Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
A Dunaferr-t meg összesorsolták a Szegeddel a férfi KEK-ben...
Egyébként most az EB-n bizonyíthatja, hogy miért is van ott. Biztosan megkapja a lehetõséget fõleg, ha Sopronyi itthon mard- de szerintem nem fog!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A kimaradók sztem az értékelés alapján Sopronyi és Csáki.
DUNAFERR FOREVER!!!
Egyébként a lehetõségek közül Õ szerintem az útólsó ami rá legjobban illik!<#smile>#smile><#mf1>#mf1>
Még van 9 nap, talán sikerül elég erõt gyûjtenie.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
- Lehet, hogy õ értékelhetetlen. <#wink>#wink>
- Lehet, hogy õ lesz az egyik kimaradó. <#taps>#taps><#eplus2>#eplus2>
- Lehet, hogy õ olyan, mint a kapufa. Nem is kell értékelni, úgyis ott lesz. Nélkülözhetetlen. <#csodalk>#csodalk><#nemtudom>#nemtudom>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
ezekszerint mégis 😄DD
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Hosszú távon gondolkodtam. Bár abban igazad van, hogy Zizinek is ott a helye, tehetsége révén. Ehhez azonban neki is sokkal komolyabban kell koncentrálnia.
Majd kiderül most az EB-n, mennyire képes rá.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Remélem, az EB-n inkább az elsõ két meccsen mutatott pörgós, ötletes játék lesz jellemzõ.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Viszont, ezt a mai meccs is, valamint az egész Pannon kupa , jól példázta, Zizi nagyon hajlamos a fegyelmezetlen játékra, egyénieskedésre. Tehát pontosan azzal marad adós, amit egy irányítónak tennie kellene, vagyis a csapattársak eredményes megjátszásával.
Ebben látom Temes Berni egyik esélyét is arra, hogy bekerüljön a válogatottba. A másik esélye: sokoldalúsága. Beismerem, nagyon szorítok neki, mert pocsék dolog lehet folyamatosan azt megélni, hogy éppen lemarad valaki egy lehetõségrõl.
Természetesen tudom, hogy ehhez leginkább neki kell annyit fejlõdnie, elõrelépnie, hogy neve komolyan szóba kerüljön a keret összeállításánál.
Ebben az esetben minden további nélkül vállalom, hogy elfogult vagyok. <#wink>#wink>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A csapatnak gratulálok a gyõzelemhez!
A védekezésünkkel lesz még dolga a stábnak bõven az tisztán látszik. A támadásoknál jobb a helyzet, de még ott is van mit javítani. Ki kell használni a hátralévõ bõ hetet.
Orsi maximálisan megérdemelte a díjat, õ volt az aki mindhárom meccsen stabilan és magas színvonalon hozta a klasszis teljesítményt.
Hivatalos kerethirdetés kedden, de sztem a csapattagok már ma este tudni fogják a döntést.
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
úgyhogy én is élvezhettem Gulyás felkészült közvetítését, fantasztikus volt, mindig meg tudok valami újat, most pl azt, hogy Szamoránszky átlövõ is 😄
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Egyébként a helyszínen jól jártál mert én kénytelen voltam lehalkítani a készüléket annyira tetszett a kommentár szerintem kitalálod ki volt!
A Veszprém hozta a kötelezõt, talán kicsit gyengébb játékkal, alattomos izlandiakkal, és egy extra gyenge bírópárossal 😄
De most volt elõször teltház, minden jegy elkelt -igaz azért bérletes üres helyek még voltak- nem hittem volna, hogy ez a csarnok is kicsi lesz, akár egy Haukar ellen is 😊))
lehet tervezni a 10ezreset 😄DDD
holnap lehet ismét a helyszínen fogunk szurkolni a csajoknak, szóval kéretik drukkolni, hogy ne legyenek síkosak az utak, ne szakadjon a hó, mert akkor nem megyünk 😄
Az én EB-re utazó keretem:
Pálinger, Pastrovics
Vérten, Vincze
Szamoránszky, Szabó
Bódi, Kovacsicz (bár itt csak hasraütésre , mert a 3 jobbszélsõ lány kb egyaránt képes kiugró teljesítményre támadásban, meg hatalmas betlire is, védekezésük meg egyenlõ gyenge , talán Csáki védekezése lóg ki lefelé, ezért marad õ ki...)
Tomori, Sopronyi ,Hornyák
Szûcs, Bulath
Görbicz, Szucsánszki
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Igen, épp ideje volt már, hogy kezdjünk ráállni mi is erre gyorsabb játékra.
