61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #46153
    45. perc: 13-24!

    Lehet, hogy egy lakodalmas éjszaka a titok a jó BL-szereplésre?
  • kaloz174
    #46152
    Hajrá Loki!:)
  • Isthy
    #46151
    A félidőben:

    DVSC-KIF Vejen 16-9

    Jó kezdés, 10 perc után 5-2 ide. Majd egy kicsit kapaszkodtak a dánok 7-6 a 17. percben. Ezután viszont parádés debreceni játék és 7 gólos előny a szünetben.

    Csak így tovább!
  • Isthy
    #46150
    Nézni sajnos sehol...
    Hallgatni a #46131-ben belinkelt helyen illetve írásban követni a DVSC oldalán és haon.hu-n.
  • Breki33
    #46149
    lehet nézni vmelyik adón?
  • Isthy
    #46148
    Így van. Nyerni kell vagy legalább a döntetlent elérni. Bármilyen arányú vereség a kiesést jelenti. Remélem Bogdanovics Annamária sérülése nem olyan, hogy ma ne tudjon játszani. Borzasztó nehéz meccs lesz és ahogy már pénteken megjósoltam erre maradt a döntés.

    Hajrá Loki!
  • kaloz174
    #46147
    Nem nyerte meg. A Loki csak magára számíthat holnap, így holnapra: Hajrá Loki!
  • kaloz174
    #46146
    "Amennyiben a Lublin megnyeri a ma esti Vejen elleni meccset, akkor a holnapi mérkőzések eredményétől függetlenül a DVSC már csoportelső."

    Akkor: Hajrá Lublin! :)
  • Isthy
    #46145
    DVSC-Zajecar 25-24 (14-14)

    Gratulálok a Lokinak a győzelemhez!

    A szünet után végig szorosan alakult a meccs, idegölő végjátékkal. Az utolsó 6 percben mindössze 2 gól esett. Szerencsére a Loki bírta jobban a hajrát. Szép volt lányok!
  • kaloz174
    #46144
    Buli nagy szíve győzelmet hozott a Lokinak, nekem úgy tűnik!
  • Isthy
    #46143
    A szélsőink vagy 6 ziccert rontottak el... A kapusaink viszont jól védenek, már Triffa is védett párat
  • kaloz174
    #46142
    Ahogy olvasom, túl sok hibát vét ma a Loki.:(
  • Isthy
    #46141
    Volt +5 is közte, ahogy írtam 12-7-nél a 21. percben.

    Köstner 12-11 után kért időt, de megint nem sikerült jól, mert utána gyorsan 12-13 lett...
  • kaloz174
    #46140
    Nehéz a szerbek ellen...Egál a félidő, időntúli szabadból, pedig +4 is volt közte!

    Hajrá magyarok! Hajrá Loki!
  • Isthy
    #46139
    A félidőben:

    DVSC-Zajecar 14-14

    A szerbek vezettek az elején, a 13. percben 7-6-nál azonban jött egy 9 perces gólcsendjük, amit a Loki kihasznált egy 6-0-ás szériával (12-7). Sajnos ezután a Loki került hullámvölgybe, a szélsők sorra hibázták el a ziccereket, eladott labdák és a 28. percre fordítottak a szerbek (12-13). Ezután viszont 2 debreceni gól és 14-13 ide. Majd ismét időntúli szabaddobás az ellenfélnek és megint gólt kaptunk, ugyanúgy, mint tegnap... Ez hihetetlen...
  • Isthy
    #46138
    A Loki csoportjának másik meccsén:

    Zajecar-KIF Vejen 30-29 (17-13)

    Ez elég meglepő eredmény... A KIF éppen arról volt híres tavaly mind a dán bajnokságban mind a KEK-ben, hogy nagyon kevés gólt kap, mert jól védekeznek és Rikke Schmidt még mindig kiválóan védett. Nagyritkán kaptak 25 gólnál többet még komoly csapatokkal szemben is. Erre most a Zajecartól kaptak 30-at... Mondjuk nincs már Schmidt a kapuban, ami némi magyarázat lehet.

