61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #45993
    Kár, hogy nem tudtál jönni...
  • Isthy
    #45992
    A válogatott végül tényleg nagyon nehéz meccset játszott a horvátokkal és ahogy olvastam, csak a végén fordított a csapat. A pozitívum, hogy a végjátékban nyerték meg a meccset. Mivel nem láttam a mérkőzést az emléktorna miatt, így nem tudok semmit véleményt alkotni. Nem tudom mennyire volt hasznos ez a torna... Főleg annak fényében, hogy sikerült megint többeknek sérüléseket összeszedni. Mert még ha több komoly ellenfél ellen gyakorolhattak volna, akkor talán, de így...
  • Isthy
    #45991
    A hétvégi Kulcsi emléktornáról:

    A csapat tulajdonképpen helytállt a jóval erősebb keretű ellenfelekkel szemben. Az utolsó meccsen a sérülésveszély miatt már szinte végig csak a fiatalok játszottak az ETO ellen. Szerencsére Ivett térdével nincs komoly probléma, minden bizonnyal játszhat majd pénteken már BB-vel együtt a Siófok elleni hazai bajnoki nyitómeccsen. A fiatalok közül néhányan szépen helytálltak és megmutatták magukat. Persze még rengeteget kell fejlődniük, de mutattak bíztató jeleket. Arra jó volt a torna, hogy felmérhette magát a csapat komoly ellenfelekkel szemben. Mondjuk a 2 nap alatt 3 meccs kicsit erős terhelés volt ennek a "vékony" keretnek és ez meg is látszott.
    Ezzel vége a felkészülésnek, most már péntektől jön az ami számít, a bajnoki küzdelmek. Minden meccsnek, minden pontnak fokozott jelentősége van, mert borzasztóan szoros lesz ismét a középmezőny. Azt gondolom ismét a 6-9. helyért lesz harcban a csapat. Mivel a vetélytársak erősödtek, így azt gondolom, ha a tavalyi eredményt megismétli a csapat, akkor nem leszek boldogtalan.

