61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #46715
    Mééér

    Csak komolyan vettem a drukkertársakat. Így kell ezt, nem?
  • kaloz174
    #46714
    Visszanéztem a Veszprém elleni meccset. A csajok annyit adtak ki magukból, ami a biztos győzelemhez kellett. Időnként még így is futotta látványos játékra, szép megoldásokra is.
    Mint olvasható, ezzel nem is 1, hanem 1,5 hét pihenést vívtak ki maguknak.
  • Gabess8
    #46713
    Biztos még nem azért írt ilyeneket, egyébként én én erre mostanában azt mondtam, hogy kitartás jön a lehűlés
  • Isthy
    #46712
    Egy kis olvasnivaló elsősorban Dunaújváros szurkolóknak. Persze ezt "Ottó" a DO-n is "elkövette".

    Nagyon elkelne egy átlövő, ez nem kétséges. Persze több is, de az álmodozást inkább máskorra hagynám.
  • Isthy
    #46711
    Az itt leírtak szerint a Sport1.
  • Breki33
    #46710
    És melyik tv adó adja amúgy?
  • Isthy
    #46709
    Az EB összes meccsét lehet majd neten livestreamen nézni ingyenesen. Ráadásul később is vissza lehet nézni majd egy-egy elmulasztott meccset. Két sebességen adják majd, 500 kbit/s és 1 Mbit/s bitrátával. Remélem bírni is fogják majd a szerverek.
  • Isthy
    #46708
    Ittál?
    Mondjuk a másodiknak nagyságrendekkel nagyobb a valószínűsége.
  • kaloz174
    #46707
    Szép jövő elé nézünk. Idén EB-t nyerünk, jövőre BL-t nyer az eto.

    Van az általunk annyira nem kedvelt portálon Kicsivel egy interjú.
    Kicsi egy diplomata, mindig is tudtam. Ahogy megválaszolja a kérdéseket, senkit meg nem bántva, miközben megmondja az igazat, az nem semmi. Nem akármilyen generáció volt az, fejben sem.
  • Isthy
    #46706
    Interjú Ginnel az EB-ről

    Kicsit optimista az a poénkodás, de legyen igazuk
  • Gabess8
    #46705
    Na ez tényleg jó cikk, kár hogy ritka ezen a portálon, mint november közepén a 20 fok
  • Gabess8
    #46704
    Állítólag Kovacsics, legalábbis a szak kommentátor szerint, bár nem tudom, mert én nem azt a meccset láttam mint ő...
  • Isthy
    #46703
    Azokra meg végképp nem szánok időt, mert a színvonal... De gondolom most te is láttad...
  • Breki33
    #46702
    ki lett a meccs legjobbja?
  • Breki33
    #46701
    Ma a TV2 aktív-ban Takács Gabi interjú !
  • Breki33
    #46700
    Köszi érdemes volt elolvasni

    viszont érdekesek a hozzászólások
  • Isthy
    #46699
    Nem sűrűn járok ezen az oldalon, de szóltak, hogy érdemes elolvasni:

    Mátéfi Eszter
  • Isthy
    #46698
    Mai BL eredmények:

    Dinamo Volgográd-Buducsnoszt Podgorica 27-32 (14-15)
    Lipcse-Itxako 27-31 (16-20)
    Viborg-Sävehof 37-33 (23-16)
    Valcea-Randers 28-22 (12-9)

    Így a Valcea is továbbjutott a csoportjából, mint ahogy az Itxako is. Gabiék adtak egy nagyon halovány esélyt a Viborgnak, de sztem a Dinamo fog továbblépni. A Hypo pedig otthon fogadja a Lipcsét a továbbjutásért. Azért elképesztő mákja volt a Hyponak ezzel a csoporttal, máshonnan esélyük sem lenne továbblépni.
  • Isthy
    #46697
    Köszi!
    Akkor kedden este 6-kor a gép előtt a helyem
  • kaloz174
    #46696
    Programajánló a jövő hétre

    (Időben szóltam!:))
  • Isthy
    #46695
    Jaja! Végül nyertek Gabiék 32-27-re és továbbra is 100 %-os teljesítménnyel vezetik a csoportot. Gratula nekik!
  • kaloz174
    #46694
    Ezek nem az orosz kézi napjai...
  • Isthy
    #46693
    Már 20-15-re mennek, ugyanúgy bekezdtek, mint a meccs elején. Kérdés, hogy bírják-e végig.

