Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#41522
Boldog új évet

Bocsi a bannerért, de jelenleg valamiért nincs feltöltési sebességem így még kicserélni se tudom.
Isthy
#41521
Mi már születésünktõl fogva rosszul vagyunk kódolva ebben az igénytelen közegben <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41520
Na igen, ezt jobb is ha nem kommentáljuk <#boxer><#violent><#gun>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41519
Ugyanez az én véleményem is és remélem a gratulációm eljutott hozzá <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41518
Békés, örömökben gazdag új évet kívánok mindenkinek!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

SomogyiG
#41517
B orongós napok tûnjetek tova
O kkal szomorú ne legyél soha
L épteid kísérje töretlen szerencse
D erûs percek rajzoljanak mosolyt a szemedre
O szoljanak el az óévnek sötét árnyai
G úzsból szabaduljanak a képzelet szárnyai

Ú j évet hozzon a nesztelen iramló idõ
J öjjön már a rég várt, csodálatos jövõ

É vek ha múltok, ha elszálltok napok
V idámságot, örömet számolatlan adjatok
E lfusson most az óévnek malaca
T öbbé ne legyen senkinek panasza

K erüljön betegség, bánat messzire
Í rmagjuk is vesszen mind a semmibe
V ágyaid sorra valóra váljanak
Á lnok szavak többé ne bántsanak
N övekedjen az igaz barátok tábora
O kosan élj, ne legyél ostoba
K ívánom neked, legyen 365 szép ünneped!

A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.

#41516
Pedig õk általában igazat és a tényeket írják le!!<#nyes><#violent>
#41515
Ugye ez valami vicc? (sajnos nem)!! És még van bõr a p...! Na kíváncsi leszek én erre, ígéretekbõl tele a padlás már fel sem fér!
Breki33
#41514





#41513
biztosan....márcsak azért is, mert azok közül akik most tülekedtek a jegyekért, többségük nem jár bajnoki meccsekre, a fiatalokéra meg pláne nem....az biztos viszont, hogy a szentpétervári Vb vagy a macedóniai Eb közönség-felhozatalánál bármikor jobbat tudunk produkálni, bárhol az országban...
#41512
dehát lehetne érdekes dolgokat is kitalálni, dehát pl. Ágai részérõl elvárni ezt eleve dõreség....igaz, nem is a magamféle fanyalgók számára rendezik az ilyesmiket....
#41511
most olvasom NS cikknél, hogy sokan nagyon jól érezték magukat, szóval biztos bennünk van a hiba 😉))

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41510
Nem tudom, nekem a Syma-csarnok beli volt a leggyengébb. Igaz, ott a "tetthelyen" voltam.

Én sem szeretem az ilyen rendezvényt, de elviselném, ha ennek fejében több lenne a kézi a Sport TV-ben, pl. <#merges2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41509
levonhatjuk a konkluziót: ezt volt eddig a legnagyobb, leggrandiózusabb és egyuttal a leggyengébb kézilabdagála is kies hazánkban! bebizonyosodott újra, hogy a sport nem = szinielõadással,vándorcirkusszal, kabaréval. Mivel csak akkor érdekes és élvezhetõ, ha küzdelem is van rajta. A bohóckodás nem tesz jót neki. Egyrészt rontja a játék szinvonalát, másrészt az ellenfél lebecsülését/alázását jelzik a "figurák" sorozatos alkalmazása! Ez meg mindig sportszerütlen! Ezt azért ha lehet, kiskanállal kellene csak mérni!
kaloz174
#41508

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#41507
Legszívesebben Boldog Újévet kívánnék, ám a realitások talaján maradva: mindenkinek a lehetõ legminimálisabb veszteséget kívánom, ússzuk meg szárazon 2009-et!
Erõt, hitet és kitartást kívánok mindenkinek a holnaptól kezdõdõ évre!

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Duby
#41506
Elõször, mikor odakapcsolgattam állandóan reklám volt, mondom Hol a gála?
A csajokat képtelen voltam nézni, nálam leküzdhetetlen a reakció, hogy ha ilyen "médiaválogatott" szintû "celeb"-eket látok azonnal el- vagy kikapcsolom. Nekem kibírhatatlanok ezek sajnos...

