61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Isthy
    #46756
    A 8 BL továbbjutó:

    Győri Audi ETO
    Buducnost T-Mobile
    HK Larvik
    Itxako Navarra
    Krim Ljubljana
    Dinamo Volgograd
    Oltchim Valcea
    HC Leipzig

    Csoportvariációk keddre:

    1.
    Győr
    Itxako
    Volgograd
    Valcea

    2.
    Győr
    Larvik
    Volgograd
    Leipzig

    3.
    Győr
    Buducnost
    Valcea
    Leipzig

    Egyik se matyóhímzés De talán a 3-as számú lenne a legnehezebb. A 2-esben az lenne a jó, hogy így a Larvikot biztosan elkerülnék az elődöntőben.

    A Vácnak meg az EHF-ben mondjuk jöhetne az RK Olimpia Ljubljana A Fradinak meg a BL csapatokon kívül bármelyik. Mondjuk talán még a Metz ne jöjjön.
  • Isthy
    #46755
    FTC-HK Banovce 53-26 (29-13)

    Ahogy várható volt, edzésjellegűvé vált a meccs. Jöhet kedden a sorsolás.
  • Isthy
    #46754
    Savehof-MKB Veszprém 31-41 (15-22)

    A szünet után még lazábbra vette a Veszprém, amíg nagyon közel nem kerültek a svédek. Az utolsó 10 percre azután megint "pályára léptek".
  • Isthy
    #46753
    Viborg-Dinamo Volgograd 36-29 (14-17)

    Az oroszok a 2. félidei bénázásukkal majdnem elszúrták. Végül 1 gólon múlott és ők jutottak tovább.

    Félidőben:

    Savehof-Veszprém 15-22

    Az MKB játszott 20 percet (8-16), azután kicsit lazábbra vették, így "csak" 7-el vezetnek.
  • kaloz174
    #46752
    "Sajnos, egyik meccset sem volt ETO-nak gratulálok." = Sajnos, egyik meccset sem volt módom követni. Az ETO-nak gratulálok.
  • kaloz174
    #46751
    Sajnos, egyik meccset sem volt ETO-nak gratulálok. Irány a magasabb szint.
    A Loki pedig nk. rutint szerezhetett. A sok sérülés nagyon behatárolta a lehetőségeiket. Majd talán a köv. szezonban.
  • Isthy
    #46750
    Itxako-DVSC 39-24 (20-14)

    10-10-ig láttam, utána el kellett mennem itthonról. Addig szépen tartotta magát a Loki, nem tudom mi történhetett velük, hogy ennyire durva vereséget szenvedtek...

    A Hypoért viszont nem hullajtok könnyeket, ideje volt már, hogy a helyükre kerüljenek.
  • Isthy
    #46749
    ETO-Krim 26-21 (11-9)

    Gratulálok az ETO-nak a győzelemhez és a csoportelsőséghez!

    Mindkét félidőben az első negyedórát megnyomták és ez elég volt a sima győzelemhez. Mindkétszer kiválóan védekeztek és a kapusok is nagyon jól védtek. A "többi" 30 percben több volt a hiba és kapkodás, de ez is simán belefért.
    Kedden jöhet a sorsolás, egy csoportelsővel és két csoportmásodikkal.
  • kaloz174
    #46748
    Igen. Itt valamit visszaadott a sors, most úgy tűnik. Azonban messzi még a vége...
    A sérülések, vagy esetleg pontosan az a helyzet, hogy egy csapat minden játékosa rendelkezésre áll-e, eléggé át tudja húzni a papírformát. A Loki a Vác ellen valahogy mégis kivédte ezt.

    Ha jól olvastam, a válogatott edzőmeccset játszik Újvárosban, 1-én.
  • Isthy
    #46747
    Az utolsó mondatoddal pont azt írtad le amit én korábban. Úgy látszik ebben viszont hasonlóan "látunk"
  • Isthy
    #46746
    Köszi a képeket és a kis összefoglalást!
  • Isthy
    #46745
    A váratlannak tűnő érdi győzelem nem is annyira rossz nekünk A mostani Fehérép nem kevéssel gyengébb a sérülések miatt mint anno ellenünk volt. Az Érdnek sikerült ezt kihasználni.
  • Isthy
    #46744
    A gondolataim helytállóak voltak, ennek örülök. Később már én is elolvastam Eszti válaszait.
  • kaloz174
    #46743
    Biztosan igazatok van, és én vagyok: gonosz, telhetetlen, értetlen, ...... (megfelelő kérem aláhúzni, v beírni)
    De nagyon nem látszott messziről semmi gondja.

