61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #46033
    Ezt láttam ma a Cunderen:
    Kisebb meglepetés született Fehérváron.
    38-31-re nyert a hazai csapat, megérdemelten.
    Jól sikerültek az igazolásaik, a jelek szerint, na és Trischuk visszatérése is rendben van.
    A Csaba kicsit emlékeztetett a tegnapi Siófokra. Nem éreztem a motivációt, de hogy mi volt ennek az oka, itt kevésbé értettem.
  • kaloz174
    #46032
    nm:)
  • kaloz174
    #46031
    Ez érdekes. Emlékeim szerint, bár lehet, hogy nem így hívták, de akkor is volt (nem írom meg, mikor ) kézicsapat Szekszárdon, amikor én odajártam suliba.
  • webibebi
    #46030
    köszönöm segítséged!
  • Breki33
    #46029
    Ez a háttere ami miatt nagy ünnep, kicsinek tünt a csarnok - mondjuk ez igaz is :-)

    "A kék-sárga klub vezetői büszkék lehetnek eredményükre, hiszen az un. rendszerváltást követően egyetlen olyan klubként sikerült a legmagasabb osztályba jutniuk, akiknek azt megelőzően nem volt múltjuk, hiszen 15 évvel ezelőtt, 1995-ben alakultak. Nem akármilyen évforduló!"
  • kaloz174
    #46028
    Ez az egész nekem kicsit sok így... (Nem hiszem, hogy bárhol máshol ne látnák szívesen és udvariasan a magyar bajnokot, max. nem annyira katartikus élmény a megjelenésük, mivel nem először fordul elő. A szurkolók között pedig - mindenhol, csak az arányok változnak, de az ország ugyanaz - előfordulnak "focidrukkerek", sajnos.)

    Ennek ellenére örülök, hogy Szekszárdon értékelik a sportágat. Jó látni, hogy ünnep volt a bajnoki nyitány az élvonalban.
    Na és annak is örülök, hogy újra eljut a női élvonal a Dél-Dunántúlra is, nem csak a Nyírségbe...

    Változatlanul köszi viszont a beszámolót!
  • kaloz174
    #46027
    Szia!
    Szerintem ITT nézz körül.
  • Breki33
    #46026
    Ezek tényleg szorosabbak a vártnál, köszi az infókat
  • Breki33
    #46025
    egy kis zönge:

    Mottó: …..a sport mindenre megtanít!
    2010.09.02.
    Győri Audi ETO
    Vanyus Attila
    Ügyvezető elnök
    Kedves Attila!
    Ezúton is szeretném megköszönni a mai mérkőzésen tanúsított sportszerű hozzáállását az általad vezetett csapatnak. Külön szeretném elismerésemet kifejezni a szurkolók sportszerű magatartásért, és a találkozó végén elhangzott "Szekszárd, Szekszárd!" rigmusokért. Kérlek, hogy tolmácsold nekik is köszönetemet, hogy így együtt hozzájárultatok a mi kis ünnepünkhöz. Számomra ez nem csak azért fontos, mert sok munkám van benne (természetesen másokkal együtt), de külön öröm azért is, hogy mindezt éppen veletek, szülőföldem a Kisalföld csapatával ünnepelhettem. Talán ennyi személyesség megengedhető egy ilyen, számomra, számunkra jelentős esemény alkalmával is. Ennek okán (is) további sok sikert kívánok nektek, természetesen nem csak a hazai küzdelmekben, de a Bajnokok Ligájában is!
    Üdvözlettel:
    Varga Jenő
    UKSE Szekszárd
    Ügyvezető elnök

    2010.09.03.
    Nagyon köszönöm kedves szavaid, örülök, hogy játékosainkkal és szurkolóinkkal együtt sikerült ezt a számotokra oly csodálatos kézilabda ünnepet még feledhetetlenebbé tenni.
    Sok sikert a továbbiakban úgy Neked, mint a csapatnak és nem utolsó sorban Szekszárd kézilabdát szerető nagyszerű közönségének.
    Baráti üdvözlettel:
    Vanyus Attila
    Ügyvezető elnök


