61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #45390
    Köszi a beszámolót!

    Azt mondtad majd beszélünk, de még nem került rá sor. Ami késik, remélem nem múlik
  • Isthy
    #45389
    Azt el kell mondani, hogy a választást az IHF intézi. Az európai kupaküzdelmeket az EHF, ezért az ottani teljesítményre nagy ívben tesznek. Az IHF szavazásán az IHF rendezvényein illetve a válogatottban világversenyen nyújtott teljesítmény a mérvadó, elsősorban az alapján adják meg a névsort amire azután lehet szavazni. Ezért van az pl. hogy Bojana Popovicsnak esélye sincs erre a címre. Bár idén év végén a montenegrói válogatottal végre részt vehet világversenyen.
    Általában a világverseny All Star csapatából választanak jelölteket, de már oda sem volt való a mutatott játéka és kvalitásai alapján. Ez pedig már egyenesen szégyen...
  • Gabess8
    #45388
    Köszönjük a beszámolót, ez tényleg jó lehetett. Én azt a fórumot már nem is nagyon figyelem, de ez ott szerintem nem meglepő.
    Én sok sikert kívánok neki, érkezik valaki játékos a ferrhez, mert én ilyenre nem emlékszem, vagy csak elfelejtettem, mert ezzel a kerettel szerintem a negyedik hely kicsit erősnek tűnik,(az is igaz, hogy valami erősebb célkitűzés nem árt) aztán legyen neki igaza!
  • Isthy
    #45387
    Én egyik sem vagyok az általad említettek közül, de valamennyire ismerem a játékát.
    Láttam a franciák vb meccse közül 3-4-et is és sztem már a VB All Starba beválogatása is elég "érdekes" volt. Később láttam a BL első csoportkörben is 2-3 meccsen az ehftv.com jóvoltából, mindegyiken elég gyengén muzsikált. Azután volt szerencsém látni mindkét KEK elődöntő meccset, amit a Metz játékosaként vívott a Buducnost ellen. Mindkét meccsen elég halovány teljesítményt nyújtott a csapatában. Azt kell mondjam olyan játékos, amiből van még pár tucat Európában...
  • kaloz174
    #45386
    Pár mondatban elmesélném nektek, hogy tegnap és ma Újvárosban voltam, mivel most volt a szezonzáró foci: Red Alert - Csajok!
    Mindenki nagyon komolyan vette a találkozót, az már az elszánt tekintetekből és a csapatok teljes létszámából is látszott. (Sőt, a Csajok még erősítésről is gondoskodtak, amennyiben magukkal hozták az utánpótlást. Igaz, ezzel term. a szurkolók csapatát erősítették, mert ugye az utánpótlás teljes ember követel. )
    Egészen extra figurák is bevetésre kerültek. Pl. Pisák Reni imádkozása; "csak be ne essen az a ronda nagy labda a hálóba" :) Vagy: hogyan lehet 10 érintésből is elérni, hogy ne a hálóban kössön ki a labda. (Csajok!:)) Ennek ellenére kiegyenlített közdelem volt a pályán. Olyan is előfordult, hogy BB egy egészséges jobbossal szabadított fel. Szerintem maga is meglepődött.
    Az első "félidő" végén aztán sportágat váltottak a csapatok, amikor vegyes felállásban folyt tovább a "küzdelem". Ekkor történt, hogy mindkét "világ legjobbja" ismét pályán volt, valamint mindkét Sári csemete is!

    Miután mindkét félidő véget ért (sajnos), sor került egy közös fényképezkedésre, éneklésre. (Remélem, videó is készült róla, de fényképek biztosan, mivel V-Man is megtisztelt bennünket jelenlétével
    )
    Sajnos, az idő múlt, a gyerekes anyukáknak indulni kellett haza, így gyorsan torta, pezsgő (alkoholmentes is) került az asztalra.
    Az ifik azonban maradtak, így a Red Alert tovább gyakorolhatta, hogyan kell legalább fociban jobbak lenni, mint a Csajok.

    Arról, sajnos, nem tudok beszámolni, meddig zajlott a küzdelem, az azonban biztos, hogy de. már Kiss Szilárd tartott edzést a Csajoknak.
    A fő téma mi is lett volna, mint a védekezés, aztán egy kis kapusedzés-indulásos gyakorlás következett, majd klasszikus módon ért véget az edzés: vagyis hetes dobások következtek.
    Még a jövő héten is edzés van. Már a köv.szezonra felkészülés zajlik.

