Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#41421
megint átestél a...szamár másik oldalára? -😊) is-is. edzõ is, gyuró is, sportorvos is, pszihológus is....gondolod, hogy a norvégok mellett nem ezek vannak...?
#41420
akkor nem kéziedzõ, hanem pszichológus kell szöv.kapitánynak, és a 2 idõkérésben lehet kezelni a csajokat ;DDD

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#41419
ha nem fogsz látni Pekingben, akkor a 2010-es EB-n ez kevésbé valószinû, legfeljebb a másik szeretett csapattól, a dántól! Ugyanis õk ketten rendezik!
#41418
nem is vitattam a hibákat, csak a NS-ban és máshol is ugyanaz jött le, mintha mindenki a fülével nézte volna a meccset! No ezértsem szabad a közvetitõnek elfogultnak lenni. Még ha magyarok játszanak akkor sem, hátmégha semleges a mi szempontunkból!
Breki33
#41417
reméljük nem sokáig jó lenne újra norvégverést látni

amúgy ezzel teljesen egyetértek
Isthy
#41416
Abban egyetértek veled, hogy mind a stúdióban, mind a kommentátorok eléggé a spanyolok pártját fogták (nekik szurkoltak) és tényleg túllihegték a dolgot. A 2 ukrán hölgy nélkül is nyertek volna a norvégok és nem a bírók nyerették meg velük.
Az viszont tény, hogy a hatoson történt gólhelyzetben végrehajtott szabálytalanságokat nem egyenlõ szemlélettel fújták és ezzel a spanyolokat valamennyire hátrányos helyzetbe hozták. Bizony legalább 4-5 tiszta büntetõt vettek el tõlük, ráadásul a leindításból ezután talán 2 gólt is lõttek a norvégok. De hangsúlyozom, hogy nem ez döntött, csak a gólarány lett emiatt jóval nagyobb. A spanyolok elõbb vagy utóbb szinte biztosan felõrlõdtek volna és sztem legalább 6-7 góllal nyertek volna a norvégok. Tudomásul kell venni, hogy õk 10-12 játékost tudnak folyamatosan forgatni a meccsen, akár hármasával cserélve õket, úgy, hogy szinte nem esik vissza a játékuk színvonala sem elöl sem hátul. Többek között ezért is tartanak most elõrébb a többieknél. Egészen a mostani EB-ig talán az oroszok tudták ugyanezt megcsinálni a keretük miatt és így õk komoly ellenfeleik tudtak lenni. Most már nincs senki ilyen helyzetben és ezért is egyeduralkodóak.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41415
én mindenesetre megnézem az ismétlést! hang nélkül! s figyelem a birói ténykedést! Másoknak is ajánlom....
#41414
Nemcsak Mariannról, és Laci bácsiról irtam, hanem a többiekrõl is!
Mariann legalább bevallotta, hogy a spanyoloknak drukkol, Laci bácsi meg bólogatott rá, viszont Borsos és a közvetitõ niemand elcseszte az egészet a siránkozásával, le is vettem a hangot,...akárcsak Egrit hallotam volna...mind ennyire lüke?
Breki33
#41413
nem varták a bírók nyakába a vereséget, pont kiemelték ezt

nekem is van saját véleményem és ez esetben megegyezim az övékével
maradjunk ennyiben
#41412
óh nem, csak éppen van saját véleményem és ebben nem befolyásol a másoké, pláne ha ugyanazt látjuk a képernyõn! Elfogadom, hogy az ukrán hölygek hibáztak, de ennél sokkal vérlázitóbb dolgok is megtörténtek az utóbbi idõben a kézilabdapályákon. mind idehaza, mind külföldön. Nevetséges, hogy miután elsõ félidõben semmi kifogásuk sem volt a biráskodás ellen, a második már végig a sirámoktól volt hangos. Változott vcalami? no igen a spanyolok elfáradtak és egyre gyengébben játszottak, ahogy ezt megtették a magyarok, románok, dánok, és oroszok is a norvégok ellen. DE innen a birók nyakába varni a vereséget.....no ne nézzék hülyének a tv -nézõket sem! Õk pénzt kapnak a közvetitésért, akomentekéárt, mi meg tényleg élvezetbõl, ingyen és bérmentve nézzük ugyanazt! MInimális elvárás velük szemben, hogy maradjanak objektivek. Ott és akkor, utána nem érdekel!
Breki33
#41411
te biztos jobban hozzáértõ és objektívabb vagy mint bármelyik

