2 gól. Úgy tûnik, neki is ellenünk ment jobban. Kenyeres viszont megtalálta önmagát?
Szerencsére a HunNet ismétel, így láthatom majd a felvételt. <#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40894
A férfi BL-ben: Zaporozsje-Haukar 26-15 (12-8)

Na ezért az eredményért biztos nem haragszanak Veszprémben az ukránokra, igaz Mse? <#wink><#vigyor>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40893
Kisebb meglepetés a BL-bõl: Krim-Viborg 38-34 (20-22)

A Metz pedig nyert otthon 32-24-re a Nürnberg ellen.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40892
Fradi-Loki 33-30 (16-17)

A Fradi Fanni vezérletével nyert és ezzel már nincs veretlen csapat.

Vásárhely-Békéscsaba 24-21 (11-9)

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40891
Valamennyire váratlan eredmények születtek. De talán azért gondolom még mindig váratlannak, mert még mindig dolgoznak bennem is a régi reflexek.

Grat. a gyõzteseknek.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40890
Kiskunhalas-Fehérép 23-20 (13-10) <#wow1>

A Fradi után a Fehérép is kikapott, mi van mostanában Halason?

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40889
Félidei eredmények:

Fradi-DVSC 16-17
Vásárhely-Békéscsaba 11-9
Kiskunhalas-Fehérép 13-10!!! <#wow1>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40888
Gratulálok a Picknek, simán behúzták a meccset, ahogy vártuk tõlük. <#taps> Ezzel bebiztosították a KEK részvételüket.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40887
Podravka-Valcea 20-30 (14-13)

Elképesztõ mekkorát betlizett a 2. félidõben a Podravka...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40886
32-26-ra nyert az Ikast egy sok hibával tarkított meccsen, melyen végig vezettek.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40885
Egy kis kiegészítés: akinek van érvényes netes Eurosport Player elõfizetése az természetesen tudja nézni a neten a nemzetközi Eurosport2-t is.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40884
A ma délutáni-esti étlap <#wink>

Eurosport2(nemzetközi) 14:20-tól: Ikast-Kometal nõi BL (a magyar sajnos angol focit ad)
EHF TV 16:00-tól: Podravka-Oltchim nõi BL
Viasat3 17:00-tól: Pick-Plock férfi BL
Hunnetmedia 18:00-tól: Fradi-DVSC illetve Vásárhely-Békéscsaba

DUNAFERR FOREVER!!!

#40883
A 2009. január 16.-február 1.-ig tartó horvátországi férfi kézi VB jegyeit november 24-tõl kezdik árulni. A neten itt lehet venni!
A csoportmeccsekre a napijegy 300 kunába kerül. (3-4 meccs)
A zágrábi elõdöntõre 500 kuna, a bronzmeccsre és a döntõre 700 kuna a jegy.

Hajrá Magyar Kézilabda!

kaloz174
#40882
Nem akarom felmenteni a csapatot. Vagy mégis? Talán mégis. Mert ez a csapat megérdemli, mivel nagyon nincsenek könnyû helyzetben.
Ez a szezon, sajnos, errõl szól. A sok egyéb mellékkörülmény, valamint az, hogy hirtelen kellett alapemberekké elõrelépniük azoknak a játékosoknak, akik eddig inkább másodhegedûsök voltak, ezt hozta, ezt is hozza magával.
+ Vili megpróbált mindenkinek lehetõséget adni. Azoknak is, akik még ennek a csapatnak is a tartalékai.
Ez lett belõle.
Volt egyébként pár dolog - nagyon tisztelve Imre Vilit - amit ma nem értettem a taktikában. Látható, hogy Berni a jobb irányító. Õt mégis gyakran lekapta, szemben a ma megint gyengébben teljesítõ Lalával. (Aki egyébként egy nagyon szimpi emberke, csak elfelejti, hogy "vért kellene innia" meccsek elõtt.😊)
Valamint az sem értem, miért nem kap Ivett, aki egyébként amikor pályán volt, nagyon csipkedte magát, több szerepet. Ebben a helyzetben azért õ egy rutinos játékos, akinek a játéka egy kihasználatlan lehetõség jelenleg, pedig most minden erõnkre nagy szükség lenne. Mintha még mindig nem állt volna össze teljesen a csapat.