    2010.09.04.
    Tisztelt Elnök Úr! Tisztelt Elnökségi Tagok!
    A mai nap megkaptam Elnök Úr Vanyus Attilának küldött levelét. Meg kell mondanom, nagyon jó érzés volt olvasni a győri szurkolótábor dicséretét. Sajnos ilyet az elmúlt közel nyolc év alatt nem sokat kaptunk, pedig elmondhatom, hogy az ország, de talán Európa egyik legjobb tábora vagyunk, soha sehol nem volt velünk probléma, pedig 2002 óta az összes hazai bajnoki és kupamérkőzésen, valamint kivétel nélkül a csapat minden nemzetközi mérkőzésén képviseltettük magunkat.
    Számomra meglepő volt a szekszárdiak fogadtatása. Itt nem csak a csütörtöki napra gondolok, hiszen mint újonc, számunkra ismeretlen csapat miatt már a nyár közepén felvettem a kapcsolatot, hogyan, miképp juthatunk belépőhöz, hány vendégszurkolót tudnak fogadni. Akkor is és néhány napja, mikor a tényleges információkat megkaptam, nagyon kedvesen bántak velünk. Ezt csak növelte a csütörtöki közreműködésük. Zökkenőmentesen sikerült bejutnunk a csarnokba, olyan helyünk volt, ahonnan még látni is lehetett. A rendezők, biztonságiak nagyon korrektül, udvariasan végezték dolgukat, ha problémánk volt, szívesen segítettek. Ezt eddig csak nagyon kevés pályán kaptuk meg.
    Mindezt szeretném a magam és a szurkolótábor nevében megköszönni.
    Sportbaráti üdvözlettel:
    Gellért Tamás
    a Győri ETO Kézilabda Szurkolók egyesülete elnöke
  • webibebi
    #46024
    sziasztok! nem tudjátok hogy adja-e valamelyik csatorna a mai balatonfüredi tornát?
  • kaloz174
    #46023
    Hatalmas gratuláció a Csapatnak, álmomban nem gondoltam, hogy ilyen biztosan nyerünk. Az Újváros sokkal motiváltabb volt, meglepetésemre, mint a Siófok.
    Nem a tény, hanem a különbség volt ezen a téren számomra meglepő.
    Úgy gondolom, Vili még keresi a csapatát, valamint látszott talán az is, hogy az alapozás idején elég nagy káosz volt Siófokon. (2 meghatározó játékos távozott is, Sterbik és Barna.)
    Most azt mondom: a Kulcsár Anita Emléktorna igencsak jó felkészülésnek bizonyult, mert a vereségek ellenére felpörgött a Csapat, egy magasabb, most fura talán, amit írok, de egy hozzájuk jobban illő szintre.
    A szép győzelemhez még annyit tennék hozzá, hogy azért van, mit javítani, mert az elején több ziccer, na és a meccs során több hetes is kimaradt. Lehet, ez telhetetlenség, viszont ezt javítani kell.
    Az viszont egyértelműen feltűnt, hogy a csajok végigrohanták a meccset, gond nélkül, na és visszaértek védekezni. Pedig viszonylag kevés csere volt.
    A sporik az elején nem várták végig a támadásokat, vagy 3 gólunkat elvettek így. (Boki végül már erősen reklamált ezért, de mi is.:)) Szerencsére aztán fejükhöz kaptak.:)

    A meccs végén nagy volt a boldogság, Kiss Szilárdot ünnepelte a B-közép. Így kell kezdeni egy bajnokságot.
    Szép volt csajok!
  • Isthy
    #46022
    Sajnos az lesz Szandránál, ami várható volt egy ilyen vállsérülés esetében:

    „Szépen javul a megműtött vállam, óvatosan már labdás edzéseket is végezhetek – nyilatkozta a Nemzeti Sportnak a válogatott átlövő, akinek a rehabilitációját Budapesten végzik, így a helyszínen tudta megnézni a Ferencváros–Érd bajnokit. – A lövőedzéseket azonban csak novemberben kezdhetem el, vagyis a decemberi Európa-bajnokságot szinte biztosan ki kell hagynom."