    HAJRÁ ÚJVÁROS!!!
  • Duby
    #45990
    Jó szórakozást!
    Nekem végül csak beütött a krach. Cunderen tán el tudok majd csípni egy meccset valamikor...
  • kaloz174
    #45989
    Hajrá! Tedd is, amíg teheted.
  • kaloz174
    #45988
    Na és holnap?:)
  • Isthy
    #45987
    Egy könnyed meccs a nem túl izmos ellenfél ellen. A holnapi is ilyen lesz, talán a horvátok elleni lesz majd komolyabb.
  • Isthy
    #45986
    Szombaton találkozunk, egész nap ott leszek.
  • matyi0323
    #45985
    Fehérgyarmat, Nyíregyháza nincs messze szerintem így oda elmegyek. Dunaújváros azért már nekem távol esik.. :)
    Jövőhéttől nekem is kezdődnek az edzések, "hangolódom" egy kicsit. :)
  • Isthy
    #45984
    Köszi a beszámolót!
  • kaloz174
    #45983
    Helyes!
    Ne is hagyd ki, ha teheted. A Szövetség oldalán, vagy a handball.hu-n találsz naptárt, infókat. Időnként érdemes körülnézni, hétvégén játszik a válogatott, lesz Kulcsár Anita Emléktorna (Dunaújvárosban), na és köv.héten már indul a bajnokság.
    Biztosan lesznek jó meccsek.
  • matyi0323
    #45982
    Igen, de nyertünk.
    Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni. ( mivel sehol nem volt egy plakát se, meg semmi ilyen, így nem is tudtam róla, hogy lesz bármi ilyen..na de mindegy, majd talán Nyíregyházára.. :D )
  • kaloz174
    #45981
    Üdv. neked!
    Grat, a csaoatnak és a hálás közönségnek!
    Nem volt egy egetverő nagy meccs, de legalább biztos volt a győzelem.
  • matyi0323
    #45980
    Hali.
    Sportklub-on HUN-TUR meccs. Itt van Kisvárdán, én is ebben a csarnokban szoktam edzeni. :) Úgy látom sima lesz.. eddig 16-10 :)
  • kaloz174
    #45979
    Sztárcsapatok a Kulcsár Anita Emléktornán
  • kaloz174
    #45978
    Siófokon játszott ma du. a Szekszárd. Sajnos, igazából nem nagyon derült ki, mi lett volna, ha mindkét csapat teljes létszámban játszik végig, mivel a sporik - megyei szint - az első 20 perc után kiszórták, teljesen értelmetlenül egy edzőmeccsen, a vendégek egyik kulcsjátékosát, házi gólzsákjuk (Fauszt Éva) pedig még talán előbb húzódást szenvedett. (a csuklója)
    Így azonban magabiztos hazai siker született: 35-26 lett az eredmény, félidőben 4 volt közte.
    A Siófok kispadján Imre Vili láthatólag elégedetlen volt a védekezéssel, többször mondta, hogy elég 1 kapus, a többiek mezőnyjátékosok, sőt, azt is megígérte, ha nem embereli meg magát a csapat, egész napos lábmunkát fognak kapni büntetésül.
    Elég kapkodó volt a játék, mindkét edző sokat forgatta csapatát. A hazaiakat term. jobban ismerem, így elmondhatom, hogy mindkét kapus jól védett, a mezőnyben Szepi (Szepesi Ivett) megint jól teljesített, valamint ő lőtte a legbiztosabb kézzel a heteseket is.
    A lövőkkel nem nagyon lehetett elégedett Vili, mert sokat cserélte őket. Az elején pedig Teo (Bloj) jól lőtt, aztán viszont többször nem találta el a kaput. Aztán jött Maja, az örök tehetség,a "csodafegyver". Na igen, ha nem állnak oda elé, nem zavarják meg, akkor ő nem kegyelmez. Valamint elég jól lát a pályán, tehát bejátszásokat is lehet várni tőle.
    A Szekszárdban a j1 volt nagyon ügyes. (9-es számmal) Azt hiszem, ő egy tényleg fejlődőképes fiatal, akiben van fantázia.
    Azon viszont nagyon csodálkoztam, hogy a szekszárdi edző mennyire passzív volt. (Vilivel szemben, aki néha dühében a bordásfalat rugdosta.)
    A Siófokban végül mindenki lehetőséget kapott. A 2 fiatal szélső közül Szalai Babett volt nagyon ügyes, vele komolyan számolni kell minden ellenfélnek. Ezen a szélen nem lesznek gondjai Vilinek, előreláthatólag, mert ugye Szepi is ott játszik.
    Kimondottan sajnáltam, hogy a Szekszárd nem tudott teljes csapatával kiállni, ez a meccs rovására ment.

    Ha jól emlékszem, a Siófok legközelebb Veszprémbe utazik, a másik örök rivális (és mumus) otthonába.
    Sajnos, Irával nem találkoztam, állítólag csak bizonyos délelőttönként jár le.
    (Pedig jó lett volna látni egy vérbeli kapusedzést valamikor.)

    Ennyit a meccsről.
  • kaloz174
    #45977
    Érdekes újdonságok és műsor a Cunder.HU oldalán.
  • Mse
    #45976
    még gondolkodom rajta :)
  • Isthy
    #45975
    Igen, Újvárosban szőkén játszott, úgy szokták meg. Az eredeti hajszíne barna, ami sztem legalább olyan jól áll neki, mint a szőke. De volt már vörös haja is (Győrben), meg fekete is tavaly.

    Szerdán nem nézel ki az Arénába a meccsre? Szívesen vennék egy beszámolót
  • Isthy
    #45974


    Az előbb nekem is írnom kellett oda néhány sort ami feltárja a valóságot. Szóltak, hogy nézzek már oda, mert némelyekkel nagyon elszaladt a ló. Persze csak röviden és tárgyilagosan tettem mindezt Nem akarok gyakori vendég lenni abban a "milliőben"...
  • Isthy
    #45973


    Tudtam, hogy előbb vagy utóbb írásban is jelentkezni fogsz

    Remélem minél többet tudsz majd ezután írni is.
  • Isthy
    #45972
    Sajnos nem láttam a tegnapi meccseket, esetleg írnál pár sort?
  • SZT
    #45971
  • Mse
    #45970


  • Mse
    #45969
    nekem a fekete/sötétbarna jobban tetszett, meg a hosszabb haja.
    bár kétségtelen, most jobban emlékeztet egykori újvárosi önmagára :)
  • Mse
    #45968
    :)))) süllyedt :D

  • SZT
    #45967
  • SZT
    #45966
    NAGYON KÖSZÖNÖM!

