61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #46434
    Nem tudom, honnan van az infód, remélem, biztos forrásból, és nem holmi "fogadatlan" helyről, mivel én azt vettem ki a Hírlap cikkéből, hogy ez még csak alkalmi (baráti) segítség, bár nagyon sokat jelenthet, több személyes okból is.
    Mindenesetre örülök neki, na és nem az infók okán, elsősorban, mert ha még nem hangoztattam volna eleget, a speciális felkészítés ezen a poszton kiemelkedő jelentőségű.
  • Isthy
    #46433
    Na ki lett az új kapusedzőnk? Abszolút bennfentes információink lesznek
  • Isthy
    #46432
    Jól teszik, hogy nem a Főnixben játszanak. A Hódos kisebb légterében sokkal jobban érvényesül a szurkolás és komolyabban hat a pályán. Meg azért a játékosoknak is az a megszokott borítás és pályaméretek.
  • kaloz174
    #46431
    DVSC-Korvex - Teljes tűzzel az Itxako ellen
    Loki készülődés
  • Gabess8
    #46430
    Pedig lassan fél szezon, ideje lenne megismerned, ejnye ejnye, nem ismerjük a csapatot

    Mindenesetre ez érdekesre sikerült nyilatkozat Vilitől.
  • kaloz174
    #46429
    Kivártuk, és köszi! Részletes és érdekes. Máskor is kérek szépen ilyet.
    Hogy Vili mire gondolt - Újváros ügyben - azt nem tudom, nem értem. Azt viszont tudom, hogy a Siófok már most megnevezett egy átlövőt, akivel állítólag tárgyalnak. Viszont azt nem valószínűsítik, hogy még ősszel ideér, ráadásul nem is értem, miért lenne ez számára olyan nagy üzlet, ha csak arányosan sok pénzt nem adnak neki, akkor viszont Barna Éva távozásra "ösztönzése" nem érthető, mert vele szemben pontosan az volt a kifogás, hogy túl nagyok az igényei.

    Nekem nem volt meglepő Babett irányítóban való szerepeltetésére. Írtam is már róla, az itthoni meccs után.
    Szerintem nem mindegy ugyan, hogy ki edzi a kapusokat, viszont ennél is fontosabb, hogy legyen! külön speciális gyakorlásuk.
  • Mse
    #46428
    Vili, tudhat valamit amit mi nem, talán reménykedhetünk szezon közben játékos érkezésében? :)))
  • Isthy
    #46427
    Köszi a részletes beszámolót!

    Ha már a Siófoknál tartunk, Vili megjegyzése:
    "Mikor Siófokra kerültem, nem értettem, hogy belső posztokon miért nem történt erősítés a nyáron, miközben közvetlen riválisaink, az Újváros, a Fehérvár nagyon jól erősítettek."

    Hogy miiiiiiii???? A belső posztokon mi nagyon jól erősítettünk??? Basszus lehet, hogy nem is ismerem a csapatom játékosait...

    (Hej, ha még a kért véleményt is megkapnám a Vujin dologról teljesen elégedett lennék )
  • Mse
    #46426
    mert Király jobb kapus nála :))
    a válaszod handball.hu-n miszerint jó kapusok a siófokiak és Sirina is ott van, hmmm: Sirinát sosem tartottam kiemelkedő képességű kapusnak, nekem Mekszi, Szemi, Susu, Ginnie sorba nem illik bele, más kérdés hogy a mostaniaknál (Herr, Pastrovics, Triffa lehet jobb lenne -persze csakis a fiatalabbik énje :) persze lehet kapusedzőnek jó... azt sem kérdőjeleztem meg hogy a siófoki kapusuk nagy tehetségek, de hogy ezen a meccsen alig találkoztak a labdával, az biztos, illetve mikor Emberovics és Jenőfi volt az átlövő akkor jobb hatékonysággal védett a cserekapus -sajnos a nevét nem tudom, de ez nem túl nagy dicsőség azért :)

