61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46314
    Megnéztem, köszönet Viktornak!
  • Mse
    #46313
    hát nekem Sterbik csalódás, szerintem ő pótolható akár egy jobb képességű ifi játékossal is...
  • Mse
    #46312
    :))) volt már részem néhány nagy győzelemben, de ez páratlan volt abból a szempontból, hogy végre a közönség megérezte és megértette, hogy neki kell kihúzni a csapatot a gödörből, most nem elég álézni és ünnepelni...
    hihetetlen volt.

    persze nyilván kellett Peric fantasztikus beugrása, Laluska gigászi védekezése -sosem gondoltam volna, hogy ennyire tolerálják a magammal rántom a támadót védekezését :)))-, és Nagy Kornél belevalósága, de most tényleg igaz volt hogy a 8. (és egyben majdnem a legfontosabb) ember a közönség volt!

    Isthy, valld be, te is bánod, hogy nem erre a meccsre jöttél?! :)))
    na de remélem ebben a szezonban végre te is győztes meccset láthatsz, már várom a közös sörözésünk :)))
  • kaloz174
    #46311
    V-Man jóvoltából nem lesz gond, ha nem sikerül, már neten van. A csapatoldal fórumában ott vannak a linkek.
  • Isthy
    #46310
    Nálunk nincs naphoz kötve semmi, sajnos bármi bármikor jöhet...
  • Isthy
    #46309
    Szerdán 17:30-tól lesz ismétlés. Remélem akkor tudom majd nézni.
  • kaloz174
    #46308
    Szinte ugyanaz a csapat, mint a tavalyi. Nem voltak érdemi változások. Elment pl.Barna Éva irányítóból, Sterbik a szélről, akik igazából hiányozhatnának, viszont több, jó képességű új játékos érkezett. Igaz, őket nem Imre Vili, hanem még Hajdu kedvéért igazolták.
    Tavaly egy bizonyításra éhes gárda volt, máshol mellőzött, de első osztályú, jó képességű játékosokkal, talán ebben a szezonban ez már nem volt ilyen éles, mert tavaly ugyancsak jól sikerült a bizonyítás.
  • Gabess8
    #46307
    Az nem lehet, hogy a jelenlegi gárda, ide értve mindenkit még kevés ehhez az egészhez, mint tudásban, mint fejben?
  • Gabess8
    #46306
    Tán nem megint dolgoznak..., pedig csak hétfő van, vagy lehet pont ezért...
  • kaloz174
    #46305
    Pedig éppen kérni szerettem volna, hogy vedd fel, ha tudod...
  • Isthy
    #46304
    Ahogy szombat délután közvetlenül a meccs után megjósoltam

    Azért az érdekes lesz, hogy mind az 5 meccsüket meg kell nyerniük. Nem hinném, hogy Larvikban ez menni fog.
  • Isthy
    #46303
    Ne feledjük, hogy ez a lipcsei mérkőzés szerdán este 19:25-től lesz a Viasat3-on!!!
  • Isthy
    #46302
    Remélem lesz ismétlése valamikor, mert sikeresen elintézték nekem, hogy ne láthassam...
  • Csucsu33
    #46301
    Sziasztok!

    Nagyon örülök a csapatunk győzelmének, lényeg, hogy meg van a két pont.
    Nem volt meglepő, hogy így játszottak a csajok, hol jól, hol rosszul, ezt már megszoktam.
    Mindig a két kapusunkban (Tréfi, Kiss Évi) bíztam, hogy hozzák a formájukat és ez be is jött.
    Na meg négy szélsőink (Csakesz, Slakta, Gabi és Csibe) is nagyszerűek voltak.
    Sajnos az átlövőinkkel még mindig hadilábokon állunk, kivéve Bulit.
    Ide nagyon kéne Mörci, de hát még mindig a rehabon van.
    Lipcse elleni mérkőzés már kétesélyes, attól függ, hogy milyen lesz a hangulatuk és a formájuk, na meg az, hogy mennyire tudták kipiheni magukat.
  • kaloz174
    #46300
    Programajánló:

