61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46555
    Én már ezt el sem olvastam, annyira nem érdekel...
  • Isthy
    #46554
    A 28 fős EB keret

    Ahogy hallom Sopi nem vállalja a könyöke miatt, Szani meg sztem sajnos nem lesz még megfelelő állapotban. Elég "karcsúak" leszünk balátlövő poszton. Persze van még más poszt is, ahol nem lehetünk túl nyugodtak.

    A dánok 28-as EB keretében a kapuban nevezve lett Rantala. Nem semmi... Nem nagyon van megfelelő új kapusuk és Mortensen sem éppen fiatal már, így érthető a reaktiválás. Főleg, hogy tavaly igen jól védett a BL-ben végig.
  • kaloz174
    #46553
    Az MKSZ közleménye Nagy Laci levelére.
    Véleményem már nincs. Nem is érdekel igazán a téma. Csak így teljes a kör.
  • Duby
    #46552
    Nagy Laci pályafutása befejeztével nyithatna egy cukrászdát. A rétese világhírű lenne.
  • Isthy
    #46551
    Reméltem is

    Nyilvánvaló, hogy az MKSZ-nek is van sara rendesen több mindenben a sportággal kapcsolatban. De ugye a véleményemet ismeritek róluk, nem ragozom.
  • Isthy
    #46550
    Mind a kijelentő mind a kérdő mondatoddal maximálisan egyetértek

    Azért hihetetlen, hogy mennyi felelőtlen és igénytelen játékos játszik a magyar férfi kéziválogatottban
  • kaloz174
    #46549
    Sem az időt, sem a figyelmet nem érdemli meg, hogy vele foglalkozzunk.
    Csak azt nem értem, ha ennyire sanyarú a válogatott helyzete, akkor a többiek miért vállalják vajon...?
    De ez is csak költői kérdés volt.
    Befejeztem.
  • Gabess8
    #46548
    Természetesen ezzel nem Nagy lacit akarom védeni, vele szemben véleményem nem változott, ezt az egészet, már régen megtehette volna.
  • Gabess8
    #46547
    Nagy laci, vége?!

    Amennyiben igazak ezek a dolgok amik olvashatóak, akkor ez nonszensz. A díjazás egyszerűen nevetséges, az pedig, hogy ne ő kapja a pénzt sérülés esetén, hát erre nem tudok mit írni.
    Ezek alapján még azon is csodálkozom, hogy ilyen szintű válogatottunk van....
    Sinka úr, pedig elvileg komoly dolgokat ígért neki, ez a Sinka tényleg ennyire hülye vagy csak jó színjáték, mert azzal már tele van a padlás, és ki tudja mi lesz mikor Nagy befejezi, mikor azt sem tudni mi lesz mondjuk három hónap múlva.
  • Isthy
    #46546
    A holnapi vizuális menü:

    2010.11.03. 17:50 Cunder.hu
    Békéscsaba - Győri Audi ETO KC
    Női NB I. 9. forduló

    2010.11.03. 18:30 Sportklub
    FTC- DVSC
    Női NB I. 9. forduló
  • Isthy
    #46545
    Elolvastam, nagyon szép írás.

    R.I.P. Kulcsi!
  • Isthy
    #46544
    Csatlakozom a reményeidhez, hogy a Csaba elleni meccs átkerül máskorra valahogyan. Mert ha nem, akkor nem fogják bírni a jelenlegi kerettel az 1 hét alatt 3 meccs tempót. Így elveszhet az is ami a normális menetrendben meglehetne.
    Azért eléggé jellemző az, hogy a szurkolók mennyire nem képesek felfogni, hogy ez a csapat már nem a régi lehetőségekkel rendelkezik és inkorrekt elvárásokat támasztanak velük szemben. Azután ha nem felelnek meg az ő valóságtól elrugaszkodott vágyálmaiknak, akkor ócsárolják őket. Az elkényeztett "népség" Újvárosban az utóbbi 2 évben bizonyította, hogy mennyit is ér valójában. Láthatjuk a meccseken és a megnyilvánulásaikban...
  • kaloz174
    #46543
    Emlékezünk ma. Mindenkire, akik már sajnos csak a szívünkben élnek.