Most jó hosszú pihenés jön, miközben elég sok kérdés megoldása várat magára.
Mint megtudtam, a MK-meccsünk január 28-án lesz, az ETO ellen. Közvetlenül a bajnokit követõen. Ezt sem tartom túl szerencsésnek, de nyilván ezer oka lehet, nem akarok ezek ismerete nélkül kritikát megfogalmazni.

Még annyit egyébként a felmentéstõl: láttam én a "nagy" Dunaferrt is a gyatrán játszani Szpari ellen, pl. Az akkori folytatásban most is kiegyeznék. (Csak abban nem, ami akkor is a háttérben zajlott.)
+ Van egy olyan dolog, hogy nehéz egy eleve gyengébb csapat ellen felpörögni. (Ezt nem mentségként írom, term.)

Reménykedjünk. Mást nem tudunk. Az ugyanis már biztosnak tûnik, hogy erõsítésre nem számíthatunk, ami a játékoskeretet illeti.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40881
Talán jobb lett volna, ha nem látom ezt a borzasztóan gyenge produkciót. Szinte a Vasas szintjére süllyedt a csapat játéka. Kritikán aluli színvonalú meccs volt, temérdek hibával és elrontott ziccerrel. A 2 pont meglett és ezzel a 3. helyen fordul a csapat. Ehhez gratulálok nekik, de a mai meccshez inkább nem. Még ha csak a gyõzelem is volt a lényeg, ennél azért többet kellett volna nyújtani.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40880
Köszi! <#worship>

Remélem tudom nézni.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40879
Na ez az... Olyan intézi elvileg, akinek igazából nem sok köze lenne hozzá és nem is érdekelt. Erre írtam, hogy "Ez Magyarország és az MKSZ a XXI. század elején..."

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40878
Lehet, hogy szerencséd van:

Vasas - Dunaferr

(Bár nyilván jobban szeretnél ott lenni Te is.)

Hajrá Csajok! Hajrá Imre Vili! <#eljen>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40877
egészen én sem értem mi Maglódi szerepe ebben -ahogy írtam az elsõ hsz-ben-, de a cikkek alapján õ intézi (nemintézi - nála vannak a papírok) tehát mégis csak övé az egyik fõszerep 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40876
Sajnálom, hogy nem leszel ott, de elsõ az egészség, természetesen.
Ez az idei utolsó bajnoki. Sajnos, bár a Vasasnak felajánlotta annakidején a HunNet a közvetítések lehetõségét, õk (csv.) nagyon rövidlátóan álltak hozzá.
Pedig még az akkori szakmai vezetés (Lajos, Samy) is támogatta a dolgot. Mind hiába.😞 Így, sajnos, nem lesz lehetõséged nézni a meccset. Hiába, õk is egy BEK-gyõztes csapat.<#eplus2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40875
Szerintem 1-bõl eltalálod! (neked az ilyesfajta dolgok nagyon mennek)<#smile>
Isthy
#40874
Na azért kíváncsi lennék, hogy hányszor aktivizálták magukat ebben az ügyben.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40873
Én meg azt mondom, hogy nem tudom Maglódinak mi a nagy szerepe benne. Sztem ez Szandra és az MKSZ érdeke (ügye) lenne. Ahogy kalóz is fogalmazott Lajosnak marhára mindegy, hogy miként lövi a Fradiban a gólokat. Neki semmi érdeke, hogy hajtsa az ügyet.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40872
Sajnos én nem leszek ott, délután felülvizsgálaton van jelenésem a szalagjaimmal kapcsolatban. Ezért este itthon fotelszurkoló leszek és várom a helyzetjelentéseket. Remélem a 2 pont megszerzése nem okoz nagy problémát a csapatnak, volt idejük pihenni és felkészülni.

HAJRÁ DUNAFERR!!!

DUNAFERR FOREVER!!!

#40871
Maglódi

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!