61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • kaloz174
    #46796
    Kicsit elképedtem. Többen azt szeretnék, hogy a BL-meccsek miatt Görbicz inkább ne szerepeljen a magyar válogatottban!
    Biztos bennem van a hiba már megint.
  • Isthy
    #46795
    De azért fél 7-kor sikerült a képernyő elé ülnöm, hogy láthassam a Federer-Nadal meccset. Nagyon megérte!
  • Isthy
    #46794
    Hajnali fél 4-ig bulizott velünk a szállásunkon a fan club tali "hivatalos" része utáni after partyn Egész jól énekel és táncol Persze mi folytattuk reggelig, aminek következtében át kellett aludnom szinte az egész napot.

    Az erőnléti felkészülést már megkezdte, egyelőre nem fáj semmije.
  • Mse
    #46793
    miújság van Ágival, mesélj? :D
  • Isthy
    #46792
    Ahogy látom nem lettetek elkápráztatva a hétvégén...

    Én szombat déltől ma estig egy másik labdás sportág hazai képviselője és fan clubja miatt semmit nem láttam egyik meccsből sem. Ahogy elnézem nem vesztettem sokat...
    Viszont egy eszméletlen nagy bulit éltem át kb. 40-ed magammal az elmúlt 24 órában Soltvadkerten.
  • kaloz174
    #46791
    Szerintem meg naív vagy.:)
  • Mse
    #46790
    Szűcs Gabi jóval Szekeres előtt van támadásban, még a padon ülve is :D
  • Mse
    #46789
    na, ez se lett az :S
  • Gabess8
    #46788
    Szerintem meg nem, kézilabdában jártas szponzor egy ilyen meccstől alapból nem vár nagy eredményt szerintem, a lényeg a tévé közvetítette a reklámbevételek zsebre téve, innentől kezdve jól járt a retekklub, az MKSZ, és a telenor is.
    Görbicz pótlását pedig ellőbb utóbb meg kell oldani, persze ha lesz kivel, nem tartozik a kedvenceim közé és ne legyen igazam, de nem vagyok benne biztos, hogy a sérülések miatt nagy jövője van a válogatottban.
    Az olimpiai vezérelv pedig szerintem ide már régen kevés ahhoz egy két dolognak változni kellene, de ezt hagyjuk, a kiegészítők tényleg jól járhatnak.
  • kaloz174
    #46787
    off: Elkövettem az a hibát, hogy megnéztem a 2000-es válogatott egy összefoglalójának (egy cirill betűs oldalon találtam) videóját...
    Talán most nem kellett volna.
  • kaloz174
    #46786
    Ezt miből gondolod? Szerintem nagyon is érdekli.

    A nagyobb gond az, hogy kétséges lett Görbe utazása. Ha nem tud menni, amire most jó esély van, sajnos, legalábbis abból következtetve, amit erről eddig tudni lehet, akkor már tényleg érdekes lesz, az esélyeket illetően ez az EB.
    Az olimpiai eszme lesz számunkra a vezérelv, max. egyes, eddig kiegészítő ember számára ad majd a torna jó lehetőséget a bizonyításra.
  • Gabess8
    #46785
    Szerintem a szponzort az eredmény ebben az estben baromira nem érdeki. Én a mai meccsből láttam bő 50 percet, de azt leszámítva, hogy nyertek én inkább nem kommentálom a mai teljesítményt.
    Van még egy kis idő lehet készülni, gyakorolni, bár ebből a mai meccsből nem lehet esélyeket leszűrni én nem várok nagy eredményt.
  • kaloz174
    #46784
    Sajnos, nekem nagyon Szekeres volt a kakukktojás.
    Meglepő, hogy mennyire nem lép előre támadásban. Mintha azt a területet teljesen feladta volna. Itt a klub-beli játékára is gondolok. Valahol Szűcs Gabi hozzáállását látom benne, pedig nagy kár mindkettőért, ami a fizikai adottságaikat illeti.
  • Mse
    #46783
    de még 2 óra és láthatunk kézilabdát is :)
    Pick a Medvék ellen :D
  • Mse
    #46782
    Triffát szinte biztosra veszem, amilyen állapotban védett ma, sokszor azt hittem mindjárt elsírja magát, egy-egy bravúrja után még inkább, mikor kinézett a kispadra...
    Sopronyinak megvan az igazi posztja :D viszont akkor vigyünk helyette egy lövőt is, mert arra még nagyobb szükségünk lenne.
    Szekeres semmire nem megoldás :S
    ki fog gólokat lőni? :S
    Tomori ma is belesz.rt az egészbe...