inkább hagyjuk P
#41410
mellesleg, tessék már arra is gondolni, hogy az elõdöntõbe jutást a spnyolok pont annak köszönhették, hogy az elsõ meccs végén a norvégok elhülyéskedték 3 gólos biztos elõnyüket! Máskülönben e pont nélkül a románok kerülnek az elõdöntõbe!
#41409
velünk szemben sem voltak elnézõbbek a birók a norvég meccsen (a spanyolon meg pláne) mint most a spanyolokkal szemben.
#41408
a nõknek nem erõs oldaluk az objektivitás...így miért lenne az pont a kézilabda játékvezetõk nõi tagjainál?
#41407
õk már elõre kijelentették, hogy a spanyoloknak drukkolnak. no ezek után a véleményük objektivitása a biráskodást illetõen, enyhén szólva is megkérdõjelezhetõ! Amiért valaki jó szakember, attól még lehet elfogult, vagy nem? S nekik tényleg van rá okuk,hogy negativan legyenek elfogultak a norvégokkal szemben....de a kommentátoroknak milyen okuk van rá? Borsosnak sincs, mert nem a nõi mezõnyben jáztszott, ugyebár...viszont annál inkább lehetne a spanyolokkal szemben...
Isthy
#41406
Gratulálok a norvégoknak a gyõzelemhez! <#taps>

Megérdemelten lettek Európa bajnokok. Az más kérdés, hogy a 2 ukrán hölgy elég "érdekes" teljesítményt nyújtott bizonyos szakaszokban.

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#41405
aham persze

érdekes Laci bácsi és Mariann is így látta
Tök egyértelmû, hogy nekik fújtak
#41404
mégis, milyen nagy igazságtalanságok érték szegény spanyolokat ma? Volt pár fault/hetes/lépés ami forditva lett megitélve, de semmi különösebb....ehhez képest folyamatos aprehendálás....
#41403
ugyan, sokkal nagyobb birói hibák voltak más meccseken. Már pár napja irtam, hogy a spanyolok eléggé tisztátlan eszközökkel játszanak (belemenések, durvaságok, stb). Ezeket edig elnézték, most túlságosan is szankcionálták. ennyi.
Az talán mégsem illik,hogy a két tv-kommentátor ennyire elfogultan közvetitesen egy végeredményben semleges mérkõzést...
Breki33
#41402
szerintem sok igazságot mondtak
#41401
nos, bejött a jóslatom! 13 gólos gyõzelem....megmutatta, hogy hol is a helyük a mezõnyben a spanyoloknak...
#41400
a Sport 1 teljes kommentátor gárdája látom spanyoldrukker, amennyi marhaságot képesek kitalálni....és mondani....
#41399
Minden szentnek a maga felé hajlik a keze.
Tehát a mostani edzõtriumvirátus számára,aki nem gyõri vagy újvárosi az másodrangú játékos,ez nyilvánvaló az EB-értékelés alapján is.

Ugyanis Magyarországon élünk,a gerincoszlop hátráltató tényezõ a kézilabdában(is).
kaloz174
#41398
Ha ez így volt, az szomorú.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41397
A DT eléggé vegyes benyomást keltett a bronzmeccsen. Észrevettem pl., hogy az egyik orosz kapus nyakában lánc volt. Ezt manapság szabad? "Az én idõmben" ez még tilos volt, a sporik ellenõrizték.
Na meg a meg nem adott, szabályos gól.😊) Igaz, nem ezen múlt a meccs.
A németek hit nélkül játszottak.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41396
igen, engem is megdöbbentett! No még valami. Mikor az elsõ mérkõzésen végre beküldték Sopronyit játszani és góllal kezdet, sem Imre sem Konkoly nem is reagált, amikor viszatáért a kispadra góljai után!Furcsa volt nagyon...
#41395
nem szoktam jósolgatni, de most Laurencz és Rácz véleménye erõteljes ellenkezési ingert váltott ki belõlem!
A spanyolok nincsenek egy kategóriában a norvégokkal és remélhetõleg nagyon kikapnak õk is! Gürizõs, hajtós csapat, de semmi különlegest (pl.amilyenek idõnként a dél-koreaiak)nem nyújtanak.
kaloz174
#41394
Már biztos tud valamit ez a csodacsatár, ami persze nem a kézilabda, hogy mindenki ennyire kedveli. <#falbav>
Nagy csalódás, hogy Imre Vili is így nyilatkozik róla. Mondhatni: rosszul esik. <#szomoru1>

Ezért is tartunk ott, ahol, mert ilyen szinten vannak az igényei még a szakembereknek is. Sajnálom. <#levele>

Hogy sarkítsak:
2004. j2: Radulovics Bojana,
2008: j2: Hornyák Ágnes.

