61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46354
    Nem kellett semmit visszanézni, az elődöntők mindig áprilisban vannak A meccs pedig sajnos a vége miatt is eléggé emlékezetes maradt.
  • Isthy
    #46353
    Akkor nem voltak hétközi nk-i kupameccsek. Ezt talán 2 vagy 3 éve vezették be, hogy szerdától-vasárnapig lehet nk-i kupameccset rendezni. Ezt a férficsapatok használták ki eddig leginkább.
    Akkoriban a Hypo volt a deviáns a vasárnap délelőtt 10 órai hazai pályás meccskezdéseivel.
  • Gabess8
    #46352
    Én őket is a nagy klubokhoz sorolom, szerintem az 4-5 hely körül lehetnek. Sajnos mint mindent ezt is az anyagi kérdés dönti el ott pedig óriási hátránya van a Veszprémnek, ennek ellenére bízunk benne, hogy sikerül hatalmas munkával tartani a lépést.
    Természetesen ehhez nem ártana egy nem egy csapatos bajnokság, és ez igaz a női szakágra is.
  • Gabess8
    #46351
    Mindenképpen...
  • Gabess8
    #46350
    De jó memóriája van valakinek, persze én is vissza tudom nézni!

    Arról az évről egyébként egy dátumot jegyeztem meg, azt majdnem percre pontosan...
  • kaloz174
    #46349
    Na és, szerintem, akkor is így lehetett, amikor a Dunaferr játszott a BL-ben.
    A világgal kapcsolatban, úgy általában, azonban lehet valami igaza Dubynak, sajnos. De ez itt off. (szerencsére)
  • Gabess8
    #46348
    Nincs ez megbolondulva, az már tavaly is így volt, a férfiaknál ez rendszeres.
    Egyébként néha nem árt tévét nézni vannak ott kimondott jó dolgok is, nem mintha én sokat nézném.
  • kaloz174
    #46347
    Ma reggel hallottam Mocsai nyilatkozatát rádióban. Azt ecsetelte, hogy Peric sérülten vállalta, na és hogy szükség volt rá, mivel Nándi nincs a legjobb formában (valami sokkal diplomatikusabb kifejezést használt, amit nem jegyeztem meg a reggeli készülődés közben ).
    Ez így, önmagában is, egy elég nagy rizikófaktor, azt gondolom. Tényleg nagyon nehéz lesz felvenni a versenyt, egy ilyen, elég egysíkú, bajnoksággal a háttérben, valamint a nk. szinten is "nagy" klubokkal szemben. Na és Perez sem lesz fiatalabb, ha nem is akar eligazolni esetleg. (Bár vele kapcsolatban valami olyat olvastam, hogy visszaköltözik Kubába.)
  • Isthy
    #46346
    A Kiel oldalán már hivatalosan kommentálták a hírt, hogy 2012-től náluk fog játszani. Miután ugye a SportBild kiszivárogtatta a dolgot. Ha a Veszprém némi pénzt akar még látni Markoból, akkor a jövő nyáron (2011 nyarán) kell kivásároltatnia. Kérdés, mennyit kínál majd érte a Kiel. "Érdekes" dolgok ezek az előszerződések... Inkább nem minősíteném ezt a rendszert... Meg ez a helyzet mintha már ismerős lenne Sesum kapcsán... Persze őt könnyebben elengedték 1 évvel korábban, mert jött Kornél és Csaszi is helyette Nikola mellé. Marko posztjával kicsit más a helyzet. Arról nem beszélve, hogy nemcsak jobblövőbe kellene jövőre egy játékos, hanem ballövőbe is kellene nézelődni, mert Perez sztem nem fogja bírni. Mondjuk oda Kornél is be tud segíteni Terzicsnek, de ez a BL-ben nem biztos, hogy elég. Ráadásul ugye ott van még Perics is, ki tudja meddig bírja ő is... Van feladat az MKB vezetése előtt, ha tartani akarják a szintet.
  • Isthy
    #46345
    Újabb kézsérülés...

    Idén már nem is játszhat. Gyógyulj meg Rita!
  • kaloz174
    #46344
    Remélem, majd jön Mse, és elmondja, mit gondol és hallott.

