61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #45310
    hazai pályán, term:)
  • kaloz174
    #45309
    Megjöttem meccsről:
    Mit mondjak:ezért a győzelemért és ezért a Csapatért igazán megérte ilyen időjárási feltételek mellett is vállalni az utat.
    Mert ma megint nagyszerű csapatjáték volt, na és megint 37 gól, amivel újra és haza pályán is sikerült megverni a Fehérvárt.

    Annak ellenére sikerült nyerni, hogy a sporik - még fehérvári vélemény szerint is - megfújták rendesen a hazai pályát.
    Szép, méltó befejezése volt ez ennek a szezonnak.

    Gratulálok ehhez az egész bajnoksághoz, mert az ismert feltételek mellett a 6. hely elismerésre méltó teljesítmény, valamint nagyon jó alap a köv. szezonra.
  • Gabess8
    #45308
    Én ezt bulvárfogásnak nem nevezném, a cikknek olyan címet kell adni, hogy elolvassák, én simán kereskedelmi fogásnak nevezném, ettől sokkal tekintélyesebb lapokban nap mint nap jelennek meg ilyesmik.

    "A magam részéről nagyon remélem, hogy nem leszünk tanúi újabb kommunikációs bakinak a magyar kézilabdában, de most elég rosszul néz ki a helyzet, messziről."

    Neked legyen igazad, de én szinte biztos vagy abban, hogy lesznek, mitől nem lennének....
    Nagy csend van az biztos, itt a nyár vége a bajnokságnak a klubok többsége őrül, hogy talpon van.

    Cunderen kívül
    ma 19:45 viasat3 Valcea-Viborg bl döntő visszavágó
    Holnap 11:30 reteklub Szege-Veszprém bajnoki döntő második mérkőzés
  • kaloz174
    #45307
    Ezt hívják csúsztatásnak. Vagy bulvár-címadásnak.
    Mert egyébként tényleg van olyan ház, ahol nincs fűtőtest, mégis meleg van.:)
    A másik kérdés: Nándinak vajon a köv. szezonban is olyan közel lesz-e a munkahely?
    A magam részéről nagyon remélem, hogy nem leszünk tanúi újabb kommunikációs bakinak a magyar kézilabdában, de most elég rosszul néz ki a helyzet, messziről.

    Bár elég nagy a csend a magyar kézis életben, legalábbis női vonalon, mivel a bajnokság sorsa eldőlt, a nk. kupákban elképesztő szinten nem vagyunk érdekeltek, ma azért még lesznek meccsek:

    A Cunder közvetítései:

    17:50
    Alcoa Fehérvár KC - Dunaújvárosi NKKSE
    Nemzeti Bajnokság I.osztály Arany Ászok Rájátszás - 5-8.helyért VI.forduló

    17:50
    Váci NKSE - Mondi Békéscsabai Előre NKSE
    Nemzeti Bajnokság I.osztály Arany Ászok Rájátszás - 3.helyért

    forrás: Műsor
  • Breki33
    #45306
    Nincs fűtőtest a legjobb magyar kapus házában

    http://0litereshaz.hu/cikk/cikkek/43-nincs-futotest-a-legjobb-magyar-kapus-hazaban-
  • Psx2
    #45305
    Helo!Egy olyan kérdésem lenne,hogy megfigyeltem Sesumnak,Terzicnek olyan csuklószorítja van mintha szikszalag fel lenne tekerve,vagy nem tom valaki elmagyarázná hogy az tulajdonképpen mi?Köszi!
  • Gabess8
    #45304
    A Veszprém simán kiütötte hazai pályán a Szegedet, azt pedig, hogy ez a K.O. nem lett nagyobb szerintem a Szeged köszönje meg a végén a D&T kettősnek.
    Jut eszembe ma idehaza két páros van aki képes döntőt vezetni, az előbb említett és a Kékes páros? Ezek szerint a bírok is komolyak...
  • Gabess8
    #45303
    No comment retekklub...
  • Gabess8
    #45302
    Gratuláció jár a Győrnek a bajnoki címért, a Debrecenek pedig azért mert szorossá tudta tenni a meccset,szerintem ha 3 perccel tovább tart meg is nyerik!
    Sok sikert kívánok nekik a következő kupaszezonban és a bajnokságban is.
    Győr szerintem a bajnokság végére teljesen elfáradt és lehet érdekesen hangzik de teljesen szét van esve, ez látszott tegnap is, hogy ennek mennyire a belső gondok vagy a jó indulattal közepes színvonalú bajnokság az oka azt nem tudom, szerintem mind kettő. Bízok benne, hogy sikerül a nyáron rendet rakni, ott folytatni ahol tavaly abba hagyták.

