Kézi és az Olimpia

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DjDano
#41923
További fejlemények:

A veszprémi kézilabdacsapat válogatott játékosának, Iváncsik Gergõ gyermeke született, ezt ünnepelte meg a gárda szombatról vasárnapra virradóra egy veszprémi szórakozóhelyen - ismételte meg az MTI-nek Hunyadfalvy Ákos, az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának társadalmi elnöke azt, amirõl már a rendõrségi kihallgatásán is beszámolt.

Az összetûzés sérültjeinek állapotáról szólva elmondta, hogy a horvát kapust, Ivan Pesicet hátulról vesén szúrták, s a sérült szervet a kórházban egy gyors mûtét után már el is kellett távolítani. A társai segítségére sietõ szerb Zarko Sesumot úgy fejen rúgták, hogy elveszítette az eszméletét, jelenleg éppen koponyaröntgent végeznek rajta.

"A játékosok normálisan viselkedtek, táncoltak, amikor egy mintegy 30 fõs társaság megtámadta a barátnõjével táncoló Cozmát. A verekedés az utcán folytatódott, ekkor Cozmát szíven szúrták, Pesicet pedig vesén. A rendõrség nagy erõkkel nyomoz, minden bizonnyal nem helybéliekrõl van szó" - mondta Hunyadfalvy Ákos.

Jó hír, hogy a két sérült játékos állapota bizakodásra adhat okot. Zarko Sesum túl van az életveszélyen, állapota stabil – tájékoztatta a Távirati Irodát Rácz Jenõ. A Veszprémi Kórház fõigazgatója azt is elmondta, hogy Pesic is jó állapotban van, azonban nem kívánt részletes tájékozatást adni a mûtétrõl és a sérülésekrõl.

forrás: hirado.hu

Veszprémiként engem különösen lesújtottak a történések 😞(

P e p p e
#41922
Reggel 10tõl gyülekeztek a helyszínen!
Mi is lemegyünk páran délután....

DUNAÚJVÁROS MINDÖRÖKKÉ!

#41921
Oke, de sajnos ok is gyilkosokka valnanak, ez mar nem a kozepkor...

Amugy allitolag gyulekeznek a veszpremi szurkolok, jo lenne ha vki tudna bovebben infokat...

http://gaborszantai.co.uk/

P e p p e
#41920
Nem térek magamhoz!!!

DUNAÚJVÁROS MINDÖRÖKKÉ!

Bandee1987
#41919
én meg remélem, hogy a B-közép találja meg elõbb és agyonverik a tetteseket.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#41918
En nem otthon elek, de szuleim TV-ben neztek es ott azt hallottak, hogy a kapus fel szemere megvakult... Igaz ez?
Az egesz csaladom, barati korom Fotex/MKB rajongo, Veszprem megyeben elnek, kicsit idegesek az emberek - remelem nem durvul el a helyzet es rendorseg gyorsabban megtalalja a tetteseket, mint a B-kozep...

http://gaborszantai.co.uk/

Isthy
#41917
Szörnyû tragédia, borzalom...

Nyugodjon békében! Sesumnak és Pesicsnek pedig mihamarabbi gyógyulást!

DUNAFERR FOREVER!!!

Oncsi
#41916
Egy veszprémi szórakozóhelyen vasárnap hajnalban halálosan megsebesítették Marian Cozmát, az MKB Veszprém kézilabdacsapatának és a román kézilabda-válogatottnak a játékosát.
Pesic-et is megkéselték,ki kellet venni a veséjét,nagyon súlyos az állapota.Sesum-nak arc-koponya törése van.És még egy Veszprémi játékos van kórházba.MKB honlapon Enyingi cigányokról beszélnek,2 autó-val menekültek el.