    Hihetetlen sok hibával tarkított meccs volt, a veszprémieknek néha még a labdafelvitellel is gondjuk volt, Ibinek csúszott a keze rendesen :)
    emellett azért dicsérhető a siófokiak védelme is, Ibi csak ritkán jutott lövéshez, mert rendre kiléptek rá (nyitott félét védekeztek a vendégek :)), ugyanakkor ő ezt felismerve remek labdákat adott szélső befutóknak, irányító befutóknak, beállónak.
    Most is megállapítottuk, látszik hogy Ibi Dániában is játszott, néha nagyon gyors játékot mutat, az hogy nem mindig jönnek össze a passzai nem csak az ő hibája, ugyanis a többiek néha nincsenek felkészülve a passzaira, gondolkodásban még mögötte járnak. Emellett persze benne van a hibázás Ibiben ahogy korábban is (néha ő is rossz megoldást választ), és most hogy szinte 60 percet védekezik és támad is (Gyuresz továbbra is benne látja az ideális 3-as védőt) a fáradtságából adódóan még inkább hajlamos hibákra, de szerintem ha Eszti úgy osztaná be Ibi erejét mint pl. Mocsai Csárliét, akkor igen hasznos lehetne a válogatottban, mert hogy lövőereje az van -Sopronyi 9méterről szinte hatástalan.
    A Veszprémből ismét, mint mindig Farkas Vera emelkedett ki, mikor Gyuresz lekapta egyszerre a 2 legveszélyesebb lövőnket, és Jenőfi -Emberovics párossal próbálkozott, ő lőtte a gólokat egyedül, ha kellett talpról, ha kellett betörésből. Van szeme a játékhoz Verának!
    Reni nem játszott, szerintem még a múltkori sérülése miatt. Bár Gyureszre amúgy sem a sok csere a jellemző. :(

    A siófokiaknál Babett irányított, és B2-ben játszott, ez engem meglepett, még Görbénél is véznább játékos, de csuklója az nagy jó, gyors lába is van, bár lehet ez kényszer megoldás, de annyira nem rossz. Nekem Valovics az örök ígéret és miss NBI marad, Blojban többet látok. A siófoknál még Szepi élt nagyon, ugye Ibi eladott labdáiból nem nehéz :)), illetve felállt fal ellen is vágott párat az elején még Kittinek.
    Harcoltak rendesen, lehet kellettek az elküldések, sikerült felrázni edzőt, csapatot? mindenesetre bár a Vp gyengébb napot fogott ki, de így is szép teljesítmény ez tőlük.
    Szurkolok Imre Vilinek -bár azt hiszem neki ez a végzete, süllyedő hajókon, tehetségekkel kapaszkodni...
  • kaloz174
    #46425
    Ritus tényleg jó volt. Ő volt a jobb, a maga természetességével.
  • Isthy
    #46424
    Valóban, a vártnál könnyebben nyert a Loki. Gratulálok nekik a győzelemhez!

    Remélem Annamari sérülése tényleg nem súlyos, ahogy Köstner mondta a meccs után. A spanyolok ellen nagyon nem kéne még egy hiányzó. Elég sok sérülést hozott a meccs, mindenkinek jobbulást!

    Tetszett a szakkomentátor!
  • kaloz174
    #46423
    További eredmények:
    SYMA-VÁC-SZEKSZÁRD 46-20 (23-9)
    BUDAPEST-BANK-BÉKÉSCSABA-ÚJBUDA 34-18 (16-8)
  • kaloz174
    #46422
    DVSC-KORVEX-ALCOA-FKC-RIGHTPHONE 38-27 (19-13)
    Gratulálok a Lokinak a mai győzelemhez. Elég hullámzó volt a játék, a Lokin azt éreztem, hogy egy komolyabb labdás edzést tartott.
    Remélem, a sérülteknek nincs nagyobb baja, mindenkinek jobbulást!
  • Gabess8
    #46421
    Te ilyenek olvasol??? Mit is várunk egy NS-től...

    "Látszik, hogy baromira képben vagyok az nb1-et illetően, mert fogalmam sem volt, hogy a Vácok is tudnak pirosak lenni"
    Nana ezt a címet hagyd meg nekem!
  • Gabess8
    #46420
    Nem csoda csatorna az, egyébként ezen kívül nem sok sz.... ér!
  • Isthy
    #46419
    Még nagyon hullámzóan. Idén jött haza Vácra. Volt már nagyon jó meccse is, meg felejthetőek is. Még vissza kell rázódnia és megszoknia a hazai viszonyokat.
  • Breki33
    #46418
    Énis rá tippeltem.