(Bocs' mindenkitõl, de kicsit indulatos lettem.)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41393
no, a Slota/Meciar/Fico hármas külön ideológiai/történelmi felkészitést fog folytatni egész májusban a szlovák kéziseknek!-😊)))
Isthy
#41392
Szlovák hetek lesznek júniusban kéziben

NÕI vb-selejtezõ:

Június 6-7: Szlovákia - MAGYARORSZÁG
Június 13-14: MAGYARORSZÁG - Szlovákia

FÉRFI eb-selejtezõ:

Június 10-11: MAGYARORSZÁG - Szlovákia
Június 20-21: Szlovákia - MAGYARORSZÁG

DUNAFERR FOREVER!!!

#41391
s erre nem õt jelölték a csapat legjobbjának!-😊))
Isthy
#41390
Az oroszok szinte végig biztosan vezetve hozták a bronzmeccset. A németek nagyon haloványak voltak Jurack nélkül, pedig Woltering a kapuban parádés teljesítményt nyújtott.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41389
tudod, konyitok valamennyit a funkcionális anatómiához /biomechanikához és sportélettanhoz s így azt is tudom, hpgy sok belsõ problémát csak úgy lehet jól diagnosztikálni (ergo, kezelni is), ha akkor látja az orvos a beteget, amikor pont a krizise van! Utána már nem biztos, hogy megtalálja az okot és így a megfelelõ kezelést is! A lelkibajokkal sincs másként.
#41388
mindjárt gondoltam, hogy nem leszel megelégedve ennyivel 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#41387
Na igen, pikáns a dolog ebbõl a szempontból. De kérdés, hogy akkor éppen mi lesz a helyzet. De ez már kicsit off...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41386
Sajnos az itthoni környezetet tekintve van esélye a borulátásodnak. Én sem vagyok hurrá optimista, mert nem látom, hogy bármi változásra számíthatnánk ebben. Amíg ebben az országban maradnak ezek az állapotok, addig sajnos csak egyre lejjebb fog a sportág is kerülni.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41385
háát igen, irtam is a törököket....
Isthy
#41384
Azért ne írjuk le a portugálokat sem. Ne feledjük, hogy az EB-re úgy jutottak ki, hogy a lengyeleket búcsúztatták az ugyanilyen oda-vissza selejtezõben. A dánok meg ugye az utóbbi idõben nem brillíroznak az ilyen selejtezõkben.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41383
nem járni kell, hanem legyen jelen az illetõ a keret mellett! Az úszómester sem otthonról figyeli a medencében levõket! Amig odaér a fuldoklóhoz....
#41382
ha nem hoznánk, akkor tényleg tegyük naftalinba a nõi válogatottat...amig jön egy jó "orvos" aki helyrehozza egészségileg!
#41381
a portugál -dán kivételével nem eleve lefutott egyik sem, bár ahogy a török-dán meccseket elnézem....
#41380
+ Oroszország (védõ) , Norvégia és Spanyolország (következõ két európai cspat az Eb-n)
Kina (szervezõ)+ afrikai-ázsiai-délamerikai csapatok.
#41379
a többi:
Románia-Fehéroroszország
Svédország - Montenegró
Szerbia - Németország
Horvátország- Franciaország
Macedonia - Ausztria
Portugalia - Dánia
Ukraina - Hollandia

Isthy
#41378
Én a szerb-németet is annak tartom. Vajon a szerbek ismét szólnak Anjanak? <#ravasz1><#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

#41377
no végre egy jó sorsolás! magyar-szlovák selejtezõ a Vb-ért! Juniusig csak összeszedhet IV egy normális társaságot.S talán még össze is szokhatnak....
#41376
Nana,csak ne igyunk elõre a maci bõrére.
Egyébként meg érdekes lesz a két meccs,ismerve a két ország baráti viszonyát <#vigyor>
#41375
horvát-francia, svéd-montenegró ezek érdekesek lesznek 😄

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#41374
én úgy tudom, hogy a csapat jár mentálhigiéné-s tréningre, vagy legalábbis foglalkozik(foglalkozott ?) velük ilyen szakember. (a TF-en mondta a mentálhigiénés tanárunk!)

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

Isthy
#41373
Fortuna fogta a kezünket a VB selejtezõk sorsolásánál:

Szlovákia - Magyarország
Svédország - Montenegró
Szerbia - Németország
Horvátország - Franciaország
Fehéroroszország - Románia
Macedónia - Ausztria
Portugália - Dánia
Ukrajna - Hollandia

Az elsõ meccsek az elöl álló csapatok otthonában lesznek.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41372
ja, nem is nevezte, de akkor miért vitte ki balkezesként, hiszen jobbkezes átlövõbõl 4 is volt neki a keretben!
Mintha sem Hajdunak, sem Imrének, sem Konkolynak nem volt/lenne szükséges balkezesre!