61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • ToCsEk
    #60064
    hát vissza nyalt a fagyi nekik tavaly ők nyertek most meg a Győr
  • primavis
    #60063
    Féltem, hogy a végélt megint elrontják! Közel is álltak hozzá! Aki meg az utolsó percbeli kiállitást reklamál, az nézze vissza a rendes játékidő végét, amikor Mörknél fújtak belemenést, miközben a macedónok jóval a vonalon belül voltak! Az nem hetes?
    Egy biztonságos bíráskodás volt, s a hibák amik voltak, azok főleg a Győrt sújtották.
    A román fórumokon őrjöngenek a sovin dákorománok!
  • ToCsEk
    #60062
    I'm so happy this has happened. I have been complaining so much lately about the Hungarian mafia/lobby in EHF, now a whole Europe saw it. Happy, happy, joy :-"

    As if allowing the Final Four to be held in Budapest for 10 years was not enough...

  • Jim Morrison
    #60061
    Azt hiszem az ismétlést megnézem :)
    Grat az ETOnak!
  • ToCsEk
    #60060
    mekkora mák hogy 60.percben nem adták meg a pirost és 7est
  • Isthy
    #60059
    Katrin 11 gólt vágott tegnap a norvégoknak a junior meccsen, nagy gratuláció neki!
  • Isthy
    #60058
    Ma reggelre kiderült, hogy ez csak egy kamu magyarázkodó szöveg volt a román "illetékestől". Egyedül Grubisicsnek voltak kisebb problémái, az sem biztos, hogy a kajától.
  • primavis
    #60057
    A Vardar a negyed mecset emberhátrányban játszotta végig, remélhetőleg ez sokat kivett belőlük (a románoknál egy volt, a piros meg nem piros, mert egyszerűen összeakadt a lábuk). A büntető arány sem kismiska: 2-8!
  • ToCsEk
    #60056
    Guldén szemmel láthatóan nagyon gyengén játszott aztán utána olvasva CSM elnök nyilatkozott egy olyat hogy a kajától néhány játékosuk rosszul is lett Grubisic, Gullden, Ayglon és Boehme.
  • Isthy
    #60055
    A románok az edzőjükkel együtt a helyükre kerültek
    A Vardar az első félidőben lerendezte a meccset. A románoknál védelem és kapusteljesítmény szinte nem is volt.
    Azért holnap a győri védelem nem fogja hagyni őket ilyen szabadon játszani és lövöldözni.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2017.05.06. 19:32:28
  • Isthy
    #60054
    A dobogó elérése hatalmas bravúr lenne, kellene hozzá komoly érdi segítség is.
    Pénteken megyünk Győrbe, egy elmaradt meccset bepótolni. Utána 1 hét múlva megyünk Érdre majd jön hozzánk a Debrecen és végül Mosonmagyaróváron zárjuk az alapszakaszt.
    Ha még egy csodát tudnánk tenni Érden, akkor is csak úgy lehetnénk harmadikok, ha az érdiek valahol még vesztenének pontot. Utánunk fogadják a Mosonmagyaróvárt és a végén mennek Fehérvárra. Talán Fehérváron az utolsó meccsen lehet ennek egy halovány esélye. Pontazonosság esetén az egymás elleni nem valószínű, hogy nekünk kedvezne, mivel ősszel 7 góllal (22-29) kikaptunk otthon. Ezért kellene az érdieknek még akkor is veszítenie valahol legalább 1 pontot, ha mi nyerünk majd náluk 2 hét múlva.
    Azt gondolom a 4. hely lesz a miénk a végén.
  • primavis
    #60053
    No de így megnyílt a dobogós hely sansza a Dunaferr részére, csak hozni kell a többi meccset. Az ETO-val van még meccs? Kikkel van?
  • Isthy
    #60052
    Teljesen megérdemelt, sima ETO győzelem
    A szünet utáni 5 perc alatt igazából eldőlt a meccs, a győriek 3-0-ás sorozatával. Utána végig tartották a 4-5 gólos előnyt, a montenegróiaknak esélyük nem volt. A győriek védekezése kiváló volt, a kapuban Grimsbövel. Amikor Tomori kivált J2-ből, akkor sikerült kicsit eredményesebbnek lenni a Bud játékosainak. De ez nem számított már igazán, sima győzelem lett a végére. Ráadásul Martin tudta forgatni a csapatot, tudott szinte minden kulcsjátékost pihentetni holnapra.
