61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #46474
    Na Ő tőle ilyet nem is fogunk hallani soha, inkább tudományosan megmagyarázza.
  • kaloz174
    #46473
    Marcali-Újváros MK
  • kaloz174
    #46472
    Természetesen nem hagyom figyelmen kívül, hogy a bíró is hibázhat.
    A minimum viszont az lenne, ha legalább a hasonló helyzeteket igyekeznének egyenlően megítélni.
  • kaloz174
    #46471
    Nagyon szerettem volna elmenni, mert jó lett volna kicsit nosztalgiázni.
    + lett volna még pár ismerős, akivel jó lett találkozni...
  • Isthy
    #46470
    A meccsen történtekhez nem tudok hozzászólni, mert még nem tudtam visszanézni.

    Az MK esetében a hivatalos játéknap volt november 3-a. Elég sokszor teszik át máskorra a meccseket és úgy fest a 2 csapat a mai időpontra előrehozta a meccset. A csapat oldalra bizony csak ma délután került fel az erről szóló cikk. Egyelőre úgy fest, itt még maradt a tavalyi szint, a csapatnál szerencsére nem.
  • Mse
    #46469
    lehet a helyszínen lehetett látni,aki azon az oldalon közel ült biztos látta! (nem a kamerás oldalon!)

    azt viszont igencsak figyelmen kívül hagyod, hogy a bíró is ember, és hibázhat, sőt láthat rosszul egy -egy esetet.

    ez már így marad, bosszantó, de sajnos így marad.
    legközelebb még jobban játszanak a lányok és nagyasszonyok!

    Szilárd bá' előtt le a kalappal, remek választ adott a rajta rendszeresen élcelődőknek, az egyik legfelkészültebb szakember!
  • kaloz174
    #46468
    Pedig az ellenfél drukkerei állítják, hogy egyértelmű hetes volt.
    (Nem hiszem, hogy Detti ennyire fegyelmezetlen lenne. Másrészt viszont ha ez hetes volt, akkor előtte pár perccel Ivett ellen elkövetett szabálytalanság szintén az volt, a másik oldalon, nem beszélve arról, amikor Bokival ütközött a védő az első félidőben, aminek következtében Boki kénytelen volt pár percig Bába Misi segítségét kérni. Így megbomlott az addig olajozottan működő összhang a támadásban. Fel is jött a Fradi...)

    Szóval a következetesség az, amit várnék. Na és kíváncsi lennék azok véleményére is akkor, akik most helyeselnek, hogy mi lesz a véleményük akkor, amikor az ő csapatuk kárára történik hasonló!?)
    Valamint 2 esetben is előfordult, már az első félidőben, hogy a szabálytalanság ellenére eljutott a ziccerben lévő játákosunkhoz a labda, de belefújtak. (nem volt szó ellépésről, stb., amit ilyenkor indokként felhoznak)

    Szóval ezért tartom mindezt elfogadhatatlannak, még akkor is, ha el kell fogadni.
    Az örök tanulság: jó lenne a bíróknak nem esélyt adni, hogy így tudjanak dönteni. De könnyű ezt mondani.

    Amúgy örülök, hogy ott tart a csapat, hogy azért kell bosszankodni, hogy nem nyertünk a Fradi-pályán...
    Ma egyébként MK lesz Marcaliban...Jó, hogy nem szólt semmi erről! Csapatkommunikáció!
  • kaloz174
    #46467
    Hogy úgy mondjam, "hivatalból" ismerem a témát. (az ominózus céggel nap, mint nap vagyok kénytelen küzdeni.)
    Nagyon felháborít, hogy csak "online" lehet elintézni, másrészt pedig semmi toleranciát nem ad.
    Pl. Anyukám, aki 1x beteg volt, egyik csekket 4 nap késéssel adta fel. Ezért már ki is írta neki a "bölcs" E.ON ügyfélszolgálati program, hogy nem jogosult...
  • Duby
    #46466
    Kösz Breki!
    Részemről ilyet bármikor! Az ilyen dolgokat amúgy mindig csak túl későn tudom meg...
  • Breki33
    #46465
    Bocsi, hogy házigazdaként offolok kicsit,
    de a mai világban érdemes ezekről tudni szerintem
    és hátha közületek valaki még nem találkozott ezzel a lehetőséggel.