    ---

    Ps: kicsit megmosolyogtató az a fanyalgás, ami a handball.hu fórumán zajlik, a Mester visszatérésével kapcsolatban. Érdekes, egy előző cikkben, ahol még csak a lehetőség merült fel, mennyire pozitív vélemények jelentek meg.
  • Duby
    #45385
    Amilyen magabiztossággal a Viborg maga mögé utasította a kontinens legjobbjait, számomra nem is lett volna kérdés, hogy honnan kerül ki az idei legjobb. (Lundék, Jurack, Popovic)
    Legalábbis egy értelmes világban.
    Na mindegy, ez nem az.
  • Andreeew
    #45384
    Azért ezek az oldalak beszédesek...
    EHF Champions League - Allison Pineau
    Wikipedia - Allison Pineau

    Kerestem youtube-on is, de semmi értelmes videó nincs róla..
  • Andreeew
    #45383
    Nevetségessé teszik vele magukat is, meg az egész női szakágat. Krausénél már sokan igen nagyot néztek szerintem. Aztán Hammersenggel meg Riegelhuthhal helyre állt a rend. De most ez nagyon kemény.
    Sokat elmond, hogy még ebben a fórumban is kérdezgetik, hogy ki ez a játékos.
    A világ legjobbja legyen már igazi karakteres, sztár játékos, akit mindenki ismer aki valamilyen szinten is követi ezt a sportágat.
  • Gabess8
    #45382
    Egy tőből fakad...
  • Gabess8
    #45381
    Ez meg ki a ............, kíváncsi lennék kinek/kiknek volt érdek, hogy pont ő kapja a díjat??????
  • kaloz174
    #45380
    Ez a visszanézési lehetőség? (Gondolom.) Köszi!
  • kaloz174
    #45379
    Ez nem a Te tájékozatlanságod. Ez ennél - sajnos - sokkal összetettebb.
    Egyébként én sem tudom pontosan magam elé képzelni a játékát. Számomra is a "ki is ő?" kategória.
    Inkább csak időmilliomosok, "vájt fülűek" ismerik csak biztosan. Különösen, hogy mostanában nem volt ellenük meccsünk (szerencsére!), nem jutottak általam is látott nk. kupadöntőbe.
  • Andreeew
    #45378
    Csehország - Magyarország (CT4 Sport)
  • kaloz174
    #45377
    Köszi!:)
  • Breki33
    #45376
    Mátéfi Eszter szerint megérdemelten nyertünk tegnap

    A magyar női kézilabda-válogatott tegnap 31–23-ra megverte Csehországot, így az első helyen jutott ki az Európa-bajnokságra. Mátéfi Eszter szövetségi kapitány szerint a nehéz kezdés után megérdemelten győztünk.

    „Kicsit nehezen kezdtünk, de ez előfordul, ráadásul a csehek meg is leptek minket néhány újonc szerepeltetésével, de hamar sikerült alkalmazkodnunk, a szünetben pedig megbeszéltünk mindent, így ezután már nem volt gondunk. Azt is megoldotta a csapat, hogy Tóth Tímea és Zácsik Szandra távollétében nem volt állandó balátlövőnk, és végül teljesen megérdemelten nyertünk, ekkora a különbség a két fél között" – mondta Mátéfi a meccs után.
  • Breki33
    #45375
    Kalóz-nak Boldog Születésnapot !
  • Duby
    #45374
    Az egy dolog, hogy finoman szólva se vagyok tájékozott már a kézibe sajnos,
    ... de ez kiez?
  • kaloz174
    #45373
    Így lehet lejáratni egy rangos díjat.
  • kaloz174
    #45372
    Állítólag vissza lehet nézni a felvételt a cseh TV oldalán.
    Egyébként a meccs felejthető volt. A csehek nem tanúsítottak túl nagy ellenállást, annak ellenére, hogy sokáig vezettek. A mi játékosaink sokkal képzettebbnek tűntek. Gyakorlatilag könnyed játékkal is majdnem 10 lett közte.
    A veretlenség megőrzése mellett inkább arra volt jó a meccs, hogy Görbe újra beépüljön a csapatba.
    Mátéfi Eszit is a kísérletezést tartotta legfontosabbnak, véleményem szerint.
  • Isthy
    #45371
    Szánalmas...

    Ezzel az IHF megint bizonyított... Lassan sikerül teljesen lejáratnia a díjat...
  • Isthy
    #45370
    Sajnos az estébe nyúló meló miatt esélyem sem volt nézni... Aki látta, írna róla pár sort?

