61665

udrvcsn9.jpg



Vélemények egyik legsikeresebb

csapatsportunkról.


  • Gabess8
    #46836
    De vicces kedvében van valaki! Én azon sem lepődtem volna meg, de hozzáteszem két névvel értek egyet a kapusokkal, a többi lehet stimmel de ahhoz én kevés meccset látok, hogy megítéljem.
  • Gabess8
    #46835
    2010 női jelőltek

    Ehhez én kevés meccset látok, de szép névsor főleg Katrine neve tetszik.
  • Isthy
    #46834
    Ahogy olvasom ismét "tökéletes" feltételeket biztosítanak a csapatnak a felkészülés során. Fűtetlen csarnokban kezdődik az edzés, a kapuk nincsenek a helyükön, stb. Most mondjam azt, hogy nem csodálkozom...?
  • kaloz174
    #46833

    Eszembe sem jutott. De tényleg.

    Szerintem, ha a csapat nem olyan, lehetne akár Simics Jucó is ott, nem tudna csodát tenni. Ezért azt gondolom, lehet valaki pl. gólkirálynő, de legjobb védő? hát nem tudom.
    Arról nem beszélve, hogy bebizonyosodott, lehet akár valaki pl. Gáspár Gabó is, ha nem Kiss Szilárd léptékű szakember áll mögötte.
  • Isthy
    #46832
    Csak nem kabalát hiányolod a posztra?

    Mondjuk sztem is lehetett volna más ott a nyerő.
  • kaloz174
    #46831
    Gratulálok mindenkinek!

    Van itt egy érdekes dolog: legjobb védő. Ez aztán egy elég pikáns kérdés. Vajon mi alapján döntenek?
  • kaloz174
    #46830
    Sajnos, ott sem volt az igazi, jelenleg pedig azt olvastam, hogy kisebb sérülése van, elsősorban ezért nem került szóba a beválogatása.
    Egyébként nekem csalódás volt az, amit láttam tőle Újvárosban, mert reméltem, hogy mostanra formába kerül. Annak ellenére, hogy 7 gólt dobott nekünk, nem volt az igazi. Bár az is igaz, hogy keveset láttam játszani. (Az említett meccsen, valamint a válogatottban csak.)
  • Breki33
    #46829
    Most Ibi-vel mi a pontos helyzet a világkupán kipróbálták és azóta?
  • Isthy
    #46828
    Milyen is lehetne...?
    Mihanarabbi gyógyulást kívánok neki!
  • Isthy
    #46827
    Látoma a sok "észkombájn" elkezdte szapulni Farkas Ágit, anélkül, hogy felfogták volna a mondandóját. Szerencsére voltak néhányan akik felfogták és próbálták észhez téríteni az "ügyeletes menőket", köztük az ismerősünket is.
    Áginak sok igazság volt a mondanivalójában és itt el kell most vonatkoztatni a személyiségének esetleges egyedi voltától.

    Vajon a "gittegyletet" miért nem köpködik ilyen lelkesen?...
  • kaloz174
    #46826
    Elég elkeseredett Görbe arca.
    Mielőbb gyógyulást kívánok!
  • Isthy
    #46825
    Ahogy olvasom (itthoni és külföldi fórumokon), benne van a pakliban még egy norvég válogatott lehetséges érkezése Győrbe. Nekem nem volt szimpatikus sosem, de tény hogy jelenleg a világ legjobb beállósa. Ha megvalósul a dolog, akkor azt gondolom Spiridonnal brutális párost alkotnának. Egyikük talán a világ legjobb 3-as védője, a másikuk pedig a legjobb és legveszélyesebb beállósa elöl. Persze feltéve, hogy Spiridon hoszabbít.
  • Isthy
    #46824
    Gratulálok a díjazottaknak!
  • Isthy
    #46823
    Egyetértek!

    Ennek a felkeresésnek már évek óta folyamatosan meg kellene történnie... De hát ugye tudjuk, hogy itthon, hogy mennek a dolgok...
  • Gabess8
    #46822
    Az év kézilabdázói
  • kaloz174
    #46821
    Kommentár nélkül, a CSAPAT kedvéért
  • Gabess8
    #46820
    A válasz szerintem egyszerű, mert az nem érdek, hogy odaérjenek, bár szerintem költői kérdés volt.
  • Gabess8
    #46819
    "Jó a csapat, ügyesek a lányok – meg fogják oldani nélkülem is a feladatot."