    Mindenesetre nagy a gáz, mert nincs lövőnk, azon az oldalon, ahol máskor nem volt gond. Mert Zácsik szereplése is elég kockázatos, necces, úgy gondolom.

    Ettől az EB-től túl nagy csodát nem szabad(na) várni.
  • Breki33
    #46742
    További képek a meccsről

    http://picasaweb.google.com/108600998892040722800/SzekszardBekescsaba#

  • Breki33
    #46741
    Szekszárd-Békéscsaba 24-35

    Az elején 2-ra vezettünk, de 6-1-es sorozattal megfordították a mecset onnantól sajna viszonyleg sima volt néha voltak sorozataink, de aztán megint elhúztak a csabaiak.

    Az volt feltűnő, hogy átlövésgólt szinte nem is lőttünk az utolsó 10 perc kivételével mindent be akartak gyömöszölni a falba átlövés kisérletek pedig gyengék nem helyezettek voltak, sokszor mellé is lőttünk.

    Békéscsabában az ötös játékos olyan volt mint a fiatalkori Mátéfi :)





  • Mse
    #46740
    handball.hu-n ott van az interjúban, hogy beszélt Dettivel Eszti. akkor erre is rakhatunk egy pontot, meg a Hornyák ügyre is.
    TT pedig egy komoly sérülést -mondhatni a karrierjét- kockáztat azzal, hogy játszik, de ugye egy bajnokság ahol nem minden nap kell játszani, egy-két szurival elviselhető, na de mindennap mint az EB-n, azért ezt senki nem kívánja tőle. szerintem!
  • kaloz174
    #46739
    Én is csak a második félidő felétől láttam.
  • kaloz174
    #46738
    Bár ez már múlt idő, a Cunderen most ért véget a Fehérvár-Érd. Meglepetésre az Érd 4 góllal nyert, pedig a Fehérvár fordítani tudott, érdi vezetés után.
    Még akkor sem számítottam erre, ha sok volt a sérült hazaiaknál.
  • Isthy
    #46737
    Ha Esztiben felmerült a gondolat biztos beszélt Dettivel. A 28-as keretben sem volt benne, így most már nem vihették volna.
    TT esetében Eszti egyeztetett vele és így döntöttek, hogy pihenjen. Napi sorozatterhelésre minden bizonnyal alkalmatlan a karja vagy lehet egy komoly sérülést kockáztatna az EB szerepléssel. Én nem török pálcát felette, így egyeztek meg.
    Akinek felfokozott várakozásai vannak, arra azt tudom mondani, hogy az ő baja...
  • Isthy
    #46736
    A hétvégi program a nemzetközi kupákban:

    Győri Audi ETO KC – RK Krim (szlovén)
    Női Bajnokok Ligája, D-csoport, 6. forduló - Győr
    2010.11.20. 17:15 Viasat3

    Itxako Reyno De Navarra (spanyol) – DVSC-Korvex
    Női Bajnokok Ligája, B-csoport, 6. forduló - Estella-Navarra
    2010.11.20. 19:00 Viasat3

    RK Banja Luka (bosnyák) - Tatabánya Carbonex KC
    Férfi EHF Kupa, 3. forduló, 1. meccs - Banja Luka
    2010.11.20. 20:15

    IK Sävehof (svéd) – MKB Veszprém KC
    Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport, 5. forduló - Göteborg
    2010.11.21. 15:15 Viasat3

