61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #46193
    Rövidzárlat állítólag...

    Mivel én semmit nem láttam és hallottam a tornáról így megítélni sem tudom mennyire lehet igaz a súlyos rövidzárlat. Én a címet kicsit túlzónak gondolom, aztán lehet nem így van. Nektek erről mi a véleményetek?
  • kaloz174
    #46192
    Abban a hitben voltam, hogy lesznek helyosztók is.
    Sajnos, nem. Pedig jó edzőmeccsek lehettek volna.
    Telkiben folytatja a válogatott. Hogy ennek így mi értelme van, azt nem tudom, mert valahogy azt gondolom, hogy egy ilyen sorozat után nem nagyon kívánják egymás társaságát.
    Valahogy teljesen kuszának tűnik nekem a csapat körüli program, persze, gondolom: felülírja a klubok érdeke. Már azoké, akik érdekeltek a különböző kupákban.
    (Tévedek??)
  • kaloz174
    #46191
    konklúzió:
    "Látva a francia-német meccsből pár percet, azt gondoltam, a válogatott, ebben a felkészültségi állapotban, nem képes kiegyenlíteni a franciák fizikai fölényét.
    Sajnos, igazam lett, lassan felőröltek bennünket, a fizikai fáradtság figyelmetlenné tett bennünket, így biztosan nyert az ellenfél. Sajnos. Ez van mára, remélhetőleg sikerült viszont sok hasznos tapasztalatot gyűjteni, így majd az "igazi" éles meccseken több esélyünk lehet.
    Zizi, Buli megint dícséretet érdemel, összességében Herr Orsi is jó volt, de vannak, akiktől sokkal többet várna az ember - a válogatottban."
    (Ezt handballra írtam.:))

    Szóval: egyet nem tudok. Eszti hogyan fogja - fejben - erősíteni a társaságot???
    Mert ma ezen a téren nagyon reménytelennek tűnt a társaság.

    Viszont a vereség ellenére változatlanul helyén valónak gondolom, hogy színvonalas meccseken mérjük le a válogatottat, és így derül ki, mik is a hiányosságok, kik azok, akiknek nincs ott a helyük.
    (Ma, sajnos, bebizonyosodott, hogy - Gyurka ajánlása ellenére - Ibinek még korai volt a behívó. Remélem, nem üt ez vissza.)
  • kaloz174
    #46190
    Amikor bekapcsolódtam a meccsbe, akkor a franciák vezettek, 4-0 volt. Aztán rövidesen 7-2 lett, amikor is beigazolódni láttam azt, hogy elég kemény ellenfelek ők most, ezzel a "szines" összeállítással.
    Nem volt hang, újraindítottam a gépet, addigra 7-5 lett.
    Az összeállítás meglepő számomra, amiből azt a következtetést vonom le, hogy Esztit nem az eredmény érdekli, elsősorban. Herr Orsi áll a kapuban, Zizi az egyik lövő (nem rossz eddig, de legalábbis, sajnos, van olyan jó, mint azok, akik ezen a poszton szerepeltek eddig, bár azt nem értem most sem, hogy Tóth Timi miért játszik ilyen keveset).
    Most félidő van, 14-12-re mennek a franciák. Volt egy lélektani pillanat, akkor azt elkönnyelműsködtük, nem sikerült átvenni a vezetést. Pedig megvolt az esély rá. Nem eléggé figyelnek a csajok, sajnos. Különösen Kovacsicz tűnik nekem gyengének ma. (Védekezése semmi.)

    Folyt. köv...

    Gyerünk csajok!
  • kaloz174
    #46189
    Mai másik edzőmeccs:
    Alcoa FKC RightPhone - Siófok KC: 37 - 26
  • Isthy
    #46188
    Köszi!

    Remélem a holnapi meccset végre láthatom...
  • kaloz174
    #46187
    kb.45 percig "meccsben" voltunk, köszönhetően Gin kiemelkedő teljesítményének, valamint Görbe játékának. Ebben az időszakban még tetszett Szabó Vali is.
    Valamiért azonban nem játszott Tóth Timi, az átlövőink pedig harmatosak voltak.
    A széleket sem sikerült a szokott hatékonysággal megjátszani.
    Ennek ellenére az elején a dán edző sokszor sokkal indulatosabb volt, mint Eszti, ami azért biztató.
    Jó tanulómeccs volt, szerintem elég plasztikusan jöttek ki a hibák, lesz mit elemezni.
    Néha magyar szurkolást lehetett hallani. A dánok ezen a téren nagyon szánalmasnak tűntek.