  • Isthy
    #60051
    A szünetben 5 gólos győri előny lenne a reális. De a félidő utolsó 10 percében a két román hölgy gyalázatos bíráskodást adott elő, amivel meccsben tartották a montenegróiakat.
  • kaloz174
    #60050
    Zongorázni lehetett volna a különbséget a két csapat küzdőszellemében, ami a játékosok arcán is nagyon jól látszott. Számomra hatalmas élmény volt a meccs. Egy kis csapat bizonyított. Önmagának és a világnak. A nézőtéren ülő kapitánynak is.
    Sajnos, nem látom, hogy lenne ismétlés. Pedig szívesen visszanézném.
  • kaloz174
    #60049
    Több kört megtettem a lakásban dühömben a meccs után.
    Így elszúrni a lehetőségeket... Mintha szándékosan nem játszanánk győzelemre.
    Már meccs közben sem éreztem a nagy küzdést, igaz, egyik csapaton sem. A mieink megszerezték a pár gólos előnyt, aztán ráálltak egy bemutató meccs stílusra. Elszórakozott ziccerek, elszórt labdák, kínai próbálkozás, 3 gólos előnynél - Sabate elismerő! reakciójával...
    Az utolsó szakaszban a taktikai fegyelmezetlenségek, no meg a fogalmatlan bírók...
    Nem tudom, mit akar a válogatott, de ez így nekem nagyon nem tetszett.
  • kaloz174
    #60048
    Nem csak a változás zavart, sokkal inkább az, hogy összevissza módosították az időpontot, viszonylag későn, tehát sokaknak nehezen tervezhetően.
    Pl. az utánpótlás meccseket így nagyon korán rendezték. A junior és a felnőtt meccs között 2 óra szünet volt....Szóval volt némi zavar.
    (Mondjuk legalább a meccs idejére megérkező vihar nem rajtuk múlott, viszont sokakat otthon marasztalt, gondolom.:
  • Isthy
    #60047
    Zizin kívül - akit ugye műtöttek - teljes volt a Fradi.
    Amikor 3-3 után elmentek a csajok 10-3-ra, nem akartam hinni a szememnek. Azután a félidőre a rászámolás csak fokozta a jókedvemet. A 2. félidő közepén jött az ilyen tempójú játéknál várható holtpont, visszajött a Fradi 4 gólra. De sikerült gyorsan 2 gólt szerezni és ezzel végérvényesen el is dőlt minden. A hab a tortán a legvégén a kínai gólunk volt
  • Gabess8
    #60046
    Valaki láttam mecset??? Mit csinált a Fradi, hanyadik csapata játszott??
  • Isthy
    #60045
    Sikerült elbaltázni megint a végét, a fiúk sajnos hozták a szokásos balfék végjátékot, így elment a győzelem a dánok ellen. Sabate miért nem kért időt az utolsó percben mikor támadtunk? Mire várt? Nagy Laci meg korán és gyengén előtte, azután meg csinált egy teljesen fölösleges piros lapot, a dánoknak már nem lett volna idejük gólt dobni a szabaddobást követően.
  • Gabess8
    #60044
    Van egy rossz hírem, egyre nagyobb lesz, az MKSZ pedig össze teszi a két kezét és tapsikol örömében, ahogyan gondolom a klubok is (ez mondjuk kévésé számít).
    Szerintem a falábúakkal is szórakozik, csak azt mi nem figyeljük bár Isthy negyed szemmel lehet. Egyébként kezdési időpontot világszerte befolyásoló tényező a tv közvetítés szerintem.
  • Gabess8
    #60043
    Közben láttam valamennyit a Szeged meccséből. Amennyiben a PSG azt a játékot tudja hozni, a Veszprém pedig hozza a szokásos formáját akkor nem reális a Veszprémi győzelem.
  • kaloz174
    #60042
    A tv nagy úr, még mindig. Nem tudom, az öleb sportág időpontjaival is így szórakoznak-e Egyébként nyilván ez is azért történhet, mert az MKSZ hagyja...
  • Isthy
    #60041
    Az idén eddig látottak alapján most látok a legkevesebb esélyt a győzelmükre. Tavaly ott volt a kezükben és meg is érdemelték volna, de sikerült történelmi bukást előadniuk.