    Ez a bajnokság így sikerült szeretnék bízni benne, hogy a következő minden tekintetben jobb lesz...

    A Viborg tegnap majdnem kiütötte, a Valceat, hogy mennyit adtak ki magukból azt nem tudom, szerintem nem kérdés a visszavágó aztán ki tudja, én meglepődnék ha nem védenék meg a címüket.
  • Mse
    #45301
    ebéd előtt, ebéd helyett, ebéd után ;)

    MKB Veszprém -Pick Szeged férfi kézilabda bajnoki döntő 1. meccs
    11.40 RTL Klub (közvetítés 11.30tól)
  • Isthy
    #45300
    Békéscsaba-Vác 23-23 (14-14) büntetőkkel 26-27

    Végig kiélezett 2. félidő végén, időntúli szabaddobással egyenlített a Vác Sopi révén. A büntetőpárbajt a Vác nyerte, mivel 3. számú kapusuk 7 m-est is kivédett. Az utolsó váci büntetőre így már sor sem került.
    A 3. mérkőzés dönt a bromzéremről Vácott.
  • Isthy
    #45299
    Sok fogalma lehet a dolgokról és rengetegszer láthatta Katit szarul védeni szélről. Gondolom megint valami hirtelen feltűnt önjelölt "zseni" osztja az észt valahol, mert a Valcea ellen nem ment Katinak szélről. Bár sok ziccert már szinte 2-es pozícióból kapott. Nem kell foglalkozni vele, vannak ilyenek...
  • Isthy
    #45298
    Már hozzászokhattak a csalódásokhoz

    Közben Békéscsabán szépen visszajött a Vác, 4-9-ről 14-14-re hozva a félidőt.
  • Breki33
    #45297
    Csak jöjjenek jól ki egymással.

    Mondjuk az nekem fura volt, hogy azt írták hogy tanítsa meg Katinak a szélsővédést én emléxem olyan világversenyre mikor Kati teljesen elbizonytalanította a szélsőket sorozatban.
  • Isthy
    #45296
    Igen, Lunde-Haraldsen kiválóan védett, főleg a 2. félidőben. Az biztos, hogy jövőre páratlan kapuspárosa lesz az ETO-nak.
  • kaloz174
    #45295
    A mai döntő végül is elismerésre méltóan izgalmas, jó meccset hozott, szemben a győrivel, amit szinte úntam. Ezért mindkét csapatot elismerés illeti. Látszott, hogy most az ETO is nagyon felpörgött, nem is beszélve a Lokiról. Mindkét csapatban voltak egészen jó teljesítmények is.
    Gratulálok a győrieknek az újabb bajnoki címhez.
    Ezzel megint véget ért egy korszak, a női bajnokságok történetében, úgy gondolom.

    A románok pedig megint csalódtak, gondolom. Nem először.:)
  • Breki33
    #45294
    Hát igen a Viborg megmutatta hogy kell simán leverni a Valcea-t

    Ha belegondolok, hogy itt tavaly az Eto győzött...

    Jövendő kapusa viszon nagyon jól védett szintén
  • Isthy
    #45293
    Attól még gratulálhattál volna az ETO-nak is. Vagy lehet, hogy mégiscsak ETO irigy vagy?
    Nem láttam a meccset, mert vendégség volt nálam, de ahogy olvasom jó mérkőzés volt, amelyen a Loki megszorongatta az ETO-t.

    Viborg HK-Oltchim Valcea 28-21 (14-11)

    Nagyon simán hozta a Viborg a meccset. A románok megköszönhetik Paulának és a kicsit könnyelműsködő dánoknak, hogy nem lett megszégyenítő a vereségük. A meccs előtt meg azt nyilatkozgatták, hogy győzni mennek Dániába... HAHAHAHA!!!
    Kevés gólt lőttek, tehát minden bizonnyal 8 góllal kellene otthon nyerniük. Nem hinném, hogy képesek lennének erre a mostani Viborg ellen. Nagyon úgy fest, hogy a dánok megvédik a címüket.
  • Breki33
    #45292
    Hát itt most a Győri lányoknak kéne gratulálni a bajnoki címhez, de engedtessék meg, hogy én inkább a Debreceni lányoknak gratuláljak, ma nagyott játszottak és nem sok hiányzott, hogy megnyerjék.

