61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #45430
    Vajon mi lehet Mse-vel? Mostanában nagyon csendes errefelé...
  • Isthy
    #45429
    Csak arra tudok gondolni, hogy ők az oroszok helyére kerültek oda. Mert igazából Posztnováék lennének ott, de mivel a csoportban megelőzték őket Gabiék, esetleg azért kerülhettek oda. Mondjuk én is a 3. kalapba gondoltam a montenegróiakat, a többire nagyjából így számítottam, ismerve az EHF-et.
  • primavis
    #45428
    nagyjából várható volt, csak Montenegro első kalapbeli besorolása érdekes. Minek alapján?
  • Gabess8
    #45427
    Ezt nevezem gerinces férfias döntésnek, bravó, bravó, bravó!!! Most már duplán sőt, triplán örülök, hogy a Kiel nyerte a bl-t. Igazi nagyképű paraszt lett belőle kint, méltatlan a Magyar válogatott mezére, és arra, hogy sport embernek tekintsük.
  • Gabess8
    #45426
    Miért, gondoltad, hogy azok nélkül fog menni...
  • kaloz174
    #45425
    Nyertél.
  • kaloz174
    #45424
    Az Elnökasszony válaszai a szurkolók kérdéseire :)

    Figyelemre méltó infókkal.

    A Mester újra Újvárosban!

    A DO-interjú, 1 hét közös munka után.
  • Isthy
    #45423
    Sorsolási kalapbeosztás az EB-re

    Azért látszik, hogy bizonyos érdekek mentén történt...

    Nem lesz egyszerű dolgunk bármilyen csoportba is kerülünk. Mondjuk egy német-magyar-svéd-izlanadival kiegyeznék De egy norvég-magyar-román-holland elég kemény lenne...
  • Isthy
    #45422
    Mai interjú Kiss Szilárddal

    HAJRÁ ÚJVÁROS!!!
  • Isthy
    #45421
    Gerincproblémák...
  • Breki33
    #45420
    Férfi kézilabda: Nagy László gerincproblémák miatt nem vállalja a válogatott meccset

    A Magyar Kézilabda-szövetség hivatalos honlapjának beszámolója szerint Nagy László közölte Mocsai Lajossal, a magyar válogatott szakmai igazgatójával, hogy gerincproblémák miatt nem vállalja a szereplést a szlovénok elleni mérkőzésen.
  • Isthy
    #45419
    Ilyeneket és hasonlókat én is olvastam, de a válasz ezekben sincs benne. Erre írtam, hogy nem vagyok meglepődve...
  • Breki33
    #45418
    Igen az újra módosított a Bl döntő utánra volt megbeszélve

    ahol ha jól tudom kemény egy gólt dobott...
  • kaloz174
    #45417
    Ezt írják:
    A Stop
    A Samsunksport
  • Isthy
    #45416
    Nem ma volt a határidő ameddig Nagy Lászlónak nyiltakoznia kellett a válogatottal kapcsolatban? Mert én nem látok erről sehol semmit. Persze lehet, hogy nem véletlenül... Mondjuk annyira meglepődve sem vagyok ezen...
  • Gabess8
    #45415
    Szerintem itt kár keresni mennyire igazságos a rendszer, mert a kutyát nem érdekli, persze az oda-vissza az igazságosnak tűnik, de nekem tök mindegy, legalábbis addig míg nincs hazai csapat a döntőbe, mert akkor más lenne a véleményem, feltéve ha nem itthon rendeznék a FinalFourt.

    Szerintem mind a kettőt ki tudta volna ejteni a Kiel. Egyébként szerintem meg a Kiel mutatta meg most, hogyan kel bl-t nyerni.
    Én nem hiszek annyira a hazai pályában, szerintem most sem az döntött, de emlékezzünk csak a tavalyi eseményekre hol és ki nyert.

    Az a bajom veled, hogy te ebben nem szoktál tévedni, bár egyszer már tévedhetnél...
  • Isthy
    #45414
    Sztem is, de ugye a lényeg, hogy az EHF minél több pénzt harácsolhasson össze a zsebbe...
  • Isthy
    #45413
    Bár lehet tévedek a sorsolás kalapbeosztásával kapcsolatban... Mondjuk nemsokára kiderül, mert az EB sorsolás június 5-én este 5-kor lesz.
  • Andreeew
    #45412
    Valóban érdekes. Mert ugye így a hazai csapat a döntő mellett ugye még az elődöntőt is otthon játszhatja. Megnéztem volna, hogyan ejti ki a Kiel a Ciudadot meg a Barcát odavisszavágós rendszerben..
    Ha már ennyire külön helyszínt akarnak, akkor csinálják úgy mint a fociban. Ott a döntőnek megvan adva a módja, de az elődöntőket normális rendszerben tolják a csapatok.
  • kaloz174
    #45411
    A Barca ma bemutatta, hogy - profi csapat, 2 teljes sor dacára - hogyan kell elveszíteni egy BL-döntőt.
    Nem hittem volna, hogy a németek nyernek, végül is a hazai közönség belehajszolta őket a győzelembe.
    Érdemes volt megvenniük a döntő rendezésének jogát, más kérdés, mennyire igazságos egy ilyen lebonyolítási rendszer. Szerintem az oda-visszavágós rendszer inkább az.
  • Isthy
    #45410
    EB selejtező csoportmeccsen:

