Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaloz174
#41020
Úgy olvastam elsõre, hogy Gin "csak" 2 évet írt alá. (Még az is soknak tûnik.) Meglepõdve láttam, hogy ezt csak képzeltem. Érdekes, mindenesetre.
Remélem, ezt követõen sikerül végre az ETO-nak nemzetközi kupában is nyerni végre. Azt gondolom, már megérdemelnék, ráadásul jól jönne a magyar nõi kézi tekintélyének is, mert éppen 10. éve lesz, hogy a Dunaferr BL-t nyert. Igaz, közben voltak EHF-kupa sikerek, de hiányzik már egy igazán "ütõs" eredmény. Ezért aztán: hajrá ETO, de csak nk.kupában, term. <#vigyor2><#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41019
Kedves sportbarátok, fõleg Isthy, Mse, Kaloz174, Jucus, persze többiek is csak õket még annyira sem ismerem, gondoltam végzek egy kis közvélemény kutatást most, hogy csak "órák" vannak hátra a kezdésig ki milyen Eb-re számít?
Isthy
#41018
Nálunk most mással kell foglalkozni, a mostani helyzetet kéne elõször rendezni...

Közben napvilágot láttak a szerzõdések és igazából semmi meglepõ nincs bennük. Számomra talán Gin 3 éve az egyedüli, amin kicsit elgondolkodtam. Nagy a gyanúm, hogy ez olyan hosszabbítás volt, mint Dettié <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41017
Kedves gyõri szurkolótársaink éppen azon izgulnak, ki marad, ki megy tõlük. Milyen fura világ van arra? Ilyen korán ezzel foglalkozni... <#csodalk><#csodalk> Bezzeg felénk... <#levele> Nem sietik el, akkor sem gondolják át.
Pedig ugyanaz az ország, 1 a bajnokság.<#rolleyes>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#41016
Igen, rá gondoltam <#wink> Azért Markovicsot nem nevezném megfelelõ utánpótlásnak Vujin után, ezért kérdeztem rá, hogy ki van a tarsolyban. Majd csak kiderül ki a kiszemelt.
Pedig nem ártana egy jó másik kapus is mögötte, mert így túl sok minden múlik rajta és ez sztem nem jó állapot egy komoly BL csapatnál.

Nocsak, mi történt? Így meglendültek a dolgok? A múltkori beszélgetésünkhöz képest ez nagy fejlõdésnek tûnik.

Akkor a nõi vonalra is egy kis információ: a ma esti gyõri sajtótájékoztatón sok fontos bejelentés várható a szerzõdésekkel kapcsolatban.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41015
azért érdekes, hogy ez a Kangas (vagy hogy hivják), még Finnországban játszik. A fizikumával és lövõerejével nagy csapatokban is helyet kaphatna. Ráadásul igen fiatal még.
#41014
ha Kiro-ra gondolsz, õ már aláírta a hosszabbítást Zagrebhez újabb 2 évre.
Nándi ne jöjjön, csak tönkretenné hogy megint padozna, Peric fantasztikus kapus, de fanatikus is, aki nem nagyon hagy mást védeni, Mocsai meg partner ebben -bár Nándi szintû 2. számú kapus még nem volt mögötte, de szerintem ugyanez lenne a helyzet.

J2-ben én Markovicban látok esélyt, meg elvileg van kiszemelt J2-re, aki támadni-védekezni is tud, nevet sajnos nem tudok 😊
de miután a TimeOutban várható ffi szekció is a késõbbiekben, így a jövõben talán 😉))

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41013
Mostt viszont akit érdekel:
EUROSPORT2,
20.00 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkõzés: THW Kiel–Barcelona (ism.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41012
Köszi az eredményt. <#wink>
Be kell vallanom, hogy annyira "izgultam" ennek a meccsnek a kapcsán, hogy egyszerûen elfelejtettem, hogy lesz. <#csodalk>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#41011
Finnország-Magyarország 21-34 (9-15)

