61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #45672
    Pénteken este lesz a 2011-es férfi VB sorsolása.

    A férfi világbajnokság sorsolási kalapjai:

    6. kalap: Franciaország, Horvátország, Izland, Lengyelország
    5. kalap: Dánia, Spanyolország, Svédország, Norvégia
    4. kalap: Szerbia, Ausztria, Németország, Dél-Korea
    3. kalap: Magyarország, Tunézia, Románia, Szlovákia
    2. kalap: Egyiptom, Argentína, Algéria, Brazília
    1. kalap: Chile, Bahrein, Japán, Ausztrália

    4 db 6-os csoport lesz, ahonnan az első 3 jut tovább a középdöntőbe.
    Amikor kijutottunk a szlovéneken keresztül azt mondtam, hogy ha marad minden a mostani szinten, akkor President Cup lesz belőle. Elnézve a kalapokat sajnos nem lettem optimistább.
  • Isthy
    #45671
    Sztem ők nem foglalkoznak ezzel a versennyel. Pihennek illetve a felnőtt válogatottnak összetartás volt, a juniorok meg a koreai vb-re készülnek.
  • Breki33
    #45670
    Egyébként hol voltak a Dánok és Norvégok ezen a főiskolás világbajnokságon?
  • Gabess8
    #45669
    Úgy látom megint sikerült lemaradnom. A főiskolás csapatainknak gratulálok, tényleg nem volt sajtóhíre, tisztelet a kivételnek.
    Mse én is csatlakozom a jókívánságokhoz!!
  • Isthy
    #45668
    Csatlakozom a minden jót és szépet kívánók táborához. Boldog Névnapot Mse!
  • kaloz174
    #45667
    Eléggé földinsulás szerű változások történnek Szegeden. Különösen Zvizej és Nenadic játékát tartottam sokra, Marjanac is szimpatikus és jó kapus, szerintem hiányozni fognak.
    Sajnos, ezek a változások közvetve a Dunaferr ffi csapatát is érintik.
  • Mse
    #45666
    köszönöm, aranyosak vagytok :)
  • Breki33
    #45665
    Ez a #45662-es videó

    Egyébként énis csatlakoznék

    BOLDOG NÉVNAPOT MESI

  • Breki33
    #45664
  • kaloz174
    #45663
    Szóval minden szépet és jót neked, Mse:)

  • kaloz174
    #45662
    Sok-sok szeretettel kívánok mostanában sajnos ritkán látott, kedves fórumtársunknak boldog névnapot.

  • Breki33
    #45661
    Hát igen a kotori öböl egy természeti csoda

    klikk

  • Breki33
    #45660
    Nah milyen jók vagyunk

    Ez jó hétvége akkor magyaroknak
  • Isthy
    #45659
    Gratula a fiúknak!

    A lányok meg ma már "ünnepeltek" és így a törökök nyertek.
  • Isthy
    #45658
    Alapvetően nem oda mentem, de ott is voltam. Hogy melyik részen? Sveti Stefan, Budva és Kotor. Még az Adriában is megmártóztam Budvában. Vétek lett volna kihagyni
  • kaloz174
    #45657
    Sikerült a fiúknak is:

    DÖNTŐ: MAGYARORSZÁG-CSEHORSZÁG 33-26 (16-13)
  • Breki33
    #45656
    Melyik részen voltál?

    Ja közben lesett te nem a tengerpartra mentél :P
  • Isthy
    #45655
    Én is irigykedem, pedig most május közepén voltam ott Tényleg gyönyörű hely.
  • Isthy
    #45654
    Az már megvolt, mert Gabi június 14 óta itthon volt. Most pénteken ment Montenegróba és majd július közepén még visszajön haza. Azután valszeg július legvégén megy vissza és kezdik a felkészülést.
  • Breki33
    #45653
    Montenegrói tengerpart nagyon szép, énis nyaraltam már ott nagyon jó kis hely kicsit azért irigykedem :P
  • Breki33
    #45652




  • kaloz174
    #45651
    Mit mondjak: jól szurkoltam ma, na és term. grat. az ifjúságnak, reménykedjünk az eredményes folytatásban.
  • kaloz174
    #45650
    Megértem. Jó pihenést, eredményes feltöltődést neki. Balcsi nincs a programban idén?
  • Isthy
    #45649
    Kicsit OFF, de:

    Ma magyar nap van Wimbledonban


    Fucsovics Marci megnyerte a junior fiú egyest 6-4 6-4-re verve az ausztrál Mitchellt. Babos Timi pedig a junior lány párosban győzött az amerikai Stephens-el az oldalán. Gratulálok mindkettejüknek, szép volt Marci és Timi!
  • Isthy
    #45648
    Most éppen a montenegrói tengerparton nyaral a barátjával és roppant jól érzi magát. Ma délelőtt váltottam vele sms-t, de ezt a témát nem érintettük, mert kéziről ebben az időszakban nem beszélünk, ez a pihenés és a kikapcsolódás ideje. Sztem nem bánja
  • kaloz174
    #45647
    Vajon Kindl Gabi mit szól ehhez?
  • Isthy
    #45646
    Nem rossz hír, ezzel csak nőtt a torna vonzereje. Bár eddig sem volt kérdéses a dolog

