61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46514
    EB rendezés

    Úgy látszik mégis szeretnének páran rendezni. Mondjuk a törökök elég érdekes, hogy miután visszaléptek a rendezéstől, most megint jelentkeznek. Lehet "üldözési mániám" van, de nekem ez gyanús... Talán az EHF keze is benne volt a dologban, kell nekik még pénz és ha jól tudom a dolognak pénzvonzata is van feléjük.
  • Mse
    #46513
    nekem Meli egy nagy talány :( mikor Ivett helyére lépett fantasztikusan berobbant, azóta meg mintha az önbizalmát, lelkesedését és koncentrációját elvesztette volna, miért?
  • kaloz174
    #46512
    Mondjuk akkor behozták Trimmelt, aki szintén elképesztően jó volt akkor. Ma nem merték, mert sérült volt. Bár Szikorán nem múlott, ő is hozott egy jó átlagot.
  • kaloz174
    #46511
    Lehet, elfogult vagyok, de azt hiszem, akkor sokkal motiváltabb volt a Fehérvár. Gondolj csak Melire, aki a jelek szerint nagyon meg akarta mutatni "Szilárd bácsi"-nak. Sajnos, sikerült is neki. Igaz, utána majdnem bocsánatot kért.
  • Isthy
    #46510
    Ahogy látom, itt senki sem említi az EHF sorsolást. Sajnos azt kell mondjam, hogy nem a Vác a párharc esélyese, de hátha most sikerül nekik meglepetést szerezni.
  • Isthy
    #46509
    Talán ellenünk is ilyen lett volna végig, ha nem hozzuk vissza őket a meccsbe a töménytelen hibánkkal a második negyedórában. De ez már csak akadémiai okoskodás, jelentősége nincsen. Egyébként nekünk ez az eredmény nem rossz
  • Isthy
    #46508
    Mondjuk nem lenne meglepő, ismerve az ottani állapotokat. De egyelőre máshol még nem olvasni erről, biztos ez?
  • Isthy
    #46507
    No nézd csak, miből lesz a cserebogár Sok sikert, sok tehetséget és eredményes munkát kívánok nekik!

    Remélem nincs a háttérben valami "érdek" és minden oda kerül, ahol a helye van a sportág szempontjából. Mondjuk ez a mondat elég érdekesen hangzik: "Ami pedig az akadémia pénzügyi hátterét illeti: az önkormányzat és a Dunaújvárosi Főiskola közötti perben százmillió forintot ítélt a bíróság a DF javára, s ez az összeg jelentené a forrást az akadémia létrehozásához – a tervek szerint a fenti forrás a bázis öt éven át történő működtetését fedezné."

    Perben??? Tehát előtte pereskedtek, most meg hirtelen nagylelkű lett az önkormányzat, miután vesztettek...
  • kaloz174
    #46506
    Nem azért, hogy az Újvárost védjem, de ez a Fehérvár most elképesztően gyenge volt. Egész meccsen.
  • Isthy
    #46505
    Az ÁM!!!
  • Isthy
    #46504
    Gratulálok a fiúknak a győzelemhez!

    Ahogy olvasom az eleje még nem volt az igazi, az utolsó 20 percben rendezték le a meccset.
  • Isthy
    #46503
    Mihamarabbi gyógyulást neki!
  • Isthy
    #46502
    Mondhatnánk a szokásos... Mondjuk az ukránok még hagyján, de... Azért az elgondolkodtató lehetne az illetékeseknek, hogy nem sikerült 3 csapatot összeszedni ellenfélnek...
  • Isthy
    #46501
    Sima győzelem, ahogy vártuk
  • Isthy
    #46500
    Alcoa-FTC 17-34 (10-17)

    Gratulálok a Fradis lányoknak a győzelemhez!

    Gyalázatos játékkal, iszonyatos nagy verést kapott a Fehérvár. Az első negyedórában jó védekezéssel és kapusteljesítménnyel 6-7 gólos előnyre tett szert a Fradi. Azonban ellentétben velünk, ők nem rontották el a félidő második felét és megtartották az előnyüket a félidőre is. A szünet után 10 perc alatt csak 1 gólt tudtak lőni a hazaiak, a Fradi tekintélyes méretűre növelte az előnyét, végérvényesen eldöntve mindent. Megint a jó védekezés és a jó kapusteljesítmény hozta ezt a Fradinak. Az utolsó negyedórában már belefért a csereemberek játszatása és nem csökkent az előnyük, sőt Pasinak köszönhetően nőtt is. A Fradiból többen is nagyon jól játszottak, a Fehérvárból talán csak Triscsuk dícsérhető.
  • kaloz174
    #46499
    Vajon mi történt a Fehérvárral??
    Elfogyott a pénz? Vagy mi lehet a baj? Ellenünk még extázisban játszottak, de már a Loki ellen is elég gyengék voltak, ma meg egyszerűen érthetetlen, amit csináltak.
  • Gabess8
    #46498
    Menesztés
  • Gabess8
    #46497
    Na ezt örömmel olvasom! Mi történ Újvárosban, kicserélődött a banda, pál fordulat, vagy csak valaki/ki jó üzletet látnak ez mögött?
    Kívánom, hogy legyenek sikeresek, és tényleg oda mennyen a pénz ahová szánják!
  • kaloz174
    #46496
    Kézilabda Akadémia...
  • Mse
    #46495
    Csabsziról nagyon jó kép :DDD
  • Mse
    #46494
    egyébként valaki beidézte valahol a Császár Előd ügy ítéleteinek "tartalmát", ő 1 év letöltendő fogház büntetést kapott elsőfokon, ebből lett másodfokon 1 év 6 hónap 3 évre felfüggesztve.

