Kézi és az Olimpia
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A veszprémi kézilabdacsapat válogatott játékosának, Iváncsik Gergõ gyermeke született, ezt ünnepelte meg a gárda szombatról vasárnapra virradóra egy veszprémi szórakozóhelyen - ismételte meg az MTI-nek Hunyadfalvy Ákos, az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának társadalmi elnöke azt, amirõl már a rendõrségi kihallgatásán is beszámolt.
Az összetûzés sérültjeinek állapotáról szólva elmondta, hogy a horvát kapust, Ivan Pesicet hátulról vesén szúrták, s a sérült szervet a kórházban egy gyors mûtét után már el is kellett távolítani. A társai segítségére sietõ szerb Zarko Sesumot úgy fejen rúgták, hogy elveszítette az eszméletét, jelenleg éppen koponyaröntgent végeznek rajta.
"A játékosok normálisan viselkedtek, táncoltak, amikor egy mintegy 30 fõs társaság megtámadta a barátnõjével táncoló Cozmát. A verekedés az utcán folytatódott, ekkor Cozmát szíven szúrták, Pesicet pedig vesén. A rendõrség nagy erõkkel nyomoz, minden bizonnyal nem helybéliekrõl van szó" - mondta Hunyadfalvy Ákos.
Jó hír, hogy a két sérült játékos állapota bizakodásra adhat okot. Zarko Sesum túl van az életveszélyen, állapota stabil – tájékoztatta a Távirati Irodát Rácz Jenõ. A Veszprémi Kórház fõigazgatója azt is elmondta, hogy Pesic is jó állapotban van, azonban nem kívánt részletes tájékozatást adni a mûtétrõl és a sérülésekrõl.
forrás: hirado.hu
Veszprémiként engem különösen lesújtottak a történések 😞(
Mi is lemegyünk páran délután....
DUNAÚJVÁROS MINDÖRÖKKÉ!
Amugy allitolag gyulekeznek a veszpremi szurkolok, jo lenne ha vki tudna bovebben infokat...
http://gaborszantai.co.uk/
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Az egesz csaladom, barati korom Fotex/MKB rajongo, Veszprem megyeben elnek, kicsit idegesek az emberek - remelem nem durvul el a helyzet es rendorseg gyorsabban megtalalja a tetteseket, mint a B-kozep...
http://gaborszantai.co.uk/
Nyugodjon békében! Sesumnak és Pesicsnek pedig mihamarabbi gyógyulást!
DUNAFERR FOREVER!!!
Pesic-et is megkéselték,ki kellet venni a veséjét,nagyon súlyos az állapota.Sesum-nak arc-koponya törése van.És még egy Veszprémi játékos van kórházba.MKB honlapon Enyingi cigányokról beszélnek,2 autó-val menekültek el.
REAL MADRID FERENCVÁROS TC
Nyugodjon békében!
Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa
Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!
Nincs, aki a programot, a közvetítésket precízen beírja.😊
Éppen gondoltam, miért is nincs egy olyan hely, ahol ilyet lehetne találni.😊
Ahol ott vannak a TV-s és netes közvetítések, egyaránt.😊
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Nem tudom mi van vele, már én is régen hallottam felõle. De gondolom holnap kinn lesz a meccsen. Ne feledjük, a Loki meccsét adja holnap 3-tól a Sport1 élõben!
DUNAFERR FOREVER!!!
A csapat teszi a dolgát becsületesen és tegye is, õk példamutatóan helytállnak. Csak az a baj, hogy megint az õ bõrükre megy a dolog az idény végéig is. A gerinctelen senkiháziak meg ismét túlélik ezt is és ki tudja mi lesz nyáron.
DUNAFERR FOREVER!!!
"Mindezeket tetézi a sok újságcikk meg fals híresztelések, ... nem állunk ki a Nyíradony meccsre (KIÁLLUNK!!!)...stb…"
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
A Halas, ahhoz képest, amit nálunk mutattak, valamint hogy õk is az ellehetetlenüléssel küzdenek, becsülettel teljesít.
Én is várom a beszámolókat, hogy lehet, hogy "csak" döntetlen sikerült Fehérváron?
A Loki-Dunaferr kapcsán jutott eszembe: mi lehet Csucsuval? <#csodalk>#csodalk>
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Egyértelmûen elõny egy magyar csapat számára, még a jelenlegi körülmények mellett is, hogy egy folyamatosan zajló bajnokságban játszik, ahol nem csak a fizikai felkészülés az egyetlen eszköz és cél, hanem meccsrõl meccsre zajló odafigyelés, koncentráció is edzi a játékosokat.
Örülök, hogy Konkoly Csaba - úgy tûnik most - jobban ért a formaidõzítéshez, mint elõdje. Azért az elsõ félidõben Gin nagyon kellett, grat. neki!
Remélem, Triffa Ágival nem lesz nagyobb gond, jobbulást neki és Mörcinek is mielõbbi gyógyulást, ha igaz az a hír, hogy lázas beteg.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Bajnoki eredmények:
FTC-Vásárhely 31-29 (15-12)
Vác-kiskunhalas 21-20 (10-10)
A Fradi ezzel sztem bebiztosította helyét a felsõházi rájátszásban.