DUNAFERR FOREVER!!!
Úgy tûnik, Gabica is megértette az idõk során, hogy õ is átlövõ. <#vigyor2>#vigyor2>
Valamint szimpatikus a játék, a csapat gyorsításának szándéka is.<#taps>#taps>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Már az elsõ félidõben a parádés szélsõjátékunkkal eldöntöttünk mindent és utána csak az volt kérdéses, hogy mennyi lesz közte. Gratulálok Orsinak és Berninek külön is! Azt hiszem Bódi megváltotta a jegyét az EB-re, kiválóan játszott.
A második félidõ elsõ 12 percében a védekezésünk is már elég biztató volt a 4 kapott góllal. A védekezõ specialistának mondott Hornyákra jártak a macedónok gólt lõni az egész elsõ félidõben, Vili nem véletlenül ültette végig a másodikban... Kíváncsi vagyok holnap mit nyújt. Sokat kell még gyakorolni a nyitottat, mert az nagyon nem mûködik, a vegyes védekezés már talán jobb.
Támadásban végig egészen jók voltunk, a lerohanásaink jól sikerültek. Ami külön öröm, hogy mindkét szélre sikerül befejeztetni õket. A nyitott elleni játékot is nagyon szépen megoldottuk a szélsõink pazar teljesítményével.
Örülök, hogy Vilinek volt lehetõsége pihentetni Görbét, Zizi kezd belejönni a helyettesítésébe. Holnap a horvátok már komolyabb fokmérõi lesznek a csapatnak, remélem javuló formával azt is megoldják és újabb sikerélménnyel gazdagodik ez az átalakuló fiatal csapat.
DUNAFERR FOREVER!!!
"Csárli" - nem is tudom, hogy írják a nevét magyarosan - egyszerûen még ma is fantasztikus. <#worship>#worship>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nem tudom, kik lesznek a kimaradók. A szélen én Csákit nem vinném. Kapuban Pasit jobbnak gondolom, alapból. Beállóban Szabó Vali ma nagyon gyengén kezdett, de a második félidõben megoldotta a feladatát támadásban, más kérdés, hogy védekezésben akkor sem volt túl jó.
Úgy általában jobb képet mutat a csapat, mint amire számítottam.
Meglátjuk holnap, Saneláék ellen...
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Ahogy vártuk a veszprémiek simán gyõztek és továbbjutottak a BL 16-ba. Néha voltak problémák a játékban, de ma ennyi is simán elég volt. A Pick kiválóan helytállt és sokáig még a meccs kimenetele is kétséges volt, de a végén a hazaiak behúzták. Számukra jöhet egy szép szereplés a KEK-ben tavasszal, reméljük már teljes csapattal.
DUNAFERR FOREVER!!!
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
A Möbelringen kupán: Dánia-Oroszország 27-27
A Kárpát kupán: Németország-Ukrajna 31-30 és Románia-Horvátország B 26-23
DUNAFERR FOREVER!!!
Jó gyakorlás volt.
Örülök, hogy Buli "bemutatkozása" jól sikerült. Baba indulás gólt lõtt. <#taps>#taps>
Lehet, hogy Vili eldugta a labdát a héten a csapat elöl a héten? <#nevetes1>#nevetes1> Mert olyan nagy kedvvel játszottak a csajok. <#taps>#taps>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Egyébként a jelenlegi rendszerrel én sem értek egyet, de ez tényleg egy ördögi kör.
DUNAFERR FOREVER!!!
Ez nem javítja esélyeinket, nyilván. Bár eddig sem voltam optimista. Különösen meglepõ volt számomra, hogy Szucsánszki egyértelmûen éremrõl beszélt nyilatkozatában. Nem mondom, hogy ne legyenek célok, de az sem árt, ha valaki reálisan látja a helyzetet. Nem hiszem, hogy rózsaszín álmok kergetése használna, elõre vinne.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Igen, Ismerõs Arcok a Fábry show végén és mindez a retek klubbon....nem semmi 😄D
Csak az ETO!!! 😊
Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nincsenek könnyû helyzetben, ami a keretet illeti. Azt kívánom mindenkinek: szakvezetõknek és szurkolóknak, hogy legyen türelme, és ez maradjon akkor is, ha esetleg nem minden alakul a legoptimálisabban.
A szakvezetõk felé pedig annyi lenne a kérésem még, hogy tudjanak rugalmasan változtatni, ha pl. az elsõ elképzelésük nem jön be, akár a játékosokat, akár ami a taktikát, játékot illeti, ha az indokolt.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!