Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Az viszont tény, hogy a hatoson történt gólhelyzetben végrehajtott szabálytalanságokat nem egyenlõ szemlélettel fújták és ezzel a spanyolokat valamennyire hátrányos helyzetbe hozták. Bizony legalább 4-5 tiszta büntetõt vettek el tõlük, ráadásul a leindításból ezután talán 2 gólt is lõttek a norvégok. De hangsúlyozom, hogy nem ez döntött, csak a gólarány lett emiatt jóval nagyobb. A spanyolok elõbb vagy utóbb szinte biztosan felõrlõdtek volna és sztem legalább 6-7 góllal nyertek volna a norvégok. Tudomásul kell venni, hogy õk 10-12 játékost tudnak folyamatosan forgatni a meccsen, akár hármasával cserélve õket, úgy, hogy szinte nem esik vissza a játékuk színvonala sem elöl sem hátul. Többek között ezért is tartanak most elõrébb a többieknél. Egészen a mostani EB-ig talán az oroszok tudták ugyanezt megcsinálni a keretük miatt és így õk komoly ellenfeleik tudtak lenni. Most már nincs senki ilyen helyzetben és ezért is egyeduralkodóak.
DUNAFERR FOREVER!!!
Mariann legalább bevallotta, hogy a spanyoloknak drukkol, Laci bácsi meg bólogatott rá, viszont Borsos és a közvetitõ niemand elcseszte az egészet a siránkozásával, le is vettem a hangot,...akárcsak Egrit hallotam volna...mind ennyire lüke?
nekem is van saját véleményem és ez esetben megegyezim az övékével
maradjunk ennyiben
Megérdemelten lettek Európa bajnokok. Az más kérdés, hogy a 2 ukrán hölgy elég "érdekes" teljesítményt nyújtott bizonyos szakaszokban.
DUNAFERR FOREVER!!!
Az talán mégsem illik,hogy a két tv-kommentátor ennyire elfogultan közvetitesen egy végeredményben semleges mérkõzést...
Tehát a mostani edzõtriumvirátus számára,aki nem gyõri vagy újvárosi az másodrangú játékos,ez nyilvánvaló az EB-értékelés alapján is.
Ugyanis Magyarországon élünk,a gerincoszlop hátráltató tényezõ a kézilabdában(is).
Na meg a meg nem adott, szabályos gól.😊) Igaz, nem ezen múlt a meccs.
A németek hit nélkül játszottak.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A spanyolok nincsenek egy kategóriában a norvégokkal és remélhetõleg nagyon kikapnak õk is! Gürizõs, hajtós csapat, de semmi különlegest (pl.amilyenek idõnként a dél-koreaiak)nem nyújtanak.
Nagy csalódás, hogy Imre Vili is így nyilatkozik róla. Mondhatni: rosszul esik. <#szomoru1>#szomoru1>
Ezért is tartunk ott, ahol, mert ilyen szinten vannak az igényei még a szakembereknek is. Sajnálom. <#levele>#levele>
Hogy sarkítsak:
2004. j2: Radulovics Bojana,
2008: j2: Hornyák Ágnes.
(Bocs' mindenkitõl, de kicsit indulatos lettem.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
NÕI vb-selejtezõ:
Június 6-7: Szlovákia - MAGYARORSZÁG
Június 13-14: MAGYARORSZÁG - Szlovákia
FÉRFI eb-selejtezõ:
Június 10-11: MAGYARORSZÁG - Szlovákia
Június 20-21: Szlovákia - MAGYARORSZÁG
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Kina (szervezõ)+ afrikai-ázsiai-délamerikai csapatok.
Románia-Fehéroroszország
Svédország - Montenegró
Szerbia - Németország
Horvátország- Franciaország
Macedonia - Ausztria
Portugalia - Dánia
Ukraina - Hollandia
DUNAFERR FOREVER!!!
Egyébként meg érdekes lesz a két meccs,ismerve a két ország baráti viszonyát <#vigyor>#vigyor>
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Szlovákia - Magyarország
Svédország - Montenegró
Szerbia - Németország
Horvátország - Franciaország
Fehéroroszország - Románia
Macedónia - Ausztria
Portugália - Dánia
Ukrajna - Hollandia
Az elsõ meccsek az elöl álló csapatok otthonában lesznek.
DUNAFERR FOREVER!!!
Mintha sem Hajdunak, sem Imrének, sem Konkolynak nem volt/lenne szükséges balkezesre!