61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #45632
    Nekem sem fog hiányozni ez a féreg. Amennyiben bírja Hypo nélkül,és normális utódja lesz, nálam kell egy kis idő míg a Hypot nem senkiházi gárdának fogom tartani.
  • Gabess8
    #45631
    Nekem egy mondat tetszik baromira:

    "- Annak viszont nagyon örültünk, hogy a város támogatott bennünket tizenegymillió ötszázezer forinttal. Ebből azt látjuk, hogy szeretnének segíteni a sporton, nem érzéketlenek a sorsunk iránt. Ezért csak köszönet jár a döntéshozóknak."
    Ezt inkább nem kommentálom, tehát no comment...
  • kaloz174
    #45630
    Nekem sem fog. Első indulatból azt mondom: jobb lett volna, ha nem is jön a sportág tájékára soha.

    Egyébként meg majd kiderül, hogy bírja kézi nélkül...
  • Isthy
    #45629
    Gunnar elköszönt

    Megmondom őszintén, hogy nem fog hiányozni. Kérdés, hogy mi lesz nélküle a Hypoval.
  • kaloz174
    #45628
    Újvárosi helyzetkép
  • kaloz174
    #45627
    off (de csak látszólag):
    mai találós kérdés:
    mi lesz azokkal ma Magyarországon, akiket hiába kérdeztél, hova tűnt pár milliócska, sosem adtak választ??

    (megfejtés: igazgató )
  • kaloz174
    #45626
    Győzelem ma is:)

    A fiúk eredménye: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ARAB EMIRÁTUSOK 39–18 (19–8)

  • Breki33
    #45625
  • kaloz174
    #45624
    Ha ez így van, azért azt én is sajnálom.
  • kaloz174
    #45623
    Első meccset nyertük - a románok ellen.
  • Breki33
    #45622
    Megnyitották, kezdődhet a kézi vb Nyíregyházán!

    Tizenkét nemzet vesz részt a 20. férfi és női főiskolai kézilabda világbajnokságon, amelynek első napján a magyar nők Csengerben Románia, a férfiak a bujtosi csarnokban Ciprus ellen mérkőznek.

    klikk ide
  • Isthy
    #45621
    Számomra sem

    Sajnos az ETO esetében pont a számomra érdekes játékosok fognak emiatt hiányozni.
  • Isthy
    #45620
    Tavaly augusztusban nem volt, mert a junior EB-t mi rendeztük augusztusban. Előtte azonban többször is rendeztek már Pannon kupát augusztusban is. Pl. a Körcsarnokban rendezetten anno eszméletlen pokol volt, izzadt mindenki rendesen.
  • kaloz174
    #45619
    Nem emlékszem, bár lehet, hogy rosszul tudom, hogy ilyenkor szokott lenni a Pannon kupa. Egyébként engem annyira nem foglalkoztat ez, a konkrét esetben, mert az Emléktorna csapataiból mindez kevés játékost érint.
    Számomra nem vitás, melyik rendezvény élvez prioritást.
  • Gabess8
    #45618
    Ésszerű vagy sem, huszadrangú dolog sajnos, amennyire emlékszem hasonló időpontban szokott lenni a Telenor kupa. Nyilván a kupát meg kell rendezni, gondolom szerződés is van róla. Arról az aprócska tényről nem is beszélve, hogy az MKSZ vezetők zsebekre is gondolni kell...
  • Mse
    #45617
    miért pont akkor? tavaly mikor volt Pannon-kupa? egyébként nem sokan akarhatnak jönni ha június végére még nincsenek meg a résztvevők, és a menetrend sem...

    nem baj, így is jó meccsek lesznek Újvárosban! :)
  • kaloz174
    #45616
    EB-menetrend
  • kaloz174
    #45615
    Ebben az esetben nem tudom, melyik volt előbb... Már elég régen olvastam a válogatottnak ezt a tervezett tornáját, mármint az időpontot. Azt viszont nem tudom, mennyire ésszerű ilyenkor (bajnokság nyitánya előtt közvetlenül) válogatott tornát rendezni.
    Ez azonban tényleg csak az ETO-t érinti, a többi csapatot nem. (sajnos) Ők azonban így is elég erősek lesznek, úgy gondolom.
  • Isthy
    #45614
    Kérdés, hogy az ETO milyen kerettel indul. Mert ugye a "fenomen" MKSZ akkorra szervezi a válogatottnak a Telenor kupát (ami ugye a Pannon kupa utóda)...
  • Breki33
    #45613
    Még nem hallottam róla, de majd rákérdezek
  • kaloz174
    #45612
    valami változott átigazolás ügyben