    Ő egyébként, hogy játszik mostanában?
  • Duby
    #46417
    Ja, hogy ez jó ns-es szokás szerint rohadtul nem a friss meccsről származó kép. Azt hittem a podravkások az ellen a pirosban.
    Látszik, hogy baromira képben vagyok az nb1-et illetően, mert fogalmam sem volt, hogy a Vácok is tudnak pirosak lenni.
  • Isthy
    #46416
    Igen, a Sportklubon lesz a közvetítés 18:30-tól.
  • Isthy
    #46415
    Sztem inkább Tápai Szabina, aki meg csak félig háttal látszik az Sopi.
  • Isthy
    #46414
    Azért Viasat3 remélem van, mert ott most egy ideig csak női BL meccsek lesznek.
  • Duby
    #46413
    sportklub
  • Duby
    #46412
    Sandra Nikcevic-re tippelek.
  • Breki33
    #46411
    melyik a csatorna?
  • Breki33
    #46410
    kiis védekezik mellette a képen?
  • Breki33
    #46409
    Ana Gros: A négy közé jutás a cél

    A 19 éves velenjei születésű kézilabdázó, Ana Gros nagyon elégedett a Győri ETO-ban tapasztaltakkal, és jó döntésnek találja, hogy Magyarországra igazolt.




    „Nagyon jól sikerült a beilleszkedés, pedig én sokkal nagyobb gondokra számítottam. Minden remekül sikerült, megszoktam a várost, az egyesületben befogadtak, jól megértem magam a csapattársaimmal, szóval minden jól megy. A legnehezebb a magyar játékstílus elsajátítása, mert az teljesen más, mint amit Szlovéniában megszoktam, hiszen támadásban mindig egy jól begyakorolt akciót vagy kombinációt játszunk. Tehát nincs sok hely az improvizációra vagy a spontán megoldásokra. A védelemben pedig főként az ellenfél játékának megszakítására törekedünk, arra, hogy a rivális ne tudja járatni a labdát, ezért agresszíven kell védekezni, ami nem könnyű dolog" – mondta a szlovén Siol Sportnak a szlovén válogatott jobbátlövője, aki nemsokára a BL-ben szembe kerül volt csapattársaival.

    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ana-gros-a-negy-koze-jutas-a-cel-2049338/

  • Duby
    #46408
    Pedig most (is) hiába, mert ugyan tévéközelbe leszek, de nekünk ilyen csodacsatornáink nincsenek, és mától a cundert sem tudom elérni a héten.
  • Isthy
    #46407
    Én meg szoktam nézni minden hétfőn a helyettünk "első vonalba" került honlap naptárát. Ott elég jó az információ ellátottság ebből a szempontból.
  • Isthy
    #46406
    Én már megszoktam és a második vonal sem rossz
  • kaloz174
    #46405
    Az igazság az, hogy én is akkor jöttem rá, hogy lesz közvetítés, amikor a MK-sorsolást néztem meg a Szövetség oldalán.
  • Isthy
    #46404
    Látom beírtad még ma, hogy Duby is megtudja időben Bocsánat, de ezt nem bírtam kihagyni
  • kaloz174
    #46403
    Várjuk, várjuk...Tűkön ülünk. (Bezzeg mások fontosabbak voltak. )
  • Isthy
    #46402
    Akkor jöjjön az a beszámoló, remélem jól figyeltél
  • kaloz174
    #46401
    Miért volt meglepő, hogy Kittike kezdett a Veszprémben?
  • kaloz174
    #46400
    Holnapi program:
    DVSC-KORVEX – Alcoa FKC RightPhone
    Női NB I., 7. forduló - Debrecen
    2010.10.20. 18:45
  • kaloz174
    #46399
    Most inkább kényelmesre veszem a figurát, és megvárom a beszámolódat.
  • Mse
    #46398
    a 16.45-el még ideérhetsz, igaz szűken csak ;))
    igyekszem írni, és jól megfigyelni :)
  • kaloz174
    #46397
    Erről a meccsről esetleg csak Mse tud neked beszámolni, mivel én már nem érhetek oda, semmiképpen.

    Remélem, majd az Újváros MK-meccséről, ami Marcaliban lesz, arról igen. Pikáns történet, mert "testvérharc" lesz. BB és Piroska egymás ellen. Nem beszélve arról, hogy ott játszik Pap Orsi, aki újvárosi nevelés, na és balkezes szélső. (Egy napon született Bokival!) Siófokban is játszott, ezért vagyok képben vele kapcsolatban.
    (Valamint biztosan örömmel látja majd a csapatot egykori 3. számú kapusuk is, aki a boglári találkozót szervezte.)
  • Isthy
    #46396
    Én már nem rágnám tovább a csontot.

    Viszont remélem a ma esti Veszprém-Siófok meccsről lesz majd beszámoló. Akár tőled, akár Mse-től
  • Isthy
    #46395
    Lehet én vagyok türelmetlen, de még mindig várom Mse véleményét a Vujin dologgal kapcsolatban.