DUNAFERR FOREVER!!!
Ha elolvasod Baba újrindult blogját, akkor lehet, hogy több dolgot másképp látsz. Én is így jártam.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Érdekes a Valcea esetében, hogy Pidpalovát nem engedték be Romániába Bécsbõl jövet repülõvel!-😊))
Az utolsó 10 percben még a cserék behozatala és a kisebb lazítás is belefért. Meg a rengeteg kihagyott ziccer is, mert Gin ismét bizonyított a kapuban <#worship>#worship>
Ikast-Viborg 24-38 (14-19)
Az elsõ félidõ közepétõl ellépett a Viborg és nagyon simán nyert. Nagyon úgy fest, hogy a másik csoportban a Hypo és a Viborg igazolja, hogy õk lehetnek a 2 továbbjutó.
DUNAFERR FOREVER!!!
Egyébként én akkor sem adnák ha tehetném, a jelenlegi felállásban. Amennyiben igaz, hogy a csajok tervezik, hogy nem állnak ki a 13.-ai meccsre ha addig nem kapnak fizetést, nos ezzel az elképzeléssel maximálisan egyetértek, sõt hamarabb kellett volna!!
Jó kis meccs volt, 31-30-ra nyert a Hypo. Nagyrészt a Hypo vezetett a meccsen, néha 5 góllal is a 2. félidõben. Azonban 5 perccel a vége elõtt már 29-29 volt. A hajrában 1 perccel a vége elõtt támadhatott a Podravka az egyenlítésért, de eladták a labdát és az utsó fél percet kihúzta a Hypo.
DUNAFERR FOREVER!!!
VIASAT3:
17.30 Kézilabda, nõi Bajnokok Ligája: Krim Mercator Ljubljana–Gyõri Audi ETO KC, ÉLÕ
EUROSPORT2:
21.00 Kézilabda, nõi Bajnokok Ligája: Krim Mercator–Gyõri Audi ETO KC, felv.
22.00 Kézilabda, nõi Bajnokok Ligája: ZRK Buducsnoszt–RM Valcea, felv.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
<#hehe>#hehe>
<#wink>#wink>
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Ismét olvashatjuk, hogy "teuton lovagjaink" mekkorát küzdenek a csapatért... Kár, hogy nincsen hányós smiley, mert most ide kívánkozna pár.
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Lehet utalok én is, költséges lehet manapság a nagy terepjárókat üzemeltetni. A vasgyártól se jön lé, benzin is megy fel...
segítenünk kell!
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
"Tisztelt Szurkolótársaim!Tudom sokan vagyunk nehéz anyagi helyzetben,de aki teheti az jelképesen vegyen egy ülõhelyet a lányok meccseire.Akár csak egy jegy áráért is.Ki hogyan teheti.Én személyesen a február 13.-i meccsre felajánlok egy ülõhelyért 50000,-Ft-t, s a többi meccsre a pillanatnyi anyagi helyzetemtõl függõen vásárolok plussz jegyeket.Aki tudjon csatlakozzon! Hajrá és mindörökké Dunaferr!"
Mondhatnám: példaértékû, nemes gesztus.
Csak nem tudom, kinek gyûjt?? DRDB!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
Legbelül reménykedtem valami csodában, egy meglepõ fordulatban, de sajnos megállíthatatlanul végbemegy a megszûnési folyamat.
Nem is ez az érdekes, hogy most mi lesz, hogy jövõ hónapban mi lesz. Hanem azután mi lesz, ha lehetõség adódik teljesen tiszta lappal, új keretek között abszolút a nulláról kezdeni. Megadatik-e ez, lesz-e aki(k) elkötelezett vezetõként az ügy élére állnak. Elvileg a hokicsapatnál ilyenek történtek...
Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)
Lányok, semmit, és k***a pipa vagyok! Rettenetes mérges és szomorú!
DUNAÚJVÁROS MINDÖRÖKKÉ!
DUNAFERR FOREVER!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Csak jól tudtuk mi tavaly, hogy a Krim megoldotta Szandra játékát. Akkor nem értettük, hogy mi lett a dologból, de most már nyilvánvaló.
"Mi egyébként arra is nyitottak vagyunk, hogy Szandráért lelépési díjat fizessünk a szlovénoknak, ha nem egyeznek bele a szerzõdés felbontásába” – mondta a portálnak Maglódi Lajos, az FTC ügyvezetõje."
Ezek szerint mégis van pénz a Fradinál. Persze lehet az új szponzor beszállása ad fedezetet erre. Viszont így felvetõdik Piri ügye, hogy rá ugye nem volt.
DUNAFERR FOREVER!!!
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!
DUNAFERR FOREVER!!!
Azt hiszem, ez nagyon tisztességes eredmény. Elismerésem a csapatnak. Kíváncsi vagyok a felvételre, amit majd holnap lehet látni - remélem, neten is.
Viszont remélem, Meli jól van, mert az õ nevét nem nagyon olvastam.
Berniért nagyon izgultam, mert nem volt egyértelmû a gyógyulása még.
MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!