    Láttam ma a francia-németből pár percet. A franciák nagyon erőteljes kézilabdát játszanak jelenleg...
  • Isthy
    #46186
    Reméljük több követőre is talál a névadó támogató Mert a csapat megérdemli
  • Isthy
    #46185
    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Biztos vagyok benne, hogy jót tesznek a csapatnak az ilyen felkészülési meccsek. Petinek köszönöm a beszámolót!
  • Isthy
    #46184
    Sikerült az utsó 3 percet látnom "kedvenc munkahelyem" miatt... Persze pont most kellett este 7-kor bemennem és a végére értem csak vissza. Úgy látszik ez a VK így fog telni nekem...

    Akik látták írjanak pár szót a meccsről, hogy milyen volt.
  • kaloz174
    #46183
    +1 idevágó hír:

    Új néven az Újvárosi csapat!
  • kaloz174
    #46182
    Nem azért...de:)
  • Duby
    #46181

    szuper! kösz!
    el is mentettem.
    Ez úgy látom annyiban különbözik, hogy itt stream-ek vannak, nem p2p technológia.
  • kaloz174
    #46180
    Cunder ismétlések, már mától!
  • Isthy
    #46179
    Az én jól bevált sportcsatornám a fromsport.com
  • Duby
    #46178
    A myp2p.eu az én jól bevált sportcsatornám
    Mondjuk kézit nagyon ritkán adnak, csak ha nagy torna van, bár eddig legalább férfi bundesliga, meg asszem dán női bajnokság volt...

    Többféle lejátszóprogram van, a szükségeseket meg lehet találni a "software" oldalon.
  • Isthy
    #46177
    Köszi a beszámolókat!

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    Mivel nemrég értem haza, így semmit sem láttam a meccsből. Holnap szerencsére este 8-tól játszunk
  • kaloz174
    #46176
    Ezen a linken teljesen jól lehetett nézni. Egyáltalán nem hiányzott az eszetlen szpíker.
    Eredmény: 22-19
    Szerintem megfelelt első meccsnek. Gin kimondottan jól védett, Görbe is, Tomori is jó volt. Buli is lehetőséget kapott a második játékrészben, szerintem egészen szépen teljesített, csodáltam, hogy bírta, bár ismerjük, azért annyira nem lepett meg. Szabó Valin inkább érezni lehetett a fáradtságot. Melinek én több lehetőséget adtam volna, ezen a napon.
    A játék hullámzó volt, de ismerkedési találkozónak kiváló.:)
    Grat. a győzelemhez.
  • kaloz174
    #46175
    Tipikus gyakorló meccs.
    Ibi, helyesen, sok lehetőséget kap. Gin véd, szerencsére nagyon jól.
    Zizi kihagyta a hetest, a kipattanót is, így a németek mennek 1 góllal.

    Hajrá csajok!
  • kaloz174
    #46174
    http://www.fromsport.com/v-0/6/28/v-62940.html
  • Breki33
    #46173
    Úgy tudom Sopcast kell hozzá

    talán ez segít

    http://sport-video.hu/viewtopic.php?f=154&t=696
  • kaloz174
    #46172
    Állítólag a myp2p.eunevű, című oldalon lehet majd a VK-t követni.
    A részletek még nem világosak számomra.
    Nem is lesznek, még pár óráig, az biztos.
    Ha valakinek vannak tanácsai, ismeretei, ötletei, az megköszönöm.
  • Duby
    #46171
    A mai átlagembernek megfizethető csomagban lévő sporttévék már semmi értelmes sportot nem képesek megfizetni, már a Bivalybasznánd-Makkoshotyka szintű hatalmas focirangadókat közvetítik, de a minimálisan nézhető bajnokságok licenszeit is elvesztették.

    Ettől függetlenül mereven ragaszkodnak a focihoz, még akkor is, ha a legalapvetőbb minőséget sem képesek már megszerezni. Nem akarnak dolgozni, nem akarnak más sportágot (egyáltalán semmilyet) közvetíteni, nem akarnak hozzá érteni, képtelenek vele foglalkozni. Az összes ilyen tróger társaság tudása csak addig terjed, hogy megveszünk valami műsort, ill. közvetítést, megoldható egy technikussal, meg egy öltönyössel, lenyomjuk, aztán kész. A sporttévé megszólítás bagatell túlzás bármelyiknél is!

    Persze ehhez az az általános mentalitás is hozzátartozik, amit több helyről hallottam már, hogy ide NE GYERTEK közvetíteni, mert akkor otthon maradnak a népek (az a 200), és inkább tévén nézik!

