61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • primavis
    #46595
    az amelyik olyan elemi hibákat vét, s mindig akkor amikor pl. átvehetné a vezetést! Miért kell a legrosszabb változatot választani ilyenkor? ld. a két eladott labdát az utolsó percben, vagy Csáki lehetetlen szögből megpróbált kapura lövését. nehogy azt állitsd, hogy ezek magas fokú intelligenciáról tesznek tanúságot!
    Már azt is dicsérni kell, ami kutya kötelességük, hiszen ebből élnek, vagy nem? Háát elég alacsonyra teszed a mércét, pláne, hogy ez a lipcsei csapat kellemetlen stílusú ellenfél, de egyébkén egy niemand a komolyabb csapatokhoz viszonyitva.
  • Gabess8
    #46594
    Most kicsit elgondolkoztam ki is a buta...
  • Gabess8
    #46593
    Így igaz, a nemzetközi szereplést még tanulnia kell a csapatnak, de küzdeni tudást azt mindenképpen dicsérni kell. Bár még két meccs hátra van én úgy gondolom, hogy vége nemzetközi szereplésnek, marad a tisztes helytállás, és nem utolsó sorban a tapasztalat szerzés.
  • primavis
    #46592
    ilyen buta csapatra alig emlékszem! Bulath kifáradt a fradi ellen, ahelyett hogy most hozta volna a hétközbeni formát! A többiek Sopronyi és a kapusok kivételével felejthetőek.
  • Isthy
    #46591
    DVSC-Lipcse 19-20 (8-11)

    Sajnos a Loki a fontos pillanatokban rendre többször is hibázott. Rengeteg volt az eladott labda, a technikai hiba. Küzdöttek, hajtottak a lányok ezért dícséret illeti őket. A BL-t még tanulni kell, ráadásul a sérülések miatt nem tudott komplett csapattal játszani a Loki szinte egyik meccsen sem. Ezzel a BL továbbjutás elúszott és sajnos a KEK-re is nagyon kevés esély maradt. Tapasztalatszerzésre jók az idei csoportmeccsek, jövőre lehet ezt kamatoztatni.
  • kaloz174
    #46590
    Sajnos, a Loki nem tudott megbirkózni azzal, hogy nagyon sok a hiányzója.
    A második félidőben nagyot küzdöttek, ezért elismerés nekik, de ez csak az 1 gólos vereséghez volt elég.
  • kaloz174
    #46589
    Gratulálok az ETO-nak. Ők jók voltak, a Podravka hitehagyott, így nem volt kérdés az eredmény.
  • kaloz174
    #46588
    Bokinak nem az volt a legfantasztikusabb találata, bár látványosan tükrözte a 2 csapat közti aznapi különbséget. Remek és változatos formában lőtt góljai voltak, még a hetesek is.
    Az általam a legszebbnek vélt gólja sajnos, azonban már csak az én fejemben, na meg a vendégszektorban ülők fejében, létezhet majd csak, mivel onnan lehetett látni tökéletesen azt a szinte valószínűtlen helyzetből lőtt találatát, amin én azóta is ámulok. (kb. bal2-ből) Örülök, hogy láthattam. Számomra ez volt a hab a tortán - ezen a meccsen. Már ezért érdemes volt elmenni, utazni hét határon át, valamint lemondani minden más programot.
    (A kamera a másik oldalon volt, egyébként ilyenkor jut eszembe, hogy mit is érhet a meccsek visszanézésekor, ha csak 1 kamera veszi a meccset!? pl. Detti szabálytalansága nyomán megítélt büntető!)
  • Isthy
    #46587
    Podravka-Győri Audi ETO 24-35 (10-19)

    Gratulálok az ETO-nak a sima győzelemhez!