    Bizony "érdekes" ez a Dinamo "sátortetős csarnok"...
  • kaloz174
    #46692
    Ha jól látom, Gabcáék vezetnek 1 fával félidőben.
    Nem semmi egyébként, mert egy sátorban rendezik a meccset, gyakorlatilag. Azért ülnek a nézők nagykabátban.
  • kaloz174
    #46691
    Vasárnapi program!
  • Gabess8
    #46690
    Azt gondolom a tegnapi eredményeket nézve minden csapat dicséretet érdemel.
    Az ETO határozottan könnyed játékkal hozta a kötelezőt, (az állítólag statikusan, és lassan játszó Oroszok ellen, a meccs legjobbját inkább no komment, és ezért még fizetnek is...)csak így tovább a folytatásban is!
    A Debrecent is dicséret illeti szerintem a helytállásért, és az akaratért az egész bl során. Nekik ez jó gyakorlás volt, és tapasztalat szerzés. Egy jó eredmény a bajnokság végén, kevesebb sérüléssel reméljük jövőre jobban sikerül, ja és persze szerencsés sorsolással.

    Természetesen a másik két csapatot is dicséret illeti, illetve a Dunaferrt is!
  • Isthy
    #46689
    Köszi a beszámolót!
    Gratulálok a lányoknak és nagyasszonyoknak!
    Szerencsére kibírták az 1 hét alatt 3 meccses terhelést és szépen zárták az idényt. Jöhet a foci és nagyon megérdemelt kis pihenés.

    Az ETO nagyon simán behúzta a meccset, a meggyengült Zvezda nem tudott komolyabb ellenállást kifejteni. Gratulálok nekik a 8-ba jutáshoz! A Loki meccsből nem sokat láttam, így nem tudok érdemben írni róla. Azt viszont remélem, hogy a Hypo nem fog a 8-ba jutni.
    A Vác kettős győzelemmel, szépen búcsúztatta az Eldát, gratulálok nekik is!
    Ahogy látom a Fradi sem izzadt meg a KEK-ben, formalitás lesz a visszavágó, sima továbbjutás várható.
  • kaloz174
    #46688
    Mindenki világgá ment? Semmi beszámoló a tegnapi meccsekről?
    Pedig én csak egyet láthattam. Igaz, nekem az volt a legfontosabb, ráadásul nem kellett csalódnom.

    A 3. tétmeccs már nem hozhatott olyan koncentrált játékot, így voltak kisebb hullámvölgyek a játékban, de ezek most sokkal kisebbek voltak, mint pl. a Fehérvár ellen. Mindig sikerült megújulni, a Veszprém inkább szerencsével tudott felzárkózni időszakonként. (Ibi ugyan lőtt pár gólt, de egyébként hozta formáját, szerencsére.)
    Meg is lett az eredménye, biztosan sikerült behúzni a 2 pontot. Jöhet a megérdemelt 1 hét teljes pihenő!
    A játékot most is a mi csapatunk játszotta. Ráadásul eredményesen!

    A többi meccsről, ennek következtében, nem tudok semmit, sajnálattal olvastam a Loki vereségét. Az ETO pedig megtette, amit kötelezően meg kellett tennie. Irány a BL-győzelem?

