61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #60144
    Tanmese...
    Sajnos, több jogos felvetéssel, de ez is csak szószaporítás...Ilyen vezetés mellett.
  • Gabess8
    #60143
    Engem ebben csak a Győr helyezése lepett meg...
  • Isthy
    #60142
    TAO felhasználás

    Érdemes elolvasni. A sportági arányok és a felhasználó klubok listája miatt is.
  • kaloz174
    #60141
    Gondoltam rá, de feladat van.
  • Isthy
    #60140
    Nem ugrasz át Boglárra megnézni a junior válogatottat? (csütörtök-péntek-szombat)
  • kaloz174
    #60139
    De az Érd gyáva volt... Pedig pénzük van bőven, akár a BL-re is, a jelek szerint.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2017.07.11. 12:27:42
  • Isthy
    #60138
    Női EHF kupa kiemelés és meneterend

    Lám 4 magyar csapat szerepel a táblázatban, pedig csak 3 helyünk van elvileg. A következő idényre valahogy a fiúknál és a lányoknál is 4 lett a 3-ból.
  • Isthy
    #60137
    Egy terjedelmesebb beszélgetés Rasmussennel.
  • Gabess8
    #60136
    Nem sokszor láttam de eddig nekem szimpatikus amit csinál. Nem dumál mellé a lényeget mondja. Amennyiben hagyják dolgozni sikeres lehet, nyilván lesznek hullámvölgyek.
  • Isthy
    #60135
    Siti Bea Kimről és a válogatottról
  • Isthy
    #60134
    Ez itt???
  • Isthy
    #60133
    A fiúknál:
    A-CSOPORT: Barcelona (spanyol), Vardar Szkopje (macedón), Löwen (német), PPD Zagreb (horvát), Wisla Plock (lengyel), MOL-PICK SZEGED, Kristianstad (svéd), Nantes (francia)
    B-CSOPORT: TELEKOM VESZPRÉM, Kielce (lengyel), PSG (francia), Aalborg (dán), Celje (szlovén), Meskov Breszt (fehérorosz), Flensburg (német), THW Kiel (német)

    Itt a veszprémieknek lehet komolyabb déja-vu érzésük tavalyról. Az ő csoportjuk a nehezebb, a szegedieknek meg a nyolcaddöntő lehet majd nagyon nehéz.
  • Isthy
    #60132
    Az ETO-nak komoly déja-vu tavalyról, de nekik nem lehet probléma nem hogy a negyeddöntő, de sztem a FF-ba jutás sem. A Fradinak kemény a csoportja, a negyeddöntőbe jutás sem lesz könnyű.
  • primavis
    #60131
    A Fradinak ha bekerül a 8-ba,, ,akkor a négy közé kerülni lesz szinte lehetetlen (Kb. ETO, CSM, Rostov ellenében), míg a Győrnek, ha nem betlizik, akkor a Vardaron kívül könnyebb ellenfelek jöhetnek.
  • primavis
    #60130
    A női Bl csoportbeosztása:
    A-CSOPORT: CSM Bucuresti (román), Nyköbing (dán), Krim Ljubljana (szlovén), Vistal Gdynia (lengyel)
    B-CSOPORT: GYŐRI AUDI ETO KC, Rosztov-Don (orosz), Midtjylland (dán), Brest (francia)
    C-CSOPORT: Vardar Szkopje (macedón), Larvik (norvég), FTC-RAIL CARGO HUNGARIA, 2. selejtezőtorna győztese
    D-CSOPORT: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói), Metz (francia), SG BBM Bietigheim (német), 1. selejtezőtorna győztese
    Mindkét magyar csapat a saját ágán a nehezebb csoportba került, de utána kellemesebb triót kaphat.
  • Gabess8
    #60129
    Pásztori Dóra nyílt levele Hosszúnak
  • Isthy
    #60128
    Azért én szívem szerint a franciákat elkerülném a nyolcaddöntőben, a másik 3 csapat megoldhatónak tűnik. Milyen pikáns lenne egy magyar-román meccs a 16 között.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2017.06.27. 17:48:21
  • primavis
    #60127
    Szerintem jó a sorsolásunk. Rosszabbra számítottam. Az A csoport továbbjutói sem verhetetlenek.
  • ToCsEk
    #60126
  • Isthy
    #60125
    Női VB kalapbeosztás

    Lehet jó és nagyon rossz csoport is. Persze a leginkább fontos meccs majd a nyolcaddöntő lesz.
  • Isthy
    #60124
    A 2. kalap kivételével jó ellenfeleket kaptunk. Onann sajnos a legnehezebbet. Vranjesnek egyből szép feladat jutott, elvileg a csoport 3. helye néz ki nekünk és 0 pontos továbbjutás. De hátha... Pedig az ág nem rossz lett.
  • kaloz174
    #60123
  • kaloz174
    #60122
    A mai sorsolás...
  • Isthy
    #60121
    Férfi EB kalapbeosztás

