61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Breki33
    #45872
    Én így tudom, de nem hivatalos infó, csak megerősítést vártam :)
  • Breki33
    #45871
    Ettől féltem :P

    Én nem biztos, hogy minden újvárosit felismerek a lelátóról
    Szekszárdiakat meg még úgy se. P

    Ha kijutok akkor azért viszem a tükrörreflexes gépem.
  • kaloz174
    #45870
    Ezt éppen Te kérdezed?
    A Hírlapban ennyi jelent meg: "Legközelebb kedden Szekszárdra utazik a csapat."

    UKSE elérhetőségei.

    Várjuk a beszámolót!
  • Isthy
    #45869
    Minden bizonnyal. Várjuk a beszámolódat
  • Isthy
    #45868
    Lassan újra beindulnak a kézi közvetítések
  • Breki33
    #45867
    Akkor holnap 4-kor Szekszárd - Dunaújváros mecs?
  • kaloz174
    #45866


    (Detti "néni" vajon milyen gyakorlatot mutatott be?:))

    Vendégségben a legkisebbek.
  • kaloz174
    #45865
    Hírek, lehetőségek, valamint műsor a Cundertől!:)
  • kaloz174
    #45864
    Igen, én is tudom, biztos forrásból, tőle, mert pár hete.
    Kár érte, mert több volt a pályafutásában. Azonban, bármennyire komolyan vesszük is mi, a sport, mégha élsport is, csak játék. Tényleg fontosabb, hogy megtalálja a helyét a civil életben. Ehhez most biztosan hozzásegíti friss diplomája, remélhetőleg családja is.
    Azt nem tartom kizártnak, hogy később, valamilyen szinten sportoljon, ha teljesen regenerálódik a sérülése, valamint pszichésen is kipiheni magát (magyarul: elhiszi, hogy meggyógyult).
    Ahogy érzékeltem, jelenleg még kimondottan élvezi a szabadságot. (Így szokott ez lenne, egy ideig...)
  • kicsijanika33
    #45863
    Reméljük a civil életben is helytáll majd. SOK SIKERT.
  • Duby
    #45862
    Nem tudom itt volt-e már szó róla, én most akadtam erre a hírre:



    LALUSKA ESZTER KÉNYTELEN BEFEJEZNI

    Az év elején harmadszorra is megműtötték a térdét, de akkor még úgy gondolta, valamikor visszatérhet a pályára.

    Bizakodó voltam, aztán ahogy jöttek az újabb és újabb vizsgálatok, kiderült, hogy hosszú távon nem tenne jót, ha tovább terhelném a térdemet – árulta el bajnoki ezüstérmesként, EHF-kupa-győztesként búcsúzó átlövő, aki legutóbb Békéscsabán szerepelt. – Nem akartam megkockáztatni újabb sérülést, még egy műtétet, na meg szeretném, ha tudnék majd futkározni a gyermekeim után, szóval kénytelen voltam úgy határozni, hogy befejezem. Sokáig érleltem magamban a dolgot, párszor meggondoltam magam, de meg kellett bizonyosodnom róla, hogy kész vagyok meghozni ezt a döntést. Egyelőre jól érzem magam, nem hiányzik a kézilabda – és most végre van egy szabad nyaram is, azt élvezem – aztán majd igyekszem frissen végzett jogászként munkát találni. Hogy elégedett vagyok-e a pályafutásommal? Annak idején Nagy tehetségnek kiáltottak ki, és bár sokan talán ennek az ellenkezőjét gondolják, úgy érzem, kihoztam magamból, amit lehetett. Sokat tanultam, csodálatos élményeket és remek barátokat szereztem, és szerencsésnek mondhatom magam, hogy megadatott egy ilyen pályafutás."
    (2010.08.07. 08:48)

    Sajnálom szegényt. Ha a szerencse nem pártol el mellőle, akár legendás pályafutás is lehetett volna az övé. S persze egyike azoknak a sokkal jobb sorsra érdemes sportembereknek, akiknek közvetve vagy közvetlenül az akkori újvárosi becstelen tulajkör tette tönkre karrierjét, és álmait.
  • Isthy
    #45861
    Nyilvánvalóan neki ő volt a hazai példakép tizenévesen.
  • Isthy
    #45860
    Én az IHF oldalán láttam a szavazásra felhívást. Csak mosolyogni tudtam rajta, értelmetlen dolog és valóban nincs jelentősége. Most a férfiaknál van fenn ugyanez.
  • Isthy
    #45859
    Nem igazán, mert elég fiatal voltam. Ugyan láttam az 1982-es BL döntő itthoni meccsét (29-19), de csak annyira emlékszem belőle Kiticset illetően, hogy őt nevezték az ellenfél legjobbjának. Ha jól emlékszem rövid szőke haja volt. Akkoriban még csak elvétve láttam kézimeccset.
  • kaloz174
    #45858
    Így van. Irreális lenne egy ténylegesen közhírré tett szavazás is.
  • kaloz174
    #45857
    Egyébként Kitic Boki kedvenc kézise volt valaha. (Mint érdekesség.) Legalábbis a handball.hu szerint.
  • Mse
    #45856
    fura az, hogy egy hírlevélben sem volt ez benne, a handball.hu-n sem olvashattunk róla, meg egy sport (kézis) portálon sem... (kézi.hu-n is csak a végeredményről?)
    bár szerintem jelentősége igen kevés van...
  • kaloz174
    #45855
    Miközben az Emléktorna programját keresgéltem, érdekes dologra bukkantam:

    Továbbképzés kézilabda edzőknek

    Az Emléktorna újra, csak az időpontok miatt:

    Kulcsár Anita-emléktorna
    Dunaújváros, Városi Sportcsarnok

    augusztus 27. (péntek)
    17.30 Győri Audi ETO KC – ®RK Buduænost T-Mobile
    19.25 Dunaújvárosi NKKSE – RK Krim Mercator

    augusztus 28. (szombat)
    10.00 ®RK Buduænost T-Mobile – Dunaújvárosi NKKSE
    11.55 Győri Audi ETO KC – RK Krim Mercator

    16.30 RK Krim Mercator – ®RK Buduænost T-Mobile
    18.25 Dunaújvárosi NKKSE – Győri Audi ETO KC
  • kaloz174
    #45854
    Valakik nagyon ráértek...
    fura szavazás

    Emlékszel Te még Kitics játékára?