REAL MADRID FERENCVÁROS TC

#41915
ez borzalom, nem is tudok mit írni...
Nyugodjon békében!
Forza Italia
#41914
ez a szörnyû h ilyenek vannak. Az ember már nem is szórakozhat mert attól kell félnie h valaki megkéseli.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

#41913
meghalt Marian Cozma, a beállósunk, megkéselték tegnap itt Veszprémben, további 2 játékosunk kórházban 😞((((((

Mindegy, hogy mekkora embernek érzed magad, hogy mit értél el, a temetési meneted hosszát az időjárás határozza meg. Nyugodj békében Pinokkió!

kaloz174
#41912
SZT. is hiányzik.
Nincs, aki a programot, a közvetítésket precízen beírja.😊
Éppen gondoltam, miért is nincs egy olyan hely, ahol ilyet lehetne találni.😊
Ahol ott vannak a TV-s és netes közvetítések, egyaránt.😊

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41911
Egyet értünk, mi ami eddig is volt. Bár ne lenne igazam!!
Isthy
#41910
Na igen, de nem fogom látni csak a legvégét, mert holnap este 6-tól az ehftv.com-on adják élõben a Podgorica-Valcea meccset. Majd elmesélitek a részleteket <#wink>

Nem tudom mi van vele, már én is régen hallottam felõle. De gondolom holnap kinn lesz a meccsen. Ne feledjük, a Loki meccsét adja holnap 3-tól a Sport1 élõben!

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41909
Az a baj ezzel a KIÁLLÁS dologgal, hogy akiknek tényleg KI KÉNE ÁllNI és ELTÛNNI jó messzire, azok bizony maradnak most is. Pedig már tavaly ilyenkor el kellett volna kergetni õket. Sõt, igazából jóval korábban.
A csapat teszi a dolgát becsületesen és tegye is, õk példamutatóan helytállnak. Csak az a baj, hogy megint az õ bõrükre megy a dolog az idény végéig is. A gerinctelen senkiháziak meg ismét túlélik ezt is és ki tudja mi lesz nyáron.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41908
Ezért kezdtem a mondatot, az amennyiben szóval mert nem tudtam menyire megbízható a forrás, de azt is megérteném ha nem állnának ki, azért a végtelenségig ezt sem lehet tûrni!
kaloz174
#41907
Pl:
"Mindezeket tetézi a sok újságcikk meg fals híresztelések, ... nem állunk ki a Nyíradony meccsre (KIÁLLUNK!!!)...stb…"

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41906
miután a 48 percben már 6 góllal is vezettek a fradisok....csak a végén kiengedtek .
kaloz174
#41905
A HunNet ismételni fogja, kíváncsi vagyok, milyen lehetett a Fradi-Vásárhely? Nagyon szoros eredmény született.
A Halas, ahhoz képest, amit nálunk mutattak, valamint hogy õk is az ellehetetlenüléssel küzdenek, becsülettel teljesít.

Én is várom a beszámolókat, hogy lehet, hogy "csak" döntetlen sikerült Fehérváron?

A Loki-Dunaferr kapcsán jutott eszembe: mi lehet Csucsuval? <#csodalk>

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41904
Szerinted miben kellene, így elolvasás után, hogy változzon a véleményem?
kaloz174
#41903
Gratulálok az ETO-nak. <#taps>
Egyértelmûen elõny egy magyar csapat számára, még a jelenlegi körülmények mellett is, hogy egy folyamatosan zajló bajnokságban játszik, ahol nem csak a fizikai felkészülés az egyetlen eszköz és cél, hanem meccsrõl meccsre zajló odafigyelés, koncentráció is edzi a játékosokat.
Örülök, hogy Konkoly Csaba - úgy tûnik most - jobban ért a formaidõzítéshez, mint elõdje. Azért az elsõ félidõben Gin nagyon kellett, grat. neki!
Remélem, Triffa Ágival nem lesz nagyobb gond, jobbulást neki és Mörcinek is mielõbbi gyógyulást, ha igaz az a hír, hogy lázas beteg.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41902
szerintem is (Fradi)!
Isthy
#41901
Igen, döntetlen lett. Sztem Mse majd ír a meccsrõl, mert õ tuti nézte <#wink>

Bajnoki eredmények:

FTC-Vásárhely 31-29 (15-12)
Vác-kiskunhalas 21-20 (10-10)

A Fradi ezzel sztem bebiztosította helyét a felsõházi rájátszásban.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41900
Az az igazság. hogy néha azért a népköltés is belejátszik az ilyen hírekbe.
Ha elolvasod Baba újrindult blogját, akkor lehet, hogy több dolgot másképp látsz. Én is így jártam.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

