61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #45110
    Ajánlom figyelmedbe, hogy ez a meccs (Siófok-Újváros) szombaton lesz...:)
    Egyébként megkérdeztem: azért vannak csütörtökön a meccsek, mert máskor nem szabad a csarnok.
  • Isthy
    #45109
    A 2012-es férfi EB kvalifikációs csoportjainak sorsolásánal Fortuna igencsak szorosan fogta a kezünk Ennél mákosabb sorsolásunk nem is lehetett volna. A csoport első 2 helyezettje jut ki az EB-re.
  • Isthy
    #45108
    Privi ment!
  • Isthy
    #45107
    Várható volt és az indokai is érthetőek. Ráfér a Békéscsabára egy gólerős irányító.
  • Isthy
    #45106
    Köszi mindkettőt!

    Gondolom a hétvégi meccsünkről is kapunk majd tőled összefoglalót
  • kaloz174
    #45105
    Úgy gondolom, így 1 nappal a történtek után, hogy fejben voltak jobbak, mint a Fradi. Ami azért nem olyan meglepő. Igaz, ehhez az is kellett, hogy mentalitásban is önmaguk legyenek, valamint az, hogy fizikailag is bírják.
    Na és végül + 1 jó hír: végre megvolt a létszám, mivel Vadász Ildi, az egyik ígéretes ifink, hosszú sérülés után játékra jelentkezett.
  • Mse
    #45104
    Isthy!!!

    Barcelona -jegyinformáció

    privátban értekezzünk!!!
  • Gabess8
    #45103
    Gratulálok a csajoknak a Fradi elleni győzelemhez, fogalmam sincs, hogy csinálták, de nagy bravúr volt!!

    Az Eto a végén örülhetett a döntetlennek, pedig ezt a csapatot simán lehetett volna verni, de kis híján a Győr megverte saját magát. Nem "baj" nincs veszve semmi menni kell előre jobban figyelni, hátha tényleg elbízzák magukat a Románok.
  • kaloz174
    #45102
    Akkor ez a hír igaz lett. :)
  • kaloz174
    #45101
    Nagyszerű győzelem volt, jók voltak a csajok, BB, Pisák Reni, Ivett, Boki különösen. Na és Bokit megint kiállították a végén - mint annakidején, amikor szintén nyertünk. (Emlékszel, Isthy?:))
    A legjobban az tetszett, hogy többször leindítottuk a Fradit, és abban BB gyakran benne volt.
    Simics Jucó is a helyszínen szurkolt a csapatnak.
    Jó volt a végén a boldog mosolyt látni a csajok arcán.
    Kár, hogy nem jöttetek, további beszámoló majd inkább holnap.
    Grat. a Csapatnak!
  • Andreeew
    #45100
    Ennyi. Mindig is ez ment az aktuális élcsapatnál, csak mostanság sajna nem az éremért harcol a magyar válogatott, hanem a 9. helyért...
  • Isthy
    #45099
    Győri Audi ETO-Valcea 25-25 (14-15)

    Azt gondolom, hogy ezt a meccset kicsit jobb koncentrációval és fegyelemmel 4-5 góllal kellett volna hozni. Sajnos ehelyett a végén örülnünk kellett a döntetlennek.
    Az első félidőben a védekezés nem nagyon ütötte meg a szokásos szintet. Rengeteg teret hagytunk a szélsőknek, annyira befelé koncentráltunk. A ziccereik 80 %-át szinte 2-es pozícióból lőhették és eredményesek is voltak. Kati sem volt a helyzet magaslatán, a 9-ből csak 2-t védett, persze 2-esből nehezebb. És ezek a 2. számú román szélsők voltak... Ráadásul a félidő végén meg elfeledkeztek a visszazárásról, így kaptunk 2 gyors gólt is. Cudar félidő volt védekezésben, mind a falat, mind Kati teljesítményét tekintve. Elöl még viszonylag jól ment a játék, így csak -1 volt a szünetben.
    A 2. félidő első felében nagyot fordult a dolog. Hátul pazar negyedórát produkált a csapat. Gin parádézott és a védelem is összeállt, a románoknak 15 perc alatt csak 2 gólra futotta. Sajnos ezt nem tudta elöl kihasználni a csapat. Ebben az időszakban ugyan sikerült fordítani, de közben 6 abszolút ziccert sikerült elrontani. Itt meg lehetett volna roppantani a gödörben lévő románokat. Sajnos ezután felébredtek és kiegyenlítettek, majd a vezetést is átvették. A támadásaink középre szűkűltek, a szélsőket alig használtuk, nem húztuk szét a falat. A végén a harcossággal sikerült megmenteni az egyik pontot.
    A románok sem játszottak nagyot, meg lehetett volna verni őket. A 2 szélsőjük illetve Paula hozta nekik a meccset. Sajnos nálunk alig volt jó teljesítmény, talán Spiridon és Amorim emelhető ki, Kati sem hozta azt amit szokott.
    Ami bíztató, hogy ezzel a közepes játékkal is sikerült partiban lenni a románokkal. 1 hét múlva olyan játék kell, mint tavaly a BL döntő első meccsén és akkor meglesz a továbbjutás. A románok már a zsebükben érzik a döntőt és ezt sztem ki lehet használni.