    Ha a Loki ma nyer a szerbek ellen, akkor nagy lépést tesz a BL-be jutás felé.
  • kaloz174
    #46137
    Sajnos, nálam sem látszik jól.
  • Breki33
    #46136
    jaja itt nincs meg nekem a kép

    kulcsi32vq.png -et kell keresni, ha valaki elmentette

    hétfőn megnézem a másik gépen, ha nem javul
  • Isthy
    #46135
    5 böngészővel néztem meg, egyiknél sem jó. Lehet a directupload halt be...
  • Breki33
    #46134
    Nálatok jó a banner?
  • Isthy
    #46133
    Végeredmény:

    DVSC-Lublin 29-26

    A 2. félidő elején sikerült fordítani, majd elmenni 3, később 5 góllal. 27-22 után még zárkóztak a lengyelek 27-25-re, de egyenlíteni nem volt esélyük.
    Amikor a rádióban foci volt akkor jött jól a Loki weboldala

    Gratulálok a Lokinak a győzelemhez!

    Az első lépést megtették, holnap jön egy könnyebb második. Vasárnap a dánok ellen dől majd el minden egy sztem sokkal nehezebb meccsen.
  • Isthy
    #46132
    Igen, ezt kell hallgatni, meg a DVSC oldalán a Drukkerzónában olvasni az ottani tudósítást.
  • kaloz174
    #46131
    Hajrá Loki!
    Nekem ezt ajánlották, bár csak rádió: Csaksport.hu
  • Isthy
    #46130
    Miközben nézem a csajok meccsét, követem a Loki BL selejtezőjét is, a félidőben:

    DVSC-Lublin 13-14

    Jól kezdett a Loki és 25 percen át vezetett, néha 3 góllal is. A 25. percben Köstner időt kért (10-8-nál), erre a lengyelek csináltak egy 4-0-ás sorozatot (10-12) A legvégén 13-13-nál időntúli szabaddobásból dobtak gólt a lengyelek...
  • kaloz174
    #46129
    Most megy a a Sió TV-n a Siófok-Fradi.
  • Mse
    #46128
    az biztos, mert végre van helyben egy női csapat és ha akarom 5 perc alatt ott vagyok a meccseken :)) persze sajnálom, hogy nem Dunaújvárosban lakom -persze kizárólag a kézis csajok és Szilárd bá miatt :)
    de eljön még az idő mikor eljutok oda is :))
  • Isthy
    #46127
    A mi meccsünket megnézem, azután irány a céges buli
  • Isthy
    #46126
    Csak kérnem kellett és lám Köszi az elemzéseket és a beszámolót!

    Az érdiek eddig jól szerepeltek a Fradi és a Vác ellen is, ezért vártam szoros meccset. De ezek szerint ez csak viszonylagos volt. Az viszont látszik, hogy te kb. jól mérted fel a helyzetet a veszprémi csapattal kapcsolatban. Mondjuk jobb helyzetben is vagy mint mi
  • kaloz174
    #46125
    Egy kis programajánló holnapra:

    2010-09-17

    17:00:
    Dunaújvárosi NKKSE - Újbuda TC
    A 2010. szeptember 16-án lejátszott mérkőzés felvételről. - NB1. 4.forduló

    19:00:
    Budapest Bank-Békéscsabai Előre NKSE - Syma Váci NKSE
    A 2010. szeptember 16-án lejátszott mérkőzés ismétlése. - NB1. 4. forduló

    Mindez term. a CUNDER.HU jóvoltából.
  • Mse
    #46124
    nem értem miért írja mindenki hogy ez meglepően nagy különbség, én kb. ennyit vártam (8-at tippeltem), az oka pedig az hogy nincs igazán átlövője az érdieknek -persze ez hülyén hangzik úgy hogy Kovács Anna balkezesként lőtt 10 gólt, de ő sem klasszikus átlövésekből szerezte a leginkább góljait, és nagyon egyedül hagyták a társai, és minden azon az oldalon futott, így a védekező csapatnak egyszerűbb volt a helyzete.
    a második félidőre változott ez egy kicsit, mikor beállt Burai, ő hozott egy kis lendületet a másik oldalra is. Helga leginkább irányítóban szerepelt, de sokat ő sem tudott hozzátenni. egyébként a Veszprém jól védekezett, rengeteg blokkunk volt!

    ehhez jött, hogy buta szabálytalanságokat követtek el az érdiek, voltak kettős emberhátrányban is, teljesen felesleges ziccerben "utánnyúlásokért"...és ha ők voltak emberelőnyben, azt meg nem tudták kihasználni,a kapufát találták el, vagy felé dobták a tiszta ziccereket, vagy a kapusba- Király egészen jó védett, másodikban Hoffmann váltotta, ő is fogott egy-kettőt, (bár amit magasra lőttek, ahhoz hozzászagolni nem tudott...)
    ehhez jött még Ibi és Farkas Vera játéka, és már érthető is a különbség.