    Mielőtt vki azt hinné be akarom vhová szervezni az eon bonusz kedvezményről van szó :)

    Pár napig lehet még regisztrálni
    http://www.pecsimami.hu/hirek-ujdonsagok/eon-bonusz-kedvezmeny-olcsobb-villanyszamla-rendesen-fizetoknek-6
  • Mse
    #46464
    nem kire, hanem mire :)
  • Mse
    #46463
    nekem a felvétel alapján nem egyértelmű, milyen szabálytalanság történt és kire fújtak 7-est és 2 percet??!

  • kaloz174
    #46462
    Megnéztem a meccs felvételét, az I. félidőt, aztán a második végét.
    Jobb lett volna, ha nem teszem...De azért köszi a lehetőséget.
    Ugyanis azért, amiért Detti ellen hetest adtak, szerintem a meccs során egyáltalán nem adtak sokszor még szabaddobást sem.
    Nem azt mondom most sem, hogy nem volt szabálytalanság. Hanem azt, hogy nem volt hetes. Detti nem is volt a hatos vonalon, amikor a szabálytalanság megtörtént, szerintem. Ha a bírók következetesek, ez egy szabaddobás a kilencről, kiállítás nélkül.
    De nem voltak azok, sajnos.
    Nem is hallottam még a nevüket. Nem tudom, miért őket küldték egy ilyen szorosnak ígérkező összecsapásra. Term. még attól jók is lehettek volna, én pl,. egy nem élvonalbeli párostól láttam, hogy lehet úgy is szabaddobást adni, szabálytalanságot megítélni, hogy közben nem büntetem a vétlen csapatot. (Ezen a szombati meccsen legalább 2 tiszta ziccerben fordult elő ellenünk, csak az első félidőben, hogy elvették a labdát, hogy nekünk ítéljenek aztán szabaddobást.)

    Akkor ez van. Csakhogy nem érdemeltük, így nehéz elfogadni.
  • kaloz174
    #46461
    -egyáltalán:)
  • kaloz174
    #46460
    Szóval: már régebben olvastam ezt a beírásodat. Egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy akarok erről a meccsről beszámolót írni, egyáltalán.
    Annyira megérdemelte volna most a Csapatunk, legalább, az 1 pontot, hogy el sem tudom mondani.
    Sokkal inkább csapat voltunk, sokkal szebb játékot is játszottunk. (Szerintem.) A Fradiban a kapusok, valamint Szucsánszki Zita voltak, akik viszont annyit hozzá tudtak tenni hitben, hogy végül, azt a vitatott szituációt követve, belőhették a győzelmet jelentő büntetőt (ez most szó szerint az volt).
    Mikor vége lett a meccsnek, ahol egyébként még Simics Jucó is ott szurkolt a táborral, nem akartuk elhinni ezt az egészet, a csajok nagyon letörten, csalódottan néztek a semmibe. Tudom, hogy nagyszerű sportemberek, mégis: nagyon kívántam, hogy ennyi relatív sikertelenség után ne veszítsék el a hitüket.
    Nem fogják, abban biztos vagyok, de nagyon jól jött volna most egy döntetlen legalább. (Most láttam a kézimagazinban. Kiss Szilárd győzelmet várt. Egyértelműen. Nem is hiányzott sok. Komoly munka lehet mögöttük, a tudás pedig nem vita tárgya, ezt hiszem.)

    Beszámolóként (okoskodni már semmi értelme) inkább ajánlom most a Cunder.hu oldalán megjelent, általám kiválónak tartott, egyébként fradista szurkerek által írt, beszámolót, blogot.
    Nagyon reálisan írnak az összecsapásról, hálásan olvastam, mert egyértelműen átjön az elismerés az újvárosi csajok teljesítménye iránt is.

    Annyit írnék még, hogy elismerésem a szurkolóink felé. Nem túl nagy számban, de mégis elég sokan összejöttünk, nagyon jó volt a szurkolás, tényleg.
  • kaloz174
    #46459
    Akkor, ha már erre jársz, gratulálok a győzelemhez.
    (Azért számítok rá, hogy megérted viszont az én szomorúságomat...)

  • Isthy
    #46458
    Szankciók a Viharsarokban

    Várható volt, hogy nem mennek el szó nélkül a szombati kiesés mellett.
  • Isthy
    #46457
    Köszi!

    Azt hittem, hogy a költözés miatt, majd csak később lesz fenn.
  • SomogyiG
    #46456
    A régi elérhetősége egyelőre még műxik, a meccs után egy órával már elérhető volt: Fradi NETTV
  • Isthy
    #46455
    Gábor!