    "Kézilabda Magazin 19:00

    sportklub.tv

    Október második hétfőjén este hét órától egy órán keresztül valamennyi fontosabb eseményről értesülhetnek a sportág iránt érdeklődők, ami a női és a férfi kézilabdasport élvonalában aktuálisan történik.
    Október 11-én sem lesz másként, a kézilabda szerelmesei számára igazi csemegékkel szolgálunk. Javában zajlanak a Budapest Bank Férfi Kézilabda Liga, és a női kézilabda NBI alapszakaszának küzdelmei, természetesen mindkét küzdelemsorozat aktuális fordulójáról jelentkezünk összefoglalóval.


    Nagyobb terjedelemben foglalkozunk a szerdán rendezett Dunaújvárosi Regale Energy Klíma-DVSC-Korvex női rangadóval, melyen az ezüstérmes debreceniek végül 33-29-re nyertek.
    Stábunk még a mérkőzés előtt látogatott Dunaújvárosba, hogy közelebbről is megismerhessük az újvárosi csapat tagjait, köztük az egykori világklasszis Radulovics Bojanát, Ferling Bernadettet és társait. A gárda mesteréről, Kiss Szilárdról is készült egy portré. Rajtuk kívül a mérkőzésen szakkommentátorként már közreműködő Sári Bennit is viszontláthatják."

    Ez utóbbi mondatnak kevesen örülnek.:) Amikor én néztem az ismétlést, már készültem rá, így annyira nem zavart.
  • Duby
    #46299
    A Loki történelmi mérkőzését láttam, ill. a veszprémi meccs legvégét. Tetszett, hogy Debrecenben ennyire értékelni tudták ezt a nagy pillanatot, és jól megadták a módját. Kiváló ellenfélnek bizonyult a nagy múltú Hypo is a debütánsnak. Kijött a hatalmas akarás, az önbizalomnövelő tudás, a Loki egy nemzetközileg is erős csapat benyomását keltette. Később kijött a rutintalanság, az erőbeosztás-meccselés terén tapasztalható hiányosságok. De a végeredmény történelmi győzelem, és sztem pontosan egy olyan meccs, ami kellett a Lokinak. Önbizalomnövelő is egyben, mert egész markáns teljesítményt tettek le az asztalra, ám szembetűnően kijöttek az elemezendő és elhárítandó hibák is. Én azt mondom, csak így tovább, egy tökéletes debütáláson, tökéletes ellenféllel, tökéletes meccset játszottak, ez válik a legjobban a mi javunkra, mintsem egy lehengerlő, tizengólos győzelem.

    Kalóz: te még mindig túl sokat foglalkozol arctalan, súlytalan emberkék inkompetens véleményeivel, nyilatkozásaival.
  • kaloz174
    #46298
    Sokan vártak az ETO-tól ezen a meccsen biztos győzelmet. Én pedig azt gondolom, hogy Trefilov csapata ellen, amiben most is vannak bizony nagyon kiváló játékosok, szép számmal, sosem lehet biztosra elvárni ezt idegenben.
    Ez a nap is igazolta ezt. Fizikailag az oroszok mindig nagyon erősek, ezt számtalanszor tapasztaltuk. Ez a csapat ráadásul technikailag is elég képzettnek tűnik, élen Postnovával.
    Ehhez jött még, hogy az ETO elég dekoncentráltan játszott. Valamelyik ETO-fan azon kajánkodott, hogy az újvárosi csajok eladtak labdákat a Loki ellen, és ezt összefüggésbe hozta a korukkal. Jelentem, ez - ma is bebizonyosodott - nem korfüggő! (Kicsit keserűen vicces egyébként, hogy - szegény - ráadásul Görbe nevét viseli a nickjében.)

    Szerintem egyébként, ezzel együtt, a győri csapatnak nem lesz gond itthon a győzelem, kiegészülve Spiridonnal. Konkoly tanulni fog ebből a meccsből, azt gondolom.