    A Sportklub-Retekklub páros meg ismét bizonyított...
  • kaloz174
    #45369
    Egy működő link a válogatott meccsre:

    Íme
  • Breki33
    #45368
    Férfi kézilabda: Mocsai a hétvégéig vár választ Nagy Lászlótól

    A hétvégéig vár határozott választ a barcelonai Nagy Lászlótól Mocsai Lajos, a magyar férfi kézilabda-válogatott szakmai igazgatója, hogy az átlövő vállalja-e a szlovénok elleni, júniusi két világbajnoki selejtezőn a szereplést.
    A csapat szerdai, veszprémi sajtótájékoztatóján elhangzott az is, hogy a 39 esztendős Perez Carlos szintén vasárnapig ad választ, játszik-e a kvalifikációs találkozókon. Sinka László, a magyar szövetség elnöke elmondta: a felkészülés jegyében a válogatott június 5-én a vajdasági Nagybecskereken (Zrenjanin) a szerbekkel mérkőzik meg.
  • kaloz174
    #45367
    Szerintem a napi hírek voltak benne. Pl. hogy Nándi esetleg marad, ha minden jól megy.
  • Breki33
    #45366
    El tudod mondani mi volt benne?

    Kezd érdekes lenni :P
  • kaloz174
    #45365
    Lehet, hogy levették a cikket az oldalról? Most én sem találom.
  • Breki33
    #45364
    A másikra írtam az a samsungsport link
  • kaloz174
    #45363
    Kipróbáltam. Nekem most is működik. Egyébként a handball.hu-ra mutat.
  • Gabess8
    #45362
    Ez marhára érdekes mert nekem is ez jön be, de én kb 45 perce olvastam el az egész cikket a linkre kattintva, és akkor gyönyörűen bejött!
  • Breki33
    #45361
    Ez jön be ha rákattintok a linkre, próbáld ki.
  • kaloz174
    #45360
    ?
  • Breki33
    #45359
    invalid news identifier!
  • kaloz174
    #45358
    Kérdezd Ferling Bernadettet!

    Az Elnök Asszony várja a kérdéseket!

    (Talán már Rapatyi Tamás nem vállalta?)
  • kaloz174
    #45357
    Zajlik az élet Veszprémben
  • Isthy
    #45356
    Gratulálok én is a Veszprémnek az újabb bajnoki címhez!

    Egyik meccsből sem láttam semmit, de várható volt, hogy érvényesítik a papírformát. Remélem Mse most ünnepel egy kiadósat, mint amilyet mi csináltunk 1 hete Podgoricán
  • Gabess8
    #45355
    Csatlakozom én is gratulációhoz. Gyakorlatilag ma ismét kiütötte a Veszprém a Szegedet, ami majdnem nagyon megalázó lett. Ráadásul az sem a Szegednek köszönhető, hogy nem lett brutálisan megalázó, a Veszprém utolsó tíz percben nyújtott szétszórt játéka kellet hozzá, hogy a végén kozmetikázva legyen az eredmény.
    Pásztor István mondott egy érdekes mondatott, biztos benne, hogy a férfi bajnokság legalább két csapatos. Kedves Pásztor István te ugyan melyik bajnokságról mondtad ezt, mert, hogy nem erről az biztos, ha igen nem tudom év közben milyen meccseket néztél???????
    Mse, remélem nagyot buliztatok!
  • kaloz174
    #45354
    Gratulálok a Veszprémnek. Nem volt kérdés. (Max. az, hogy hogyan lehet elviselni azt az ordító szpíkert.:) De biztosan én vagyok túlzottan maradi. )
    (Kicsit sajnáltam a Szegedet ma.)
  • kaloz174
    #45353
    Akkor a mai műsor:

    12.00:
    férfi bajnoki döntő, 3. mérkőzés, Veszprém–Szeged
    RTL KLUB

    16.45: Kézilabda, férfi Budapest Bank Liga, bronzmérkőzés, Tatabánya– Dunaferr
    18.45: Kézilabda, férfi Budapest Bank Liga, döntő, 3. mérkőzés, Veszprém–Szeged, felv.
    SPORTKLUB

    (Na és indul a Roland Garros:))
  • Isthy
    #45352
    Mit is mondhatnék erre... Igénytelen bulvárszennyé alakult az egykori sportújság.
  • Isthy
    #45351
    Vigyáztam rá, meg előtte gyúrtam bicepszre

    Amint a képen is látható, a kupa teteje már hiányzik. Az már akkor leeset amikor a B-középhez feladták a játékosok a kupát. Kb. 3 m-es zuhanás után landolt a padón. De semmi baja nem lett, mert a készítők minden bizonnyal számoltak az ilyen balesetekkel