    Ráadásul a legvégén már fel is adták az érdiek, lőttünk pár szerencsés gólt: kézről bepattanót, passzívnál (VP se nagyon erőltette a támadást a megfelelő különbség után :) szabaddobásgólt (Ábrahám háttal a kilencesnél úgy csinál mintha elvégezné a szabaddobást, majd megfordul és bevágja -mint ahogy Tomori annó :)) kapusuk Ogu is elég sok védhetőt bekapott...
    és már meg is volt a 10 :D
    (egy halk rászámolás volt is :)))
  • Mse
    #46123
    Ibi megint nagyot játszott :)) kiemelkedik ő ebből a csapatból, meg úgy tegnap mindkét csapatból is, látszik rajta, hogy nem akármilyen szinten játszott (ez itt neki csak egy formavisszanyerés, meglepődnék ha sokáig itt maradna :)), fejben és passzaiban is gyorsabb a társainál, ezért várom már hogy a válogatottban Görbével és a többiekkel játsszon együtt, kíváncsi vagyok, ott hogy fog neki menni. (nyilván neki is vannak/voltak hibái, de mostanában jó formában van!)

    A két csapat kb. a nagy ígéreteknek kikiáltottakból állt, akik nem váltották (még?) be a hozzájuk fűzött reményeket,vagy a sérülés akadályozta őket, vagy az hogy nincs bennük több... (persze vannak fiatalok, akik még megmutathatják, hogy ennél ők magasabban jegyzett csapatokban is megállnák a helyüket)
    pl.: Tamás, Kisfaludy, Ogu, Kovács Anna, Emberovits, Jenőfi, Veszeli, Gerstmár, Sterbik, Király Annamária, Őri Cili...
    szóval igazi középmezőnyt felvonultató meccs volt...
    ebből tűnt ki, mint említettem Ibi valamint Farkas Vera, utóbbi nagyon nagy igazolás volt, nem is értem NA miért engedte el Vácról...

    várom egyébként Ábrahám bemutatkozását is a válogatottban, de az az érzésem lassú ő ahhoz a szinthez (a tegnapi meccs is ebben erősít), de ne legyen igazam!
    ha már beállós, Kisfaludynak remek felépítése van, ha tényleg foglalkoznak vele Érden rendesen, lehet belőle klasszis beálló, fizikai adottságai mellett, remekül halássza a labdákat 1 kézzel, látszik, hogy erő is van benne, én nagyon bíznék benne (bár lehet csak én bízom benne, mert ha a szakemberek is, akkor nem engedték volna el Győrből...)

    sajnos meccs után gyorsan indultunk haza, így sem Helivel, sem Edinával nem volt alkalmam találkozni :(
  • Isthy
    #46122
    Sztem tavasszal lehet, hogy már lesz kérője.

    Egyébként Ana Dokics is montenegrói válogatott lett és szeptember végén a hollandiai felkészülési tornán már szerepelni is fog a válogatottban. Meg természetesen az EB-n is.
  • Isthy
    #46121
    Köszi a beszámolót!

    Közben beszéltem Tomival és ő is mesélt a meccsről. Örömmel hallottam tőle, hogy a Mester úgy játszatta a fiatalokat, ahogy én is írtam.

    Vajon Mse mikor fog írni a veszprémi meccsről?
    Mert én nagyon kíváncsi vagyok az ott történtekre. Ez a 10 gólos győzelem kicsit meglepő volt számomra.
  • Duby
    #46120
    [b]Menesztették Zsigát a montenegrói válogatottól{/b}
    Nem hosszabbította meg Zsiga Gyula szerződését a Montenegrói Kézilabda Szövetség, így már nem a magyar tréner a női válogatott szövetségi kapitánya.

    Amint az RSCG honlapján olvasható, a 2008 októberében érkezett Zsiga helyett Dragan Adzic, a Buducnost Podgorica edzője lett az új szakvezető, az ő vezetésével készül a csapat a decemberi Európa-bajnokságra.

    A magyarokat is felvonultató, dán-norvég közös rendezésű kontinensviadalon a montenegróiak a horvát, az orosz és az izlandi együttessel vannak azonos csoportban.

    "Valahol számítottam rá, hogy nem maradhatok, hiszen Montenegróban a Buducnost adja a válogatott majdnem teljes keretét. Velem tavaly a Mediterrán Játékokon harmadik lett a csapat, és kijutott az idei Eb-re. Most itthon, Budajenőn általános iskolás gyerekekkel foglalkozom" - nyilatkozta az MTI-nek Zsiga Gyula.