    HAJRÁ ETO!!!
  • Mse
    #45098
    igen, feljegyeztem! amint tudok valami infót, foglak keresni!
  • Isthy
    #45097
    Csatlakozom a gratulálciódhoz! Szép volt lányok, nagyasszonyok!!!

    Szerencsére végig bírta a csapat és a végén fordítva 39-37-re nyert a Népligetben. A védekezésünk sajnos úgy fest maradt régi, de elöl szerencsére most sikerült ellensúlyozni. Sajnos nézni nem nagyon lehetett a meccset, így nagyon várom a "helyszíni tudósítónk" beszámolóját

    OFF:
    Az sms-t megkaptad?
  • Mse
    #45096
    gratulálok a lányoknak és nagyasszonyoknak!

  • Isthy
    #45095
    Vác-DVSC 27-31 (13-14)

    Ma a váci csapatnak nem nagyon ment sem elöl, sem hátul. Köstner jól összerakta a Lokit az elmúlt hetekben és megérdemelten nyerték a mai meccset. A mérkőzés 3/4-ed részében ők vezettek és a Vácnak kellett futnia az eredmény után. A hazaiaknál ma kevés volt a jó teljesítmény, a vendégeknél sokan tettek hozzá és csapatmunkával megszerezték a győzelmet. NA-nak nagyon össze kell kapnia a csapatát a visszavágóra, hogy legyen még egy harmadik meccs Vácott. Most a Lokinak áll a zászló, kérdés, hogy otthon tudnak élni a lehetőséggel.

    Sajnos a Fradi oldalán nem lehet rendesen nézni a mi meccsünket, gondolom valami technikai probléma miatt. De a félidőben mi vezetünk 22-19-re és ez igencsak jó hír A kérdés, hogy bírjuk-e végig...
  • Isthy
    #45094
    Igen, direkt Mert ugye itt a tv-s közvetítéseket szoktuk beírni, a netes csak néha bónuszként kerül bele
  • kaloz174
    #45093
    Igazatok van, de besokalltam. (Ezért kellett leírnom. Bocs, ha valakit untattam.) Mivel amit írok, sosem írom bántó szándékkal, oda nem illő kifejezéseket használva, bár biztosan lehetne precízebben is fogalmazni.:) Mondhatnám a közhelyet, hogy: mindenki magából indul ki. De felesleges. A saját tanulságait mindenki levonja. Ennyi.

    Most pedig irány a Fradi-pálya. Ahol azért jól esik, hogy nincs belépő.

    Hajrá Újváros!
  • Mse
    #45092
    direkt? :) nagy hiba :D mondjuk sokan nem tudnak róla, felvilágosítottam pár embert, nehogy lemaradjanak róla :D (már ha tényleg lesz közvetítés!)
  • Isthy
    #45091
    Bizony lesz kínálat

    Nem hagytam ki, mert a tv-s közvetítéseket írtam csak (#45042 első sorában is így szerepel), a neteseket direkt kihagytam

    Ráadásul remélem nekem még este 8-tól is lesz mit néznem a neten KEK vonalon
  • Mse
    #45090
    ma lesz kínálat jó meccsekben :)

