Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Isthy
#41773
Gratulálok a fiúknak a gyõzelemhez! <#taps>

Ez egy kiszenvedett gyõzelem volt, nem igazán jó játékkal. Csaszi elõtt le a kalappal, ismét nagyot játszott, csakúgy, mint a svédek ellen. Most Puki tette hozzá azt a kapuban ami nagyon kellett (41 %). A lerohanásainkat most kiválóan értékesítettük és erre is nagyon nagy szükség volt, hogy könnyû gólokat szereztünk.

Most pedig szurkolok a svédeknek <#wink>

Mse!
Gondolom most nagy az öröm nálad, hogy bejött amirõl az õsszel beszélgettünk <#eljen><#wink>

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41772
Várható volt. Sajnos minden bizonnyal nem õ az utolsó...

DUNAFERR FOREVER!!!

#41771
Szûcs Viki a Dunaferrbõl Olaszországba igazolt.
Breki33
#41770
kaloz174
#41768
Minden elismerésem a srácoknak!
De elsõsorban Fazekas Nándinak! Nagy Laci viszont sportemberként is csillagos ötöst érdemel. Na és milyen csodálatos átlövéseket láthattunk ma tõle...De Csaszi sem volt semmi. <#wink>
Szóval nagyon szuper meccs volt ez, minden tekintetben! Na és megint egy végjáték, ami végre a miénk lett. <#taps><#worship><#taps>

Szép volt fiúk!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41767
no a szlovákok már mögöttünk vannak 3-góllal és ha 3-al vernénk a koreaiakat (mint õk), õk nem valószinû hogy 7-tel vernék a svédeket, még ha tudják, hogy annyi is kell hozzá (illetve 5,6 góllal a mi eredményünktõl függõen).
#41766
Nándiiiiii 😄 már alig várom hogy "haza jöjjön" és minden meccsen újra láthassam 😊

szép volt fiúk!!!

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

#41765
a végére jól megpuhitották a koreaiakat (30-21). Nekünk is sikerülnie kell!
#41764
a farnciák felébredtek: 8-1 a II.félidõ felénél
Breki33
#41763
A német meccset énis néztem elég durva volt felemelt ököllel ment a bíróra teljesen elborult tekintettel.

Nem teljesen értettem vezettek 22-20-ra végjátékban Norvégok fordítottak egy perc volt vissza kettõvel mentek, németek kijöttek letámadásra dobtak egy gólt és labdát szereztek, de vmiért az oldaldobást hátrébb végeztették el, meg vmi idõt reklamáltak, de teljesen kivoltak.
Breki33
#41762
Nagyon nagy mecs volt

Öröm volt a végén nézni a svéd arcokat.

Nándi a legnagyooooooooooobbbbb !!!
#41761
a német edzõ majdnem megverte a birókat! a frabnciák egyenlitetek 3 gól hátrányból
#41760
a norvégok megverték a németeket, a koreaiak meg vezetnek a franciák ellen!
#41759
Biztos még C64-gyel dolgoznak, egyébként nem ez volt az egyetlen!<#mf1><#mf1>
De az sem semmi, hogy nem Nándi lett a meccs legjobbja!<#conf>
#41758
Pedig tök jó volt, végre egy kis izgalom<#mf1>
#41757
Gratulálok a mai gyõzelemhez, és a tegnap teljesítményhez is!
Duby
#41756
nem szabad néznem. az a titka. <#duhos2>
már a végére elkapcsoltam, mert nem bírtam idegekkel <#wink>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#41755
Még egy ilyen meccs és megõrülök...
Szép volt fiúk!!!
#41754
holnap szerencsére pihenõnap van!
Isthy
#41753
Gratulálok a fiúknak a gyõzelemhez! <#taps>

Laci mellé végre felnõtt Csaszi és Fecó a mai meccsre, Nándi pedig hozta a formáját. Valamint Harsányi villanása is nagyon kellett.
Remélem jól kipihenik a fiúk magukat a korea elleni meccsre holnap, mert az is kemény lesz.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41752
na a mai már jobb volt, nem az igazi, mert jópáran megint nem remekeltek,de legalább Császér és Ilyés is felnõtt a feladathoz, harsányit meg csak azért a gólért is érdemes volt beállitani! Nándi meg ismét fantasztikus volt.
89
#41751
Szép volt fiúk!!!<#worship><#worship><#worship>

Autonómiát Székelyföldnek! \"A szeretet nem szűnik meg soha\" Pál apostol

Isthy
#41750
Igen, verhetõek lennének, csak a jelenlegi helyzetben ez eléggé kérdéses számomra. Nikola biztosan nem játszik és Nagy Laci játéka is kérdéses a kézsérülése miatt. Még velük együtt is nehéz lett volna, mert jó ez a svéd csapat. Azért remélem Laci legalább játszhat majd, mert nélküle...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41749
Azért az nem semmi, hogy az IHF statisztikusai szerint Nándi a tegnapi meccsen egy percet sem volt a pályán...