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#41505
na, letudva a kézigála is 😊
Itt volt Detti is 😄

a média válogatott kontra nõi csapat egy rossz vicc volt 😞 a ffi válogatott meccse volt a csúcspont -hála Tominak és Gerinek, nameg a bolond Gyulának 😄, meg a veszprémi öregfiúké, a többi szörnyû...

Semmi újdonság, semmi ötlet, semmi élet nem volt a mûsorban, és mégis teltház volt, durva :SS
mondjuk a média válogatott-nõi meccsen igencsak kuss volt, addigra mindenki bealudt, vagy leste, hogy ez gála?! 😞((

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41504
Én is gratulálok, egyértelmûen megérdemelte. <#taps>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Breki33
#41503
Gratulálok Orsinak a címekhez, csak így tovább !
Isthy
#41502
Minden fórumozónak kézis és egyéb sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok!!!

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41501
Köszi a beszámolót és reméljük a legjobbakat.

Berninek pedig gyors és teljes gyógyulást!

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41500

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41499
"kicsi szubjektív" = kicsit szubjektív

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41498
Érdekes, kicsi szubjektív, szerintem, amit Bokiról írnak:

"A nõknél egyértelmûen Radulovics Bojana volt a legjobb, az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes csapatban rendre õ jegyezte a legtöbb gólt. Nem véletlenül választották kétszer is a világ legjobbjává (2000, 2003), csak dicséretet érdemel, aki felfedezte 1994-ben akkor még rejtett képességeit. Elõször Zalaegerszegre szerzõdött Spanyolországból, csak utána lett ismert és nemzetközi hírû játékos a Dunaferrben. A szerbek nagyon ragaszkodtak volna hozzá, amikor nagynevû átlövõ lett, de már hiába."

Szerintem nem lehettek annyira rejtettek a képességei, ha a jugoszláv válogatottban is 70x szerepelt, valamint, ha jól emlékszem, 15 éves korától profiként játszott, nem is akármilyen csapatokban. <#vigyor2>
Igaz, még akkor is nagyon fiatal volt, amikor Magyarországra hívta Katona Sándor.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41497
BÚÉK neked is!

Köszi, hogy szóltál! <#worship><#eljen>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Táncos ETO
#41496
BUÉK Mindenkinek!

Ha gondoljátok, s benne vagytok egy kis szavazásban, szavazzatok: (mondjuk Bokira..😉

Magyarra váltottak, örülhettünk nekik

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

kaloz174
#41495
Igen, ott volt mindenki. Ez a jó hír...
A másik, hogy jól játszott a csapat, mondhatni: tényleg játszottak egy kicsit, szép dolgokat csináltak. Jó volt nézni - nekem. Viszont kevesen tapsoltak, mert közben pedig szegény siófokiak égtek. (Mondjuk nem kellett volna elküldeni a fele csapatot, itt sem.)
Nagyon nem is tetszett a közönségnek, hogy "gála" címszó alatt nagyon kikap kedvenc csapatuk. Mondjuk: érthetõ. Errõl viszont nem a Kohász, hanem a szervezõk tehettek, mert ügyesebben kellett volna kihasználni a lehetõségeket: bemutatóra+vidámkodásra is. Jobb is lett volna, mindenkinek, bár azt nem kérdeztem, miben egyeztek meg Imre Vilivel. (Máskor jobb szokott lenni a szervezés, most valahogy nem olyanok csinálták a bulit, akiknek van némi fantáziájuk is.)
Sajnos azonban, történt egy sérülés, ami nagyon rosszul érint. Merthogy Temes Berni térdében levált egy porcdarab, mûteni kell. <#szomoru1> Már meccs után kérdeztem, mi van vele, õ érezte, hogy megroppant, de nem tûnt vészesnek, Misi szerint sem. Sajnos, Berni diagnózisa volt helyes.😞
Mielõbbi gyógyulást neki, itt is.