    A többi eredményhez: a Podravka ilyen arányú veresége engem egyáltalán nem lep meg, látva mindkét csapatot, a felkészülés során.
  • kaloz174
    #46297
    Azt gondolom erről az egészről...na ezt mégsem teszem közzé.
    A kérdést én is feltettem egy másik fórumon. Külső szemmel teljesen érthetetlennek tűnik. Tippjeim vannak, de azokat inkább nem sorolom, mert tényleg csak tippek.
    Nem irigylem sem a csapattagokat, sem a szakmai stábot ebben e helyzetben.
  • Isthy
    #46296
    A többi női BL eredmény:

    Buducnost-Volgograd 29-22 (15-11)
    Savehof-Viborg 24-37 (13-19)
    Toulon-Larvik 28-31 (12-16)
    Podravka-Krim 30-35 (16-19)

    Tulajdonképpen mindegyik papírforma eredmény, esetleg a Krim kaproncai győzelme lehetne kisebb meglepetés, ha nem gyengült volna jelentősen tavaly óta a Podravka.
  • Isthy
    #46295
    Pick Szeged-Aalborg 37-28 (18-13)

    Gratulálok a Picknek a szép győzelemhez!

    Nagyon szépen játszott a Szeged, csak két kisebb kb. 5 perces hullámvölgyük volt. Így végig vezetve, magabiztosan hozták a meccset. A csapat minden tagja hozzátette a magáét, igazi csapatmunka volt.
  • Isthy
    #46294
    Zvezda-ETO 31-28 (17-14)

    Nagyon régen láttam ilyen gyengén játszani az ETO-t nemzetközi meccsen. Töménytelen eladott labda, technikai hiba elöl és gyenge védekezés hátul. Sajnos Spiridon nagyon hiányzott hátul, nem tudták pótolni a többiek. Elöl sem sikerült megoldani a hiányát, Mayer nagyon súlytalan volt az orosz falban. Talán Görbét és Katit (leginkább a 2. félidőben) lehet valamennyire dicsérni valamint Grosnak voltak jó lövései. Az oroszok kegyetlenül büntették az eladott labdáinkat, 8 lerohanásgólt szereztek, tulajdonképpen ezzel nyerték a meccset. Annak ellenére sikerült nyerniük, hogy szinte nem is volt kapusteljesítményük. Nem tudom miért van, de az ETO mintha nem tudná a felállt fal elleni játékban, hogy szélsők is vannak a pályán. A kemény és termetes orosz fal szépen bedarálta a középen erőlködésüket és hibákra kényszerítette őket. Remélem időben jött a figyelmeztetés a csapatnak és összekapják magukat a következő meccsekre.
  • Isthy
    #46293
    Kíváncsi lennék Mse élménybeszámolójára a Veszprém meccséről Az biztos, hogy a csapat rengeteget köszönhet a szurkolótáborának. Komoly részük volt a tegnapi fordításban és a győzelemben.
  • Isthy
    #46292
    DVSC-Hypo 22-21 (13-7)

    Gratulálok a Lokinak a győzelemhez!

    A Hypo verés mindig külön öröm számomra Tulajdonképpen kb. 25 percnyi jó játékkal nyerték a meccset. Az első félidőben is volt egy 10 perces rossz időszak, a szünet után még volt egy jó 5 percük és azután borzalmas visszaesés. Talán túl könnyedén vették a mecset az első 40 perc után. Majdnem komoly baj lett belőle. Szerencsére ez a Hypo elég karcsú már, így sikerült győzelemmel bemutatkozni a BL-ben. Triffa pazarul védett az első félidőben, a szünet után ő is visszaesett. A győzelem végülis csapatmunka volt, nem volt különösen kiemelhető mezőnyjátékos. Igazság szerint én is 6-7 gólos győzelmet vártam a meggyengült és a sérültekkel még tovább karcsúsodott Hypo ellen.

    A közvetítésben választ kaptál a kérdésedre, hogy miért most szerdán kellett fogadnunk a Lokit és nem majd most szerdán, ahogy az ETO teszi a Váccal. Mert ugye szerdán a Loki már Lipcsében játszik a következő BL meccsen.
  • Isthy
    #46291
    Köszi a beszámolót!

