61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #45752
    Szerintetek mekkora gyakorlati jelentősége lesz a sport szempontjából ennek:

    Új lehetőségek a sportnak?
  • Gabess8
    #45751
    De azért a munkahelyedre eljártál VB idején?
  • Isthy
    #45750
    Csatlakozom a gratulációdhoz!

    Csak így tovább az éremért! Mondjuk nem lesz egyszerű az oroszok és a montenegróiak ellen, de érmet csak komoly teljesítményért adnak.

    Hajrá csajok!
  • kaloz174
    #45749
    AkkorÍme :) ez összejött.

    Grat! és csak így tovább!
  • Isthy
    #45748
    Igen, szombaton délelőtt lesz 2 meccs és este is. Előtte pénteken este lesz az első 2 meccs.
    Később se látszódjon!

  • Isthy
    #45747
    Mielőbbi gyógyulást neki!
  • Duby
    #45746
    A végére odataláltam, és olvastam is bőszen. Mondjuk nem pont a vb miatt keveredtem oda...
    A csoportkörök alatt meg pc-t se láttam szinte a melóhelyen kívül.

    Gabess: nálam már az eseményszámba megy, hogy "vb van", tök mindegy milyenek a meccsek, tátott szájjal bámulok minden percben, és élvezem mint állat.
  • kaloz174
    #45745
    Mielőbbi gyógyulást!
    Sajnos, boka-sérülés ügyben nem kezdő már.
  • Gabess8
    #45744
    Vége lehetne már ennek a rossz sorozatának, mielőbbi gyógyulást neki!
  • Gabess8
    #45743
    Jut eszemben, nem láttam, hogy írtál volna a megfelelő topikban, vagy csak nem figyeltem, mondjuk túl sokszor nem néztem, de volt egy két "értelmes" beírás.
  • Breki33
    #45742
    Tomori megsérült a Fradi edzőtáborában

    Lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését az Ausztriában edzőtáborozó Ferencváros női kézilabdacsapata. A zöld-fehérek Murauban csaptak össze az osztrák bajnok Hypo-NÖ együttesével, és a sérült Tomori Zsuzsanna nélkül 12–12-es döntetlen után 27–25-ös vereséget szenvedtek.

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/tomori-megserult-a-fradi-edzotaboraban-2037821/

  • Gabess8
    #45741
    Hát nem nem volt egyszerű hallgatni, azt az idegesítő vuvuzellát, vagy mit.
    Pedig a mentalitás nem fog változni sőt... ameddig ekkora összegű különbségek vannak a foci és a többi sportág között addig biztosan nem.
  • Breki33
    #45740
    Miért nem jöttél ide?

    Tele volt focival még VB tippjáték is volt

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1111128097&order=reverse&index=10
  • Gabess8
    #45739
    Hogy lehetett minden pillanatát élvezni, főleg az elején??? Egyébként én őket focistának hívom, a falábúak csak a határainkon belül érvényes, nálam legalábbis!

    "milyen VB-t az decemberben szokott lenni..."

    El siklottam felette most esett le a poén, ez jó
  • kaloz174
    #45738
    Ha valakit érdekel:
    Szurkolói füzetek
    (Természetesen:) focival kezdődik, de legalább nem azzal folytatódik.:))
  • kaloz174
    #45737
    Álszent lennék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán nem néztem a foci VB-t. Nem okozott azonban lelki válságot, ha valamelyik közvetítést nem tudtam követni.
    Ha volt más, színvonalas sportesemény, akkor inkább azt néztem (tenisz, pl.). Ennek egyik oka a számomra kimondottan idegen szurkolási mód, a másik a nagyon vegyes színvonalú meccsek, voltak.

    Alapból egyébként azért poénkodtam veled, mivel egész életemet elkíséri a focisták önteltsége, na és - tisztelet a kivételnek - kulturálatlansága. Megfigyeltem: ha az ő sportágukról van szó, akkor szinte természetes, hogy - szerintük nem kell meghatározni, miről is szól a történet, mert - szerintük és "szakíróik" szerint - VB=foci VB, stb.
    Ennek a jelenségnek több vonulata érintett, olyan fokon, hogy ma már "kicsit" allergiás vagyok erre a mentalitásra, na és így a focira is.

    Másrészt viszont itt, ebben a körben, nyugodtan offolhattál volna.
  • Duby
    #45736
    Jaaj, de diplomatikus valaki. Megrögzött, és már-már beteges falábúbámuló vagyok, de igen, mondhatjuk ezt kilengésnek, végülis mihez képest
    De nem én vagyok itt az egyetlen "beépített ember"
    Egyébként legszívesebben szétoffoltam volna szerencsétlen topikot, de hős voltam, és nem vittelek Titeket csúfos romlásba. Na meg az idő is gyorsan szállt, napi 1-2-3 meccs mellett elillant, és mínuszba fordult a szabadidő. De én élveztem az esemény minden pillanatát.