    Ehhez kapcsolódóan ajánlom nektek egy szurkolótársunk írását, amely a
    Cunder.hu oldalán jelent meg, na és Kulcsiról szól. R.I.P. Kulcsi!
  • primavis
    #46541
    28-28 a bosnyák-macedón meccs!
  • kaloz174
    #46540
    Na és a profi beszámoló

  • kaloz174
    #46539
    A meccsről, pár szóban:
    Bár a Vác előrébb tart csapatépítésben, na és NA szintén nagy zsugás, azért hazai pályán, az eddig mutatott játék alapján reális esélyt láttam arra, hogy sikerül nyerni ellenük.
    Sajnos, azonban ez tegnap este nem jött össze.

    Hogy miért is alakult így, annak több oka van, véleményem szerint. Annak ellenére, hogy az első perceket jól kezdtük, a Csapat elég tompa volt. Szerintem fáradtak a csajok, különösen érezhető volt ez Boki teljesítményén.
    Az eddig erős csapatok ellen játszott meccsek alapján mondhatom: a Vác védekezése van a legjobban felépítve.
    A bírók tevékenysége számunkra nagyon nem volt kedvező. (Több, semlegesnek mondható vélemény szerint is inkább minket sújtottak ítéleteikkel.)

    Ott tartunk, hogy bár szakmailag nagyon sokat lépett előre a Csapat, mivel az ellenfelek is sokat erősödtek, ez nem hozta meg számunkra a kívánt pontokat.

    Mondhatni: még mindig építkezni kell, dolgozni tovább. De most valahol azt is érzem, hogy frissíteni kellene a csapatot. Talán éppen kicsit több pihenést adva a csajoknak. Vagy legalábbis a kezdő sornak. Még akkor is, ha ez látszólagos ellentmondás.

    Nagyon sajnálom, hogy a sok elvégzett és minőségi munka ellenére most mégis úgy tűnik, nincs eredmény. Csak azt tudom mondani, hogy messzi még a bajnokság vége, tehát az eddig szerzett tapasztalatokat felhasználva menni kell előre.
    Nem tudom, lehetséges lenne ez, de én a csabai meccset, tekintve, hogy a Csaba kiesett a nk. kupából, másik időpontra kérném. Félek,erre vagy nincs lehetőség, vagy nem fog megtörténni.
    Így csak remélni lehet a legjobbakat, aztán majd meglátjuk, mi is lesz belőle.

    Kitartást kívánok úgy a Csapatnak, mint a Mesternek is.
  • kaloz174
    #46538
    Lehetett.:) Köszi!
  • kaloz174
    #46537
    Na, ezt nem hallottam, mivel hang nélkül néztem.:)
    Grat. a fiataloknak. A magam részéről örültem, hogy lehetőséget kaptak.
  • primavis
    #46536
    érdekes lenne Harsányi jobbátlövőben való szerepeltetése, mivel Mocsai mellett amúgy is üres ez a poszt. Gulyással párban jól meghülyithetnék az ellenfelek baloldali védelmét!
  • primavis
    #46535
    Sajnos Császárnak megint nemigen ment, ahogy Gál-nak sem. Iváncsik meg kimaradt a bulikból. Mocsai viszont hozta csütörtöki formáját, ahogy Lékai is.
  • Isthy
    #46534
    Mindenki képzeljen oda amit akar az üres részre?

    Gratulálok a fiúknak a győzelemhez!
    Az észt kommentátor igen érdekesen mondta pl. Mikler nevét. Szerencsére sokszor kellett mondania, mert kiválóan védett
  • kaloz174
    #46533
    :) Tartalmas lett.
  • kaloz174
    #46532
    Akkor észtek, magabiztosan, legyőzve.