#41899
Feherép-Rulmentul 33-33?
#41898
no, ezen túl vagyunk! Könyebben mint reméltem, de aggasztó sok kihagyott ziccer s ha nincs Gin , akár baj is lehetett volna, mint az I. félidõben! A másik csoportban A Hypo nyert idegenben Koprivnicával , mig a két dán közül a Viborg simán nyert.
Érdekes a Valcea esetében, hogy Pidpalovát nem engedték be Romániába Bécsbõl jövet repülõvel!-😊))
Isthy
#41897
Gratulálok a Gyõrnek a szép gyõzelemhez! <#taps><#taps><#taps>

Az utolsó 10 percben még a cserék behozatala és a kisebb lazítás is belefért. Meg a rengeteg kihagyott ziccer is, mert Gin ismét bizonyított a kapuban <#worship>

Ikast-Viborg 24-38 (14-19)

Az elsõ félidõ közepétõl ellépett a Viborg és nagyon simán nyert. Nagyon úgy fest, hogy a másik csoportban a Hypo és a Viborg igazolja, hogy õk lehetnek a 2 továbbjutó.

DUNAFERR FOREVER!!!

Breki33
#41896
Ez a Golubics nem hasonlit Mesi-re? <#confused><#hehe><#guluszem1>
#41895
Remélem magához tér a második félidõre a Gyõri csapat!
#41894
Megoldás az lenne ha végre eltakarodnátok "tisztelt" vezetõk!! Tök olyan mint a kormány ígérni, pofázni azt tudnak, majd holnap majd ekkor, majd megoldjuk, nem pofázni kellene és fenyegetõzni, hanem cselekedni kellett volna már nagyon régen!<#boxer><#boxer><#gun><#gun><#violent><#violent>
#41893
Én meg azt mondom, elég lenne már a nemes gesztusokból! Egyetlen módon lehetne itt nemes gesztust tenni, ha már a gesztusokról van szó, de ahhoz itt egy feltétel hiányzik!
Egyébként én akkor sem adnák ha tehetném, a jelenlegi felállásban. Amennyiben igaz, hogy a csajok tervezik, hogy nem állnak ki a 13.-ai meccsre ha addig nem kapnak fizetést, nos ezzel az elképzeléssel maximálisan egyetértek, sõt hamarabb kellett volna!!
Breki33
#41892
Köszi a programot
Isthy
#41891
A Podgorica-Valcea holnap lesz, 10-tõl a Podravka-Hypot adják felvételrõl, ami most ment le élõben.

Jó kis meccs volt, 31-30-ra nyert a Hypo. Nagyrészt a Hypo vezetett a meccsen, néha 5 góllal is a 2. félidõben. Azonban 5 perccel a vége elõtt már 29-29 volt. A hajrában 1 perccel a vége elõtt támadhatott a Podravka az egyenlítésért, de eladták a labdát és az utsó fél percet kihúzta a Hypo.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41890
Mai TV-s sportprogramok

VIASAT3:
17.30 Kézilabda, nõi Bajnokok Ligája: Krim Mercator Ljubljana–Gyõri Audi ETO KC, ÉLÕ

EUROSPORT2:
21.00 Kézilabda, nõi Bajnokok Ligája: Krim Mercator–Gyõri Audi ETO KC, felv.
22.00 Kézilabda, nõi Bajnokok Ligája: ZRK Buducsnoszt–RM Valcea, felv.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#41889
<#vomit> <#gunyos1>
<#hehe>
<#wink>

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

Isthy
#41888
A mai közlemény

Ismét olvashatjuk, hogy "teuton lovagjaink" mekkorát küzdenek a csapatért... Kár, hogy nincsen hányós smiley, mert most ide kívánkozna pár.

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41887
Aki úgy gondolja: most kézdõdött a Loki-Dunaferr az Alföld TV-n.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#41886
Ilyen formában max a vezetõségnek megint. Õ rendíthetetlenül bízik bennük.

Lehet utalok én is, költséges lehet manapság a nagy terepjárókat üzemeltetni. A vasgyártól se jön lé, benzin is megy fel...
segítenünk kell!