    itt nincs mit bizonygatni, hogy nem így meg nem úgy volt, egyértelmű volt minden, ahogy hallottam pont egy rendőrautó is ott volt az esetnél, ők végigmozizták a balesetet, úgy hírlik a gyalogos majd 30! méter repült az ütközést követően.

    az a baj, hogy a laikusoknak pl. Stohl esete meg Bodnár esete ugyanaz mint Pásztor esete, és ebből következően aztán mindjárt jön a szemét "igazságszolgáltatás" vélemény, ha nem betűre pontosan ugyanaz az ítélet.
    Pedig sok összehasonlított ügy ég és föld, a legszomorúbb akkor voltam mikor olvastam, hogy bezzeg Cozma ügynél nem volt gyorsított eljárás és már 1,5 éve ülnek(?) rajta... mindegy, nem akarok ezzel foglalkozni...

    Továbbra is meggyőződésem, hogy Sivár nem fog letöltendőt kapni másodfokon.
  • Duby
    #46493
    Persze persze.
    Én nem is erről beszéltem.
    Kellően zsírosfejű nagyágyú esetében "szakértők" hada bizonygatja bármilyen szinten, hogy a csíkok az úton nem is zebra volt, nem ivott, nem drogozott, 20-szal ment, és a gyalogos futott be elé 100-on világcsúcs sprintidővel ... ...

    Szép dolog a jog, "még szebb" megkerülni az egészet. Erre írtam a ganérakást, és ezt tartom is. sajnos túl sok olyan esetet tudok, amire gondolva visszajön a reggelim, kik miket úsztak meg. Nem újságból.
  • Breki33
    #46492
    Nándi miket védett



    http://www.nemzetisport.hu/nso_galeria/ffi_kezi_magyar_bosnyak
  • Mse
    #46491
    nyugi!!!!

    az egyik kedvencünk volt Sivár amíg itt játszott, nem csak mint játékost, de mint embert is nagyon kedveltem/kedveltem.

    A tények:
    DE..... egy szabályosan közlekedő, fokozottan védett helyen áthaladó gyalogost ütött el, aki meghalt, ráadásul úgy hogy Pista a megengedettnél többel ment.
    Nem tudom szerepel e leírva valamelyik cikkben, de ha nem, leírom: a gyalogos már majdnem az úttest közepén járt, plusz a zebra előtti útszakasznál van a Viadukt, ahol jelenleg felújítás zajlik, 30-as táblával, és indokoltan, mert igencsak szét van/volt kapva a burkolat (értsd gödrök, stb.) utána jön egy kb. 100-150 méteres szakasz, majd a zebra, ez egy jól belátható útszakasz. (70-el ment a cikk szerint, bár én többet hallottam)

    Azért nem egyszerű eset, mégiscsak meghalt egy ember az ő hibája miatt... nem kívánom Sivárnak a letöltendőt, mert semmi értelmét nem látom, de büntetést kell kapnia.

    Én azt gondoltam felfüggesztetett fog kapni, sajnos 8 hónap lett belőle, de ez még nem jogerős, jön majd a másodfok, meglátjuk.

    Felesleges focisták, celebek eseteihez hasonlítani, már csak azért is mert ott sem tudsz minden részletet, az meg hogy a bulvár média mit írt meg, nem mérvadó, meg amúgy sem, nincs precedens rendszer.

    Szurkolok Sivárnak!
  • kaloz174
    #46490
    MAGYARORSZÁG-BOSZNIA-HERCEGOVINA 26-17 (10-9)
  • kaloz174
    #46489
    Ma este volt egy meccs, melynek kapcsán elnézést kell kérnem a ffi válogatott tagjaitól. Ugyanis úgy kezdtek, majd egy ideig úgy is folytatták, hogy elég bosszús voltam, és azt gondoltam, ez van, ha a bajnokság második vonalába tartozó játékosokból áll a magyar válogatott.