Sima gyõzelem, ahogy várható volt. Igaz, a fiúk mindkét félidõ elsõ felét eléggé lazán vették, de ma ez is belefért. Vasárnap meg jöhet Nyíregyházán a közönségszórakoztatás, mindenkinek sok játéklehetõséggel.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41010
Sajnos ez van, most itt tartunk...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41009
Az tényleg rendben van, hogy B2-ben lesz választék a pótlására, de hogy J2-ben Marko helyett is van megfelelõ utánpótlás, az számomra hírértékû. Ki lenne az, ha nem brutális titok? Csak nem meg lett gyõzve a feleség? <#wink> A kedvenc portásod vajon visszajön? <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

#41008
az gáz 😞(( korpa közé..? 😞

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#41007
Komolyan mondom én már ott tartok, hogy nem lepõdök meg semmin, persze lehet velem van a baj....
#41006
No commen... imádom az ilyen embereket!
kaloz174
#41005
Ezt megnyugtató. Köszi az infókat. <#worship>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41004
"Remélem, sikerül a távozókat pótolni."
Putics Barna 😉

Aki látta a magyar-horvát válogatott meccset az nem szomorkodik, persze jobb lett volna ha ketten együtt maradnak, de Bagaric is itt van, így azon a poszton nem lesz gondunk. (védekezésben egyelõre Barna még nem tudja Fecit pótolni, de remélem azt is meg akarja tanulni odakint, és azzal sem lesz gondja!)

Bár szerintem J2-ben is van utánpótlás 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41003

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41002
Kedvencekhez hozzáadva. <#wink>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41001
Ennek örülök. 😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41000
Valahogy ez a hír sem esik jól:
Újabb átlövõt vesztett az MKB Veszprém
Nem is tudom, mit gondoljak, de nagyon nagyra tartom azt a csapatépítõ tevékenységet, azt az általam követendõnek tartott sportszervezõi munkát, ami Veszprémben zajlik, hosszú évek óta. Így, bár nem rendelkezem túl sok információval, sajnálom, hogy meghatározó játékosait veszti a legjobb magyar ffi kéziklub. <#rolleyes>
Remélem, sikerül a távozókat pótolni.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#40999
Nem is mondta senki, hogy nem az... Sok minden változott az utóbbi idõben, s néhányan ezt már egy ideje tapasztaljuk...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40998
Bármikor nézheted õket, a helyet már tudod <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40997
A nagyság átka <#ravasz1><#vigyor>

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#40996
#40995
Hát még nekem hogy fáj.....de már kezdek hozzászokni, mert párszor elõfordult már ilyen...
#40994
én meg ezzel ültem szemben...
mondjuk ez 2 emberes produkció 😞

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#40993
Köszi a képeket! <#worship>
Máskor is szívesen nézném õket, nem csak akkor, ha egy ilyen alkalomból elõkerülnek. <#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#40992
Ez azért nagyon fáj, így szemtõl szembe...<#szomoru1>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40991
népszerû, ááá dehogy 😉))
köszi a képeket!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#40990
#40989
Milyen népszerû lettem hirtelen. <#nevetes1>
A képeket itt nézhetitek meg.

Hajrá Magyar Kézilabda!

Isthy
#40988
Azt hiszem a képekkel kapcsolatban majd a legilletékesebb fog itt tájékoztatni benneteket. Mivel szokott itt írni és olvasni. Sztem ezt neki kell megtennie. Ugye Stilo? <#wink><#vigyor>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40987
Vannak bizony, ahogy beszéltük is...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40986
Akit Vili nem értékelt a kupa után

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#40985
Ehhez csatlakozva

Katalin



Név eredete:
Egyiptomi-görög-német-magyar eredetû

Név elemzése:
A Katalin név olyan személyiség kialakulásához járulhat hozzá, aki rendkívül élvezi mások társaságát, és mindig új arcokat szeretne megismerni. Ennek az egyéniségnek szinte lételeme a változás, gyorsan vág az esze, kreatív és sokoldalú. Nagyon szeret utazni, és olyan munkákat végez szívesen, melyekben használhatja ezeket az adottságait. Nehézségekbe azért ütközhet, mert az állandóság és nyugalom nagyon távol áll tõle.
#40984
hol lehet megnézni Stilo fotóit? mindig látom, hogy ott van, de a képeit nem látom, pedig érdekelnének 😊