    Az első félidő közepétől elhúzott az ETO és nagyon simán nyerte a meccset. Görbe, Vérten Orsi és Lunde kiválóan játszott. Remélem Orsival semmi komolyabb nem történt.
  • Isthy
    #46586
    Végeredmény:

    Zvezda-Krim 28-32

    A szünet után feljavult a Zvezda, a Krim pedig visszaesett, így a végére tisztes különbségű lett az oroszok veresége.
  • Isthy
    #46585
    Egy meglepő félidei eredmény a BL-ből:

    Zvezda-Krim 7-19

    Grubisics fantasztikusan véd, de a Zvezda támadójátéka gyalázatos. Ezek után már nem csodákozom, hogy hét közben a Zvezda otthon 29-40-re kikapott bajnokin a Dinamo Volgogradtól.
  • Isthy
    #46584
    Nekem nagyon tetszik amit védekezésben nyújt, kiváló cseréje Bokinak, sztem nagy nyereség nekünk. Örömmel hallom, hogy már elöl is vitézkedik, még ha csak lerohanásból is. Jó lenne, ha Szilárd szép lassan elöl is adna neki több lehetőséget, főleg a gyengébb csapatok ellen. Vagy a már eldőlt meccseken. Kellene, hogy elöl is szerezzen rutint és tapasztalatot. Meg persze sikerélményeket is
  • Isthy
    #46583
    Bizony szép volt!

    Elnézve a statisztikát, még inkább az. A meccsen 10 perccel többet voltunk kevesebben mint az érdiek, ennek ellenére simán nyertünk. Ilyen hátrány ellenére is kevés gólt kaptunk, ami a védekezés dícsérete. Gondolom a nyitott most is működött. Ami pedig külön örömteli, hogy a gólokon 10 játékos osztozott, tehát szinte mindenki hozzá tudott tenni. Újabb bíztató elem, hogy úgy tűnt, most nem volt komolyabb hullámvölgy a csapat játékában.
    Gondolom a legvégén Boki kínai gólja igencsak tetszett

    Vajon Mse kinn volt a veszprémi meccsen? Mert talán éppen beleférhetett neki a férfi rangadó előtt. Jó lenne tőle néhány szó arról az öszecsapásról is.
  • kaloz174
    #46582
    Egyébként én még Velky Vikit feltétlenül kiemeltem volna, mivel nem csak jól védekezett, hanem még indulás gólokat is lőtt, nagyon jó időszakban.
  • kaloz174
    #46581
    Szép is volt, bizony!
    Nem mondom, hogy hiba nélkül játszottunk, mert elég sok ziccer maradt ki, voltak technikai hibák is, de végig érződött egyértelműen, hogy melyik is nagyobb tudású, jobb csapat, annak ellenére, hogy Takács Dusit a második félidő elején pirossal kiszórták Kékesék. (Legalább játszhatott Sári Barbi, akinek egyébként is szülinapja volt.)
    Látszott, hogy a csajok nagyon komolyan felkészültek erre a meccsre, ami nem meglepő, a 4 vereség után.
    (Most néztem, a meccs stat. szerint szinte minden kezdőjátékosunk kiemelt. Meg is érdemlik.)
    Grat. a csapatnak, most újra önmaguk voltak!
  • Isthy
    #46580
    Váci NKSE-Alcoa FKC 34-30 (17-15)
    Siófok-Újbuda 30-26 (14-12)
    Veszprém-Szekszárd 35-26 (20-13)

    Tulajdonképpen papírforma eredmények születtek. Az Alcoa Tillinger korai sérülése ellenére jól helytállt Vácott.

    Itxako-Hypo 23-21 (11-7)

    A spanyolok ezzel nagy lépést tettek a csoportelsőség felé.
  • Isthy
    #46579
    Pick Szeged-MKB Vszprém 35-36 (20-19)

    Gratulálok mindkét csapatnak!

    Egy nagyon kiváló hangulatú, jó iramú mérkőzésen nyert végül a Veszprém. A Pick nagyon szépen helytállt, a legvégéig egyenrangú ellenfelek voltak és még a pontszerzésre is volt esélyük. Tény, hogy az MKB-ból 3 meghatározó játékos hiányzott (Perics, Eklemovics, Sulics), de a fiatal szegedi csapat így is dícséretet érdemel. A közönségnek is jár a gratuláció, kiváló hangulatot teremtettek a csarnokban.