    Aztán valami olyan nagyszerű változás következett be, legnagyobb örömömre, hogy el is szégyelltem magam, az előző gondolataimért.
    Most pedig hatalmas gratuláció a fiúknak! Bebizonyították, hogy tudnak ők kézizni, mindenféle előítélet ellenére.
    A nagyarcú ellenfél pedig a földre zuhant, teljesen jogosan.
  • J u c u s
    #46488
    Na, és akkor ne is beszéljünk kétballábas Bodnár László focistáról, aki tavaly nyáron gázolt halálra egy embert....egészen más körülmények között...
  • Gabess8
    #46487
    Ez is érdekes hozzászólás nyilván belőled is valahol a düh beszél, ami valahol érthető is. "Sajnos" Ő a másik oldalon áll, nem hozz a tévéknek sok tíz milliót, nem írnak róla a szenny lapok, csupán dolgozik mit egyszerű ember és próbál valódi értéket teremteni, és most életében talán először hibázott, amibe egy ember belehalt, hogy mennyire kell büntetni na ez nem egyszerű...

    Egyébként kíváncsian várom például a Sthol ítéletét, mint visszaeső, mit fog kapni, ami tény ott nincs elhunyt, de van más, de kíváncsi leszek a MAL ügyre is ott is vannak elhunytak...
  • Gabess8
    #46486
    Ez kegyetlenül nehéz, hibázott az biztos, elhunyt egy ember ezen nincs mit szépíteni. Hogy sok vagy kevés, én személy szerint kicsit sokkalom, de ahogy írtad is ott a másik oldal...
  • Duby
    #46485
    Hát amikor nagyfejű pénzembereknek simán elintéznek akár ittas halálragázolást is, drogos-alkoholista visszaeső celebnullák az n. eset után is vígan élhetik tovább roppant értékteremtő életüket, akkor szerencsétlen Pásztort kapásból le akarják ültetni.
    Bravó! Ez aztán az igazság szolgáltatás. Ez aztán a jogrendszer. Nincs ám háziőrizet, meg felfüggesztett, meg próbaidő, vagy istennyila! Egyből fogház! Rohadjanak meg!

    Természetesen hibázott, de az első pillanattól vállalta a következményeket, nem terelt, nem sumákolt, kiállt felelősséggel.

    Na ma a Magyarországnak nevezett térségben ez számít a legkapitálisabb hibának!!! Trágyadomb az egész.

    Én veled vagyok, Pista!
  • kaloz174
    #46484
    Pásztor:
    Nyolc hónapot kapott a gázoló kézilabdás, Pásztor összetört
    Alapból, mint kézis, sajnálom Pásztort. De elgondolkodom, mit érezhetnek a másik oldalon állók. Nem egyszerű eset, mert bármi történik már, semmi sem lesz a régi, semelyik érintett számára.

    (Egyébként a hétvégén éppen láttam Pásztort, jó volt, agilis, mint legtöbbször.)
  • kaloz174
    #46483
    Mielőbbi gyógyulást kívánok Bogdanovics Annának!
    Sajnos, trombózisa van.
  • kaloz174
    #46482
    ?De teljesen az.:)
  • Gabess8
    #46481
    Na hogy ennek így mi értelem az számomra nem tiszta, szerintetek?
  • Gabess8
    #46480
    Persze nehogy félre értsd, ez csak az én véleményem. Természetesen minden ilyen lehetőséget ki kell használni ez egyértelmű.

    "Hogy miért csinálják? és miért így? azt nem tudom. A díj, amiből adják a kedvezményt, hatósági áras."
    Jól ki van ez találva... én úgy tudom nem teljesen az. off
  • kaloz174
    #46479
    Egyébként abban igazad van feltétlenül, hogy érdemes rászánni 10 percet, mert annak, akinek lehetősége van az érvényesítésre, mégiscsak megtakarítást jelenthet.
    Hogy miért csinálják? és miért így? azt nem tudom. A díj, amiből adják a kedvezményt, hatósági áras.
  • kaloz174
    #46478
    Miskolcon és Tiszaújvárosban a női válogatott

    Laza program a női válogatottnak?

  • Breki33
    #46477
    Most nem akarok itt nagyon belemenni, de ezt nem azért írtam, hogy ezt a céget dicsőítsem, hanem esetleg van aki nem tud a lehetőségről és szeretne kicsit spórolni az tudjon róla.

    Szerintem érdemes azért rászánni 10 percet ennyit megér, de mindenki döntse el maga.

    Egyébként azt hallottam azért csinálják így mert nekik így olcsóbb mint leveleket küldözgetni :P
  • Gabess8
    #46476
    Ez mind szép és jó, de mi lenne ha alapból olcsóbb lenne a villany ára és most tök mindegy melyik szolgáltató az. Ja hogy akkor nem tudnának ki tudja hány milliárdot kivinni csak úgy az országból és még a hálózatot sem fejlesztik. Persze mert mind azt csinál amit akar.
    Nálunk úgy hívják őket DÉMÁSZ jeles dolgozóitól szoktam hallani dolgokat...
    Szóval erről az a véleményem, nesze itt a mézes madzag majd kifizeted másképp, hisz birka úgy sem tudod mit fizetsz villanyszámla címen...
    Én úgy úgy szoktam mondani egy szar ez mind...
  • kaloz174
    #46475
    A csapatoldal gyors és friss! beszámolója a legfontosabb részletekkel:

    Íme :)