    Jolly Joker János lerendezte a csapat őszi idényét... Persze azért ebben a csapatvezetésnek is része van. Meg azért sztem a játékosoknak is. Mondjuk egyelőre úgy tűnik Vili sem tud sokat hozzátenni a dolgokhoz. Vajon miért pont ezt a 3 játékost küldték el? Te mit gondolsz erről?
  • kaloz174
    #46290
    Siófoki fejlemények
    Szerintem éppen olyan átgondolatlanok, mint Hajdu odahívása, valamint az időhúzás vele, mely máig kihat a csapat életére, miközben a fregoli, bár itt sem keresett volna rosszul, egyéb juttatások mellett, éppen jól elvan valahol az arab világban, gondolom, nem fillérekért. Nem véletlenül kereste a kifogásokat, gondolom, a szerződéskötéskor. Viszont a siófoki csapatvezetés amatőrségére is jó példa ez az egész. Sajnálom a helyzet áldozatait, a csapatot, valamint Imre Vilit.
  • kaloz174
    #46289
    Gratulálok a Lokinak! A győzelem megvan. Azonban én egy magabiztosabb győzelemben bíztam.
    (Bár lehet, hogy csak rosszul szűrtem az infókat a meccs előtt. Érdekelne szakértőnk - Csucsu - véleménye. )
  • kaloz174
    #46288
    Elég értetlenül állok a siófoki eredmény előtt. (24-35, félidő még 14-15)
    Nagyon sajnálom a siófoki csapatot, mert valamiért a második félidőben nagyon visszaestek nem volt védekezés, a támadásokban is elég sok tanácstalanságot véltem felfedezni, és ezt az Érd, akik nagyon jó csapatot alkotnak, könyörtelenül kihasználta.
    Ahhoz képest, amikor utoljára láttam, elég sok változáson ment át a siófoki csapat, pl. Szalay Babett, aki eredendően szélső, középen irányított. Nem is volt ez rossz elképzelés, mert ragyogóan kezdtek, több góllal sikerült a hazai csapatnak elhúzni. Ekkor azonban váltott az Érd, Valovics Nórit kikapcsolták a játékból, és egyre inkább átvették a játék irányítását. A Siófok azonban nem hagyta magát leszakítani, így az első félidő eredménye alapján még teljesen nyitott volt az összecsapás.
    Nem tudom, mi történt a szünetben, de a Siófok a második félidőben valahogy semmiképpen nem találta a játékát, az Érd pedig élt a lehetőséggel, Wolf vezérletével egyre inkább elhúztak.
    Imre Vili megpróbálta frissíteni csapatát, cserélt beállóban, próbálkozott Tóth Majával, de ez már csak arra volt jó, hogy legalább ne legyen nagyobb a különbség.

    A meccs utáni történet volt a legszomorúbb. A hazai törzsszurkolók nem bírták elviselni ezt a nagy arányú vereséget, és elég bántó dolgokat kiabáltak be a csapatnak. Azt hiszem, ennek semmi értelme nem volt. A csajok is, az edző is nagyon padlón voltak. Nem tudom, mi lesz a folytatás, de félek, semmi jóra nem számíthatunk.
    Próbáltam találgatni, hogy mi is vezetett idáig, hogy mennyiben játszik szerepet Hajdu és a vezetés huzavonája, ami a fél alapozási időszak elvesztésével járt, a kialakult helyzetben. Az biztos, hogy a siófoki csajok nagyon akarták végre ezt a sikert, az első félidő sikeres időszakában az egész csapat extázisban volt, nem csak azok, akik a pályán voltak. Talán a túlzott akarás vezetett egy begörcsöléshez? Nehéz pontosan megmondani. Egy biztos, nincsenek irigylésre méltó helyzetben. Nagyon szorítok nekik, hogy sikeresen jöjjenek ki ebből a nem kis gödörből.