  • kaloz174
    #46531
    Inkább csak célirányosan szoktam olvasni, így annyira nem ismerem.
  • Gabess8
    #46530
    Milyen weboldal, normális, látom van minden fajta sport. Mennyire mérvadó?
  • Gabess8
    #46529
    Az nem semmi lehetett, gondolom ezért a pár pecért megérte nézni, lehet egyszer nekem is meg kellene érteni a teniszt.
  • Gabess8
    #46528
    Igen ezt véletlen címeztem neked. De magát a válasz melivel foglalkozó részét nem értem.
  • Isthy
    #46527
    Igen!

    A nap egyik legszebb jelenete az utolsó párosban zajlott le. A Wilander, Fucsovics páros játszott Bahrami és Lendl ellen. A meccs közepén egyszer csak Lendl odaadta az ütőjét az egyik kis pöttöm labdaszedő srácnak, aki először megszeppent, azután kis bátorításra beállt játszani helyette pár labdamenetre. Addig Lendl a padon pihent. A kissrác nagyon jól feltalálta magát és szépen visszaütögette a labdákat. Persze mindenki rá játszott könnyű labdákkal. A kissrác ütött is 2 nyerő pontot, bár az ütő majdnem akkora volt, mint ő maga. Haláli aranyos volt és talpraesett. Bár azért látszott rajta a megszeppentség, de tündéri jelenet volt ez a 2-3 perc. A legvégén kezett fogott vele Lendl és gratulált neki. Sztem ez volt a nap egyik fénypontja!
  • Isthy
    #46526
    Már rendszeres olvasója vagyok, regisztráltam is
  • kaloz174
    #46525
    Itt jártál?
  • kaloz174
    #46524
    Műsor és új blogok a Cunder.hu oldalán.
    (Ma 7-kor ETO-Veszprém ism., úgy látom.)
  • primavis
    #46523
    ezt tudtam meg: itt lehet látni
    http://otse.err.ee/etv2
  • Isthy
    #46522
    Nem véletlenül nincs benne, mert egyetlen csatorna sem adja. Ez ismét fémjelzi az MKSZ "munkáját"... Arra sem hivatkozhatnak, hogy az észtek nem közvetítik, mert közvetítik és a neten lehet is majd nézni. Ennyit a szövetségről és a sportcsatornáinkról...
  • primavis
    #46521
    hol lehet látni , melyik csatornán, a fiuk meccsét az észtekkel? egy programban sincs benne!
  • Isthy
    #46520
    Remélem azért írsz majd némi beszámolót is azoknak, akik nem látták.

    Viliék viszont nem kis meglepetést okoztak Lehet kezd alakulni valami a csapatnál Siófokon. Eszter viszont elég ramaty helyzetben van az újabb fiaskóval.
  • kaloz174
    #46519
    azoknak=azok
  • kaloz174
    #46518
    Nem én, hanem Meli fogalmazott így.

    Tényleg nagyon megérdemli. Rendkívüli tudású szakember, aki sajnos ma egy nagyon igazságtalan bírálat hatására, eléggé maga alatt volt.
    Remélem, azoknak, akik a legjobban tudják, mennyit is ér, hogy visszatért a Csapathoz, meg tudják arról győzni, hogy érdemes tovább dolgozni, még akkor is, ha úgy hozta a sors, hogy ennek jutalma pontokban eddig nem jelentkezik.
  • Gabess8
    #46517
    Nekem annyira nem, bár hozzáteszem viszonylag ritkán látom, lehet pont akkor játszik remekül.
  • Gabess8
    #46516
    Szilárd bácsi, ahogyan te fogalmaztál, picit meg is érdemli...
  • Isthy
    #46515
    Nekem is az, bár volt pár sérülése azóta, amik nem segítették a fejlődését.