    A jelenlegi elég idős maggal, az edző által alig használt szélesebb kerettel ez komoly csoda lenne. Lassú és körülményes, dinamikátlan a támadójáték, a védekezés még csak elmegy. A játékosok két meccset két nap alatt nem fognak elbírni Sabate jelenlegi módszerével.
  • Isthy
    #60040
    Sikerült tovább variálni a Fradi elleni meccsünk időpontját, amivel oda jutottunk, hogy esélyünk sem maradt elmenni...
  • kaloz174
    #60039
    Végül a Veszprém ismét ott lesz a BL-döntőben. Most nagy a boldogság náluk...Vajon milyenek az esélyeik ebben a szezonban?
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2017.05.01. 02:55:56
  • kaloz174
    #60038
    Talán bennem azért van némi csalódottság, mert láttam. Még azt is, ahogy a PSG ünnepel...(Az mindenképpen közvetett elismeres volt a szegedieknek, szerintem. A francia sztárcsapat érezte, mennyire kevés hiányzott a Szegednek.)
  • Isthy
    #60037
    Köszönöm!
    Lassan indulnak is az előkészületek estére, az lesz!
  • Gabess8
    #60036
    Szerintem nyugodtam gratulálhatsz nekik, kihozták magukból ami tudtak szerintem. Nem láttam a meccset viszont az első meccs alján nem volt kérdés szerintem a továbbjutás. Ott ugyanis annyit adott ki magából a PSG amennyit kellett. Kint pedig ahogy nézem szintén, szép lassan felőrölték a Szegedet.
  • kaloz174
    #60035
    Kedves Isthy!
    Szerettel kívánok neked boldog, vidám szülinapot! :)
  • Isthy
    #60034
    A lehetőség akkor lett volna realizálható, ha van több minőségi játékosuk, akik ilyen szinten tudnak hozzátenni. Blazsevics ma már nem tudott játszani, Gorbok kiválása is tovább csökkentette az esélyt. Várható volt, hogy jönnek a fáradtsággal a hibák az utolsó negyedórában.
    Illetve amit az előbb írtam, az első meccsen kihagyott büntetők hiányoztak nagyon ma.
  • kaloz174
    #60033
    Amúgy gratulálnék a Szegednek, de inkább az az érzésem, nagy lehetőséget szalasztottak el. Ráadásul ha kicsit érettebben játszanak, sikerülhetett volna a meglepetés. Így azt mondom, kár érte...
  • Isthy
    #60032
    Jár a gratuláció a szegedieknek!
    Egy ideig még a csoda is elérhetőnek tűnt a második félidőben. Sajnos az első meccsen kihagyott 4 db 7 m-es most nagyon hiányzott. Összességében kiválóan helytálltak a PSG ellen.
  • Isthy
    #60031
    Rasmussen ma reggel az M4-en
  • Isthy
    #60030
    Teljes felépülést neki! Így összeköthető a gyógyulás a baba projekttel.
  • Isthy
    #60029
    Annyira én sem vagyok oda érte, hogy péntekre áttették.
  • kaloz174
    #60028
    Vagy mégsem? A hír igaz, csak nem osztogatnak, hanem fosztogatnak?

    Ugyanitt lehet olvasni, hogy Szucsánszkit műteni kell. Mielőbbi felépülést kívánok!
  • kaloz174
    #60027
    Egy érdekes fb.hír:
    "Jelen állás szerint a következő pontvadászat során ismét a váci sportcsarnokban üdvözölhetjük a váci női együttes korábbi vezetőedzőjét, KONKOLY CSABÁT! " NA és Konkoly együtt...? Nem semmi.
  • kaloz174
    #60026
    Változott az időpont: Kohász-Fradi. Gondolom, oka van neki, de azt is, hogy keveseket tölt el mindez örömmel.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2017.04.24. 18:26:21
  • Isthy
    #60025
    Ahogy olvasom - a meccseket nem láttam - a veszprémieknek megint okozott problémát a végjáték. Sikerült 24-18-ról visszaengedni a franciákat. A szegediek pedig a 4 kihagyott büntetőnek is köszönhetik, hogy nem tudtak bravúrt elérni.

    A két csapat kapcsán is érdemes megnézni ezt a ma reggeli beszélgetést a regenráció fontosságáról.