    FTC-Jógazdabank - Banovsky HK Gabor (szlovák)
    Női KEK, 3. forduló visszavágó - Budapest
    2010.11.21. 17:00
  • kaloz174
    #46735
    Tudom, hogy Detti lemondta, de ebben a helyzetben azért megért volna egy kérdést, hogy nem vállalja-e. Bár lehet, hogy Esztinek meg is ért. Végül is beszélő viszonyban vannak.
    Nagy lutrinak tűnik Zácsikra hagyatkozni. TT pedig nekem fura. Éppen most néztem meg a tegnapi meccs ismétlését, na egyáltalán nem tűnt sérültnek. Még be sem volt kötve a karja.
    Most jobb ötletnek tűnik Sopronyit vinni, mint Ibit. Legalábbis a Veszprém elleni meccs alapján azt gondolom, Ibinek még mindig idő kell. Nekem olyan szétszórtnak tűnt.
    Nem lesz egyszerű ezzel a kerettel a most is felfokozott várakozásoknak megfelelni, pedig nagyon kellene az most.
  • Isthy
    #46734
    A 18-as EB keret

    Zácsik vizsgálati eredményétől sok függ. De sajnos mivel szinte semmi meccsrutinja sem lesz, így nagy lutri az esetleges szerepeltetése. Lehet jobb lenne nem erőltetni, nem egyszerűek az ilyen vállsérülések. Mondjuk átlövőben elég karcsúak leszünk, de sajnos most ez van.
  • Gabess8
    #46733
    Volt szerencsém látni a második félidőből kb a felét, szép teljesítmény volt. Igazi bravúr nem kellett hozzá, okosan taktikusan játszottak és szerintem ami döntő volt, hogy elhitték, van keresnivalójuk ezen a meccsen.
    Volt, hogy 4 góllal vezettek, utána feljött a Medvedi, az utolsó 10 perce szoros volt 1-2 gól volt az előny majdnem egyenlítettek az Oroszok, a végén a kapufa ellenünk volt, és velünk is(kellett hozzá a kapus), ebben a sorrendben.
    Jár tehát a gratuláció a győzelemhez, mert azért ez bravúr, csak így tovább, lehet valami ebből a Szegedből.
  • Isthy
    #46732
    Gratulálok a Lokinak!
    Azért ennyi sérülttel - és ahogy olvasom az elején Bognár is megsérült - ez szép teljesítmény. A Váctól több volt várható a foghíjas DVSC ellen. A többi valóban sima papírforma.
  • Isthy
    #46731
    Az előbb értem haza és mit látok?

    Csehovszki Medvedi-Pick Szeged 25-26 (12-10)

    Gratulálok a Picknek ehhez a hatalmas bravúrhoz! Nem kis teljesítmény, bravo! Kár, hogy nem láttam... és nem is fogom, mert ugye a Viasat3 nem ismétel...
  • Mse
    #46730
    Ismert emberek kevésbé ismert párjukkal... :)
  • kaloz174
    #46728
    Női NBI, 10. forduló:
    DVSC-KORVEX-SYMA-VÁC 30-27 (13-15)
    GYŐRI AUDI ETO-SIÓFOK 36-20 (19-9)
    FTC-JÓGAZDABANK-ÚJBUDA 44-17 (23-12)

    Nincs meglepetés, a Siófoktól kicsit többet vártam.
  • Gabess8
    #46727
    Cozma tárgyalás
  • Gabess8
    #46726
    Igen ők mint a többi hasonló csatorna általában csak ilyenkor foglalkozik a témákkal, én egyébként nem ilyen jelzőt használtam volna, szerintem a kivétel erősíti a szabályt.
    Való igaz ez most jót is tehet neki, elég szomorú, hogy idáig el kell jutni, hogy valami történjen...

    "egyébként valaki tudja ki az állítólagos "terrorizáló" név szerint?
    az sem ártana ha nyilvánosságra kerülne..."

    Bár szerintem költői kérdés volt, nálunk ilyet??????, neki jogai vannak...
  • kaloz174
    #46725
    Félidőben: a Vác vezet Debrecenben! Elég sok sérülés van, vagy sérülés veszélyes helyzet azon a meccsen, lehet, hogy Bognár Bogi meg is sérült, sajnos.

