61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46675
    Csak a szokásos... Vannak akiknek semmi sem jó...
  • kaloz174
    #46674
    Mindig vannak csőlátású emberek. A divetszurkerek között különösen, nem kell vele foglalkozni. Remélem, azóta már a Mestert is megvigasztalta a 2 győzelem.
  • Gabess8
    #46673
    Ismét marhára informált vagyok, valaki felvilágosítana mi van Szilárd bácsival, mert ha jó gondolom a hozzászólásokból akkor szezon közben kikezdték????
  • Gabess8
    #46672
    Csabai döntés

    Nekem ez elég érdekesen hangzik, "a válogatott érdekében", ha én klub vezetése helyében lennék akkor marhára nem érdekelne a válogatott, de legalábbis nem így közölném. Akkor mondják azt, hogy a edző érdekében közösen döntöttek így, ahogyan az történt is, nem pedig a válogatottra hivatkozva.
  • kaloz174
    #46671
    Még azt is találtam az érdi oldalon, ahol pl. nagyon színvonalas előzetesek is vannak, hogy:
    "...a debreceni székhelyű Alföld Televízió élő, online közvetítést ad a szerda este 18.00-kor kezdődő DVSC-Korvex - ÉTV-Érdi VSE női kézilabda bajnokiról."


  • kaloz174
    #46670
    Most találtam meg felrakva az érdi oldalra azt a galériát, amelyik az ottani meccsünkről készült.
    Szerintem fantasztikusan élnek a képek. Innen is grat. a fotósnak!

    Érd-Újváros
  • Isthy
    #46669
    Tominak új "művészneve" van, ezt választotta, nincs mit tenni Nekem a régiek (Spigi, Spigott, imoT) jobban tetszettek, de most ez van. Hogy honnan jött az ötlet nem tudom.
  • kaloz174
    #46668
    Érdekes hír. Eddig 1 DO-munkatársat ismertem. Ő már tényleg hanyagol bennünket. Mármint ez az Ottó...
  • Isthy
    #46667
    Tóth Ottóra gondolsz?
    Ő bizony egy itteni fórumtársunk, aki mostanában már szinte nem is irogat ide. Máshová viszont igen, mondjuk leginkább a DO-ra, mint újságíró.
  • kaloz174
    #46666
    Na, a bőgőmasina véletlen volt. Ez akart lenni.
  • kaloz174
    #46665
    Jó! De ki az az Ottó?
  • Isthy
    #46664
    Privi ment!

    Látom az örökké nyavajgó rád talált
  • Mse
    #46663
    ezt majd privátban kifejthetnéd, mert nem tudom mire gondolsz! de remélem nem vette el Szilárd bá kedvét, nagy kár lenne!
    :(((
  • Isthy
    #46662
    Arra sajnos várhatsz ítéletnapig...

    Én meg azokat is megkérdezném pár "kedves" szó erejéig, akik a Vác elleni meccs után "megtalálták"...
  • Isthy
    #46661
    Akkor a mai szép győzelem okán pár szót még.
    Remélem holnapra pihenőt kap a csapat, rájuk fér. Azután szombat estig jól felkészülnek az idei utolsó bajnoki meccsükre. Jó lenne, ha ez a mostani terhelés nem lenne kihatással a szombati játékra.
    Azt is remélem, hogy Szilárd is újra erőre kap és elfelejti azokat az érzéseit, amik a Vác utáni meccsen voltak érzékelhetőek nála.
    A statisztika alapján úgy tűnik, hogy eredményességben ma a fiatalok ismét nem sokat tettek hozzá a meccshez. De remélem a védekezésben viszont igen. Elnézve, hogy mennyit voltunk hátrányban, azt kell mondjam, hátul nagyon jól teljesített a csapat. Elöl pedig meg kell találni a 2. félidei problémák okát. Ha jól olvastam a csabai 3-2-1-es védelem okozott ekkora gondot a csapatnak a szünet után. Remélem ezt is sikerül majd mihamarabb megoldani.
  • Mse
    #46660
    én meg arra vagyok kíváncsi, hogy a sok okos mikor kér bocsánatot Szilárd bától... (4közé jutásos vagy ahhoz nagyon közeli "álmáról" formált vélemények szerzői...)

