Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Viszont Herr Orsi megtanulhatná, hogy védéskor elõbb várja meg mi lesz a kipattanóból, utána örüljön😊
És nem reklámképpen, de ha valakinek nincs Sport1, akkor itt lehet majd nézni a meccseket élõbe, igaz dánul, de legalább van😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
HERR ORSI, HERR ORSI, HERR ORSI 😄DDD
szép volt csajok, Vilinek is gratula!!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Ha lenne kalapom, nost levenném. Elsõsorban Herr Orsi elõtt, másodsorban Imre Vili elõtt, hogy tudott változtatni, amikor kellett, és megtalálta a megfelelõ taktikát és játékosokat.<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Nagyon itt van már az ideje törleszteni nekik egy ki-ki meccsen, mert mostanában nem ment ellenük. Minden sorozat megszakad egyszer <#wink>#wink>
Remélem Vili kitalált valami megvalósíthatót, mert Görbe biztos komoly figyelmet fog kapni. Jó lenne, ha a többiek felnõnének a feladathoz, mert csak így lesz esélyünk a továbbjutásra. Sajnos Orsi még nem játszhat, aki nagyon sokat segíthetne, de elsõ az egészség!
DUNAFERR FOREVER!!!
Dánia - Románia -2
Spanyolország - Ukrajna +2
Norvégia - Portugália +9 (sztem lesz pihentetés)
DUNAFERR FOREVER!!!
Dánia - Románia -7
Spanyolország - Ukrajna +3
Norvégia - Portugália +14
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Dánia - Románia -3
Spanyolország - Ukrajna -1
Norvégia - Portugália +12
Hajrá Magyar Kézilabda!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Kb 15 percnyi totyogás alatt, lehetett volna kockáztatni is... -1 Vilinek 😞((
+1 Babáért 😊 Csak így tovább: felszántani a pályát! -még egy kis állóképességfejlesztés, és ász lesz 😉
+1 Meli miatt: 5+1 védekezése -kb 3 labdát szereztünk ebbõl!
(végre valaki aki nem labdát akar halászni elõl, hanem ténylegesen -szerintem- azt csinálja ami a +1 nek a feladata, megakadályozza hogy lendületbõl tudjanak falratörni a külsõ játékosok!)
Kár azért a 2. félidei tanácstalanságért, és az uccsó támadásért -igazán elõadhatta volna Görbe a tavalyi németek elleni lövõcselét, és lövethetett volna Babával még egy gólt ;( remélem majd a döntõben a norvégoknak 😄DDD
Vérten Orsinak milyen sérülése van? Jobbulást neki!
Errõl jut eszembe, megkérném a csapattársait hogy bízzanak Meliben is, meg hogy Meli is magában, és merjen néha egy-egyben is vállalkozni!
Holnap lenyomjuk a franciákat!!! Hajrá!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Ha ez lenne a legnagyobb gondunk, örülnék neki.😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
6. játéknap:
Dec. 7. 15:15: Franciaország - Magyarország -1
Dec. 7. 17:15: Dánia - Románia -5
Dec. 7. 17:15: Spanyolország - Ukrajna +5
Dec. 7. 19:15: Norvégia - Portugália +8
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Amúgy ha jól halottam az osztrákok meg már továbbjutottak?
Ha nyertünk volna is, akkor is a franciák elleni mecs döntött volna!
Egyrészt bebozonyosodott, hogy ettõl a román csapattól nem szégyen kikapni és jóval hosszabb ideig voltunk velük paszban mint a franciák.
Másrészt, kiderült, hogy nem eszik olyan forrón a kását, ahogy a franci-dán mecs után sokan állitották.
Gin sohasem az átlövések védésében jeleskedett, akkor most miért várják el tõle? szélrõl, beállóból, ellentámadásból egyedül jövõ ellenfelet tud zseniálisan semlegesiteni. A védõfalunk nem teszi a kötelességét. Egyrészt rossz idõben ( a lövés elindulása után) igyekeznek blokkolni, rendzerint elkésve, nem kilépve idõben a lövõre, másrészt ketten hárman ugyanarra a támadóra koncentrálva, szabadon hagynak másokat.
Átlövõ játék most sem volt, Hornyák csak a szokott formáját hozta, de Tomori jelentõsen visszaesett, akárcsak Szûcs is. Miért kell akkor erõltetni õket? A szélsõk, beállósok, irányitók teszik a dolgukat, de ez kevés egy kontinensviadalon, ahol másoknak minden posztra klaszissaik ülnek a kispadon is.
Hány meg hány mecs volt ahol megszoktuk, hogy fölment lõtt és máris gól
De jóis lenne 2003-as Radulovics és természetesen Kulcsi is ebbe a válogatottba
Persze legyenek a maiak is legalább ilyen jók ezt kívánom.
Vagy Sirina , hogy róla se feledkezzünk el.
Azzal énis egyetértek hogy cserélni kéne mecs közben ha nem magy neki
De a lehetséges helyettesek, sajnos, még gyengébbek lennének.
Herr Orsi sosem lesz klassazis. Egy nagyon szorgalmas, rendes emberke, de egyszerûen nem zseni, nincs meg benne az a +, ami a klasszist megkülönbözteti a jó kapustól.