    Az ETO, Görbe nélkül, biztosan vezet a Siófok ellen.
  • Mse
    #46724
    akkor nem egészen megfelelően használtam :))) köszi, jó pap holtig tanul.
    a lényeg, hogy most nem érdemelte meg a TV (műsor) a használt jelzőt, ennyi.

    egyébként valaki tudja ki az állítólagos "terrorizáló" név szerint?
    az sem ártana ha nyilvánosságra kerülne...
  • kaloz174
    #46723
    Egy érdekesség az újvárosi csapatoldalról:

    "Kiválasztó előtt

    Kézilabdás kiválasztót rendez együttesünk a Dunaújvárosi Sportcsarnokban, december második napján, melyre az 1996 előtt született gyerekek jelentkezését várják a szervezők.

    A Dunaújvárosi Női Kézilabda csapat kiválasztót rendez 2010. december 2-án csütörtökön 15.00 órától Dunaújvárosban a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.
    Ha 1996-ban születtél és szeretnél majd abban a csapatban játszani, amelyben Én is szép sikereket értem el és jelenleg Ferling Bernadett és Gáspár Gabriella is a tagjai, akkor küld vissza a jelentkezési lapot az e-mail címünkre és gyere el a kiválasztónkra.
    Légy szíves hozz magaddal edzésszerelést, pólót, nadrágot, cipőt és labdát is.
    Szülői kísérettel gyere, mert utána tartunk egy rövid tájékoztatót kézilabda utánpótlás csapatunkkal kapcsolatban.

    Sok szeretettel vár a Dunaújvárosi Női Kézilabda KSE.
    Megjelenésedre számítunk!
    Üdvözlettel: Sáriné Kocsis Erzsébet sk. Ügyvezető."
  • Isthy
    #46722
    Igen, ebben az esetben a nyilvánosság lehet pozitív hatású is. Az ilyen médiákról a véleményemet ismeritek, nem részletezném Szurkolok Gabinak, hogy megoldódjon ez a gyalázatos helyzet.

    Azt gondolom sokunk számára felejthetetlen az a futása a Hypo elleni 7-es után
  • kaloz174
    #46721
    Ezen kicsit meglepődtem, bár természetesen teljesen egyetértek azzal, hogy Takács Gabinak segítségre van szüksége, és ennek érdekében nagyon hasznos lehet a nyilvánosság. (Akár ebben a formában is, de a csatornáról egyébként megvan a véleményem.) Remélem, így is lesz. Szorítok neki és gyerekeinek.

    A meglepődésem oka az idézett mondás, amit - bár lényegét érteni vélem - sosem tudtam precízen, mire is utal, honnan is ered. Így utánanéztem. Elég nehezen találtam rá, de megosztom veletek, ha valakit érdekel, na és ha valaki szintén hasonlóan tudatlan lenne, mint én.

    "Hátrább az agarakkal

    A szemtelen, tolakodó ember előbbre akar jutni másoknál, ezért nem árt a fenti szólással figyelmeztetni. Hogy miért éppen az agarakkal?
    Régebb a nemesi udvarházaknál valóságos versengés volt, hogy kinek vannak szebb és gyorslábúbb agarai. Agarász társaságok alakultak, versenyeket tartottak, a nyertesek pedig hencegtek is az agarakkal. Innen születik meg a mondás: ne hencegj, vagyis hátrább az agaraiddal!"

    forrás

  • Mse
    #46720
    lehet hogy a leggagyibb csatorna, és tudom hogy az egész csak szenzációhajhászás, de Gabi esetében ez akár számíthat pozitívan is valamit... szóval most egy kicsit hátrébb az agarakkal ;) kitartást Gabinak, szüksége lesz rá!!!
  • kaloz174
    #46719
    Itt a műsor felvétele:

    Ha valaki nem látta, és érdekli.

    Kézilabdával(?!) csak ilyenkor és ezért foglalkozik, gondolom, ez az egyik legnagyobb gagyi csatorna. Amíg vér nem folyik, nem érdekes a téma.
  • Isthy
    #46718
    No comment
  • Isthy
    #46717
    Én is ezt tettem közben. Sztem is annyit játszottak, amennyi a biztos győzelemhez kellett. Az elejét megnyomták, meglett a kellő előny, amivel azután a meccs végéig tudtak gazdálkodni.
  • Gabess8
    #46716
    Így van, valamelyik nap nagy büszkén reklámozták is magukat!