Én mindenesetre jól éreztem magamat, a sérülést leszámítva, amirõl nem hittem, hogy ilyen súlyos.
Megköszöntem Imre Vilinek és Böbének, hogy végre õk jöttek el hozzám.
Az "elõadást" megérdemelt vacsora követte, a Vértes Hotelben, ahová meghívást kapott minden "szereplõ". <#wink><#papakacsint>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41494
Sikerekben Gazdag Boldog Új Esztendõt Mindenkinek!
Isthy
#41493
Ibi kisfia

Gratulálok és jó egészséget kívánok mindnyájuknak!

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41492
Na és milyen volt? Ott volt mindenki?

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41491
Az új dolgok jók voltak benne a 2005 utáni eseményekkel, meg a pár új interjú illetve a régieket is kiegészítették. De ez nem akkora terjedelem amikért megvenni újra érdemes lett volna, viszont ajándéknak rendben volt <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#41490
Nõi kézilabda: Orbán Annamária visszatérne a szezonban
Még ebben a szezonban szeretne visszatérni a pályára Orbán Annamária.

A DVSC-Aquaticum válogatott irányítója klubja honlapjának adott interjújában kijelentette, hogy szülési szabadsága után megkezdte a felkészülést, és ha rehabilitációja jól sikerül, akkor már a mostani évadban, valószínûleg hazai közönség elõtt újra csatasorba áll.
kaloz174
#41489
Én nem megyek Dabasra. <#wink> Mert remélem, hozzám helybe jönnek maguk a kedvencek. <#eljen><#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Breki33
#41488
És tetszett?

Érdekes volt olyan mecs amire nemis emlékeztem pár évvel ezelõtti világversenyrõl
Breki33
#41487
Kulcsiról lesz riportfilm a fókuszban most !
Isthy
#41486
A dán kupadöntõben a Viborg simán nyert 32-23-ra KIF Vejen ellen.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41485
Én nem megyek, már nem igazán tud érdekelni...

Viszont holnap megyek Dabasra, hogy ne maradjak kézilabda és kedvencek nélkül <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41484
Én is megkaptam <#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41483

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41482
van egy 1-2 oldal, elég rövidke sajnos a könyv 😞

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41481
Köszi! Szuper.😊 Akkor majd beleolvasok - a tiédbe elõbb. <#vigyor2>
A régi nagyokról van benne szó? (BEK-gyõzelem, Vasas)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41480
kalóz! megkaptam a Mocsai könyvét, elolvastam azt a részt- kb 5 oldal- ami a csajokról szól, szerintem semmi rossz szándék nincs benne, bár azért kiedrül belõle hogy Õ nem hibázott 😄DD

Valaki jön a gálára? kaptam jegyet egy barátom "Jézuskájától", így valamennyit ott leszek 😊

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

SomogyiG
#41479
Boldog és Békés Karácsonyt Kivánok Mindenkinek!

A számítógép segít azon problémák megoldásában, amelyek nélküle be sem következtek volna.

Breki33
#41478
<#eljen><#worship>

Énis örülök, hogy sikerült ilyen jó társaságot összehozni és megismerkedni veletek töbekkel személyesen is.

Remélem a következõ idõkben is szurkolhatunk legalább ilyen sikereknek
mint ami pl kiváltotta 2003-ban ennek a topicnak az indulását.

Úgy érzem érdemes volt annó forumokon toborozni :-)
Bár nemis emléxem, hogy Isthy-n és talán SZT-n kívül ki jött ez alapján P
Ka valakit kifelejtek akkor elnézést.

Tehát csatlakoznék a következõ öt év legyen legalább ilyen sikeres de ha lehet még sikeresebb mindenkinek egyenként és szeretet sportágunknak is.

Békés Boldog Karácsonyt.

Megkaptam a kézis könyvet :-)
Táncos ETO
#41477
Boldog karácsonyt Mindenkinek!

Per aspera ad astra - Küzdelmeken át a csillagokig

#41476
Én is szeretnék mindenkinek békés, boldog, szeretetben gazdag Karácsonyt kívánni.
#41475
Békés, boldog Karácsonyt kívánok Mindannyiótoknak!
#41474
Boldogságos és szeretetteljes Karácsonyt kívánok nektek drága kézislabdás barátaim!
Az új év még messze van 😉

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41473
Békében és szeretetben eltöltött karácsonyi ünnepeket mindenkinek - aki ezt megérdemli.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!