    Isthy, szerintem még valamit kihagytál a hétvégi műsorból -legalábbis nagyon remélem!!!- az FTC Net Tv által közvetített: FTC-Dunaújváros meccset ma 16.00 órakor.
  • Duby
    #45089
    Ennyire nem általánosítanám a dolgokat.
    A nagy többség személyes ismeretség nélkül szentírásnak számító véleményt nyilatkoztat ki a másikról is. Ez az egész fórumosdi (határozott kivétel ez ahol vagyunk) olyan távol van a valóságtól, mint ide Makkoshotyka. Egy degenerált irrealitásban tobzódó viszonyrendszer valós tapasztalatok hiányában kikiáltott elmebeteg vélemények és személyeskedés hegyek.
    Ha valakivel problémám van, nem értek egyet, vagy pont az ellentéte, fáradjak ki a sporteseményre, keressem meg személyesen, és egy sör/bambi mellett beszéljem meg vele a dolgaimat. Mint ahogy mi - én sajnos régebben - rendszeresen szoktuk.
    Abban viszont igaza van Isthynek, és ez az én támogató véleményem is, kedves Kalóz, hogy semmit sem kell törődni a neten bátran billentyűzetkoptató, életükben eléd nem álló, kézilabdát tévéből ismerő, rámenősen személyeskedő, önmagát szentírásnak tartó hiteltelen emberekkel.
  • Isthy
    #45088
    Most pedig fordult a kocka, a győri szurkolók ismerhetik meg azt a "másik oldalt", ilyen egyszerű a dolog. Nekünk is el kellett viselni akkor amit kaptunk, most nekik jutott ez a szerep. A nagyság átka
  • Isthy
    #45087
    Lehet téged mások jobban ismernek, mint te saját magadat? Nyitott könyv vagy nincs mese!

    Félretéve a tréfát, sztem hagyd az egészet. Nem egyszerű, de felesleges erre energiát pazarolni. Én már évek óta nem foglalkozom az ilyen dolgokkal és túléltem Akik tényleg ismernek, azok tisztában vannak a dolgokkal és az a lényeg.
  • Isthy
    #45086
    Utólag visszanéztem a meccset, megérdemelten nyert a Viborg. Sok hiba volt a meccsen, a dánok rontottak kevesebbet. Az 1. félidő kiegyensúlyozott volt, felváltva vezettek a csapatok. Rantala jól védett, Lunde viszont gyengén. Szünet után fokozatosan elhúztak a dánok és végül biztosan nyertek. Althaus jó játékkal tért vissza a sérüléséből. Jurack pedig 2 hónappal a szülése után igencsak meglepett mindenkit a játékával. Sztem ők ketten a visszatérésükkel sorsdöntő érdemeket szereztek a győzelemben. Kiemelhető még a 2 viborgi szélső eredményessége, mert nagyon jól felkészültek Rantalából. A norvégoknál Sulland és Rantala dícsérhető.

    Sztem a Vibrog óriási lépést tett a döntő felé, szinte már csak ők ronthatják el.
  • Isthy
    #45085
    Ahhoz képest, hogy Varga igencsak kiváló eredményt ért el a csapatával, most meg elküldik.
    De a következő mondatban írtam, hogy persze ki tudja mi van a háttérben. Gondolom erről neked van információd.
    Tegnap nagyon simán kikaptak Fehérváron. A Halas viszont kisebb meglepetésre pontot szerzett a Vásárhelytől.

    Alcoa FKC-Siófok 34-23 (16-10)
    Kiskunhalas-Vásárhely 31-31 (15-16)
  • Breki33
    #45084
    Női kézilabda BL: hatgólos előnyt szerzett a Viborg a Larvik ellen

    A címvédő dán Viborg hazai pályán hatgólos előnyt szerzett a norvég Larvik ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén. A visszavágót a jövő hétvégén rendezik, a másik ágon a Győri Audi ETO és a román Valcea vasárnap 17.15-kor találkozik.



    NŐI KÉZILABDA BL ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
    Viborg (dán)–Larvik (norvég) 27–21 (13–13)
  • Isthy
    #45083
    Ahhoz Szabinának tényleg komolyan össze kéne kapnia magát...
  • Breki33
    #45082
    Gabi és a Sexy magyar csajok

    román cikk angolra fordítva

    klikk
  • Isthy
    #45081
    A hétvégi tv műsor beírásomból sajnos kimaradt egy közvetítés:

    2010.04.11. 15:00
    Sportklub
    Vác-DVSC női bajnoki elődöntő
  • kaloz174
    #45080
    Gondolkodtam, hogy mit is írjak neked, miután már Te eleve eldöntötted, hogy én adott esetben hogyan is reagálnék, pedig nem ismersz, nem tudod, milyen tapasztalatokkal és információkkal rendelkezem. :(
    Ennek ellenére megpróbálok pár mondatot írni, bár nem hiszem, annak alapján, amit írtál, hogy sikerülhet meggyőzni téged. Legalább arról, hogy láthatom másképp is, mint pl. Te, na és az, nem biztos, hogy főben járó bűn.

    Tehát: készséggel elismerem, hogy a jobb helyzetben lévő csapatok mindig, tehát már évtizedekkel ezelőtt is, megpróbálták megszerezni a legjobb játékosokat. Ez, többnyire, sikerült is nekik. Na és mindig voltak valamiért kiemelt helyzetben lévő gárdák. Ez ma is érvényes. (Vannak ennek jó és rossz vonzatai, egyaránt. Jónak gondolom pl., hogy az utánpótlás terén a tehetséges játékosok jobb szakmai feltételek között készülhetnek.)