    Várhatóan mikor lesz látható a szombati meccs a weboldalon?
  • Isthy
    #46454
    Kitüntetés

    Gratulálok neki! Nagyon megérdemli!

    Hihetetlenül sokat tett a női kézilabdáért, amikor visszahozott minket a világ élvonalába a 90-es évek elején. Azon kívűl meg nem semmi beszólásai vannak, igazi jópofa szakember
  • Isthy
    #46453
    Vállalnia az ő "sarát" a végjátékkal kapcsolatban. De csak mindig más - a körülmények és a játékosok - a felelős.
  • Isthy
    #46452
    Mint ahogy lentebb is írtam, ilyen nem fog bekövetkezni. Már eddig is többször megtehették volna, de nem tették korábban sem és most sem.
  • Gabess8
    #46451
    Ez így van, csak az újságírók sem különbek mit ezek ketten (Laci, MKSZ), mert akkor ugyan mit írnának ha hamar rendeződne, jó ez így nekik húzni mit a rétestésztát, fél évente bedobni, vagy miről cikkezni, és hülyíteni mindenki!
  • Gabess8
    #46450
    Miért mire gondoltál mit kéne neki mondani, mert szerintem a mai napig halvány lila gőze sincs róla, hogy mi történt a végén a csapattal, vagy ha mégis rájött azóta amit kétlek akkor sem foga nyilvánosságra hozni. Valami hihet dumát kell neki nyilatkozni, azt nem fogja mondani, hogy fogalma sincs.
  • Mse
    #46449
    ez csak az újságírókon múlik, rákérdeznek e: Sinka úr, mi is volt a levélben amit Laci küldött? Felvették vele a kapcsolatot? Mi az amiben nem tudnak megegyezni?
    Utolsó kérdés mehet Nagy Lacinak is, kiegészítve azzal a piszok kérdéssel :), hogy a tesójának a bőkeretbe való meghívása vajon feltétele volt e a visszatérésének :) ( ha már Lajostól megkérdezték...)
  • Gabess8
    #46448
    Szappanopera magyar módra

    Rúgnám mind két felet úgy picsán, hogy a fal adná neki a másikat. Ezek szerint így jó ideig nem lesz változás, mert az mindannyian tudjuk, hogy míg az MKSZ jelenleg vezetése hatalmon van addig semmi nem fog változni a válogatott háza táján. Magyarul addig folytatódik a mellébeszélés ameddig a Spanyol csapat igazán nem kezed el készülni az olimpiára, vagy kérdés mikor kell dönteni Lacinak a Spanyol válogatottságról.
  • Isthy
    #46447
    Bizonyos szempontból van benne ráció amit írsz... De ma kiderült, hogy Laci már nincs benne a szűkített keretben. Vajon most lesz valami magyarázat bárkitől is? Mármint érdemi... Sztem most sem, ugyanúgy, ahogy eddig.
  • Mse
    #46446
    szerintem meg nagyon jól csinálja Lajos, ha nem akar válogatott lenni Laci mondja ki, mondja le, addig kell hívni amíg végre vállalja a véleményét és nem sunnyog. persze az MKSZ is ugyanazt csinálja, tehát őket is mindig ki kell tenni a magyarázkodásnak, hátha egyszer tesznek is valamit végre az ügyben, nem csak mellébeszélnek...
  • Isthy
    #46445
    Annyira biztos voltam benne, hogy továbbra sem fog mást mondani az olimpiai döntővel kapcsolatban... Lacit meg el kellene már felejteni.
  • Isthy
    #46444
    Egyéb BL eredmények:

    Zvezda-Podravka 29-26 (11-14)
    Savehof-Buducnost 24-33 (13-16)

    A Buducnost nagyon közel került a továbblépéshez, gratulálok Gabiéknak a győzelemhez! A Zvezda végül behúzta a meccset, így három 4 pontos csapat van az ETO csoportjában. Szerencsére az ETO ljubljanai győzelmével kis lépéselőnyben van.
  • Isthy
    #46443
    DVSC-Itxaco 27-32 (15-19)