    Léderer viszont borzalmas volt, ezzel az állandó erőlködő kiabálásával. Szinte teljesen le kellett venni hangot, mert nagyon irritáló volt. A bírók folyamatos ajnározása volt a korona a mai "produktumán"...
  • Isthy
    #46578
    Érdi VSE-Dunaújvárosi REK 22-28 (9-15)

    Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

    A meccs legelején vezetett csak az Érd, azután átvettük a vezetést és a szünetig fokozatosan elhúztunk. A szünet után tovább növeltük az előnyt (45. perc: 13-22). A záró negyedórában kicsit zárkóztak a hazaiak, de a győzelmünk egy pillanatig sem forgott veszélyben. Végül az általam vártnál sokkal biztosabban, szinte végig uralva a meccset nyert a csapat.

    Szép volt lányok és nagyasszonyok!
  • Isthy
    #46577
    A média pedig lubickolva élvezkedik...

    Ahogy mondod, már ezerszer kiveséztük és sajnos azt gondolom lesz is még bőven alkalmunk rá...
  • Isthy
    #46576
    A hétvégi menü:

    2010.11.06.
    Váci NKSE-Alcoa FKC
    NB I. női, Cunder.hu 17:50

    Pick Szeged-MKB Veszprém
    NB I. férfi, Sportklub 19:00

    2010.11.07.
    HC Podravka-Győri Audi ETO KC
    BL női, Viasat3 14:25

    DVSC-HC Leipzig
    BL női, Viasat3 16:15
  • Duby
    #46575
    A srácok előtt két út állt. Keményen összezárnak Nagy mögött, vagy a háttérben csöndben maradnak, esetleg elfogadnak valami kis emelést a szövetségtől. Nyilván ezek azért ismerik a betyárbecsületet, és odaálltak Laci mellé. Az tény, hogy ahhoz képest ahol jelenleg vagyunk mindkét válogatott, de főleg ahova elérhetnénk, ahhoz képest válogatottjaink munkakörülménye nagy rakás gané. Ami az MKSZ-nek hosszú évek óta tökéletesen megfelel. De ezt már ezerszer kifejtettük.

    Én nem ismerem Nagy személyiségét, a csapattagok igen. Naivan bizakodó álmodozóként elképzelhető, hogy Laci tényleg komolyan gondolja, hogy kiharcolja a válogatottaknak azokat a körülményeket, amik elengedhetetlenül szükségesek a továbbfejlődéshez, de legalább amit megérdemelnének a helyükhöz képest. De a negatív forgatókönyv is megtörténhet, hogy esze ágában nincs többé magyar címeres mezben pályára lépni, így kavart egy még "Nagy"-obb (ééérted ) galibát, amibe sikeresen belerántotta a fiúkat is. A csihipuhi nagyban folyik mindenki-mindenki ellen, mialatt ő angolosan lelép a hátsó ajtón (mint Terence Hill szokott az általa kirobbantott bunyó közben négykézláb kimászni a sűrűjéből), és irány hispánia.

    Mindenesetre a teleregény határozottan új irányt vett. Meglátjuk mi lesz.
  • Isthy
    #46574
    Megértem, hogy nem vagy az. Sokan vagyunk így ezzel.
  • Isthy
    #46573
    Ezen beírásod utolsó emotikonját én is akartam használni a #46557-es hozzászólásomban. Kár, hogy nem tettem, most kifejezően mutatnák a véleményünket és nem is túl messze egymástól.
  • Isthy
    #46572
    Úgy látom azért te is tudod, hogy miről fog szólni
  • Isthy
    #46571
    Az az igazán szomorú, hogy ennek a főállás dolognak alapnak kellene lennie a válogatottnál. Ez a fölmerülhessen a dolog az MKSZ-nél az EB szereplés hatására egyenesen szégyenletes és egyben minősítő is az MKSZ-re nézve.
  • Isthy
    #46570
    Kérdezni lehet bátran, azután meg figyelni a PR színjátékot...
  • Mse
    #46569
    az a baj, hogy Szántó Dávid lesz a kérdező, ő túl kedves ahhoz hogy rákérdezzen kínosabb témákra és ha meg is kérdezi, hagyja majd hogy mellébeszéljen :)
  • Gabess8
    #46568
    Mátéfi: jövőre főállásban

