Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt az ukrán csapatot kár lenne nem megverni!
A franciák ellen aratott létfontosságú gyõzelmével Macedóniában tartotta magát a magyar nõi kézilabda-válogatott, amely kedden 16:15-tõl Ukrajnával meccselhet az Európa-bajnokság középdöntõjének I. csoportjában. Vanyus Attila csapatvezetõ a SportHirado.hu-nak elmondta: a csoportszakaszból való továbbjutás ellenére sem bontottak pezsgõt legjobbjaink, inkább csendben, koncentráltan készülnek legyõzni Ukrajnát.
http://sporthirado.hu/cikk-kezilabda-nekimennek_a_csajok_ukrajnanak_az_eb_n-16782
Azt mondta, hogy talán most megjött a csapatnak az önbizalma, valamint hogy újra csapatként kell mûködni. <#wink>#wink> Egyetértek. <#taps>#taps>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
"Ungureanu ezen az EB-n már nem játszik. Erõs bokaficam a diagnózis... "
Ez érdekes, mert határozottan emlékszem, hogy a térde volt bekötve erõsen a meccs végére.
Mindenesetre mielõbb gyógyulást neki újra.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Az oroszok nagyon lealázták õket (43-24). Nagyon úgy tûnik, hogy itt gyorsan kialakul a német-orosz páros elõdöntõbe jutása.
DUNAFERR FOREVER!!!
de ami nagyobb baj, hogy fogadtam a macedónokra 😄
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Félidõben 15-12 az oroszoknak, úgy, hogy nagyon sokáig a hazaiak vezettek. Pffff... Poltorackaja milyen gólt lõtt <#wow1>#wow1> A kapuval kb. szemben megállva 8-9 m-en elnézett balra mintha kiadná a baloldalra és közben bevarrta a jobb felsõbe úgy, hogy közben végig balra nézett.
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
A németek az elején elléptek a svédektõl 9-0-ra és innen tulajdonképpen biztosan hozták a meccset. A svédek 4 gólnál közelebb nem tudtak zárkózni (15-11 a félidõben) de ezután újra elléptek a németek. A végére már komoly verést mértek a skandinávokra( 33-22).
DUNAFERR FOREVER!!!
Nõi EB 2008 - 7. játéknap
Dec. 8. 16:15: Fehéroroszország - Horvátország
Dec. 8. 18:15: Svédország - Németország -4
Dec. 8. 20:15: Oroszország - Macedónia +3
Nõi EB 2008 - 8. játéknap
Dec. 9. 16:15: Magyarország - Ukrajna +4
Dec. 9. 18:15: Románia - Spanyolország +4
Dec. 9. 20:15: Dánia - Norvégia -5
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Dec. 8. 16:15: Fehéroroszország - Horvátország -8
Dec. 8. 18:15: Svédország - Németország 0
Dec. 8. 20:15: Oroszország - Macedónia +4
Nõi EB 2008 - 8. játéknap
Dec. 9. 16:15: Magyarország - Ukrajna +6
Dec. 9. 18:15: Románia - Spanyolország +5
Dec. 9. 20:15: Dánia - Norvégia -2
Egyébként talált már el vki vmit? Mi az állás?
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nõi EB 2008 - 7. játéknap
Dec. 8. 16:15: Fehéroroszország - Horvátország -4
Dec. 8. 18:15: Svédország - Németország -5
Dec. 8. 20:15: Oroszország - Macedónia +2
Nõi EB 2008 - 8. játéknap
Dec. 9. 16:15: Magyarország - Ukrajna +1
Dec. 9. 18:15: Románia - Spanyolország +3
Dec. 9. 20:15: Dánia - Norvégia -6
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MAGYARORSZÁG-DÁNIA 29-26 (15-14)
A magyar válogatott gólszerzõi: Görbicz 9/6, Tomori 4, Vincze 4, Szamoránsky 3, Bulath 3, Szûcs 2, Kovacsicz 2, Szucsánszki, Hornyák 1-1
Kiállítások: 8 perc ill. 4 perc
Hétméteresbõl: 8/6 ill. 5/4
A csoport másik mérkõzésén: Románia-Dánia, 20.15h
A csoport állása: 1. Románia 4, 2. Magyarország 3, 3. Dánia 3, 4. Franciaország 0
Borzasztóan erõs csoportból sikerült a továbbjutás - kezdte értékelését a magyar válogatott szövetségi kapitánya, Imre Vilmos. - Fordulatos, nehéz meccsen vagyunk túl. Mentálisan erõsebbek voltunk, mint a franciák. Sokan hozzátettek a sikerhez, igazi csapatmunka volt. Sokat kellett cserélni, mert számítottunk rá, hogy a franciák diktálják majd az iramot, és fontos volt, hogy frissebbek maradjunk a hajrára. Herr volt a legjobb most, és azért került ezúttal a csapatba Pálinger mellé, mert az októberi Világkupán remekül védett a franciák ellen.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nagyon szorítok neki.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
No meglátjuk, ha megverjük az ukránokat, akkor norvég-magyar dönthet az elõdöntõbe jutásról, persze utána megkéne verni a spanyolokat is.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
akkor így néz ki a csoport:
román 4 pont
norvég 3 pont
spanyol 2 pont
magyar 1 pont
dán 1 pont
ukrán 1 pont
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
meg a mienket is :, kár hogy a spanyolokat nem, de nem mertem meghúzni a döntetlent, kár pedig jól fizetett volna 😊))
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Így 13-10 elég biztató, legalább döntetlen érdekében.
A szuper románok egyelõre nem bírnak a dánokkal a félidõben (10-13).
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Nem értem továbbra sem Hornyák erõltetését a támadásban és sajnos Szucsánszky továbbra is rengeteget hazárdiroz, Görbe sajnos formánkivül van.
Az elõdöntõbe jutás, szerintem, a norvégok ellen fog eldõlni. Ha azon nem nyerünk, max. az 5-8-ért játszhatunk, s akkor az 5-6 hely valamelyike lesz a reális a mások középdöntõ erõviszonyait nézve.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Ugyanígy gratulálok Imre Vilinek is ahhoz, hogy meg merte tenni azt, amit kellett! <#taps>#taps>
Ma sokan hozzájárultak a gyõzelemhez, ez a csapat érdeme volt, edzõstõl mindenestõl! Vili meg merte lépni, hogy a 11. percben lehozta Gint és nagyon bejött a cseréje. Gratulálok Herr Orsinak!
Végre felküldte támadásban Szûcs Gabit a leromló Tomi helyére, aki 2 átlövésgóllal meg is hálálta ezt. Pályán tartotta támadásban Bulit, pedig elöl nem ment neki, de azután 3 szép átlövésgóllal nagy érdemeket szerzett a gyõzelemben. Tomori az elsõ félidõben volt jó, azután jött a szokásos visszaesése, de a cserék most ugyanúgy eredményesek voltak hátulról is. Egybõl lett átlövõjátékunk, szinte folyamatosan, ami eddig nem volt és meg is nyertük a meccset.
Gratulálok Pirinek és Melinek is, mert õk is hozzátették a magukét!
Szép volt csajok!
DUNAFERR FOREVER!!!