    Szegény egy ilyen után mit is mondhatna...
  • Gabess8
    #46818
    Egyet értek. Egyébként szerintem nem a Győr a hibás ezért, hogy ez így alakult.
    Az MKSZ ről és Sinkáról pedig ismeritek a véleményem. Te egyébként ismersz ilyen riportert aki ezt meg merné kérdezni, mert én nem!!
  • kaloz174
    #46817
    Ezzel teljesen egyetértek.
    Közben pedig van egy másik érdekessége a dolognak. Ha minden igaz, ma zajlott pl. Újvárosban egy un. "kiválasztó", ahova serdülő korú játékosjelölteket vártak. Mint kiderült, ez nem egy független kezdeményezés, hanem egy országos rendezvénysorozat része.
    Valahol tehát az indulás még meg is lenne. Mert pl. sok, ettől függetlenül is működő, gyerek, serülő tornáról szoktam hallani, olvasni. Vajon mégis miért nem érnek végül oda ezek a, nyilván most is, tehetséges gyerekek, hogy legyenek belőlük tényleg jelentős számban csapattagok, már a szervezett utánpótlás korú csapatokban?

    Ez az oldal pl. erről szól.
  • Andreeew
    #46816
    Elmondta azokat a problémákat amikkel mindenki tisztában van aki egy kicsit jobban figyeli a magyar kézit. Persze azért Neki is sikerült nem kicsit félreérthetően nyilatkoznia a győri dolgokról... holott ugye ha csak még 4-5 helyen vennék olyan komolyan az utánpótlás nevelést mint Győrben akkor nagyon valószínű, hogy nem lennénk ennyire szűkén a nemzetközi szintű játékosoknak..

    Azért olyan jó lenne, ha egy ilyen riport után a riporter felkeresné Sinkáékat is, és megkérdezné hogy miért is mennek úgy a dolgok mostanság ahogy Farkas Ági is elmesélte..
  • Breki33
    #46815
    Mielőbbi jobbulást Görbe !
  • Breki33
    #46814
    Görbicz: A lányok nélkülem is megoldják a feladatot

    Csak a bal kezén látszik, hogy nem stimmel valami. Mármint azon kívül, hogy hétfő délután Győr összes épülete közül épp a Petz Aladár kórházban, egy kórtermi ágyon ül, pizsamában… Szóval a bal keze. Rajta hatalmas fehér kötés, alatta, körülötte a fertőtlenítő narancssárgája – egy szalagszakadást helyrehozni jelentős beavatkozás. Görbicz Anita szomorkásan felemeli bekötött kezét („Látja, ilyen”), aztán fanyar mosollyal megkérdezi: „Szóval, mi újság?” Mintha ő látogatna meg minket, nem fordítva.



    http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/gorbicz-a-lanyok-nelkulem-is-megoldjak-a-feladatot-2054761/
  • Isthy
    #46813
    Nem véletlenül írtam a te bejegyzésedre
  • kaloz174
    #46812
    Igen, már olvastam. Nem nagyon tudok elvonatkoztatni a nyilatkozó személyétől, ezért csak annyit jegyeznék meg, hogy a legtöbb dologban egyetértek vele, ezzel a témával kapcsolatban.
  • Isthy
    #46811
    Azért ezt érdemes elolvasni

    Kivételesen olvasnom kellett ezen az oldalon, de azt gondolom most érdemes volt. Persze ez nem az NSO érdeme, hanem inkább a nyilatkozóé
  • kaloz174
    #46810
    Az elég szomorú, ha nem így van. Számomra így van ma is. Na és ehhez mérek.
  • Gabess8
    #46809
    Figyelmes voltam, de tudtam, hogy lecsapod!
  • Gabess8
    #46808
    Ez régen így lehetett, de már nem így van. Szerintem már élvez pioritást a magyar válogatott, de azt is hozzáteszem, hogy ez játékosfüggő, de mostani válogatottban is vannak szerintem olyan játékosok akiknek nem elsőrendű a válogatott.
    Egy tény, a válogatottal közel olyan eredményt nem lehet elérni mint amire a Győr jelenleg képes lehet. De szerintem azt is ki kell mondani, ha egy klub és a válogatott érdekét nézzük, jelen pillanatban a klub érdeke az első.
  • Isthy
    #46807
    Olvasd el figyelmesebben, hogy mit írtam. Nem rólunk beszéltem
  • kaloz174
    #46806
    A Szövetség oldaláról:

    "Világbajnok női válogatottunk 45 éves jubileuma

    November 27-én a SYMA Csarnok különtermében ünnepélyes alkalomból gyűltek össze az 1965. november 13-án, Dortmundban világbajnoki aranyérmet nyert magyar női kézilabda-válogatott tagjai.
    A nagyszerű siker 45. évfordulója alkalmából Suti Endre, az MKSZ Emlék Bizottsága nevében köszöntötte a megjelenteket, majd Szántó András, a Magyar Kézilabda Szövetség alelnöke méltatta a győzteseket és a Szövetség nevében mindegyiküket egy válogatott mezzel ajándékozta meg.