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

kaloz174
#41885
Ez a felhívás jelent meg a csapatfórumban:
"Tisztelt Szurkolótársaim!Tudom sokan vagyunk nehéz anyagi helyzetben,de aki teheti az jelképesen vegyen egy ülõhelyet a lányok meccseire.Akár csak egy jegy áráért is.Ki hogyan teheti.Én személyesen a február 13.-i meccsre felajánlok egy ülõhelyért 50000,-Ft-t, s a többi meccsre a pillanatnyi anyagi helyzetemtõl függõen vásárolok plussz jegyeket.Aki tudjon csatlakozzon! Hajrá és mindörökké Dunaferr!"

Mondhatnám: példaértékû, nemes gesztus.
Csak nem tudom, kinek gyûjt?? DRDB!

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Duby
#41884
Sajnos bezárult a kör. Már hónapok óta minden tendencia erre mutatott, a válság meg is gyorsította.
Legbelül reménykedtem valami csodában, egy meglepõ fordulatban, de sajnos megállíthatatlanul végbemegy a megszûnési folyamat.

Nem is ez az érdekes, hogy most mi lesz, hogy jövõ hónapban mi lesz. Hanem azután mi lesz, ha lehetõség adódik teljesen tiszta lappal, új keretek között abszolút a nulláról kezdeni. Megadatik-e ez, lesz-e aki(k) elkötelezett vezetõként az ügy élére állnak. Elvileg a hokicsapatnál ilyenek történtek...

Sztori szemle (http://sztoriszemle.wordpress.com)

#41883
Teljesen jogos és reális döntés lenne ebben a gazdasági helyzetben, hogy inkább a cég stabilitását illetve a dolgozok megtartását helyezik elõtérbe a vezetõk és nem pár pénznyelõ automata zsebébe adnak súlyos milliókat!
P e p p e
#41882
A fiúk kapnak pénzt, aminek nagyon örülök.
Lányok, semmit, és k***a pipa vagyok! Rettenetes mérges és szomorú!

DUNAÚJVÁROS MINDÖRÖKKÉ!

Isthy
#41881
Közben ma estére kiderült, hogy az SE sorsa rendezve van. Egy bizonyos megoldás esetében ez a csajoknak is lehet reménytkeltõ.

DUNAFERR FOREVER!!!

P e p p e
#41880
Örüljünk ha valaki "lenéz" az edzésre....örüljünk...

DUNAÚJVÁROS MINDÖRÖKKÉ!

Isthy
#41879
Az tény, hogy nem lehetnek vérmes reményeink. Sõt, azt hiszem igazából semmilyenek se... Vajon mi lesz holnap délelõtt az edzésen?

DUNAFERR FOREVER!!!

Isthy
#41878
Zácsik Szandra és a Krim

Csak jól tudtuk mi tavaly, hogy a Krim megoldotta Szandra játékát. Akkor nem értettük, hogy mi lett a dologból, de most már nyilvánvaló.

"Mi egyébként arra is nyitottak vagyunk, hogy Szandráért lelépési díjat fizessünk a szlovénoknak, ha nem egyeznek bele a szerzõdés felbontásába” – mondta a portálnak Maglódi Lajos, az FTC ügyvezetõje."

Ezek szerint mégis van pénz a Fradinál. Persze lehet az új szponzor beszállása ad fedezetet erre. Viszont így felvetõdik Piri ügye, hogy rá ugye nem volt.

DUNAFERR FOREVER!!!

#41877
Isthy, itt van amirõl beszéltünk. Elkerülhetetlen a csõd szerintem...

csõd
kaloz174
#41876
Szerintem legalább 25 %-kal nõtt a felnõtt korú pályára lépõ játékosaink száma...😊 Azért ez nem mindegy.😊 (Berni😊)

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!

Isthy
#41875
Sztem is kijár a gratuláció és a dícséret a csapatnak! <#taps><#worship>

DUNAFERR FOREVER!!!

kaloz174
#41874
A mérkõzés végeredménye: 30-25.

Azt hiszem, ez nagyon tisztességes eredmény. Elismerésem a csapatnak. Kíváncsi vagyok a felvételre, amit majd holnap lehet látni - remélem, neten is.
Viszont remélem, Meli jól van, mert az õ nevét nem nagyon olvastam.
Berniért nagyon izgultam, mert nem volt egyértelmû a gyógyulása még.

MINDÖRÖKKÉ DUNAFERR!!! HAJRÁ MAGYAROK!!! HAJRÁ MAGYAR KÉZISEK!!!