    Mihamarabbi teljes gyógyulást kívánok neki!
  • Isthy
    #46021
    Most olvasom, hogy Ibi 7 gólt lőtt a Lokinak, ráadásul mind akciógól volt. Szép szezonkezdet
  • Isthy
    #46020
    A mai másik két mérkőzésen:

    FTC-Érd 34-30 (18-16)
    DVSC-Veszprém 31-26 (18-16)

    Mind a Fradi, mind a Loki esetében nagyobb arányú győzelemre számítottam hazai pályán, olyan 10 gól körülire. Mindkét mérkőzésen jól helytálltak a vendégek, az érdiekre jó lesz odafigyelni.
  • Isthy
    #46019
    Dunaújváros-Siófok 38-22 (16-11)

    A szünet után a védekezés továbbra is jó volt, amiből labdákat is tudtunk szerezni és leindítás gólokat lőni. Vivi is sokkal többet tett hozzá a kapuban. Elöl kevesebbet rontottunk, így folyamatosan nőtt az előny. Az utolsó 10 percben több szerepet kaptak a fiatalok is a széleken illetve beállóban és ők is hozták magukat.
    A Siófoktól többet vártam, elsősorban a játékuk dinamikája volt gyenge. Emellett sok hibával is játszottak, amit a szünet után sikerült is jól kihasználnunk. Vilinek rengeteg dolga lesz még a csapattal.
    Jó idénykezdet, egy önbizalomnövelő szép győzelemmel.

    Szép volt lányok és nagyasszonyok!
  • Isthy
    #46018
    Félidőben:

    Dunaújváros-Siófok 16-11

    Elég idény eleji formában játszanak a csapatok, van hiba mindkét oldalon rendesen. A védekezésünk viszont egész jó. Támadásban vannak gondok a 16 lőtt gól ellenére. Emberelőnyben 3x adtuk el a labdát és leindításból mindháromszor gólt is kaptunk. Kihagytunk 2 db 7 m-est is, meg vagy 4 ziccert. Kicsit több odafigyeléssel elöl min. 7-8 gól lenne közte. Remélem bírni fogják a csajok végig és akkor meglesz a fontos 2 pont.

    Hajrá Újváros!
  • Isthy
    #46017
    Azért szurkoljunk holnap, hogy minden rendben legyen!

    Hajrá Újváros!
  • Isthy
    #46016
    Köszi a beszámolót és a képeket!
  • kaloz174
    #46015
    Köszi a beszámolót!
    Kicsit sok lett a különbség, talán nem volt szerencsés egyből a bajnokot vendégül látni, de legalább túl vagytok rajta.
    Fauszt Éva megint túl korán befejezte, ez pedig a Szekszárdnak nagy érvágás lehetett. (Klubtársak voltak az Újvárosban ...)
  • Breki33
    #46014
    Majd még rakok be holnap képeket
  • Breki33
    #46013
    Érdekességek kedvenc kabalátok mikor már ment a mecs és támadtak odamant pacsizni külön Fauszt Évához miközben ő a védőfalban állt.

    Az elején egész jól ment de aztán elhúzott a Győr és 8-3 nál időt kértünk utánna a 10-esünket kiállították a győriektől nem láttam pontosan, hogy miért, de eléggé ment utánna a magyarázgatás és kicsit szigorúnak tartották a szekszárdiak.

    Győrnél a második félidő nagy részében már inkább ők játszottak



    Lunde nem védett a győriek azt mondták a lába miatt nemis jött el, Görbét se láttam.
    Anyán viszont nem semmi volt előszőr a melegítő Pálingert szólongatta májd a másik oldalon Vérten Orsinak kiabált mindaddig mig a csapattársa nem szólt neki, mire ő megkérdezte hogy van (nagyon aggódott érte a múltkori meccsen történtek miatt) és mikor azt mondta köszöni jól van már mondta neki, hogy azért vigyázzon magára :-)

    Eléggé telt ház volt legközelebb lehet még korábban kell kimenni ha jól tudom előszőr jön a Fehérvár majd a Fradi kb egy hónap múlva arra megint kimegyek szerintem.
  • Breki33
    #46012
    Akkor eredményt nemis írok.