    Ugye a szerződéséből még 2 év volt hátra, kíváncsi vagyok mennyit kell a Buducnostnak fizetni érte. Persze biztosan meg fognak egyezni.
  • Isthy
    #45645
    Ahogy az MKSZ is kezelte ezt a versenyt nem csodálkozom ezen...
  • Isthy
    #45644
    Nem világgá, csak egy olyan programra ami péntek este-éjjel igencsak ütősre sikeredett és mostanra sikerült regenerálódnom

    Gratulálok a csapatnak! Ma meg gondolom meglesz a jutalomjáték a törökök ellen
  • Breki33
    #45643
    Szuper

    Úgy látszik főiskolás szinten még mindig a legjobbak vagyunk

    Kár hogy semelyik tv nem adta én még sporthírekben se halottam, hogy említették volna
  • kaloz174
    #45642
    Jól van. Akkor úgy néz ki, Popovic-csal is talizunk aug. végén.:)
  • kaloz174
    #45641
    Világgá mentetek?:)
    Pedig VILÁGBAJNOKOK VAGYUNK

    A sorsdöntő meccs! :)
  • kaloz174
    #45640
    A sporttámogatásról
  • kaloz174
    #45639
    na és a mai eredmény
  • kaloz174
    #45638
    Fösulis VB
  • kaloz174
    #45637
    azokban=azoknak
  • kaloz174
    #45636
    "a róla kialakult képbe"

    Na ez az. Meglepő, vagy talán nem is annyira meglepő módon, nyilván azokban, akik hasonlóan "szilárd" erkölcsi alapon állnak, nem is mindenkinek egyértelmű az, hogy milyen morális 0!

    Remélem, nem változtatja meg az elhatározását!
  • Isthy
    #45635
    Kiegészítés:

    Ha jól emlékszem tavaly augusztus végén a Szpartak Kijev itt volt Magyarországon és egy felkészülési tornán a Siófok játszott is velük.
  • Isthy
    #45634
    Prokop szerint:

    "Július elsejével benyújtom lemondásomat a 8 BL győzelmet szerző, Európa legsikeresebb klubjának ügyvezetői pozíciójáról."

    Sztem Európa legsikeresebb klubját Szpartak Kijevnek hívják. A csapat máig létezik, bár már messze nem tartozik az európai elithez. Ők 13-szoros BEK győztesek, ami "kicsit" több, mint a 8. A Turcsin fémjelezte csapat 1970-től 1988-ig nyerte a 13 címet. Pont őket követte időben a Hypo az 1989-től 2000-ig szerzett 8 győzelemmel. Tehát még csak időtáv sincs nagyon köztük.
    Persze Prokop erről valahogy elfeledkezett... Mondjuk ezen én nem csodálkozom. Ez a nyilatkozata is szépen beleillik a róla kialakult képbe. Szerencsére a továbbiakban nem kell már vele foglalkoznunk.
  • kaloz174
    #45633
    Másoltam.
    "Az MKSZ versenykiírásában rögzítettek szerint ma éjfélig van a nevezési határidő a Nemzeti Bajnokságokba. A 15 éves évfordulóját idén ünneplő UKSE Szekszárd ennek megfelelően adta le nevezését a versenybizottságnak. Tekintettel arra, hogy eddig egyetlen jogosultsággal rendelkező csapat sem jelentette be hivatalosan a visszalépését, Varga Jenő ügyvezető elnök az NB IB-re vonatkozóan küldte el a szükséges dokumentumokat. Ezzel együtt mégsem mondtak le a legmagasabb osztályban való szereplésről. hiszen előfordulhat, hogy a feltételeknek, amelyek sokkal szigorúbbak az előző éveknél, nem minden nevező egyesület felel meg. Az előírások közül egyébként a legjelentősebb - a női csapatok esetében - 35 millió Ft-ról szóló garancia. Ugyancsak a versenykiírásban olvasható, hogy július 8-ra tervezik az NB I sorsolását. Így tehát a nevezéseket elbíráló MKSZ bizottság addig minden bizonnyal megvizsgálja majd a beadottakat, és dönt arról, hogy elfogadja-e azokat, illetve felkér- e más egyesületeket az indulásra. Információink szerint a lehetséges jelöltek közül eddig csak az UKSE Szekszárd adta be szándéknyilatkozatát."

    "idegen tollak", de köszönet érte.