Pasi talán kicsit jobb ezen a téren, neki viszont nagyon szélsõséges volt eddig a teljesítménye, évekre visszatekintve.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
"A dán szélsõk megfogásában Ginnek komoly szerepe volt(van) már csak magával a nevével is." Így érzem, hogy VOLT, és már csak a nevével VAN.
Mind Herr, mind Pastrovics rám jó benyomást tett a pannon kupán, az ott mutatott formájuk alapján gondolom, amit írtam.
Ez egy szubjektív vélemény. Nem támadás, nem világigazság, nem szakvélemény, csak egy szimpla meglátás. Bizonyítani vagy megcáfolni a jogosságát nem lehet, ami volt elmúlt, hogy mi lett volna HA, arról polemizálni nem érdemes.
Számomra a válogatott tisztességesen teljesít, nyilván csikó még a csapat, csikó még a vezetés, majd belejönnek. TÜRELMET NEKIK LONDONIG LEGALÁBB!
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Az indexen valaki betámadta õt, mint utóbb rájöttem, Herr Orsi fan az illetõ, talán családtag. (Borzasztó elfogult.) Nem tudtam megállni, beírtam erre, mert annyira méltatlan, ráadásul zagyva volt a támadás.
Látva a tegnapi meccset is, eszembe jutott nekem is, hogy talán mégsem kellett volna Ginnek bevállalnia az EB-t. Több elõnye lett volna, tényleg.
A meccs 2. félidejében már én is azt gondoltam, hogy cserélni kellene, de szerencsére ezt követõen elkapta a fonalat, jelentõs részben ennek köszönhetõ, hogy a döntetlent legalább sikerült elérni.
Szívbõl kívánok neki nagyon boldog szülinapot, hálásan gondolva arra a sok csodálatos élményre, amit tõle kaptunk, hosszú éveken keresztül. <#worship>#worship><#eljen>#eljen>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Inkább végre 10 év után itthon, családja és szerettei körében kellene pihennie és kikapcsolódnia. Többek között így ünnepelve éppen ma az egyik kerek születésnapját. Boldog Születésnapot kívánok neki!
DUNAFERR FOREVER!!!
"Erre a %-ra Herr Orsi és Pastrovics is bõven képes, nagyságrendekkel több motivációval."
Ezt te mire alapozod? Nagyon biztosan állítod, kíváncsi vagyok, hogy miért? Mert ezzel viszont én nem értek egyet. A dán szélsõk megfogásában Ginnek komoly szerepe volt(van) már csak magával a nevével is. De tegnap a védéseivel is eléggé megfogta õket. Nem hiszem, hogy ezt az említett 2 kapus elérte volna velük szemben, márpedig tudjuk, hogy az õ szélsõik milyen veszélyesek és mennyire szeretik használni õket (Touray, Mikkelsen és Aen nem gyenge kezdõk).
Most nagyon kíváncsivá tettél, hogy miért gondolod azt, hogy az átlövõkkel szemben õk jobbak lettek volna ilyen, szinte semmilyen középsõ "védekezés" mellett. Mert ugye a szélen lévõ hátrányukat ott kellett volna behozniuk jobb teljesítménnyel. De jó lenne, ha erre válaszolnál.
Egyébként még most is tartom azt a véleményemet, hogy Ginnek nem is kéne itt lennie az EB-n. A 2 másik kapusnak kéne bizonyítania és játszania végre. Talán bizonyítanák azt is amit gondolsz <#wink>#wink>
DUNAFERR FOREVER!!!
Nem akarom, hogy ezért megharagudjatok, nem sértésnek szántam, csak így gondolom a tegnapi meccs alapján. Én max negyed óra után cseréltem volna.
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Taktikailag két remekül felkészített csapat találkozott egymással. Úgy érzem, közelebb álltunk a gyõzelemhez - értékelt Imre Vilmos a mérkõzés után az MTI-nek. - Az elsõ félidõben a támadójátékunk nagyon jól, a tervek szerint mûködött. A folytatásban a dánok változtattak a védekezésükön, amihez nehezen tudtunk alkalmazkodni. A mérkõzés legnagyobb tanulság, hogy a társaknak több terhet kell levenniük Görbicz válláról. Úgy lesz, ahogy sejtettük: vasárnap ki-ki meccset játszunk a franciákkal."
Mennyire igaza van.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nyilván kevesen voltunk, de talán mégis be kellett volna hozni támadásban Gabicát, Sopit is, mert õk fejben jobb teljesítményre lehettek volna képesek, Buli sajnos nem jelentett igazi megoldást.
Mindennek ellenére jó volt látni, mennyire akart a csapat. Leginkább ezt várom tõlük.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nagyon igaza van abban, hogy hihetetlen volt látni azt, ahogyan a dán átlövõk simán átlõtték a falunkat, leginkább az elsõ félidõben. Sajnos 3x is eljátszottuk azt, hogy passzívnál nem léptünk ki a lõni készülõ dán játékosra, hanem össze-vissza kalamoltunk a hatoson... Így persze neki is sokkal nehezebb dolga volt az elsõ 30 percben. Mindemellett neki sem ment, nem voltak meg a szokásos bravúrjai sem. Azután a 2. félidõben már hozta magát.
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!