    Egy őrával korábban mentünk, de már nem volt hely a hazai oldalon ezért átmentünk a vendég oldalra, aztán utolsó percekben mikor már javában ment a bemelegítés jött egy vendég busz és a rendezők ki akartak minket paterolni, hogy a győriek beférjenek azt mondták addig nem kezdik a meccset, aztán a végén maradtunk , de bekerültünk a győi B középbe jöttek dobokkal és közvetlen melettünk doboltak anyu ezt nemis bírta átment a túloldalra (látható is a képen)



  • Gabess8
    #46011
    Sok sikert nekik! Én azt mondom várjunk még azzal a sokáig tartó "telt házzal" volt ez így másutt is... Veszprém ellen csak azért nem voltak a csilláron mert nem volt csillár, mondjuk a mászókötélen voltak... most meg...
  • kaloz174
    #46010
    Szekszárd-ETO
    Online a mai meccsről
  • kaloz174
    #46009
    Egy újabb előzetes a DO oldaláról.
    (Nem lettem tőle vidámabb, ami a sérültek állapotát illeti, itt elsőorban aktuálisan Ivettre és BB-re gondolok.)
  • kaloz174
    #46008
    Reálisan látja a Mester.
    Ez még az építkezés éve, változatlanul, köszönet azoknak, akik segítenek.
    Az azért jó érzés, hogy egyértelműen tapasztalható előrelépés, és azt a Csapat saját, kitartó munkájának köszönheti.
  • Isthy
    #46007
    A mester szavai a holnapi nyitómeccs előtt az esélyeket illetően:

    "Ha az átigazolásokat vesszük alapul, látható, komolyan megerősödött a Fradi, az Érd, a Veszprém, a Cornexi és remélem, mi is. Sajnos Takács Fruzsina hosszú időre kiesett, de Jókai Nóra már edzésbe állt. Ha a tavalyi helyezést elérjük, az jónak számít, ennél feljebb már bravúr lenne. A Siófok edzőmérkőzésen legyőzött bennünket, de ez még a kísérletező szakaszban volt. Ám ez figyelmeztető lehet számunkra. Nehéz mérkőzésre számítok, amelyen a győzelemhez feltétlenül szükséges lesz a szurkolóink fergeteges buzdítása. Bízom a játékosaimban, mert küzdeni is nagyon tudnak."

    Egyetértek!
  • Isthy
    #46006
    Jó szurkolást és várjuk a beszámolót!
  • Breki33
    #46005
    Világsztárok ellen mutatkoznak be az NB I-ben

    UKSE Szekszárd | A világ egyik legjobb csapatának számító Győri Audi ETO KC-t fogadja az újonc UKSE Szekszárd alakulata a csütörtöki bajnoki idénynyitón.

    http://www.teol.hu/tolna/sport/vilagsztarok-ellen-mutatkoznak-be-az-nb-i-ben-325303


    Kapkodják a jegyeket

    A jegyárusító helyeken egymásnak adják a kilincset az érdeklődők. Az UKSE ügyvezetője, Varga Jenő tájékoztatása szerint több száz jegyet már eladtak elővételben, így biztosra csak az mehet, aki elővételében vásárolja meg a belépőjét. Győrből ötven szurkoló kíséri el Konkoly Csaba együttesét, ők is rendeltek tiketteket. Az ügyvezető azt is elmondta, hogy ülőhelyet csak a bérleteseknek tudnak garantálni, akiknek egy szektort különítenek el a mérkőzéseken. Aki tehát biztosan látni szeretné az NB I-es meccseket, annak érdemes előre megváltania bérletét vagy belépőjegyét. Három helyen, az UKSE irodában (városi sportcsarnok), a Sport Büfében vagy a Vadász Sörözőben ezt megteheti.
  • kaloz174
    #46004
    Mielőbbi jobbulást!
    (legutóbb ezt Zácsik Szandrának mondtam, de kértem, hogy türelmes legyen, ha könnyű is ezt mondani...)
  • Isthy
    #46003
    Sajnos Görbét nem láthatod majd a pályán, max. a lelátón...