    Addig azonban egy újabb, ezzel kapcsolatos, NSO hír. Bár az oldalnak nincs túl nagy becsülete, ez máris bizalmatlanságot ébreszt...
  • Isthy
    #46343
    Jól teszik, hogy nem a Főnixben játszanak. A Hódos kisebb légterében sokkal jobban érvényesül a szurkolás és komolyabban hat a pályán. Meg azért a játékosoknak is az a megszokott borítás és pályaméretek.
  • Isthy
    #46342
    Sztem inkább áprilisában.
    Akkor játszottuk azt az 50 percig pazar mérkőzést a Slagelse ellen 10 perccel a vége előtt 29-19 volt ide, a dán szurkolók sápadtan és döbbenten ültek a helyükön. Azután Fridrikas visszahozta a dánokat és "csak" 34-29 lett a vége. Ez BL elődöntő volt, tehát áprilisban kellett, hogy legyen. Még Kulcsi is velünk volt...
  • Isthy
    #46341
    Azért látni mégiscsak jobb, mert ugye a lányok látványának esztétikai élménye visszaadhatatlan
  • Duby
    #46340
    Benézek? Minden nap itt vagyok.
    A cunderre viszont csak be-benézek néha sajnos idő hiányában.
  • kaloz174
    #46339
    üdv!
    Örülök, hogy legalább ide be-benézel.
    (A cunder.hu-t ismered?)
  • Duby
    #46338
    Kösz! Én álmomban sem gondoltam volna, hogy pár nap után következő forduló, ráadásul hét közben. Meg van itt már bolondulva az egész világ...
    Mivel amúgy a tévé közelébe se megyek, erről lemaradtam.
    De ilyen fain beszámolók mellett látni se kell semmit, ez többet ér!
  • kaloz174
    #46337
    Találtam...
  • Isthy
    #46336
    Egyik ismerősöm kért meg rá, hogy részletesen írjak a meccs lefolyásáról lehetőleg objektív képet, mert ő nem tudja nézni és szeretne képet kapni róla. Csak ennyi az egész, semmi különös.

    Én is remélem, hogy pl. a spanyolok ellen már kevesebb probléma lesz.
  • loki61
    #46335
    Nincs a hozzászólásoddal semmi gond.. Hogy meg kértek rá?? Hát ezekről a történésekről nem tudok. De mindegy is. Igyekezett a Loki, de sok nem magyarázható hibát csináltak - ez igaz. Tanulnak belőle - remélem!
  • Isthy
    #46334
    Nyilvánvaló, hogy ez most még a BL rutinszerzésről is szól. Reméljük, ahogy jönnek a meccsek egyre kevesebb lesz a hiba és a pontatlanság és akkor szép eredményt fognak elérni. Én a továbbjutást sem tartom elképzelhetetlennek ebből a csoportból, mondjuk a 2. helyen. De a KEK szereplést komolyan megvalósíthatónak érzem.
    Egyébként azért írtam ide ilyen részletesen a meccsről, mert megkértek rá. Sajnos sok negatívumról kellett említést tennem, de remélem legközelebb már nem így lesz.
  • loki61
    #46333
    Valahol el kell kezdeni! Sok hiba volt, amit a BL-ben már rutinosnak számító csapaton edződve idegesítőnek látunk. De a Loki most kezdi a BL sorozatot.. Nem kell elfeledni: a csoportban ők a harmadik helyet tűzték ki célul! Persze ez nem jelenti azt, hogy nem minden meccsből a maximumot kellene kihozni. Voltak hibák, amik ha nincsenek még az eredmény is szorosabb. Például a kapuscsere sem volt indokolt. Mire erre rájött a Vili akkorra kaptunk 4 gólt.. De mégegyszer mondom: a rutinszerzés a legfontosabb!
    Köszi figyelmet a szurkolást Tőletek is!!
  • Isthy
    #46332
    Leipzig-DVSC 31-25 (16-11)