DUNAFERR FOREVER!!!

#41748
hát igen, sajnos biztos kezû beálló nélkül nehéz. Gyula vagy feszült vayg szertelen, mindkét esetben nehéz megjátszani s ha igen, nem használja ki a ziccereket. Ilyés nem képes mindkét feladatát egyformán jól elllátni (vagy egyik megy, vagy a másik), Putics nagy csalódás a Vb-n, Császár meg jóval alulmúlja azt amit elvárnánk tõle. A többiek hozzák átlagos formájukat, de az kevés.
A horvátok annyit adtak ki magukból, amennyire kényszeritettük õket, ha jobban megszoritjuk õket, akkor egyrészt összekapják magukat, másrészt a birók is újra mûködésbe lépnek, ahogy azt tették is az I. félidõben fõleg.
A svédek verhetõk, jobban megfelelnek nekünk mint a bivalyerõs franciák vagy a horvátok. Persze, jól kellene már egyszer játszani erõs ellenfél ellen is....
Isthy
#41747
Sajnos Nagy Lacin kívül más nem nagyon tudott felnõni a feladathoz. Pedig ez a horvát csapat megfogható lett volna. Jól küzdöttek a fiúk, de rengeteg labdát elszórtunk a beállójáték felesleges állandó erõltetésével. Sajnos kintrõl nem voltunk veszélyesek így szépen leszedegették a beerõltetett labdáinkat.
Nem vagyok túl optimista a holnapi svédek elleni meccset illetõen. Nem tudom egy ilyen kemény mai meccs után fel tudjuk-e venni velük a versenyt, mert elég pörgõsen játszanak. Ráadásul Nikola sérülése...
A horvátoktól többet vártam, ennél több kell tõlük, ha nyerni akarják a VB-t, mert a franciák ellen ez halovány lesz.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41746
Na igen. Ahogy most kinéz. <#szomoru1>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41745
Szép lett volna nyerni a horvátok ellen, de szerintem elég nagy csoda lett volna.
Ennek ellenére dícséret illeti a csapatot, eddig most keltették bennem a legjobb benyomást.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

89
#41744
Ejjj...de izgalmas meccs ez a magyar-horvát, szétvet az ideg <#guluszem1>

Autonómiát Székelyföldnek! \"A szeretet nem szűnik meg soha\" Pál apostol

Isthy
#41743
Én sem, ez jól jött nekünk. Persze ki tudja lesz-e egyáltalán jelentõsége.

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41742
Sajnos nem sok esélyt látok rá.

A franciák a svédeket is elintézték, szinte ugyanúgy, mint minket. Szorosabb kezdés után 7-8 góllal elmentek a franciák, félidõ 6 gól. Azután a svédek is feljönnek 3-ra, mint ahogyan mi is a 2. félidõ elején, de a franciák újra elléptek 7-8-ra. Végül nagyobb arányban nyertek a franciák a svédek ellen, mint ellenünk (28-21). Mindezt úgy tették meg, hogy a védelmük oszlopa (Dinart) már a meccs elején kivált a csapatból. Nagyon masszívak a franciák, talán a horvátok és a dánok lehetnek méltó ellenfeleik.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41741
VÁCI NKSE–ASA-CONSOLIS-HNKC 28–25 (16–10)

Ezt hiszem, ez kisebb meglepetés. Nem panaszkodom.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41740
Szerintem remekül összefoglaltad, egyébként nekem is szép emlékeim vannak, szerintem a játékosok ezzel pontosan tisztában vannak, de ahogy írtad is abból nem lehet kenyeret venni😞((.
Igen sajnos attól többet mi nem tehetünk, aki meg tehetne az nem tesz illetve tett semmit érte <#gun><#boxer>
kaloz174
#41739
Értem. Talán sokunkban egyébként dolgoznak az emlékek. Nehéz megbarátkoozni azzal, hogy ennyire nem vagyunk partnerei egy Gyõrnek.😞

Nem sokat tehetünk. Csak szorítunk és szurkolunk. Na és megpróbáljuk megértetni a csapattal, hogy nekünk igenis fontosak, szeretjük és becsüljük õket. Mégha ebbõl nem is lehet kenyeret venni. 😞