    Ebből lehet elvileg egész jó csoport is, de lehet durva is. Remélem nem az utóbbi lesz (francia, dán, szerb, magyar).
  • Gabess8
    #60120
    Szerintem jobban jártál volna ha az első félidő közepén ott hagyod. Lehetett látni, hogy a hátuk közepére kell ez a meccs. Itthon eldőlt, ez is volt a baj, most meg nem sikerült fel pörögni rá, legalább az akart megvolt.
  • Isthy
    #60119
    Sem a szombati, sem a tegnapi meccset nem láttam. Ahogy olvastam róluk, nem sok előrelépés történt. Igen, van elvégzendő feladat bőven a vb-ig.
  • kaloz174
    #60118
    Tegnap volt egy válogatott meccs. Kimondottan bosszúsan álltam fel utána. Optimistább sem lettem. Örömjáték helyett fásult erőlködést láttam, ami még szeintem ebben a helyzetben is megengedhettlen lett volna.
    Mondjuk nem értem, hogy pl. Görbét, az x. rossz kísérlete után, miért nem lehetett leültetni 10-15 pecre?? Mi lett volna, ha nem állítják ki a tótok legjobbját??
    Felejtsük el! Lesz munka bőven.
  • Isthy
    #60117
    Az érdiek a múltkor a BL indulásról hangoskodtak, most meg kiderült, hogy nem is neveztek. Engedtessék meg egy mosoly...
    (ugye az EHF egyértelmű kiírása szerint mi és a dánok nem indíthatunk harmadik csapatot)
  • Gabess8
    #60116
    Könyvelni tudni kell, persze jó kérdés hogy kinek és miért éri meg 500 milla veszteséget kihozni..., ráadásul több évben is...
  • kaloz174
    #60115
    A nagy magyar ffi klubok gazdálkodása a szezonban. Más világ. De tanulságos.
    Utoljára szerkesztette: kaloz174, 2017.06.11. 09:24:21
  • ToCsEk
    #60114
    KÉZILABDA
    Női világbajnoki selejtező, 1. mérkőzés, Debrecen
    17.00: MAGYARORSZÁG–Szlovákia (Tv: M4 Sport)
  • primavis
    #60113
    Eddig ennyi jelent meg róla!
    https://mno.hu/sport/hat-eloallitas-kihallgatasok-a-kezilabdas-bundaugyben-2402381
  • Gabess8
    #60112
    Nocsak valakinek kicsi volt a boríték, netán nem tett érte eleget, nem sikerült elintézni. Vagy csak elindultak a helyezkedések a háttérben... Túl sok nem biztos mert szerintem itt nem "csak az estleges kieséről" van szó...
  • primavis
    #60111
    Kizárásos alapon 3-4 csapat elnöke jöhet számításba!
  • Isthy
    #60110
    Igen, nagy kérdés, hogy mennyit fogunk megtudni a dologról.
  • kaloz174
    #60109
    Érdeklődve várom, mi lesz ebből ?

    Lesz-e belőle valami??
  • Isthy
    #60108
    Igen, a bronzmeccsen már több dolog jobban működött, de ugye ez már csak a szépségtapasz volt. A Vardar mindkét meccsén a legvégén dobott góllal nyert, nagyon ment nekik a végjáték. Megérdemelten nyerték meg a BL-t, a legfontosabb pillanatokban ők voltak a legjobbak.
  • primavis
    #60107
    Ma viszont jól játszottak s a balszél is működött! Viszont örülök, hogy a Vardar megverte a beképzelt s agyontámogatott csigaevőket! Érdemes volt nézni a képüket a vereség után!
  • Isthy
    #60106
    Alapvetően a hiba mutatókban (technikai hiba-eladott labda) a veszprémiek voltak jobbak. Nekik mindössze 5 ilyen volt, a franciáknak pedig 9, mindkettő elég alacsony szám, ezzel nem volt probléma. Az a hiba, amelyik a kihagyott helyzeteket (ziccereket) jelenti, no ott volt az egyik komolyabb baj. A második valóban a B2-es átlövőjáték hiánya, mind Ilicsnél, mind Palmarssonnál. Bár utóbbi legalább kiváló passzokkal valamelyest ellensúlyozta ezt. A harmadikról, a totálisan nulla balszélről pedig már megemlékeztem tegnap.
    Persze azt látva, amit Sabate csinált egész évben, nem is várhattunk csodát, még tavaly távoznia kellett volna.
  • Isthy
    #60105
    A PSG szinte végig vezetett, a veszprémieknek majd mindig futni kellett az eredmény után. Az első félidőben jó volt a védekezés és a kapusteljesítmény, a szünet után már egyik sem volt az igazi. A végén megvolt az esély 7 a 6 ellen az egyenlítésre, de nem sikerült megoldani. A balszélről a 0/3-as mutató gyenge, onnan több kellett volna. A szerencse sem velünk volt, 3 olyan kapufát is lőttünk, amiből a franciák kezébe pattant a labda és lerohanás gólt tudtak szerezni belőle.
    Utoljára szerkesztette: Isthy, 2017.06.03. 17:11:15