    Apró országunkban ez (semmi) sem olyan egyszerű történet...
  • Gabess8
    #46170
    Te én ezen már meg sem lepődöm, egy reteklub, egy sport tv, egy viasat, és egy digi, cégtől ugyan mit is várunk????????
    Lényeg, hogy az atyaúristen focit közvetítik, köztük a grundfocinak sem nevezhető falábú fc(lc)-k hazait is, akár hatszor ismételve. Na ná hát abban van a zseton már amit a háttérben a zsebre raknak, a kézit pedig "csak pár birka meg paraszt" nézi és amilyen hülyék még a csarnokot sem szedik szét, ja és még nézni is lehet, hú bocs ez utóbbi aztán már tényleg a kutyát sem érdekli!
  • Gabess8
    #46169
    Gratulálok a csajoknak, ez nem akármilyen eredmény, és talán a hely gond is megoldódik...!
  • Isthy
    #46168
    Mit szóltok, hogy fogunk tobzódni a héten a női kézi VK közvetítésekben...? Egyetlen tv csatornának se sikerül adnia... Pedig sportcsatornából is van néhány... Ráadásul a kézilabda állítólag kiemelt kormánytámogatású sportág... Ha poénkodni akarnék beírhatnám, hogy... igen, kiemelték a közvetítésekből...
    Nem futja rá úgy látszik... Pedig elvileg a második legnézettebb sportág nálunk.

    Tegnap ugye kiderült, hogy 4 BL csapatunk lesz. Már látom előre, hogy jönnek majd a problémák a közvetítésekkel a Viasat3-on...
  • Isthy
    #46167
    Lehet rendeződik a dolog:

    Az [origo] megkereste Pajna Zoltán, sportért felelős alpolgármestert, aki közleményben reagált: "A csapat képviselői hivatalosan mindeddig nem keresték meg az önkormányzatot a csoportmérkőzések helyszínével kapcsolatos igénnyel. Az önkormányzat várja ezt a megkeresést, s a DVSC-Korvex 2010. október 9-én lejátszandó BL-mérkőzésére a város biztosítja a helyszínt a csapat igényei szerint akár a Főnix-csarnokban, akár a Hódos Imre Sportcsarnokban. Amennyiben tehát az önkormányzaton múlik, az említett mérkőzés Debrecenben lesz - kivéve, ha más érdekek ezt meg kívánják akadályozni."
  • Isthy
    #46166
    Szintén rendben
  • Breki33
    #46165
    igen csak a #46161-et raktam be mert a másiknál minőségromlás látszik
  • kaloz174
    #46164
    Ok, nekem tökéletesen látható a "helyén" is. Remélem, mindenkinek!
  • Breki33
    #46163
    Akkor most felraktam a Pisassa-s fiókomba is

    Banner Kulcsi

  • kaloz174
    #46162
    Nálam igen.
  • Breki33
    #46161
    Ez mindenkinél megjelenik?



    Ezen a gépen megtaláltam
  • Mse
    #46160
    etessék őket az Arany Bikában :))
  • Isthy
    #46159
    A DVSC a B csoportba került a Hypo, az Itxako és a HC Leipzig mellé. Azt kell mondjam, hogy a legkönnyebb csoport és a 2. hely megszerzése sem reménytelen, ami továbbjutást ér. Az első meccs elvileg október 9-10-én itthon a Hypo ellen. Kérdés, hogy hol, mert a Hódos és a Főnix is foglalt a hőlégballon VB miatt... Mondjuk a résztvevőket esetleg etethetnék máshol is és akkor a Hódos felszabadulna.
  • Breki33
    #46158
    és köszi az infókat újra
  • Breki33
    #46157
    Nemsemmi, gratula
  • kaloz174
    #46156
    GRATULÁLOK A LOKINAK!
    Szép volt!
    További sikereket a BL-ben!
  • Isthy
    #46155
    DVSC-KIF Vejen 31-20

    A szünet után folytatta kiváló játékát a Loki és fokozatosan húzott el a dánoktól. A 44. percben 24-12 volt az állás. Azután kicsit feltámadtak a dánok de tartósan nem tudtak közelebb jönni, csak 8 gólig. Az utolsó percek ismét a debreceni lányoké voltak és újra 10 fölé vitték a különbséget.

    Gratulálok a Lokinak a győzelemhez és a BL-be jutáshoz!
    Szép volt lányok!
  • kaloz174
    #46154
    "Elnézést kérünk

    Az oldal átmenetileg nem elérhetõ, kérjük rövid idõn belül próbálkozz újra!

    A kényelmetlenségért elnézésedet kérjük.

    handball.hu"

    :)