    Mse: úgy tudom Kása csak Londonra tér vissza a válogatottba, ha behívja Dénes, addig lemondta a válogatottságot.
  • Isthy
    #45735
    Azért bizonyított ő már GS-eken is korábban (USO, RG negyeddöntő). De mi ugye telhetetlenek vagyunk, most is akarjuk
  • Mse
    #45734
    csatlakozom :)
    most már csak GS-eken kellene bizonyítania, remélem az is meglesz a US Open-en!
  • Isthy
    #45733
    Ejnye már... Dubynak vannak "kilengései" néha, legyél belátóbb
  • Mse
    #45732
    gratula Kásának :) (Kása ott van egyébként az EB keretben? -mintha nem :( )
    apropó valami úszót is találhattál volna, az előbb van, és itthon is ;)))
  • Isthy
    #45731
    Off: most pihen 1 hetet, majd 2 hét keménypályás felkészülés Bécsben és utána Montreálban jöhet majd az így tovább Azért az a verseny sokkal erősebb lesz.
  • kaloz174
    #45730
    1: már éppen gondoltam, hogy mi lehet veled?
    2: milyen VB-t az decemberben szokott lenni...

    Egyébként köszi az infót, minden jót az ünnepeltnek.
  • Duby
    #45729
    Egyrészt, mert megérdemli, másrészt, hogy inspiráljam egy kicsit a vb-n sportban megfáradt társaságot egy közelgő eseményre:

    Isten éltesse az évtized vízilabdázóját, a ma 34 éves Kásás Tamást!!!


    Kása - a teljesség igénye nélkül - háromszoros olimpiai bajnok (Sidney, Athén, Peking), olimpiai 4. (Atlanta), világbajnok, 3x vb ezüstérmes, 2x európa-bajnok, 2x eb-ezüstérmes, 3x eb-bronzérmes, 2x világliga győztes, 2x világkupa győztes, magyar bajnok, 3x olasz bajnok, 3x euroliga-győztes, KEK-győztes, LEN-kupa-győztes, LEN-kupa döntős. Ifi európa-bajnok, junior európa-bajnok, junior világbajnok.
  • kaloz174
    #45728
    off: Gratulálok Szávay Áginak!:) Szép volt, csak így tovább.
  • Isthy
    #45727
    Reméljük.

    A brazilok meg a spanyolokkal is x-eltek, ha jók az infóim. Szép kis harc lesz a csoportgyőzelemért.
  • kaloz174
    #45726
    Talán valamit sikerült javítani:
    "44-11-re verték ma a lányok Thaiföldöt, és Dajka Bettit választották a meccs legjobbjának" (fórumbeírásból)
    Remélem, nem csak az eredményen, hanem a játékon is.
  • kaloz174
    #45725
    Lehet, hogy nem sikerült még mindig az átállás, teljes egészében?
  • Isthy
    #45724
    A dél-koreai női junior VB-n a magyar csapat első meccsén:

    Magyarország-Brazília 25-25 (10-13)

    A szünet után kiváló játékkal 20-15-re fordítottak a lányok. Kíváncsi vagyok mi történt a csapattal azután...
  • Gabess8
    #45723
    Ezek szerint te Szekszárdi vagy, vagy legalábbis közeli. Jó kezdés lesz mindjárt az elején! Sok sikert az NB-1 ben, nem ismerem a klubbot, így kívánom, hogy anyagilag is maradjatok stabilak.
  • Gabess8
    #45722
    Így legyen! Bízzunk benne, hogy sikerült a nyáron rendet tenni, és év közben sem lesz semmi gond csapaton belül és itt nem az estleges sérülésekre gondolok.
    Az idei évhez képest sokat kell fejlődni, de a tavalyi évhez képest, szerintem nem sokat kellene pluszban hozzátenni. Na persze ehhez lesz egy két szavuk az ellenfeleknek is.
  • kaloz174
    #45721
  • Breki33
    #45720
    ajjaj

    arra már gondoltam, hogy elviszem a tüköreflexes fényképezőgépemet és az itteni nagy fotósok babérjaira török :-)
  • Isthy
    #45719
    Akkor majd jöhetnek tőled is a meccs beszámolók. Eddig csak olvasnod kellett őket, most már majd te is írhatsz
  • Breki33
    #45718
    köszi, ha tehetem jobb mecsekre mind kimegyek

    remélem helyt is állunk
  • Isthy
    #45717
    A versenykiírás szerint szeptember 5-én.
  • Breki33
    #45716
    Megis nézem :-)

    Itt van a sportcsarnok egy köpésre

    Mikor lesz ez pontosan?
  • Isthy
    #45715
    Breki!

    A Szekszárd az NB I-ben

    Az első fordulóban hazai pályán mindjárt az ETO az ellenfél. Egyből megnézheted a nagy sztárokat élőben
  • Isthy
    #45714
    Ebben a cikkben olvashattad a célkitűzést.

    "Immár négy éve bent vagyunk a BL legjobb négy csapata között, a bajnokságot és a Magyar Kupát is megnyertük. Ennek ellenére az előrelépésben gondolkodunk, idén szeretnénk megnyerni a Bajnokok Ligáját. Ezért is igazoltunk két klasszis játékost, emellett a világ egyik legjobb utánpótlásával rendelkezünk, amelyre idén is támaszkodhatunk" - értékelt Vanyus Attila klubelnök.
  • Isthy
    #45713
    Nem olvastam, de tudom.

    Ginnél már azóta ez a cél, hogy visszajött Győrbe Azért én azt mondanám, hogy igazából 4 eséyes a dolog: ETO, Viborg, Valcea, Larvik.

    Off: nem írok pü-t, mert nem kaptam érdemi új infokat.