    Megint egy hiteltelen eredmény. Azonban az is érdekes, hogy a magyar szövetség ebben az ügyben sem fejtett ki semmiféle pr-t. Megint a helyzet magaslatán voltak!
  • Isthy
    #45853
    A második meccsen: 37-19

    Sztem lesznek szorosabb meccseik, de a bajnoki cím megnyerése nem lehet kérdéses. Minden attól függ, hogy mennyire koncentrálnak majd végig a meccseken és ki mennyit játszik. Azt olvastam, hogy "kabalabeállós" próbálgatás van folyamatban
  • kaloz174
    #45852
    Mai tesztmeccs: 43-19
    Győr-Siófok

    Felk. meccs, Siófok még most kezdte Imre Vilivel, ok. Ennek ellenére kíváncsi leszek, ez a nk. vegyescsapat mennyire lesz külön kategória a bajnokság élmezőnyébe tartozó más csapatoknál. (Most az az érzésem, hogy jelentős lesz a különbség.)
  • kaloz174
    #45851
    Egyik drukkertársunk beírta a teljes bajnoki sorsolást az újvárosi fórumba, ha valakit érdekel, és tervezni akarja a programot.

    Íme
  • kaloz174
    #45850
    Na és ez egyáltalán nem a hírhozónak szólt...De úgyis tudja.
  • kaloz174
    #45849
    Én pedig már nem tartottam érdemesnek reagálni sem.
  • Isthy
    #45848
    Ezt linkeltem be én is a #45840-ben.

    Mondjuk számomra semmi meglepő nincs benne, az események folyamatába ez szépen beleillik. Végülis tényleg nem történt semmi
  • Isthy
    #45847
    Igen, szombaton délelőtt lesz 2 meccs és este is újabb 2 meccs. Előtte pénteken este lesz az első kettő.
    Később se látszódjon!
  • bakkerman
    #45846
    ezek után szerintem el is dőlt,hogy spanyol válogatott lesz
  • Breki33
    #45845
    Nagy László lett a Barca első külföldi csapatkapitánya

    A Barcelona hivatalos honlapján tette közzé, hogy Nagy László lesz a jövőben a férfi kézilabda-együttes csapatkapitánya a visszavonuló David Barrufet helyett. A magyar jobbátlövő az első külföldi a klub történetében, akit felkérnek a felelősségteljes posztra.

    „Amikor elmondták nekem, hogy én leszek a kapitány, meglepődtem, de hogy őszinte legyek, amikor hosszú időre szóló szerződést kötött velem a Barcelona, majd ezt is meghosszabbította, akkor azt gondoltam, hogy egy nap szívesen lennék kapitány. Megtisztelő feladat ez, vállalom a felelősséget" – mondta Nagy a Barcelona hivatalos honlapjának.
  • Breki33
    #45844
    Ha tudtok pontos részleteket majd írjatok, még nem vagyok profi ebben.

    Egyáltalán ilyen meccsekre simán be lehet menni, vagy fizetősek?
  • Duby
    #45843
    Szombaton mindenki két meccset játszik? Kemények.

    Részemről a szándék megfogalmazódott, hogy menjek, de még oly messze van, hogy nem látok annyira előre, hogy sikerül-e. Jelenleg akadály nem látszik.
  • kaloz174
    #45842
    Kristina Trishchuk 260 nap elteltével kézilabdázott újra meccshelyzetben.
    Újra a pályán
  • kaloz174
    #45841
    Történt valami? :)
  • Isthy
    #45840
    Nocsak, mik nem történnek

    Minő meglepetés...
  • Isthy
    #45839
    Nálad mi újság a Kulcsi tornával kapcsolatban?
  • Isthy
    #45838
    Azért ne feledkezz meg az augusztus végi invitálásomról se
  • Isthy
    #45837
    Köszi!

    Breki esetleg megnézheti majd a meccset és írhat róla.
  • kaloz174
    #45836
    Női NB I, 1. forduló:

    2010.09.02. 18:00: Szekszárd-Győri Audi ETO
    2010.09.03. 18:00: DVSC-Korvex-Veszprém-Barabás
    2010.09.03. 18:00: Dunaújváros-Siófok
    2010.09.03. 18:00: Ferencváros-ÉTV-Érd
    2010.09.04. 18:00: Alcoa-Fehérvár-Mondi-Békéscsaba
    2010.09.04. 18:00: SYMA-Vác-Újbuda
  • kaloz174
    #45835
    Sajnos, régen voltam már ott. Pedig nagyon szívesen mennék bármikor.
  • Mse
    #45834
    sajnos mostanában nem volt időm kézi meccsre menni, meg nem is tudtam hogy a Veszprém játszik,sajna nem naprakész az oldaluk, de ha kijutok meccsre majd referálok :)Ibit láttam, egyre jobb formában van. (kilóilag :D)
  • Mse
    #45833
    :)
    sziasztok, aki már volt Prágában és tud egy jó szállást (ár/érték arányban is jó :)) az írja meg lécci priviben. köszi