    Az aranycsapat szövetségi kapitánya, Török Bódog, a legendás Mester nemcsak visszaemlékezett a régi szép időkre, hanem egy-egy horoszkóp kővel is meglepte „lányait”, akik Bogyi bácsi figyelmességét egy hatalmas kristálytállal viszonozták, melynek aljában a jugoszlávok elleni döntő meccs dátumát és a győztes csapattagok nevét örökítették meg. Guricsné versbe szedett visszaemlékezéseivel külön is kedveskedett az ünneplő társaságnak.
    A közös ebéd és az emlékek késő délutánig tartó felidézése előtt az egybegyűltek néma felállással adóztak elhunyt társaik emlékének.
    Az ünnepségen részt vett: Török Bódog és felesége, Markovitsné Balogh Márta, Szőkéné Bognár Erzsébet, Flekné Babos Ágnes, Csenki Györgyné, Gurics Györgyné, Ignácz Ilona, Ritterné Lengyel Erzsébet, Takácsné Giba Márta, Hajek Károlyné, valamint Szántó András és Suti Endre"

  • kaloz174
    #46805
    Attól függ, maguknak akarják-e a sikert, vagy jobban esne nekik, ha egy ország ünnepelné őket. (Ez már úgyis necces, a sok idegenlégiós miatt.)

    De ők tudják. Én úgy gondolom, hogy a magyar válogatott mindig prioritást élvez. Még akkor is, ha ebben a nagyon is pénz-központú világban élünk.
  • Gabess8
    #46804
    Ó te szegény, mi volt az erőnléti felkészülés ki bírja többször felemelni a korsót???
  • Gabess8
    #46803
    Na ezzel nem leszek népszerű. Ezt most olvasom először de kicsit jobban belegondolva Győri részről nem is olyan hülyeség.
  • kaloz174
    #46802
    Ismétlések és Tippjáték, értékes nyereményekkel, a Cunder.HU oldalán.
  • Isthy
    #46801
    Akinek ilyen téveszméi vannak, az meg is érdemli. Görbe kiesésével lassan az 5-8. hely is a jó eredmény kategóriába kerül.
  • Isthy
    #46800
    Ilyenek már voltak korábban is, nem kell foglalkozni velük.
  • kaloz174
    #46799
    Nem Görbicz Anita miatt, mert neki inkább jobbulást kívánok, hanem a nagyarc drukkerek miatt, kicsit az jut eszembe, hogy legalább így lehetősége lesz a BL-re gond nélkül rápihenni és felkészülni, na és végre meg is nyerni, ahogy azt már a csapatvezetés is kijelentette.

    Elképesztő, hogy mennyire nem látnak a drukkerek reálisan. Mennyire nem értik meg, hogy a magyar bajnok szereplése jelenleg nincs egyenes összefüggésben a válogatott szereplésével. Még akkor sem, ha vannak átfedések.
    3-4. hely, meg ilyenek, az elvárásokban!
  • primavis
    #46798
    amikor ő közvetít, akkor csak nézem a tv-t!
    Görbicz egyébként nem utazik az EB-re! Ergo, ki marad mégis a tartalékok közül? Szerintem Bódin kivül mindenki, aki most szerepelt, ugyanis vele vannak 17-en s őt Sopronyi jól tudja pótolni. Így Trifa is utazhat harmadik kapusként.
  • Duby
    #46797
    Én csak tegnap láttam az ukránok elleni meccset, azt se teljes egészébe. De már a meccs kezdete előtt felhúzott az idióta Léderer a teljesen laikus dumájával, esélylatolgatásával. Hogy milyen messze is juthat ez a nagyon erős női kéziválogatott. Hogy most aztán itt a lehetőség.
    Na pont erről beszéltem a #46764-ben.
    Ha pont azok vannak a legelrugaszkodottabb álomvilágban, akik a közvéleményt alakítják, akkor ne is csodálkozzunk azon, hogy megint gyönyörű ünnepük lesz a játékosoknak. Saját médiánk alázza meg őket n-edszer is.