    Oroszország-Montenegro 28-31 (13-16)

    Ezzel Montenegro nyerte a csoportot és ez nekünk nem jó hír, mert így az oroszok is a 2. kalapba kerülnek majd a sorsoláson a románokkal együtt. Egyiküket sem lenne jó kapni a csoportunkba...
  • Isthy
    #45409
    Igen, a Viasat6-on ma 15:25-től és 17:45-től.
  • Isthy
    #45408
    Magyarország-Azerbajdzsán 35-26 (19-12)

    Gratulálok a csapatnak a 100 %-os csoportelsőséghez!

    Egy sehová sem számító meccsen, amit le kellett játszani, nyertünk a vártnál gyengébb játékkal. Kritikán aluli védekezés és töménytelen kihagyott ziccer jellemezte a mai játékot. Ma ez is simán belefért, jelentősége nem sok volt az ellenfél miatt.
  • Gabess8
    #45407
    Jut eszembe a FinalFourt az lehet valahol nézni, (neten kívül) mert ahogy én látom sehol nincs beírva? ( bár mit várok én a itthoni csatornáktól)
  • Gabess8
    #45406
    Na az viszont jó lenne, lenne egy közös képem vele, úgyis rég volt már Újvárosban!
  • Gabess8
    #45405
    Na ja ott általában mindenki az, (tisztelet a kivételnek) már amennyire abból a havi 2-3 alkalomból kiderül amit én ott olvasok.
    Velük világverő na az is szép teljesítmény lenne.
  • kaloz174
    #45404
    Lehet, hogy hiába várom én azokat a leveleket, mindkét megszólított drukkertárstól?:)))
  • kaloz174
    #45403
    Bár már tényleg hallanám!
  • Isthy
    #45402
    Hogy te miket nem hallasz?
  • Isthy
    #45401
    No igen, nagy az Isten állatkertje...

    Lehet szólnom kéne Gabinak, hogy júniusban el ne felejtsen hazaköltözni
  • Mse
    #45400
    dehogy :), ez csak egy idézet a handball-ról, gondoltam mindenki jól informált akar lenni a jövőbeli világverő csapatunkat illetően -mégha csak álom is az ;)))
  • Gabess8
    #45399
    Erősnek tűnik, de ha sikerül megfelelően összerakni a csapatot, és jó kijön a lépés akkor meglehet a bravúr. Úgy legyen, sok sikert hozzá, már csak egy dolgot kéne elintézi, lehetőleg még hülyébb időpontba legyenek a meccsek.
  • Gabess8
    #45398
    Ezt többek között nekem, szántad válasznak, mert nem egész értem?
  • kaloz174
    #45397
    Én pedig azt, hogy lesz egy pr.szakembere, de egy igazi, a Csapatnak, végre!
  • Duby
    #45396
    Én meg a Hammersenget hallottam...
    meg a Postnovát term.
  • Mse
    #45395
    lépj be msn-re! :) lécci
  • kaloz174
    #45394
    Na ja.
  • Mse
    #45393


    #73
    "vapensiero 2010. május 28. 21:49:33
    Annyit elárulhatok:

    most azon megy a disputa, hogy Hankook - Dunaferr vagy Dunaferr - Hankook legyen a név (ki ad több pénzt)

    illetve érkezők, hogy ne csak ifjú titánok legyenek említve:

    Szűcs, Kindl, Tilinger, Mehlmann.... ha sikerül megeggyezni Lénárt Vivi a Hypoból

    nos , így reális az első négy?:)))"

    handball.hu-n olvastam :)))))
  • Duby
    #45392
    Kiss Szilárd Kiss Szilárd Kiss Szilárd Kiss Szilárd ééééjjjjjáááááóóóóóóóóóóóó!!!!!

  • Isthy
    #45391
    Olvasd el ezt a cikket, itt szót ejt erről a legjobb 4-ről.

    Más ez a folyó

    Meg azt is elmondja, hogy mit is kellene csinálni a védekezéssel. Amint tudjuk ebben a műfajban ő elég szépet alkotott anno Újvárosban. Nagyon szurkolok neki, hogy ebbe a folyóba azért újra lépjen bele!
    A kapuba érkezik Vig Vivien az ETO-ból és egyelőre még 2 fiatal jön a Vasasból. Mindketten 18 évesek és az egyikük ifi válogatott jobbszélső, a másikuk balkezes jobblövő. Azt kell mondjam lesz kiktől tanulniuk és ellesni a tudományt Lehetnek még más igazolások majd, meg talán lesz némi előrelépés más fronton is