Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Kicsit visszajöttünk -6-ról valszeg az utolsó erõtartalékokkal.
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
20-15, kezd elmenni a Loki
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Magyarul pénzt ne várjatok csajok, de azért játszatok!!
Egyébként gratula a cikk szerzõjének a cikkért arról nem tehet ami benne van a kérdések jók voltak!
Vannak akik ismerik az adatokat és a "hátteret". Azok ezzel az interjúval ismét csak eddigi véleményüket látják megerõsítve.
DUNAFERR FOREVER!!!
A szokásos vállmegvonós stílusú nyilatkozat. Nekik, mint talpig becsületes CSV-nek tiszta a lelkiismeretük, mert õk aztán mindent megtettek, sõt még áldozatok tömkelegét is vállalták a csapatért. Sõt igazából õk akkora hõsök, és olyan mérhetetlenül szerények, hogy mindezen legendás tetteikrõl mélyen, mélyen hallgattak, még véletlenül sem akarták, hogy a klubért folytatott heroikus küzdelmeik híre felzaklassa szurkolóik galamb lelkét.
Tulajdonképpen itt õk az áldozatok.
<#idiota>#idiota>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Mindenesetre grat. az újságírónak, hogy az egyik "hunyót" szóra bírta, ha egy ilyen cikk erejéig is.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
nos, várom a véleményeket...
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Érdekes lett volna, ha a Csaba azzal a hittel és elszántsággal játszott volna, mint Újvárosban. Valahogy - különösen az elsõ idõszakban - nekem úgy tûnt, nem hisznek abban, hogy meglepetést okozhatnak. Még Eszti is elég nyugodtan sétálgatott a pálya szélén.
Persze, ha Kohász-szemszögbõl nézem, be kell vallanom, hogy annyira nem vagyok azért szomorú, hogy egyik riválisunk nem gyújtött újabb pontokat. <#wink>#wink>
Az ETO nyilván a BL-re koncentrál, remélem, addigra sikerül felébredniük és felpörögniük.😊 Remélem, most jobban sikerül a formaidõzítés, mint RK idejében rendszeresen.
(Na és gondolom, a sporikról is mindenki illedelmesen beszélt. <#nyes>#nyes>)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Bár azt hiszem, hiú remény ez, sajnos.
Vajon miért pont most érezték úgy, több évtizednyi rájuk zúduló "dícséret" áradat után, hogy feljelentést kell tenniük?
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Pl. Tilinger sokkal fiatalabb, mégis felnõtt a feladathoz. (Tavaly az ifiben nem sokat mutatott.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Remélem lesz is valami érdemi elõrelépés, mert eddig nagyon vontatottan haladt a dolog.
DUNAFERR FOREVER!!!
MKSZ... Ennyi erõvel az összes meccsen megcsinálhatnák ezt, fõleg ahol komolyabb táborok is vannak. De most nekik itt kellett példát statuálni. Mostanában milyen érzékeny porcelánlelkületûek lettek a jv. sporttársak... A szerdai MK meccsen is kivezettettek az egy szurkolót, gondolom ugyanezen okból.
Úgy látszik ez most a legnagyobb gond a magyar kézilabdában...
DUNAFERR FOREVER!!!
A franciák a férfiakmál olyanok, mint a nõknél norvégia.
A bírók meg mindenhol ugyanúgy le vannak maradva jópár szinttel a játéktól. <#levele>#levele>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
A lengyelek meglepõen simán nyerték a bronzmeccset, ismét legyõzve a dánokat.
DUNAFERR FOREVER!!!
Az ETO védekezése tényleg halovány volt, mintha néha aludtak volna a pályán. Gin is igazodott a védelem szinvonalához, nem nagyon sikerült bravúrokkal hozzátennie, csak nagy ritkán. Gridnyeva viszont nagyon sokat hozzátett. A Fradi gyorsasága érvényesült és bár a végére nagyon elfáradtak, sikerült 1 góllal nyerniük.
A jelenlegi csapatunk sajnos valóban nem bírja el Eszti sorozatos gyenge játékát. Igazság szerint esélyünk sem volt, Gyõri Ági védései tartották sokáig a csapatot a meccsben. Ide jutottunk... Ha nem lesz vége februárban, akkor örüljünk ha beférünk a 6-ba. Bár sztem inkább a 7-8. hely lesz a realitás.
DUNAFERR FOREVER!!!
Az ETO most is elveszítette a végjátékot - pedig már nem a 2 évvel ezelõtti összeállításban játszik.😊
Védekezésben elképesztõ hibákat vétettek. Üresen hagyott emberek a hatoson, átlövõkre való kilépés hiánya (csak sáncolással nem lehet a jó lövõt megállítani.) BL elõtt nem túl biztató.
Valamit megmagyaráz: "fizikális keressük önmagunkat" (Konkoly Csaba) Remélem, nem lesz megint túledzettség a vége, mint szeritem 2 éve.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Pl. nem egy nagy szponzorra építkeznek csak, hanem módszeresen építették fel a - ma már jelentõs számú - szponzori kört.
Nem kevés létszámú kisebb támogató biztosítja a csapat mûködését anyagilag.
Erre lett volna szükség a Dunaferrnél is, de nem így történt, pedig a kiindulási pozíció sokkal jobb volt. (Kiemelten jelentõs támogató, kiemelkedõ eredmények.)
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Jó volt látni egy-egy pillanatra, hogy legalább Gyõrben milyen módszerek állnak rendelkezésekre edzéseken. Jó lenne azt hinni, hogy legalább ott minden szempontból világszínvonalú munka folyik. <#confused>#confused>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
A többiekkel nem volt gond, hozták, amit várni lehetett tõlük, átlagosan. Sajnos azonban ennél többet nem. Nem volt, aki hátára vegye a csapatot.😞
Lehetett volna nyerni. Volt 1 pont a meccsen. Ha akkor kiegyenlítünk, talán sikerül. Azonban jött 1 kettõs emberhátrány, és vége volt. Onnan már nem volt képes a csapat felállni.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Azért én gratulálok a csapatnak, mert az akarattal biztos nem volt baj, sajnos ez a realitás, köszönhetõen a vezetõségnek!<#violent>#violent><#violent>#violent><#boxer>#boxer><#boxer>#boxer>
"Ez és sok minden más (gazdálkodás!?), amit hiányolunk mintegy 3-4 éve a lányoknál.
A szurkolói szeretetünk nem fogja a még néhány ittmaradott játékosból álló csapatot megmenteni.
Azoknak kellene most önvizsgálatot tartva félre állni, akik ide juttatták a lányokat, és velük együtt a szakmai stábot.
Ezzel talán lehetõvé tennék, hogy visszatérjenek a támogatók, és akár tényleg nulláról indulva, de újra elindulhasson felfelé a nõi kézilabda Dunaújvárosban."
Nem is tudom, tudja-e a névtelen beíró, milyen nagy igazságot fogalmazott meg. Talán tudja egyébként, csak kérdés: sikerül-e ezt megvalósítani. Nem kis kereszt átvenni a csapatot, jelen helyzetben. Enélkül viszont elõrelépés nem látszik kivitelezhetõnek.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!