    Az ETO sérültjeiről
  • Isthy
    #46002
    Igen, olvastam.
    Asszem nézek majd egy kis ismétlést a hétvégéről Pénteken meg remélem legalább majd ott láthatom a meccset, ha már élőben a helyszínen nem...
  • kaloz174
    #46001
    Érdemes ellátogatni újra a Cunder oldalára.
    Heti műsort, új blogot és egyéb érdekességeket lehet felfedezni.
  • primavis
    #46000
    Én viszont láttam mindhárom mérkőzését a válogatotnak+ a többit is és az a véleményem, hogy szükség volt erre a tornára , mivel Dániában már komolyabb ellenfelek lesznek és láthatóan szükség van a csapatnak az összeszokásra. Rengeteg volt a rossz passz akkor, amikor a tartalékok is beálltak s amikor főleg ők szerepeltek. Mindhárom kapus is védett s Herr meg Pastrovics nem is rosszul. Arra senki sem számithatott, hogy a horvátok ellen nem marad balszélsőnk és a szoros eredmény ennek is köszönhető. Az újak közül sajnos sem Sopronyi, sem Tillinger nem bizonyitott, de a régiek közül is sokan még formán kivül vannak. Örvendetetes hogy Szucsánski a hátára vette a csapatot a horvátok ellen és neki köszönhető, hogy nyert a csapat. Szerintem egy szükséges és jó erőfelmérő torna volt.
  • Gabess8
    #45999
    A válogatott torna szerintem az ég világon semmit nem ért, még akkor sem ha ezt természetesen a szövetségi kapitány másként látja is, az értékelésével egyet értek.
    Jaj dehogy nem ért valami, Sinkáék megint zsebe vágtak egy kis zsetont...

    A Kulcsár emléktorna viszont jó volt, már amennyit én láttam belőle, így utólag is azt mondom szépen helyt álltak a fiatalok, voltak biztató megoldások. Ami viszont nagyon nem tetszett az a rengeteg Győri mezhúzás, ha én vezet a meccset szerintem a végén a fél csapat a lelátón lett volna a piros lapok miatt, nem értem, hogy egy ilyen meccsen miért kellett...
  • Breki33
    #45998
    Igen ma megkérdeztünk a jegyárakat 1100 a felnőtt belépő a meccsre
  • Isthy
    #45997
    Gratula a fiúknak!

    De ne feledkezz meg arról, hogy csütörtökön 18:00-tól kézis program vár rád, ahogy azt a #45994-es hozzászólásban beírták neked
  • Breki33
    #45996
  • Breki33
    #45995
    Simán megvertük a szerbeket vizilabdában.

    Nemsemmi közük sem volt a mecshez
  • kaloz174
    #45994
    Bizony, kár.
    Mert bár nem voltunk sokan, sajnos a csarnokban, a meccsek jók voltak, összességében, valamint nagyon sok kedves ismerőssel találkozhattunk.
    Bár a mi csapatunk most nem volt főszereplő, azonban azt hiszem, a fiatalok életre szóló tapasztalatot szereztek, hogy mi is az a szint, ahova szeretnének eljutni, na és hogy ehhez hogyan kell teljesíteni. A Mesterrel ellentétben (minden tiszteletem ellenére) én úgy gondolom, hogy tanulságos volt ez a torna, na és a játékosok, még a fiatalok is, nem kudarcként élték meg ezeket az eredményeket, mivel csupán az örök igazság érvényesült: a jobbtól nem szégyen kikapni, egyébként meg rengeteget lehetett tanulni.
    Előtte nem így gondoltam, ma igen: a torna színvonala jól szolgálta a nemes célt: méltó módon emlékezni a világ legjobb beállósára.

    Ami zavart engem, az a torna szervezése. 0 tájékoztatás és kommunikáció. Ez jelentősen rontotta a hangulatot, + a rossz idő hatása is, azt eredményezte, hogy elég kevés néző látogatott el a meccsekre, pedig állítom: sokkal jobb meccseket láthattak volna, mint pl. a langyos válogatott torna.

    Igen, a köv. hét már a bajnokság. 2-án kezdődik Szekszárdon! (Az ETO látogat oda.)
    Újvárosban az első meccs pénteken, 3-án kerül sorra, a Siófok ellen.
    (A Csapat sorsolása