    Én őszintén megírtam, mit érzek, ebben a helyzetben, mint a kézilabdát kedvelő szurkoló. Ez, számodra, elfogadhatatlannak tűnik, pedig nem hiszem, hogy mindenkinek egyformán kellene gondolkodni. (Ráadásul azt sem gondolom, hogy őszinteségemmel, mondataim stílusával bántottam volna valakit.)
    Az ETO-ban eddig is voltak idegelégiósok, de én most éreztem úgy, hogy számuk már olyan arányú, ami számomra átlépett egy elviselhető határt. (Nem konkrétan az adott hiányposzt betöltése.)
    Ennek ellenére, mint már olvashattad, elfogadtam az "ész" érveket, amit itt többen, ellenvetésként felhoztak. "Szeretni" azonban azt a szabályozást, ami ezt lehetővé teszi, nem fogom. Sosem tettem, Prokop "működésétől" kezdve.

    A tanulságot azonban levontam. ETO-ügyben nem fogok véleményt írni, mert 2 fura tapasztalatom is volt mostanában. Az egyik az, amikor a csapatvezetéshez közel álló szurkoló kérte számon rajtam azt a véleményt, amit maga a csapatvezetés is képviselt a csapat mérsékelt teljesítményét követően, a másik az, amit most vettél zokon tőlem. (Az első esetben, term. nem tudhatta az illető, hogy mindazt egészen autentikus forrásból ismertem.) Pedig ezt is olvastam máshol, mástól; csak "táboron belülről".
    Magyarul: ha én írom, akkor az személyes sértés, annak ellenére, hogy nem is áll olyan messzi a vélemény a etos körökön belüli emberek vélekedésétől.

    Bocs', ha kicsit hosszú voltam.
    Ezután egészen rövid leszek. Ígérem. Azért köszönöm Gábornak ...
  • kaloz174
    #45079
    Mihez képest nem szimpatikus?
    Tudom, meglepő, hogy ezt írom, de hidd el, nem alap nélkül.
    Azt, hogy miért pontosan ez lett a végeredmény, nem tudom, de a váltást indokoltnak gondolom, azok alapján, amikről hallottam, na és amiket tapasztaltam év közben.
    Az viszont meglepett, hogy mindez már most kiderült.
  • Mse
    #45078
    nagy öröm az megvan, csak látni nem láttam :(
  • Mse
    #45077
    én NA-ra és a Vácra gondoltam, konkrétan Szabi kapcsán. :)

    Edináról nem tudok semmit,csak pletykaként az érdi csapatot olvastam több helyen vele kapcsolatosan.
    Míg a Fehérvárnál volt, addig is megvolt a francia melója, szóval összeegyeztethető a kettő, ha nem jön, az szerintem nem emiatt van.
  • Mse
    #45076
    de, szó nélkül hagytam :)))
  • Andreeew
    #45075
    Mintha Ti nem ezt csináltátok volna anno amikor ment a szekér :)
    Csak akkoriban lehetett a magyar mezőnyből is olyanokat igazolni akik erősítést jelentettek egy BL élcsapatnak. Ha ez most is így lenne, akkor biztos vagyok benne, hogy az ETO is inkább magyar játékosokat igazolna. S abban is elég biztos vagyok, hogy akkor meg az lenne a problémád, hogy elvesszük a többi magyar csapattól az általuk felnevelt tehetségeket :)
  • Isthy
    #45074
    Igen, erről hallottam én is. Nem tűnik szimpatikus dolognak, persze ki tudja mi van a háttérben.
  • Isthy
    #45073
    Szerencsére kiváló meccs volt, a kupadöntők minden kellékével!

    MKB Veszprém-Pick Szeged 27-27 (12-14) büntetőkkel 30-28

    Gratulálok a Veszprémnek a kupagyőzelemhez! De ugyanígy gratulálok a Pick Szegednek, mert kiválóan játszva, hatalmas küzdelemre késztették a veszprémieket. A végén Fazekas bravúrjai döntöttek a büntetőknél, gondolom Mse nagy-nagy örömére
  • kaloz174
    #45072
    Itt egy már egyértelmű hír, V-Man jóvoltából.:)
    (Az indexről másoltam.)
  • Isthy
    #45071
    Kicsit más:
    Mit tudsz arról, hogy jövőre lehet egy "Jolly Joker" ül majd a kispadotokon?