    (forrás)

    Akkor egy újabb fejezet zárult le az életében. Kíváncsi leszek hányadik fordulóban kapcsolódik vissza a magyar nb1-es edzőkeringőbe
  • kaloz174
    #46119
    Gyorsan pár szó a meccsről:
    Bár nyilván tudták, hogy nem egy BL-csapat az ellenfél, Dettiék nagyon koncentráltan kezdték a játékot. Magabiztosan húztak el az első percekben. (Az Újbuda megpróbálta Dettit emberfogással kikapcsolni, ami azt eredményezte, hogy a többieknek több tér nyílt.) A védekezés jó volt, labdákat szereztünk, na és belőttük a ziccereket.
    Később, a sporik fura ítéletei hatására is, kicsit visszaesett ez a lendület, de nem sok idő telt el, és újra 20-9 lett az eredmény (ennyi volt a Szekszárd elleni félidő), mert a csapat újra ezerrel figyelt, nagyon tudatos játékot játszott.
    Sajnos, az ellenfél elég tanácstalan volt, többnyire, de szerencsére nem ült le a meccs, aminek következtében mindhárom kapus, valamint a kispadon ülő minden csapattag szerepet kaphatott, na és meg is hálálták.
    (Az éppen pihenők pedig ott lelkesedtek a padon, még az x. gólnál is.)
    Futotta egy kis trükközésre is, előbb Detti dobott, Boki passzából kinait, aztán, a meccs utolsó találataként, Ivett adta fel a labdát Bokinak.
    Mivel, sajnos, Takács Fruzsi újra lesérült, szerepet kapott végül Jókai Nóri is, több hónap után.
    Ez az Újbuda nekem gyengébbnek tűnt, mint a Szekszárd, pedig, ha jól tudom, nyertek ellenük hazai pályán.
    Most nagyon harmatosak voltak, csak időnként volt első osztályú csapathoz méltó megmozdulásuk.
    Ennek ellenére gratulálok az újvárosi csapatnak, mert ragyogóan kiszolgálták a közönséget, az utolsó percig tökéletes erőben és lelkesedéssel játszottak végig.
    A B-közép újra külön éltette Kiss Szilárdot...
  • Isthy
    #46118
    Akkor Brekivel együtt már ketten is lesztek akik be tudnak majd számolni a szekszárdi meccsekről
  • Isthy
    #46117
    A mai eredmények:

    Békéscsaba-Vác 28-24 (14-12)
    Siófok-FTC 26-38 (12-19)
    Veszprém-Érd 36-26 (16-11)
    Szekszárd-Alcoa FKC 26-31 (13-16)
    Dunaújváros-Újbuda 46-19 (22-9)

    Nemrég értem haza a melóból így semmit sem láttam...
    Gratulálok a csapatnak a várt, sima győzelemhez! Úgy tűnik, most végigvitték a meccsen a jó formát. Remélem azért a fiatalok is játszottak a 2. félidőben. Ha nem is együtt (okulva a múltkoriból), de remélem a Mester kettesével cserélgette őket, együtt játszatva a régi nagyokkal felváltva. Így is tudnak nem keveset tanulni testközelből
    A Szekszárd szépen tartotta magát a Fehérvár ellen. Siófokon viszont továbbra is lesz még dolga bőven Vilinek... A Veszprém szép győzelmet aratott, az általam vártnál sokkal biztosabbat. Várom Mse beszámolóját, kíváncsi vagyok a történésekre. A Békéscsaba is megszerezte első győzelmét, úgy tűnik végre megtaláltak valamit a régi játékukból.
    Most 2 hét szünet a válogatott miatt, remélem Nórit is sikerül majd beépíteni a csapatba ezidő alatt. Mert nagy szükség lesz rá elöl és hátul is. Október elejétől jönnek majd az igazi ellenfelek sorsdöntő meccsekkel.

    Hajrá Újváros!
  • kaloz174
    #46116
    Örömmel olvasom.:)
  • Duby
    #46115
    Persze, például most sikerült cunderen megnézni a Szekszárd elleni meccsünket, meg úgy látom a helyi tévén látni tudom a Szekszárd meccseit.
  • kaloz174
    #46114
    Csatlakozom.

    ps: időnként még szoktál kézimeccset is nézni?