61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #45552
    Kornél valóban nagyon kellett és segített a végén, de a meccs embere kifejezés tényleg elfogult
  • primavis
    #45551
    háát negyedórával a vége előtt nem hittem volna ezt! Szerencsére a szlovének elfáradtak s képtelenes voltak gólt dobni! A németek meg kevesebbet segitettek nekünk, mint amennyit a lettek a szlovénoknak. Tehát nincs mit reklamálniuk a szomszédoknak.
    Az oroszok, csehek mellett a szlovénok sem lesznek ott a Vb-n, viszont a románok, szerbek mellett mi is!
  • Breki33
    #45550
  • Breki33
    #45549


  • Breki33
    #45546


  • kaloz174
    #45545
    Természetesen egy ilyen helyzetben egy magyar kézidrukker már fél. Szerencsére most a sors másképp akarta. Pedig nem játszottink jól, kihagyott ziccerek, türelmetlen megoldások jellemezték a csapatot.
    Voltak azonban, akik ebben a helyzetben mégis hozzá tudtak tenni annyit, ami éppen elég volt a tövábbjutáshoz.
    Nagy köszönet Fazekas Nándinak, Csárlinak, Iváncsik Gergőnek. Hadd legyek annyira elfogult, hogy azt mondjam: számomra a meccs embere Nagy Kornél volt. Úgy éreztem, hogy frissességet hozott a játékba, sikerült jobban felpörögni, ami szerintem kulcsmomentum volt a véghajrában.
    Mindenképpen minden dicséretet megérdemel a társaság. Mert az egyértelmű, hogy nagyon akarták ezt a győzelmet, ami úgy érzem, kiemelkedő jelentőségű a sportág megítélése szempontjából.
    Innen viszont végre elkezdődhet a csapatépítés... A Magyar Válogatott kialakítása, újra.

    Szép volt fiúk!!!
  • Isthy
    #45544
    Nagyon finoman és árnyaltan fogalmaztál
  • Isthy
    #45543
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a továbbjutáshoz!

    Az első 45 percben a középső védekezésünk egy rakás szar volt. A végére szerencsére sikerült feljavulni hátul és a szlovénok is mintha elfáradtak volna fejben és statikusabb lett a támadójátékuk. Megint rengeteg ziccert rontottunk el. A mai meccsen ismét Gergő és Nándi alkotta a legnagyobbat.

    Azért volt még egy nem elhanyagolható tényező ebben a továbbjutásban. A két német játékvezető igencsak segített bennünket a szünet után. Ők hoztak vissza minket -5 után és a végén sem lehetett egy szavunk sem rájuk.
  • Breki33
    #45542
    nagylacika nézted?
  • sb1
    #45541
    MEGCSINÁLTUK :)
  • Breki33
    #45540
    nemsemmi izgalmakat hozott a második félidő
  • Breki33
    #45539
    SZÉP VOLT FIÚK !



  • Breki33
    #45538
    EZEZZZZZZZZZZZZZZZZZZ MEGVAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • kaloz174
    #45537
    Sajnos, nem játszunk "okosan". A sporik pedig nem nincsenek velünk...
  • kaloz174
    #45536
    Hajrá magyarok!
  • kaloz174
    #45535
    Köszi az infót!
  • Gabess8
    #45534
    Ez barom jó, akkor ezek szerint oda megy egy barom akinek nem tetszik az aktuális eredmény akkor újrasorsoltat kénye kedve szerint.
    Ezek szerin még mindig k..nagy rend van ebben a sportágban is. Vajon a háttérben ez kinek/kiknek az érdeke?
  • primavis
    #45533
    nem a románok ilyen jók,az oroszok ilyen roszak! legalábbis tegnap ők voltak azok!
  • primavis
    #45532
    kezd nagyon nem tetszteni az, ami a kajak-kenu szakágakban történik!
  • primavis
    #45531
    minimum annyi, ha egyikőjüket sem az anyuka/apuka dugta be!
  • Isthy
    #45530
    Ennek Kati esetében nem akármilyen előzménye volt...

    Ha valami nem tetszik újrasorsoltatunk

    Ma kiderült, hogy nem nagyon tudta túltenni magát...

    A 200-as versenyeken Natasa egyéniben nyert (Kati itt nem indult) és Katival párban is győztek.
  • banok
    #45529
    höh a románok ilyen jók férfi kéziben is?
  • Breki33
    #45528
    Ehhez mit szóltok?


    Megvakult a világklasszis lengyel kézis

    Edzőmeccssen sérült meg a lengyel kézilabda-válogatott egyik legjobbja, Karol Bielecki. Orvosa szerint a bal szemén nem tér vissza a látása, az izlandi Olafsson után ő lehet második olyan kézis, aki egy szemsérülés miatt vonul vissza.

    http://sportgeza.hu/kezilabda/2010/06/20/megvakult_a_vilagklasszis_lengyel_kezis/
  • Breki33
    #45527
    A világbajnoki címvédő Kovács Katalin ötödik, a 2004-ben olimpiai aranyérmes Janics Natasa pedig kilencedik lett vasárnap 500 méteren a szegedi Maty-éren zajló kajak-kenu Európa- és világbajnoki válogatóversenyen. A számot Kozák Danuta nyerte, aki vb-győztes társával, Szabó Gabriellával párosban is megverte a kétszeres ötkarikás bajnok Kovács, Janics duót.