  • kaloz174
    #46781
    Gratulálok a válogatottnak, na nem annyira a tornagyőzelemhez, inkább ahhoz, hogy fordítani tudtak, így nem esett csorba a győzelmi sorozaton, a szponzor elégedett lehet.

    Állítólag megvan a 2 kimaradó, Bódi és Triffa személyében. Ezen a tornán engem Herr Orsi nem győzött meg, de megfelelő tartaléknak tűnik, az tény, Pálinger Kati mellett. Tiffát sajnálom, pocsék lehet mindig kimaradónak lenni.

    Eszti azt mondta, lehetséges még a hibákat javítani. Nekem nagyon kevésnek tűnik a konkrét felkészülési idő, de szívesen hinnék neki.
    Drukkolni nagyon fogok az igazáért, az biztos.

    Innen: "kalandra fel"!
  • Breki33
    #46780
    köszi
  • Isthy
    #46779
    Hétvégi tv-s menü:

    Magyarország – Tunézia
    Női Telenor Kupa, 1. nap - Miskolc
    2010.11.27. 12:55 RTL Klub

    MKB Veszprém KC – IK Sävehof (svéd)
    Férfi Bajnokok Ligája, B-csoport, 6. forduló - Veszprém
    2010.11.27. 17:25 Viasat3

    Magyarország – Ukrajna
    Női Telenor Kupa, 2. nap - Tiszaújváros
    2010.11.28. 12:55 RTL Klub

    Pick Szeged – Csehovszki Medvegyi (orosz)
    Férfi Bajnokok Ligája, C-csoport, 6. forduló - Szeged
    2010.11.28. 17:25 Viasat3
  • kaloz174
    #46778
    A fiatalabb :) RA-utódok vették elő megint.
  • Isthy
    #46777
    Nekünk megvan dvd-n
  • Isthy
    #46776
    Várható volt.
    Most már elkerülhetetlen, hogy szint valljanak a gittegyletesek...
  • kaloz174
    #46775
    Megint előkerült facen:
    BL ünneplés

  • kaloz174
    #46774
    Alakulnak a dolgok:
    Bohus Bea lett az edző Csabán

    Kérdés, mi lesz a helyzet a válogatottnál, hosszú távon.
  • Isthy
    #46773
    Azért vannak győri szurkolók akik szerint megint az ő csoportjuk a legnehezebb Pedig sztem ezzel elég jól jártak, lehetett volna rosszabb is.
    Valóban a Byasen és a Viborg már nem a régi, de azért a dánok a sérültjeik fekgyógyulásával messze a legerősebbek lesznek a KEK-ben. A Vácnak ha sikerül elérni, hogy itthon legyen mindkét meccs, akkor megvan a továbbjutási esélye.
  • kaloz174
    #46772
    Lehet, hogy ma mégis megkérdezhetném a kedves győri drukkertársakat, hogy melyek a további esélyek a BL-ben?
    Mert úgy tűnik, teljesen elégedettek a sorsolással. Végül is, ha kupát szeretnének, verni kell mindenkit, előbb v.utóbb.
    (Azt hittem, előbb lesz folytatás. Tudom, ez az én bajom és tájékozatlanságom. Nem is kell külön mondani. Mindenkinek máshol vannak a hangsúlyok. Az idő pedig nem végtelen.)