    SZÉP VOLT CSAJOK!!!! JUPIIII
  • Isthy
    #46659
    Sztem felesleges is elolvasni, mert én anélkül is tudom, hogy mi van benne. A szokásos PR duma, a nesze semmi fogd meg jól szájtépéssel. Nem hinném, hogy akármilyen érdemi dolgot tartalmazna. Ha majd valaki esetleg elolvassa, sztem meg fog erősíteni.
  • kaloz174
    #46658
    Jó étvágyat!
    Sajnálom egyébként Esztit és Bohut. Most őket okolják.
  • Isthy
    #46657
    Ki bizony! Most már megyek vacsorázni és szerencsére jókedvűen.
  • kaloz174
    #46656
    Kiszurkoltuk!
  • kaloz174
    #46655
    Na ez megvan!!!
  • Isthy
    #46654
    Békéscsaba-Dunaújváros 25-26 (13-19)

    Gratulálok, szép volt lányok és nagyasszonyok!

    A második félidő első negyedórájában nagyon gyenge volt a támadójátékunk és mindössze 1 gólt sikerült szereznünk. Úgy látszik a szünetben Mátéfi is összerakta a csapata védekezését. A záró negyedórában azután már sikerült 6 gólt lőni és ezzel éppen meglett a győzelem. Szerencsére a védekezés a szünet után is jó volt, így nem került sokba a támadójátékunk "szakadékba zuhanása".
    Azért kíváncsi leszek Szilárd mit fog mondani erről a 15 percről. Olyan déja-vu érzésem volt Fehérvárra gondolva. Szerencsére most jó lett a vége.
  • Gabess8
    #46653
    Egyetetettek Sinkáék

    Én nem olvastam és nem is fogom, de ha valakit még érdekel megteheti.
  • Isthy
    #46652
    Csak Kékesék mennek.
  • Gabess8
    #46651
    Ja ez kérdés akart lenni
  • Gabess8
    #46650
    A DT kettős nem megy, mondjuk ezek ketten legalább kinéznek valahogy
  • Gabess8
    #46649
    Mátéfi
  • Isthy
    #46648
    A szünet után sajnos mintha benn maradtunk volna az öltözőben... 13 perc alatt 1 gólt sikerült szerezni...
    Tessék felpörögni, Hajrá Újváros!
  • Isthy
    #46647
    A félidőben 19-13-ra vezetünk.

    Az első 10 perc után szerencsére nekünk állt helyre a védekezésünk és azzal az 5-0-ás sorozattal elléptünk. Azóta szépen tartjuk az előnyt. Remélem bírjuk majd végig.
  • kaloz174
    #46646
    Én sem használom, de a firefox nem volt jó.
  • Isthy
    #46645
    Jól tetted

    Nekem mással megy az eredményközlés, nem IE-vel. Azt nem nagyon szoktam használni. Már ha erre gondoltál Ildyéknél.
    Ez az utóbbi 5 perc pazarul sikerült 5-0-val
  • kaloz174
    #46644
    Valahol kapcsolatot kellett teremteni.:)
  • Isthy
    #46643
    Láttam, hogy te az ottani Fórumon is benn vagy

    Az első 10 percben elég sok a gól...
  • kaloz174
    #46642
    Na ja.:) Én meg beírtam a csabai oldalra.:)
  • Isthy
    #46641
    Lám-lám, erről beszéltem ma délben
  • kaloz174
    #46640
    Addig-addig:
    "November 09, 2010 - 05:12 PM
    Admin

    Tájékoztatásul közöljük, hogy engedélyt kaptunk az elő eredményjelzésre a helyszínről. A főoldalról a mérkőzés kezdetétől elérhetők lesznek az eredmények."

    A csabai oldal
  • Isthy
    #46639
    Nagyon elemedben vagy
    Egyébként mennek az EB-re, ami azért nem baj, hogy lesz ott magyar bírópáros.
  • Isthy
    #46638
    Nekem sem tetszik, remélem nem fog majd visszaütni szombatra. Azért én reménykedem benne, hogy a csabaiak oldalán lesz majd valamiféle eredménykövetés.

    Hajrá Újváros!
  • kaloz174
    #46637
    Tilinger.:)
    (Az érdekesség, hogy van egy siófoki kézis, aki egyszületett tehetség beállós, így hívják (Tolinger). Sajnos, annakidején nem engedték el az első osztályba, pedig egyértelműen ott lett volna a helye...)

    Egyébként mielőbbi gyógyulást Tilinger Tamarának.
  • kaloz174
    #46636
    Ma pedig Csabára látogatnak az újvárosi csajok.
    Messzi van, ráadásul most közvetítés sem lesz.
    A pihenő is kevés volt. Még ma sem értem, miért kellett ezt bevállalni.
    De nagyon szorítok a csajoknak.