    Mivel az Eb-n ugyanazon távon belül nem lehet duplázni, ahogy Storcz Botond szövetségi kapitány elmondta: 99 százalék, hogy Kozák az egyes indulást fogja választani, tehát a párosban másodikként záró Kovács, Janics duó ott lehet majd a kontinensviadalon.
  • Breki33
    #45526
    Ez tényleg elég meglepetés
  • Isthy
    #45525
    Ha már férfi VB selejtező, egy bombameglepetés:

    Az első meccsen az oroszok papírforma szerint 32-28-ra nyertek Romániában. Erre tegnap hazai pályán Csehovban:
    Oroszország-Románia 32-37!!!

    Az oroszok (szovjetek) 46 év után először nem szerpelnek VB-n.
  • Isthy
    #45524
    Hahóóó
    Este tessék szurkolni a nevünkben is a fiúknak. Remélem pokoli hangulat lesz és ennek meg is lesz az eredménye

    Magyarország-Szovénia VB selejtező visszavágó
    Sportklub 17:45
  • Isthy
    #45523
    Mivel őszről beszélt, nyilvánvaló, hogy az önkormányzatra gondolt.
  • Mse
    #45522
    milyen különbség van köztük?
  • primavis
    #45521
    ha meg csak Dunaújvárosról van szó, akkor talán az ottani emberkéknek is kellene valamit tenni érte, hogy rákényszeritsék a város vezetőségét/leendő vezetőségét a normális gondolkodásra!
  • primavis
    #45520
    gondolom az államtitkár (Czene Attila) és a sportbeli főtanácsadó (Balogh Gábor) neve mond neked valamit! Mintha lenne némi különbség az előd (Simóka Bea) és köztük!
  • Gabess8
    #45519
    Nem tudom, de szerintem ehhez nem sok köze van a választásokhoz. Attól ugyanis, hogy ősszel esetleges új eberek kerülnek bizonyos pozícióban nem biztos, hogy fog változni valami.
    Szerintem ugyanis sok függ attól, hogy aki oda kerül szereti e a sportot, és akarja e támogatni, mert ha igen akkor megtalálja a módját, ha nem akkor elvegetál, vagy megszűnik ennyi.
    Én ezt tapasztalatból mondom, itt nálunk például már kb 10 éve sportot nem kedvelő emberek, illetve hülyék vannak ott, meg is látszik a sporton.
  • Isthy
    #45518
    Kovács vitte magával Özelt is

    Azt kell mondjam, hogy ezzel a Valcea megoldotta az eddigi achilles-sarkát. Lett egy vérbeli irányítójuk is, ami eddig nagyon hiányzott nekik. Ráadásul egy igen jó játékos a posztján, aki sokat lendíthet a csapat játékán. Ha Kovács jól beépíti a csapatba, egy kicsit átformálva a románok játékát, akkor komoly erősítést jelent.
  • Gabess8
    #45517
    Ez jó duma, miért eddig mi volt a cél???? Szerintem attól, hogy hivatalosan nem mondták ki eddig is ez volt a cél, ezek szerint most már ki is mondják, illetve le is írják.
    Mondjuk így még nagyobb terhet raktak mindenkire, de nyilván nem csak az elődöntőben jutásért ad évi száz milliókat az Audi, cserébe vár is valami kimagasló teljesítményt.
  • Isthy
    #45516
    Lehet a városvezetés inkább valami ellen kapálózik, hogy saját mocskos politikai és egyéb "hátterét" kiszolgálja... Reméljük nem járnak sikerrel...
  • Andreeew
    #45515
    Elődöntőbe jutás.
  • kaloz174
    #45514
    Ezt olvastam:
    "Győrben módosították a célt, BL-döntőbe kell jutni

    Miután a Győri Audi ETO KC vezetői meghosszabbították a női csapat két szakvezetőjének szerződését, magasabbra emelték a mércét az együttesnél."

    Talán ti olvastátok valahol: mi volt az eredeti cél?
  • Duby
    #45513
    Erre csak annyit mondok: választások. De majd meglátjuk. Sokra nem megyünk vele, de: én szóltam.

    (Egyébként most az egyesen a telesportban nyilatkozott Vili. Semmi bizakodás nem volt tapasztalható részéről. Csak üzent: a városvezetés döntse el, hogy kellenek-e, vagy nem!)

    Nagyon sajnálom szegény embert, hogy újra végig kell élje ugyanazt. Nem erre hivatott. De itt igazság az nincs.
  • kaloz174
    #45512
    A tartalom a másik helyen kicsit többet mond, de még annyira nem kell készpénznek venni a dolgot, mert még csak javaslat.
    (Az ajánlott cikk szerzőjét egyébként ismerem.)
  • kaloz174
    #45511
    Azzal a különbséggel, hogy nem érdekel az újság neve, sokkal inkább a tartalom.