    Szerintem meg ebből a szempontól nem fontos a majdani elért eredmény, mert a szövetséget ez a kérdés már régen marhára nem érdekli, majd megint találnak egy verebet és minden folytatódik
  • Gabess8
    #46567
    Na most miért vagy ilyen, végre van lehetőség kérdezni! Fog ő válaszolni, csak nem arra amit kérdeztek tőle, vagy majd számára tetsző kérdésekre, illetve melyeket előtte a szerkesztőség más címen beküld...
  • Gabess8
    #46566
    Te azt elbírtad olvasni, én megláttam a terjedelmét, meg az apró betűket és inkább neki se fogtam.
    De ez a beírásod ez qurva jó, ettől kaptam röhögőgörcsöt, már vagy 5 perce írni is alig birok.
  • kaloz174
    #46565
    Ez erősen, de nem meglepően árnyalja a képet.
    Várom a fejleményeket. Túlzottan optimista nem vagyok.
  • primavis
    #46564
    ezt olvassátok el:
    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/kiall-a-valogatott-keret-nagy-laszlo-mellett-2051429/
  • Mse
    #46563
    Sinka a TS vendége lesz, ami nem világos kérdezzétek bátran :)))

    Kérdezz Sinkától Sport7 (hátha válaszol is :))
  • Duby
    #46562
    Beszartam Sinka levelén!
    Állandóan a Truman show jut eszembe, mikor egy-egy párbeszédnél a beépített szereplő elkezdi csípőből nyomni a reklámszöveget, majd folytatja tovább a beszélgetést. Ez a fasz lenyom vagy 15 (fizetett) hirdetést a terelés közben.
    Hihetetlen.
  • Mse
    #46561
    de ott voltam, csak utána szokásosan elmentünk a Malomba.

    Felejthető meccs volt, kezdeném azzal hogy a múltkor úgy lehúztam Kittit, most megdicsérem, belekapott jó néhány labdába!
    Fejben nem voltak a veszprémiek, egyedül Jenőfi Kati lődözgetett, de amúgy botrányosan játszottak, nem lepődnék meg ha a háttérben más is lenne, mint hogy mindenki gyenge napot fogott ki... ezen meccs tükrében már nem meglepő a siófok elleni sem.
    Fehérvárnál Tilinger volt elemében ismét.
    Meli megint :((( Le is hozta az edző...
    többit majd később, most alvás :D
  • kaloz174
    #46560
    Lehet, hogy Mse nem jutott el a mai veszprémi meccsre?
    Kár. Jó lett volna olvasni róla.
  • kaloz174
    #46559
    Az ETO nagyon lazára vette a végét. Ha még kicsit hajtanak, 10 felett lett volna a különbség.

    A Fradi-Lokin nem egészen értettem a Loki visszaesését a második félidőre. Igaz, sok a hiányzó. (Mi alapból kevesebben vagyunk.) Támadásban egyszerűen tanácstalanná váltak, miközben az első félidőben magabiztosan lőtték a gólokat.

    Grat. a győzteseknek.
  • Isthy
    #46558
    Békéscsaba - Győri Audi ETO KC 22-28 (8-16)

    Simán behúzta a meccset az ETO, a vége felé már a cserék játszatása is belefért.

    FTC- DVSC 28-27 (14-17)

    Két ellentétes félidő után a végén a Fradi örülhetett. Az első félidőben a Loki irányította a meccset, a Fradit Tomori tartotta életben. A szünet után az első negyedórában fordította Fradi, majd növelte előnyét 6 gólosra. Azután a végjátékban majdnem sikerült ezt eladniuk. A DVSC dícséretesen hajtott a végjátékban, majdnem sikerült nekik a pontszerzés.
  • Isthy
    #46557
    "A Magyar Kézilabda Szövetség tájékoztatása szerint Horvátországgal közösen pályázunk a 2014-es női Európa-bajnokság megrendezésére. A kandidálás azután vált aktuálissá, miután nem magyar-horvát közös pályázat nyerte el a 2014-es férfi Európa-bajnokság rendezési jogát. Az MKSZ ezután egyből jelezte, hogy szívesen lenne házigazdája a női kontinensviadalnak, az viszont csak most realizálódott, hogy ismét déli szomszédunkkal együtt kandidálunk."

    Huhhh... Vettem egy nagy levegőt... Azért ez már nem akármi... A legszívesebben köpnék egyet... De moderálom magam és inkább...
  • Gabess8
    #46556
    Nekem az nem kellene, szerintem a jó réteshez fele ennyi is elég.