    Ma pedig, fura módon, kézimentes nap van a TV-ben. (Viszont már kezdődik a síszezon.:))

    ps: találtam valamit: Kézilabda ünnep
    Történész hajlamúaknak nem kis érdekesség, úgy hiszem.
  • primavis
    #46687
    győzzetek már meg róla, hogy a Loki okosan játszott ma is! Főleg a két félidő elején és végén! Örvendenék, ha a 8 közt az ETO vagy a Lipcsét vagy a Hypot kapná ellenfélként! A másik két lehetőség (főleg a Valcea) sokkal nehezebb dió lenne!
  • Isthy
    #46686
    A hétvégi kézimenü:

    SYMA-Váci NKSE – BM. Elda Prestigio (spanyol)
    Női EHF Kupa, 3. forduló, 1. mérkőzés - Vác
    2010.11.12. 18:00 cunder.hu

    Győri Audi ETO KC – Zvezda (orosz)
    Női Bajnokok Ligája, D-csoport, 5. forduló - Győr
    2010.11.13. 17:25 Viasat3

    Banovsky HK Gabor (szlovák) - FTC-Jógazdabank
    Női KEK, 3. forduló, 1. mérkőzés - Lipova
    2010.11.13. 18:00

    BM. Elda Prestigio (spanyol) – SYMA-Váci NKSE
    Női EHF Kupa, 3. forduló, 2. mérkőzés - Vác
    2010.11.13. 18:00 cunder.hu

    Hypo Niederösterreich (osztrák) – DVSC-Korvex
    Női Bajnokok Ligája, B-csoport, 5. forduló - Maria Enzersdorf
    2010.11.13. 20:15 Viasat3
  • Isthy
    #46685
    38-30-ra nyert a Vác.

    Az első félidő utolsó 5 percében elhúztak és a szünet után biztosan tartották az előnyüket. Sima győzelem, jó alap holnapra.
  • kaloz174
    #46684
    Félidő: 19-12
  • kaloz174
    #46683
    17:50

    Syma Váci NKSE - BM. Elda Prestigio
    EHF Kupa 3.forduló 1.mérkőzés

    cunder.hu
  • Duby
    #46682
    "Budapest Bank-Békéscsaba - Dunaújvárosi REK"
    Hát akkor az hatalmas rangadó lesz ezek után.
  • kaloz174
    #46681
    "Férfiak:
    Törökszentmiklós-Gyöngyös
    FTC-Sporek-Pick-Szeged
    Ajka-Dunaferr
    Pajor Pálinka-Kecskemét-Csurgó
    Tatabánya-Carbonex-Balatonfüred
    UNIQA-Pécs-PLER
    Váci KSE-DKC Miskolc
    Várpalotai Bányász-MB Veszprém

    Kijelölt mérkőzésnap: 2010. december 8."
  • kaloz174
    #46680
    "Sorsoltak a Magyar Kupában
    2010. november 12.

    Csütörtökön a Magyar Kézilabda Szövetségben elkészítették a Magyar Kupa 4. fordulójának sorsolását. A párharcok egy mérkőzésen dőlnek el. Kijelölt mérkőzésnap: 2011. január 5.

    Budapest Bank-Békéscsaba - Dunaújvárosi REK
    Bőcs - FTC-Jógazdabank
    Gödi SE - DVSC-Korvex
    Kiskunhalas - SYMA-Váci NKSE
    Mohácsi TE - Gyöngyös
    Szekszárd UKSE - Siófok KC
    ÉTV-Érdi VSE - Győri Audi ETO
    Újbuda TC - Alcoa FKC RightPhone"
  • kaloz174
    #46679
    Csabai cáfolat

    Mondjuk ez azzal vág össze, amit eredetileg tudtam.
  • kaloz174
    #46678
    Nem tudom, igaz-e, de a csabai oldalon megjelent infó szerint már megegyeztek egy új edzővel.
    Ez gyorsan ment. A helyi "sztár"-ok most megmutathatják...
  • Mse
    #46677
    jól látod, etetik a népet :))
    a csapat kiállt a volt csapattársért az edzővel szemben, ciki, váltani kell... de legalább nem lesz több csabai a válogatott keretben...(lehet ezt unta meg Eszti nem a dupla műszakot :DD)
  • Isthy
    #46676
    Esetleg mondhatnám, hogy ez egy olyan MKSZ-es PR szöveg...