    Sajnos az első 10 perc után végig a spanyolok vezettek. Sok volt elöl a technikai hiba és az eladott labda. Igazából kapusteljesítmény sem volt. A több félig sérült játékos sajnos behatárolta a lehetőségeket. A spanyolok is hibáztak sokat a szünet után, de nem tudott ezekkel élni a Loki. A küzdésért, a hajtásért és a felzárkózásért jár a dícséret a csapatnak. Volt 2-3 jó teljesítmény a csapatban, de itt a BL-ben többre van szükség. Azért remélem a megszerzett tapasztalatokat hasznosítva a KEK indulás meglesz. Bár még a továbbjutás sem lehetetlen, de ahhoz már a többi eredménynek is kedvezően kell alakulni.
  • Gabess8
    #46442
    A Győr végre hasonlított régi önmagához, teljesen megérdemelt győzelmet aratott.
    A Debrecennek, ma túl nagy falat volta az Itxako, végig sok hibával játszottak, de a végén szépen visszajött a loki a meccsbe.
  • Gabess8
    #46441
    Mocsai
  • Isthy
    #46440
    Dinamo Volgograd-Viborg 41-33 (20-15)

    Az oroszok végig vezetve, nagyon simán nyertek. A Viborgnak nincsenek kapusai, alig találkoznak a labdával. Mondjuk a védekezésük sem a legjobb, de tavaly ott volt Lunde aki helyrehozta a hibákat. Most nincs senki és a 2 utóbbi meccsen otthon 34, most meg 41 gólt kaptak. Egyelőre úgy fest, hogy komoly nehézségeik lesznek a továbbjutással a csoportból.
  • Duby
    #46439
    Rég láttam már ilyen magas színvonalú végig szórakoztató, de szerencsére nem idegborzoló meccset, mint tegnap a Krim-ETO. Egyszerűen bámulatos volt.

    éééés:

    Görbicz Anita: tíz tíz tíz tíz tíz !!!!!!!
  • Isthy
    #46438
    Mai eredmények:

    Olimpia Ljubljana-Békéscsaba 31-22 (13-11)
    Vác-Gdynia 38-25 (18-13)

    A Vácnak gratulálok a sima győzelemhez és a továbbjutáshoz! A Békéscsaba kiesése elképesztő...

    Krim Ljubljana-Győri Audi ETO 30-34 (14-19)

    Gratulálok az ETO-nak! Végig vezetve, magabiztosan hozták a meccset. Tulajdonképpen csak 5 perc hullámvölgy volt az 53-58 perc között és ez simán belefért. Ez már kezdett hasonlítani a megszokott játékhoz. Csak így tovább!

    FTC-Dunaújváros 28-27 (11-15)

    Gratulálok a csapatnak a helytálláshoz! Ahogy olvasom az utolsó másodpercben kapott 7 m-essel győzött a Fradi. Kíváncsian várom a beszámolót a meccsről. Remélem lesz!

    Larvik-Valcea 34-31 (17-18)
    Lipcse-Hypo 23-28 (12-15)
    Randers-Toulon 25-29 (12-16)

    Egy papírforma és két meglepő eredmény. A Hypo győzelmével újra nyitottá vált a csoport. Remélem a Loki holnap sikerrel jár és akkor még bármi lehet a csoportban.
  • kaloz174
    #46437
    Hajrá Újváros!:)
  • Isthy
    #46436
    Én is ott olvastam és tudom, hogy "baráti segítség", de ki tudja mi lesz belőle?
  • Isthy
    #46435
    A hétvégi program:

    RK Olimpija (szlovén) - Békéscsabai Előre NKSE
    Női EHF Kupa, 2. forduló visszavágó - Ljubljana
    2010.10.23. 17:00
    Nincs tv közvetítés

    SYMA-Vác - Vistal Laczpol Gdynia (lengyel)
    Női EHF Kupa, 2. forduló visszavágó - Vác
    2010.10.23. 18:00
    Nincs tv közvetítés

    FTC-Dunaújváros
    Női NB I. 7. forduló - Budapest
    2010.10.23. 18:00
    Nincs tv közvetítés

    RK Krim (szlovén) – Győri Audi ETO KC
    Női Bajnokok Ligája, D-csoport, 3. forduló - Ljubljana
    2010.10.23. 18:25 Viasat3

    DVSC-Korvex – Itxako Reyno De Navarra (spanyol)
    Női Bajnokok Ligája, B-csoport, 3. forduló - Debrecen
    2010.10.24. 14:45 Viasat3

    Mezőkövesd-Pick Szeged
    Férfi NB I. 9. forduló - Mezőkövesd
    2010.10.24. 16:45 Sportklub