    Vhogy azt vettem észre, hogy drukkolok nekik.

    Remek izgalmas mecs volt a második félidő alapján.
  • kaloz174
    #45291
    Ismét előre mernek nézni
  • Isthy
    #45290
    Én inkább azt mondanám, hogy ismét elindult a "szarkeverés", mert ugye egy ideje már több "műhelyben" készülnek a versenyzők.
  • Isthy
    #45289
    Persze, de az edzőnk megint nem volt a helyzet magaslatán.

    Mendemondák vannak, de amíg nem lesz valami konkrét, addig nem is érdemes szót vesztegetni rájuk.
  • Isthy
    #45288
    Akkor, ahogy előtte is írtam, megint a kispad..
  • Gabess8
    #45287
    Így van, ismeritek a mondást, hogy is van cirkuszt és kenyeret a népnek...
  • Gabess8
    #45286
    Ezt marhára nem értem, mert szerintem az ég világon semmi de semmi tétje nem volt neki, még jót is tett volna a fiataloknak játszani egy fradi ellen.

    Szegedi beszállítónktól hallottam, ő olvasta valahol, hogy talán a Dunaferr férfi csapatába komoly tőkét kíván beletenni a tulajdonos, Isthy vagy más valaki erről hallott valamit?
  • Gabess8
    #45285
    Nagyából ezt a választ vártam.

    Mocsait általában kiváló szaktekintélyként emlegetik, ezt nem én mondom de sok helyen olvastam. kíváncsi vagyok a véleményetekre ti több meccset láttok mint én, itthon van ilyen személy, mert az én véleményem szerinte nincsen.
  • Breki33
    #45284
    A Veszprém nyilvánosan nem foglalkozik a Fazekas kontra Perics üggyel

    Az MKB Veszprém hivatalosan közzétette, hogy a klub vezérkara pénteken az érintettek bevonásával foglalkozott a napokban nagy port felvert kapusüggyel.

    Mocsai Lajos, Csoknyai István, Dejan Perics, Fazekas Nándor és a klub vezetői pénteken megbeszélést tartottak, amelyen az elmúlt napokban a klub kapusai körül kialakult helyzetet elemezték és vitatták meg.

    „A klub edzői, az érintett játékosok és a klub vezetőinek részvételével tartott megbeszélésen áttekintettük a kialakult helyzetet. Teljes egyetértésben arra jutottunk, hogy mostantól kizárólag a bajnoki döntőre koncentrálunk. Kapusaink mindent megtesznek a csapat sikeréért, maximális erőbedobással küzdenek a bajnoki aranyérem megszerzéséért. A Dejan Perics és Fazekas Nándor körül kialakult konfliktushelyzettel a döntő idején nyilvánosan nem foglalkozunk, arról az érintettek nem nyilatkoznak. Az ügyről a bajnokság befejezése után tájékoztatjuk a közvéleményt” – mondta az egyeztetés után Magyarády Péter, az egyesület gazdasági és operatív elnöke.
  • Breki33
    #45283
    Ezzel kapcsolatban


    A Szent Tehén bosszúja
    A két klassziskapus közti egyensúly Mocsai dolga lett volna, és nem csak ott van bajban a Veszprém.

    http://sportgeza.hu/sport/marodiaklistaja/2010/05/07/a_szent_tehen_bosszuja/
  • Breki33
    #45282
    Az Iváncsik fivérek két évet hosszabbítottak Veszprémben

    Kétéves szerződéshosszabbítást írtak alá a veszprémi vezetők Iváncsik Tamással (jobbszélső), Iváncsik Gergővel (balszélső), a szlovén David Korazijával (balszélső) és a szerb Uros Vilovszkival (beállós).

    A klub arra törekszik, hogy a következő évadban is 16 tagú keretet tudjon kiállítani, ezért a frissen igazolt Laluska Balázs (Koper, szlovén) és Császár Gábor (Chambéry, francia) várhatóan a keretből kikerülő két szerb, Milan Mirkovics (jobbátlövő) és Ivan Lapcsevics (balátlövő) helyére kerül.
  • Breki33
    #45281
    Én viszont most Fradistaként gratulálok a csajoknak !
  • kaloz174
    #45280
    Ebben most nem a fiatalok voltak a hibásak, mert egyszerűen és érthetetlenül nem kaptak lehetőséget. Pedig nem lett volna veszíteni való.
  • Isthy
    #45279
    Köszönöm a beszámolót!