    Borzalmasan kezdett a Loki... Beállósnak beerőltetett, ezzel eladott labdák, rossz passzok, technikai hibák és a németek ezt kihasználva 5 leindításgólt lőttek negyedóra alatt. 5-1-re, 9-4-re majd 12-5-re elléptek a németek. A 20. perctől kezdett magára találni a DVSC, kezdtek a támadások is elképzeléssel megtelni. Amint a németek nem tudtak lerohanni, felállt fal ellen már nem ment nekik. Sajnos szinte nincs átlövő teljesítmény, szélről és betörésből vagyunk eredményesek illetve 7-esből. Bulinak nem megy, sztem még nagyon érzi a sérülését, Sopronyi meg egy csőd... Talán Annamari lőtt 2 átlövésgólt és ennyi. Triffa hiába védett viszonylag jól, ez csak a kisebb hátrányhoz volt elég.
    A szünet után kezdett zárkózni a Loki, 18-14-nél 2x támadhattak a -3 gólért, mindkétszer eladták a labdát és 20-14 lett a németeknek. Azután Köstner egy 7-esnél odaszólt Sopronyinak, hogy lődd be és szerezz önbizalmat. Belőtte és ettől kezdve elkezdett szárnyalni. Sorra lőtte az átlövéseket és Csákival karöltve kezdték gyártani a gólokat. Hátul a védelem sajnos sokszor lyukas volt, de Triffa parádézott és a 48. percben 23-21-re feljött a Loki. Majd 24-23-ra és az egyenlítésért is támadhatott a DVSC. De megint 2 hiba elöl és rögtön 26-23 lett. Azután 26-24-nél megint 3x támadhattak a felzárkózásért és az esetleges egyenlítésért, de ismét rontottak elöl. 4 perccel a vége előtt 27-25 állt az eredményjelzőn, de sajnos a végjátékban megint jöttek a hibák és a németek a végén folyamatosan növelték az előnyüket. Sajnos a védekezés egy pár perc kivételével nagyon nem ment a 2. félidőben és így hiába voltak Triffa sorozatos bravúrjai, a csapat nem tudta ezt kamatoztatni. Nagyon kár a végéért, mert lehet a gólaránynak még lesz jelentősége. De mondjuk mondhatnám azt is, hogy kár a gyámoltalanul gyenge kezdésért, mert az sokáig meghatározta a meccs képét. A csapatnak a tartásáért és a felzárkózásért gratulálok!
  • kaloz174
    #46331
    Hajrá Loki!:)
  • Isthy
    #46330
    Érdekes első félidő volt. A váciak bemutatták szinte ugyanazt, mint amit mi Fehérváron.

    Győr-Vác 34-25 (17-10)
  • kaloz174
    #46329
    Mit modjak? Elég gyenge meccset játszott a Vác és az ETO. Remélem, nk. porondon jobban fog menni.
  • Gabess8
    #46328
    Azt nem tudom, ez 2004 májusában volt a jégcsarnokban.
  • kaloz174
    #46327
    Aztán szerepet cseréltek.
  • kaloz174
    #46326
    Mintha az eto elfelejtett volna kézilabdázni...
  • kaloz174
    #46325
  • kaloz174
    #46324
    Siófoki hírek

    "Az egyik kiszemeltünk a Lokomotiv Zagreb 23 éves, 183 centis játékosa, a horvát Renata Knjezevic."

    Tudtok róla valami infót?
  • Isthy
    #46323
    Mire bepötyögtem megelőztél
  • Isthy
    #46322
    Ma este total kézilabda:

    Győri Audi ETO KC – SYMA-Váci NKSE
    Női NB I., 6. forduló - Győr
    2010.10.13. 17:50 cunder.hu

    Pick Szeged – Tatabánya Carbonex KC
    Budapest Bank Férfi Liga, 8. forduló - Szeged
    2010.10.13. 18:30 SportKlub

    HC Leipzig (német) – DVSC-Korvex
    Női Bajnokok Ligája, B-csoport, 2. forduló - Lipcse / Leipzig
    2010.10.13. 19:25 Viasat3
  • kaloz174
    #46321
    Mindjárt meccs?:) a Cunderen?

    17:50 Győri Audi ETO KC - Syma Váci NKSE

    Aztán pedig a TV-s meccsek:

    2010.10.13. 18:45
    Pick Szeged-Tatabánya Carbonex
    Budapest Bank Liga

    2010.10.13. 19:30
    Lipcse-DVSC-Korvex
    Női BL-csoportmérkőzés
  • Isthy
    #46320
    Egyetértek!
  • Mse
    #46319
    természetesen neked is szólt!!!! :)

    az volt az első slagelse meccsed, amire nekem Isthy szerzett jegyet a jégcsarnokba? :D
  • kaloz174
    #46318
    Nekünk kedves videók, de mondjuk a riporter-utánpótlás helyett lehetett volna inkább pl. a kapusokat kérdezni...
  • Gabess8
    #46317
    Még képernyőn keresztül is brutális volt a hangulat, én az első általam helyszínen látott Dunaferr-Slagelse meccshez tudnám hasonlítani.

    "na de remélem ebben a szezonban végre te is győztes meccset láthatsz, már várom a közös sörözésünk :)))"
    Bár nem nekem szólt, de alig várom.
  • Gabess8
    #46316
    Másoknál is így van ez...
  • Isthy
    #46315
    Köszi, én is valahogy így éreztem a közönséggel kapcsolatban, ezért is vártam a beszámolódat.

    Én is remélem, hogy ebben a szezonban végre egy győztes negyeddöntőben sörözhetünk

    Valahol azt olvastam, hogy Karabatics hosszú időre kidőlt. Ez annak alapján várható volt, hogy nem ment vissza a pályára. Mert általában sérülten is vissza szokott menni.