    A Fradi és a Vác látszólag kikapta. Azonban már azok a csapatok sem a régiek, ahogy én érzékeltem.
  • Isthy
    #46771
    Sztem a #46763-as utolsó mondatára
  • Gabess8
    #46770
    Ezt nem értem, mire írtad????
  • Gabess8
    #46769
    Én a bl-t elég jónak tartom, szerintem is a jobbik variáció született meg. A másik két csapat az keményét ellenfelet kapott, nem láttam egyik csapatott sem mostanában így nem tudom mennyi az esély ellenük...
  • banok
    #46768
    nehéz ellenfelek... :S
  • Isthy
    #46767
    Igen, valóban talán a legkedvezőbb csoportvariáció jött létre. Mondjuk utazás szempontjából nem annyira, de ez legyen a szurkolók legnagyobb baja. A Larvik elkerülve az elődöntőben és a csoportban lesz egy erőfelmérés a két csapat között. A másik ágról sztem a Buducnost és a Valcea várható. Jelen helyzetben a Valcea lenne a jobb, de tavaszig még sok minden történhet a csapatoknál.

    A Fradi sajnos belehúzott... és a Vác is komoly ellenfelet kapott. Szép feladat áll mindkét csapat előtt.
  • Gabess8
    #46766
    BL:
    ETO
    Larvik
    Leipzig
    Dinamó

    EHF:
    Byasen-Vác

    KEK:
    ViborgHK-FTC
  • primavis
    #46765
    na, a várt besorolás jött létre a Győr számára: Larvik, Leipzig, Volgograd. Meg kell nyerni a csoportot, mert különben kb. a Podgorica következhet az elődöntőben!
  • Duby
    #46764
    Az emberek birkák. A közvéleménynek olyan elvárásai vannak, amilyenre a média beállítja őket. Ha itt mindig is szakszerű és reális információkkal lett volna ellátva a közvélemény - mint ahogy nem -, akkor nem lenne ez az állandó pampogás, gyűlölködés, elégedetlenkedés, bírálat.
    De a mi médiánk (sajtó, net, tv, kommentár) nemhogy szakmédiának se mondható, de a legmélyebb bulvár szintre van züllve. Ebből kifolyólag nem lesz meglepő az elvakultak ez alkalommal is magas száma, a rengeteg bírálat, türelmetlenség, vicsorgás, köpködés, élén a média "szakembereivel".
  • kaloz174
    #46763
    Na igen. Így jár, aki nincs otthon, és nincs teljesen képben.

    Tényleg jobb az, ha Zácsik nem kockáztat. Helyes döntés.
    Remélem, a sok elvakult azért fejéhez kap és helyén értékeli majd a válogatott lehetőségeit és szereplését.
  • Isthy
    #46762
    A mai orvosi ellenőrzésen kiderült, hogy Zácsik nem utazik az EB-re. Azt gondolom jó megoldás született.
  • Isthy
    #46761
    Az EHF "kalapozott" a holnapi KEK és EHF sorsolásra. Nem igazán nekünk jó irányba. Azért remélem nem a legrosszabb verziók jönnek be...

    Sorsolási kiemelések és szabályok
  • Isthy
    #46760
    Írtam még szombaton, hogy kedden lesz a sorsolás 11-től mindhárom kupában.
  • kaloz174
    #46759
    Programajánló:
    Cunder ismétlések a héten:
  • kaloz174
    #46758
    Kedvem lett volna megkérdezni az etosokat, hogy jelen állás szerint nyerik-e a győri csapat a kupát, mert tényleg érdekelne, most éppen hogy érzik, de biztosan provokációnak gondolnák. Pedig tényleg érdekelne, mit gondolnak éppen és aktuálisan, a mai formákból kiindulva. Ami úgyis változik még...
    A többieket annyira nem tudtam követi, így magam nem tudok véleményt alkotni. (még az eto meccseit sem láttam hiánytalanul)

    A sorsolás mikor lesz?
  • Isthy
    #46757
    Mai BL eredmények:
    Toulon-Randers 24-23 (16-10)
    Podravka-Zvezda 41-28 (22-17)
    Valcea-Larvik 33-28 (18-13)
    A Larvik szinte a cseresorával érkezett Valceába, ők is jól tartották magukat.
    Buducnost-Savehof 33-26 (16-14)
    Egy nem igazán motiváltan játszó Buducnost aratott könnyű győzelmet és nyerte ezzel 100 %-os teljesítménnyel a csoportját.