    Úgy látom ma a fiatalok ismét nem nagyon tudtak hozzátenni és talán pont ez is hiányzott. Meg a kispad és a védekezés, a szokásos neuralgikus pontok. De összességében csak gratulálni tudok a csapatnak - és főként a nagyasszonyoknak - az idényben mutatottakhoz. Reméljük nemsokára lesz ez még jobb is, több tekintetben is.

    HAJRÁ ÚJVÁROS!
  • Isthy
    #45278
    Mindegyik megállapításoddal egyetértek.

    Valahol olvastam olyat is, hogy Perics eljövetele a Barcelonából sem volt véletlen...
  • kaloz174
    #45277
    Diszítősor - vigaszként.:)
  • kaloz174
    #45276
    Boki:
  • kaloz174
    #45275
    Aki látta.:)
    Még útközben vagyok, de pár szót gyorsan:
    Sajnos, ma a Fradi formaidőzítése jobban sikerült.
    Hogy egy teljesen autentikus forrást idézzek: "nem dobtunk 35 gólt, nem is sikerült nyerni." (Mondta az a játékos, aki 13 góljával vette ki részét a meccsből, amikor neki ehhez gratuláltam.:))
    A lényeg, hogy valahogy fejben nem voltunk igazán ma a pályán. Egy csomó türélmetlen megoldás a támadásban, na és az átjáróház a védekezésben, kb. ez lehet tömören a meccs. A Fradi frissebb volt. Megérdemelten nyerek. Grat. nekik.
    Sajnos, az újvárosi csapat semmi segítséget nem kapott a kispadról, még időt sem kértünk a 2. félidőben.
    Sajnálom, mert esélyesebbnek gondoltam a mieinket. Na és ez volt a szezonzáró hazai meccsünk, egy olyan eséllyel, hogy esetleg még 5. is lehet a Csapat.
    Ez nem sikerült. Ennek ellenére nagyon szeretem és tisztelem ezt a társaságot, mert gyakorlatilag szinte amatőrként, igazán szépen játszva a kézit, végigküzdötték a szezont. Nekem még a mai vereség ellenére is csak a szeretet és a tisztelet az, ami eszembe jut, az elmúlt hónapokat tekintve.
    Ennyi most, úgy hirtelen. Azért remélem, annyira nem nagy a szomorúság a Csapatban.

    Hajrá Újváros!
  • Mse
    #45274
    :))))))

    épp a napokban írtam a kajak-kenuról egy elemzést, régen volt már kavarás arrafelé, már szinte hiányzott... jön a világkupa :D
  • Mse
    #45273
    az hogy Lajos és a klub nagyon elszúrta a dolgot :(
    mindenki ismerte Perkét -korábban sem jutott mellette sok kapus szóhoz, csak akkor még lehetett arra fogni, hogy azok nem elég jók, nem küzdenek eléggé, ésatöbbi... Nándinál nem lehet. Ő már volt itt hasonló szituban Zovkónál ugye Sterbik volt az isten.... tiszta csoda, hogy eddig bírta :S

    Perics most számomra nagyon unszimpatikusan viselkedik, neki nem hogy oka, de erkölcsi alapja se lenne hisztizni...

    Lajosról sajnos köztudott hogy vannak bizalmi emberei, azok utaznak akár féllábbal is, mindenki tudja anno a női válogatottnál hogy is történt és kivel :(((

    és ami szintén természetes Lajosnál egy büdös szó nincs arról, hogy ő valamit hibázott, sőt nem is érti mi a probléma azzal, hogy Nándi csak tinglitangli meccseken véd...

  • Isthy
    #45272
    Úgy legyen!

    Most értem haza és látom, hogy nem sikerült...

    Dunaújvárosi NKKSE-FTC 29-34 (16-19)

    Aki látta, majd írjon róla.
  • Breki33
    #45271
    Hamár pletykáknál tartunk kicsit off

    http://atv.hu/cikk/20100506_edzojevel_csalja_ferjet_kovacs_kati