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Breki33
#41738
Reméljük ma megismétlõdik ez az eredmény
#41737
Én pár dolgok másként látok. Szerintem a Gyõr elleni meccset nem szabad számításba venni, jobb csapatott találni sem a Gyõr ellen kell, ha valakit figyelnek akkor nem hiszem, hogy pont egy ilyen meccs lenne a mérvadó, tisztában vagyok vele, hogy sokaknak "kell a maximumot nyújtani" ami szerintem folyamatosan lehetetlen még akkor is ha szereted amivel a pénzt keresed.
Belsõ igényükkel én nem hiszem, hogy baj lenne, a csapatkeresés az hála a vezetõségnek sajna nagyon is reális probléma!!!
Egyetértek Isthy hozzászólásával szerintem is a hozzánk mérhetõ csapatok ellen kell bizonyítani!
Isthy
#41736
Sztem a szombati Csaba elleni meccs ad választ a kérdésre. Az ottani küzdeniakarás és hajtás majd megmutatja, hogy mi is a helyzet.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41735
Tudod, nem lebecsülve a csajok küzdelmét, úgy általában, de ebben az országban sokan vannak, akik maximumot kell, hogy nyújtsanak a munkahelyükön, miközben nem tudják, mibõl lesz a gyereknek új cipõ, napközi, stb. Ez nem lehet magyarázat. Õk legalább azzal foglalkoznak, amit szeretnek csinálni, ami nem kis dolog.
Annál is inkább kellene jól teljesíteni, mert ezzel saját maguk jövõjét is megalapoznák, mivel könnyebben és jobb csapatot találnának a folytatásra. Ezzel pedig ma reálisan kell számolniuk. Na és persze kellene, hogy legyen egy belsõ igényük is.

Persze, minden csapatnak vannak jobb és rosszabb periódusai. Ha normál helyzet lenne, biztosan csak egy ilyen ok lenne a háttérben. Most azonban mindenki érzékenyebben reagál, másképp gondolkodik.
Azt is mondhatnám egyébként: remélem, csak rápihentek a köv. fordulóra. <#vigyor2>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41734
Általában egyet szoktam érteni, de most nem teszem, sõt!!! Szerintem nem is kell magyarázatot keresi kicsit belegondolni magunkat a játékosok helyzetébe, elmennek egy olyan meccse ahol ha megszakadnak is legalább 10-el kikapsz, minek erõködjenek, a saját becsületükért szerintem nem a Gyõr ellen kell küzdeni, ahol tök esélytelen vagy még itthon is, egyébként szerintem eddig és biztos vagyok benne, hogy ezután is fognak küzdeni.
Az hogy a szakmai munkának nincs akadálya? Szerintem nagyon is van, próbáljon valaki úgy dolgozni edzeni, normálisan, hogy mindjárt hóvége, vajon ki e bírom fizetni a számlákat? Tudom ilyenkor jön, hogy profi játékosok, csak 2-3 embertõl eltekintve õk nem profik inkább ifi játékosok és ezzel nem akarom semelyik játékos bántani, mert remekül küzdöttek eddig is és ezután is!
kaloz174
#41733
Az is egy tanulságos beírás, amit az indexen (Vasas topic) olvastam, Tamáska Travel megfogalmazásában. <#boxer>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41732
"A kéziscsajok általában szeretik nézni a férfimeccseket, én is többrõl tudom, hogy amikor csak teheti akkor nézi "

Jó esetben ez fordítva is igaz lehet. <#nevetes1>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41731

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#41730
A kéziscsajok általában szeretik nézni a férfimeccseket, én is többrõl tudom, hogy amikor csak teheti akkor nézi <#wink>

Nem hittem a szememnek az elõbb, amikor a Sport1 mûsorát böngésztem. Élõben leadják mindhárom mai csoportmeccset. Vajon mi történt? <#wow1>

DUNAFERR FOREVER!!!

Duby
#41729
<#eljen>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#41728
nem tudom ismeritek e, ha igen akkor sorry:

Balogh Barbi blogja

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41727
Talám valahogy így kellett volna ma is:

Idõben nem volt olyan régen...

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

kaloz174
#41726
Nem számítok. Nem látom a realitását a pozitív változásnak. Már csak azért sem, mert ugye felénk nem "csak" szimpla anyagi gondok vannak. <#levele>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#41725
Ott sem mai keletû ez a rossz helyzet, már nagyon a végét járják õk is...

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41724
Sztem februárban sem számítsunk sokra...

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41723
Úgy tûnik, sajnos, a fórumban írtak alapján, hogy nem csak a Kohász van nehéz helyzetben. <#rolleyes> A Halasról is szomorú hírek terjednek.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!