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Breki33
#40983
Ezekhez a képekhez kérhetnénk linket?
#40982
Szerintem lemaradtam, megkérdezhetem a tisztelt társaságot mi, vagy inkább ki vágta ki a biztosítékot?
#40981
Isthy, én ezeket a pillanatokat személyesen éltem át...ilyenkor nyílik a bicska a zsebemben...<#boxer>
Na, és ha ez a vonal megszûnne, még akkor is vannak tartalékai...undorító
Isthy
#40980
Tehát Vili bevállalta a 3 kapust, amit már idõtlen idõk óta nem csináltak nálunk. Ha védeni is fognak eleget, akkor ehhez csak gratulálni tudok, mert sztem szükség lehet rájuk. Meg ugye a jövõt kell építeni, Gin már nem sokáig lesz, világversenyen kell rutint és tapasztalatot szerezni, nem uli-buli kupákon.
Sopronyival úgy látszik mégiscsak számol, tekintettel a halovány átlövõhelyzetünkre és beáldozta a beállós posztot. Kíváncsi vagyok mennyi szerepet fog kapni. Ezek szerint Pirin sok teher lesz megint. Csáki kimaradása várható volt.

Azért az MKB-nek a Celje, Chambery csoport sztem jobb lett volna ennél, de ez is még elmegy, mondjuk a második legjobb.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40979
Már volt arra is példa, igaz nem volt ekkora a "virághalom", de majdnem <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40978
A helyezkedés kiváló példája.
Elnézve Stilonak a lelátón készült pannonos fotóit... Hát, azt kell mondjam nagyon nem tetszettek... De ez van...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40977
Tudtam, hogy meg fogsz szólalni "vázatársam" <#wink><#vigyor> Én nem is fûznék hozzá semmit, csak annyit, hogy egyetértek!

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#40976
Ki tudja, bármi megtörténhet. Hátha végre mulatni is akar a születésnapján <#ravasz1><#vigyor>

Sajnos a KEK-et megjósoltam már egy másik fórumban...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#40975
Grat., mélységesen egyetértek.
Ha belegondolok, hogy másoknak mekkora harcot kellet vívni, bizonyítani, hogy ott a helyük, õ pedig csak egyszerûen felvette a szerelést, csomagol, utazik, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga...Jobb, ha bele sem gondolok. <#falbav> Mert akár olyan játékos is mehetne, akivel nem csak többen lehetnénk.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#40974
csatlakozom, de ez így könnyû! Természetben...no az más!-😊))
Isthy
#40973

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK GIN!!!


DUNAFERR FOREVER!!!

#40972
no végül is Szabó helyett Sopronyi maradt a keretben.
Ami az EB-t illeti a véleményem: háát igen, az orosz, norvég, német csapat mellett benne vannak a legjobb nyolc csapatban a világon (+ D-Korea), ergo a világ legjobb nyolc csapatából sikerült 4-et egy csoportba sorsolni! Ez ismét az EHF töketlenségét illetve pofátlanságát igazolja!
Szerintem sirákozásra a másik háérom csapatnak is pont annyi oka van mint nekünk! Egyikük sem mehet biztosra, bármelyikük is kieshet már a csoportmérkõzések után. Ahogy én látom, a meggyengült (nevekben legalábbis) románoknak van erre a legnagyobb esélyük.
Ami az MKB V-et illeti nem rossz a csoporja, sokkal jobbra eleve nem lehetett számitani a kritériumok miatt. Csak az EHF nem akar róla tudomást venni, hogy a Flensburg kikapott Veszprémben! Vajon mikor jönnek rá?
ASzeged_Dunaferr összesorsolásnál az emebre egyik szeme sir, a másik meg nevet. Igaz lehetne 2 csapatunk a 8 közt, de akár egy sem, így az egy az biztos!
#40971
Igen,mert ebben az országban a tudás kevéssé számít,annál többet az,hogy ki a sógor,koma,ismerõs.
Az meg pláne szomorú,hogy egy edzõ sincs ebben a magyar posványban,aki ne lenne háznélküli csiga(ahogy Hofi mondotta).