    Igazán lenyűgöz, ez a kedvesség!
    Valóban régen jelentkeztem, és ezért is esik jól ez a figyelem!
    De mint láthatjátok, azért figyelek!
    Remélem mindannyiótok jól van, és mint látom a régi pozitív drog (kézilabda), még mindíg egyben tartja, ezt a kedves társaságot!
    Mindenkinek sok örömet, és boldogságot, a következő jelentkezésig!
    Igérem nem kell jövő augusztusig várni!

    Üdv SZT
  • kaloz174
    #45965
    Akkor most: Cunder!:)
  • kaloz174
    #45964
    Jobb, hogy szőke. Mégis: életben még nem láttam barnának, elég fura érzés lett volna, szerintem nem csak nekem, Újvárosban...Bár azért, mint ellenfél, az sem lesz egy akármilyen érzés.
    (Emlékszem, amikor Boki játszott először ött, m.v, milyen fura volt, hogy nekünk lövi a gólokat. Azóta, sajnos, ilyenek túl gyakran fordulnak elő. )
  • kaloz174
    #45963
    Egyet nem bírtam elviselni. Mégpedig azt, hogy összemosott egy olyan valakivel, akivel igencsak nem voltunk egy platformon régen, mivel nem csinált mást, mint visszhangozta az általunk ugyancsak bírált régi csv. álláspontját, véleményét. Mindenki tudja, kiről van szó, igaz, csak virtuálisan, mivel sosem volt hajlandó az illető magát megmutatni, pedig volt más sara is, amiért egy szurkolótársunk nagyon szívesen "elbeszélgetett" volna vele.
    Itt volt az a pont, ahol nem bírtam ki. Az elferdített, félremagyarázott egyéb dolgok nem érdekeltek, de ez kiverte nálam a biztosítékot.

    Erről ennyit. (sok is volt:))
  • Isthy
    #45962
    Csak nem még mindig "irigység és gyűlölet úrral" hadakozik? Reménytelen eset, szót sem szabad vesztegetni rá. Láttuk az itteni "ámokfutását", az önmagáért beszélt.
  • Isthy
    #45961
    Ma már játszott, de még bekötött térddel. Már megint szőke lett, pedig júniusban még fekete volt

    Igazság szerint ők még csak a hét elején jöttek haza a magasalati edzőtáborból hulla fáradtan. A tegnapi volt az első meccsük. A mi csapainkhoz képest kb. 3-4 hét lemaradásban vannak. Ők október elejére, a BL-re akarnak "kész" lenni.

    Ma legyőzték a Fradit is és mivel a Vác megint kikapott, így valszeg Gabiéké lesz a tornagyőzelem.
  • Isthy
    #45960
    Ezt nagyon szomorúan hallom... Azért hátha fordul még addig a dolgok menete

    Ott már nagyon sokan vannak, akikre felesleges időt pazarolni
  • Isthy
    #45959
    Volt már ilyen máskor is, bírja
  • Isthy
    #45958
    Ez is csak egy felkészülési meccs volt, ráadásul szinte semmi pihenés és utazás után. A lényeg, hogy legyenek belőle hasznosítható tapasztalatok.
  • Mse
    #45957
    nem, de te még ebben reménykedsz, mert különben hagynád végre a fenébe :)))
  • kaloz174
    #45956
    "Kutyából nem lesz szalonna..."
  • kaloz174
    #45955
    Holnap a Cunder közvetít.
  • kaloz174
    #45954
    Gabcáék belekezdtek. Kár, hogy ő nem tudott játszani, remélem, nincs nagyobb gond. Jobbulást neki!
    Váci Szabella kupa
    DVSC-KORVEX- BUDUCNOST PODGORICA : 22-29

    (Kicsit tartok az Emléktornától. "Teher alatt nő a pálma"? Valahogy most ilyen érzésem van...