    Ha valaki képben lenne, és elmesélné, mi is az, nagyszerű lenne. Én nem ismerem precízen, mi is volt - eddig. Mármint a szabály.
  • kaloz174
    #45611
    Nem akármilyen találkozónak ígérkezik a "buli".
    Na és mennyire jó érzés, hogy ÚJRA megrendezésre kerül ez a felk. torna!
    (Csak ne lenne olyan fájdalmas is az apropója. )
  • Gabess8
    #45610
    Kicsit vissza a Bl csoporthoz, az A az tényleg nagyon brutális. A Veszprémé is nehéz.
    Mse te hová várod a kedvenc csapatodat?
  • Gabess8
    #45609
    Nem is rá céloztam, de ezt nem lehetett kihagyni!
  • Isthy
    #45608
    A Kulcsi emléktorna menetrendje

    Ott a helyem, nincs mese!
  • Isthy
    #45607
    Sikerült befejezniük a meccset 11 óra 5 perc játék után és John Isner nyerte az 5. szettet 70-68-ra.

    Le a kalappal mindkettejük előtt

    A meccs után volt egy kis ünnepség, ahol díjázták őket a székbíróval együtt és szólhattak pár szót. Isnernek fél óra múlva kezdődne a páros meccse. Nem hiszem, hogy sok kedve lesz hozzá.
    Azt gondolom ez a rekord nem fog megdőlni egyhamar. Könnyen lehet, hogy sohasem...
  • kaloz174
    #45606
    Hallottál már erről?

    "a Hódmező a pletyik szerint Szekszárdnak "adta el" az indulási jogot."

    Mit szólsz hozzá?
  • Mse
    #45605
    Pick Szeged balkezes igazolása
  • Mse
    #45604
    Paha linkelte facebookon, így én sem maradtam le erről a tenisz történelemről :), igaz csak az utolsó pár játékot láttam :)
    szegény Isner már alig bírt mozogni :)

    ha már tenisz OFF, akkor: Arn Grétáról se feledkezzünk meg, élete szereplése GS-en! nagy nagy gratula jár neki! és hajrá Bartoli ellen! azt már talán látom is :)

  • Isthy
    #45603
    Kicsit off, de egészen elképesztő meccs zajlik Wimbledonban:

    Mahut-Isner 4-6 6-3 7-6 6-7 59-59-nél félbeszakadt

    A meccset még tegnap kezdték, de 4 játszma befejezése és 2 ó 54 perc után sötétedés miatt félbeszakították. Ma folytatták a döntő játszmával és ma sem sikerült befejezni, ismét rájuk sötétedett. Már átlépték a 10 óra játékidőt... Természetesen már minden rekordot megdöntöttek.
  • Isthy
    #45602
    Na Misi pont nem az a helyezkedős fajta. Láttuk párszor a női válogatottnál, hogy a "protekciósok" miatt lemaradt több eseményről. Szerencsére azért még van ahol számítanak rá. Tény, a környezet igencsak kellemes lesz
  • Isthy
    #45601
    Bizony, ez még csak egy javaslat. A politikusaink meg ugye...
  • Isthy
    #45600
    Egyetétek veled, hogy hiányzott középről a védekezésben. A meccs utáni értékelésemben meg is emlékeztem róla, hogy milyen gyengék voltunk középen.
  • Gabess8
    #45599
    Hehe, élni és helyezkedni tudni kell!!
    De ahogy látom Kaloztól megkaptad a jó hírt...
  • Gabess8
    #45598
    Teljesen igazad van, de van itt egy dolog, azt már elég régen sejtett, hogy laci nem akar válogatott lenni, így más szisztémát is lehetett volna kialakítani, szerintem. Az össze szokottság, az egyik legfontosabb tényező az biztos.
  • Gabess8
    #45597
    Ez így van, de ezt még véghez kell(ene) vinni!!!
  • kaloz174
    #45596
    Nem azér', de lehet, hogy nem késtél el.

    a kereső :)
  • Mse
    #45595
    szerintem még nem döntött, hogy befejezi végleg, vagy elmegy "levezetni".
    de ha folytatja is, szerintem csak kisebb csapatban.
  • primavis
    #45594
    mintha pont a múlt háten jelentették volna be az 5 látvány sportág (közte a kézilabda is) prioritását!
  • Breki33
    #45593
    csinosak