    Az Érdről is pár szót. Feltétlen erényük, hogy egy kiegyensúlyozott gárda, akiknek van egy tapasztalt edzőjük, aki valószínűleg ma is ért a fanatizáláshoz, valamint van egy lendületes vezérük, Wolf személyében.
    Jellemző, hogy Németh Helga már nem is szállt be a játékba, nem volt rá szükség, pedig ott ült a padon. (A meccs után beszéltem vele pár szót, mondta, hogy nem, ez már neki gyors, ha nincs rá szükség, inkább nem játszik. Na és ma nem volt rá szükség.)
    Az érdiek erőssége volt mozgékonyságuk, valamint elég gyakran alkalmazták a közbelövéseket, a Siófok ellen eredménnyel. (Ez, sajnos, minősíti a siófoki védekezést.) Nyugodt, kiegyensúlyozott volt a játékuk, na és a védekezésük is jól működött ma.

    Egy kis érdekesség: Gyurka János is a helyszínen tekintette meg a találkozót.
  • Isthy
    #46287
    Veszprém-Montpellier 27-26 (13-15)

    Gratulálok a Veszprémnek a győzelemhez!

    Ez ma egy kiharcolt, kiszenvedett győzelem volt. Csak a legvégén sikerült fordítani a franciák ellen. Stochl emlékezett és kiválóan védett. Elöl ma nem ment, kihagytunk 3 büntetőt és lőttünk 11 kapufát. Végig futottunk az eredmény után, de volt tartása a csapatnak és a kiváló közönség segítségével a legvégén fordítani tudtak. A végén kell vezetni
    Perics elévülhetetlen érdemeket szerzett a győzelemben. Kornél és Csaszi is fontos gólokat lőtt a végjátékban. A lövőknek ma nem ment, szerencsére ezt elbírta a csapat és kiharcolta a győzelmet a fáradó és megfogyatkozó franciák ellen. Szép volt fiúk!
  • Breki33
    #46286
    köszi

    mihez is? :P
  • Breki33
    #46285
    Hát kezd csak jó lenne partiban lenni és meccseket is nyerni


    és pár év múlva a bl-ben küzdeni :)
  • Breki33
    #46284
    Fantasztikus Veszprém győzelem !

    A szív diadala
  • Isthy
    #46283
    Mindjárt az első női BL meccsen egy meglepetés:

    Randers-Valcea 27-23 (14-12)

    Persze annak meglepetés, aki nem látta a meccset. Már az elején elmentek a dánok, 7-2 majd 11-5 és a 25. percben 14-7 volt a javukra. Az utolsó 5 percben zárkózott fel a Valcea 2 gólra két dán kiállítást kihasználva. A szünet után megismétlődött az első félidő forgatókönyve, megint szép lassan elléptek a dánok és az 55. percben ismét 7 gól volt az előnyük (26-19). A végén ismét felzárkóztak a románok, de csak szűkíteni tudtak a hátrányukon. Nem irigylem Kovács Pétert, amit ezért kapni fog a román sajtótól és a szurkolóktól...
  • Isthy
    #46282
    Köszi a beszámolót és a képeket!

    Milyen érzés újra kézimeccsekre járni? Elkapott már a feeling?
  • Isthy
    #46281
    Papírforma eredmények, az esélyesebb csapatok simán nyertek. Sztem Fehérváron ma is így lesz, Siófokon viszont sztem érdekes meccs várható. Jöhet majd a a beszámoló ez utóbbiról
  • Isthy
    #46280
    Mondjuk ez jobb, mintha szerdán nem tudtam volna menni.
    Már a meccs utáni beszámolómban is írtam, hogy a sporik az első félidőben nem velünk voltak. Visszafújtak 3 gólunkat szabaddobásra, sztem mindhármat simán meg lehetett volna adni. Itt látszott a hozzáállásuk...
  • kaloz174
    #46279
    Ez igen.
    Köszi a beszámolót. Na és grat. hozzá!!
  • Breki33
    #46278
    itt is megnézhető eredeti méretben

    http://picasaweb.google.hu/108600998892040722800/Kollazsok#5525752007120309474

  • Breki33
    #46277
  • Breki33
    #46276
  • Breki33
    #46275
    Na így nem sok látszik belőle eredeti méretben